PDA

View Full Version : γενοκτονία των Αρμενίων



cityfly
21/01/2008, 20:03
μπείτε παρακάλω και ψηφίστε ναι στο παρακάτω σχετικά με την αναγνώριση από τις ΗΠΑ της γενοκτονίας των Αρμενίων

http://www.msnbc.msn.com/id/21253084


έχουν μπει μάλλον όλοι οι Τούρκοι μαζικά και μας έχουν πάρει φαλάγγι

kaps
21/01/2008, 20:32
πράγματι φαλάγγι:confused:

airamhag
21/01/2008, 20:41
:mad:

stefanos
21/01/2008, 21:19
Χωρίς να θέλω να χαλάσω το κέφι σας ούτε και των φίλων Τούρκων, το τί θα κάνουν οι ΗΠΑ εξαρτάται απο αν είμαστε καλά παιδειά.
Δεν ήσασταν καλά παιδειά τούρκοι και θέλετε να κάνετε παιχνίδι στο Ιρακ?
Θα σας ονομάσουμε γενοκτόνους.
Εσείς Ελληνες την ψάχνετε για 500 bmp 3?
Θα λέμε τα Σκόπια Μακεδονία.
Απλά πράγματα που πονάνε τους πολιτικούς και ξεσηκώνουνε τον κόσμο, ώστε να περνάνε το δικό τους.
Απλά και τσάμπα.

cityfly
21/01/2008, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Χωρίς να θέλω να χαλάσω το κέφι σας ούτε και των φίλων Τούρκων, το τί θα κάνουν οι ΗΠΑ εξαρτάται απο αν είμαστε καλά παιδειά.
Δεν ήσασταν καλά παιδειά τούρκοι και θέλετε να κάνετε παιχνίδι στο Ιρακ?
Θα σας ονομάσουμε γενοκτόνους.
Εσείς Ελληνες την ψάχνετε για 500 bmp 3?
Θα λέμε τα Σκόπια Μακεδονία.
Απλά πράγματα που πονάνε τους πολιτικούς και ξεσηκώνουνε τον κόσμο, ώστε να περνάνε το δικό τους.
Απλά και τσάμπα.

δεν λέω ότι η όποια αναγνώριση θα εξαρτηθεί από μια ανώνυμη ψηφοφορία
αλλά δε χάνουμε τίποτα

gousgoun_69
21/01/2008, 23:28
:( :(

CBF - HRC
22/01/2008, 05:16
:a26:
Ας μην ξεχνάμε ότι και οι κωλο-εβραίοι είναι κολλητάρια των Κωλό-Τούρκων οπότε και αυτοί είναι εναντίον μας όπως και ήταν στα βάθη της ιστορίας.
:a57:

the who
22/01/2008, 06:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBF - HRC
:a26:
Ας μην ξεχνάμε ότι και οι κωλο-εβραίοι είναι κολλητάρια των Κωλό-Τούρκων οπότε και αυτοί είναι εναντίον μας όπως και ήταν στα βάθη της ιστορίας.
:a57:

Μην σκας,θα εμφανιστουν οι ΑΒ απο τον συριουςωμεγα33 και με τα υπεροπλα της βλακειας θα εξαφανισουν αυτα τα χρεπια.
Και θα ζησουμε εμεις καλα κι αυτοι χειροτερα.

el_hymador
22/01/2008, 06:40
Σε λιγο θα ζητανε και την γνωμη μας για τους πολεμους...

''Ανεπιβεβαιωτες φημες κανουν λογο για κρυσφηγετο τρομοκρατων σε υπογειο νηπιαγωγειου, πιστευετε οτι πρεπει να ριξουμε βομβα;''

α) Ναι γ@μηστε τους και αυτους και τα παιδακια.

β) Οχι, περιμεντε να σχολασουν τα παιδακια και μετα ριξτε την.

γ) ΔΞ/ΔΑ

ρε με αυτα τα polls ....:rolleyes:


υ.γ. οι κωλοΕβραιοι ειναι σημερα αυτο που καθε κωλοΕλληνας θελει να γινει αλλα δεν μπορει. :wave2:

the who
22/01/2008, 07:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


υ.γ. οι κωλοΕβραιοι ειναι σημερα αυτο που καθε κωλοΕλληνας θελει να γινει αλλα δεν μπορει. :wave2: [/B]

Σωστοοοος:beer: :beer: :beer: αν και πρωι

Cpt. Haddock
22/01/2008, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
έχουν μπει μάλλον όλοι οι Τούρκοι μαζικά και μας έχουν πάρει φαλάγγι

δεν έχουν παρει εμάς φαλάγγι αλλά τους αρμένιους. Για γενοκτονία αρμενιων μιλάει το πολ όχι ελλήνων...

Οι αρμένιοι γιατί δεν ψηφίζουν;

kalesin
22/01/2008, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
δεν έχουν παρει εμάς φαλάγγι αλλά τους αρμένιους. Για γενοκτονία αρμενιων μιλάει το πολ όχι ελλήνων...

Οι αρμένιοι γιατί δεν ψηφίζουν;


προφανως ειναι πισω απο firewall...

:wacko:



δεν τις αντεχω πια αυτες τις ''σταυροφοριες'',
σε λιγο θα φτιαξω κ τη δικια μου,

Μαζευω υπογραφες για την παραγραφη ολων των ρεων μου στις απανταχου τραπεζες. Θελω καινουργια δανεια

tifoefs
22/01/2008, 10:27
Να σε δωσω εγω 1 δανειακι ;;

:evil: :evil: :evil:

sergiosm
22/01/2008, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
δεν τις αντεχω πια αυτες τις ''σταυροφοριες'',


αυτές οι "σταυροφορίες" είναι ένα είδος αντίδρασης - αγώνα, στον οποίο εξάλλου όποιος θέλει συμμετέχει.

και εν πάσει περιπτώσει αφορά ένα ιστορικό θέμα

αλλά βέβαια, ποιος νοιάζεται για το αν οι Τούρκοι έσφαξαν ή όχι του Αρμενίους ....

ήθελα όμως πραγματικά να δω πόσοι θα απαντούσαν σε ερώτηση του στυλ:
ποια πιστεύετε ότι ήταν η πορεία του dvd: α. από τον Θέμο στον Ανδριανό, β. από τον Αδριανό στο Θέμο, γ. από κάποιον άλλο σε κάποιον άλλο

:sad: :sad:

kalesin
22/01/2008, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
αυτές οι "σταυροφορίες" είναι ένα είδος αντίδρασης - αγώνα, στον οποίο εξάλλου όποιος θέλει συμμετέχει.

και εν πάσει περιπτώσει αφορά ένα ιστορικό θέμα

αλλά βέβαια, ποιος νοιάζεται για το αν οι Τούρκοι έσφαξαν ή όχι του Αρμενίους ....

ήθελα όμως πραγματικά να δω πόσοι θα απαντούσαν σε ερώτηση του στυλ:
ποια πιστεύετε ότι ήταν η πορεία του dvd: α. από τον Θέμο στον Ανδριανό, β. από τον Αδριανό στο Θέμο, γ. από κάποιον άλλο σε κάποιον άλλο

:sad: :sad:


τα δικια σου τα εχεις, ειδικα στο θεμα του dvd,
ομως αυτες οι σταυροφοριες μεσω του ιντερνετ δεν μου λενε πια τιποτα

κ σε οτι αφορα το ποιος νοιαζεται ποιος εχει σφαξει ποιον, πιστεψε με νοιαζονται αρκετοι. Αλλωστε αν δεν φωναξεις οταν εχει προβλημα ο γειτονας σου, ποιος θα φωναξει οταν εχεις εσυ προβλημα;

:wave2:

sergiosm
22/01/2008, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
ομως αυτες οι σταυροφοριες μεσω του ιντερνετ δεν μου λενε πια τιποτα


αυτές οι σταυροφορίες και γενικά οι διάφορες ενέργειες επηρεασμού της γνώμης του κοινού ή συγκεκριμένων προσώπων είναι ένα είδος lobbying (δηλαδή άσκησης παρασκηνιακής πολιτικής πίεσης http://www.in.gr/dictionary/lookup.asp?Word=lobbying).
Δεν λέω ότι η συγκεκριμένη θα έχει αποτέλεσμα, αλλά δεν χάνεις τίποτα να ψηφίσεις θετικά (αν βέβαια πιστεύεις ότι ήταν γενοκτονία).



Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
κ σε οτι αφορα το ποιος νοιαζεται ποιος εχει σφαξει ποιον, πιστεψε με νοιαζονται αρκετοι.

+ 1 αλλά και η "σταυροφορία" αυτή είναι ένας τρόπος απόδειξης ότι νοιάζονται