PDA

View Full Version : ΤεΧνικα-συντηρηση



massalisg
18/11/2004, 22:11
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ HONDA CBR 600 F, ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΤΟΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟΘΟΛΟ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑ SERVICE. ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΊΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ?

CyBeRseXX
19/11/2004, 09:58
Mytilinaios Nikos

210 9594592

massalisg
20/11/2004, 15:23
ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ.ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΝΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ AGIO MOTOR. ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ. ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑΥΤΟ ?
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ!
:beer:

nikonian
21/11/2004, 18:04
Στην Agio πήγα μια φορά πριν από ένα χρόνο. Είχα ένα καινούριο Dominator που έσβηνε συνεχώς. Ο επιστήμονας μου είπε ότι θα άνοιγε με ένα τρυπάνι μια τρύπα στο καρμπυρατέρ , για να πείρνει περισσότερο αέρα . Μ'άλλα λόγια η ηλίθια η Ηοnda δεν το είχε σκεφτεί ότι μπορεί να χρειάζεται αέρα το καρμπυρατέρ(!!!) και 15 χρόνια τώρα πουλάει ελαττωματικό μηχανάκι.
Περιτό να σου πω ότι δεν περνάω ούτε απ'έξω από την Agio πλέον, παρ'ότι άκουσα ότι άλλαξαν μηχανικό.

massalisg
22/11/2004, 00:06
:confused:
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ.
ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΒΙΔΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΟ ΛΕΓΟΜΕΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΛΕΙΔΙ (ΣΦΥΡΟΚΑΛΕΜΟ).
ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΤΟ ΜΟΥ ΕΧΑΝ ΞΕΒΙΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΤΑΠΑ ΤΩΝ ΛΑΔΙΩΝ ΕΤΣΙ, ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΠΑΘΕ !!!:cry:
ΠΑΝΤΩΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΣΤΟΝ ΓΚΙΝΟΣΑΤΗ ΣΤΟΝ ΥΜΙΤΤΟ ΣΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ. ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΟΣ.?

CyBeRseXX
22/11/2004, 09:56
..oso afora ti douleia pou kanei, einai to no 1 gia na min kseneroseis me to dikiklo sou.

Prosopika me ton sigekrimeno exo mia dokimasmeni "sxesi" edo kai 5 xronia. Tha sou protinei ti xreiazetai na ftiakseis i na allakseis mono an einai anagaio kai oxi gia na konomisei apo ta antallaktika. Perna mia volta na pareis mia idea kai tsekarise tin an theleis kai me kana allo mastora.

georgios21
30/11/2004, 15:56
Αυτό με τα συνεργεία πονεμένη ιστορία ,έχω κ αυτοκίνητο πικρή εμπειρία εξουσιοδοτημένα ή μη όλα έχουν τα προβλήματα τους κ τους "πονηρούς", ή άσχετους . Με τη μηχανή ευτυχώς έχω βρεί ένα΄πολύ καλό συνεργείο Παναγιωτόπουλος στο Γέρακα πολύ καλά παιδιά άριστη εξυπηρέτηση με διαφορά το καλύτερο κ πιστέψτε με έχω περάσει από αρκετά ,

oulas
22/06/2005, 10:22
Περσσοτερες προτασεις για HONDA εξουσιοδοτημενο;

gmakris
22/06/2005, 10:33
Σε ποια περιοχη ειστε ή σας βολευει ?

downhill
22/06/2005, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikonian
Στην Agio πήγα μια φορά πριν από ένα χρόνο. Είχα ένα καινούριο Dominator που έσβηνε συνεχώς. Ο επιστήμονας μου είπε ότι θα άνοιγε με ένα τρυπάνι μια τρύπα στο καρμπυρατέρ , για να πείρνει περισσότερο αέρα . Μ'άλλα λόγια η ηλίθια η Ηοnda δεν το είχε σκεφτεί ότι μπορεί να χρειάζεται αέρα το καρμπυρατέρ(!!!) και 15 χρόνια τώρα πουλάει ελαττωματικό μηχανάκι.
Περιτό να σου πω ότι δεν περνάω ούτε απ'έξω από την Agio πλέον, παρ'ότι άκουσα ότι άλλαξαν μηχανικό.

Και έλεγα στον αδερφό μου να πάρει απο εκεί το FMX...Και επειδή είναι κοντά θα το πήγαιναμε εκει...Μάλλον απο αλλού θα το πάρουμε!

oulas
22/06/2005, 11:01
Ειμαστε Πειραιως και Π Ραλλη, η δουλεια ή στο Μραχαμι που ςιναι το σπιτι.

gmakris
22/06/2005, 11:25
Το πλησιεστερα που προτεινω, Αραουζος (Χαιδαρι) & Γεωργοπουλος (Βουλιαγμενης)