PDA

View Full Version : Δείτε έναν @#$%@#%@



project.breeze
27/01/2008, 12:05
50+ χρονών άνθρωπος,με παιδιά και κοιτάξτε τί συμβουλές δίνει στους πιτσιρικάδες...Ντροπή:yuck: :yuck:


"Kataramenos" (http://www.youtube.com/watch?v=1xoW35XwxPY&feature=related)

Ζεύκας
27/01/2008, 12:17
Κ τι περίμενες να πει ο Θρύλος της Βούτας ρε? :look:

Κ το πόδι πάντα στο δεξί πεντάλ! στο φρένο! :lol:

liakaros
27/01/2008, 12:32
Αυτος ο βλακας καποτε ειχα ακουσει οτι ειχε παρει αλλα 2 ατομα στον λαιμο του οταν καποια στιγμη επεσε στον γκρεμο στα λιμανακια...

ισχυει δεν ισχυει...δεν ξερω...

CIRUS
27/01/2008, 12:34
ας λέει ότι π@π@ριές θέλει, μη φοβάσαι δεν είναι επικίνδυνος, για να γίνει επικίνδυνος θα πρέπει να βλέπει και κάποιος την εκπομπή του!!!!

cityfly
27/01/2008, 12:45
εκτός των άλλων δεν ξέρει και τα όρια


60 η βουλιαγμένης;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
27/01/2008, 12:49
πάντως έχει δίκιο

όταν έχει το πόδι στο φρένο και μάλιστα στο πάτωμα τη γλυτώνεις


μα τι μαλάκας άνθρωπος (http://www.youtube.com/watch?v=QJA7SlNqCNk&feature=related)


τουλάχιστον από ό,τι φαίνεται δεν έπαθαν τίποτα

project.breeze
27/01/2008, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
πάντως έχει δίκιο

όταν έχει το πόδι στο φρένο και μάλιστα στο πάτωμα τη γλυτώνεις


μα τι μαλάκας άνθρωπος (http://www.youtube.com/watch?v=QJA7SlNqCNk&feature=related)



Ναι φαντάσου τώρα να έρχεται από την άλλη ένας ανυποψίαστος οικογενειάρχης με τα παιδιά του ή ακόμα χειρότερα κάποιος μοτοσυκλετιστής...:mad:

epp1640
27/01/2008, 13:19
πρώτη φορά τον βλέπω αλλά εμένα γιατί μου φαίνεται σαν τόκος κάγκουρας edition? :bawl:

marulis
27/01/2008, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Ναι φαντάσου τώρα να έρχεται από την άλλη ένας ανυποψίαστος οικογενειάρχης με τα παιδιά του ή ακόμα χειρότερα κάποιος μοτοσυκλετιστής...:mad: Μάλλον δεν το θυμάσαι ή δεν το έχεις δει. Δεν θα ήθελα με την καμία να είμαι στη θέση των παιδιών . επειδή ο μαλακοπιτουρας αποφάσισε να σκοτωθεί, θέλει να πάρει κι άλλους μαζί. :a31: http://www.youtube.com/watch?v=VcYIIo8azv0&feature=related

SpineshankD
27/01/2008, 15:25
ρε πουστη καταργηθηκαν και οι ναπαλμ να στειλεις στα μερη που αυνανιζονται και σε αυτους και στα μαλακισμενα που καθονται και βλεπουν.

η σαπιλα και η μαλακια του σημερινου Ελληνα προσωποποιημενη:a04:

τι να πω... χεζω στην καραφλα σου παλιοκαθικι εχεις τα μουτρα και κανεις και χιουμορ

πηγαινε το παληκαρι με την κοπελα του στο σκουτερ και ηρθε το αλλο το παπαρι και στουκαρε μπροστα τους

να κατεβεις και να βαλεις φωτια εκει που εχει τουμπαρει και να του παρεις και το σκαλπ:a015:

καταραμενη να ειναι καθε ωρα και στιγμη που περπατας και στεκεσαι εσυ και οι ομοιοι σου,κατεστραμενε
:a022: :a022: :a022: :a43: :a36: :yuck:

GIXXERAKIAS
27/01/2008, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
ρε πουστη καταργηθηκαν και οι ναπαλμ να στειλεις στα μερη που αυνανιζονται και σε αυτους και στα μαλακισμενα που καθονται και βλεπουν.

η σαπιλα και η μαλακια του σημερινου Ελληνα προσωποποιημενη:a04:

τι να πω... χεζω στην καραφλα σου παλιοκαθικι εχεις τα μουτρα και κανεις και χιουμορ

πηγαινε το παληκαρι με την κοπελα του στο σκουτερ και ηρθε το αλλο το παπαρι και στουκαρε μπροστα τους

να κατεβεις και να βαλεις φωτια εκει που εχει τουμπαρει και να του παρεις και το σκαλπ:a015:

καταραμενη να ειναι καθε ωρα και στιγμη που περπατας και στεκεσαι εσυ και οι ομοιοι σου,κατεστραμενε
:a022: :a022: :a022: :a43: :a36: :yuck: Συγκρατουμαι να μην σε βρισω γιατι πολυ απλα δεν το αξιζει ο καθε βλαμμενος που μπαινει σε ενα φορουμ και νομιζει οτι με τα βρισιδια αυτα κανει κατι.

Εισαι και μηχανοβιος τρομαρα σου.Σου ευχομαι οταν κανεις κατι (μαλακια με την μηχανη σου κοινως) και σου φυγει η μηχανη να μην παρεις εσυ καποιον στο λαιμο σου η να μην σκοτωθεις εσυ.


Εσυ θες ναπαλμ οταν κανεις σφηνες σε αυτοκινητα?Ε τοτε αντε ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ (σορυ δεν συγκρατηθηκα και ας φαω ban ρε πουστη μου!!) ολοι μας κανουμε μαλακιες ειτε το θελετε ειτε οχι ειστε κολλημενοι μηχανοβιοι ρε πουστη μου,εγω εχω ΚΑΙ αμαξι και ΟΧΙ δεν ειμαι καπιταλας,ενα αμαξακι να κυκλοφορω εχω και κανω ΚΑΙ με αυτο μαλακιες οπως με την μηχανη εννιοτε (πχ οταν τρεχω)αληθεια δεν εχεις κανει ποτε μαλακια εσυ??Σκεψου και συγγνωμη για το βρισιμο που εφαγες αλλα ειπες πολλες μαλακιες ρε φιλε.

Συνελθετε ρεεεεεε!!!Οταν βλεπω τετοια ρατσιστικα ποστ για τα αυτοκινητα τρελενομαι λες και δεν κανετε εσεις- εμεις τα ιδια και χειροτερα με τα χιλιομετρα που μαζευουμε με τις μηχανες!:rolleyes:

zuki1000k5
27/01/2008, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Συγκρατουμαι να μην σε βρισω γιατι πολυ απλα δεν το αξιζει ο καθε βλαμμενος που μπαινει σε ενα φορουμ και νομιζει οτι με τα βρισιδια αυτα κανει κατι.

Εισαι και μηχανοβιος τρομαρα σου.Σου ευχομαι οταν κανεις κατι (μαλακια με την μηχανη σου κοινως) και σου φυγει η μηχανη να μην παρεις εσυ καποιον στο λαιμο σου η να μην σκοτωθεις εσυ.


Εσυ θες ναπαλμ οταν κανεις σφηνες σε αυτοκινητα?Ε τοτε αντε ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ (σορυ δεν συγκρατηθηκα και ας φαω ban ρε πουστη μου!!) ολοι μας κανουμε μαλακιες ειτε το θελετε ειτε οχι ειστε κολλημενοι μηχανοβιοι ρε πουστη μου,εγω εχω ΚΑΙ αμαξι και ΟΧΙ δεν ειμαι καπιταλας,ενα αμαξακι να κυκλοφορω εχω και κανω ΚΑΙ με αυτο μαλακιες οπως με την μηχανη εννιοτε (πχ οταν τρεχω)αληθεια δεν εχεις κανει ποτε μαλακια εσυ??Σκεψου και συγγνωμη για το βρισιμο που εφαγες αλλα ειπες πολλες μαλακιες ρε φιλε.

Συνελθετε ρεεεεεε!!!Οταν βλεπω τετοια ρατσιστικα ποστ για τα αυτοκινητα τρελενομαι λες και δεν κανετε εσεις- εμεις τα ιδια και χειροτερα με τα χιλιομετρα που μαζευουμε με τις μηχανες!:rolleyes:




:a10:

SpineshankD
27/01/2008, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Συγκρατουμαι να μην σε βρισω γιατι πολυ απλα δεν το αξιζει ο καθε βλαμμενος που μπαινει σε ενα φορουμ και νομιζει οτι με τα βρισιδια αυτα κανει κατι.

Εισαι και μηχανοβιος τρομαρα σου.Σου ευχομαι οταν κανεις κατι (μαλακια με την μηχανη σου κοινως) και σου φυγει η μηχανη να μην παρεις εσυ καποιον στο λαιμο σου η να μην σκοτωθεις εσυ.


Εσυ θες ναπαλμ οταν κανεις σφηνες σε αυτοκινητα?Ε τοτε αντε ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ (και ας φαω ban ρε πουστη μου!!) ολοι μας κανουμε μαλακιες ειτε το θελετε ειτε οχι ειστε κολλημενοι μηχανοβιοι ρε πουστη μου,εγω εχω ΚΑΙ αμαξι και ΟΧΙ δεν ειμαι καπιταλας,ενα αμαξακι να κυκλοφορω εχω και κανω ΚΑΙ με αυτο μαλακιες οπως με την μηχανη εννιοτε (πχ οταν τρεχω)αληθεια δεν εχεις κανει ποτε μαλακια εσυ??Σκεψου και συγγνωμη για το βρισιμο που εφαγες αλλα ειπες πολλες μαλακιες ρε φιλε.

Συνελθετε ρεεεεεε!!!Οταν βλεπω τετοια ρατσιστικα ποστ για τα αυτοκινητα τρελενομαι λες και δεν κανετε εσεις- εμεις τα ιδια και χειροτερα με τα χιλιομετρα που μαζευουμε με τις μηχανες!:rolleyes:



ρε φιλε που ειδες ρατιστικα σχολια για τους αυτοκινητηστες???

αυτοι οι μαλακες που βαζουν σε κινδυνο τους γυρω τους δεν ανηκουν στην κατηγορια των αυτοκινητιστων αλλα των ΜΑΛΑΚΩΝ

και ΟΧΙ δεν εχω κανει μαλακια μεχρι τωρα που να βαζει σε κινδυνο αλλον,παρα μονο τον ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ,

πιστεψε με ειμαι "συντηρητικος" στην οδηγηση μου σε μεγαλο βαθμο η δουλεια μου ειναι σε μηχανακι αρκετα χρονια και ποτε δεν εχω προκαλεσει ατυχημα.τυχερος μπορεις να πεις

..και τις σφηνες που κανω εχω κανει ολες τις απαραιτητες ενεργειες και προφυλαξεις,και σε ορισμενες καταστασεις

και χωρις να θετω κανενος την ζωη σε κινδυνο παρα μονο την ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ σε περιπτωση στραβοτιμονιας του αυτοκινητιστη

...και ΔΕΝ ΤΡΕΧΩ οσο και να σου φαινεται παραξενο.

και δεν ειπα μαλακιες φιλε. ηζωη πολλων ασχετων ανθρωπων εχει τερματισει απο καποιους σαν αυτους που τρεχουν σαν μαλακες κωλοφτιαχνοντας τα οχηματα τους.

κοιτα το βιντεακι που παει να παρει παραμαζωμα το καθικι τα παιδια με το σκουτερ και πες μου αν ηταν η γυναικα σου συνεπιβατης και παθαινε κατι(δαγκωνω την γλωσσα μου)

τι θα εκανες σε αυτον που ετρεχε και στους υπολοιπους που τραβαγαν το βιντεο και γελουσαν??

οι ακραιες πραξεις θελουν ακραιες αντιδρασεις

και σε συγχωρω για το βρισιμο που μου εριξες

Akatanomastos
27/01/2008, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
ενα αμαξακι να κυκλοφορω εχω και κανω ΚΑΙ με αυτο μαλακιες οπως με την μηχανη : :a18: :a20: :a46:

veletzas
27/01/2008, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Συγκρατουμαι να μην σε βρισω γιατι πολυ απλα δεν το αξιζει ο καθε βλαμμενος που μπαινει σε ενα φορουμ και νομιζει οτι με τα βρισιδια αυτα κανει κατι.

Εισαι και μηχανοβιος τρομαρα σου.Σου ευχομαι οταν κανεις κατι (μαλακια με την μηχανη σου κοινως) και σου φυγει η μηχανη να μην παρεις εσυ καποιον στο λαιμο σου η να μην σκοτωθεις εσυ.


Εσυ θες ναπαλμ οταν κανεις σφηνες σε αυτοκινητα?Ε τοτε αντε ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ (σορυ δεν συγκρατηθηκα και ας φαω ban ρε πουστη μου!!) ολοι μας κανουμε μαλακιες ειτε το θελετε ειτε οχι ειστε κολλημενοι μηχανοβιοι ρε πουστη μου,εγω εχω ΚΑΙ αμαξι και ΟΧΙ δεν ειμαι καπιταλας,ενα αμαξακι να κυκλοφορω εχω και κανω ΚΑΙ με αυτο μαλακιες οπως με την μηχανη εννιοτε (πχ οταν τρεχω)αληθεια δεν εχεις κανει ποτε μαλακια εσυ??Σκεψου και συγγνωμη για το βρισιμο που εφαγες αλλα ειπες πολλες μαλακιες ρε φιλε.

Συνελθετε ρεεεεεε!!!Οταν βλεπω τετοια ρατσιστικα ποστ για τα αυτοκινητα τρελενομαι λες και δεν κανετε εσεις- εμεις τα ιδια και χειροτερα με τα χιλιομετρα που μαζευουμε με τις μηχανες!:rolleyes:



εγω παντως απο αυτα που διαβασα απο το ποστ του αλλου παιδια δεν καταλαβα για ρατσισμο προς το αυτοκινητο αλλα για ρατσισμο προς το τερμα γκαζι

GIXXERAKIAS
27/01/2008, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
ρε φιλε που ειδες ρατιστικα σχολια για τους αυτοκινητηστες???

αυτοι οι μαλακες που βαζουν σε κινδυνο τους γυρω τους δεν ανηκουν στην κατηγορια των αυτοκινητιστων αλλα των ΜΑΛΑΚΩΝ

Εγω εχω παθει σε πληροφορω τα χειροτερα κλεισιματα και κοψοχολιασματα απο ανθρωπους που ειναι πολυ συντηριτικοι και ζωα στο τιμονι,ακομα και σε μηχανη και οχι απο αυτους που τρεχουν και μαζευονται στα μερη που βριζεις(και γω εκει συχναζα παλιοτερα αλλα η δουλεια και η γυναικες βλεπεις :D)

και ΟΧΙ δεν εχω κανει μαλακια μεχρι τωρα που να βαζει σε κινδυνο αλλον,παρα μονο τον ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ,

Πως εισαι τοσο σιγουρος οτι μονο τον εαυτο σου βαζεις σε κινδυνο?Πεζοι δεν υπαρχουν?Τα αυτοκινητα μπορει να παρεχουν καποια προστασια αλλα αν κτυπηθουν απο μηχανη η μηχανακι σε καταλληλα σημεια μπορουν να σκοτωσουν τα ιδια τον οδηγο τους,οποτε δεν ισχυει αυτο που λες.

πιστεψε με ειμαι "συντηρητικος" στην οδηγηση μου σε μεγαλο βαθμο η δουλεια μου ειναι σε μηχανακι αρκετα χρονια και ποτε δεν εχω προκαλεσει ατυχημα.τυχερος μπορεις να πεις

Sυμφωνω εδω γιατι και εγω μπορεις να πεις οτι ειμαι τυχερος και πολυ μαλιστα μιας και ειμαι ολη μερα πανω στο σκουτερ στην δουλεια μου οποτε και δεν εχω/με εχουν τρακαρει τουλαχιστον ακομα...

..και τις σφηνες που κανω εχω κανει ολες τις απαραιτητες ενεργειες και προφυλαξεις,και σε ορισμενες καταστασεις

και χωρις να θετω κανενος την ζωη σε κινδυνο παρα μονο την ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ σε περιπτωση στραβοτιμονιας του αυτοκινητιστη


Επαναλαμβανω ....Πως εισαι τοσο σιγουρος οτι μονο τον εαυτο σου βαζεις σε κινδυνο?Πεζοι δεν υπαρχουν?Τα αυτοκινητα μπορει να παρεχουν καποια προστασια αλλα αν κτυπηθουν απο μηχανη η μηχανακι σε καταλληλα σημεια μπορουν να σκοτωσουν τα ιδια τον οδηγο τους,οποτε δεν ισχυει αυτο πουλες.

...και ΔΕΝ ΤΡΕΧΩ οσο και να σου φαινεται παραξενο.

και δεν ειπα μαλακιες φιλε. ηζωη πολλων ασχετων ανθρωπων εχει τερματισει απο καποιους σαν αυτους που τρεχουν σαν μαλακες κωλοφτιαχνοντας τα οχηματα τους.

Ξαναεπαναλαμβανω οτι ποτε δεν με εχει κλεισει ασχημα με τσακαλο οδηγο που παει μαμιωντας,πιο πολλες φορες εχω κυνδινεψει απο αργους και ζωα οδηγους στο εκαστοτε τιμονι.

κοιτα το βιντεακι που παει να παρει παραμαζωμα το καθικι τα παιδια με το σκουτερ και πες μου αν ηταν η γυναικα σου συνεπιβατης και παθαινε κατι(δαγκωνω την γλωσσα μου)

τι θα εκανες σε αυτον που ετρεχε και στους υπολοιπους που τραβαγαν το βιντεο και γελουσαν??

οι ακραιες πραξεις θελουν ακραιες αντιδρασεις

και σε συγχωρω για το βρισιμο που μου εριξες Στο θεμα με το καθικι οπως λες που τουμπαρει και αυτος ΝΟΜΙΖΕ οτι το ειχε οπως καθε ενας απο εμας οταν ανοιγουμε το δεξιο γκριπ η παταμε το πενταλ του γκαζιου στο αμαξι,τυχερα ειναι αυτα οπως ειπα και πιο πανω.

Ευχαριστω για την σχωρεση,Εγω παντως δεν θα με συγχωρουσα ..:D :D

:lol: :lol:

SpineshankD
27/01/2008, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Στο θεμα με το καθικι οπως λες που τουμπαρει και αυτος ΝΟΜΙΖΕ οτι το ειχε οπως καθε ενας απο εμας οταν ανοιγουμε το δεξιο γκριπ η παταμε το πενταλ του γκαζιου στο αμαξι,τυχερα ειναι αυτα οπως ειπα και πιο πανω.

Ευχαριστω για την σχωρεση,Εγω παντως δεν θα με συγχωρουσα ..:D :D

:lol: :lol:


σορι φιλε αλλα δεν κανω σφηνες με τετοια ταχυτητα μες την πολη ωστε να μου φυγει η μηχανη και

να χτυπησω κανα πεζο.το αποφευγω τρελα

μαλλον καμμια καλη σαβουρδα να φαω

στην εθνικη που τα πραγματα ειναι αλλιως σκας στην μπαριερα και τελειωνει το παραμυθι

τωρα αν απο την σφηνα σκασω στον διπλα οδηγο σε σημειο ευαλωτο ωστε να χτυπησει,τι να πω...

θα πρεπει ο μερφυ που εβγαλε τον νομο να ηταν θειος μου!




και το θεμα ειναι με το (καθε) καθικι που τουμπαρε ειναι οτι μπορει να παει να νομιζει σε καποιο

κλειστο μερος που ακουμπας τα φραγκακια σου και κανεις οτι σου κα#$@%$ και νομιζει οσο θελει

,γιατι δεν γουσταρω

να κινδυνευω ουτε εγω ουτε κανενας, επειδη καποιος νομιζε.




...k εχεις δικιο, δεν σε συγχωρω, αντε fuck:rotflmao: :rotflmao: :D

GIXXERAKIAS
27/01/2008, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
σορι φιλε αλλα δεν κανω σφηνες με τετοια ταχυτητα μες την πολη ωστε να μου φυγει η μηχανη και

να χτυπησω κανα πεζο.το αποφευγω τρελα

μαλλον καμμια καλη σαβουρδα να φαω

στην εθνικη που τα πραγματα ειναι αλλιως σκας στην μπαριερα και τελειωνει το παραμυθι

τωρα αν απο την σφηνα σκασω στον διπλα οδηγο σε σημειο ευαλωτο ωστε να χτυπησει,τι να πω...

θα πρεπει ο μερφυ που εβγαλε τον νομο να ηταν θειος μου!




και το θεμα ειναι με το (καθε) καθικι που τουμπαρε ειναι οτι μπορει να παει να νομιζει σε καποιο

κλειστο μερος που ακουμπας τα φραγκακια σου και κανεις οτι σου κα#$@%$ και νομιζει οσο θελει

,γιατι δεν γουσταρω

να κινδυνευω ουτε εγω ουτε κανενας, επειδη καποιος νομιζε.




...k εχεις δικιο, δεν σε συγχωρω, αντε fuck:rotflmao: :rotflmao: :D


:eyepop: :eyepop: Θειος σου ειναι ο Εντι Μερφυ??:lol:

Τα λογια που ειπες για το θεμα πιστα ειναι παρα πολυ δυσκολο να γινει αυτο που λες.Μονο κανενα drift και αν..επειδη ασχολουμαι και δεν μαζευεται πολυς κοσμος για αμαξια(αντιθετως απο μηχανες γινεται χαμος στα track days) ειναι δυσβασταχτο το κοστος για να μπει καποιος μονος του με αμαξι πιστα οπως και για καποιον μονος του με μηχανη (τωρα που το σκεφτομαι δεν εχω δει να γινεται track day για σμαξια:hypnotize γιατι αραγες?:confused: )

Τωρα για το θεμα οτι δεν κανεις κατι(ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ) για να κυνδινεψει καποιος ειναι τυχερο,αυτο μονο σου λεω και ΤΕΛΟΣ!:lol:

Τωρα για την ευχη τι να πω?Ευχαριστω!:D :beer:

devil's animal
27/01/2008, 18:14
το οτι βγαινει καποιος και λεει 2 π!πες ή καποια σωστα πραγματα δεν σημαινει παραλληλα οτι θα καταστρεψει κοσμο και κοσμακη.
Η πολιτεια που εχει βαλει το οριο οδηγησης αυτοκινητου στα 18 και μηχανης ανω των 125cc στα 21 κρινει οτι ΕΣΥ που εισαι σε ηλικια τετοια ΕΧΕΙΣ το μυαλο να σκεφτεις 5 πραγματα.
Ασχετα με τι σου λεει ο καθε καταραμενος, βλογιοκωμενος,κατεστραμμενος,μ@λακισμενος.

Καλο ειναι να τα ακους ολα,να τα επεξεργαζεσαι και ΜΕΤΑ να πραττεις.
Αλλοι τα ακουν και λενε: μ@λακιες λεει.
Αλλοι λενε: ενταξει να τρεχουμε και να κανουμε μ@λακιες μεχρι ενα οριο (το καθοριζουν αυτοι)
και αλλοι: το γκαζι στο πατωμα (ή στο stop αν μιλαμε για μηχανες) και οτι βγει.


Ηρεμηστε.
παντα υπηρχαν και θα υπαρχουν αυτα.
ΕΜΕΙΣ τι κανουμε? (και εννοω τον καθε εναν απο εμας ξεχωριστα σαν μοναδα)


ελα γεια μας...:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

marios8
27/01/2008, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
......................ειναι δυσβασταχτο το κοστος για να μπει καποιος μονος του με αμαξι πιστα...............


Τότε να κάτσει σπίτι του .

Από πότε το κόστος έγινε άλλοθι για τις :a31: που κάνει ο καθένας στον δρόμο? :confused: :confused: :confused:

GIXXERAKIAS
27/01/2008, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Τότε να κάτσει σπίτι του .

Από πότε το κόστος έγινε άλλοθι για τις :a31: που κάνει ο καθένας στον δρόμο? :confused: :confused: :confused:

To ιδιο ακριβως ισχυει και για εμας φιλτατε!:winka:

Μην το ψαχνεις αλλο.Κατσε και συ σπιτι σου να μην κυκλοφορεις με το μηχανακι σου στον δρομο,ετσι και αυτος με το αυτκινητο να μην κυκλοφορει γιατι μπορει να τον εμβολισει νταλικα...:rolleyes:

Μλκιες δεν ειναι μονο οι σφηνες που κανουν/ουμε υποψιν.:winka:

liakaros
27/01/2008, 19:03
Ρε κοπέλια εκει που το χανετε ειναι,οτι το θεμα δεν ειναι η μια μαλακια που θα κανουμε μια στο τοσο εμεις με την μηχανη η το αυτοκινητο,εσκεμενα η οχι...

το βρισιδι αρμοζει στον τυπο γιατι εχει κανει επαγγελμα και τροπο ζωης το να θετει σε κινδυνο την δικη του την ζωη και των αλλων...

Και οπως ειπα και στην αρχη πρεπει να ειναι ο τυπος που ειχε παρει πριν καμποσα χρονια στον λαιμο του αλλα δυο παλικαρια...απο κει του βγηκε νομιζω και το ονομα ''καταραμενος''

marios8
27/01/2008, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Κατσε και συ σπιτι σου να μην κυκλοφορεις με το μηχανακι σου στον δρομο,


Δεν έχω κάνει ποτέ κόντρα στο δρόμο . Η κουβέντα μιλάει για κόντρες ή κάνω λάθος?

project.breeze
27/01/2008, 19:15
Ρε Γιάννη απορώ γιατί αντιδράς με αυτό τον τρόπο.Αυτός ο κύριος "Καταραμένος" προκειμένου να κάνει διαφήμιση τον βελτιωτικό του οίκο,συνεργείο,βουλκανιζατέρ (δεν ξέρω τί σκατά έχει) θέτει σε κίνδυνο εκατοντάδες ζωές και δεν εννοώ μόνο αυτούς που κινδυνεύουν από τον τρόπο οδήγησής του (που μπορεί στο φινάλε να μην κινδυνεύει και κανεις και ο τύπος να είναι τρελό τιμόνι) αλλά περισσότερο αυτά τα πιτσιρίκια των 16-17 χρονών που περιμένουν πως και πως να πάνε 18 να βγάλουν δίπλωμα για να πάρουν ένα αυτοκίνητο και να κάνουν τα ίδια.Γιάννη έχει διαφορά να παίρνεις το αυτοκίνητό σου και να πηγαίνεις σε μία όμορφη στριφτερή διαδρομή και να οδηγάς γρήγορα,να απολαμβάνεις την οδήγηση (πράγμα που δεν σημαίνει ότι πρέπει σώνει και καλά να πηγαίνεις χωρίς αύριο) και άλλο να κάνεις κόντρες μέσα σε κατοικημένες περιοχές,σε κωλόδρομους με αυτοκίνητα των 1100 ίππων.Γουστάρω την οδήγηση και με αυτοκίνητο και με μηχανή και τώρα που δεν έχω μηχανή παίρνω το οικογενειακό Άλφα Ρομέο και πηγαίνω σε όμορφες διαδρομές και απολαμβάνω το κοφτερό ιταλικό τιμόνι (είδες;δεν είμαι ρατσιστής κατά των αυτοκινήτων).Και κάτι τελευταίο,όταν στο μοτό είχε βγάλει ένα DVD με έναν μαλάκα συντάκτη που έτρεχε μέσα στους δρόμους της Αθήνας ήμουν ο πρώτος που τους έβριζε ενω κάποιοι καυλωμένοι γνωστοί μου με μηχανάκια με κοιτούσαν σαν εξωγήινο και τον εκθείαζαν :wave2:

GIXXERAKIAS
27/01/2008, 19:31
liakaros +marios8

Παιδακια το να κανεις κοντρα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα σκοτωθεις κιολας ετσι?Μην μπερδευομαστε!Ειστε σαν τα καναλια που το τοσο το κανουν τοσο!!!

Ουτε και εγω επικροτω αυτο που κανει στο διαδικτυο και στην τηλεοραση (αντιθετως τρελενομαι να ακουω το μοτορι του στην βουτα:D ) αλλα αςειμαστε σοβαροι,αν αρχιζαμε να βριζουμε καθε εναν που κανει οτι γουσταρει στον δρομο,εγω που κυκλοφορω ΟΛΗ μερα με το σκουτερ ξερετε ποσα ποστ θα ειχα στο μοτο?????

Ηρακλακο σορυ ρε φιλε που χαλασα το ποστ σου με την αντιθεση μου,οσον αφορα τα παιδακια δεν χρειαζονται κανεναν "καταραμενο" να τους πει τι θα κανουν,εχουν ηδη την τρελα τους.Αυτα εχουν μεγαλωσει απο μικρα (οπως και εγω) με την σκεψη να βγαλω διπλωμα να γουσταρω βολτες,κοντρες,στροφιλικι καργα!Μην σας φαινεται παραξενο,εγω ετσι βλεπω το αμαξι μου,γουσταρω να το στριβω και να το χαιρομαι μεχρι εκει που μπορω!

Απο τοτε που εμαθα να οδηγαω ονειρευομουν σταστρες και ιντερκουλερ,οχι γιατι μου τα ελεγε καποιος,το ειχα μεσα μου,το γουσταρα ρε παιδιμου(αλλο που τα ιοκονομικα μου εχουν βαλει μυαλο και πηρα ενα 1.4 μαμα αυτοκινητακι για να κανω τον χαβαλε μου:D )


Πειτε με γκακουρα αλλα εγω γουστρω τι να κνω ειμαι μλκς σαν και αυτους.Αλλα μην υπερβαλετε,κραξτε αυτον και οχι το αυτοκινητο σαν ιδεα,γιατι κοντρες κανουν και οι μηχανες σε πολυ μεγαλυτερες ταχυτητες σε δρομους της αθηνας και εκτος.
:winka:

project.breeze
27/01/2008, 19:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
liakaros +marios8

Παιδακια το να κανεις κοντρα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα σκοτωθεις κιολας ετσι?Μην μπερδευομαστε!Ειστε σαν τα καναλια που το τοσο το κανουν τοσο!!!

Ουτε και εγω επικροτω αυτο που κανει στο διαδικτυο και στην τηλεοραση (αντιθετως τρελενομαι να ακουω το μοτορι του στην βουτα:D ) αλλα αςειμαστε σοβαροι,αν αρχιζαμε να βριζουμε καθε εναν που κανει οτι γουσταρει στον δρομο,εγω που κυκλοφορω ΟΛΗ μερα με το σκουτερ ξερετε ποσα ποστ θα ειχα στο μοτο?????

Ηρακλακο σορυ ρε φιλε που χαλασα το ποστ σου με την αντιθεση μου,οσον αφορα τα παιδακια δεν χρειαζονται κανεναν "καταραμενο" να τους πει τι θα κανουν,εχουν ηδη την τρελα τους.Αυτα εχουν μεγαλωσει απο μικρα (οπως και εγω) με την σκεψη να βγαλω διπλωμα να γουσταρω βολτες,κοντρες,στροφιλικι καργα!Μην σας φαινεται παραξενο,εγω ετσι βλεπω το αμαξι μου,γουσταρω να το στριβω και να το χαιρομαι μεχρι εκει που μπορω!

Απο τοτε που εμαθα να οδηγαω ονειρευομουν σταστρες και ιντερκουλερ,οχι γιατι μου τα ελεγε καποιος,το ειχα μεσα μου,το γουσταρα ρε παιδιμου(αλλο που τα ιοκονομικα μου εχουν βαλει μυαλο και πηρα ενα 1.4 μαμα αυτοκινητακι για να κανω τον χαβαλε μου:D )


Πειτε με γκακουρα αλλα εγω γουστρω τι να κνω ειμαι μλκς σαν και αυτους.Αλλα μην υπερβαλετε,κραξτε αυτον και οχι το αυτοκινητο σαν ιδεα,γιατι κοντρες κανουν και οι μηχανες σε πολυ μεγαλυτερες ταχυτητες σε δρομους της αθηνας και εκτος.
:winka:




Γιαννάκο κι εγώ γουστάρω αμάξια ρε φίλε,συγκεκριμένα το βίντεο αυτό το βρήκα τυχαία κοιτώντας βίντεο με Skyline και evo:winka: Κατηγορούμε,κράζουμε,βρίζουμε,κρίνουμε όσους κάνουν μαλακίες στον δρόμο και θέτουν σε κίνδυνο τις ζωές άλλων είτε μιλάμε για 2 είτε για 4 είτε για 14 τροχούς:beer:

marios8
27/01/2008, 19:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
l............. οχι το αυτοκινητο σαν ιδεα......................


Το αυτοκίνητο σαν ιδέα (όπως και η μηχανή) δεν έχουν καμία σχέση με την βούτα (και την κάθε βούτα) .

Κάπου τα έχεις μπερδέψει τα πράγματα.

GIXXERAKIAS
27/01/2008, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Το αυτοκίνητο σαν ιδέα (όπως και η μηχανή) δεν έχουν καμία σχέση με την βούτα (και την κάθε βούτα) .

Κάπου τα έχεις μπερδέψει τα πράγματα. Σαν ιδεα εννοουσα στις κοντρες και στο οτι κραζετε τους οδηγους τους γιατι τρεχουν κανουν σφηνες κτλ,ενω τα ιδια και ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ κανου πολλοι μοτοσυκλετιστες σε τουτο εδω το φορουμ.:winka:

Το πιασες τωρα?:D

marios8
27/01/2008, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Σαν ιδεα εννοουσα στις κοντρες και στο οτι κραζετε τους οδηγους τους γιατι τρεχουν κανουν σφηνες κτλ,ενω τα ιδια και ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ κανου πολλοι μοτοσυκλετιστες σε τουτο εδω το φορουμ.:winka:

Το πιασες τωρα?:D

Δεν με ενδιαφέρει τι κάνει ο κάθε ένας. Εγώ σου μιλάω σαν marios8.

Οποιαδήποτε μορφή οδήγησης που βάζει σε κίνδυνο αθώους στον δημόσιο δρόμο είναι κατακριτέα .
Χωρις «ναι μεν αλλα» :wave2:

Tigas
27/01/2008, 20:33
Αφιερωμένο στον έγκαβλο φίλο μας Gixerakia απλά γιατί έτσι μας αρέσει

Χρήστος Μπασινάς vs Δημήτρης ΄΄Καταραμένος΄΄ (http://www.youtube.com/watch?v=UpEqjo6B2KQ&feature=related)

Κρίμα τα ανταλλακτικά που σου πούλαγα ρε Χρήστο:cry:
Το μαύρο Tommi είναι πάνω από 1000hp το κόκκινο είναι 485 αλλά με Nos

Tigas
27/01/2008, 20:39
Χατζάρας vs Καταραμένος (http://www.youtube.com/watch?v=IAWYBdcYuqw&feature=related)


Και υποτίθεται ότι του Χατζάρα είναι και το πιο δυνατό Evo στην Ελλάδα, απλά έτσι το αναφέρουμε πίνοντας μια παγωμένη :beer: στην υγειά όλων αυτών των τίμιων πλην καλών ΄΄αιμοδοτών΄΄ :D

alfa156
27/01/2008, 21:23
kai poy einai δηλαδη το προβλημα στην συγγεκριμενη κοντρα απο θεμα ασφαλειας δηλαδη?
πρπει να ειναι η κερατεα,αργα το βραδι σε δρομο με νησιδα και ευθεια...
δεν λεω οτι ειναι νομιμο αλλα υπαρχουν σαφως και πολυ χειροτερα...
και ο συγγεκριμενος πουλαει γιατι υπαρχει αυτη η διψα για κοντρα ,την εχει στο αιμα ρε παιδι μου ο ελληνας τι να ακνουμε τωρα....
και μην ξεχνανε οτι τα περισσοτερα θανατηφορα τροχαια γινονται απο αλλλου ειδους τροχαιες παραβασεις (αλκοολ-φαναρια-παραβιαση προταιρεοτητας-αποτομη αλαγη λωριδας-προσπεραση στο αντιθερο ρευμα κλπ)\μια κοντρα απο μονη της στο φαναρι δεν λεει τιποτα αν δεν εξρουμε τις συνθηκες...
σταματηστε λοιπον μα κρινετε κατευθειαν γιατι οποιος κρινει μετα ...κρινετε....
και θα βγουν καποιοι να μου πουνε τωρα οτι αυτοι δεν τρεχουν ποτε,δεν περνανε δειλα δειλα με κοκκινο με το μηχναακι΄βγαζουν παντα φλας στις αλλαγες λωριδας,κα φυσικα..πανε με τα ορια..!!!
:rotflmao: :lol:

samoure
27/01/2008, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
το κόκκινο είναι 485 αλλά με Nos [/B]

Δε νομιζω:D

marulis
27/01/2008, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
kai poy einai δηλαδη το προβλημα ............
:rolleyes:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=52793


Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
καλα μιλαμε σημερα το απογευμα κατα της 5 περασα γυριζα απο σουνιο και βλεπω ενα Gsxr κομμενο στην μεση και στην κυριολεξια διαλειμενο,δεν ειχε μειενει τιποτα μιλαμε παιδια...
ρωταω να μαθω για την κατασταση του παιδιου,και με ενημερωσαν οτι εκανε ο τυπος σουζα και τον εφερε καπακι,φευγει και χτυπαει η μηχανη σε μια σταση εκει δεξια,και μετα επεσε σε ενα δεντρο διπλα...
το παλικαρι τελικα την γλυτωσε πολυ φτηνα με εγκαυματα και κοψιματα απο τα σιδερα τις στασης...17 λαμπαδες θα πρπει να αναψει ο τυπος εκει...
το ατυχημα εγινε μετα το ριμπας οπως παμε για βαρκιζα 50 μετρα μετα την αριστερη στροφη σε ευθεια. Αν παρ’ όλα αυτά δεν βλέπεις πρόβλημα , μάλλον δεν θα υπάρχει.
:(

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
:rolleyes:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=52793

Αν παρ’ όλα αυτά δεν βλέπεις πρόβλημα , μάλλον δεν θα υπάρχει.
:(


Αδερφε δεν εκανε κοντρα ο ανθρωπας σουζα εκανε και εν τοιυ βγηκε,τι να κανουμε λαθη γινονται!:winka:

Δεχομεθα πυρα ολες τις ωρες..:D :D

Αυτα ειναι παλιες καλες εποχες ρε Τιγκα,τωρα μπλεξαμε,ουτε μυνηματα πλεον στο κινητο "κοντρα ταδε ωρα εκει":sad: :sad:

Που ειναι οι παλιες καλες εποχες ρεεεεεε!!!:smilea:

xampos
28/01/2008, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Χατζάρας vs Καταραμένος (http://www.youtube.com/watch?v=IAWYBdcYuqw&feature=related)


Και υποτίθεται ότι του Χατζάρα είναι και το πιο δυνατό Evo στην Ελλάδα, απλά έτσι το αναφέρουμε πίνοντας μια παγωμένη :beer: στην υγειά όλων αυτών των τίμιων πλην καλών ΄΄αιμοδοτών΄΄ :D


:a19:

el_hymador
28/01/2008, 12:31
ρε κοψτε λιγο θα καψετε φλατζα...

οκ μαλακια του τυπου που βγαινει και λεει οτι λεει σε τηλεοπτικη εκπομπη, προφανως ο ιδιος ανηκει και απευθεινεται στην συγεκριμενη κουλτουρα των καγκουραιων.

Στο δια ταυτα ομως, εχθες στο Αγιο ειδα να πηγαινουν ταπα παπια, motard, on off και φυσικα ss, οπως και επισης ειδα typeR, WRX, Rallye εικοσαετιας, μεχρι και Opel Manta που εμπαινε με τις πορτες ειδα...και εγω ετρεχα με τον ματρακα φυσικα δεν το κρυβω!!

ανεξαρτητα λοιπον αν ο καθε βλαμμενος βγαινει στις τηλεορασεις και λεει οτι π@π@ρι@ του ερθει, υπαρχει κοσμος που τρεχει και τρεχει συνειδητα!,

Εκτος και αν πιστευετε οτι στον Μπραλο, στην Επιδαυρο και στην Ευβοια πανε μονο για τα παϊδακια ολοι αυτοι καθε ΣΚ.

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
ρε κοψτε λιγο θα καψετε φλατζα...

οκ μαλακια του τυπου που βγαινει και λεει οτι λεει σε τηλεοπτικη εκπομπη, προφανως ο ιδιος ανηκει και απευθεινεται στην συγεκριμενη κουλτουρα των καγκουραιων.

Στο δια ταυτα ομως, εχθες στο Αγιο ειδα να πηγαινουν ταπα παπια, motard, on off και φυσικα ss, οπως και επισης ειδα typeR, WRX, Rallye εικοσαετιας, μεχρι και Opel Manta που εμπαινε με τις πορτες ειδα...και εγω ετρεχα με τον ματρακα φυσικα δεν το κρυβω!!

ανεξαρτητα λοιπον αν ο καθε βλαμμενος βγαινει στις τηλεορασεις και λεει οτι π@π@ρι@ του ερθει, υπαρχει κοσμος που τρεχει και τρεχει συνειδητα!,

Εκτος και αν πιστευετε οτι στον Μπραλο, στην Επιδαυρο και στην Ευβοια πανε μονο για τα παϊδακια ολοι αυτοι καθε ΣΚ.

Δεν ξερω τι λενε οι αλλοι:o

Εγω τρεχω να προλαβω τους λουκουμαδες φρεσκους στον Αλεξιου!!!:rotflmao: :rotflmao:

By the way εκει ημουν εχθες και μαλλον με ειδες αλλα εγω δεν εσε ειδα λογο της προσπαθειας που κατεβαλα να φτασω πρωτος να φαω ολους τους λουκουμαδες και για τον καφε!:D

Giorgos19
28/01/2008, 12:55
Τοσο τα αυτοκινητα οσο και οι μηχανες (ισως αυτες πιο πολυ) σου βγαζουν τον "κακο" εαυτο.Σε ερεθιζουν να ανοιξεις το γκαζι...Απο εκει και περα εξαρταται απο εσενα που θα αποφασισεις να το κανεις και πως.

SpineshankD
28/01/2008, 13:25
σε ενα αλλο θρεντ ενα παληκαρι ειπε οτι του πηραν τις πινακιδες γιατι παρκαρε παρανομα

και τσαντιστηκε, και πολλοι απο εδω του την ειπανε (και σωστα πραξανε κατ'εμε) οτι καλα κανανε και του τις αφαιρεσανε γιατι ηταν ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ

αντιθετα σε αυτο το θρεντ πολλοι υποστηριζουν δεν τρεχει και κατι να πας τον κωλο σου,αφου

ολοι το κανουν, αυτοκινητιστες και δικυκλιστες

ΓΙΑΤΙ??? απο ποτε θεωρειται αυτονοητο οτι θα πηγαινεις ταπα στον αη γιαννη η στο αιγιο η στο

αρτεμισιο??? αν ειναι το διπλοπαρκαρισμα 1 φορα παρανομο τοτε αυτο ειναι 100 φορες

-Π Α Ρ Α Ν Ο Μ Ο-

γιατι πρεπει εγω που ετσι κ αλλιως μου αρεσει να ταξιδευω με 110-120 να ειμαι αναγκασμενος να

εχω ματια στον κωλο για αυτους (δυστυχως τους δικυκλιστες κυριως) που ΚΑΘΕ φορα στην

εθνικη με

προσπερνανε ΞΥΣΤΑ και θετουν εμενα και την κοπελα μου,τον αδερφο μου η τον εκαστοτε

συνεπιβατη μου σε ΚΙΝΔΥΝΟ ????

δηλαδη οι εντουραδες ειναι χαζοι που τρεχουν σε πιστες και δεν πανε να κανουν αλματα σε

πλατειες και σε γεφυρια στο κεντρο??

...δεν μπορω να καταλαβω.... η μαλλον μπορω:sad:

stefanos
28/01/2008, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD

γιατι πρεπει εγω που ετσι κ αλλιως μου αρεσει να ταξιδευω με 110-120 να ειμαι αναγκασμενος να

εχω ματια στον κωλο για αυτους (δυστυχως τους δικυκλιστες κυριως)
:


Δεν κάνεις καθόλου καλά. Εσύ θα κοιτάς μπροστά , και οι απο πίσω ας προσέχουν μπροστά τους.

SpineshankD
28/01/2008, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Δεν κάνεις καθόλου καλά. Εσύ θα κοιτάς μπροστά , και οι απο πίσω ας προσέχουν μπροστά τους.


...το φανταστηκα οτι θα ηταν τοσο απλη η λυση του προβληματος...:rolleyes:

μην το παρεις τοις μετρητοις αυτο που ειπα,ετσι κ αλλιως οταν σε προσπερνανε με 200+ δεν εχει και

πολλη σημασια το τι θα προλαβεις να κανεις

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
...το φανταστηκα οτι θα ηταν τοσο απλη η λυση του προβληματος...:rolleyes:

μην το παρεις τοις μετρητοις αυτο που ειπα,ετσι κ αλλιως οταν σε προσπερνανε με 200+ δεν εχει και

πολλη σημασια το τι θα προλαβεις να κανεις

Δηλαδη αδερφε μου τι θελεις να σε ρωτησουμε πρωτα,να περασω ρε φιλε απο την αριστερη (η απο την δεξια αν πηγαινεις σαν ζωο μπας και ξυπνησεις) λωριδα με καποια χιλιομετρα παραπανω απο εσενα??Με 300 θα σε περναγα αν μπορουσα και επιανε 300 η μηχανη μου.Εγω δεν εχω το νου μου παντα να μην ερθει καποιος πιο γρηγορος απο εμενα απο πισω μου??:rolleyes:

Να μην χαζευεις και ποιος σου ειπε οτι οταν βγαινεις στον δρομο κοιτας μονο μπροστα και χαζεεεεευεις τα τοπια??Ε??Αν θες να χαζεψεις και να πας με τα 110-120 να πας αλλα οχι στην αριστερη,αστην για αυτους που προσπερνανε και εννιοτε πανε με +100 απο οσα πας εσυ οποτε δεν θα εχεις προβλημα με αυτους που θια σε προσπερνανε και να εισαι σε εγρηγορση οταν οδηγας οτιδηποτε οχι μονο τηνβ μηχανη σου..:winka:

Δεν εχω κατι μαζι σου προς θεου,αλλα εισαι ο μονος που την εχω πει εδω μεσα τοσο καιρο και γουσταρω αντιδικιες!:rotflmao: :rotflmao:

SpineshankD
28/01/2008, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Δηλαδη αδερφε μου τι θελεις να σε ρωτησουμε πρωτα,να περασω ρε φιλε απο την αριστερη (η απο την δεξια αν πηγαινεις σαν ζωο μπας και ξυπνησεις) λωριδα με καποια χιλιομετρα παραπανω απο εσενα??Με 300 θα σε περναγα αν μπορουσα και επιανε 300 η μηχανη μου.Εγω δεν εχω το νου μου παντα να μην ερθει καποιος πιο γρηγορος απο εμενα απο πισω μου??:rolleyes:

Να μην χαζευεις και ποιος σου ειπε οτι οταν βγαινεις στον δρομο κοιτας μονο μπροστα και χαζεεεεευεις τα τοπια??Ε??Αν θες να χαζεψεις και να πας με τα 110-120 να πας αλλα οχι στην αριστερη,αστην για αυτους που προσπερνανε και εννιοτε πανε με +100 απο οσα πας εσυ οποτε δεν θα εχεις προβλημα με αυτους που θια σε προσπερνανε και να εισαι σε εγρηγορση οταν οδηγας οτιδηποτε οχι μονο τηνβ μηχανη σου..:winka:

Δεν εχω κατι μαζι σου προς θεου,αλλα εισαι ο μονος που την εχω πει εδω μεσα τοσο καιρο και γουσταρω αντιδικιες!:rotflmao: :rotflmao:


τωρα εσυ εισαι μαγκας και ποιο αρχ@#$ος απο μενα ε??!!

σωπα ρε γαματε πας με 300! δεν το εχεις καταλαβει αλλα εσυ εισαι το ζωο της υποθεσης!!

δεν παω αριστερη λωριδα και ουτε με νοιαζει ποιος περναει απο κει- οι ΜΑΛΑΚΕΣ περνανε απο παντου(μαλλον θα το ξερεις αφου πηγαινες και τους εβλεπες και γουσταρες κιολας)

δεν χαζευω τα τοπια κ γενικως δεν χαζευω οταν οδηγαω γιατι τα 3000 χλμ μηνιαιως που μαζευω με 2 μηχανακια να εισαι σιγουρος δεν θα ηταν ουτε μισο χρονια τωρα.νομιζα οτι και εσυ θα εχεις δει τα χειροτερα γυρω σου με την δουλεια σου και θα στρωσεις αλλα μαλλον εσυ χαζευεις


...και να εχεις το ΝΟΥ ΣΟΥ να μην ερθει καποιος ποιο γρηγορος!!
:rotflmao: :rotflmao:

ετσι στην εγρηγορση!! να σκεφτεσαι μηπως κ την εχει και πιο μεγαλη η θα βρει πιο ευκολα γκομενα η θα πουλαει μουρη στην παρεα του εις βαρος σου ενω εσυ...μοκο!:rotflmao:


ειναι πολυ σημαντικα πραγματα αυτα!! οσο και η τουρμπινα ιντερκουλερ!!ΣΤΑΝΤΑΡ


δεν με παρατας ρε GIXXERAKIA εισαι και σειρα μου και δεν θελω να ανοιξω οχετο

...εχεις και ορεξη για αντιδικιες!!

project.breeze
28/01/2008, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Αν θες να χαζεψεις και να πας με τα 110-120 να πας αλλα οχι στην αριστερη,αστην για αυτους που προσπερνανε και εννιοτε πανε με +100 απο οσα πας εσυ



Γιάννη είσαι λάθος


1ον Ποιός σου είπε ότι μπορείς να τρέχεις με 220 στον δημόσιο δρόμο
2ον Αν τρέχεις με 220 ποιός σου είπε ότι έχεις δικαιώματα και μάλιστα εις βάρος κάποιου που οδηγάει εντός των νομίμων ορίων




Δεν λέω ότι δεν έχω παρανομήσει κι εγώ,αλλά τουλάχιστον όσες φορές το έχω κάνει ξέρω ότι δεν έχω κανέναν λόγο να μιλάω πόσο μάλλον να ζητάω τα ρέστα από κάποιον που οδηγάει εντός των ορίων.Όχι και τα άγρια να διώξουν τα ήμερα...:wave2:

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 18:33
Εχει πλακα το ομολογω!!:D :D

Επειδη καποιοι ειναι πολυ αργοι για να πανε με καποια χιλιομετρα κραζουν τους αλλους που μπορουν και εχουν τα αρφρυδια να τα πανε!:lol: :lol:

Ελα ρε σειρα?Τωρα ειδα το προφιλ σου.Σοβαρεψες αποτομα μΕ φαινεται και θα κανεις τρελιτσες οταν μεγαλωσεις!Εγω τα κανω τωρα και θα τα βριζω μετα στα ....ηντα μου!(τωρα πενηντα μου θαναι,εξηντα μου δεν ξερω να σου πω ακομα!Αν καταφερω να φτασω εκει:D :D )

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Γιάννη είσαι λάθος


1ον Ποιός σου είπε ότι μπορείς να τρέχεις με 220 στον δημόσιο δρόμο
2ον Αν τρέχεις με 220 ποιός σου είπε ότι έχεις δικαιώματα και μάλιστα εις βάρος κάποιου που οδηγάει εντός των νομίμων ορίων




Δεν λέω ότι δεν έχω παρανομήσει κι εγώ,αλλά τουλάχιστον όσες φορές το έχω κάνει ξέρω ότι δεν έχω κανέναν λόγο να μιλάω πόσο μάλλον να ζητάω τα ρέστα από κάποιον που οδηγάει εντός των ορίων.Όχι και τα άγρια να διώξουν τα ήμερα...:wave2:

1.ΗΡ0ΑΚΛΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ,ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ,ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΟΔΗΓΗΣΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ (ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ:D)

2.Δικαιωμα εχω να προσπερναω τα πιο αργα οχηματα απο εμενα απο την αριστερη,τωρα σου ειπα και πιο πανω οτι ξερω οτι η ταχυτητα αυτη δεν ειναι νομιμη οπως λες και εσυ οτι εχεις παρανομησει ετσι και εγω.Δεν ειπα να διωξω κανεναν χαβαλε κανουμε ηρεμηστε.:winka:


Και τελος βρε κουλαδια και γω ο αρχικουλαδος,νομιζεται οτι πηγαινω με αυτες τις ταχυτητες παραπανω απο ενα ανοιγμα καθε τοσο σε εθνικη και σε δημοσιο δρομο??Συνεχεια ταπα παω??(θα λυωσουν οι γομες αλλιως...:eyepop: :D )


Αλλο το θεμα με τα στροφιλικια,ναι εκει οταν τα βλέπω κατι παθαινω και γουσταρω να στριβω,ειτε ειμαι με πατινι,ειτε με αμαξι,ειτε με την μηχανη!Αλλα μην μου την βγαινεται με κοικκινο ρε παιδια,ολοι κανουμε και εχουμε κανει μ@λ@κιες,το οτι τις εχουμε κοψει καποιοι δεν σημαινει οτι δεν τις καναμε καποτε και το παιζουμε τωρα κυριοι και νομιμοι οδηγοι,κανενας δεν ειναι νομιμος οδηγος και οι γιαγιαδες που πανε βολτα το σκ με τα καπη στο αμαξι πανε με πιο πολλα χιλιομετρα απο τα ορια (η πολυ πιο λιγο που τις καθιστα επικυνδυνες για ολους!:winka: )

project.breeze
28/01/2008, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
1.ΗΡ0ΑΚΛΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ,ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ,ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΟΔΗΓΗΣΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ (ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ:D)

2.Δικαιωμα εχω να προσπερναω τα πιο αργα οχηματα απο εμενα απο την αριστερη,τωρα σου ειπα και πιο πανω οτι ξερω οτι η ταχυτητα αυτη δεν ειναι νομιμη οπως λες και εσυ οτι εχεις παρανομησει ετσι και εγω.Δεν ειπα να διωξω κανεναν χαβαλε κανουμε ηρεμηστε.:winka:


Και τελος βρε κουλαδια και γω ο αρχικουλαδος,νομιζεται οτι πηγαινω με αυτες τις ταχυτητες παραπανω απο ενα ανοιγμα καθε τοσο σε εθνικη και σε δημοσιο δρομο??





Ποιόν είπες κουλάδι ρε;Αύριο στις 11 το βράδυ στην Βούτα να δούμε πόσο μάγκας είσαι:rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Ποιόν είπες κουλάδι ρε;Αύριο στις 11 το βράδυ στην Βούτα να δούμε πόσο μάγκας είσαι:rotflmao: :rotflmao: Μεσα ρε!Θα σου δειξω τι εστι σουζα με 1χιλιομετρο ανα ωρα!!!:mad:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ps:Kοιτα πιο πανω εκανα ποστ ο λαλακας πριν τελειωσω το ποστ μου.:D

SpineshankD
28/01/2008, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Εχει πλακα το ομολογω!!:D :D

Επειδη καποιοι ειναι πολυ αργοι για να πανε με καποια χιλιομετρα κραζουν τους αλλους που μπορουν και εχουν τα αρφρυδια να τα πανε!:lol: :lol:

Ελα ρε σειρα?Τωρα ειδα το προφιλ σου.Σοβαρεψες αποτομα μΕ φαινεται και θα κανεις τρελιτσες οταν μεγαλωσεις!Εγω τα κανω τωρα και θα τα βριζω μετα στα ....ηντα μου!(τωρα πενηντα μου θαναι,εξηντα μου δεν ξερω να σου πω ακομα!Αν καταφερω να φτασω εκει:D :D )

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


το οτι ειμαι "αργος" οπως λες ειναι θεμα χαρακτηρα και οχι μηχανης ουτε ουμπαλων!

μακαρι ρε φιλε να τρεχεις και να φτασεις και τα 800χλμ αλλα οχι διπλα μου-στην ΠΙΣΤΑ (βλ.περιδικο με σιντι)

παντως αμα θες σειρα να δεις ποσο σοβαρεψα ελα μαζι βολτουλα σε καμμια καταβαση απο

βουναλακι μικρο μικρο αλλα να ελαττωσεις το καπνισμα(αν καπνιζεις)γιατι θελει πλεμονια

....και ενα καλο θωρακα αν εχεις ευκαιρο!!



:rotflmao: :rotflmao: :D

VanDiemen
28/01/2008, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Δηλαδη αδερφε μου τι θελεις να σε ρωτησουμε πρωτα,να περασω ρε φιλε απο την αριστερη (η απο την δεξια αν πηγαινεις σαν ζωο μπας και ξυπνησεις) λωριδα με καποια χιλιομετρα παραπανω απο εσενα??Με 300 θα σε περναγα αν μπορουσα και επιανε 300 η μηχανη μου.Εγω δεν εχω το νου μου παντα να μην ερθει καποιος πιο γρηγορος απο εμενα απο πισω μου??:rolleyes:

Να μην χαζευεις και ποιος σου ειπε οτι οταν βγαινεις στον δρομο κοιτας μονο μπροστα και χαζεεεεευεις τα τοπια??Ε??Αν θες να χαζεψεις και να πας με τα 110-120 να πας αλλα οχι στην αριστερη,αστην για αυτους που προσπερνανε και εννιοτε πανε με +100 απο οσα πας εσυ οποτε δεν θα εχεις προβλημα με αυτους που θια σε προσπερνανε και να εισαι σε εγρηγορση οταν οδηγας οτιδηποτε οχι μονο τηνβ μηχανη σου..:winka:

Δεν εχω κατι μαζι σου προς θεου,αλλα εισαι ο μονος που την εχω πει εδω μεσα τοσο καιρο και γουσταρω αντιδικιες!:rotflmao: :rotflmao:

Δηλαδή αν πηγαίνει στην αριστερή λωρίδα, τι σε πειράζει; Πολύ καλά κάνει! Κι αν πηγαίνει με 60 χλμ/h ακόμα καλύτερα! Γιατί να μην πηγαίνει; Το νόμο της ζούγκλας δεν υποστηρίζεις; Όπως εσύ, επιλέγεις να πειθαρχείς σε ότι σου γουστάρει, το ίδιο κάνει και κάποιος που πηγαίνει αργά στην αριστερή λωρίδα! Και εσύ είσαι πολύ πιο υπάνθρωπος από αυτόν! Γιατί εσύ θέτεις σε κίνδυνο, εκτός από τη δική σου ζωή, τη ζωή κάθε άτυχου που μπορεί να είναι σε κοντινή απόσταση! Και επειδή εσύ το κάνεις επειδή αυτοεπιβεβαιώνεσαι, επειδή είσαι τόσο αποτυχημένος σε όλους τους τομείς της ζωής, επειδή έχεις μικρό πουλάκι, δεν ξέρω γιατί, ενώ ο άλλος προφανώς, για να πηγαίνει εκεί, έχει κάποιο πρόβλημα που δεν είναι ο τόπος και ο χρόνος να το συζητήσουμε, είσαι απλώς κομπλεξάρα. Υπάρχουν πολλοί πιο γρήγοροι, πολύ πιο δυνατοί, πολύ πιο πλούσιοι, πολύ καλύτεροι οδηγοί από σένα, που τους προσπερνάς καθημερινά, με τη διαφορά ότι αυτοί είναι πολύ λιγότερο επιδειξίες!!! Και το να είσαι επιδειξίας υποδηλώνει εκτός από κόμπλεξ (δικαιολογημένο εδώ που τα λέμε), πολλή αγαμία!

SpineshankD
28/01/2008, 18:51
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
[B]1.ΗΡ0ΑΚΛΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ,ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ,ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΟΔΗΓΗΣΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ (ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ:D)



Και τελος βρε κουλαδια και γω ο αρχικουλαδος,νομιζεται οτι πηγαινω με αυτες τις ταχυτητες παραπανω απο ενα ανοιγμα καθε τοσο σε εθνικη και σε δημοσιο δρομο??Συνεχεια ταπα παω??(θα λυωσουν οι γομες αλλιως...:eyepop: :D )


σειρα μπερδεμενα μας τα λες και δεν βγαζουμε ακρη!τι 300 μου λες και τετοια! για προσπεραση ανοιγω και γω το γκαζι αμα παει ετσι!

μαλλον βαλτος εισαι για να με πικαρεις τωρα που κολλησα σπιτι λογω κωλοκαιρου!!

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από VanDiemen
Δηλαδή αν πηγαίνει στην αριστερή λωρίδα, τι σε πειράζει; Πολύ καλά κάνει! Κι αν πηγαίνει με 60 χλμ./h ακόμα καλύτερα! Γιατί να μην πηγαίνει; Το νόμο της ζούγκλας δεν υποστηρίζεις; Όπως εσύ, επιλέγεις να πειθαρχείς σε ότι σου γουστάρει, το ίδιο κάνει και κάποιος που πηγαίνει αργά στην αριστερή λωρίδα! Και εσύ είσαι πολύ πιο υπάνθρωπος από αυτόν! Γιατί εσύ θέτεις σε κίνδυνο, εκτός της δικής ζωής, τη ζωή κάθε άτυχου που μπορεί να είναι σε κοντινή απόσταση! Και επειδή εσύ το κάνεις επειδή αυτοεπιβεβαιώνεσαι, επειδή είσαι τόσο αποτυχημένος σε όλους τους τομείς της ζωής.επειδή έχεις μικρό πουλάκι, δεν ξέρω γιατί, ενώ ο άλλος προφανώς, για να πηγαίνει εκεί, έχει κάποιο πρόβλημα που δεν είναι ο τόπος και ο χρόνος να το συζητήσουμε, είσαι απλώς κομπλεξάρα. Υπάρχουν πολλοί πιο γρήγοροι, πολύ πιο δυνατοί, πολύ πιο πλούσιοι, πολύ καλύτεροι οδηγοί από σένα, που τους προσπερνάς καθημερινά, με τη διαφορά ότι αυτοί είναι πολύ λιγότερο επιδειξίες!!! Και το να είσαι επιδειξίας υποδηλώνει εκτός από κόμπλεξ (δικαιολογημένο εδώ που τα λέμε), πολλή αγαμία!

Οπως ειπα και πιο πανω στον φιλο Σειρα,εχει πλακα πολυ πλακα να βλεπεις να τρελενονται καποιοι.

Το κομπλεξ σου μολις το εβγαλες εσυ,δεν εχω κατι να προσθεσω.:winka:

Ειμαι αποτυχημενος οπως το λες εσυ.Κατι θα ξερεις παραπανω.:wave2:

editΓια το αγ#μητ@ς μην ορκιζεσαι κιολας ε?Θα το χασεις το στοιχημα!:D

VanDiemen
28/01/2008, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Οπως ειπα και πιο πανω στον φιλο Σειρα,εχει πλακα πολυ πλακα να βλεπεις να τρελενονται καποιοι.

Το κομπλεξ σου μολις το εβγαλες εσυ,δεν εχω κατι να προσθεσω.:winka:

Ειμαι αποτυχημενος οπως το λες εσυ.Κατι θα ξερεις παραπανω.:wave2:

Μπα... Μη χύνεις άδικα "παληκάρι". Μάλλον θα χρειαστεί πάλι να βγεις για καγκουριές. Γιατί δε σου θύμωσα, ούτε τρελάθηκα, ούτε τα πήρα στο κρανίο! Απλώς, σου είπα κατάμουτρα την αλήθεια.


<edit> Δεν ορκίζομαι για τίποτα! Είμαι σίγουρος πως είσαι αρχιγαμιάς! Εξάλλου το αποδεικνύεις στο δρόμο! Μέχρι κάποιος να σου πει πως η χούφτα δε μετράει για γκόμενα.. :rolleyes: Oops.. Sorry, μου ξέφυγε..

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 19:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από VanDiemen
Μπα... Μη χύνεις άδικα παληκάρι. Μάλλον θα χρειαστεί πάλι να βγεις για καγκουριές. Γιατί δε σου θύμωσα, ούτε τρελάθηκα, ούτε τα πήρα στο κρανίο! Απλώς, σου είπα κατάμουτρα την αλήθεια.

Το μεντιουμ,το μεντιουμ!!!

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
το οτι ειμαι "αργος" οπως λες ειναι θεμα χαρακτηρα και οχι μηχανης ουτε ουμπαλων!

μακαρι ρε φιλε να τρεχεις και να φτασεις και τα 800χλμ αλλα οχι διπλα μου-στην ΠΙΣΤΑ (βλ.περιδικο με σιντι)

παντως αμα θες σειρα να δεις ποσο σοβαρεψα ελα μαζι βολτουλα σε καμμια καταβαση απο

βουναλακι μικρο μικρο αλλα να ελαττωσεις το καπνισμα(αν καπνιζεις)γιατι θελει πλεμονια

....και ενα καλο θωρακα αν εχεις ευκαιρο!!



:rotflmao: :rotflmao: :D Και πιστα μπαινω σειρα οποτε εχει track day και εχω γκαφρα στην τσεπη,αλλα τωρα ειναι καιρος για καγκουριλικια σε δρομους οπως λεει ο φιλος Βαντιεμεν:D :D

Οταν λες καταβαση με ποδηλατο εννοεις??:confused:

Θωρακα εχω αλλα ειναι ενας και χρειαζεται να ειναι σωστος και αρτιμελης,πνεμονια εχω αλλα εν ξερω ποσο μαυρα ειναι απο την πισσα.οχι δεν καπνιζω αλλα απο αυτους που καπνιζουν γυρω μου!!:eyepop:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
28/01/2008, 19:08
SpineshankD τι ποδηλατο εχεις για downhill;

stefanos
28/01/2008, 19:09
Παρόλο το μεγάλο κόμπλεξ (πόσο μεγάλο να έχει ένας μηχανόβιος?) που έχετε ,να προσέχετε και να μην κάνετε μαλακίες, στο δρόμο γιατί εκεί εκεί έχει και κάτι περισσότερο κομπλεξάρες με κάτι προφυλακτήρες ΝΑΑΑΑΑΑΑ, που δεν έχουν ακούσει ποτέ οτι αυτές οι γραμμές στο δρόμο εχουν κάποια κρυφή σημασία και μπορεί να βρεθούν στη γραμμή σας.

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Παρόλο το μεγάλο κόμπλεξ (πόσο μεγάλο να έχει ένας μηχανόβιος?) που έχετε ,να προσέχετε και να μην κάνετε μαλακίες, στο δρόμο γιατί εκεί εκεί έχει και κάτι περισσότερο κομπλεξάρες με κάτι προφυλακτήρες ΝΑΑΑΑΑΑΑ, που δεν έχουν ακούσει ποτέ οτι αυτές οι γραμμές στο δρόμο εχουν κάποια κρυφή σημασία και μπορεί να βρεθούν στη γραμμή σας.

Παντα μεχρι εκει που μας περνει Στεφανε..:winka:

Ουτε εγω θελω να σκοτωθω απο κανεναν ουτε να ειμαι η αιτια να σκοτωσω καποιον.Ειπαμε τυχερα ειναι αυτα.Σημερα ειμαι εδω και σας μιλαω και αυριο με το σκουτερ στην δουλεια περναει απο πανω μου νταλικα την ωρα που απλα περιμενω στο φαναρι.:wave2:

Tigas
28/01/2008, 19:12
Παιδιά για να το λύσουμε το θέμα μια και καλή

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΒΟΥΤΑ . . . .ΤΕΛΟΣ :lol:

marios8
28/01/2008, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
.................... ρε παιδια,ολοι κανουμε και εχουμε κανει μ@λ@κιες,.................



Αυτό το ακούμε 1000 φορές την μέρα .

Ελα μωρέ όλοι κλέβουν. Ελα μωρέ όλοι παρκάρουν παράνομα .Έλα μωρέ όλοι πετάνε τα σκουπίδια στον δρόμο...................

Λές και αυτοί οι «όλοι» είναι κάποιοι εξωγήινοι.

Πάρτο χαμπάρι αυτοί οι «όλοι» είμαστε εγώ εσύ και ο παραδίπλα σου.

Δεν υπάρχει τίποτα πιο εύκολο από το να κρύβουμε τις δικές μας αδυναμία κατω από το πέπλο των «όλων» . :wave2:

project.breeze
28/01/2008, 19:13
Πολύ χαίρομαι για τον εποικοδομητικό διάλογο που κάνουμε πάντως:rolleyes:

el_hymador
28/01/2008, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Παιδιά για να το λύσουμε το θέμα μια και καλή

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΒΟΥΤΑ . . . .ΤΕΛΟΣ :lol:

σημερα ειδικα θα ειναι τσαλαΒΟΥΤΑ

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Παιδιά για να το λύσουμε το θέμα μια και καλή

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΒΟΥΤΑ . . . .ΤΕΛΟΣ :lol:

Εγω με το σκουτερακι και συ με το BMW ανετα και δεν θα κλεψω και εκκλησιες!:D


Σ'εχω κουλαδι!!! :D :D

mpou
28/01/2008, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Αυτό το ακούμε 1000 φορές την μέρα .

Ελα μωρέ όλοι κλέβουν. Ελα μωρέ όλοι παρκάρουν παράνομα .Έλα μωρέ όλοι πετάνε τα σκουπίδια στον δρόμο...................

Λές και αυτοί οι «όλοι» είναι κάποιοι εξωγήινοι.

Πάρτο χαμπάρι αυτοί οι «όλοι» είμαστε εγώ εσύ και ο παραδίπλα σου.

Δεν υπάρχει τίποτα πιο εύκολο από το να κρύβουμε τις δικές μας αδυναμία κατω από το πέπλο των «όλων» . :wave2:

Τελικα ολοι ειμαστε μ@λ@κες. Και οι "γρηγοροι" ανεγγεφαλοι, και εμεις που τους διαβαζουμε.

Πω πω τι κοσμος μπαμπα!

SpineshankD
28/01/2008, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Και πιστα μπαινω σειρα οποτε εχει track day και εχω γκαφρα στην τσεπη,αλλα τωρα ειναι καιρος για καγκουριλικια σε δρομους οπως λεει ο φιλος Βαντιεμεν:D :D

Οταν λες καταβαση με ποδηλατο εννοεις??:confused:

Θωρακα εχω αλλα ειναι ενας και χρειαζεται να ειναι σωστος και αρτιμελης,πνεμονια εχω αλλα εν ξερω ποσο μαυρα ειναι απο την πισσα.οχι δεν καπνιζω αλλα απο αυτους που καπνιζουν γυρω μου!!:eyepop:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


για ποδηλατο μιλαω και για προστατευτικο θωρακα οχι τον εσωκλειστο σου!

παντως σειρα βαζεις πολλα γκαζια στον κοσμο-σε μενα τα πιο πολλα-

για πλακα και δεν ειναι σωστο να ανεβαζεις την αρτηριακη πιεση των αλλων

μπαινουμε και σε κρισιμη ηλικιακη καμπη σιγα σιγα:rotflmao: :rotflmao: :D

marios8
28/01/2008, 19:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou



mpou εσύ μην διαβάζεις τέτοια πόστ. Τέτοια ώρα θα έπρεπε να κάνεις προπόνηση . :wave2:

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
για ποδηλατο μιλαω και για προστατευτικο θωρακα οχι τον εσωκλειστο σου!

παντως σειρα βαζεις πολλα γκαζια στον κοσμο-σε μενα τα πιο πολλα-

για πλακα και δεν ειναι σωστο να ανεβαζεις την αρτηριακη πιεση των αλλων

μπαινουμε και σε κρισιμη ηλικιακη καμπη σιγα σιγα:rotflmao: :rotflmao: :D

Παντως εγω σου ζητησα και μια συγνωμη που σε ψιλο...:D εκραξα στην αρχη του ποστ,ο αλλος ο αχαιρευτος ο Βαντιεμεν τιποτα!Καθικι!:eyepop: :lol: :lol:

Απλα εσυ ετυχες να κανεις το λαθος ποστ την σωστη στιγμη για να με πριζωσεις (στιγμιαια βεβαια:winka: ) και να γραψω οτι εγραψα.:D

Αλλα επειδη ειμαι καλο παιδι και το καταλαβες με σχωρεσες και μΕ μιλας και απο πανω!:beer:

SpineshankD
28/01/2008, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
SpineshankD τι ποδηλατο εχεις για downhill;


τιποτα το φοβερο και τρομερο φιλε χυμαδορ, ενα KONA COWAN

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 19:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
τιποτα το φοβερο και τρομερο φιλε χυμαδορ, ενα KONA COWAN

Αμα ειναι και κανεις Γιωργη και συ τετοιο downhill ψηνομαι με χιλιαααααα:eek: :eek:


:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


http://www.youtube.com/watch?v=nGiTwcvkcCI&feature=related

el_hymador
28/01/2008, 19:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
τιποτα το φοβερο και τρομερο φιλε χυμαδορ, ενα KONA COWAN

και πως την παλευεις με το hardtail; :confused: :confused: :confused:

SpineshankD
28/01/2008, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
και πως την παλευεις με το hardtail; :confused: :confused: :confused:


την παλευω γιατι μου αρεσει και το XC και εχει ξεκουραστο πεταλι,πιο ελαφρυ

και για να παρεις ενα

φουλ σασπενσιον με αυτοματο κλειδωμα της πισω αναρτησης για να μην χανεις δυμανη στο πεταλι

(νομιζω μονο η santa cruz βγαζει) θελεις περιπου 2 χιλιαρικα ΜΟΝΟ τον σκελετο.

...οποτε φθηνο,ανθεκτικο και ευχρηστο COWAN!τα κανει ολα και συμφερει!

SpineshankD
28/01/2008, 19:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Αμα ειναι και κανεις Γιωργη και συ τετοιο downhill ψηνομαι με χιλιαααααα:eek: :eek:


:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


http://www.youtube.com/watch?v=nGiTwcvkcCI&feature=related


Σειρα αμα εκανα τετοιο downhill δεν θα ημουν εδω τωρα,αλλα στας ΗΠΑ!!

αν θες να δεις κατι που κανω που να μοιαζει με το βιντεο, κοψε τα πολλα αλματα και κρατα τις

πολλες σαβουρδες!!!!:beer: :beer: :beer:

stefanos
28/01/2008, 19:44
Είδα ένα rocky mounten προχτές που είχε μια πισινή ανάρτηση με συνδέσμους που δεν νομίζω να κουνάνει στο πετάλι (λόγω πεταλιού τουλάχιστον).

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 19:50
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αμα εχει σαβουρδες μεσα τοτενες!Εχει πλακα να πονας και να εχεις ξεσκιστει στα γελια απο την σαβουρδα που μολις εφαγες!!:lol: :lol:

Ειχα φαει μια καλη παλια στο τοτενες καινουργιοχτισμενο praktiker στην ιερα οδο,ειχαμε παει με φιλαρακια να κανουμε μ@λ@κιουλες:blush: :D και βαζαμε κοντρα ποιος θυα σταματησει πιο αργα πριν τον τοιχο,ε εγω ο λακαμας καθυστερησα πολυ τα φρενα και φρεναρα πανω σε κηλιδα λαδιου καποιου κ@ριολη που ειχε παρκαρει πιο πριν το αμαξι του και εγινα αυτοκολλητο στον τοιχο,ελύωσα στο γελιο αφου με ξεμπλεξαν απο το ποδηλατο που ειχε τυλιχτει πανω μου!:rotflmao: :rotflmao:

Εχει και τα κακα του ομως,θηβων πιτσιρικας παλι μετα το γυμνασιο moyntain bike και τα μυαλα στα καγκελα,πηγαινω με το ποδηλατακι μου ωραια και καλα και ερχεται μαξι απο πισω μου πιο γρηγορα απο εμενα,βαριεμαι να κατεβασω ταχυτητα και σηκωνομαι ορθιος για πεταλι με 18η,ε αυτο ηταν....κοπηκε η αλυσιδα και σαβουριαστηκα για τα καλα,αν ο καλος ανθρωπακος δεν ιχε φρενα τωρα θα ειχα γινει λιπασμα για γκαζον νεκροταφειου!:D

Σταματησε πανω στο κεφαλι μου ο προφυλακτηρας αλλα το κακο δεν ηταν αυτο....το τιμονι διπλωσε και καρφωφηκςε ολιγον τι στο μπουτι.:eyepop:

Αλλα ενταξει μωρα ξαναματαεκανα ποδηλατο απο τοτε....στο γυμνστηριο!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SpineshankD
28/01/2008, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Είδα ένα rocky mounten προχτές που είχε μια πισινή ανάρτηση με συνδέσμους που δεν νομίζω να κουνάνει στο πετάλι (λόγω πεταλιού τουλάχιστον).


μπορει και να εχεις δικιο...μιλαμε παντα για πολυ ακριβα ποδηλατα τα οποια βγαινουν για

συγκεκριμενη χρηση το καθε ενα, οποτε για χρηση κρος καντρι υποθετω οτι

θα το εχουν ψαξει καλυτερα με το θεμα πισω αναρτησης!:beer:

Tigas
28/01/2008, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Αμα ειναι και κανεις Γιωργη και συ τετοιο downhill ψηνομαι με χιλιαααααα:eek: :eek:


:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


http://www.youtube.com/watch?v=nGiTwcvkcCI&feature=related

Αι χάσου ρε . . . . . . . . .ΠΟΔΗΛΑΤΗ :lol:


btw έχουν βγεί κάτι καταπληκτικά πετάλια και βοηθητικές για όλους τους κατόχους
Velamus,Ideal,GSX-R κτλ κτλ:rotflmao:


Να δώ πότε θα πάμε καμιά off road με το παλιοπαρτάλι σου :look: θα περάσει ο χειμώνας και θα χάσουμε τα καλύτερα:smokin:

stefanos
28/01/2008, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
μπορει και να εχεις δικιο...μιλαμε παντα για πολυ ακριβα ποδηλατα τα οποια βγαινουν για

συγκεκριμενη χρηση το καθε ενα, οποτε για χρηση κρος καντρι υποθετω οτι

θα το εχουν ψαξει καλυτερα με το θεμα πισω αναρτησης!:beer:


Εγώ να ομολογήσω μόλις το είδα έμεινα Μ@λ@κ@ς.Ωραιότατο.
Να και η πίσω ανάρτηση:http://www.bikes.com/tech/etsx.aspx
Πάντως κέφι να υπάρχει και όρεξη και κάνεις την δουλειά σου με ότι να ναι.

el_hymador
28/01/2008, 20:05
[spam mode on]

εδω τα καλα ποδηλατακια ...τζαμπα! μονο που δεν υπαρχει αντιπροσωπος και ερχονται αποστολη απο Γερμανια.

http://www.canyon.com

με 1000εουρος FS ποδηλατακι με υδραυλικα δισκοφρενα, ποιοτικες αναρτησεις και πολυ καλη σειρα ταχυτητων.

[/spam mode off]

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 20:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Αι χάσου ρε . . . . . . . . .ΠΟΔΗΛΑΤΗ :lol:


btw έχουν βγεί κάτι καταπληκτικά πετάλια και βοηθητικές για όλους τους κατόχους
Velamus,Ideal,GSX-R κτλ κτλ:rotflmao:


Να δώ πότε θα πάμε καμιά off road με το παλιοπαρτάλι σου :look: θα περάσει ο χειμώνας και θα χάσουμε τα καλύτερα:smokin:
Ασε γιατι τα χω παρει ασχημα με του λαλακες στην αντιπροσωπεια Σταυρο!:mad: :mad:
Λεπτομερειες με πμ:winka:

SpineshankD
28/01/2008, 20:14
Πάντως κέφι να υπάρχει και όρεξη και κάνεις την δουλειά σου με ότι να ναι. [/B][/QUOTE]



μαζι σου με τα 1000 σε αυτο που λες!!!


:beer: :beer: :beer:

Tigas
28/01/2008, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Ασε γιατι τα χω παρει ασχημα με του λαλακες στην αντιπροσωπεια Σταυρο!:mad: :mad:
Λεπτομερειες με πμ:winka:

Περιμένω να μου πείς με πμ τι σου συμβαίνει :smokin:

GIXXERAKIAS
28/01/2008, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Περιμένω να μου πείς με πμ τι σου συμβαίνει :smokin:
πμ:D

veletzas
28/01/2008, 22:09
:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ

soundman
29/01/2008, 04:34
Εδω και αν βλεπουμε ΜΑΛΑΚΑ
http://www.youtube.com/watch?v=VcYIIo8azv0&feature=related

project.breeze
29/01/2008, 12:07
Και για να μην έχει κανείς αμφιβολία για την επικινδυνότητα της "κόντρας" σε δρόμο με κίνηση ορίστε το παρακάτω βίντεο (http://www.youtube.com/watch?v=SAcEkMAG7u4) :(

maron
29/01/2008, 12:22
lol
poly gelio o kataras

mako
29/01/2008, 16:01
3 δευτερα και το παπακι θα ειχε γινει αυτοκολητο!!!!! Τα παιδια τι θα φταιγανε;;;;;:mad: