PDA

View Full Version : Μπαταρια...



BILL VUZAS
29/01/2008, 12:57
Λογω του κρυου πολλες μπαταριες τα φτυνουν...
Οποτε ειμαστε στην ..ευχαριστον θεσι να την αντικαταστησουμε.
Περιπτωσι πρωτη.Μπαταρια αξιας 35,00
Περιπτωσι δευτερη.Μπαταρια "επωνιμη" 75,00.
Οι τιμες ειναι για μπαταρια που εχει το Χαγιαμπουσα.
Εγγυηση δεν εχει καμια απο τις δυο.
Βαζοντας την φθηνη εχω καποιο προβλημα?Αφου εγγυηση ουτως Η"αλλως δεν υπαρχει.
Να βαλω την ακριβη για να εχω το κεφαλι μου ησυχο?
Τι λετε?:a42:

Χωμάτινος
29/01/2008, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILL VUZAS
...
Να βαλω την ακριβη για να εχω το κεφαλι μου ησυχο?
...

Ναι!

OldMan
29/01/2008, 15:12
Πως γίνεται να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο με Χαγιαμπούσα, δεν ξέρω...:winka:

Operater
29/01/2008, 16:40
Ερωτηση αφελης αφελούς: Πως γίνεται η μπαταρία να τα φτύσει από το κρύο? :look:

OldMan
29/01/2008, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Ερωτηση αφελης αφελούς: Πως γίνεται η μπαταρία να τα φτύσει από το κρύο? :look:
Απάντηση οργισμένη οργισμένου: Μάθε πως είναι κατασκευασμένη η μπαταρία (όποια και αν εννοείς...), μάθε πως αποδίδει το μέγιστο φορτίο που θα της ζητηθεί, μάθε υπό ποιές συνθήκες γίνεται αυτό, μάθε τι γίνεται ανάμεσα στα πλέγματα (grids Ελληνιστί) όταν ο κάθε λεβέντης μιζάρει ασύστολα σε χαμηλές θερμοκρασίες προσπαθώντας να βάλει μπροστά τον ματρακά του του οποίου τα λάδια είναι "παγωμένα", μάθε τι συμβαίνει αν αυτό γίνει για αρκετά συνεχόμενα δευτερόλεπτα και έλα πες μας ότι αυτό που κατάλαβες είναι ότι αν η τάση της μπαταρίας πέσει κάτω από 1.7 Volts ανά στοιχείο, η μπαταρία τα φτύνει ... :D

sniper
29/01/2008, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Απάντηση οργισμένη οργισμένου: Μάθε πως είναι κατασκευασμένη η μπαταρία (όποια και αν εννοείς...), μάθε πως αποδίδει το μέγιστο φορτίο που θα της ζητηθεί, μάθε υπό ποιές συνθήκες γίνεται αυτό, μάθε τι γίνεται ανάμεσα στα πλέγματα (grids Ελληνιστί) όταν ο κάθε λεβέντης μιζάρει ασύστολα σε χαμηλές θερμοκρασίες προσπαθώντας να βάλει μπροστά τον ματρακά του του οποίου τα λάδια είναι "παγωμένα", μάθε τι συμβαίνει αν αυτό γίνει για αρκετά συνεχόμενα δευτερόλεπτα και έλα πες μας ότι αυτό που κατάλαβες είναι ότι αν η τάση της μπαταρίας πέσει κάτω από 1.7 Volts ανά στοιχείο, η μπαταρία τα φτύνει ... :D

ρε άει γ@μήσου κι εσύ.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

OldMan
29/01/2008, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
ρε άει γ@μήσου κι εσύ.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:
Δεν μίλησα όμορφα, ε ??? :blush:

sniper
29/01/2008, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Δεν μίλησα όμορφα, ε ??? :blush:

Τσου.... :blush:

SF
29/01/2008, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Πως γίνεται να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο με Χαγιαμπούσα, δεν ξέρω...:winka:

Γιατί ρε να μη το έχει ήσυχο ο άνθρωπος! Μια χαρά μηχανάκι!! (Παλιοσπάμερ. Και λίγα σου είπε ο σλιπερ)

:)

Bavarian
30/01/2008, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Απάντηση οργισμένη οργισμένου: Μάθε πως είναι κατασκευασμένη η μπαταρία (όποια και αν εννοείς...), μάθε πως αποδίδει το μέγιστο φορτίο που θα της ζητηθεί, μάθε υπό ποιές συνθήκες γίνεται αυτό, μάθε τι γίνεται ανάμεσα στα πλέγματα (grids Ελληνιστί) όταν ο κάθε λεβέντης μιζάρει ασύστολα σε χαμηλές θερμοκρασίες προσπαθώντας να βάλει μπροστά τον ματρακά του του οποίου τα λάδια είναι "παγωμένα", μάθε τι συμβαίνει αν αυτό γίνει για αρκετά συνεχόμενα δευτερόλεπτα και έλα πες μας ότι αυτό που κατάλαβες είναι ότι αν η τάση της μπαταρίας πέσει κάτω από 1.7 Volts ανά στοιχείο, η μπαταρία τα φτύνει ... :D






:winka: :a10:

rsp
30/01/2008, 00:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
:winka: :a10:


ααα καταλαβα τι εχει να γινει απο εδω και περα....:rolleyes:

Bavarian
30/01/2008, 00:55
Τι ? :D

BILL VUZAS
30/01/2008, 07:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Πως γίνεται να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο με Χαγιαμπούσα, δεν ξέρω...:winka:

Τι εννοαει ο Παλαμας?




Επι του θεματος,την γλυτωσα προς το παρον φορτιζοντας την με τον φορτιστη που ειχα αμανατι απο την κατοχην μεχρι προ οκταμηνου μοτοσακου BMW.(Για ολα φροντιζει Αυτη η εταιρια).

stefanos
30/01/2008, 08:11
Την φτηνή.
Θα κάνει την ίδια δουλειά με την ακριβή με τα μισά λεφτά.

OldMan
30/01/2008, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Θα κάνει την ίδια δουλειά με την ακριβή με τα μισά λεφτά.
Πως φαίνεται ο άνθρωπος που χρησιμοποιεί ανασφάλιστους λαθρομετανάστες στις δουλειές του ...:winka: