PDA

View Full Version : Γενικός προβληματισμός!!!



DIT
03/12/2003, 13:30
Συνέλαβα τον ευατό μου τις τελευταίες 2-3 μέρες να είμαι πολύ στα down μου. Σαν αποτέλεσμα δεν έχω όρεξη σχεδόν για τίποτα . Λειτουργώ σαν ρομποτάκι, δεν με φτιάχνουν πλέον οι σούζες μου,δεν γράφω στο αγαπημένο forum και τσακώνομαι χωρίς λόγο με τους άλλους.

Πολλοί σταμάτησαν να γράφουν στο forum και υποψίες αμέσως κατέλαβαν το ταλαιπωρημένο από τις σκέψεις μυαλό μου..

Μήπως βρίσκονται και άλλοι σε αυτή την 8έση???

Μήπως πρέπει να μαζευτούμε κάποια στιγμη να μιλήσουμε και να ανταλλάξουμε απόψεις??

Μήπως πρέπει να κόψω τα ληγμένα??

bikersonly
03/12/2003, 13:36
Δεν είναι τίποτα σπουδαίο.
Απλά έχεις μπλέξει με τα ΤΜ και γενικά μηχανάκια άστα να πάνε και για αυτό η όλη σύγχιση!

Πούλα τα όλα και αγόρασε ο,τι πηγαίνει πάνω από 120χλμ.Και για εκπληκτικά αποτελέσματα κάτι που να πηγαίνει πάνω από 200χλμ.

Τότε θα σου έρθει και πάλι το κέφι και η ζωντάνια!

Πάρε παράδειγμα τον Wizard.Και πως έχει καταντήσει!
Οπότε δεν έχεις πολύ χρόνο.Για φαντάσου τον εαυτό σου σαν τον wizard!Μπλιαχ!

Πιστεύω να βοήθησα! :D

asmar
03/12/2003, 14:00
think positive ;)

DIT
03/12/2003, 14:18
είμαι είπαμε down...θέλεις να μου δημιουργήσεις και τάσεις αυτοκαταστροφής??Γιατί αυτό θα πάθω αν σκεφτώ τον dit στην θέση του wizard!!

Διονύση αρχίζω να ψιλοκαταλαβαίνω πως αισθάνεσαι...

wizard
03/12/2003, 15:32
Πρώτα-πρώτα, για τον giourousi-partali-paroti8eleis-paliatzi bikes-alla-de-vgikes-only..

ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΟΝΤΙΟΣ (καλά, όχι ότι δεν το ξέρεις..) - ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΥΚΝΕΙΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟ Μ... ΑΠ' ΤΟ ΣΟΥΝΙΟ.. Σου συνιστώ να πας να παραδοθείς - και πριν το κάνεις δώστο το μηχανάκι κάπου που να πιάσει τόπο (δηλαδή, στον πρώτο τυχόντα - σίγουρα είναι λιγώτερο κουλός από σένα..).

ΟΥΣΤ! Μηχανοκίνητη Γαλότσα του Αργοσαρωνικού (..ως γνωστόν, είσαι πιο αργός κι απ'τον Αργοσαρωνικό!..) :p



DIT-άκο, σκέψου τον DIT στη θέση του DIT (και αστον τον wizard, κρατάει άμυνες που δεν έχει στο manual.. :D ). Δεν είναι τίποτα, αυτό που έχεις κρατάει 7 μέρες (το πολύ) πάρεις δεν πάρεις ληγμένα.. Μετά ανακάμπτεις και σουζάρεις ακόμα καλύτερα (αρκεί να ΦΤΑΣΕΙΣ στην 7η ημέρα.. βασικό..!..)

Δεν είναι όλα μαύρα, απλά μερικές φορές φεύγει η γκλαμουριά της διαφήμισης και βλέπεις το έργο χωρίς διακοπή - και είναι σκληρό, το ξέρω.. ’ντε, κάνε κουράγιο και θα σου δώκω βόλτα από το "τέρατο" (..μόνο που δεν ξέρω ακόμα τι θάναι.. :confused: ..όπως κατάλαβες κυττάω τα πάντα, από 950 μέχρι.. 954!.. :cool: Τι θα γίνει δεν ξέρω.. )


Κάνε βόλτα να ξεθολώσεις! (..και με παρέα, καλύτερα.. ;) .. )

bikersonly
03/12/2003, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
Πρώτα-πρώτα, για τον giourousi-partali-paroti8eleis-paliatzi bikes-alla-de-vgikes-only..



ΑΡΓΗΣΕΣ ΑΛΛΑ ΗΡΘΕΣ HEINEKEWIZARD!

ΕΙΠΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΟΥ ΑΝΤΕ ΤΡΑΒΑ ΤΩΡΑ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΘΕΤΟ ΤΩΝ 15:45!ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΡΓΟΣ ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΚΙΝΕΖΙΚΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΜΟΥΣΙΤΣΑΣ ΜΕ ΠΕΛΑΡΓΟ?

wizard
03/12/2003, 15:54
..Βάρκα-γιαλό όνλυ, είμαι αυτός που θα σου τραβήξει την ΤΑΠΑ από τη μαούνα.. (..I will put you out of your misery..)

Είσαι μπάμιας.GLOP! :eek:

bikersonly
03/12/2003, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
..Βάρκα-γιαλό όνλυ, είμαι αυτός που θα σου τραβήξει την ΤΑΠΑ από τη μαούνα.. (..I will put you out of your misery..)

Είσαι μπάμιας.GLOP! :eek:

ΓΙΑ ΑΝ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΤΗΝ ΤΑΠΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙΣ ΡΕ ΦΩΚΙΑ ΜΕ ΠΟΔΙΑ! ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ON-OFFAS!
ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ :


259

DIT
03/12/2003, 16:25
το πόστ μου...

χαλάλι όμως γιατί μου φτιάξατε την διάθεση!!!

thanks gays...εεεεε....guys!!!!

wizard
03/12/2003, 16:45
Ντιτ, ντοντ μένσιον ιτ.. ένυτάιμ, ουί καν γκόου βαρκαρόλα γουίθ βάρκες-όνλυ εντ χις φαστ σάμπμαριν (..εντ ολ άουαρ τράμπλ γουίλ μπι όβερ, μπικόουζ ιτ ιζ μπέϊζινγκ γουότερ φρομ αουτσάϊντ..)

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΠΤΑΝ-ΜΙΧΑΛΗ ΜΕ ΤΟ ΜΠΡΙΚΙ ΣΟΥ!! :p

CyBeRseXX
03/12/2003, 16:48
Exei mpei xeimonas kai den exei mpei, tin mia 30C tin alli vroxi kai krio.. Ksekinisan oi upoxreoseis stin douleia, vgikan kai alles 100 prosopikes, opote erxetai i fasi pou arxizeis na koveis voltes, na koveis tilefona, na koveis internet-surfing kai paei legontas. Fleves omos den koveis giati ksereis oti uparxoun kialloi pou travane ta idia -isos kai xeirotera loukia- giati exeis filous pou se skeftontai-giati tha laskareis kapoia stigmi- giati i anoiksi/ kalokairi kai mazi i xalarosi tha ksanaerthei se merikous mines (etsi ginetai kathe xrono) kai vasikotero apo ola giati eisai geros kai dinatos!!

APAGOREUETAI NA PEFTETE LOIPON ..

Understood?

wizard
03/12/2003, 17:00
πσσστ, cbrxxgr, μ'αρέσει ο σκοπός της ζωής σου.. ;)

Καλό.

TManiac
04/12/2003, 10:21
sostos Peggy!...

Afta leo kai ego alla den me akouei kaneis... ax!

ireneepi
04/12/2003, 12:54
Κοιτα φιλε μου Τασο,

αυτα τα σκαμπανεβασματα τα παθαινουμε ολοι που κ που.
Θυμησου εμενα μια περιοδο με τους προβληματισμους μου που σας ειχα πριξει ολους.

Τα παθαινουμε αυτα, απλα το θεμα ειναι να τα ξεπερναμε σε συντομο χρονικο διαστημα γιατι αλλιως περνεις την πολυ κατω βολτα κ τοτε....ζησε μαι μου να φας τριφυλλι.


Παντως για να εισαι εστι ισως να συμβαινει κατι,δεν μπορει καποιος να σε βοηθησει συγκεκρινα παρα μονο εσυ απλα να ξερεις κατι...

...ΚΑΘΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΛΥΣΗ....