PDA

View Full Version : Φαλλοκρατισμού εγκώμιο.



tai
23/11/2004, 23:14
Φαλλοκράτης
Ετυμολογία

Κύριος του φαλλού, ιδιοκτήτης αλλά και κυρίαρχος.
Συνεπώς, το πάνω κεφάλι εξουσιάζει το κάτω.

Αρχές και αξίες του φαλλοκράτη

1 Η γυναίκα που έχει ή συνοδεύει, είναι πάνω απ΄όλους και κάτω απ΄αυτόν.
2 Θεωρεί τον εαυτό του αρχηγό – κυρίαρχο της σχέσης – κυβερνήτη.
Άρα αυτός που κυβερνά, ευθύνεται.
3 Αυτός που είναι κεφαλή, τρώει την πρώτη κατραπακιά, και σε επαναλαμβανόμενα χτυπήματα, μετά την κατάρρευσή του, δέχεται και η γυναίκα χτυπήματα.
4 Στον ορθόδοξο γάμο αυτός, κατά προτροπή του ιερέα, τάζει την ζωή του ακόμα και σε βασανιστικό θάνατο, (παίρνοντας το παράδειγμα του Χριστού που θυσιάστηκε για την εκκλησία) ενώ η γυναίκα αποδέχεται το <η δε γυνή ίνα φοβείται τον άνδρα>
Ας μην ξεχνάμε ότι στην διάλεκτο της εκκλησίας (αλεξανδρινή) ο φόβος σημαίνει προσοχή ή σεβασμός. Ο φόβος με την σημερινή έννοια λεγόταν τρόμος.
5 Ο άντρας δεν υποβιβάζει την γυναίκα ποτέ.
Όποιος το κάνει, είναι διότι δεν είναι άξιος να σταθεί πάνω από αυτήν, και προσπαθεί να την κατεβάσει πιο κάτω απ΄αυτόν.
Αυτός δεν είναι φαλλοκράτης, δεν πρόκειται να βάλει τον εαυτό του μπροστά, ούτε να προτάξει τα στήθη του, ή να σηκώσει στην πλάτη του (μεταφορικά) οιοδήποτε βάρος.
Αυτός ο άντρας είναι απλός ένας κομπλεξικός μα..κας.
6 Ο φαλλοκρατισμός προϋποθέτει σθένος, υπευθυνότητα, αντοχή, και κυρίως αξίες για να στηρίζονται όλα τα παραπάνω.
7 Οι πράξεις ορισμένων αδυνάμων κομπλεξικών, πού προσπαθούσαν να αποδείξουν ( σε ποιόν αλήθεια? ) ότι είναι άντρες, προξένησαν την φήμη του φαλλοκρατικού γουρουνιού.
8 Ο δυνατός ψυχικά, άνδρας, δεν ντρέπεται να κλάψει, απλός συγκρατείται, για τι κάποιος πρέπει να μείνει ψύχραιμος. Δεν φοβάται της αδυναμίες του, για τι ξέρει ότι δεν είναι τέλειος. Δεν ωραιοποιεί τά ελαττώματά του, απλά τα αποδέχεται, προσπαθώντας να βελτιωθεί.
9 Αυτός που προτάσσει τα στήθη του, που μπαίνει μπροστά, αυτός μπορεί να ανοίξει και την πόρτα σε μια γυναίκα. Του δημιουργεί ευχαρίστηση να περιποιείται μια γυναίκα, και δεν το βλέπει σαν βάρος ή υποχρέωση. Δεν το κάνει για τι πρέπει, αλλά γιατί του αρέσει.
10 Ο φαλλοκράτης, εξυψώνει την γυναίκα, γιατί θέλει να είναι περήφανος για την συνοδό του.
Νιώθει ευχαρίστηση με την ευτυχία της γυναίκας.
Ο εγωισμός του ικανοποιείτε, όταν εκθειάζουν την γυναίκα που είναι δίπλα του. Αλλά, δεν επιτρέπει σε κανέναν, να την προσβάλει. Νιώθει υποχρεωμένος, άσχετα με την δυνατότητα αυτό-υπεράσπισης πού έχει η γυναίκα, να την υπερασπιστεί επικουρικά.
Γιατί αν δεν την υπερασπιστεί αυτός που θεωρείται κεφαλή, πώς θα αποδεχθεί και η γυναίκα τον τίτλο που φέρει?
Αυτός που δεν έχει τα κότσια να το κάνει, ας κατέβει από την θέση του κυβερνήτη, για να πάρει την θέση η γυναίκα ή κάποιος άλλος που είναι άξιος για την θέση.
11 Αυτό δεν σημαίνει ότι διεκδικεί την θέση, απλά αν είναι ικανός να σηκώσει το βάρος της, το δικαιούται.
12 Ο φαλλοκράτης δεν κάνει τον καλό. Δεν φοβάται την κρίση. Αν θέλει κάποιος να γίνει κεφαλή-αρχή, πρέπει να επιδιώκει την βελτίωσή του, και αυτό προκύπτει από την κριτική που θα του κάνουν.( εφόσον ακούει).
Οφείλει λοιπόν να παρουσιάζει-εκθέτει τον εαυτό του, ως έχει, για να γίνει αποδεκτός γι΄αυτό που είναι.
Ιδ΄άλλος θα προσπαθεί αργότερα, όταν θα φύγει το προσωπείο, να επιβληθεί. Έτσι θα μεταβληθεί σε δυνάστη-σατράπη. Σε φαλλοκρατικό γουρούνι δηλαδή.
13 Αν η γυναίκα που θέλει να συνδεθεί μαζί του δεν αποδεχθεί την αρχηγία του, δεν αποδεχθεί της αρχές του, και εν τέλει συνδεθεί, θα δυστυχήσει.
14 Αν της αποδεχθεί, θα απολαύσει την διακονία του. αυτός ο αρχηγός δεν γίνεται ποτέ αφέντης, αλλά δούλος των επιθυμιών της, προσπαθώντας να την δει ευτυχισμένη, για την δική του ευχαρίστηση.
15 Ο φαλλοκράτης δεν αποδέχεται την βία στην γυναίκα, επ΄ουδενί. Όποιος φτάσει στην βία, έχει χάσει το παιχνίδι των επιχειρημάτων. Δεν έχει την αποδοχή. Οπότε, αρχηγός χωρίς αποδοχή, δεν υφίσταται. Έχει εκπέσει από το αξίωμά του πριν το καταλάβει.
Αν προσπαθήσει να κρατήσει το αρχηγιλίκι με την βία, παύει να είναι φαλλο-κράτης, είναι φαλλο-παίκτης.
16 Ο φαλλοκράτης δεν προσπαθεί να στρώσει μια γυναίκα. Η γοητεία της κάθε γυναίκας, είναι η διαφορετικότητά της.
17 Ο φαλλοκράτης δεν στρώνει, δεν αλλάζει.
18 Αν δεν σας αρέσει γυναίκες αυτό το φρούτο, υπάρχουν και οι μετρο σέξουαλ. Οι γλυφτονταβατζήδες που λέγανε και πιο παλιά.


Υ.γ. οι άντρες ας μην βιαστούν να υιοθετήσουν της απόψεις αυτές, για τι έχουν μεγάλες υποχρεώσεις.
Οι αρσενικοί ας προσυπογράψουν.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
23/11/2004, 23:39
Βασικά ανάποδα τα είπες στο τέλος, μιας και αρσενικού φύλου είναι όλοι ....άντρες πολύ λίγοι πραγματικά...

Τώρα όπου Φαλλοκράτης, βάλε την λέξη άνδρας και είσαι οκ...


Gandalf

milaber
24/11/2004, 09:03
Και εγώ τέτοιο στυλ άντρα είμαι!

:lol: :lol: :lol:

sotpag
24/11/2004, 09:16
Η γυναίκα σου διαβάζει τι γράφεις.:rotflmao: :rotflmao:

Ευτυχώς για μένα που τα εφαρμόζω,
μένω ακόμα με την ΜΑΜΑ ΜΟΥ….:lol: :lol:

Κάντε υπομονή εδώ αντέχουμε του «από πάνω» μας δεν θα αντέχουμε τις γυναίκες μας;;;;;;;;;;;:wave2: :wave2:

afrotwin
24/11/2004, 09:44
EGO FILE TAI ENA EXO NA SOU PO........


6261

afrotwin
24/11/2004, 09:47
A!!!!! KSEXASA NA PO KE AFTO
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
24/11/2004, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Και εγώ τέτοιο στυλ άντρα είμαι!

:lol: :lol: :lol:

μυριζω τη μασχαλιλα σου μεχρι εδω αντρα :lol: :lol: :lol: :rotflmao:

viki
24/11/2004, 10:42
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ.... ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΣΤΕ.....

ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΦΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΕΣ.....

ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΕΓΚΩΜΙΟ ΤΟΥ ΜΙΣΟΓΥΝΙΣΜΟΥ.........:rotflmao: :rotflmao:


να 'σαι καλά με έκανες και γέλασα πρωί πρωί.............:lol:

milaber
24/11/2004, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
μυριζω τη μασχαλιλα σου μεχρι εδω αντρα

Καλά όχι να το παινευτώ αλλά από μασχαλίλα δεν με κοντράρει κανένας!

Πίσω και θα σηκώσω το χέρι μου κουφάλες!

:lol: :evil: :lol: :evil: :lol:

GhostDog
24/11/2004, 12:08
ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΕΓΚΩΜΙΟ ΤΟΥ ΜΙΣΟΓΥΝΙΣΜΟΥ......

Μάλιστα
Άν αυτό καταλάβατε....
....τότε, έτσι είναι, αν έτσι νομίζετε :D

viki
24/11/2004, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από GhostDog
Μάλιστα
Άν αυτό καταλάβατε....
....τότε, έτσι είναι, αν έτσι νομίζετε :D

ΚΑΛΑ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΩ... ΑΜΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ... ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΒΟΛΕΨΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ 16ΧΡΟΝΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ FUCK KAI TO UNIVERSE ΚΑΙ ΤΟΤΕ... ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙΣ ... ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΤΟ.... :lol: :lol: :lol:

GhostDog
24/11/2004, 13:41
Και η ηλικία μου είναι σίγουρα η αληθινή, ε; :rolleyes: Οκ, και παρεπιπτόντως όταν δεν καταλαβαίνω τι λέει ο άλλος βάζω το (ελάχιστο) μυαλό που διαθέτω να δουλέψει μπας και το καταλάβω αντί να αντιδράσω με νοοτροπία δημοτικού. But that's just me.

Μάλιστα, και ξανά μανά....
.....Έτσι είναι αν έτσι νομίζετε :rolleyes: :D

viki
24/11/2004, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από GhostDog
Και η ηλικία μου είναι σίγουρα η αληθινή, ε; :rolleyes: Οκ, και παρεπιπτόντως όταν δεν καταλαβαίνω τι λέει ο άλλος βάζω το (ελάχιστο) μυαλό που διαθέτω να δουλέψει μπας και το καταλάβω αντί να αντιδράσω με νοοτροπία δημοτικού. But that's just me.

Μάλιστα, και ξανά μανά....
.....Έτσι είναι αν έτσι νομίζετε :rolleyes: :D

Ε ΚΑΛΑ

ΑΝ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ ΗΛΙΚΙΑ

ΕΙΝΑΙ Η ΑΚΡΑΔΑΝΤΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΠΟΙΟΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΑΝ ΣΠΟΥΔΑΣΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ...


ANYWAY MY FRIEND...
THAT 'S JUST YOU.... :p

NO PROBLEM FROM ME...


ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ....



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GhostDog
24/11/2004, 14:04
Δεν είπα ότι δε γράφω τη πραγματική μου ηλίκια είπα ότι δεν ξερεις(/ει, οποιοσδήποτε) αν είναι όντως η πραγματική μου ηλικία, για να κρίνεις βάση αυτής.

Και στην τελική το ζήτημα δεν είναι πόσο χρονών είναι κάποιος αλλά τι λέει και τι κάνει. Και όσον αφορά τη νοοτροπία δημοτικού, εδω δε σε υποχρεώνει κανένας να βάλεις την ηλικία σου, μπορείς και να μη βάλεις ή να βάλεις την ηλικία του σκύλου σου. :rotflmao:



ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ....

Ευχαριστώ, αλλα δεν τα χρειάζομαι :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
24/11/2004, 14:15
re pedia na sas voi8iso

esi viki 8a mas pis poses fores isouna gkomena kapiou falokrati ke den to pires xampari
tora 8a mas pis pos na to kseris afou den to pires xampari


ke esi file gkost (pos se lene.....)
pote itan i teleftea fora pou ixes sizitisi me gineka gia tis diafores ton dio filon ke evgales kapio sigkekrimeno noima

mporis na ton xrisimopiois me tis ginekes ke me ton pio epivlitiko tropo merikes to xriazzonte....

ala pote den mporis na milas gia afton
pou zis?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GhostDog
24/11/2004, 14:24
ala pote den mporis na milas gia afton
pou zis?

:o :o

Παρεκτράπηκα :D

:rotflmao: :rotflmao:

periklisk
24/11/2004, 15:22
έλα πάμε δώσε

viki
24/11/2004, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re pedia na sas voi8iso

esi viki 8a mas pis poses fores isouna gkomena kapiou falokrati ke den to pires xampari
tora 8a mas pis pos na to kseris afou den to pires xampari




ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ άφρε????


ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ!!!!


ΕΙΣΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ....


ΠΑΡ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ... ΕΙΤΕ ΣΑΝ ΣΧΕΣΗ.... ΕΙΤΕ ΣΑΝ ΦΙΛΟΥΣ... ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΙΣΩΣ... ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ...


ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ????

ΜΟΥ ΣΥΖΗΤΑΣ ΓΙΑ ΟΙΚΙΟΘΕΛΗ ΤΥΦΛΩΣΗ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΑΜΥΑΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΑΠ' ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ "ΒΟΛΕΥΤΟΥΝ"???


ΑΥΤΕΣ ΑΣ ΚΑΤΣΟΥΝ ΝΑ ΧΑΪΔΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ....

Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΕ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΚΟΥΤΟΡΝΙΘΙΑ ΚΟΝΤΑ.... ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΙΔΗΣΗ.... ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ????

Ε ΤΟΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΕΠΙΚΡΟΤΕΙΣ ΤΑ ΣΚ@Τ@ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ....



ΟΙ ΑΠ' ΕΞΩ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΙΔΗΣΗ!!!

ΑΥΤΑ.... ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΑΜΕ ΕΚΤΕΝΕΣΤΕΡΑ....




:wave2:

nimbus
24/11/2004, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ.... ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΣΤΕ.....

ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΦΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΕΣ.....

ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΕΓΚΩΜΙΟ ΤΟΥ ΜΙΣΟΓΥΝΙΣΜΟΥ.........:rotflmao: :rotflmao:


να 'σαι καλά με έκανες και γέλασα πρωί πρωί.............:lol:



:lol: :lol: :wave2: :p SOSTIIIIIIIII:wave2:

nimbus
24/11/2004, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ άφρε????


ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ!!!!


ΕΙΣΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ....


ΠΑΡ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ... ΕΙΤΕ ΣΑΝ ΣΧΕΣΗ.... ΕΙΤΕ ΣΑΝ ΦΙΛΟΥΣ... ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΙΣΩΣ... ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ...


ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ????

ΜΟΥ ΣΥΖΗΤΑΣ ΓΙΑ ΟΙΚΙΟΘΕΛΗ ΤΥΦΛΩΣΗ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΑΜΥΑΛΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΑΠ' ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ "ΒΟΛΕΥΤΟΥΝ"???


ΑΥΤΕΣ ΑΣ ΚΑΤΣΟΥΝ ΝΑ ΧΑΪΔΕΥΟΥΝ ΤΟΝ ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ....

Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΕ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΚΟΥΤΟΡΝΙΘΙΑ ΚΟΝΤΑ.... ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΙΔΗΣΗ.... ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ????

Ε ΤΟΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΕΠΙΚΡΟΤΕΙΣ ΤΑ ΣΚ@Τ@ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ....



ΟΙ ΑΠ' ΕΞΩ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΙΔΗΣΗ!!!

ΑΥΤΑ.... ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΑΜΕ ΕΚΤΕΝΕΣΤΕΡΑ....




:wave2:


KOUKLA ME KALIPSES:beer:

crs-k
24/11/2004, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ άφρε????
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ!!!!
........................
ΑΥΤΑ.... ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΑΜΕ ΕΚΤΕΝΕΣΤΕΡΑ....
:wave2:


Βικυ ...
Μη χαλιεσαι αδικα ...
Κατι τετοια (καταπτυστα για μενα) κειμενα, ειναι μονο για χαβαλε κι οχι για να τα παιρνει κανεις σοβαρα, εστω και για να τα αντικρουσει.
Ειναι σαν να θελεις να κανεις διαλογο με το Χιτλερ περι Δημοκρατιας ...
Δεν εχει νοημα, μιας και εκ των προταιρων ξερεις οτι ο συνομιλητης σου ΔΕΝ εχει κανενα επιχειρημα (σοβαρο τουλαχιστο)!

Ετσι λοιπον για πλακα το εβαλε κι ο Χρηστος (tai), με πλακα απανταει κι ο κ.Αφρος ...

Τωρα αν καποιοι "τσιμπησανε" ....
Τι να πω ...
Απλως λυπαμαι ... :(

Θελω να πιστευω οτι αντιπροσωπευω τις αποψεις των περισσοτερων αντρων σημερα πια. Ελπιζω να μην ειμαι ΠΟΛΥΥΥΥ αισιοδοξος ... :lol: :wave2:

GhostDog
24/11/2004, 22:43
Επειδή εγώ μάλλον "κουτορνίθι" είμαι και όχι ο Χίτλερ, μπορεί κάποιος/κάποια πεφωτισμένος/η να μου εξηγήση γιατί είναι "κατάπτυστο" το κείμενο. Δεν θα πώ τη γνώμη έχω εγώ, γιατί ο καθένας έχει μαντέψει την άποψη μου λάθος και είμαι περίεργος να δω πόσο μακριά θα πάνε οι υποθέσεις όλων με λάθος βάσεις :D

Ακούω λοιπόν :smilea:


Τωρα αν καποιοι "τσιμπησανε" ....
Τι να πω ...
Απλως λυπαμαι ...

Μπορούσες να πεις και "αν ο GhostDog "τσίμπησε"...", είναι πιο ειλικρινές απ το να φωτογραφίζεις τον προφανή, εμμέσως.

tai
24/11/2004, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ.... ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΣΤΕ.....

ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΦΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΕΣ.....

ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΕΓΚΩΜΙΟ ΤΟΥ ΜΙΣΟΓΥΝΙΣΜΟΥ.........:rotflmao: :rotflmao:


να 'σαι καλά με έκανες και γέλασα πρωί πρωί.............:lol:


Viki
αν πρόσεχες καλύτερα θα έβλεπες ότι σε κάποια σημεία γράφω ότι ο φαλλοκράτης δεν είναι σκληρός αλλά έχει ευαισθησίες. Απλώς συγκρατείται, γιατί κάποιος πρέπει να βγάζει το φίδι από την τρύπα.
Αν σε χαλάει που ο ευγενής, ο υπεύθυνος, ο τολμηρός, ο ειλικρινής, ο σταθερός στης αξίες του, αυτός που δεν κουμαντάρεται από το κάτω κεφάλι, αυτός που ΔΕΝ αποδέχεται τον ρόλο του δυνάστη- σατράπη- αφέντη, αυτός που αρέσκεται να θυσιάζεται για την γυναίκα, αυτός που δεν αρνειται την γυναικεία προσωπικότητα αλλά προστατεύει ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΑ, δηλαδή εκεί που (αν και εφόσον ) χρειάζεται, αυτός που δεν δέχεται την επιβολή της αρχηγίας, αλλά αξιοκρατικός γαρ, παίρνει την θέση του κατόπιν αποδοχής, αυτός που είναι ενάντια στην βια κατά της γυναίκας, είναι ο φαλλοκράτης που έχεις γνωρίσει , σαν φίλο, σχέση, ή οικογενειακά?
Και μπορείς να μου δείξεις τα σημεία που υπάρχει μίσος για την γυναίκα (μισογυνισμός)?

crs-k
25/11/2004, 08:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από GhostDog
Επειδή εγώ μάλλον "κουτορνίθι" είμαι και όχι ο Χίτλερ, μπορεί κάποιος/κάποια πεφωτισμένος/η να μου εξηγήση γιατί είναι "κατάπτυστο" το κείμενο. Δεν θα πώ τη γνώμη έχω εγώ, γιατί ο καθένας έχει μαντέψει την άποψη μου λάθος και είμαι περίεργος να δω πόσο μακριά θα πάνε οι υποθέσεις όλων με λάθος βάσεις :D

Ακούω λοιπόν :smilea:


Πρωτον ΔΕΝ ειναι αυτος ο "ορισμος" του φαλλοκρατη.
Δευτερον, πρεπει ενα κειμενο να αντιμετωπιζεται συνολικα. Σαν συνολο λοιπον το κειμενο βλεπει την γυναικα σαν αντικειμενο!
Τριτον, ειναι ενα ελαφρως συγκαλυμενα, ρατσιστικο κειμενο με προφανη σκοπο την δημιουργεια διαμαχης.

Στο τριτομο εργο το "Ο Αγων μου" του Γεωργιου Παπαδοπουλου, θα βρεις πολλα σωστα σημεια. Δεν παει φυσικα να ειναι ενα καταπτυστο και φασιστικο εργο ...



Αρχικά δημιουργήθηκε από GhostDog
Μπορούσες να πεις και "αν ο GhostDog "τσίμπησε"...", είναι πιο ειλικρινές απ το να φωτογραφίζεις τον προφανή, εμμέσως.

Δεν ηξερα αν "τσιμπησε" καποιος και γι' αυτο το ειχα βαλει και σε εισαγωγικα. Πιστευα πως ηταν πλακα. Και αφου δεν σε ξερω και προσωπικα, ωστε να ξερω πως σκεφτεσαι, προφανως και δεν αναφερομουνα συγκεκριμενα.
Τωρα αν εσυ θες να βαλεις τον εαυτο σου στους υποστηρικτες του εν λογω κειμενου, αλλαζει το πραγμα ...

Boxer
25/11/2004, 08:16
To ποστ του ται δεν ειναι ασχημο

Δεν μπορω να δω γιατι καποιος δεν συμφωνει με αυτο.
Μισογυνισμος δεν τεκμαιρεται απο πουθενα.Γενικως οι αρχες του και οι αξιες του ειναι σωστες.

Αλλου ειναι το προβλημα.

Ειναι σαν τον κομμουνισμο.

Καλος στη θεωρια αλλα δυσκολα εφαρμοζεται.:beer:

free rider
25/11/2004, 08:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Πρωτον ΔΕΝ ειναι αυτος ο "ορισμος" του φαλλοκρατη.
Δευτερον, πρεπει ενα κειμενο να αντιμετωπιζεται συνολικα. Σαν συνολο λοιπον το κειμενο βλεπει την γυναικα σαν αντικειμενο!
Τριτον, ειναι ενα ελαφρως συγκαλυμενα, ρατσιστικο κειμενο με προφανη σκοπο την δημιουργεια διαμαχης.

Στο τριτομο εργο το "Πιστευω μου" του Γεωργιου Παπαδοπουλου, θα βρεις πολλα σωστα σημεια. Δεν παει φυσικα να ειναι ενα καταπτυστο και φασιστικο εργο ...




Δεν ηξερα αν "τσιμπησε" καποιος και γι' αυτο το ειχα βαλει και σε εισαγωγικα. Πιστευα πως ηταν πλακα. Και αφου δεν σε ξερω και προσωπικα, ωστε να ξερω πως σκεφτεσαι, προφανως και δεν αναφερομουνα συγκεκριμενα.
Τωρα αν εσυ θες να βαλεις τον εαυτο σου στους υποστηρικτες του εν λογω κειμενου, αλλαζει το πραγμα ...



Λοιπόν δεν κοιμήθηκα καλά και με αυτά που διαβάζω θα τα πάρω στο κρανίο…..

Δεν κατάλαβα δηλ τι σας είπε ο ghost dog που τον σνομπάρετε???

Όχι ρε να μας εξηγήσεις τι θέλει να πει αφού ξέρεις καλύτερα και μετά να τον ρωτήσουμε αν συμφωνεί….

Τουλάχιστον πριν εναποθέσουμε στην πυρά το άχρηστο κορμί του να του δώσει το σεβαστό δικαστήριο την ευκαιρία να πει την γνώμη του….δεν κατάλαβα γιατί αυτή υποτίμηση λόγω ηλικίας??

Η δραχμή είναι???

Που μάλλον υπάρχει σύγχυση σχετικά με το φαλλοκράτης και αυτό που λέγανε κάποιοι παλιά ιππότης…
Άσχετο αν αυτό έχει αντικαταστεί από το καφριλίκι….

Όχι και πες μας τι καλό έχει το ΠΙΣΤΕΥΩ ο ΑΓΩΝ και τέτοιες άλλες μαλακίες φασιστοειδών κομπλεξάρων

ΑΝΤε ρε ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ…..




:mad: :mad:

afrotwin
25/11/2004, 09:00
ego den ksero ti lete 8a ton kratao ton falo mou ke as me lete falokrati
den dianooume na min ton kratao idika otan pigeno gia katourima
diladi ti 8a gini 8a katantisoume san ekino ton gero pou kratage ton orxi tou ke katourage (ta pantelonia tou) (oxi giati den ta ksexorize pia...) ala gia na min ton poune falokrati

aaaaaaaaaaa!!!!!! ola ki ola

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
25/11/2004, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
To ποστ του ται δεν ειναι ασχημο

Δεν μπορω να δω γιατι καποιος δεν συμφωνει με αυτο.
Μισογυνισμος δεν τεκμαιρεται απο πουθενα.Γενικως οι αρχες του και οι αξιες του ειναι σωστες.

Αλλου ειναι το προβλημα.

Ειναι σαν τον κομμουνισμο.

Καλος στη θεωρια αλλα δυσκολα εφαρμοζεται.:beer:


Ρε συ Γιαννη ...

Δεν βλεπεις οτι αντιμετωπιζει την γυναικα σαν πραγμα ???

Δεν ξερεις οτι ΔΕΝ σημαινει αυτο Φαλλοκρατης ???

Δεν βλεπεις οτι ειναι ενα κειμενο διαστρευλωσης ???


Λοιπον ...

Ο Φαλλος ειναι ομοιωμα του ανδρικου μοριου, απο ξυλο Συκιας ή δερμα προσαρτημενο σε ενα κονταρι που κρατουσαν στις Διονυσιακες γιορτες οι Φαλλοκρατες, σαν συμβολο γονημοτητας.
Στην συγχρονη εποχη ο Φαλλοκρατης ειναι αυτος που πρεσβευει την Φαλλικη (αντρικη) ανωτεροτητα.

Μηπως θυμιζει σε τιποτα διαφορες αλλες "ανωτεροτητες" ???
Της "Αρειας Φυλης" πιθανον ??? :D

crs-k
25/11/2004, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Λοιπόν δεν κοιμήθηκα καλά και με αυτά που διαβάζω θα τα πάρω στο κρανίο…..
Δεν κατάλαβα δηλ τι σας είπε ο ghost dog που τον σνομπάρετε???
Όχι ρε να μας εξηγήσεις τι θέλει να πει αφού ξέρεις καλύτερα και μετά να τον ρωτήσουμε αν συμφωνεί….
Τουλάχιστον πριν εναποθέσουμε στην πυρά το άχρηστο κορμί του να του δώσει το σεβαστό δικαστήριο την ευκαιρία να πει την γνώμη του….δεν κατάλαβα γιατί αυτή υποτίμηση λόγω ηλικίας??
Η δραχμή είναι???

Που μάλλον υπάρχει σύγχυση σχετικά με το φαλλοκράτης και αυτό που λέγανε κάποιοι παλιά ιππότης…
Άσχετο αν αυτό έχει αντικαταστεί από το καφριλίκι….


Ποιος το σνομπαρε το παιδι ρε ???

Αποψεις παραθετουμε !!! :D

Φταιω εγω που δεν κοιμηθηκες καλα ??? :lol:

Απο 'κει και μετα, θα το πω και τριτη φορα, το κειμενο ειναι μια προσπαθεια διαστρευλωσης, ωραιοποιησης, και αποπροσανατολισμου.
Παρ' ολα αυτα δεν καταφερνει να κρυψει το ρατσιστικο του υποβαθρο, την στιγμη που αντιμετωπιζει την γυναικα σαν αντικειμενο (κτημα) του ΑΝΤΡΑ, που χρειζει προστασιας κλπ.
Ακριβως οπως την αντιμετωπιζαν και οι "Ιπποτες" !!!
Τι νομιζεις δηλαδη οτι αυτοι ηταν καλυτεροι ???
Για Μεσαιωνα μιλαμε ... :lol:




Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Όχι και πες μας τι καλό έχει το ΠΙΣΤΕΥΩ ο ΑΓΩΝ και τέτοιες άλλες μαλακίες φασιστοειδών κομπλεξάρων
ΑΝΤε ρε ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ…..


Αν το διαβασεις προσεκτικα θα βρεις πολλα καλα σημεια. Μην ξεχνας οτι πολλοι λαϊκοι ανθρωποι (ειδικα στην επαρχια), ακομα και σημερα, πινουν νερο στο ονομα της Χουντας μιας και θεωρουν οτι τους εκανε καλο, δινοντας χαμηλα δανεια για σπιτια, ηλεκτροφωτιζοντας ΟΛΗ την Ελλαδα, κατασκευαζοντας (μεσω ΜΟΜΑ) δρομους σε παρα πολλα σημεια.
Σαφως ειναι μια κοντοφθαλμη πρακτικη, αλλα οι απομακρυσμενοι και ανενημερωτοι, αυτο βλεπαν.
Για το θεμα μας ξανα, θελω να πω πως μπορεις μεσα απο ενα κειμενο να ωραιοποιησεις καπως τα πραγματα, αλλα σαν συνολο ΔΕΝ μπορεις να καλυψεις την αληθεια. Ενα εμπειρο ματι θα μπορεσει να δει πισω απο το κειμενο σου ... :winka:

Το Κατεστημενο μιλησε ... Ουγκ! :lol:

crs-k
25/11/2004, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ego den ksero ti lete 8a ton kratao ton falo mou ke as me lete falokrati
den dianooume na min ton kratao idika otan pigeno gia katourima
diladi ti 8a gini 8a katantisoume san ekino ton gero pou kratage ton orxi tou ke katourage (ta pantelonia tou) (oxi giati den ta ksexorize pia...) ala gia na min ton poune falokrati

aaaaaaaaaaa!!!!!! ola ki ola

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ποτε πας για κατουρημα ρε κ.Αφρε ???
Να σου δωσω να κρατας και τον δικο μου, μιας κι εγω δεν θελω να ειμαι Φαλλοκρατης ...

:lol: :rotflmao: :lol:


Λοιπον ας το παει καποιος Μοδιστρεϊτορ στις Διαμαχες, για να ειμαι πιο ανετος !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
25/11/2004, 09:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ποιος το σνομπαρε το παιδι ρε ???

Αποψεις παραθετουμε !!! :D

Φταιω εγω που δεν κοιμηθηκες καλα ??? :lol:

Απο 'κει και μετα, θα το πω και τριτη φορα, το κειμενο ειναι μια προσπαθεια διαστρευλωσης, ωραιοποιησης, και αποπροσανατολισμου.
Παρ' ολα αυτα δεν καταφερνει να κρυψει το ρατσιστικο του υποβαθρο, την στιγμη που αντιμετωπιζει την γυναικα σαν αντικειμενο (κτημα) του ΑΝΤΡΑ, που χρειζει προστασιας κλπ.
Ακριβως οπως την αντιμετωπιζαν και οι "Ιπποτες" !!!
Τι νομιζεις δηλαδη οτι αυτοι ηταν καλυτεροι ???
Για Μεσαιωνα μιλαμε ... :lol:






Αν το διαβασεις προσεκτικα θα βρεις πολλα καλα σημεια. Μην ξεχνας οτι πολλοι λαϊκοι ανθρωποι (ειδικα στην επαρχια), ακομα και σημερα, πινουν νερο στο ονομα της Χουντας μιας και θεωρουν οτι τους εκανε καλο, δινοντας χαμηλα δανεια για σπιτια, ηλεκτροφωτιζοντας ΟΛΗ την Ελλαδα, κατασκευαζοντας (μεσω ΜΟΜΑ) δρομους σε παρα πολλα σημεια.
Σαφως ειναι μια κοντοφθαλμη πρακτικη, αλλα οι απομακρυσμενοι και ανενημερωτοι, αυτο βλεπαν.
Για το θεμα μας ξανα, θελω να πω πως μπορεις μεσα απο ενα κειμενο να ωραιοποιησεις καπως τα πραγματα, αλλα σαν συνολο ΔΕΝ μπορεις να καλυψεις την αληθεια. Ενα εμπειρο ματι θα μπορεσει να δει πισω απο το κειμενο σου ... :winka:

Το Κατεστημενο μιλησε ... Ουγκ! :lol:


Άσε τα σάπια και μην προσπαθείς να αλλάξεις το θέμα με το τι έκανε η χούντα η μομα και κ μάμα…

:lol:

Είναι εμφανές ότι δεν δίνετε την ευκαιρία σε κάποιον να εκφράσει να πει τέλος πάντων την προσωπική γνώμη του
:mad:

πρακτική που ακολουθούν άνθρωποι που πιστεύουν ότι μόνο αυτοί υπάρχουν στον πλανήτη γη και όλοι οι άλλοι είμαστε πίθηκοι που κατεβήκαμε από τα δέντρα και κρατάμε όλοι το πουλί μας με τα δύο χέρια γιατί θέλουμε να κατουράμε όρθιοι….

Και να είσαι πιο προσεκτικός είπα μάλλον μπορεί να υπονοεί το παλικάρι αυτό περί ιπποτισμού που θες να ξέρω τι πραγματικά σκέφτεται ????…. Αλλά ακόμα και σε αυτή την περίπτωση ….μην τον εκτελείς πριν απαντήσει
καλύτερα δηλ θα μπορούσες απλά να ρωτήσεις …τι εννοείς??? Με αυτά που λές…??


Ακόμα και στον Μεσαίωνα την εποχή των ιπποτών…όπως λες…υπήρχε η Ιερά εξέταση που τυπικά τουλάχιστον σε ρωτούσε, και ανάλογα με την εμπειρία και την ηλικία του ο καθένας απαντούσε έτσι ώστε να ξελασπώσει ...

:winka:

κάτω το κατεστημένο του φόρουμ
Ε.Ο. F.R.

crs-k
25/11/2004, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
........................
Ακόμα και στον Μεσαίωνα την εποχή των ιπποτών…όπως λες…υπήρχε η Ιερά εξέταση που τυπικά τουλάχιστον σε ρωτούσε, και ανάλογα με την εμπειρία και την ηλικία του ο καθένας απαντούσε έτσι ώστε να ξελασπώσει ...
.......................


Ναι ...
Σε ρωτουσε το ονομα σου !
Κι αυτο οχι παντα !!!

:lol: :rotflmao: :lol:


Θα με κανει ρε να κατσω να το αναλυσω ΟΛΟ το κειμενο για να τελειωνουμε !

Ας το παει καποιος στις Διαμαχες, να γουστερνω πιο πολυ ....

:lol: :rotflmao: :lol:

afrotwin
25/11/2004, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ άφρε????
Ε ΤΟΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΕΠΙΚΡΟΤΕΙΣ ΤΑ ΣΚ@Τ@ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ....
:wave2:

re koritsi mou min vazis ta sk@t@ sto stoma mas.....:yuck:

lipon mia ali8ia ine oti an ksefanizontousan oi andres tin epoxi ton xomo erektous i ton neaterntal as poume 8a pe8enate stis spilies me tin ka8imerini provia sas
:rotflmao: :rotflmao:

eli i an8ropini ekseliksi stirizete stous andres kalos i kakos
as poume oti apo tin fisi tous ine pio dinati ke mporousan na foulepsoun ola afta ta varia ergalia pou kataskevazan
oles aftes i eksoriksis metalon gia na sti8i o politismos ke i xirismi tis pronia ton an8ropon kanonizontan apo andres
ali mia fora..

ola afta pou vlepis ouranoksistes aftokinita spitia aeroplana ke olos o politismos exi ftiaxti apo andres

eeee tora na min to paroume ke ligo epano mas?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

meta anixtike xoros se epagkelmata gia tin gineka mpike ke i gineka dinamika ston epixirisiako tomea pire meros se merikous ke sovarous tomis pou apetousan kirios pnevmatismo ke poli spania se varies xironaktikes ergasies ke gia na min trela8oume mexri mpogiatzides tis exo di...
ka8os episis ke stin elafria viomixania i viotexnia kalitera
meta to dose 8aros ston xoriati ir8e ke o feminismos
apetisis alou tipou
emena afto to oti imaste oli an8ropoi prota apo ola me vriski poli simfono tespa

ke meta apo ola pou kataktisan oi ginekes 8elisan na ipova8misoun ton rolo tou andra stin kinonia
meta apo ola afta pou exoun kataferi ke exoun dimiourgisi i andres ir8an i ginekes na tous ipova8misoun
mou 8imizi ligo tin prodosia pros ton kolokotroni
ego prosopika lipame ala den iste ikanes akoma gia na ka8omaste spiti na kanoume ikokirika ke na trexete esis na koulantrizete tin kinonia
alios efxaristos na sas afisoume
ala me ta anxi sas tis anasfalies sas tin periodo sas mono axtarma tourlou mporite na ta kanete
giati to na ka8ese ke na kanis praksi mono tin 8eoria ine poli kalo ala prepi afti i 8eoria na gini praksi ke otan prokite gia praksi arxizete ta slogkan tou tipou ego kano tosa pola oli mera 8a kano ke afto...:lol:
ke ego den kano tipota oli mera den 8a kano ke afto.
kanis den 8eli na kani praksi tis 8eories tou alou para mono tis dikes tou apo pia 8esi isxios milane oi ginekes
8elete 8esi arxigou? valte ipopsifiotita...
ki as girisoume tora ston politismo ke stin ali8ia
emis i andres ke enoo oi andres oi pragmatiki andres oxi anagkastika osoi exoun tsoutsounia meriki to oti dia8etoun andriko morio ine apla ena sfalma i oxi mpori ke na min ine as poume oti den ka8orizi ton andra to morio tou i tin gineka to morio tis, lipon o andras o pragmatikos agapai tis ginekes
ine to oksigono tou ke ton simplironi mia sosti gineka opos ke afto ekini ke oi roli tous den mperdevonte ke ine o pio sostos sindiasmos aftos ine i iremia i dinami i praksi ke i eksipnada ektos ton alon ke ekini ine i 8eoria i pnevmatikotita i dinami tis 8elisis to oniro i praksi ke i sintrofikotita olo to desimo tis sxesis to kratai i gineka ektos ton alon, ta dikeomata tou andra i tis ginekas ine kati texniko ke den me endiaferoun.i gineka ine enas an8ropos opos ke ego pleon stin sinidisi mou ke 8a tin antimetopizo opos ke enan andra an tin goustaro 8a pioume mpires mazi ke an me tsantisi 8a fai tis xronias tis na imaste dikei ke se ola isi.

gia afto na min arxizoume ta peri kakopioisis tis ginekas ke to adinamo filo ke ales pipes giati afta den isxioun stin sixroni kinonia
imaste oli an8ropoi me ta proterimata mas ke ta elatomata mas
ke oso prepi na plakoso to giorgo gia tis malakies pou leei alo toso prepi na tis fai ke i maria gia tis malakies pou leei
goustaro isotita
tora an sizitisoume to 8ema tis vias genikotera ke giati na tous dernis tous kakomirous 8a para8eso orismena epixirimata
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tora psaxte na vrite ti isxioi ke ti oxi se afto to kimeno
ke ena diafimistiko spotaki
koririo prostasias ton mation apo ta greeklish souflix
kani kalo...

episis na stamatisete na lete anoisies ke ginekes ke andres gia falous edia ke ala tetia ke gia to kratos tou kratous ke tis aries files ke ta sosto ke to aneroto
ke na pate oloi na ftisete tin mana sas sta moutra ke mia klotsia sta paparia tou mpampa sas 8a voi8age poli
giati afti ftene gia ta koplex sas
ke min ta vazete me opion vrite proxiro ston dromo

viki ama vazis olous tous andres se ena tsouvali den kanis gia tin poli me politismenous an8ropous ala stin eparxia na mazevis mpampakia stous agrous me to popo sou strameno pros ton ilio mpas ke tou feksi tipota
ligo isixia den vlapti

Boxer
25/11/2004, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ρε συ Γιαννη ...

Δεν βλεπεις οτι αντιμετωπιζει την γυναικα σαν πραγμα ???

Δεν ξερεις οτι ΔΕΝ σημαινει αυτο Φαλλοκρατης ???

Δεν βλεπεις οτι ειναι ενα κειμενο διαστρευλωσης ???


Λοιπον ...

Ο Φαλλος ειναι ομοιωμα του ανδρικου μοριου, απο ξυλο Συκιας ή δερμα προσαρτημενο σε ενα κονταρι που κρατουσαν στις Διονυσιακες γιορτες οι Φαλλοκρατες, σαν συμβολο γονημοτητας.
Στην συγχρονη εποχη ο Φαλλοκρατης ειναι αυτος που πρεσβευει την Φαλλικη (αντρικη) ανωτεροτητα.

Μηπως θυμιζει σε τιποτα διαφορες αλλες "ανωτεροτητες" ???
Της "Αρειας Φυλης" πιθανον ??? :D

Δεν ξερω τι θα πει φαλλοκρατης μιας και το φαλλο μου τον κραταει η γυναικα μου:rotflmao:

Επισης στις 8:00 το πρωι που το διαβασα δεν καθησα να το αναλυσω και πολυ.
Το βαζω στο μικροσκοπιο και τα ξαναλεμε:wave2:

afrotwin
25/11/2004, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Άσε τα σάπια και μην προσπαθείς να αλλάξεις το θέμα με το τι έκανε η χούντα η μομα και κ μάμα…

:lol:

Είναι εμφανές ότι δεν δίνετε την ευκαιρία σε κάποιον να εκφράσει να πει τέλος πάντων την προσωπική γνώμη του
:mad:

πρακτική που ακολουθούν άνθρωποι που πιστεύουν ότι μόνο αυτοί υπάρχουν στον πλανήτη γη και όλοι οι άλλοι είμαστε πίθηκοι που κατεβήκαμε από τα δέντρα και κρατάμε όλοι το πουλί μας με τα δύο χέρια γιατί θέλουμε να κατουράμε όρθιοι….

Και να είσαι πιο προσεκτικός είπα μάλλον μπορεί να υπονοεί το παλικάρι αυτό περί ιπποτισμού που θες να ξέρω τι πραγματικά σκέφτεται ????…. Αλλά ακόμα και σε αυτή την περίπτωση ….μην τον εκτελείς πριν απαντήσει
καλύτερα δηλ θα μπορούσες απλά να ρωτήσεις …τι εννοείς??? Με αυτά που λές…??


Ακόμα και στον Μεσαίωνα την εποχή των ιπποτών…όπως λες…υπήρχε η Ιερά εξέταση που τυπικά τουλάχιστον σε ρωτούσε, και ανάλογα με την εμπειρία και την ηλικία του ο καθένας απαντούσε έτσι ώστε να ξελασπώσει ...

:winka:

κάτω το κατεστημένο του φόρουμ
Ε.Ο. F.R.

8erapia gia tis emoroides

katarxin psaxnoume ta etia gia ta opia imesta se asximi psixologiki katastasi,
ine poli simantiko me tin voi8ia enos idikou na anixnefsoume tis eties pou mas kratane anxomenous ke nevrikous,
meta po tin anevresi tous akolou8oume ta eksis
poli kalos ka8arismos tou proktou ke tou daktiliou tou sfiktira,
an ine dinaton na stekomaste dipla sto para8iro me ta opis8ia akalipta outo soste o ilios na zesteni ke na ksereni tixon simia tou enterou pou exoun paramini ekso apo ton sfiktira
an paraminoun ta simptomata xriazete mia efkoli kata ta ala epemvasi me laizer opou xalaroni ton sfiktira ke apotrepete i fimosi tou enterou ekso apo ton fsiktira
ke me sinexi ka8ariotita ke orismena klismata ke me tin parodo tou xronou 8a giatrefti telios to provlima

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
25/11/2004, 11:00
Λοιπον μιας και με βαλατε στην μπριζα ...



Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Φαλλοκράτης
Ετυμολογία

Κύριος του φαλλού, ιδιοκτήτης αλλά και κυρίαρχος.
Συνεπώς, το πάνω κεφάλι εξουσιάζει το κάτω.

Λαθος!
Εχω δωσει τον σωστο ορισμο σε προηγουμενο ποστ.


Αρχές και αξίες του φαλλοκράτη

:lol: Για να ξερετε ....
Εδω αρχιζει το γελιο ...


1 Η γυναίκα που έχει ή συνοδεύει, είναι πάνω απ΄όλους και κάτω απ΄αυτόν.

Πανω? Διπλα?
Οχι! Κατω!
Ας πουμε πως ειναι πλακα ...


2 Θεωρεί τον εαυτό του αρχηγό – κυρίαρχο της σχέσης – κυβερνήτη.
Άρα αυτός που κυβερνά, ευθύνεται.

Δεν ειναι φοβερο?
Σε μια σχεση αγαπης, ισοτητας, συνεταιρισμου αν θελετε, να υπαρχει Κυριαρχος ?


3 Αυτός που είναι κεφαλή, τρώει την πρώτη κατραπακιά, και σε επαναλαμβανόμενα χτυπήματα, μετά την κατάρρευσή του, δέχεται και η γυναίκα χτυπήματα.

Δεν ειναι αξιο σχολιασμου ...
Εγω την πρωτη συνηθως την τρωω στην κοιλια ... :lol:


4 Στον ορθόδοξο γάμο αυτός, κατά προτροπή του ιερέα, τάζει την ζωή του ακόμα και σε βασανιστικό θάνατο, (παίρνοντας το παράδειγμα του Χριστού που θυσιάστηκε για την εκκλησία) ενώ η γυναίκα αποδέχεται το <η δε γυνή ίνα φοβείται τον άνδρα>
Ας μην ξεχνάμε ότι στην διάλεκτο της εκκλησίας (αλεξανδρινή) ο φόβος σημαίνει προσοχή ή σεβασμός. Ο φόβος με την σημερινή έννοια λεγόταν τρόμος.

Τι δουλεια εχει μια εκφραση με Διονυσιακες καταβολες με την Ορθοδοξια ?
Αλλες παραποιησεις.
Ο Φοβος κι ο Δειμος, συντροφοι στην μαχη και υπασπιστες του Αρη θεου του πολεμου, καθως και φεγγαρια του εν λογω πλανητη, ηταν ο Φοβος και ο Τρομος!
Φοβος ποτε δεν σημαινε σεβασμος!
Φοβος = φοβος
Δειμος = τρομος


5 Ο άντρας δεν υποβιβάζει την γυναίκα ποτέ.
Όποιος το κάνει, είναι διότι δεν είναι άξιος να σταθεί πάνω από αυτήν, και προσπαθεί να την κατεβάσει πιο κάτω απ΄αυτόν.
Αυτός δεν είναι φαλλοκράτης, δεν πρόκειται να βάλει τον εαυτό του μπροστά, ούτε να προτάξει τα στήθη του, ή να σηκώσει στην πλάτη του (μεταφορικά) οιοδήποτε βάρος.
Αυτός ο άντρας είναι απλός ένας κομπλεξικός μα..κας.

Οπως δεν υποβιβαζει την μηχανη του, το αυτοκινητο του κλπ
Εμ βεβαια ενας τετοιος τυπος δεν μπορει να σταθει ΔΙΠΛΑ σε ενα συντροφο, συνοδοιπορο, πρεπει να ειναι απο πανω ...
Ειναι σαν να πηγαινουμε μια παρεα για τσιπουροσυζητηση αλλα εγω να θετω ορους, οπως, "ΕΓΩ θα ειμαι αρχηγος", "αμα σας δινω την αδεια θα μιλατε", "θα πινετε οσο σας επιτρεπω" κλπ
Και γαμω τις παρεες μιλαμε!


6 Ο φαλλοκρατισμός προϋποθέτει σθένος, υπευθυνότητα, αντοχή, και κυρίως αξίες για να στηρίζονται όλα τα παραπάνω.

Μπλα, μπλα, μπλα ...
Μονο εκεινο το "αξιες" βγαζει γελιο εδω!


7 Οι πράξεις ορισμένων αδυνάμων κομπλεξικών, πού προσπαθούσαν να αποδείξουν ( σε ποιόν αλήθεια? ) ότι είναι άντρες, προξένησαν την φήμη του φαλλοκρατικού γουρουνιού.

Ενω των ακομπλεξαριστων και δυνατων οι πραξεις "προξενησαν" την φημη του Φαλλοκρατικου Ταυρου!
Φοβερο μιλαμε!


8 Ο δυνατός ψυχικά, άνδρας, δεν ντρέπεται να κλάψει, απλός συγκρατείται, για τι κάποιος πρέπει να μείνει ψύχραιμος. Δεν φοβάται της αδυναμίες του, για τι ξέρει ότι δεν είναι τέλειος. Δεν ωραιοποιεί τά ελαττώματά του, απλά τα αποδέχεται, προσπαθώντας να βελτιωθεί.

Εδω μπλεξαμε την π@#τσα με την βουρτσα ...
Τι σοϊ Φαλλοκρατης ειναι αυτος?
Ψιλολουγκρα μου κανει ...


9 Αυτός που προτάσσει τα στήθη του, που μπαίνει μπροστά, αυτός μπορεί να ανοίξει και την πόρτα σε μια γυναίκα. Του δημιουργεί ευχαρίστηση να περιποιείται μια γυναίκα, και δεν το βλέπει σαν βάρος ή υποχρέωση. Δεν το κάνει για τι πρέπει, αλλά γιατί του αρέσει.

Τι διαλο περιουσια του ειναι ...
Να μην την προσεχει ?
Κι εγω προσεχω και την μηχανη και το σπιτι ...


10 Ο φαλλοκράτης, εξυψώνει την γυναίκα, γιατί θέλει να είναι περήφανος για την συνοδό του.
Νιώθει ευχαρίστηση με την ευτυχία της γυναίκας.
Ο εγωισμός του ικανοποιείτε, όταν εκθειάζουν την γυναίκα που είναι δίπλα του. Αλλά, δεν επιτρέπει σε κανέναν, να την προσβάλει. Νιώθει υποχρεωμένος, άσχετα με την δυνατότητα αυτό-υπεράσπισης πού έχει η γυναίκα, να την υπερασπιστεί επικουρικά.

Τι διαλο ???
Για εναν εγωισμο ζουμε !!!
Κι αν μας χαλασει με τα χρονια η ομορφη γυναικα παιρνουμε μια αλλη καινουργια κι ομορφη ωστε να ειμαστε ΠΑΝΤΑ περιφανοι !!!


Γιατί αν δεν την υπερασπιστεί αυτός που θεωρείται κεφαλή, πώς θα αποδεχθεί και η γυναίκα τον τίτλο που φέρει?
Αυτός που δεν έχει τα κότσια να το κάνει, ας κατέβει από την θέση του κυβερνήτη, για να πάρει την θέση η γυναίκα ή κάποιος άλλος που είναι άξιος για την θέση.

Ελα ντε?
Αυτος ειναι η Κεφαλη κι αλλη ειναι ο Κωλος!
Μα κι αυτη η γυναικα να μη θελει με τιποτα να το αποδεχτει ...


11 Αυτό δεν σημαίνει ότι διεκδικεί την θέση, απλά αν είναι ικανός να σηκώσει το βάρος της, το δικαιούται.

Αλοιμονο ...
Εξ ορισμου!


12 Ο φαλλοκράτης δεν κάνει τον καλό. Δεν φοβάται την κρίση. Αν θέλει κάποιος να γίνει κεφαλή-αρχή, πρέπει να επιδιώκει την βελτίωσή του, και αυτό προκύπτει από την κριτική που θα του κάνουν.( εφόσον ακούει).
Οφείλει λοιπόν να παρουσιάζει-εκθέτει τον εαυτό του, ως έχει, για να γίνει αποδεκτός γι΄αυτό που είναι.
Ιδ΄άλλος θα προσπαθεί αργότερα, όταν θα φύγει το προσωπείο, να επιβληθεί. Έτσι θα μεταβληθεί σε δυνάστη-σατράπη. Σε φαλλοκρατικό γουρούνι δηλαδή.

Εεεε ...
Τι εγινε μωρε?
Θα κανει την προσπαθεια του ...
Κι αν δεν τον καταλαβουν και δεν γινει αμεσως αποδεκτος, μοιραζει και δυο σφαλιαρες (τι διαλο αντρας ειναι) δεξια κι αριστερα κι αμεσως ΟΛΟΙ καταλαβαινουν ποιος ειναι ο Κυριαρχος.
Μα κι αυτοι οι Πολωνοι (στην αρχη) δεν θελαν με τιποτα ρε παιδι μου να τον καταλαβουν αυτον το ανθρωπο με τις τοοοσο αγνες προθεσεις ... και το μουστακι ...


13 Αν η γυναίκα που θέλει να συνδεθεί μαζί του δεν αποδεχθεί την αρχηγία του, δεν αποδεχθεί της αρχές του, και εν τέλει συνδεθεί, θα δυστυχήσει.

Θα δυστυχησει βεβαια μιας και θα τις "καταλαβει" ετσι κι αλλιως ...


14 Αν της αποδεχθεί, θα απολαύσει την διακονία του. αυτός ο αρχηγός δεν γίνεται ποτέ αφέντης, αλλά δούλος των επιθυμιών της, προσπαθώντας να την δει ευτυχισμένη, για την δική του ευχαρίστηση.

Εμ τι?
Για την δικη της ευχαριστηση θα νοιαζοταν ?


15 Ο φαλλοκράτης δεν αποδέχεται την βία στην γυναίκα, επ΄ουδενί. Όποιος φτάσει στην βία, έχει χάσει το παιχνίδι των επιχειρημάτων. Δεν έχει την αποδοχή. Οπότε, αρχηγός χωρίς αποδοχή, δεν υφίσταται. Έχει εκπέσει από το αξίωμά του πριν το καταλάβει.
Αν προσπαθήσει να κρατήσει το αρχηγιλίκι με την βία, παύει να είναι φαλλο-κράτης, είναι φαλλο-παίκτης.

Τι λες τωραααα ?
Τοσες "αρχες" και "αξιες" εχει ο ανθρωπος ...
Στην βια θα καταφυγει ???
Θα την ονομασει αλλιως ...
"Επιχειρημα", "Μορφωση", "Συνετισμο" ...
Τι διαλο, τοσες λεξεις υπαρχουν ...


16 Ο φαλλοκράτης δεν προσπαθεί να στρώσει μια γυναίκα. Η γοητεία της κάθε γυναίκας, είναι η διαφορετικότητά της.

Κοιτα να δεις αν την παρει "καινουργια" ειναι προβλημα ...
Και κατι παραπανω πληρωνει, αλλα θελει κι ενα στρωσιματακι ...
Γι' αυτο καλυτερα μια μεταχειρισμενη με λιγα χιλιομετρα !!!


17 Ο φαλλοκράτης δεν στρώνει, δεν αλλάζει.

Αυτος ειναι οτι πρεπει για μια σοβαρη συζητηση!


18 Αν δεν σας αρέσει γυναίκες αυτό το φρούτο, υπάρχουν και οι μετρο σέξουαλ. Οι γλυφτονταβατζήδες που λέγανε και πιο παλιά.

Και μετα ρωταμε γιατι αυξηθηκαν οι Λουγκρες ...
Μα αν ειναι ετσι οι αντρες, τοτε ΟΛΕΣ οι γυναικες Λουγκρες θα θελουν!


Υ.γ. οι άντρες ας μην βιαστούν να υιοθετήσουν της απόψεις αυτές, για τι έχουν μεγάλες υποχρεώσεις.
Οι αρσενικοί ας προσυπογράψουν.

"Εγω ειμαι ΑΡΣΕΝΙΚΟ!!!" , Τολης Βοσκοπουλος



:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

Λοιπον παιδακια μιλαμε οτι εχω πεθανει στα γελια ...

Πολυ γουστερνω αντριλικι !

Στις Διαμαχες! Στις Διαμαχες!

Μην σταματησετε τα "επιχειρηματα"!!!

Μου φτιαξατε την μερα παλι !!!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

afrotwin
25/11/2004, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Λοιπον μιας και με βαλατε στην μπριζα ...
Εγω ειμαι ΑΡΣΕΝΙΚΟ!!!" , Τολης Βοσκοπουλος


afto ine poli la8os
simera prepi na rotas
signomi iste arsenikia i 8ilikos?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

viki
25/11/2004, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Viki
είναι ο φαλλοκράτης που έχεις γνωρίσει , σαν φίλο, σχέση, ή οικογενειακά?
Και μπορείς να μου δείξεις τα σημεία που υπάρχει μίσος για την γυναίκα (μισογυνισμός)?

ρε συ μου φαίνεται ότι άδικα κάθομαι και σου γράφω τώρα, δεν πρόκειται να καταλάβεις και δεν έχω όρεξη να σου δώσω να καταλάβεις αφού αποτέλεσμα δεν πρόκειται να υπάρξει...

είναι θέμα εμπειριών και κατά πόσο έχεις ανοίξει τα ματάκια σου παρατηρώντας και διαβάζονατας τους ανθρώπους και την ιστορία...

και ο Χίτλερ που λες είχε ευαισθησίες... γι' αυτό και αυτοκτόνησε στο τέλος... υπέρμετρη εγωιστική ευαισθησία για το εγώ του και τίποτα παραπάνω... ή μήπως νομίζεις ότι μετάνιωσε και ένιωσε την φρίκη των πράξεών του;....

λοιπόν κρατείστε το φαλλό σας... και αν μπορείτε κρατήστε τον μόνο για τον λόγο που τον κρατάει και ο άφρο....

:lol:


θα μας κάνατε ευτυχισμένες.... :lol:

idi
25/11/2004, 12:47
τ'αρχιδια μας κουνιουνατι :lol: :lol: :lol: :lol:

antonis111
25/11/2004, 12:47
αράζω στην πλατεία βικτωρίας 23:00 με 24:00 κάθε μέρα. για τα παιδιά του μοτο.ντζι αρ θα κάνω έκπτωση 30%. και που 'στε? έχω το καλύτερο πράμα στην αγορά.
...μετά να δείτε τι θα γράφετε
έλα τώρα... μην ντρέπεστε, αφού το ξέρω.

idi
25/11/2004, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis111
αράζω στην πλατεία βικτωρίας 23:00 με 24:00 κάθε μέρα. για τα παιδιά του μοτο.ντζι αρ θα κάνω έκπτωση 30%. και που 'στε? έχω το καλύτερο πράμα στην αγορά.
...μετά να δείτε τι θα γράφετε
έλα τώρα... μην ντρέπεστε, αφού το ξέρω.

εσυ πινεις απο το πραμα σου ή χαλασμενα? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

viki
25/11/2004, 12:55
CRS-K.......................

μου αρέσει που κάθεσαι και ασχολείσαι.....:lol:


νομίζεις ότι κατάλαβε;;;;:ZZZ: :ZZZ:


πάντως ασχολείσαι..... πώς τα καταφέρνεις;;;; :uplate: :uplate:

ΤΟ ΜΟΝΟ ΛΥΠΗΡΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ Τ Ι Π Ο Τ Α!!!!


με τόσα παραδείγματα δίπλα τους, με τόση ιστορία πίσω, με απίστευτα δημιουργικό μέλλον μπροστά τους....


ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΜΤ?????? :sad:

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΩ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ....


ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΤΟ FORUM ΤΟΥ ΜΟΤΟ.... και αυτό είναι το πιο λυπηρό όλων...

Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΣΑΣ..


:lol: :lol:

ειδικά αν η γυνή πρέπει να φοβάται τον άνδρα....

που να διάβαζε και Ανδρουλάκη ο τύπος .... θα τράβαγε τα μαλλιά του..... :lol:

μήπως είσαι και συ απ΄αυτούς που καίγανε τα βιβλία του;;; :lol:

idi
25/11/2004, 12:58
το 76% των γυναικων κανουν sex λιγοτερο απο 2!!!!:hypnotize φορες το χρονο !!!!

οι αντρες εχουν προβλημα???????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

crs-k
25/11/2004, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
CRS-K.......................
.....................
πάντως ασχολείσαι..... πώς τα καταφέρνεις;;;; :uplate: :uplate:
.....................


Δεν ειναι τιποτα ... :)

Αμα διασκεδαζεις περναει ευχαριστα κι ωρα ... :lol:

Φυσικα μονο για πλακα μπορω να το δω ...

Λες να γυναικοφερνω ??? :rolleyes: :( :sad:





:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

viki
25/11/2004, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
το 76% των γυναικων κανουν sex λιγοτερο απο 2!!!!:hypnotize φορες το χρονο !!!!

οι αντρες εχουν προβλημα???????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

οι λόγοι που το έγραψες αυτό είναι δύο:

1) ο φαλλός σας είναι μόνο για κατούρημα.....


:lol:


2) ή γνώρισες την γιαγιά μου στα 90 της!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

free rider
25/11/2004, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
8erapia gia tis emoroides

katarxin psaxnoume ta etia gia ta opia imesta se asximi psixologiki katastasi,
ine poli simantiko me tin voi8ia enos idikou na anixnefsoume tis eties pou mas kratane anxomenous ke nevrikous,
meta po tin anevresi tous akolou8oume ta eksis
poli kalos ka8arismos tou proktou ke tou daktiliou tou sfiktira,
an ine dinaton na stekomaste dipla sto para8iro me ta opis8ia akalipta outo soste o ilios na zesteni ke na ksereni tixon simia tou enterou pou exoun paramini ekso apo ton sfiktira
an paraminoun ta simptomata xriazete mia efkoli kata ta ala epemvasi me laizer opou xalaroni ton sfiktira ke apotrepete i fimosi tou enterou ekso apo ton fsiktira
ke me sinexi ka8ariotita ke orismena klismata ke me tin parodo tou xronou 8a giatrefti telios to provlima

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


akoy k. kafrotwin

den sou mila o nomimos ekprosopos tis
E.O.F.R.( mila mono me anthropoys poy mporoyn na ekfrasoyn apopsi)

apoteleis meros toy katestimenoy toy forum me problimatiki symperifora

:wave2: :wave2:

opote kali mou apla na sto po :
den yparxeis eisai anyparkti kai kalitera asxolisoy me tis aimoroides sou.

:rotflmao: :rotflmao:

crs-k
25/11/2004, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
το 76% των γυναικων κανουν sex λιγοτερο απο 2!!!!:hypnotize φορες το χρονο !!!!

οι αντρες εχουν προβλημα???????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Αμα πετυχαινεις πολλες γυναικες τις συγκεκριμενες 2 μερες ...

Εισαι κωλοφαρδος ???

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

idi
25/11/2004, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
οι λόγοι που το έγραψες αυτό είναι δύο:

1) ο φαλλός σας είναι μόνο για κατούρημα.....


:lol:


2) ή γνώρισες την γιαγιά μου στα 90 της!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

οχι διαβασα επισημη ερευνα εδω στο Moto.gr !!!!!!


(δε τη βρησκω γκαμοτι!!!milaber βοηθα! ) :lol:

idi
25/11/2004, 13:09
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=4497

"Χωρίς σεξ το 69% των Ελληνίδων

Συντάκτης: Δέσποινα Χριστοπούλου

Πηγή: Εφημερίδα "Ελευθεροτυπία"

Είναι νέες, ωραίες, δυναμικές, με μία γρήγορη ματιά οι σύγχρονες Ελληνίδες φαίνεται να τα έχουν όλα… σχεδόν. Τι τους λείπει; Η ερωτική ζωή… Σύμφωνα με έρευνα του Ανδρολογικού Ινστιτούτου και του Ινστιτούτου Σεξουαλικής Υγείας της Γυναίκας, το 69% των γυναικών και μάλιστα των νέων γυναικών δεν έχουν ερωτικό σύντροφο, άρα δεν έχουν σεξουαλική ζωή. Μάλιστα στις γυναίκες από 25-34 ετών το ποσοστό αυτό φτάνει το 75%. Επίσης, το 60% δηλώνει, ότι αναγκάζεται να καταφεύγει στην αυτοϊκανοποίηση, ενώ το 22,4% των γυναικών έχει να κάνει σεξ από έξι μήνες έως και ένα χρόνο και το 17,4% απέχει από την ερωτική συνεύρεση από ένα έως δύο χρόνια. Το 30% των γυναικών παραδέχονται, ότι δεν είναι μονογαμικές, ενώ περισσότερες από τις μισές από τις 400 γυναίκες, που έλαβαν μέρος στην έρευνα, δήλωσαν, ότι θα μπορούσαν να καταφύγουν σε φαρμακευτικές μεθόδους προκειμένου να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους απόδοση.

Πιο "τυχερές" οι ώριμες και οι πληθωρικές

Το… αίμα τους πίσω, δείχνουν να παίρνουν οι πιο ώριμες και οι πιο "ζουμερές" γυναίκες, καθώς αποδεικνύονται πιο αποδοτικές στον ερωτικό τομέα, παρόλο, που δεν πληρούν τα κριτήρια της γυναίκας-μοντέλου. Σύμφωνα με τους επιστήμονες, αυτό οφείλεται, όσον αφορά τις πιο ώριμες γυναίκες, στο ότι μετά την εμμηνόπαυση μειώνονται τα οιστρογόνα και αυξάνονται τα ανδρογόνα, ενώ ορμονική διάσταση των γυναικών με καμπύλες, είναι περισσότερο έτοιμη για καλύτερους οργασμούς. Απόδειξη, τα ανατολικά ερωτικά πρότυπα, που δείχνουν πάντα γυναίκες πληθωρικές και όχι …ανορεξικές.

Στο μεταξύ η έρευνα, καταρρίπτει το μύθο, που θέλει τους άνδρες "να ερωτεύονται με τα μάτια και οι γυναίκες με τα αυτιά", γιατί οι γυναίκες σε έναν άνδρα κοιτάνε, όλα τα άλλα εκτός από τα… πνευματικά χαρίσματα. Τα κριτήρια για την επιλογή των αρσενικών συντρόφων, λοιπόν, στηρίζονται στην εμφάνιση και συγκεκριμένα εξετάζονται εξονυχιστικά… οι γλουτοί, η πλάτη, τα πόδια το στέρνο και τα γεννητικά όργανα.

Επίσης, έδειξε, ότι οι γυναίκες και οι άνδρες αντιμετωπίζουν τα ίδια περίπου προβλήματα, όσον αφορά στη σεξουαλική δυσλειτουργία, κάτι, που αποδεικνύει, ότι τα δύο φύλα δε διαφέρουν και τόσο στη σεξουαλικότητά τους. Μάλιστα, οι επιστήμονες, τονίζουν, ότι τα γονίδια, που ελέγχουν τη σεξουαλικότητά μας είναι ίδια στα δύο φύλα, όπως ίδιες είναι οι περιοχές του εγκεφάλου, που ελέγχουν τη σεξουαλική ορμή και φαντασίωση.

Τη έρευνα παρουσίασαν την Τετάρτη η επιστημονική ομάδα αποτελούμενη από τους Δρ. Κωνσταντίνο Κωνσταντινίδη, Πέτρο Δρέττα, Γιάννη Μουζάλα, Ελεάνα Ελευθερίου και Γιώργο Μποτονάκη .

Κοινές βιολογικές καταβολές

Πιο πλούσια σε αισθητήριες απολήξεις είναι τα γυναικεία γεννητικά όργανα, σε σχέση με τα αντρικά. Χαρακτηριστικά, η κλειτορίδα έχει 6.000 νευρικές απολήξεις ενώ το πέος "μόλις" 400, για αυτό η κλειτορίδα είναι το σημαντικότερο όργανο ηδονής.

Παράλληλα, η μαγνητική τομογραφία απέδειξε, ότι η κλειτορίδα λειτουργεί ως ένα "μικρό πέος " και μπορεί να έχει στύση, που αυξάνει το μέγεθός της κατά 108%, ενώ φαίνεται να διεγείρεται, όπως και το πέος, μέσω της οπτικής πρόκλησης.

Τέλος, καταρρίπτεται ο μύθος, που ήθελε τις ορμόνες της γυναίκας "υπεύθυνες" για την έλλειψη ερωτικής επιθυμίας, καθώς, η τεστοστερόνη είναι η κοινή και στα δύο φύλα ορμόνη, που ρυθμίζει τη σεξουαλική επιθυμία. Αυτό σημαίνει, ότι άνδρες και γυναίκες έχουν τις ίδιες βιολογικές καταβολές."

Τι έχετε να πείτε τώρα;


:beer: :beer: :beer: :beer:

viki
25/11/2004, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re koritsi mou min vazis ta sk@t@ sto stoma mas.....:yuck:

viki ama vazis olous tous andres se ena tsouvali den kanis gia tin poli me politismenous an8ropous ala stin eparxia na mazevis mpampakia stous agrous me to popo sou strameno pros ton ilio mpas ke tou feksi tipota
ligo isixia den vlapti

ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ....

ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ....

ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...:lol:



:lol:


κατ' αρχήν ... δεν έχω τσουβάλι....

:lol:

θα μου δανείσεις το δικό σου;;;:lol:

αυτό που έχεις τις γυναίκες λέω... να κάνουν και παρέα οι φαλλοί με τα αιδοία μιας και έχει πέσει υπογεννητικότητα ..... :rotflmao:


.... και είναι αδύνατον να έχω την ίδια άποψη για όλους τους άντρες......

δεν είμαι εγώ η κομπλεξική εδώ μέσα....

και νόμιζα ότι δεν ήσουν και εσύ....

και όσο για την μπουνιά στην μαμά και στον μπαμπά που λες .... μάλλον εσύ πρέπει να πας να την ρίξεις ....

εγώ ξέρω τι έχω κάνει με αυτό το θέμα...... :wave2:

idi
25/11/2004, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αμα πετυχαινεις πολλες γυναικες τις συγκεκριμενες 2 μερες ...

Εισαι κωλοφαρδος ???

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:


Πιστεψε με Χρηστο οι γυναικες (25 με 35 λεω εγω) στις μερες μας ειναι απελπισμενες... αρκει να βρεις το κουμπι τους !!!! (το 3 προς 1 ΖΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ!!!!)


:beer: :beer: :beer: :beer:

crs-k
25/11/2004, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Πιστεψε με Χρηστο οι γυναικες (25 με 35 λεω εγω) στις μερες μας ειναι απελπισμενες... αρκει να βρεις το κουμπι τους !!!! (το 3 προς 1 ΖΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ!!!!)


:beer: :beer: :beer: :beer:


Οκ!

Πασο με τρεις Ασσους!



Αλλα ΔΕΝ ειναι αυτο το θεμα !

:lol: :rotflmao: :lol:

idi
25/11/2004, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Οκ!
Πασο με τρεις Ασσους!
Αλλα ΔΕΝ ειναι αυτο το θεμα !
:lol: :rotflmao: :lol:

το ξερω αλλα με τσαντιζει οταν οι γυναικες κανουν οτι τα ξερουν ολα

ολο μαλακιες διαβαζουν και το COSMO και μετα αρχιζουν τη παπαρδολογια

αντι να πιασουν μια ... απο το λαιμο και να "τραγουδησουν" κλαρινέ τραγουδακια που και που, να φυγει και το βουτυρο απο το γατι...;)

viki
25/11/2004, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=4497

"Χωρίς σεξ το 69% των Ελληνίδων

Συντάκτης: Δέσποινα Χριστοπούλου

Πηγή: Εφημερίδα "Ελευθεροτυπία"



Τι έχετε να πείτε τώρα;


:beer: :beer: :beer: :beer:

ποιες να πούμε;;;;;


είμαι και μόνη μου εδώ μέσα....


δεν ξέρω τι γίνεται ....

αλλά δεν έχω και έρευνα για τους άντρες ..... πού είναι ο αντίλογος;;;;;;


αλλά ρε συ αν οι γυναίκες είναι έτσι;;;;

ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ?????


ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ????? :rotflmao: :rotflmao:

free rider
25/11/2004, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ....

ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ....

ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...:lol:



:lol:


κατ' αρχήν ... δεν έχω τσουβάλι....

:lol:

θα μου δανείσεις το δικό σου;;;:lol:

αυτό που έχεις τις γυναίκες λέω... να κάνουν και παρέα οι φαλλοί με τα αιδοία μιας και έχει πέσει υπογεννητικότητα ..... :rotflmao:


.... και είναι αδύνατον να έχω την ίδια άποψη για όλους τους άντρες......

δεν είμαι εγώ η κομπλεξική εδώ μέσα....

και νόμιζα ότι δεν ήσουν και εσύ....

και όσο για την μπουνιά στην μαμά και στον μπαμπά που λες .... μάλλον εσύ πρέπει να πας να την ρίξεις ....

εγώ ξέρω τι έχω κάνει με αυτό το θέμα...... :wave2:


loipon , protino nai min endidideis stin logiki tetoion anthropon ....

pragmatika pisteyo oti prepei na milas me anthropous poy mporoun na ekfrasoun logo .....aloys toys agnois
:beer:

crs-k
25/11/2004, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
.................
ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ?????
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ????? :rotflmao: :rotflmao:


:eek: :eyepop: :uplate: :hypnotize

Λες γι' αυτο να αυξηθηκαν οι Λουγκρες ???

Μου φαινεται "Αδελφες και παληκαρια γιναμε μαλλια κουβαρια" !!!


:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

idi
25/11/2004, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
ποιες να πούμε;;;;;
είμαι και μόνη μου εδώ μέσα....
δεν ξέρω τι γίνεται ....
αλλά δεν έχω και έρευνα για τους άντρες ..... πού είναι ο αντίλογος;;;;;;
αλλά ρε συ αν οι γυναίκες είναι έτσι;;;;
ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ?????
ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ????? :rotflmao: :rotflmao:

με αυτες που εσεις λετε "τσουλια" γιατι απολαμβανουν τη ζωη και δεν ειναι "δηθεν" :lol: :lol: :lol:

επισης δε ξερεις μαλλον το 3 προσ 1.... κανε τις ερευνες σου !!

crs-k
25/11/2004, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
..................
ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ?????

ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ????? :rotflmao: :rotflmao:


Μου θυμισες μια κουβεντα που ειχα με εναν στο καφενειο παλιοτερα ...

Ηταν απο το χωριο του Δουρη και καμαρωνε λεγοντας πως εκει κατω ειναι ΟΛΟΙ Κωλομπαραδες και δεν τολμαει να περασει κανεις και αλλες τετοιες παπαριες ...

Αφου μας τα ζαλησε καμποση ωρα, δεν αντεξα και τον ρωτησα, "Καλα ρε φιλαρακο, ειστε ολοι κωλομπαραδες και μαγκες, αλλα δεν μας ειπες, τους πουστηδες εισαγωγη τους κανετε, με το καραβι?"

Κοκκινισε απο την τσατιλα του και δεν ξαναπατησε !!!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

free rider
25/11/2004, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
το ξερω αλλα με τσαντιζει οταν οι γυναικες κανουν οτι τα ξερουν ολα

ολο μαλακιες διαβαζουν και το COSMO και μετα αρχιζουν τη παπαρδολογια

αντι να πιασουν μια ... απο το λαιμο και να "τραγουδησουν" κλαρινέ τραγουδακια που και που, να φυγει και το βουτυρο απο το γατι...;)

Ρε ιδι ,

Μπορεί να διαβάζουν cosmo αλλά μπορεί να έχουν το μυαλό να κρίνουν και να χρησιμοποιούν το συγκεκριμένο περιοδικό όπως κάποιοι από εμάς μπορεί να διαβάζουν status λέμε τώρα....
Δηλ δεν έχουν μυαλό και κάνουν μόνο για κλαρίνα?
:sun:

δεν μπορείς να γενικεύσεις και να πεις ότι όλα τα πρόβατα είναι ίδια ...δεν πάει ρε φίλε...



:D :D

viki
25/11/2004, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
loipon , protino nai min endidideis stin logiki tetoion anthropon ....

pragmatika pisteyo oti prepei na milas me anthropous poy mporoun na ekfrasoun logo .....aloys toys agnois
:beer:

ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!!


ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ!!!!

ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΨΩΜΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!:lol:

ΛΥΠΗΘΗΤΕ ΜΕ!!!! :lol:


ΔΕΝ ΑΓΝΟΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!!


ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ!!!!


ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ!!!!

ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΤΡΩΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΨΥΧΙΚΗ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ!!!!!


ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ BRAIN KILLERS ..... EINAI ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ!!!! :lol: :lol:

GhostDog
25/11/2004, 13:43
δεν είμαι εγώ η κομπλεξική εδώ μέσα....

και νόμιζα ότι δεν ήσουν και εσύ....


νομίζεις ότι κατάλαβε;;;;
πάντως ασχολείσαι..... πώς τα καταφέρνεις;;;;

ΤΟ ΜΟΝΟ ΛΥΠΗΡΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ Τ Ι Π Ο Τ Α!!!!


με τόσα παραδείγματα δίπλα τους, με τόση ιστορία πίσω, με απίστευτα δημιουργικό μέλλον μπροστά τους....


ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΜΤ??????

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΩ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ....


ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΤΟ FORUM ΤΟΥ ΜΟΤΟ.... και αυτό είναι το πιο λυπηρό όλων...

Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΣΑΣ..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Το μόνο που κατάλαβα εγώ είναι 4 σέλιδες χωρίς επιχειρήματα (αν εξαιρέσουμε τον crs-k, που όμως το είδε με χιουμοριστική διάθεση και όχι σοβαρά) και υπαινιγμούς μαζί με ΚΕΦΑΛΑΙΑ μήπως κάποιοι καταφέρουν να επιβάλλουν τις απόψεις τους. Είναι τραγικό όσοι αυτοχαρακτηρίζονται δημοκράτες (ναι viky σε σένα μιλάω γιατί εσύ το κάνεις, δε σε δείχνω εμμέσως όπως κάνεις σε κάθε μύνημα σου) να προσπαθούν να επιβάλλουν με ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ τις απόψεις τους επειδή δεν έχουν επιχειρήματα. Και είναι ακόμη ποιο τραγικό αυτοί οι "οπαδοί της δημοκρατίας" να χαρακτηρίζουν κάποιον ("κουτορνιθι", "κομπλεξικός" κλπ.) χωρίς να έχουν ακούσει καν τι θέλει να πει. Απλά υποθέτωντας τι σκέφτετε (γ@μω τον Γκέλερ σας δηλαδη, πως διαβάζετε τη σκέψη; )

Και δεν χρειάζομαι το Θεό ούτε κανα φωστήρα να μου δείξει το δρόμο μου. Όσοι τον βρήκατε, συγχαρητήρια τραβηξτε τον και αφήστε εμένα στο σκοτάδι. Άντε γιατί πετάμε μια ταμπέλα σε οτιδήποτε δε μας αρέσει, διαστρεβλώνουμε όλες τις έννοιες όπως μας αρέσει και είμαστε ήσυχοι ότι εμείς είμαστε καλά και τους τρελλούς τους έχουν κλείσει στο Δαφνι. :yuck:

idi
25/11/2004, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Ρε ιδι ,
Μπορεί να διαβάζουν cosmo αλλά μπορεί να έχουν το μυαλό να κρίνουν και να χρησιμοποιούν το συγκεκριμένο περιοδικό όπως κάποιοι από εμάς μπορεί να διαβάζουν status λέμε τώρα....
Δηλ δεν έχουν μυαλό και κάνουν μόνο για κλαρίνα?


αυτο λεμε οτι ΔΕ κανουν κλαρινα, απεχουν ...

free rider
25/11/2004, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!!


ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ!!!!

ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΨΩΜΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!:lol:

ΛΥΠΗΘΗΤΕ ΜΕ!!!! :lol:


ΔΕΝ ΑΓΝΟΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!!


ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ!!!!


ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ!!!!

ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΤΡΩΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΨΥΧΙΚΗ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ!!!!!


ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ BRAIN KILLERS ..... EINAI ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ!!!! :lol: :lol:


ρε άκουμε...

οι ελπίδες από κάποιο σημείο και μετά τελειώνουν...
μην νομίζεις ότι μου αρέσει να αφήνω πίσω μου ανθρώπους αλλά πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις που πρέπει να καταλάβεις ότι εκεί χάνεται το παιχνίδι...

πρέπει να υπάρχει βάση κοσμοθεωρίας για να υπάρχουν ελπίδες...

Παράδειγμα:
να λοιπόν τι πιστεύω για τον κόσμο αυτό που ζούμε:

1. για να γίνεις καλό σκυλί πρέπει να μάθεις να βρίσκεις μόνος σου τα κόκαλα ,,να ξεφύγεις από το φουστάνι της μάνας σου και να παλέψεις. .στην αρχή θα κλαις αλλά μετά θα μάθεις και θα αντέχεις.
2. Έχεις φίλους ? τώρα σώθηκες.. να φοβάσαι τις ιδέες των φίλων σου που πάνε να στις κάνουνε λάβαρα
3. Η τέχνη είναι μαγική αλλά Ποία τέχνη, πιο ανθρώπινο δημιούργημα μπορεί να συγκριθεί με την παρά ενός συντρόφου...
4. γι΄αυτό παραδόσου έντιμα ζήσε με τα χόμπυ σου και μην περιμένεις τίποτα ...από κανέναν


αντε να περιμένεις να εκφράσει κάποιος λόγο η να σεβαστεί αξίες...

viki
25/11/2004, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
με αυτες που εσεις λετε "τσουλια" γιατι απολαμβανουν τη ζωη και δεν ειναι "δηθεν" :lol: :lol: :lol:

επισης δε ξερεις μαλλον το 3 προσ 1.... κανε τις ερευνες σου !!

δεν με ξέρεις και όταν απευθύνεσαι σε μένα δεν θα μιλάς σαν να μιλάς στο σύνολο των γυναικών... είμαι μονάδα... δεν αντιπροσωπεύω όλη τον γυναικείο πληθυσμό εδώ μέσα.... ok???

δεν αποκαλώ καμία τσουλί και ποτέ, έχω πολύ διαφορετικές απόψεις για το θέμα "ηθική" από τις κοινές που κυκλοφορούν,
αν γουστάρουν να το κάνουν επειδή το κάνουν, καλά κάνουν, αν το κάνουν για να δείξουν ότι είναι καλές στο κρεβάτι, κακώς το κάνουν... κομπλεξισμός....


αλλά με εμπνέει η απάντησή σου να σου πω πως....

είστε τόσο άχρηστοι που μόνο οι πόρνες σας κάθονται;;;; και αυτό επειδή τις πληρώνετε;;;;;

και τέλος πάντων το θέμα απ΄την αρχή είναι ο φαλλοκρατισμός...

αλλά εσείς το γυρίσατε σε πόλεμο....

μόνο που καλό θα ήταν να το συζητούσαμε απλά....

οι διαμάχες δεν βγάζουν πουθενά....

δεν κατηγορώ κανέναν άντρα
και καμία γυναίκα

είναι θέμα απόψεων...

ο καθένας έχει αυτό που του αξίζει....

τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο....


και δυστυχώς όλοι βγάζουν εμπειρικά συμπεράσματα... αλλά υπάρχουν τόσοι άλλοι τρόποι να βγάλεις συμπεράσματα....


επειδή εσύ γνωρίζεις γυναίκες που κάθονται και διαβάζουν "πώς να τον κάνεις δικό σου" στο cosmo , δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και άλλες που προτιμούν να διαβάσουν κάτι καλύτερο ή να ασχοληθούν με πιο δημιουργικά πράγματα....

είναι όλα μέσα στο πρόγραμμα....

αυτή η αιώνια κόντρα στο θέμα γυναικών - ανδρών έχει καταντήσει φάρσα...

είναι απίστευτο το τι υπέροχη συνεργασία θα μπορούσαν να κάνουν αυτά τα δύο είδη, αφού στην ουσία είναι το καθένα μια αλληλοσυμπλήρωση του άλλου..... η αδυναμία του ενός, δύναμη του άλλου.....

δεν υπάρχει ο "πάνω" και ο "κάτω".... το "δίπλα" μου φαίνεται είναι πολύ καλύτερο....

είναι θέμα επιλογών.....








:wave2: :wave2:

afrotwin
25/11/2004, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
akoy k. kafrotwin
apoteleis meros toy katestimenoy toy forum me problimatiki symperifora
:rotflmao: :rotflmao:

pediaaaaaaaaaaaaa akousateeeeeeeeeeeeeeee
ime katestimeno
re ime katestimeno reeeeeeee
epitelous re ime ke ego kati re :bawl:
ime poli sigkinimenos:bawl:
na re pano pou ixa iparksiako provlima mou to elise
o filos free rider i pos skata ton lene...


ime katestimeno gioupi:p
epitelous ime kati
ax poso eftixismenos ime:D

kernao tin k0l0tr1p1d@ tou free rider
elate kosme peraste kernai o afro

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
25/11/2004, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από GhostDog
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Το μόνο που κατάλαβα εγώ είναι 4 σέλιδες χωρίς επιχειρήματα (αν εξαιρέσουμε τον crs-k, που όμως το είδε με χιουμοριστική διάθεση και όχι σοβαρά) και υπαινιγμούς μαζί με ΚΕΦΑΛΑΙΑ μήπως κάποιοι καταφέρουν να επιβάλλουν τις απόψεις τους. Είναι τραγικό όσοι αυτοχαρακτηρίζονται δημοκράτες (ναι viky σε σένα μιλάω γιατί εσύ το κάνεις, δε σε δείχνω εμμέσως όπως κάνεις σε κάθε μύνημα σου) να προσπαθούν να επιβάλλουν με ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ τις απόψεις τους επειδή δεν έχουν επιχειρήματα. Και είναι ακόμη ποιο τραγικό αυτοί οι "οπαδοί της δημοκρατίας" να χαρακτηρίζουν κάποιον ("κουτορνιθι", "κομπλεξικός" κλπ.) χωρίς να έχουν ακούσει καν τι θέλει να πει. Απλά υποθέτωντας τι σκέφτετε (γ@μω τον Γκέλερ σας δηλαδη, πως διαβάζετε τη σκέψη; )

Και δεν χρειάζομαι το Θεό ούτε κανα φωστήρα να μου δείξει το δρόμο μου. Όσοι τον βρήκατε, συγχαρητήρια τραβηξτε τον και αφήστε εμένα στο σκοτάδι. Άντε γιατί πετάμε μια ταμπέλα σε οτιδήποτε δε μας αρέσει, διαστρεβλώνουμε όλες τις έννοιες όπως μας αρέσει και είμαστε ήσυχοι ότι εμείς είμαστε καλά και τους τρελλούς τους έχουν κλείσει στο Δαφνι. :yuck:


Φίλε είμαι μαζί σου 300% ....

:beer:

και μην αφήσεις κανέναν στην ζωή σου να σου επιβάλει την σιωπή.
:nono:
Πρέπει να μάθεις να αντέχεις στις βολές αλλά μόνο αν αμφισβητείς μπορείς να φτάσεις στο σημείο να φτιάξεις μια δική σου κοσμοθεωρία και να την ακολουθείς..
:smokin:

Μην φοβάσαι τα λάθη και τι έγινε αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις
Πρέπει να μάθεις να καταλαβαίνεις τι σου λέιει κάποιος γιατί στο λέει και τι σκέφτεται πίσω απο αυτό που σου σερβίρει...οπότε αν καταλάβεις που το πάει θα είσαι ένα βήμα μπροστά πάντα...


Οπότε προχώρα γερά...είμαι μαζί..


:beer: :beer:

free rider
25/11/2004, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
pediaaaaaaaaaaaaa akousateeeeeeeeeeeeeeee
ime katestimeno
re ime katestimeno reeeeeeee
epitelous re ime ke ego kati re :bawl:
ime poli sigkinimenos:bawl:
na re pano pou ixa iparksiako provlima mou to elise
o filos free rider i pos skata ton lene...


ime katestimeno gioupi:p
epitelous ime kati
ax poso eftixismenos ime:D

kernao tin k0l0tr1p1d@ tou free rider
elate kosme peraste kernai o afro

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


οτι και να λεςςςςς

γιου δο νοτ εκζιστ




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
25/11/2004, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
αυτο λεμε οτι ΔΕ κανουν κλαρινα, απεχουν ...

ρε τρελαμένε αεκτζη δεν παλεύεσαι......

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
25/11/2004, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ....

ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ....

ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...:lol:

exo spadasi kinoniko apoprosanatolismo
xixixixixixixixi



:lol:


κατ' αρχήν ... δεν έχω τσουβάλι....


:lol:

θα μου δανείσεις το δικό σου;;;:lol:

ke ego den exo tsouvali kardia mou

αυτό που έχεις τις γυναίκες λέω... να κάνουν και παρέα οι φαλλοί με τα αιδοία μιας και έχει πέσει υπογεννητικότητα ..... :rotflmao:

kseris ta teleftea xronia to sex ginete ke gia diaskedasi mono.... ame!


.... και είναι αδύνατον να έχω την ίδια άποψη για όλους τους άντρες......

sosta me tous malakes ta ftiaxnis kiolas
ala den to leme giati den milane etsi se mia kiria
xaxaxaxaxaxaxa


δεν είμαι εγώ η κομπλεξική εδώ μέσα....

και νόμιζα ότι δεν ήσουν και εσύ....

ego to exo dilosi apo tin arxi oti exo ola ta complex ke oti ta kano silogi. mapou zis?

και όσο για την μπουνιά στην μαμά και στον μπαμπά που λες .... μάλλον εσύ πρέπει να πας να την ρίξεις ....
na er8o ego na mpouniso tin mama sou ke ton mpampa sou?
poli anef8ini se vrisko

εγώ ξέρω τι έχω κάνει με αυτό το θέμα...... :wave2:
enas 8eos kseri ti exis kani me afto to 8ema...
:rotflmao: :rotflmao:

viki mou sixorame ala kseris poso se agapao ke poso se varieme
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
25/11/2004, 14:09
Φωναζω εγω απο το πρωι αλλα δεν μ' ακουει κανεις !!!

Στις Διαμαχες !!!
Στις Διαμαχες !!!


:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

afrotwin
25/11/2004, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
οτι και να λεςςςςς

γιου δο νοτ εκζιστ




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

malon strou8okamilizis
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kseris ti ine afto fantazome?
:rotflmao:

idi
25/11/2004, 14:10
Βικη, βαριεμαι να απαντήσω αλλα δε μίλησα για πορνες ...
σιγα μη χαλαω τα λεφτα μου σε κατι που διανέμετε τσαμπα .... (οκ σχεδόν τσαμπα... )
τεσπα χαλαρωσε.... πλακίτσα κανω! αν σε έθιξα συγνώμη

afrotwin
25/11/2004, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Βικη, βαριεμαι να απαντήσω αλλα δε μίλησα για πορνες ...
σιγα μη χαλαω τα λεφτα μου σε κατι που διανέμετε τσαμπα .... (οκ σχεδόν τσαμπα... )
τεσπα χαλαρωσε.... πλακίτσα κανω! αν σε έθιξα συγνώμη

ali8ia sou leei mou to ipe ke emena
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
25/11/2004, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Φωναζω εγω απο το πρωι αλλα δεν μ' ακουει κανεις !!!

Στις Διαμαχες !!!
Στις Διαμαχες !!!


:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

εσυ λουγκρα γιατί είσαι απ έξω και δεν μας παίζεις????
ελα δω και σύ....

:rotflmao: :rotflmao:

crs-k
25/11/2004, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
εσυ λουγκρα γιατί είσαι απ έξω και δεν μας παίζεις????
ελα δω και σύ....

:rotflmao: :rotflmao:


Εγω δεν σας παιζω ρε ???

Που με βαλατε στην μπριζα κι εγραψα παλι ολοκληρο κατεβατο για τη Γαμωμαλακια ???

:lol: :rotflmao: :lol:


Αληθεια αφου εχετε ειδικο ποστ για να παιζετε μπουνιες με τον κ.Αφρο ...
Γιατι παιζετε εγω μεσα ???

Αϊντε λεμε ...

Τα κουβαδακια σας και στην διπλα παραλια !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
25/11/2004, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
malon strou8okamilizis
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kseris ti ine afto fantazome?
:rotflmao:


Άκου μικρέ,

Επειδή θέλω να μιλάω και εκτιμώ μόνο ανθρώπους που έχουν κάτι να πουν,

Νιώθω ότι με αδικεί το να απαντήσω σε μαλακιούλες του στιλ αιμορροΐδες κ.λ.π. που γράφεις ενίοτε,

Και θα έπρεπε να αναθεωρήσεις τον τρόπο απάντησής σου

Αλλιώς πήγαινε να παίξεις στην διπλανή παραλία γιατί δεν υπάρχεις....


γκε γκε??

afrotwin
25/11/2004, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k


Τα κουβαδακια σας και στην διπλα παραλια !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

signomi kirie crs ego 8a pigena sti diplani paralia ala aftos free poutsaider mou eklepse to kouvadaki ke na ton malosete poli gia na mou to dosi piso giati o mpampas mou ine falokratis ine apo to kratos ton falon ke ama er8i edo 8a ton falosi poli asxima ke ine krima mikro pedi pano sto an8os tou 8anatou tou na pai falomeno
den ksero an me enoite?
ke mia mera pou lipate o free klanider ipe pos odigite san alvanos monoxiras ke an i kolones ixan podia 8a ksenitevontousan

ne etsi ipe



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
25/11/2004, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εγω δεν σας παιζω ρε ???

Που με βαλατε στην μπριζα κι εγραψα παλι ολοκληρο κατεβατο για τη Γαμωμαλακια ???

ναι αλλά πάς να ξεφύγεις μουχρίτσα....

:lol: :rotflmao: :lol:


Αληθεια αφου εχετε ειδικο ποστ για να παιζετε μπουνιες με τον κ.Αφρο ...
Γιατι παιζετε εγω μεσα ???


και να φανταστείς οτι το έσβησα για να δείξω καλή συμπεριφορά.....


Αϊντε λεμε ...

Τα κουβαδακια σας και στην διπλα παραλια !!!

γιατί ρε δεν χωράμε όλοι οι κουλοί εδώ???

:lol: :rotflmao: :lol: [/B]

free rider
25/11/2004, 14:27
ασε ρε πάω να φύγω...

afrotwin
25/11/2004, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Άκου μικρέ,

Επειδή θέλω να μιλάω και εκτιμώ μόνο ανθρώπους που έχουν κάτι
να πουν,

meta apo afto ena exo na po kati



Νιώθω ότι με αδικεί το να απαντήσω σε μαλακιούλες του στιλ αιμορροΐδες κ.λ.π. που γράφεις ενίοτε,

giati mipos exis ragades ke ekana la8os?

Και θα έπρεπε να αναθεωρήσεις τον τρόπο απάντησής σου

ana8eoriso na dis ti simeni afto....
nomizo to kaname sto xaivan pou spoudaza ilektropliksia
8a to 8imi8o pou 8a pai....
apotelite apo dio eniees tin ana ke to 8eoro
8eoro tin ana? i ana se 8oro,
8a to vro min se apasxoli ke 8a sou apantiso

Αλλιώς πήγαινε να παίξεις στην διπλανή παραλία γιατί δεν υπάρχεις....

den iparxo...
ti ine o an8ropos? ena tipota ine...
sosta den iparxo

γκε γκε??

to gkegke ti na simeni? afto den to kaname sto xaivan:eyepop:
ti 8eli na pi o kalitexnis?
mipos oti o mpampas tou ine pio psilos?:eyepop:
mpa apokliete o dikos mou ine psiloteros



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to vrika
file oloi emeis oi aloi imaste kaliteroi apo sena
akoma ke i soles mou ine kaliteres apo sena
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
25/11/2004, 14:31
Λοιπον free rider ...
Δωσε πισω το κουβαδακι στον κ.Αφρο! :mad:
Δεν ειναι σωστο να παιρνουμε τα πραγματα απο τα αλλα παιδακια! :nono:
Δεν θελεις φανταζομαι να σε φαλλωσει ο μπαμπας του ... :(

κ.Αφρε ...
Θελω να μου υποσχεθεις οτι θα κατσετε να παιξετε σαν καλα παιδακια και ΔΕΝ θα φαλλωνεστε !!! :lol:



Αντε καλα μου ...
Αντε εσεις ...
Αντε καλμερα σας ...
Πηγαιντε να παιξετε ...

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=4494

:lol: :rotflmao: :lol:

afrotwin
25/11/2004, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Λοιπον free rider ...
Δωσε πισω το κουβαδακι στον κ.Αφρο! :mad:
Δεν ειναι σωστο να παιρνουμε τα πραγματα απο τα αλλα παιδακια! :nono:
Δεν θελεις φανταζομαι να σε φαλλωσει ο μπαμπας του ... :(

κ.Αφρε ...
Θελω να μου υποσχεθεις οτι θα κατσετε να παιξετε σαν καλα παιδακια και ΔΕΝ θα φαλλωνεστε !!! :lol:



Αντε καλα μου ...
Αντε εσεις ...
Αντε καλμερα σας ...
Πηγαιντε να παιξετε ...

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=4494

:lol: :rotflmao: :lol:

giati kale kirie mas dioxnete?
sas xalame tin sovari falosizitisi meta proektaseon ediou?
milate gia tous kratimenous falous ke 8elete na minete moni sas?
mipos 8elete me to falo ana xiras na arxisete tin endopalamiki palmidromisi ke sas empodizoume me tin parousia mas?
8elete na minete moni me tin viki na kanete posteriako sex?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ta esxinta ginonte edo mesa
:rotflmao:

crs-k
25/11/2004, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
giati kale kirie mas dioxnete?

...........................

ta esxinta ginonte edo mesa
:rotflmao:


Αληθεια πως γινεται ???

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Θελω να παω για κατουρημα αλλα να μην με πουνε φαλλοκρατη !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

afrotwin
25/11/2004, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αληθεια πως γινεται ???

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Θελω να παω για κατουρημα αλλα να μην με πουνε φαλλοκρατη !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

lipon to exo prospa8isi giati me exi provlimatisis ke emena
kseris ti ine na se lene falokrati?.......

lipon
tsimpas tin @rx1dosakoul@ apo tis akries ke tis travas pros ta pano ke pros ta ekso na miazoun san nixterida akefali
epano se afto to sistima diatirite o falos ksaplomenos
ke mporis na ourisis aneta
to provlima ine sto tinagma eki xriazete maestria
lipon akou tin sintagi
xtipame dio avga:uplate:
sory la8os afto ine apo ali sintagi

opos ise kratimenes eki lipon anatarasis tin sakoula elafria pros ta pano 8eli ligo prosoxi giati o falos ine anekselenktos os pros tin epano tinaksi tou mias ke den iparxi to xeri pou litourgi os elenktikos paragontas ke freno ke mpori na sou er8i kamia stagona sto mati
afou epanalavoume arketes fores afto to anepestito tinagma mas meni i prospa8ia tis telefteas stagonas
edo lipon prepi na kanoume pidima ston aera ke peristrofi piroueta diladi outo soste me tin dinami tis figokentros dinamis
(sintaktiko oxi malakies..:lol: ) na petaxti i stagona sto perivalon me apotelesmatiko tropo ke na pragmatopioi8i i epixirisi katourao ala falokratis den ime

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
25/11/2004, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
lipon to exo prospa8isi giati me exi provlimatisis ke emena
kseris ti ine na se lene falokrati?.......
......................
na pragmatopioi8i i epixirisi katourao ala falokratis den ime



Δε βαμιεται ....

Θα βαλω δακτυλο !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
25/11/2004, 17:59
Σήμερα δεν πήγαμε σχολείο και πήγαμε εκδρομή,
:D
Πήγαμε στο χώρο που λέγεται moto forum και ηταν πολλιιι ωραία,

Ο κύριος crs και κάππα, μας άφησε να παίξουμε μεταξύ μας και μετά στο τέλος ευτυχώς , όμως μας μάλωσε γιατί ξυπνήσαμε το πρωί με νευράκια και όλο θέλαμε να κάνουμε αταξίες και να πλακωθούμε…:evil:

Και κάναμε ωραία παιχνιδάκια :Παίξαμε μπάλα με το κεφαλακι ενός από τα άλλα παιδάκια, και αυτό τσαντίστηκε και μας έδιωξε και μας είπε ότι δεν είμαστε σαν κι αυτό έξυπνα αλλά μαλακισμένα,

:hypnotize

Μετά παίξαμε πόλεμο….
και το κακό παιδάκι επέμενε να μας λέει ότι ο μπαμπάς του είναι πιο ψηλός από τον δικό μου και ότι έχει την κακή συνήθεια να φαλώνει όποιο παιδάκι είναι κακό..


Μετά του είπαμε ότι την τελευταία φορά που πήγε να μας φαλώσει ο κακός μπαμπάς έψαχνε την k0l0tr1p1d@ του free rider αλλά δεν την έβρισκε γιατί το κακό παιδάκι είχε κεράσει με αυτήν τα άλλα κακά παιδάκια και ότι άλλο που δεν θέλανε γιατί όλο για τέτοια θέματα τους αρέσει να μιλάνε όταν πηγαίνουν στις τουαλέτες και δεν ξέρω τι κάνουν εκεί μέσα….

Και ρωτάω τόσο νόστιμη είναι αυτή η την k0l0tr1p1d@ του free rider και την κερνάνε στα άλλα παιδάκια…. γιατί να μην δίνουν και σε μας…??

Μετά παίξαμε και ένα άλλο παιχνίδι που βάζαμε όλοι τα κεφάλια μας στην άμμο αλλά το καφροπαίδι το έβαλε μέσα σε μια χέστρα και όταν το έβγαλε είχε καφέ χρώμα από την κακία του και τσίμπαγε οταν το πειράζαμε για το κεφαλάκι του

:rotflmao:

Αλλά πιο πολύ πλάκα είχε όταν πήραμε το κουβαδάκι από το κακό κολοπαιδαράκι και το κοροϊδεύαμε…

:lol:

Και του λέγαμε ότι δεν τον βλέπουμε και παίζαμε την τυφλόμυγα, αλλά τότε τσαντίστηκε και άρχισε να μας λέει ότι δεν μας βλέπει και αυτό και πες εμείς πές αυτό πέρασε και η ώρα ,και γενικά ψαχνόμασταν όλο το πρωί….

Και το κουβαδάκι ήταν γεμάτο από κάτι μεγάλα χοντρά βότσαλα που όποιος είχε τα περισσότερα ήταν ο πιο καλός
εμείς λοιπόν για να το ενοχλήσουμε πιο πολύ χεχεχε του βγάλαμε τα βοτσαλάκια και τα πετάγαμε
στο χεστρωμένο κεφαλάκι του και είχε πολύ πλάκα

Μετά ο κύριος μας είπε να του δώσουμε πίσω το κουβαδάκι και να είμαστε καλά παιδιά και τι να κάνουμε …
αφού δεν γινόταν αλλιώς το πήραμε απόφαση και του είπαμε ότι επιτέλους τον βλέπουμε και δώσαμε ραντεβού στην επόμενη εκδρομή να παίξουμε πάλι μαζί…
Και έτσι περάσαμε εμείς καλά και οι άλλοι που βλέπανε και γελάγανε με τα; Χάλια μας ακόμη καλύτερα…

:beer: :beer:

tai
25/11/2004, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δε βαμιεται ....

Θα βαλω δακτυλο !!!

:lol: :rotflmao: :lol:


ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΑΡΤΥΡΑΜΕ ΤΗΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΜΑΣ.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:









Εσύ τι μιλάς? Μου κάνεις και αναλύσεις ενάντια στον φαλλοκρατισμό? Αφού έχεις υπογράψει σε λάθος σημείο την σύμβασή σου

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Boxer
26/11/2004, 09:20
Εγω βαζω το σαουντρακ αυτου του ποστ απο τα συγκροτηματα Manowar - Body Count και 2 Live Crew

Manowar - Pleasure Slave Lyrics

She is waiting to kiss my hand
But she will wait for my command
My chains and collar brought her to her knees
She now is free to please

Woman, be my slave
That?s your reason to live
Woman, be my slave
The greatest gift I can give
Woman, be my slave

Before her surrender she had no life
Now she?s a slave, not a wife
Her only sorrow is for women who live with lies
She?s taken off her disguise

Woman, be my slave
That?s your reason to live
Woman, be my slave
The greatest gift I can give
Woman, be my slave

Your body belongs to me

Woman, come here
Remove your garments
Kneel before me
Please me

Woman, be my slave
That?s your reason to live
Woman, be my slave
The greatest gift I can give
Woman, be my slave


Body Count- Strippers

A porno star, you're in 3-D,
you're right in front of me,
under the strobe lights,
moving that ass right, lap dance,
I'm 'bout to bust in my pants.

Goddamn baby, take my money,
take my life, I'll diss friends,
I'll leave my wife.
Every night I'm in the front row waitin.
Contemplating, masturbating.

Tell me what to do and it's done,
You whisper in my ear tell me
I'm the one,
last night I think I gave you 15 hun,
but as for a date, I can't get one.

Strippers
I want my dick sucked.
Strippers
I wanna bust a nut.

You're worse than a whore,
you won't fuck.

I wanna fuck you so damn bad
I'll give you anything you want
you can have my pad.
Girl I'll kill for you,
take my jewels, my cash.
Just put that pussy on my dick
and baby move that ass.

Your tits are so fat, I wanna
suck 'em dry
Push your clit near my face, I just
might try
Stick that ass out, stick it out baby,
you simulate your suckin my dick
drives me crazy.

I wanna ram it in your ass right now,
tonight baby I think I gave ya damn
near two thou,
you push your puss on my dick
you make my balls turn blue -
Don't make me rape you.

Strippers


2 Live Crew Me So Horny


<sample from Full Metal Jacket>
What'll we get for ten dollars?
Every 'ting you want
Everything?
Every'ting
Ooh! Don't do that, baby! Ahh!
Hold on this! Oh, sock it to me! Aaahh!
Ooohh!
</sample from Full Metal Jacket>

Chorus (repeated during breakdowns):
<sample from Full Metal Jacket>
Ahh! Me so horny!
Me love you long time!
</sample from Full Metal Jacket>

Verse 1: [Brother Marquis]
Sittin' at home with my dick on hard
So I got the black book for a freak to call
Picked up the telephone, then dialed the 7 digits
Said, "Yo, this Marquis, baby! Are you down with it?"
I arrived at her house, knocked on the doo
rNot having no idea of what the night had in store
I'm like a dog in heat, a freak without warning
I have an appetite for sex, 'cause me so horny

Chorus

Verse 2: [Fresh Kid Ice]
Girls always ask me why I fuck so much
I say "What's wrong, baby doll, with a quick nut?"
'Cause you're the one, and you shouldn't be mad
I won't tell your mama if you don't tell your dad
I know he'll be disgusted when he sees your pussy busted
Won't your mama be so mad if she knew I got that ass?
I'm a freak in heat, a dog without warning
My appetite is sex, 'cause me so horny

Chorus

Verse 3: [Brother Marquis]
You can say I'm desperate, even call me perverted
But you say I'm a dog when I leave you fucked and deserted
I'll play with your heart just like it's a game
I'll be blowing your mind while you're blowing my brains
I'm just like that man they call Georgie Puddin' Pie
I fuck all the girls and I make 'em cry
I'm like a dog in heat, a freak without warning
I have an appetite for sex, 'cause me so horny.

Chorus
Breakdown(4x):
<sample from Full Metal Jacket>
Ahh! Hold on this! Oh, sock it to me!
</sample from Full Metal Jacket>

Chorus

Verse 4: [Fresh Kid Ice]
It's true, you were a virgin until you met me
I was the first to make you hot and wetty-wetty
You tell your parents that we're goin' out
Never to the movies, just straight to my house
You said it yourself, you like it like I do
Put your lips on my dick, and suck my asshole too
I'm a freak in heat, a dog without warning
My appetite is sex, 'cause me so horny

Chorus
Breakdown (repeated till end of track):
<sample from Full Metal Jacket>
Fuckie suckie. Me fuckie suckie.
</sample from Full Metal Jacket>

afrotwin
26/11/2004, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Σήμερα δεν πήγαμε σχολείο και πήγαμε εκδρομή,
:D

Μετά ο κύριος μας είπε να του δώσουμε πίσω το κουβαδάκι και να είμαστε καλά παιδιά και τι να κάνουμε …
αφού δεν γινόταν αλλιώς το πήραμε απόφαση και του είπαμε ότι επιτέλους τον βλέπουμε και δώσαμε ραντεβού στην επόμενη εκδρομή να παίξουμε πάλι μαζί…
Και έτσι περάσαμε εμείς καλά και οι άλλοι που βλέπανε και γελάγανε με τα; Χάλια μας ακόμη καλύτερα…

:beer: :beer:

iparxi pio anorimos apo mena ke afto den prokite na to anexto
apeto amesos kirie free rider na epanel8ete sti fisiologiki orimi katastasi sas ke na min mimiste alous anorimous pou itan anorimi prin apo esas
den 8a mas paris tora ke ta protia stin anorimotita
perimeno mia orimi apantisi apo merous sou giati alios 8a ksekinisi enas polemos anamesa mas me poli anorimes sinepies


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ego file mou me ta skata exo simfilio8i
gia afto ke milao mazi sou
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

antonis111
26/11/2004, 12:22
αγαπητό moto.gr,
με λένε αντώνη, είμαι 40 ετών και εδώ και ένα χρόνο τα έχω με ένα κορίτσι από την κόρινθο.
ενώ μέχρι τώρα όλα πήγαιναν καλά και ζούσαμε τον έρωτά μας, τον τελευταίο καιρό έχω υποψίες πως έχει μπεί άλλο αγόρι στη ζωή της, δεν μου μηλάει όπως τον πρώτο καιρό και πολές φορές δεν απαντάει στο τηλέφωνο, επήσης βγαίνει τακτικά με τις φίλες της.
Κοντεύω να τρελαθώ, σε παρακαλώ αγαπητό μου moto.gr , τι με συμβουλεύεις να κάνω?
Βασοοούλααα, σ΄ αγαπάάάωωωωωωωωωωωωω:cry: :cry: :cry:

GhostDog
26/11/2004, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis111
αγαπητό moto.gr,
με λένε αντώνη, είμαι 40 ετών και εδώ και ένα χρόνο τα έχω με ένα κορίτσι από την κόρινθο.
ενώ μέχρι τώρα όλα πήγαιναν καλά και ζούσαμε τον έρωτά μας, τον τελευταίο καιρό έχω υποψίες πως έχει μπεί άλλο αγόρι στη ζωή της, δεν μου μηλάει όπως τον πρώτο καιρό και πολές φορές δεν απαντάει στο τηλέφωνο, επήσης βγαίνει τακτικά με τις φίλες της.
Κοντεύω να τρελαθώ, σε παρακαλώ αγαπητό μου moto.gr , τι με συμβουλεύεις να κάνω?
Βασοοούλααα, σ΄ αγαπάάάωωωωωωωωωωωωω:cry: :cry: :cry:

Αγαπητέ Αντώνη,
ίσως η φίλη σου θεωρεί ότι δεν της δίνεις αρκετή σημασία και προσπαθεί να σε κάνει να ζηλέψεις. Προσπάθησε να είσαι πάντα διπλα της και να τις προσφέρεις ότι χρειάζετε για να νιώθει ευτυχισμένη. Το πιο πιθανό είναι οτι πρόκειτε για μια αθώα σκηνή που σου κάνει προκειμένου να κερδίσει λίγο απ την προσοχή σου. Φυσικά υπάρχει και η άλλη περίπτωση ,οπότε καλά θα κάνεις να μετακομίσεις σε ένα ψηλοτάβανο σπίτι και να σκύβεις όταν περνάς τις πόρτες. Επίσης συνιστώ να χρησιμοποιήσεις ένα απ τα παρακάτω κράνη για να μη νιώθεις άβολα όταν βολταρεις με τη μηχανή.

http://img97.exs.cx/img97/1268/viking-horns-helmet-big.jpg
http://img94.exs.cx/img94/688/snowshack_1817_4615985.jpg

free rider
26/11/2004, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
iparxi pio anorimos apo mena ke afto den prokite na to anexto
apeto amesos kirie free rider na epanel8ete sti fisiologiki orimi katastasi sas ke na min mimiste alous anorimous pou itan anorimi prin apo esas
den 8a mas paris tora ke ta protia stin anorimotita
perimeno mia orimi apantisi apo merous sou giati alios 8a ksekinisi enas polemos anamesa mas me poli anorimes sinepies


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ego file mou me ta skata exo simfilio8i
gia afto ke milao mazi sou
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Εμείς όμως που διεκδικούμε επάξια τον τίτλο των σκατών είναι η αλήθεια ότι δεν έχουμε συμφιλιωθεί καθόλου μαζί σου και δεν τα μασάμε αυτά έχουμε χαλασμένα δόντια….

:yuck:

Οπότε και την επόμενη φορά που θα ξυπνήσουμε με την ανάποδή μας θα προκαλέσουμε τον καρφοτουίν πετώντας του τα σκατά στο χοντροκέφαλό του ….. χαχαχα

:rotflmao: :rotflmao:

Τι στο καλό γι αυτό υπάρχει και το φόρουμ…..


Για να γίνω πιο σαφής….εξηγούμαι….



Για πιο λόγο αξίζει να τα χώνεις στο φόρυμ:

1. Είναι αναίμακτος τρόπος αντί να σπας κεφάλια χτυπιέσαι να γράφεις στο πισι
2. Αν ξυπνήσεις με τις στραβές σου (εγώ χτες ) αντί να ξεσπάσεις σε κάποιον που δεν φταίει ξεσπάς σε κάποιον που πάει γυρεύοντας πάλι αναίμακτα…
3. Αντί να εξωτερικεύσεις την καταπίεση και το σωρευμένο άγχος από την σιχαμένη ζωή πάνω στο μηχανάκι σου κακό για τον ίδιο μου το εαυτό…ή στην χειρότερη να πάρει ο κάθε τρελός μία καραμπίνα και να πυροβολεί τον όποιο βρεθεί εκεί μπροστά του ξεσπά στο φόρουμ..
4. Αντί να πληρώνω ψυχολόγο για να εκτονώνομαι και να μιλάω με τις ώρες οπότε πληρώνω με τις ώρες καλύτερα το φορουμ…είναι πιο οικονομικό…
5. Κάνεις μια καλή προπόνηση στο να γράφεις γρήγορα στον υπολογιστή και μετά είσαι έτοιμος να ξεκινήσεις να γράφεις ολόκληρο βιβλίο με τα απομνημονεύματα σου
6. Φέρνεις χωρίς πολλά πολλά τον εαυτό σου σε μία κατάσταση υψηλής πνευματικής διέγερσης οπότε εκτονώνεσαι μετά με το να εφευρίσκεις τις καλύτερες κομπίνες

Τώρα επειδή δεν τελειώνει ο κατάλογος εξηγούμαι και αποδεικνύω πιο απλά γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να υποπέσω σε ειρηνευτικές διαδικασίες .

Οπότε στην επόμενη εκδρομή …
I’LL BE BACK


:smokin: :smokin:
:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
26/11/2004, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Εμείς όμως που διεκδικούμε επάξια τον τίτλο των σκατών είναι διαδικασίες .

Οπότε στην επόμενη εκδρομή …
I’LL BE BACK


:smokin: :smokin:
:rotflmao: :rotflmao:

ine anatrixiastika afelis i apopsi sou oti tipota apo afta pou ari8mis den prokite na sou simvi

mexri ke ta sfagismata mou sfiriksane apo tin afelia sou



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
26/11/2004, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ine anatrixiastika afelis i apopsi sou oti tipota apo afta pou ari8mis den prokite na sou simvi

mexri ke ta sfagismata mou sfiriksane apo tin afelia sou



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

xaxa simera exo doulia kai den exo kai orexi opote tin glitoneis.....
epidi ego to thelo ayto.....

:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
26/11/2004, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
xaxa simera exo doulia kai den exo kai orexi opote tin glitoneis.....
epidi ego to thelo ayto.....

:rotflmao: :rotflmao:

fenete oti mexri simera nomizes pola gia ton eafto sou
mporis na eksakolou8isis ligo akoma :rotflmao: :rotflmao:
na prosexis to zaxaro sou omos ise se krisimi kampi
:rotflmao: :rotflmao:
ke tora pia ine arga ke krima na pa8is to kako
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
26/11/2004, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
fenete oti mexri simera nomizes pola gia ton eafto sou
mporis na eksakolou8isis ligo akoma :rotflmao: :rotflmao:
na prosexis to zaxaro sou omos ise se krisimi kampi
:rotflmao: :rotflmao:
ke tora pia ine arga ke krima na pa8is to kako
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: