PDA

View Full Version : 7/12/03



filippos_hornet
03/12/2003, 15:07
Σε οποιαδήποτε κατευθυνση. Προτάσεις και συμμετοχές.

Mια χειμερινή

Καλυτερα τώρα? Εσυ Julios ξερεις με ποιον μιλας?

Julius
04/12/2003, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
Και ξανα απαντώ στον αγαπητό μας Φίλιππο και του λέω!!!
Μπορείς να πας να γαμηθείς!!!! Αυτός είναι ο προορισμός που σου ταιριάζει!!!!

Αν το σβήσετε, θα σας σβήσω όλο το site!!!!:mad:

ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΑΤΙΝΑΞΩ!!!! :mad: :mad:


To post einai stis voltes, protash gia kyriakatikh volta. tora erxese kai toy G@mas to post me legontas mia M@lakia.
Steiltoy prosopiko mynima gia na ta lysete auto h pigene kane ena post sthn antistixh perioxh gia sfaliares.

VAL-MPARIERINO
04/12/2003, 11:08
Μ αρέσεις γιατί έχεις σοβαρέψει ρε αγορίνα!!!
Κάπου θα σε πετύχω και θα τα πούμε αξιότιμε κύριε JULIUS!!:cool:

filippos_hornet
04/12/2003, 12:36
Julios ασε τον, απο τοτε που αρχισε να κυκλοφορει με παπι αγρίεψε.
Βρηκε τον αληθινο του εαυτο.:cool:

ireneepi
04/12/2003, 12:38
Julios ασε τον, απο τοτε που αρχισε να κυκλοφορει με παπι αγρίεψε.
Βρηκε τον αληθινο του εαυτο.:cool:



Ωχχχχχ!!!!!

VAL-MPARIERINO
04/12/2003, 17:13
Αναρωτιέμαι θα ήθελα να πω, γιατί αφού έχεις βάλει το post σου 2 μέρες τώρα και αφού επιτέλους σωπάσατε την πλάκα αυτού του αναιδεστάτου VAL-MPARIERINO, αναρωτιέμαι επαναλμβάνω γιατί δεν έχει απαντήσει κανείς στην πρόταση της εκδρομής σου;;

Ειλικρινά εκφράζω την απορία αλλά και την αγανάκτηση μου για την αντιμετώπιση των συναδέλφων μοτοσυκλετιστών, προς το αξιοσέβαστο πρόσωπο σου!!!

Αναρωτιέμαι και αναφωνώ: Γιατί ο κόσμος να είναι ρατσιστής απέναντι στους στρατευμένους συνανθρώπους;;;

Γι αυτό τον λόγο λοιπόν απεφάσισα να σε συνοδέψω στην κυριακάτικη εκδρομή σου παρέα με το παπί μου!!! Θα χαρώ να σε συναντήσω και να ανταλλάξουμε απόψεις όπως τους παλαιούς καλούς καιρούς!!! Θα αλληλογραφήσουμε για την τοποθεσία συνάντησης αλλά και για την ακριβή ώρα που θα πιούμε το πρωινό μας τσάι.

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ!!!


ΜΗΝ ΤΟ ΣΒΗΣΕΤΕ ΕΙΜΟΥΝ ΚΟΣΜΙΟΣ!!!
ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ MASTER JULIUS;;:confused:

Julius
04/12/2003, 20:30
ego ftaio re, pou prospatho na kratao ta post sto yfos kai sto thema poy ta vazete.

fillipe mou aresei poy prospathisa na kratiso to post katharo mpas kai se kanei kanenas parea.

mou thn lete kai apo pano e? otan tha valete kanena sovaro post kai tha mpoune oi alloi na to kanoune #$4%$%$# tote tha klete me enxromo dakry.

flavor
04/12/2003, 23:18
eimai mesa gia kyriakatikh bolta.kanoniste meros kai topo synanthshs kai enhmeroste.
fillipe tha fero kai allh mia sfigga mazi mou na kanete parea!!!

filippos_hornet
05/12/2003, 11:12
ωραια λοιπον. Για που λετε βόρεια ή νοτια για να κανονισουμε σημείο συναντησης.

DIT
05/12/2003, 12:22
αγώνα μοτοκροσ??

Zanzibar
05/12/2003, 14:57
ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΚΙ ΟΙ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΕΣ
ΚΑΙ ΡΕΥΟΝΤΑΙ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ


273

Julius
05/12/2003, 15:00
xaxaxaxxa oraia foto re

sou erxete sto stoma geysh apo galaktompoureko h' apla to thimithikes?

Julius
05/12/2003, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
xaxaxaxxa oraia foto re

sou erxete sto stoma geysh apo galaktompoureko h' apla to thimithikes?

signomi tsampa to egrapsa????

afou to skisame to post, den vrizomaste na to steiloume sthn perioxh me ta masthgia kai ta karfia????


re kanenas!!!!!!!


ouuuuuuuuuuuuu

wizard
05/12/2003, 15:33
Julius, έχεις το χαμόγελο της ΤΖΟΚΟΝΤΑΣ βρε στη φωτό.. Γιατί μη μας πεις πως έγινε τυχαία! Εδώ τον ακολουθείς κιόλας εκεί που σε πάει (που άραγε;..)

Μπράβο, άντε, και ΚΑΛΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ!

(..το γ@μισα αρκετά; δε νομίζω, αλλά δε μου βγαίνει ρε με σένα - άμα δεν έχω τον φραγκοδίφραγκα-όνλυ, κάτι δεν πάει καλά.. Τώρα θα πήζει να μου φτιάχνει φωτοσοπιές, μέτρα να δεις από χτες έχει να γράψει.. Έχει πέσει με τα μούτρα.. Έτσι και τις βάλει θα ξαναπέσει με τα μούτρα (στα σκ@τ@..) :p

flavor
05/12/2003, 16:02
Φίλλιπε προτείνω να συναντηθούμε κατά τις 9:30 στο περίπτερο στο χαιδάρι και πίνοντας το καφεδάκι μας να πέσουν οι προτάσεις για τόπο προορισμού.

julius θα έρθεις η έχεις δουλειά με τον κύριο της φωτογραφίας:D :p ;)

Julius
05/12/2003, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από flavor
Φίλλιπε προτείνω να συναντηθούμε κατά τις 9:30 στο περίπτερο στο χαιδάρι και πίνοντας το καφεδάκι μας να πέσουν οι προτάσεις για τόπο προορισμού.

julius θα έρθεις η έχεις δουλειά με τον κύριο της φωτογραφίας:D :p ;)

xa xax a a ax ftou sou re, h foto einai pano sto nysiotiko me indefix, s4, capo, Valadi, kai den thimame poion allon


to PSK thn kano gia evia me thn Ms.Julius.

Omos to epomeno savvato leme na pame me xtgraou klp gia stripsimo me ta rimadia mas.

filippos_hornet
06/12/2003, 11:29
Καλύτερα 10.00 στο περιπτερο χαϊδαριου και απο εκει κανονιζουμε όλοι μαζι για προορισμό. Ας ελπίσουμε ο καιρος να είναι καλός.