PDA

View Full Version : Οgk κράνη!!



hercul
07/02/2008, 10:31
Καταρχάς θέλω να ρωτήσω αν έχει αγοράσει κανείς τπτ από motorshop.gr!!
Είναι για αγορές μόνο μέσω Internet αλλά από το σταθερό τηλέφωνο που έχουν συμπεραίνω ότι είναι στην Θεσσαλονίκη! Μήπως γνωρίζει κανείς αν έχουν και βιτρίνα να πάω να δοκιμάσω μεγέθη κτλ??

Έχει κάτι προΐόντα σε stock που μάλλον είναι περσινά μοντέλα αλλά οι τιμές είναι φοβερές!
Έχει για παράδειγμα ένα OGK κράνος Μοnda νομίζω μοντέλο από 330 - 129 ευρά!!

Αν δεν έχει βιτρίνα, που μπορώ αλλού στην Θεσσαλονίκη OGK κράνη να πάω να δοκιμάσω το μέγεθος μου τουλάχιστον??:wave2:

Orfeus
07/02/2008, 17:33
Ειναι το ονλινε καταστημα του μοτομαρκετ.Οι αποθηκες του εν λογω καταστηματος ειναι θεσσαλονικη κ οτι εχουν στοκ το δινουν μεσω νετ!

Jo.Da.
18/02/2008, 14:23
hercul τελικά τι έγινε, αγόρασες κρανάκι από το motorshop.gr?
αν ναι πες μας εντυπώσεις από εξυπηρέτηση κτλ...
ψήνομαι κι εγώ...

hercul
19/02/2008, 13:59
Τελικά το motorshop.gr είναι όντως το on-line κατάστημα του μότομαρκετ οπότε μπορείς να πας από κει και να δεις ότι σε ενδιαφέρει! Κράνος δεν πήρα γιατί τα στοκ OGK που είχε ήταν συγκεκριμένα κομμάτια και ήταν μόνο σε μεγάλα μεγέθη οπότε δεν βρήκα κάτι να μου κάθεται καλά!! Πήρα όμως απο κεί το διάτρητο καλοκαιρινό μπουφανάκι Frank Thomas από 120- 50 ευρά!! Πάνε από κάποιο motomarket και δες τα τα κράνη! Αν σε βολέψει κάποιο είναι ευκαιρία! :wave2:

Jo.Da.
19/02/2008, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από hercul
Τελικά το motorshop.gr είναι όντως το on-line κατάστημα του μότομαρκετ οπότε μπορείς να πας από κει και να δεις ότι σε ενδιαφέρει! Κράνος δεν πήρα γιατί τα στοκ OGK που είχε ήταν συγκεκριμένα κομμάτια και ήταν μόνο σε μεγάλα μεγέθη οπότε δεν βρήκα κάτι να μου κάθεται καλά!! Πήρα όμως απο κεί το διάτρητο καλοκαιρινό μπουφανάκι Frank Thomas από 120- 50 ευρά!! Πάνε από κάποιο motomarket και δες τα τα κράνη! Αν σε βολέψει κάποιο είναι ευκαιρία! :wave2:


Δηλαδή μπορώ να πάω σε οποιοδήποτε μοτομαρκετ (σε οποιαδήποτε πόλη) και να συζητήσω για τα στοκ OGK κράνη?Ρωτάω γιατί στο site τους δίνουν τηλ από Θεσ/νίκη...

hercul
19/02/2008, 14:34
Νομίζω πως μπορείς να πας γιατί με είπαν ότι είναι το ίδιο πράγμα(μοτομάρκετ και μοτορσόπ)!!
Αν κατάλαβα καλά πάντως στο κατάστημα της θεσσαλονίκης έχουν τα στοκ προϊόντα οπότε αν πας αλλού δεν θα μπορέσεις να δεις τα κράνη!
Το μοτομάρκετ έφερνε μέχρι το καλοκαίρι OGK κράνη αλλά σταμάτησαν να τα φέρνουν τώρα και τους έχουν μείνει αυτά τα 5-6 κομμάτια!

Jo.Da.
19/02/2008, 14:41
hercul ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες....:beer: :wave2:

hercul
19/02/2008, 14:43
:D :beer:

stefanara
22/02/2008, 10:48
παντως τα κρανη ειναι φτιαγμενα απο Fiber reinforced plastics συμφωνα με την OGK και εχουν ημ/νια κατασκευης 2004 ...