PDA

View Full Version : Πολιτικες Συζητησεις



mats8282
07/02/2008, 10:39
Με αφορμη ενα θεμα στις διαμαχες θα ηθελα να προτεινω και εδω την δημιουργια νεας κατηγοριας με θεμα τις πολιτικες συζητησεις....Πιστευω οτι ετσι δεν θα αντιμετωπιζε το φορουμ τα οποια προβληματα με γενικολογιες και τα λοιπα και θα εδινε βημα σε οσους θελουνε να συζητησουν για την πολιτικη ζωη/επικαιροτητα χωρις να ενοχλει τους αντιθετους σε αυτες τις συζητησεις.


Δεν ξερω τι χρειαζεται για να γινει εφικτο κατι τετοιο,ή αν γινεται ευκολα,αλλα η γνωμη μου ειναι οτι ενδιαφερει καποια ατομα και ισως αξιζει αυτη η κινηση.


Ευχαριστω

Akatanomastos
07/02/2008, 11:34
mou fenete paralogo se ena forum me mixanes na iparxei olokliri katigoria gia asxeto thema!

mporei opos kai me athlitika na iparxoun 2 -3 thread 1 stis diamaxes, 1 genikes kai na leme ekei tis malakies mas.

gixxerpap
07/02/2008, 11:52
εχετε σκεφτει οτι με μια τετοια κατηγορια, μπορει να υπαρξει προσελευση κοσμου, τελειως ασχετου με τη μοτοσυκλετα, μονο και μονο για την πολιτικη συζητηση και ισως τον ''προσηλυτισμο''?

δε νομιζω οτι χρειαζομαστε κατι τετοιο εδω μεσα....

οποιος θελει τετοιες κουβεντες, ανοιγει ενα παραθυρακι και μπαινει σε αναλογο φορουμ, απλα πραγματα!

Cpt. Haddock
07/02/2008, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
εχετε σκεφτει οτι με μια τετοια κατηγορια, μπορει να υπαρξει προσελευση κοσμου, τελειως ασχετου με τη μοτοσυκλετα, μονο και μονο για την πολιτικη συζητηση και ισως τον ''προσηλυτισμο''?

δε νομιζω οτι χρειαζομαστε κατι τετοιο εδω μεσα....

οποιος θελει τετοιες κουβεντες, ανοιγει ενα παραθυρακι και μπαινει σε αναλογο φορουμ, απλα πραγματα!

:a10:

sniper
07/02/2008, 11:56
KΙ ένα sub-forum για την μαγειρική και την γευσιγνωσία γενικότερα....

(που στο κάτω κάτω έχει περισσότερη σχέση με την μοτο :D )

lilipoua
07/02/2008, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
KΙ ένα sub-forum για την μαγειρική και την γευσιγνωσία γενικότερα....

(που στο κάτω κάτω έχει περισσότερη σχέση με την μοτο :D )






και mod τον αλχιμιστή!! :lol: :lol: :lol: :lol:

gcrook
07/02/2008, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
KΙ ένα sub-forum για την μαγειρική και την γευσιγνωσία γενικότερα....

(που στο κάτω κάτω έχει περισσότερη σχέση με την μοτο :D )

Εκεινα τα πανεμορφα γλαστρακια που σφαξατε καποτε αδικως τα θυμαστε;;;:sad:

gcrook
07/02/2008, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
εχετε σκεφτει οτι με μια τετοια κατηγορια, μπορει να υπαρξει προσελευση κοσμου, τελειως ασχετου με τη μοτοσυκλετα.


Αμα το ηξεραν αυτο τοτε δεν θα ειχαν ανοιξει τα "Μοντελα" :D :smokin:

devil's animal
07/02/2008, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
εχετε σκεφτει οτι με μια τετοια κατηγορια, μπορει να υπαρξει προσελευση κοσμου, τελειως ασχετου με τη μοτοσυκλετα, μονο και μονο για την πολιτικη συζητηση και ισως τον ''προσηλυτισμο''?

δε νομιζω οτι χρειαζομαστε κατι τετοιο εδω μεσα....

οποιος θελει τετοιες κουβεντες, ανοιγει ενα παραθυρακι και μπαινει σε αναλογο φορουμ, απλα πραγματα!

:a013:

mats8282
07/02/2008, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
εχετε σκεφτει οτι με μια τετοια κατηγορια, μπορει να υπαρξει προσελευση κοσμου, τελειως ασχετου με τη μοτοσυκλετα, μονο και μονο για την πολιτικη συζητηση και ισως τον ''προσηλυτισμο''?

δε νομιζω οτι χρειαζομαστε κατι τετοιο εδω μεσα....

οποιος θελει τετοιες κουβεντες, ανοιγει ενα παραθυρακι και μπαινει σε αναλογο φορουμ, απλα πραγματα!


Αν και θα μπορουσα να τραβηξω την κουβεντα θα συμφωνησω μαζι σου και σταματαω εδω :wave2:

caesarsk
07/02/2008, 19:13
Επειδή τον τελευταίο καιρό λόγω της μετακόμισης ο εξοπλισμός μου όλος είναι μέσα σε κούτες σε κάποια αποθήκη, άρχισα να ασχολούμε με θεαματικά αποτελέσματα με το κέντημα και το πλέξιμο...





























































ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ???
ε καταπληκτικοί αντινομοδεράτορες????

mats8282
08/02/2008, 09:36
Οκ φιλος ειπαμε δεν χωραει πολιτικη υποκατηγορια σε ενα φορουμ μοτοσυκλετας αλλα αμα νομιζεις οτι η πολιτικη ειναι το ιδιο με το πλεξιμο θα πρεπει να το παμε στις διαμαχες το θεματακι


οποτε αστο να παει πες πως δεν το διαβασες


:wave2:

caesarsk
08/02/2008, 21:16
φίλε μου με τίποτα δεν πάω στις διαμάχες....δεν έχει καμμία σημασία να την πω στον άλλον αν δεν βλέπω το πρόσωπο του να κοκκίνίζει από θύμο, ένταση, ή χαρά για την λύση του προβλήματος!!!


ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ...



και ναι πιστεύω πως το πλέξιμο με την πολιτική σε ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ (www.moto.gr έδωσες για να μπεις και όχι www.politikiexovouleftiki.gr) EINAI TO ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ!!!

zephyr1
08/02/2008, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Με αφορμη ενα θεμα στις διαμαχες θα ηθελα να προτεινω και εδω την δημιουργια νεας κατηγοριας με θεμα τις πολιτικες συζητησεις....Πιστευω οτι ετσι δεν θα αντιμετωπιζε το φορουμ τα οποια προβληματα με γενικολογιες και τα λοιπα και θα εδινε βημα σε οσους θελουνε να συζητησουν για την πολιτικη ζωη/επικαιροτητα χωρις να ενοχλει τους αντιθετους σε αυτες τις συζητησεις.


Δεν ξερω τι χρειαζεται για να γινει εφικτο κατι τετοιο,ή αν γινεται ευκολα,αλλα η γνωμη μου ειναι οτι ενδιαφερει καποια ατομα και ισως αξιζει αυτη η κινηση.


Ευχαριστω

Ρε τρελοκομειο :rolleyes: στειλε ενα πμ. πριν γραψεις τετοια πραματα.:a24:

Πιο ωραια δεν ειναι να μπαινεις σε μια συζητηση να πετας ξεκαρφωτα κατω τα κομμουνια, να ψαρωνουν μερικοι να μην γραφουν αλλα να παρακολουθουν,αλλοι να στην λενε,αλλοι να συμφωνουν μαζι σου,αλλος να βαζει το ΕΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ, αυτοι που παρακολουθουν να αρχισουν να εκδηλωνοντε και τελος .....................να ερχεται ο Λυκος:a44: και ΜΠΑΠ :a023: μεσα τα κεφαλια.:bawl:


Μετα ανοιγεις θεμα : Το θρεντ κλειδωνεται για ευνοητους λογους... , ζητας να μαθεις τους λογους κτλ.κτλ.κτλ.

Σουπερ ειμαστε και ετσι οπως ειμαστε. :beer: :bigcry:

mats8282
09/02/2008, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
και ναι πιστεύω πως το πλέξιμο με την πολιτική σε ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ (www.moto.gr έδωσες για να μπεις και όχι www.politikiexovouleftiki.gr) EINAI TO ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ!!!



Οι αποψεις ειναι σαν τις (ο) κτλ κτλ


Συμφωνησα με τον gixx και ειπα το τελειωνω εδω εσυ γιατι ζοριζεσαι???


Σου εκοψε η σταυροβελονια?

:wave2:


ΥΓ Zephyr :a10:

caesarsk
09/02/2008, 08:39
Ζόριζόμαι....πότε δεν ζορίζομαι αγαπητέ μου...κάτι ρώτησες προς εμενα και απλά σου απάντησα....!!! Για να λές για τις απόψεις μάλλον θα ξέρεις κάτι καλύτερα!!! Καλή σου μέρα....Αγαπητέ συνδρομητή είστε ήδη συνδεδεμένος με Cape Town!!!

irinia
09/02/2008, 09:31
ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ

Που είπε και κάποιος φίλος.
Λυπάμαι που θα το πω ,αλλά ακόμα και το ΚΛΑΣΙΜΟ εμπεριέχει πολιτική.
Αν θα κλάσεις αριστερά ή δεξιά.

Με αυτή λοιπόν τη λογική κλείστε τα όλα και λειτουργήστε όπως αυτοί
που πουλάνε ζάντες και μπουζί.

Αν κάποιοι νομίζουν ότι εκεί που κάνουμε δήθεν τις πλακίτσες μας
στις διαμάχες, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ,
είναι μακράν νυχτωμένοι.

Έτσι κι αλλιώς καμμιά 200αριά το πολύ έχουν άποψη εδώ μέσα από
τις 21500 μέλη.

Ε το πολύ να το βουλώσουμε και εμείς,
τι είχαμε ,τι χάσαμε.

ΑΕΚΑΡΑ, σε πάω, που έλεγε και ο συγχωρεμένος.


:wave2:

costas_k
09/02/2008, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
[B]Επειδή τον τελευταίο καιρό λόγω της μετακόμισης ο εξοπλισμός μου όλος είναι μέσα σε κούτες σε κάποια αποθήκη.....


το ξερουμε :mad: :mad:

mats8282
09/02/2008, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Ζόριζόμαι....πότε δεν ζορίζομαι αγαπητέ μου...κάτι ρώτησες προς εμενα και απλά σου απάντησα....!!! Για να λές για τις απόψεις μάλλον θα ξέρεις κάτι καλύτερα!!! Καλή σου μέρα....Αγαπητέ συνδρομητή είστε ήδη συνδεδεμένος με Cape Town!!!


Απο την στιγμη που παραδεχτηκα το λαθος της ιδεας μου και εσυ συνεχιζεις,εκει κολλαει το ζορι,γινεσαι το λιγοτερο εριστικος και με κακη προθεση απεναντι μου χωρις προφανη λογο.

Αυτα απο το Cape Town:wave2:

rsp
09/02/2008, 17:35
Δουλεια δεν ειχε ο διαολος..Γα****σε τα παιδια του...:rolleyes:

Αυτο το φορουμ εχει ηδη αρκετα ασχετα πραγματα για να μπει και κατι τετοιο!:wave2:

mats8282
09/02/2008, 18:04
Καλα....Καταλαβα....



Αν γινεται να κλειδωθει ή να σβηστει το παρον θρεντ γιατι ενω παραδεχτηκα το <<σφαλμα>> μου καποιος θα πεταχτει απο το πουθενα να μου την πει και θα γινει γινει της διαμαχης το καγκελο εδω χωρις λογο :)


Ευχαριστω

vestromas
17/02/2008, 01:02
zephyr, :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a18: :a20: :a08: :a10: :beer: :wave2:

zephyr1
17/02/2008, 01:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
zephyr, :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a18: :a20: :a08: :a10: :beer: :wave2:

Λεω και εγω ,μονο εμενα μου φανηκε αστειο.:confused:

:beer: :wave2: :rotflmao: :beer:

mats8282
17/02/2008, 16:14
Εγω ειχα σοβαρη διαμαχη δεν μπορουσα να γελασω :D

vestromas
17/02/2008, 21:21
Matς αγορι μου μην συγχιζεσε. Ο Zephyr το πιασε το νοημα ;) Ελληνες ειμαστε! Ας κρατησουμε τον αυθορμητισμο μας :lol: Αν μαντρωθουμε σαν τα προβατα για να μιλησουμε για πολιτικα, ο Λυκος πως θα κυνηγαη τα προβατακια να τα φαει; :lol: Θες να χαλασουμε την τροφικη αλυσιδα του φορουμ; :nono: Και τι θα τρωει ο Λυκος; Μαγειρευτο; Η ξηρα τροφη; Αμα ειναι ετσι να τον εξημερωσουμε κιολας και να τον χαιδολογαμε σαν λουλου.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

mats8282
17/02/2008, 22:36
:a013: :a013: