PDA

View Full Version : Agora Fazer



lhasa2015
25/11/2004, 19:27
PAIDIA THA ITHELA THN GNWMH SAS PANW SE POION ANTIPROSWPO THA PREPEI NA EPISKEFTW GIATHN AGORA TOU FAZER KAI POIA EINAI TA YPER TOY KATHENOS.EYXARISTW PROKATABOLIKA

hornet
26/11/2004, 09:53
κανε ενα κοπο και διαβασε αλλα ποστ σε αυτη την κατηγορια και θα βρεις πολλες γνωμες

daredevil28
26/11/2004, 17:19
Καλησπέρα φίλε.
Το Fazer ο αγόρασα από το Μοτοδύκτιο στην καληρόης μαζί με τον συναγερμό μου πήγε 8000 και το μονο δώρο που μου έδωσε ηταν 15% σε όλα τα αξεσουάρ ή ανταλακτικά χρειαστώ για τη μηχανή.

Επίσης θέλω να σου πω οτί έχει τον καλύτερο μηχανικό (και επίσημα) της Yamaha πανελλαδικά και βγήκε 3ος στην ευρώπη.
Τη μηχανή την πήρε για service και την τσέκαρε παντού πέραν τις αλλαγής λαδιών και φίλτρου. Ότι ελεγχο γράφει το manual τον έκανε.
Οπότε αφήνω σε εσένα την επιλογή

Καλο Βράδυ:wave2:

Θάνος
26/11/2004, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από daredevil28
Επίσης θέλω να σου πω οτί έχει τον καλύτερο μηχανικό (και επίσημα) της Yamaha πανελλαδικά και βγήκε 3ος στην ευρώπη.
Τη μηχανή την πήρε για service και την τσέκαρε παντού πέραν τις αλλαγής λαδιών και φίλτρου. Ότι ελεγχο γράφει το manual τον έκανε.

Από εκεί την πήρα και εγώ, αλλά ειδικά για το μηχανικό θα συμφωνήσω 100%. Πολύ καλός.

lhasa2015
26/11/2004, 18:02
Malista!apo ekei kai pera re paidia den eprepe na pesei h timh toy 04 afoy bghke to 05 asxeta an einai akribws to idio kai to ayto. Na perimenw na pesei toy 04 h den prokeitai opote na parw toy 05

sotosfz6
26/11/2004, 19:38
ειναι ακριβως η ιδια.μονο τα χρωματα αλλαζουν.Πιστευω πως ειναι καθαρα θεμα γουστου ποια θα παρεις.Λιγο δυσκολο να πεσει η τιμη.Αλλα ψαξτο πρωτα.

lhasa2015
14/12/2004, 18:32
Tha mou proteinate na to agorasw apo kapoion paraeisagwgea kai an nai pou peripou paizei h diafora ths timhs apo thn mama yamaha....?

Ena filaraki me yamaha paraeisagwghs phge na zhthsei to manual apo mama yamaha kai ton steilane.Katopin omws email pou esteile sthn xwra tou anatellontos hliou oti to kai to se 15 meres h mama yamaha tou eixe steilei to manual spiti me perityligma.....

kostasfazer
14/12/2004, 23:10
Όχι παραεισαγωγές:nono: η διαφορά είναι μικρή και τα λεφτά που νομίζεις ότι κέρδισες τα χάνεις στην μεταπώληση. Κατά την ταπεινή μου γνώμη στις μοτοσικλέτες πάντα γνήσια ανταλλακτικά και πάντα από αντιπροσώπους.
;)

ter
14/12/2004, 23:27
Εγώ το πήρα απο την Μοτοδυναμική στην Καλλιθέα και μου βγήκε 8000 με το συναγερμό. Δεν μου έκαναν κανένα δώρο αλλα ήταν οι μοναδικοί που δέχτηκαν να τους δώσω την προκαταβολή την στιγμή της παράδοσης και όχι την στιγμή της παραγγελίας. Με βόλεψε αρκετά αυτό... Είναι αρκετά καλοί και όταν χρειάστηκε λόγο προβληματος να μου αντικαταστήσουν τον συναγερμό δεν με κρεμάσανε...

THEOD
14/12/2004, 23:49
Εγώ δεν θα έλεγα όχι σε μηχανάκι παραεισαγωγής αρκεί να είχα και κάποιο αξιόλογο όφελος στην τιμή.
Στο Φέιζερ όμως λόγω ήδη αρκετά συμπιεσμένης τιμής από την εδώ αντιπροσωπεία, η διαφορά με το παραεισαγωγής είναι μικρή, της τάξης των 200-300 ευρώ. Με αυτή την διαφορά για μένα δεν θα υπήρχε θέμα. ΕΠΙΣΗΜΟ...

lhasa2015
15/12/2004, 00:49
sas eyxaristw
paw ayrio gia agora kranous kai mpoufan kai meta bour gia fazer

bartman
15/12/2004, 18:20
...εγω το πηρα απο τον Μιχαηλιδη στην Αμφιθεας (Καλαμακι)....7.700 μετρητα και μου εκανε δωρο τον συναγερμο της μαμας Γιαμαχα....προσεξε αν σκοπευεις να το παρεις μετρητα μπορεις να πετυχεις καλη τιμη....φτανει να υπαρχει διαθεσιμο....δεν ξερω τωρα τη παιζεται με την διαθεσιμοτητα του...εγω ειχα πετυχει και καλυτερη τιμη απο αυτην του μιχαηλιδη αλλα υπηρχε ουρα αναμονης τοτε που εφτανε τους 2 μηνες .:rotflmao: ...ηταν απριλιος οποτε λεω καλλιο τωρα παρα να προσπαθω να το στρωσω τον Ιουνιο με τους 30 βαθμους....ψαξτε το...οι τιμες για αντιπροσωπιας μηχανακι παιζουν......

astropareas
15/12/2004, 23:25
Εγω το πηρα αποτον Κοτεα στο Κερατσινι.Επισημος αντιπροσωπος της περιοχης για να ειμαι σιγουρος.Τιμη 7500.μετρητα χωρις κανενα δωρο και αναμονη σχεδον 2 μηνες,οι πινακιδες εξτρα