PDA

View Full Version : Θερμαινόμενα γκριπ



yiannis600
26/11/2004, 09:46
Μιας και αρχισε ο χειμωνας μηπως μπορει καποιος να μου πει αν τα θερμαινόμενα γκριπ υπαρχουν για ολες τις μηχανες ,και αν ναι που μπορω να βρω.
Ευχαριστω

Θάνος
26/11/2004, 10:00
Νομίζω ότι υπάρχουν. Αλλά σχεδιάστικά μπορεί να μην σου αρέσουν. Εγώ είχα ρωτήσει κάποτε και μου είχαν δείξει κάποια που ο διακόπτης τους μου θύμιζε διακόπτη από πορτατίφ. :yuck:

Τώρα στο fazer αν και βγάζει η ίδια η yamaha ειδικά για το μηχανάκι μου, πάλι δεν μου αρέσει αισθητικά το αποτέλεσμα στα χειριστήρια. Πρέπει να κάνει δουλειά πάντως με το κρύο, αλλά πόσο κρύο να κάνει πια; Στην Ελλάδα είμαστε, σε λίγο πάλι λιακάδες θα έχουμε.

Έχεις όρεξη να πληρώνεις και να τραβάς καλώδια και ρεύμα για 20 μέρες το χρόνο;

sas
26/11/2004, 10:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Έχεις όρεξη να πληρώνεις και να τραβάς καλώδια και ρεύμα για 20 μέρες το χρόνο;

Σωστός..ακριβώς την ίδια άποψη έχω και γω. Τα θερμαινόμενα δεν βγήκαν για το Ελλαδιστάν. Απλά....περιττό έξοδο

crs-k
28/11/2004, 07:01
Συμφωνω.
Ουτε κι εγω προκειτε να βαλω ποτε.

Κανένας
28/11/2004, 12:14
Μην τους ακούς φίλε μου
Τι 20 ημέρες?
κάθε μέρα από την στιγμή που κάνει κρύο (όλα τα μοντέλα πρέπει είναι ρυθμιζόμενα η αυτορυθμιζόμενα ,οποτε το ρυθμιζεις αναλογα τις συνθηκες )
Εγώ είχα βάλει θερμαινόμενα, στο σούπερ τενερε που είχα και που το πούλησα σε έναν φίλο μου
Δεν φανταζεσε, τι διαφορά έχει, να οδηγείς με ζεστά τα χέρια σου
Αν και δεν φαίνεται τι μηχανή έχεις, αν έχει χούφτες, δεν χαμπαριαζεις τίποτα
Αν δεν έχεις, τα χέρια σου θα κρυώνουν λίγο από την έξω πλευρά και μόνο στο ταξίδι
Σε αστικό περιβάλλον είναι φοβερά, διότι δεν αναγκάζεσαι να φοράς χοντρά γάντια, που εμποδίζουν στους χειρισμούς και όταν χαιρετάς μια κοπέλα δεν θα αναγκάζεσαι να λες, κρύα χέρια αλλά ζεστή καρδιά :wacko:
Τέλος δεν θυμάμαι από πού τα είχα πάρει (γιατί πανε χρόνια), αλλά τώρα που το θυμήθηκα, θα του τα πάρω πίσω

:beer:

crs-k
28/11/2004, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
........................
Εγώ είχα βάλει θερμαινόμενα, στο σούπερ τενερε που είχα και που το πούλησα σε έναν φίλο μου
.......................


Στον ΠΑΥΛΟ !!!

(Για οποιον δεν ξερει ...)


:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

RapidShade
28/11/2004, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Στον ΠΑΥΛΟ !!!

(Για οποιον δεν ξερει ...)


:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

ΠΑΥΛΟ;;;

Ποιον λες ρε Χρήστο;;;
αυτόν που του πούλησε το ΤΕΝΕΡΕ?

:bigcry: :rotflmao: :bigcry: