PDA

View Full Version : Τι Διαολο Δεν Φαινομαστε ;



gma-tdm900
26/11/2004, 14:32
Kατεβαίνω τη Θηβών στο ύψος του Περιστερίου μετά την Αγίου Βασιλείου, πηγαίνω σιγά - σιγά δεξιά με τα alarm, γιατί ψάχνω ένα συγκεκριμένο δρόμο.
Αυτοκίνητο πίσω μου, ξαφνικά τον χάνω από τον καθρέφτη μου & πετάγεται μπροστά μου, φρένα πανικού.
Πάω δίπλα του όχι για τσαμπουκά, έτσι απλώς ήθελα να δω την ηλίθια φάτσα του & του λέω μόνο "καλά δεν με είδες καθόλου ;"
Απάντηση φοβερή ΑΠΟ ΠΟΥ ΞΕΦΥΤΡΩΣΕΣ ΡΕ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ;
Ο.Κ., μια μέρα πρέπει να επισκεφτώ & κανα τμήμα.

afrotwin
26/11/2004, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από gma-tdm900
Kατεβαίνω τη Θηβών στο ύψος του Περιστερίου μετά την Αγίου Βασιλείου, πηγαίνω σιγά - σιγά δεξιά με τα alarm, γιατί ψάχνω ένα συγκεκριμένο δρόμο.
Αυτοκίνητο πίσω μου, ξαφνικά τον χάνω από τον καθρέφτη μου & πετάγεται μπροστά μου, φρένα πανικού.
Πάω δίπλα του όχι για τσαμπουκά, έτσι απλώς ήθελα να δω την ηλίθια φάτσα του & του λέω μόνο "καλά δεν με είδες καθόλου ;"
Απάντηση φοβερή ΑΠΟ ΠΟΥ ΞΕΦΥΤΡΩΣΕΣ ΡΕ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ;
Ο.Κ., μια μέρα πρέπει να επισκεφτώ & κανα τμήμα.

file den mas ta les kala se ipe kolopedo me tin mia?
xoris na tou xosis kanena mpineliki prota esi?
ligo periergo mou fenete
entaksi itan malakas den se ide
ala otan eftases dipla tou se ipe kolopedo epidi ton rotises an se ide?
an sinevene afto etsi akrivos eprepe na ton zimosis.....

ala den mas ta les ola

gma-tdm900
26/11/2004, 14:45
Ηλικίας 70φεύγα.
Τι να κάνεις ;

afrotwin
26/11/2004, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από gma-tdm900
Ηλικίας 70φεύγα.
Τι να κάνεις ;

:rotflmao: :rotflmao:
itan toso mikros?
se afti tin ilikia trexis na min se prolavi o xaros
:rotflmao: :rotflmao:

ke i8eles na se di o 70 fevga?
:lol:
pio efkola se vlepo ego edo apo to ipogio 50 xilometra makria para aftos:lol:

ke esi omos re pedi mou ta 8es ola dika sou
na imaste ke ligo antikimeniki
ke na se evlepe pote na prolavene na to katalavi oti se ide?:lol:

aftos pigeni me afta pou ide ke antilif8ike ex8es
avrio pigene sti idio simio na dis pou antidrasi gia to simerino tou sfalma
ligo ipomoni 8eli
ala tora pou tou evales xeri simera 8a mperdefti xirotera ama tou milisis ke avrio giati me8avrio:lol: pou 8a katalavi oti tou ksanamises (avrio gia sena) 8a pi giati ksanair8e aftos ke mou milise gia to x8esino (diladi prox8esino gia sena) simvan
ke mpori na pa8i kamia sinxisi imerominiakou periexomenou ke na antidrai san tin epomeni tou atiximatos diladi otan se ide

den ksero ama katalaves?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
26/11/2004, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
:rotflmao: :rotflmao:
itan toso mikros?
se afti tin ilikia trexis na min se prolavi o xaros
:rotflmao: :rotflmao:

ke i8eles na se di o 70 fevga?
:lol:
pio efkola se vlepo ego edo apo to ipogio 50 xilometra makria para aftos:lol:

ke esi omos re pedi mou ta 8es ola dika sou
na imaste ke ligo antikimeniki
ke na se evlepe pote na prolavene na to katalavi oti se ide?:lol:

aftos pigeni me afta pou ide ke antilif8ike ex8es
avrio pigene sti idio simio na dis pou antidrasi gia to simerino tou sfalma
ligo ipomoni 8eli
ala tora pou tou evales xeri simera 8a mperdefti xirotera ama tou milisis ke avrio giati me8avrio:lol: pou 8a katalavi oti tou ksanamises (avrio gia sena) 8a pi giati ksanair8e aftos ke mou milise gia to x8esino (diladi prox8esino gia sena) simvan
ke mpori na pa8i kamia sinxisi imerominiakou periexomenou ke na antidrai san tin epomeni tou atiximatos diladi otan se ide

den ksero ama katalaves?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ρε, δεν υπάρχει περίπτωση να σε δει άνθρωπος μεγάλης ηλικίας!
Με τίποτα λέμε!!

Πριν από λίγο καιρό είχα τον αδερφό μου στο ΚΑΤ και στα δίπλα κρεβάτια ήταν 2 τύποι. Ο ένας ήταν καμίά 60ριά (όχι εξοφρενικά μεγάλος δηλαδή) και ο άλλος 75+
Λοιπόν, ο 60άρης εκεί που οδηγούσε ξύπνησε στο ασθενοφόρο!!!!
Ούτε κατάλαβε πως καρφώθηκε δεν θυμάμαι αν ήταν στο ποτάμι ή καπου αλλού (κεντρικό δρόμο πάντως)!!
Ο άλλος, έκανε όπισθεν να παρκάρει και έπεσε σε γκρεμό!!!! Από θαύμα έζησε!!!
Και μετά περιμένεις να μας δούνε;;;

Ρε, τυχεροί ήμαστε που τα λέμε ακόμα!

Vivoula
29/11/2004, 12:17
:rotflmao:

Θυμαμαι μια φαση οταν μπροστα μου στην Κηφισιας ενας παππους με μια Μercedes του '60 αντι να στριψει αριστερα οπως πηγαινε ο δρομος συνεχισε ευθεια πλησιαζοντας την δεξια λωριδα...

Εκει στριμωχνει ενα opel του οποιου ο οδηγος ευτυχως και για να μην το σπασει στο πεζοδρομιο, βλεπει μπροστα του μια ραμπα γκαραζ, καβαλαει πεζοδρομιο, και συνεχισε για 25 μετρα ο μισος στο δρομο και μισος καβαλα πεζοδρομιο με τον παππου να πιεζει ακομη....

Στο φαναρι ο παπους ουτε κορνες ουτε μπινελικια δεν ακουγε......(φτυστος ο Πατακός!)

Οταν βλεπω (με το αυτοκινητο) παππου να ακολουθει αλλαζω λωριδα γιατι ως συνηθως φρεναρουν την τελευταια στιγμη (οταν καταλαβουν τι εγινε...)

:lol:

Gandalf dr685sm
29/11/2004, 12:29
ίσως αν εφαρμοζόταν πλήρως και χωρίς τις λαμογίές που κάνουμε όλοι , ο νέος "τόμος" εξαγγελιών... τότε επειδή ανα 10 έτη περνάς εξετάσεις ιατρικές , πολλοί απο αυτούς θα ήταν με λεοφωρεία παρά με οχήματα σαν οδηγοί..

Αλλά είπαμε , εν Ελλάδη ..μπορεί να δείς και κανένα 75χρονο πιλότο Boeing...


Gandalf