PDA

View Full Version : ΑΓΟΡΑ Κ8



bdout2R1
11/02/2008, 12:51
Καλησπέρα,

Αφού έψαξα σε αρκετά μαγαζιά κατέληξα σε έναν επίσημο αντιπρόσωπο με την παρακάτω προσφορά. Απλά θα ήθελα να μου πείτε αν είναι να πάρω τα δώρα που μου δίνουν ή να την πάρω "γυμνή" και να βάλω άλλα μετά

VSTROM 650 ABS K8 Mαύρη ΜΑΤ 7195

Δώρα:

ΚΑΛΥΜΑ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ BAGSTER
ΧΟΥΦΤΕΣ
ΚΑΓΚΕΛΑ GIVI
ΒΑΛΙΤΣΑ GIVI 42lt ή KAPPA 46lt
ΚΡΑΝΟΣ ΑΙRΟΗ
ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ META SYSTEMS

Τι γνώμη έχετε για αυτά; Το κράνος θα το έχω extra, σα δεύτερο, αφού έχω ήδη πάρει το νέο μου ARAI. Και σκέφτομαι για ποδιά-καρίνα και διπλό stand. Περιμένω τη γνώμη σας...

Da.Vintage
11/02/2008, 12:59
T κράνος πάρ'το S ή Μ για να μπορεί να το φοράει και καμία κοπελίτσα...


Καρίνα καλή είναι για προστασία η σιδερένια και για ταξίδια η πλαστική....

Διπλο στάντ δεν είναι απόλυτα απαραίτητο...

bdout2R1
11/02/2008, 14:01
Ρωτάω για τις μάρκες αν είναι "καλά" αυτά που μου δίνουν, ή να βάλω άλλα μόνος μου.

Πχ από τις δύο βαλίτσες ποια είνια ποιο καλή; Μήπως να βάλω άλλη εγώ, πχ GIVI 46lt;
Οι χούφτες έχει ρόλο τη μάρκα είναι;
Κάγκελα GIVI ή κάποια άλλη μάρκα;
Ο META SYSTEMS συναγερμός είναι καλός; Στη μαμα-Suzuki αυτόν βάζουνε;

Da.Vintage
11/02/2008, 22:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από bdout2R1
Ρωτάω για τις μάρκες αν είναι "καλά" αυτά που μου δίνουν, ή να βάλω άλλα μόνος μου.

Πχ από τις δύο βαλίτσες ποια είνια ποιο καλή; Μήπως να βάλω άλλη εγώ, πχ GIVI 46lt;
Οι χούφτες έχει ρόλο τη μάρκα είναι;
Κάγκελα GIVI ή κάποια άλλη μάρκα;
Ο META SYSTEMS συναγερμός είναι καλός; Στη μαμα-Suzuki αυτόν βάζουνε;

Ότι είναι GIVI είναι εγγύηση...και ποιότητα...άρα διάλεξε αυτά...

Οι ΜΕΤΑ είναι καλοί και με εφ΄όρου ζωής εγγύηση εμένα δεν έχει και λέω να βάλω αυτόν τώρα μου είπαν 100 ε καλά είναι αν ξέρει κανείς?

dj jeronimo
12/02/2008, 02:49
ρε φιλε μηπως μπορεις να μου πεις τον αντιπροσωπο που θα την παρεις γιατι μου φαινεται καλη η προσφορα.επειδη ενδιαφερομαι και εγω

Da.Vintage
12/02/2008, 08:07
Μ'ενα σπάρο 2 τριγώνια...:winka:

McGyver
12/02/2008, 08:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titanas
Διπλο στάντ δεν είναι απόλυτα απαραίτητο...

:a38:

Το διπλό stand είναι από τα χρησιμότερα accessories...

McGyver
12/02/2008, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από bdout2R1
Oι χούφτες έχει ρόλο τη μάρκα είναι;

Λογικά θα είναι της Suzuki, αλλά διασταύρωσέ το για καλό και για κακό...


Αρχικά δημιουργήθηκε από bdout2R1
Ο META SYSTEMS συναγερμός είναι καλός; Στη μαμα-Suzuki αυτόν βάζουνε;

Δε νομίζω πως ο εργοστασιακός Suzuki είναι Meta, μπορεί όμως και να κάνω λάθος...

Έχε υπ' όψιν σου πως αν βάλεις συναγερμό στον έμπορο που αγοράζεις τη μηχανή, μπορεί να έχεις πρόβλημα με την εγγύηση των ηλεκτρικών...
Καλύτερα πάρ' τον στο κουτί του και τοποθέτησέ τον στο πρώτο service σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο...

:wave2:

K0K0$
12/02/2008, 08:34
Διπλο σταντ, και δει της Suzuki (Sw-Motech) ειναι πολυ χρησιμο. Λαδοξυδα, αλυσιδες, τακακια, γενικαι επισκευαι κτλ θα μπορεις να τα κανεις και μονος σου. Και δε βρισκει κατω με τιποτα, μονο μια φορα 2πλος σε πεζοδρομιο που κατεβηκα πιο γρηγορα απο οσο επρεπε και αλλη μια φορα σε "οφφ" σε μια πετρα. Ζημια μηδεν βεβαια.

Χουφτες προφανως της Suzuki, μια χαρα ειναι για βροχη, αερα, μυγακια, πετραδακια κτλ, εμφανισιακα ετοιμαζονται να κατεβουν για μποντι μπιλντερ, κοινως του πανε πολυ, αλλα τις μανετες δεν τις σωζουν. Μια χαρα "δωρο" ειναι παντως.

Σε εμενα που το πηρα απο Σφακ περσυ τετοια εποχη, ΜΕΤΑ μου βαλανε "δωρο" και μου ειπαν οτι αυτος ειναι ο εργοστασιακος.

Αυτα εν ολιγοις

:wave2:

bdout2R1
12/02/2008, 09:47
dj jeronimo έχεις pm.

Απλά ρωτάω γιατί αν είναι μετά από ένα μήνα να βάλω άλλα, τότε να μην τα πάρω τα δώρα. Μετά σκέφτομαι να πάω στη μαμά και να βάλω ποδιά και stand. Ποδιά όμως την αλουμινένια ή αυτή που έχει και πλαστικό μαζί στο πλάι.

Κατέληξα στο συγκεκριμένο αντιπρόσωπο γιατί σε 2 SUZUKI MOTO CENTER που πήγα μου είπαν 7195 και δώρο μόνο τα τέλη και την άδεια. Γιατί επειδή έριξαν την τιμή δεν μπορούν να κάνουν άλλα δώρα.

vestromas
13/02/2008, 00:20
Τα δωρακια ειναι σουπερ ολα. Το κεντρικο σταντ θα σε βολεψει πολυ και για παρα πολλους λογους που θα εκτιμησεις στην πορεια. Τις χουφτες εγω στην αρχη τις σνομπαρισα και μετα μουρθε να τις βαλω και ειδα και εκει μεγαλη διαφορα. Τα μυγακια το καλοκαιρι ειναι μεχρι και επικυνδυνα αμα δεν τις εχεις και δεν φορας και γαντια. Τον χειμωνα οσο περισσοτερο τρεχεις τοσο διωχνει κρυο αερα. Για τις μαμισιες μιλαω που ειναι κορυφη. Ποδια εγω εχω μαμισια πλαστικη που δειχνει ωραια αλλα δεν προστατευει τιποτα. Απ την αλλη η αλουμινενια μαμισια, προστατευει αλλα ειναι σαν σουρωτηρι για κανελονια. Για μενα η πλαστικομεταλικη αφτερ μαρκετ ειναι η καλυτερη και σε προστασια και σε μουρη. Καλα και ασφαλη χιλιομετρα ευχομε!:beer: :wave2:

Mototaxidiotis
13/02/2008, 09:12
Tα δώρα που σου δίνουν ειναι πολύ καλά και επώνυμααν εξαιρέσεις το κράνος...δεν τα πολυ συμπαθώ...εχω ,γιαυτό το λέω.....

οσο για τον συναγερμό η σουζουκι συνεργάζεται με την ΜΕΤΑ....εγω τον φοράω απο το 2003...και δεν εχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα.
για ποδιά πιστευω οτι ειναι καλυτερα να βάλεις την αλουμινίου....ειναι πολυ ομορφη και ανθεκτική,...Τέλος αν δεν σε "πειράζει" οικονομικά...για δες και το desert....τωρα που έπεσε η τιμούλα του....

:)

bdout2R1
13/02/2008, 11:52
Οι χούφτες μου είπαν ότι είναι suzuki. Το κράνος θα το έχω ή για δεύτερο ή για τον πίσω, αφού έχω ένα Arai. Και για βαλίτσα μάλλον την Kappa 46. Ζήτησα GIVI 46 αλλά μου είπαν πως δεν μπορούν, ακόμη και αν πληρώσω τη διαφορά. Το γιατί δεν το κατάλαβα όμως.

Ποδιά και stand λέω να βάλω μετά από καμιά βδομάδα από τη μαμά suzuki.

Το desert μου είπαν ότι βγαίνει σε κίτρινο, ενώ εγώ το θέλω μαύρο ματ, και τα extra τα χρεώνουν, ενώ στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι δώρο...

vestromas
13/02/2008, 18:06
H μπαγκαζιερα της καππα που εχουμε οι περισσοτεροι, ειναι μια χαρα κατα τη γνωμη μου. Εμενα με εχε βολεψει σε εκδρομες ταξιδια και καθημερινα. Μου χωραει 2 φουλ φεις κρανοι, καθως και γαντια για δυο ατομα κλειδαριες κ.α μικροπραγματα. Τι λυσαξες με την κιβι, δεν μπορω να καταλαβω. Του χαριζαν ενα γαιδαρο και τον κοιταγε στα δοντια:rotflmao: :beer: :wave2:

bdout2R1
13/02/2008, 18:10
Είχα δει την GIVI V46 σε μαύρο ματ χρώμα και μου άρεσε πολύ. Και μου κόλλησε... Αν δε μου ξεκολλήσει μετά την ΚΑPPA θα πάω να την βάλω μου φαίνεται... :D :D :D

domiemic65
15/02/2008, 16:34
Πως την ακούτε αυτή την προσφορά; Αντιπροσωπίας μηχανάκι.

7.758 ευρά με:

Πινακίδες
Χούφτες
Κάγκελα
Ποδια αλουμινίου
Συναγερμο Meta
Διπλό σταντ
Καλυμα Bagster

Όλα Suzuki...

Mπαγκαζιέρα έχω απο την προηγούμενη μου μοτο και προς ώρας θα βολευτώ με αυτή

alex-vstrom
15/02/2008, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από domiemic65
Πως την ακούτε αυτή την προσφορά; Αντιπροσωπίας μηχανάκι.

7.758 ευρά με:

Πινακίδες
Χούφτες
Κάγκελα
Ποδια αλουμινίου
Συναγερμο Meta
Διπλό σταντ
Καλυμα Bagster

Όλα Suzuki...

Mπαγκαζιέρα έχω απο την προηγούμενη μου μοτο και προς ώρας θα βολευτώ με αυτή α

ισος να βρεις και καλητερη σκεψου εγω οταν την πειρα κ6
ετσι


Χούφτες
Κάγκελα
Συναγερμο Meta
Διπλό σταντ
Καλυμα Bagster
κουκουλα
απλα γαντια
απλα λουκετο δισκογρενου
απλο κρανος
μπαγκαζιερα 46 givi
και δωρεων σερβης
στα 1000 5000 Κ 10000 δωρεαν ολα
οχι οτι ηταν η καλητερη απλα ψαξε λιγο ακομα

bdout2R1
15/02/2008, 19:49
Η προσφορά που μου έδωσαν εμένα δεν είναι καλύτερη; :rolleyes:

Τα δώρα μου είπαν ότι μπορώ να τα αλλάξω, πχ αντί για συναγερμό να βάλω κάτι άλλο...

domiemic65
16/02/2008, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex-vstrom
ισος να βρεις και καλητερη σκεψου εγω οταν την πειρα κ6
ετσι


Χούφτες
Κάγκελα
Συναγερμο Meta
Διπλό σταντ
Καλυμα Bagster
κουκουλα
απλα γαντια
απλα λουκετο δισκογρενου
απλο κρανος
μπαγκαζιερα 46 givi
και δωρεων σερβης
στα 1000 5000 Κ 10000 δωρεαν ολα
οχι οτι ηταν η καλητερη απλα ψαξε λιγο ακομα

Ενοείται οτι θα ψάξω...

Η δική σου ηταν αντιπροσωπίας ή όχι;;

Να το θέσω και αλλιώς... οι χούφτες, τα κάγκελα, η ποδιά το σταντ, και το bagster, μου βγαίνουν 563Ε. Το μηχανάκι με τον συναγερμό και πινακίδες 7195Ε...

domiemic65
16/02/2008, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από bdout2R1
Η προσφορά που μου έδωσαν εμένα δεν είναι καλύτερη; :rolleyes:

Τα δώρα μου είπαν ότι μπορώ να τα αλλάξω, πχ αντί για συναγερμό να βάλω κάτι άλλο...

Αν δεν έχεις πρόβλημα στείλε μου με pm τον αντιπρόσωπο που πήγες...
Ευχαριστώ!!

dj jeronimo
16/02/2008, 14:47
an den exeis problhma steilto kai s emena eyxaristo

bdout2R1
16/02/2008, 18:26
dj jeronimo σου είχα στείλει αλλά σου ξανάστειλα...

domiemic65 έστειλα και σε σένα

gregkozani
16/02/2008, 19:39
Δεν είναι διαφήμιση φίλε μου το να πεις από που το πήρες απλά γράψε εδώ δεν χρειάζεται να στέλνεις κάθε τόσο πμ

bdout2R1
19/02/2008, 12:40
ΑΓΟΡΑΣΘΗΚΕ ! ! ! ! ! ! ! ! ! :beer: :rotflmao: :D :beer: :rotflmao: :D

nocarder
19/02/2008, 18:33
Megeies...megeies....kalotaksidos...!!!:beer: :beer: :beer:

vestromas
19/02/2008, 18:46
Mπραβο αρχηγε μου:beer: Γραψε εντυπωσεις, και καλα χιλιομετρα:beer: :wave2: :wave2:

aiadas
19/02/2008, 18:53
Καλοτάξιδο, και πάντα όρθιος! Ελπίζω και εγώ να είμαι σύντομα ένας ακόμη κάτοχος v-strom! Αν θέλεις, γράψε και από που το αγόρασες... δέχομαι και pm, παρακαλώ! Με γεια, και περιμένουμε εντυπώσεις...!:beer:

vestromas
19/02/2008, 19:02
Αιαντα, με την ευχη μου κ εσυ παληκαρι μου.:beer: Ρε πως χαιρομε ο κοσμος να παιρνει vstrom!!! O Σφακιαννακης ειμαι;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dj jeronimo
19/02/2008, 20:12
kaloriziko file moy kai na prosexeis

aiadas
19/02/2008, 20:36
Τέτοιο σουξέ με τα v-strom ο Σφακιανάκης, ούτε ο άλλος - ο Νότης- στα ντουζένια του δεν είχε, έτσι, vestroma; !!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Σύντομα θα πάω για test ride για να διαπιστώσω πόσο άπαιχτο είναι το μηχανάκι...

vestromas
19/02/2008, 21:48
Παρε και προκαταβολη μαζι σου γιατι δυσκολα θα φυγεις πεζος.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

bdout2R1
20/02/2008, 18:45
Λοιπόν.....

Πήγα σήμερα το πρωί και παρέλαβα το στρωμάκι μου... Και μετά γυρνούσα συνεχώς... Το είχα ξαναοδηγήσει το v-strom αλλά μόνο για λίγό, ίσα ίσα για μια βόλτα, αλλά σήμερα που το πήρα, του έδωσα και κατάλαβε. Γύρισα όλη την Αθήνα. Καμία άισθηση... Τρέλα... Κ@βλ@... Δεν ήθελα να κατέβω.

Το μόνο που μου κακοφάνηκε είναι η κίνηση. Με το ΚΑΖΕ R, περνάς σίφουνας ανάμεσα στα αυτοκίνητα, είτε κινούνται είτε είναι σταματημένα στο φανάρι. Μέχρι να συνηθήσω τον όγκο του και να μη φοβάμαι μη φάω κανένα καθρέφτη, μου πηρε λίγη ώρα. Και στάνταρ οι πίσω μηχανόβιοι με έβριζαν....

Ο τεχνικός μου είπε να μη το φοβάμαι, αν και καινούριο. Πρώτη χαλαρά και οι υπόλοιπες γύρω στις 4000 στροφές. Και δικάβαλο να πάρω αλλά σχετικά ελαφρύ. Έκανα γύρω στα 150κλμ, από τα οποία τα 10 με δεύτερο άτομο πίσω (70kg περίπου), χωρίς όμως να ζορίσω. Τρίτη-τετάρτη γύρω στις 4000 στροφές. Και δεν την πίεσα ούτε στην τελική. Την πήγα δυο-τρεις φορές σε ανοιχτό δρόμο με 100.

Καμιά συμβουλή από τους παλιούς;;;;


:beer: :rotflmao: :beer: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

K0K0$
21/02/2008, 08:27
Παλιος δεν ειμαι, αλλα να σου πω οτι το μηχανακι το "εστρωσα" κυριως δικαβαλος.

Επισης σε γενικες γραμμες αυτα που σου ειπε, μεχρι 4000 στα πρωτα 800, μετα σταδιακα ανεβαζε το "οριο" μεχρι τα 1500 κτλ... Αν και το στρωσιμο πλεον δεν αφορα μοτερ αλλα τα υπολοιπα μερη. Αν βγεις σε ανοιχτο δρομο στο στρωσιμο μην κρατας σταθερες τις στροφες του κινητηρα για πολυ ωρα.

Μλκιες... εν ολιγοις κανε οτι λεει το μανιουαλ :D

Α, οσο για τους "μηχανοβιους" πισω σου, τους βιαστηκους, τους γληγορους... βγαλε ραπιδογραφο και γραφε τους στα @@ σου. Ουτως ή αλλως και εσυ και αυτοι "παρανομοι" ειστε...

Αυτα.

vestromas
21/02/2008, 11:32
Συμφωνω με τον κοκο. Συν το ζεσταματακι του στην αρχη και εισαι αρχηγος. Μολις αλλαξεις τα πρωτα λαδακια ανοιγε σταδιακα για χιλια ακομα περιπου και μετα πιες του το αιμα. Χαιρομε πολυ που το πηρες. Θυμαμαι τα δικα μου. Καλες βολτες. Να το ευχαριστηθεις.:beer: :beer: :wave2:

domiemic65
21/02/2008, 20:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από bdout2R1
ΑΓΟΡΑΣΘΗΚΕ ! ! ! ! ! ! ! ! ! :beer: :rotflmao: :D :beer: :rotflmao: :D


Καλοτάξιδος φίλε!!! Καλά και πολλά και αγρατζούνιστα χιλιόμετρα.....!!!!!!:beer: :beer:
Αντέ και όταν πάρω κ εγώ να οργανώσουμε μια ομαδική βόλτα.....

Αλήθεια τέτοιοες φάσεις παίζουν;;;;

domiemic65
21/02/2008, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από K0K0$
...Αν βγεις σε ανοιχτο δρομο στο στρωσιμο μην κρατας σταθερες τις στροφες του κινητηρα για πολυ ωρα...

Αρά ιδανικοί δρόμοι για στρώσιμο είναι οι επαρχιακοί και όχι η εθνική έτσι;;

bdout2R1
21/02/2008, 21:43
Πάει και η δεύτερη μέρα... Δεν το χορταίνω. Και σήμερα έγραψα αρκετά χιλιόμετρα. Το έβγαλα και Αττική Οδό και έπαιζα. Δεξιά λωρίδα, σταμάτημα και αλλαγές γύρω στις 5000 στροφές... όχι όμως ξέσκισμα. Χαλαρά. Πήγα και από Ελευσίνα μεριά πίσω από μεγάλο πεύκο εκεί στις στροφές (για όποιον ξέρει από εκεί)... Δεν το έχωνα, αλλά για δευτέρα-τρίτη...

Είμαι ακόμα επιφυλακτικός όμως... Φοβάμαι μην το κάψω στο στρώσιμο.... :eek: :eek:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimopoulos
22/02/2008, 21:01
ΠΕΙΤΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΉΡΑΤΕ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΈΒΩ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ(ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ,ΕΔΩ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΑ ΤΕΛΗ ΔΩΡΟ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΦΑΝΕ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ.ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ..

jimopoulos
01/04/2008, 14:47
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΒΥΝΙΟ ΚΑΙ ΑΣ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΔΙΑΦΉΜΙΣΗ.ΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΟΠΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ

ΚΡΑΝΟS AIR OH
BAGSTER V-STROM
SYNAGERMOS META LEGOS-3 (EYXARISTO KAI TO PAIDI POY MOY TO PERASE EKTOS ORARIOY)
BALITSA 46 KAPPA
MPOYFAN(YFASMA GIA DOREAN ARKETA KALO THA ELEGA)
KAGELA GIVI
ADIAVROXO KLEIDARIA GANTIA (OTI PAREIS 1 EURO EINAI)
AYTA.......................

inpulsar
01/04/2008, 18:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimopoulos
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΒΥΝΙΟ ΚΑΙ ΑΣ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΔΙΑΦΉΜΙΣΗ.ΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΟΠΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ

ΚΡΑΝΟS AIR OH
BAGSTER V-STROM
SYNAGERMOS META LEGOS-3 (EYXARISTO KAI TO PAIDI POY MOY TO PERASE EKTOS ORARIOY)
BALITSA 46 KAPPA
MPOYFAN(YFASMA GIA DOREAN ARKETA KALO THA ELEGA)
KAGELA GIVI
ADIAVROXO KLEIDARIA GANTIA (OTI PAREIS 1 EURO EINAI)
AYTA....................... φιλε μου αν μπορεις να μου πεις ποσο το αγορασες?ευχαριστω

jimopoulos
02/04/2008, 20:53
7190 + 100 PINAKIDES=7290.