PDA

View Full Version : ΣΕΙΧ ΣΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΞ



nantin
05/01/2008, 16:49
ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ .ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΑΝΕΒΗΚΑ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΞΕΝΕΡΑ .ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΑΝΤΟΥΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΡΑΜΜΗ ΟΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΑΧΟΣ .ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΣΤΟ ΠΙΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΑΓΩΜΕΝΑ .ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ .ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΙΔΑΝΙΚΑ ΛΟΓΩ ΒΡΟΧΗΣ ΑΛΛΑ ΑΤΥΧΗΣΑ..........
ΑΠΟΡΩ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΑ ΠΙΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΙΑΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΗΜΑ

OldMan
07/01/2008, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
.ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΣΤΟ ΠΙΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΑΓΩΜΕΝΑ
:nono: :nono: :nono:

Τίποτε δεν ήταν παγωμένο ...
(σε σχέση με την Βόρεια πλευρά του Χορτιάτη ...!!!) :look:

Τα μοναπάτια ήταν ΟΛΑ ανοιχτά (και είχαν ένα υπέροχο λασπόχιονο, ιδανικό για συνεχείς σαβούρδες για κάποιους - παρά την ηλικία τους - άφρονες που βγήκαν χωρίς ίχνος τακουνιού...) :winka:

Το "κλασσικό" κομμάτι του Ε3 πήγαινε μια χαρά, εκτός από το σημείο που κάνει την διχάλα (λίγο μετά το πολυβολείο..), όπου το αριστερό ανηφορικό σκάφτηκε λίγο παραπάνω από τα μαρσπιέ (και ξελίγωσε την μπαταρία από τις μιζιές...) γιατί είχε "καθήσει" αρκετά..!!

Πίσω από την ΠΑΥΠ (μετά την άσφαλτο Πανοράματος - Χορτιάτη) το ρέμα ήταν παγωμένο και ή το περνούσες "αέρα" και έπεφτες ή το περνούσες σπάζοντας τον πάγο (και πάλι έπεφτες). :lol:

Μετά την πηγή της Αγ. Παρασκευής, απλά ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ !!! :wave2:

nantin
07/01/2008, 19:40
ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΑ VIDEO TOY GOOGLE ΘΑ ΕΧΩ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΕ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΕΝΤΟΥΡΟ ΣΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΠΙΣΤΑΚΙ ΣΤΑ ΚΡΑΝΗ .ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ

nantin
09/01/2008, 09:15
ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΣΤΑΚΙ ΓΙΑ ΑΡΧΗhttp://video.google.com/videoplay?docid=-2724685485623737878

OldMan
09/01/2008, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΣΤΑΚΙ ΓΙΑ ΑΡΧΗhttp://video.google.com/videoplay?docid=-2724685485623737878
Γιώργη, την 1η σου στρώνεις ακόμη ...??? :lol:

Υ.Γ.
Εγώ ξέρω πόσο κλειστό είναι το πιστάκι, αλλά οι υπόλοιποι που βλέπουν το video μάλλον κρυφογελάνε ...:winka:

nantin
09/01/2008, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Γιώργη, την 1η σου στρώνεις ακόμη ...??? :lol:

Υ.Γ.
Εγώ ξέρω πόσο κλειστό είναι το πιστάκι, αλλά οι υπόλοιποι που βλέπουν το video μάλλον κρυφογελάνε ...:winka:

ΚΟΙΤΑΞΕ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ .ΑΝ ΠΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ .ΕΓΩ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΕΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΣ .ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ ΣΥΣΤΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΝΤΟΥΡΟ .ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΟΥ ΝΑΣΟΥ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΤΗΝ ΑΝΗΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ BACK FLIP TO MHXANAKI .ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΕΛΙΟ :wave2: :wave2: :wave2:

nantin
09/01/2008, 12:49
ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ .ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ Η ΑΝΗΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΡΙΟ


116476

dirtbird
09/01/2008, 16:18
Μήπως να έβαζες την κάμερα σε κάποιο σταθερό σημείο ή να σε τραβάει ο Nasos?

Κοντεύουμε να πάθουμε αποκόλληση του αμφιβληστροειδούς ρε γμτ.

Επίσης και ο ήχος βγαίνει λίγο περίεργα....:confused: :confused:

nantin
09/01/2008, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Μήπως να έβαζες την κάμερα σε κάποιο σταθερό σημείο ή να σε τραβάει ο Nasos?

Κοντεύουμε να πάθουμε αποκόλληση του αμφιβληστροειδούς ρε γμτ.

Επίσης και ο ήχος βγαίνει λίγο περίεργα....:confused: :confused:

ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΙΣΤΑΚΙ ΑΠΛΑ ΗΜΟΥΝΑ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΜΟΝΟΣ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ . ΑΝ ΠΑΜΕ ΠΙΣΤΑ ΘΑ ΧΩ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .ΤΩΡΑ ΑΝΕΒΑΖΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΑ ΚΟΝΤΙΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ . ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΧΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΗΧΟ:wave2: :wave2:

nantin
12/01/2008, 08:44
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
[B]ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΚΟΝΑΣ .ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΣΤΟ ΣΕΙΧ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΤΝΕΡ ΝΑΣΟΣ ΜΕ WR 426 F .ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΕΙΧΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΗΦΟΡΙΚΟ ΜΙΑ ΑΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΑΩ .ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΕΧΕΙ ΤΡΑΚΑΡΕΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΜΕ ΚΛΑΔΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΝΑΠΟΔΑ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ . :wave2: :wave2:

ENDURO RIDE (http://video.google.com/videoplay?docid=2663575452613088187)

nantin
14/01/2008, 14:25
ΚΑΛΑ ΡΕ ΝΑΣΟ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΒΟΥΝΟ .

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ .ΤΟ ΚΟΨΑΝΕ ΤΟ ΕΝΤΟΥΡΟ

OldMan
14/01/2008, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
ΚΑΛΑ ΡΕ ΝΑΣΟ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΒΟΥΝΟ .
ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ .ΤΟ ΚΟΨΑΝΕ ΤΟ ΕΝΤΟΥΡΟ
Μπαρμπα-Γιώργο ....

Όταν πάρεις γραμμή ότι το enduro ΔΕΝ είναι οι βολτίτσες μέσα σε ένα πιστάκι, ούτε το χρονομετρημένο ανεβοκατέβασμα μονοπατιών που ξέρουμε τις σαύρες με τα υποκοριστικά τους, ίσως βρεις μερικούς που το συνεχίζουν... :wave2:

nantin
13/02/2008, 20:21
ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΡΕΣΚΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ http://video.google.com/videoplay?docid=-8390465635312202573

nantin
13/02/2008, 20:27
ΑΝΕΒΗΚΑ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΑΡΕΑ .Η ΒΟΛΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3 .ΑΝ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΛΟΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΜΕΙΩΜΕΝΟΥ ΧΩΡΟΥ ΜΝΗΜΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΘΕΣΩ .ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΤΝΕΡΣ ΤΟΥ ΠΕΡΣΙΝΟΥ .ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΒΟΛΤΑΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΒΓΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΤΟ ΕΠΑΘΑ ΥΠΟΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΥΜΒΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΤΩΣΗ .ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΞΙΖΕ Η ΒΟΛΤΑ :wave2: :wave2: :wave2:

lamoun
14/02/2008, 09:42
Xaxa εκεί στο 9:45 είναι που γράφει "Προσοχή, οδηγείτε με δική σας ευθύνη. Επικίνδυνη οδός" :lol:

Περαστικά nantin :beer:

fantacid
14/02/2008, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
Xaxa εκεί στο 9:45 είναι που γράφει "Προσοχή, οδηγείτε με δική σας ευθύνη. Επικίνδυνη οδός" :lol:

Περαστικά nantin :beer:


κ γω ψαρωσα τη πρωτη φορα που το ειδα........

αλλα τελικα ειναι απλα μια φλαταδουρα του κερατα κανα χλμ το πολυ!!

μαπα το καρπουζι!!
:(