PDA

View Full Version : ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΠΕΙΡΑ ΚΛΕΦΤΩΝ



zzr2005
14/02/2008, 13:17
χτες περασε ενας ασφαλιτης απο το μαγαζι που δουλευω και καθως μιλαγαμε για κλοπες κτλ μου ειπε οτι αυτην την περιοδο παλευουν να εξαρθρωσουν σπειρα κλεφτων αυτοκινήτων και μηχανών που δραστηριοποιειται στην περιοχή Ιλιον εως Μενιδι
μαλλον ειναι ρωσοποντιοι

ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΧΙΛΙΑ ΓΙΑ ΥΠΟΠΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΑΙΔΙΑ...ΜΗΠΩς ΚΑΙ ΣΩΘΕΙ ΚΑΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Η ΚΑΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ....:wave2:

STOYBI
14/02/2008, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
χτες περασε ενας ασφαλιτης απο το μαγαζι που δουλευω και καθως μιλαγαμε για κλοπες κτλ μου ειπε οτι αυτην την περιοδο παλευουν να εξαρθρωσουν σπειρα κλεφτων αυτοκινήτων και μηχανών που δραστηριοποιειται στην περιοχή Ιλιον εως Μενιδι
μαλλον ειναι ρωσοποντιοι

ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΧΙΛΙΑ ΓΙΑ ΥΠΟΠΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΑΙΔΙΑ...ΜΗΠΩς ΚΑΙ ΣΩΘΕΙ ΚΑΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Η ΚΑΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ....:wave2:

Πεστο στο φιλο σου τον ασφαλιτη τωρα πια.................

Να μην παλευει τσαμπα............:(

Ενημερωσαμε ΚΑΙ....... τους μαλλον ρωσοποντιους !!!!

:uplate:

zzr2005
14/02/2008, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Πεστο στο φιλο σου τον ασφαλιτη τωρα πια.................

Να μην παλευει τσαμπα............:(

Ενημερωσαμε ΚΑΙ....... τους μαλλον ρωσοποντιους !!!!

:uplate:

πρωτον δεν εχω φιλους ασφαλιτες.....
πελατης εκει που δουλευω ειναι κ ανοιξαμε συζητηση...

δευτερον τωρα αν νομιζεις οτι οι κλέφτες κολάνε να συνεχισουνε το εργο τους επειδή τους ειπαν οτι τους ψαχνουν τι να πω.....οκ....(αν καταλαβα καλα το νοημα των λεγομενων σου δηλαδη)........:confused:


εγω απλα ενημερωσα για τα αυξημενα (συμφωνα με τα λεγομενα αστυνομικου) κρουσματα κλοπών στην περιοχή το τελευταιο διαστημα....:wave2:

alexrs1
14/02/2008, 18:30
μαρουσι στο αγορα σεντερ και ιδιως ψυρρη ,ανοιγουν τα αυτοκινητα μ ενα ηλεκτρονικο παπαρι που σκαναρει τους κωδικους των συναγερμων και σε λιγα δευτερολεπτα .....τσουπ.....ανοιγουν οι κλειδαριες που τις χρυσοπληρωσαμε.παιρνουν οτι υπαρχει συνηθως κατω απο τα καθισματα και στο ντουλαπακι,και παιρνουν αυτοκινητα απο 15.000 ευρω και πανω

Trans
15/02/2008, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
[B]πρωτον δεν εχω φιλους ασφαλιτες.....


Τελικά πρέπει να είναι πολύ κακό πράγμα να έχεις φίλους ασφαλίτες....

Θυμήστε μου να αποκληρώσω τον ξάδελφο:confused:

zzr2005
15/02/2008, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Τελικά πρέπει να είναι πολύ κακό πράγμα να έχεις φίλους ασφαλίτες....

Θυμήστε μου να αποκληρώσω τον ξάδελφο:confused:

οσο προλαβαινεις....;) :lol: :lol:

εγω παντως ηδη εχω κοψει επαφες με μια ξεδελφη που παντρευτηκε ασφαλιτη.... :lol: :lol:
οταν πρωτογνωριστηκαμε μου εκανε εντυπωση οτι μου λεει: εισαι γνωστη φυσιογνωμια...και αρχισε να μου λεει αν συχναζω εκει κτλ...
:lol: και το ανησυχητικο ειναι οτι επεφτε μεσα....:lol:

BIB BROTHER IS WATCHING YOU

Xrider
15/02/2008, 12:41
mallon syntaxiouxos 8a itan.....stin sygkekrimeni perioxi to paleuoun pano apo 15etia

paramedic
15/02/2008, 14:49
Ελα ρε φίλε σιγά το νέο! Εγω Άνω Λιόσια μένω και το ακούω αυτό σε όλη μου την ζωή....

hidefnick
15/02/2008, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Τελικά πρέπει να είναι πολύ κακό πράγμα να έχεις φίλους ασφαλίτες....

Θυμήστε μου να αποκληρώσω τον ξάδελφο:confused:

Ελα μου ντε.:confused: :confused:

zzr2005
15/02/2008, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από paramedic
Ελα ρε φίλε σιγά το νέο! Εγω Άνω Λιόσια μένω και το ακούω αυτό σε όλη μου την ζωή....

ενταξει και εγω στο τριγωνο των Βερμουδων (Ζεφυρι-Ανω Λιοσια-Μενιδι) εμενα για 15 χρονια και μεχρι πριν 2 μηνες, όπου τα μηχανακια εξαφανιζονταν χωρις ιχνη καθημερινα....

αλλα προφανως εννοουσε οτι αυτες τις μερες υπάρχει ακομα μεγαλύτερη έξαρση.....τωρα τι να σας πω...εγω το μετεφερα να ειμαστε ακομα περισσοτερο ψιλιασμενοι....

paramedic
16/02/2008, 18:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
ενταξει και εγω στο τριγωνο των Βερμουδων (Ζεφυρι-Ανω Λιοσια-Μενιδι) εμενα για 15 χρονια και μεχρι πριν 2 μηνες, όπου τα μηχανακια εξαφανιζονταν χωρις ιχνη καθημερινα....

αλλα προφανως εννοουσε οτι αυτες τις μερες υπάρχει ακομα μεγαλύτερη έξαρση.....τωρα τι να σας πω...εγω το μετεφερα να ειμαστε ακομα περισσοτερο ψιλιασμενοι....
Ναι βρε φίλε καλά έκανες. Οσοι μένουμε απο εδώ γνωρίζουμε τους παραπάνω κινδύνους και προσπαθούμε να κάνουμε οτι μπορούμε για να φυλάμε την περιουσία μας. Α και όσον αφορά το τρίγωνο εγώ πάντα λέω οτι μενω A.L χεχεχεχε...