PDA

View Full Version : Protypa Euro Iii



sakourdelos
14/02/2008, 14:51
Gnorizei kaneis ti paizei me to eyro3???8elo na paro mia vespa px 150 kai exei prodiagrafes euro II.Pote 8a isxusoun kai ti paizei an den exeis euro III??malakia kai auth...


120523

road spirit
14/02/2008, 14:54
καθε φορα που βγαίνει μια νεα οδηγία, αυτή ισχύει για προϊόντα που θα παράγονται απο τούδε και στο εξής. Δεν σημαίνει οτι θα απογορευθεί η κυκλοφορία προηγούμενων μοντέλων

:wave2:

fantacid
14/02/2008, 15:12
θα βρεις δυσκολιες στο εισαγεις ενα οχημα που δε πληρει προδιαγραφες euro3

οχι στη καθημερινη σου μετακινηση ή σε μια αγορα.

:wave2:

vestromas
14/02/2008, 20:47
Αδερφε μου με εφιαξες αγρια. Χτυπησες το ευαισθητο σημειο μου. Μπροστα στη VESPA, το βεστρομ το καιω και ψηνω και μπριζολες επανω. Η 200αρα που εχω μου δινει ψωμι και τρωω στην κυριολεξια και σε αυτην τη VESPA οφειλω την αγορα του βεστρομ. Μπροστα σε αυτα που προσφερει δεν ζηταει τιποτα. Το τελευταιο που θα σκεφτομουνα γι αυτο το εργαλειο συντροφο, ειναι το EYRO3χες κατσαρες. Πως να ξεχασω περα απο την δουλεια, διακοπες στην Μυλο με 2 σχαρες μπροστα πισω φορτωμενη με δυο ατομα; Πηρα μαζι μου μεχρι και καρεκλες. Πως να ξεχασω Σαντορινη , σκασμενο λαστιχο στο πουθενα, να κατεβαζω ρεζερβα και σε 10 λεπτα ατσαλακωτος να φευγω κυριος. Ξεχνα τα EYROτιποτα και προχωρα στην αγορα με τις ευχες μου. :beer: :a18: :a18: :a18: :a18: :beer: :wave2:

sakourdelos
15/02/2008, 00:58
me eftiakses!!!!!ok 8a thn paro!!!kai eimai sigouros oti 8a thn eyxaristh8o!!!exo kai go mia savage ls650 alla 8elo kati diaforetiko...proto taksidi italia me thn kopelia...:D ....les na ta kataferei apo ankona na mas paei milano kai romh???

npat
15/02/2008, 01:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
καθε φορα που βγαίνει μια νεα οδηγία, αυτή ισχύει για προϊόντα που θα παράγονται απο τούδε και στο εξής. Δεν σημαίνει οτι θα απογορευθεί η κυκλοφορία προηγούμενων μοντέλων

:wave2:

Πράγματι. Και το CBF600 που έχω, και πουλιέται ακόμη καινούριο, euro-2 είναι.

vestromas
15/02/2008, 02:47
To 1965 ο θειος με την θεια μου με vespa, πηγαν στο Βερολινο, στησανε μαγαζακι, επεκταθηκαν και τωρα ειναι αρχοντες. Λες να μην σε βγαλει το σημερινο μοντελο που απο το παλιο εχει τροποποιηθει μονο σε λεπτωμερειες; Το 65 η Ελλαδα ουτε δρομους δεν ειχε. Μονο ευχαριστη διαθεση χρειαζετε το ταξιδι με vespa και να μην βιαζεσε. Σου ευχομε να την παρεις γρηγορα και να την ευχαριστηθεις.

Xrider
15/02/2008, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakourdelos
me eftiakses!!!!!ok 8a thn paro!!!kai eimai sigouros oti 8a thn eyxaristh8o!!!exo kai go mia savage ls650 alla 8elo kati diaforetiko...proto taksidi italia me thn kopelia...:D ....les na ta kataferei apo ankona na mas paei milano kai romh???
Gia tin Vespa les? :uplate:

sakourdelos
15/02/2008, 16:10
nai!!!!ekleise 8a thn paro!!!!kai gamo!!!!kollhsa!!!:winka:

vestromas
15/02/2008, 18:49
Σου προτινω λαδι καυσης καστρολ συνθετικο. Ενα πρασινο πλαστικο μπουκαλι με ενα εξυπνο καπακι που τραβιετε. Απο την πρωτη μερα αυτο βαζω και ειμαι πολυ ικανοποιημενος. Ειναι το πιο ακριβο αλλα αξιζει γιατι δεν βαζεις συχνα. Συμφερει να το παρεις και απ το πρακτικερ γιατι τα βενζιναδικα τοχουν σχεδον 5 ευρο ακριβοτερα. Τιμη ακριβως δεν θυμαμαι.:beer: :wave2:

sakourdelos
16/02/2008, 17:13
ok thanks!!!!