PDA

View Full Version : power



st.John
16/02/2008, 16:29
Loipon meta apo merikous mines apousias mou eimai kai pali mazi sas. 3emparko.... Loipon i erwtisi mou einai apli bmw-yamaha-suzuki. dil kati kalo tis gnwstis germanikis etairias me apaitiseis ligou buget anantia se tdm900 - suzuki dl650 v-strom. logo oti eimai kai sto upsos enos kuparissiou 1,94m exw problima. otan skeftomoun gia mixani elega "nai r1 is the best..." ela pou den i3era omws oti 8a imoun o misos e3w apo to ferin oti kai an ekana. kati se naked an kai wraies den paizei. ara loipon kati kalo, grigoro, xwris polla money, oxi aparaitita kokkino kai me alogaki.... tupou ferrari. rwtw loipon pio nomizetai oti einai kalutero... oi apopseis 8a metri8oun kai 8a emfanistoun ta apotelesmata se mia bdomada. ti proteima to koino...?
thx

Y.G. epeidi merikoi mou gamate ta 8emata me spam plz afiste kai ena kai peste tin gnwmi sas....

vestromas
16/02/2008, 16:34
Αγιε Ιωαννημ με στραβωσες με τους αγκλικους χαρακτηρες. Ειναι πολυ κουραστικο. Κανε κατι σε παρακαλω;

xampos
16/02/2008, 16:38
θα συγκρατηθω και δε θα σπαμαρω

το yamaha fazer 1000 να παρεις :beer:

st.John
16/02/2008, 16:38
ok τωρα θα σε τακτοποιησω... δωσε μου 5 λεπτα

st.John
16/02/2008, 16:50
Λοιπον μετα aαπο μερικους μηνες απουσιας μου ειμαι και παλι μαζι σας. Ξεμπαρκο.... Λοιπον η ερωτηση μου ειναι απλι bmw-yamaha-suzuki. δηλ κατι καλο τις γνωστης γεμανικης εταιρειας με απαιτησεις χαμηλου buget εναντια σε tdm900 - suzuki dl650 v-strom. λογο οτι ειμαι και στο υψος ενος κυπαρισσιου 1,94m εχω προβλημα. οταν σκεγτομουν για μηχανη ελεγα "nai r1 is the best..." ελα που δεν ηξερα ομως οτι θα ιμουν ο μισος εξω απο το ferin οτι και αν εκανα. κατι σε naked αν και ωραιες δεν παιζει. αρα λοιπον καιτι καλο γρηγορο χωρις πολλα χρηματα οχι απαραιτητα κοκκινο και με αλογακι... τυπου ferrari. ρωτω λοιπον πιο νομιζεται οτι ειναι καλυτερο απο αυτα και αλλα που μπορει να σας αρεσουν??? οι αποψεις θα μετρηθουν και θα εμφανιστουν τα αποτελεσματα σε μια βδομαδα. τι προτειμα το κοινο???? thx

Υ.Γ. επιεδη μερικοι μου γαματε το θεμα με spam παρακαλω πειτε απλος την γνωμι σας....

vestromas
16/02/2008, 16:51
Το VSTROM 1000 προτινω απο αυτα που καταλαβα οτι ειπες. Αν και το TIGER πιστευω, ειναι κορυφη αυτη τη στιγμη. Για το καινουριο μιλαω παντα.

xampos
16/02/2008, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Το VSTROM 1000 προτινω απο αυτα που καταλαβα οτι ειπες. Αν και το TIGER πιστευω, ειναι κορυφη αυτη τη στιγμη. Για το καινουριο μιλαω παντα.

ε τι θα λεγες εσυ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vestromas
16/02/2008, 17:09
Γιατι ρε xampos; Αντικειμενικουλης ειμαι!!!:rotflmao: :beer: :wave2:

st.John
17/02/2008, 01:27
ειδατε και στα ελληνικα... βασικα αλλη μια ερωτηση οι 1000 που αναφερατε ειναι πολυ δυνατες. σωστα? σωστα... απο οτι εχω ακουσει η 650 με την 1000 v-strom εχουν μηδαμινες διαφορες. η fz εχουν 50 ιππους. τρελα... την suzuki την δοκιμασα και ειναι και γαμο..... την fz απο την αλλη μονο σε εκ8εση την εχω καβαλικεψει και μπορω να πω οτι ειναι πολυ ωραια αλλα αν δεν την πας και για ενα κατουριμα 2 στενα δεν μπορεις να πεις. απο πολλους παντος ιδιοκτητες εχω ακουσει καλα λογια.
εεεεε και εσεις που διαβαζεται το θεμα πειτε.... δεν χρεωνεστε!!! στο τελος θα βγει η αποδειξη......

xampos
17/02/2008, 01:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από st.John
ειδατε και στα ελληνικα... βασικα αλλη μια ερωτηση οι 1000 που αναφερατε ειναι πολυ δυνατες. σωστα? σωστα... απο οτι εχω ακουσει η 650 με την 1000 v-strom εχουν μηδαμινες διαφορες. η fz εχουν 50 ιππους. τρελα... την suzuki την δοκιμασα και ειναι και γαμο..... την fz απο την αλλη μονο σε εκ8εση την εχω καβαλικεψει και μπορω να πω οτι ειναι πολυ ωραια αλλα αν δεν την πας και για ενα κατουριμα 2 στενα δεν μπορεις να πεις. απο πολλους παντος ιδιοκτητες εχω ακουσει καλα λογια.
εεεεε και εσεις που διαβαζεται το θεμα πειτε.... δεν χρεωνεστε!!! στο τελος θα βγει η αποδειξη......

gyro sta 98 aloga nomizo exei to fazer to 600 s2 pos sto kalo legetai

ama fobasai to 1000 poy einai mixanara !!! pare to 600

st.John
17/02/2008, 01:39
το 600 μοιαζει με play mobil!!! ναι η 1000 ειναι πολυ για εμενα αλλα ειναι απο τις πιο γαματες μηχανες που εχουν κυκλοφορησει!!! συνδιαζει street εμφανηση με πολλα αλογακια και κανει και για ταξιδακια. τουλαχιστον ετσι λεει ενα παλικαρι εδω πιο πανω που την εχει... και γενικα ειναι και φτηνη.... 11.000 και κατι ψιλα...

tifoefs
17/02/2008, 02:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από st.John
Λοιπον μετα aαπο μερικους μηνες απουσιας μου ειμαι και παλι μαζι σας. Ξεμπαρκο.... Λοιπον η ερωτηση μου ειναι απλι bmw-yamaha-suzuki. δηλ κατι καλο τις γνωστης γεμανικης εταιρειας με απαιτησεις χαμηλου buget εναντια σε tdm900 - suzuki dl650 v-strom. λογο οτι ειμαι και στο υψος ενος κυπαρισσιου 1,94m εχω προβλημα. οταν σκεγτομουν για μηχανη ελεγα "nai r1 is the best..." ελα που δεν ηξερα ομως οτι θα ιμουν ο μισος εξω απο το ferin οτι και αν εκανα. κατι σε naked αν και ωραιες δεν παιζει. αρα λοιπον καιτι καλο γρηγορο χωρις πολλα χρηματα οχι απαραιτητα κοκκινο και με αλογακι... τυπου ferrari. ρωτω λοιπον πιο νομιζεται οτι ειναι καλυτερο απο αυτα και αλλα που μπορει να σας αρεσουν??? οι αποψεις θα μετρηθουν και θα εμφανιστουν τα αποτελεσματα σε μια βδομαδα. τι προτειμα το κοινο???? thx

Υ.Γ. επιεδη μερικοι μου γαματε το θεμα με spam παρακαλω πειτε απλος την γνωμι σας....

Θελεις να σε κανουμε ορθογραφικο ελεγχο ;;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: