PDA

View Full Version : ΟΛΑ ΤΟΥ ΕΝΤΟΥΡΟ ΔΥΣΚΟΛΑ



nantin
17/02/2008, 18:57
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΧΩΜΑΤΙΝΟΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΙ ΑΝΗΦΟΡΟΚΑΤΗΦΟΡΕΣ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΤΡΙΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΤΟ ΛΟΥΚΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ) ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ .ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΩ ΠΟΛΥ ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΟΡΜΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΚΤΕΟ ΤΩΝ ΔΙΚΥΚΛΩΝ .ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΝΑ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΦΡΙΞΑ .ΑΡΧΙΣΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΦΛΑΣΑΚΙΑ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΠΙΧΛΙΜΠΙΔΙΑ .ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΕΜΒΟΥΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΜΑΣΤΕ ΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ .ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΚΑΘΗΗΜΕΡΙΝΑ .ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΑ ΦΛΑΣ .ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΤΑΞΑ Ο ΜΑΚΑΚΑΣ

iatrodikastis
17/02/2008, 21:07
Το μόνο που θα πω είναι ότι τάχω ολοκαίνουργια.


Θα πάει το ktmάκι με τις λασπούλες του και ταπωμένη εξάτμιση,στοπ στο καμπυρατέρ,ολοκαίνουργια φλας και καθρέπτες κούτα.:rotflmao:

Ασε ξέρω με 30ευρώ θα παραμείνου όλα καινούργια και το σήμα στον ολοκαίνουργιο τσίγκινο αριθμό κυκλοφορίας,κολλημένο.Γιατί μόνο τον αριθμό στέλνεις...

ktmakis
17/02/2008, 21:40
Οπως είχα και το yaris 2 χρονια χωρίς ΚΤΕΟ έτσι θα αφήσω και το ΚΤΜ. Ανευ.
Οταν έρθει η ώρα να το πουλήσω θα το πλύνω να το ετοιμάσω και θα κάνω τα έξοδα του ΚΤΕΟ έκπτωση στον μελλοντικό του ιδιοκτήτη.

hararm123
17/02/2008, 22:38
Δεν νομιζω να περασω ουτε απο εξω απο το ΚΤΕΟ.Ετσι κι αλλιως ουτε πινακιδα δεν φοραω στο ΚΤΜ ........

jasondakar
17/02/2008, 22:41
δεν με πειραζει :lol:

zoropatra
18/02/2008, 13:28
ΘΑ περασω και το RM κτεο?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kordix
18/02/2008, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
ΘΑ περασω και το RM κτεο?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ούτε απ' έξω...

:lol:

ktm-isa
01/03/2008, 22:20
To διάβασα και εγω πρόσφατα σε ενα μοτο_περιοδικό για το ΚΤΕΟ ΤΩΝ ΔΙΚΥΚΛΩΝ :sick:
Καλά εχει 3 σελίδες και λέει, λέει, λέει, λέει ...
Έτσι όπως τα λέει καμιά μοτοσικλέτα δεν θα μπορεί να έχει το ειδικό σηματάκι :eyepop:
Στάνταρ θα παίξει λαδωματάκι και θα το παίρνουν όλοι, γιατί άλλωστε το κάνανε ? Για να τα βγάλουνε και απο εκεί, δεν τους φτάνουν όλα τα άλλα.
Εμένα πάντως με συμφέρει περισσότερο να αγοράσω καινούργιο απο το να το κάνω όπως ηταν ... :wave2: