PDA

View Full Version : Ktm Exc 400



Σελίδες : [1] 2

MikeG
21/02/2008, 12:08
Αφού ο προβληματισμός για το τι μηχανάκι enduro να αγοράσω μεγαλώνει, & ενώ προσανατολιζόμουν στα 250 4Τ, με επικρατέστερο το WR250, ύστερα από μια πρωινή ευχάριστη συζήτηση με το "Βρώμικο Πουλί" προστέθηκε το KTM 400 EXC στη λίστα.
Νομίζω ότι οι περισσότεροι ξέρετε περίπου τι ζητάω, από τα αρκετά ποστάκια που έχω κάνει. :D
Ας πω πάλι εν ολίγεις ότι αρχικά η χρήση θα είναι καθαρά ερασιτεχνική σε διαφόρων ειδών τερέν & πολλές φορές θα χρειαστεί να καλύβω "μεγάλες" αποστάσεις για να φτάσω στο μέρος της εντουράδας.
Τώρα όσον αφορά το επίπεδο μου στο εντούρο θα με χαρακτήριζα αρχάριο προς μέσο οδηγό. Δεν είμαι άσχετος αλλά ούτε & έτοιμος να μπω σε πίστα. Σε trail ride όμως αν γινόταν Κρήτη θα ήμουν ήδη μέσα:winka: .
So, τι λέτε για το KTM? Σε τι τιμές θα το βρω σε καλή κατάσταση που θα αξίζει η αγορά του. Στοχεύω μόνο σε μεταχειρισμένα με το budget να κυμαίνεται γύρω στις 4000.
Ευχαριστώ!!!!




p.s Άντε να βρω ένα μηχανάκι να οργώσω τις αστιβίδες :D

Stergios69
21/02/2008, 12:33
Μήπως εννοεις 450 ΕΧC?

nikos force
21/02/2008, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Μήπως εννοεις 450 ΕΧC? yparxei kai 400

fantacid
21/02/2008, 12:41
αντε ρε μιχαλη πανε παρε ενα βρωμιαρικο χωματινο να χαρεις κ συ τωρα που εισαι παιδι ακομα κ μη το πολυ σκαλιζεις!

παρε ενα ΚΤΜακι κ αν σου τοσο ακαταλληλο βρε παιδι το αλλαζεις σε κανα χρονο.
αν κ δυσκολο γιατι μεσα σε 5-10 βολτες θα του βρεις τα κουμπια κ θα συμφιλιωθεις μαζι του!

μου φαινεται οτι ψαχνεις το ΤΕΛΕΙΟ μηχανακι, που στη τελικη κατι τετοιο ΔΕΝ υπαρχει,
ολα εχουν τα υπερ κ τα κατα τους!

φιλικα μαστρο μιχαλιο!

:wave2:

MikeG
21/02/2008, 12:42
Το μηχανάκι είναι αυτό :
Αλήθεια πότε άρχισε να βγαίνει? Any problems? Service θέματα ππυ θα πρέπει να με ανυσηχούν..?

Από site ΚΤΜ.gr

Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κινητήρας
Τύπος Κινητήρα Μονοκύλινδρος, τετράχρονος
Κυβικά 398,2 cc
Εκκίνηση Μανιβέλα / Μίζα / 4 Ah
Καρμπυρατέρ Keihin MX FCR 39


Πλαίσιο
Πλαίσιο Κεντρικό τύπου double-cradle 25CrMo4
Υπο-Πλαίσιο Αλουμινίου 7020
Τιμόνι Renthal Aluminium Φ 28/22 mm (1.10/0.87")
Ανάρτηση Εμπρός WP USD Φ 48 mm (1.89")
Ανάρτηση Πίσω WP monoshock PDS
Φρένο Εμπρός Δισκόφρενο Φ 260 / 220 mm (10.24 / 8.66")
Φρένο Πίσω Δισκόφρενο Φ 260 / 220 mm (10.24 / 8.66")
Τροχοί, Εμπρός / Πίσω 1.60 x 21", 2.15 x 18" Excel
Ελαστικά, Εμπρός / Πίσω 90/90-21", 140/80-18"
Αλυσίδα X-ring chain 5/8 x 1/4"
Σιλανσιέ Αλουμινίου
Γωνία Κάρτερ 26,5o
Απόσταση από το έδαφος 380 mm (15")
Ύψος Σέλας 925 mm (36.42")
Χωρητικότητα Ρεζερβουάρ 8 liters (2.11 gal)
Βάρος (χωρίς καύσιμα) 113.5 kg (250.3 lbs)


121177

Zid
21/02/2008, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Αφού ο προβληματισμός για το τι μηχανάκι enduro να αγοράσω μεγαλώνει, & ενώ προσανατολιζόμουν στα 250 4Τ, με επικρατέστερο το WR250, ύστερα από μια πρωινή ευχάριστη συζήτηση με το "Βρώμικο Πουλί" προστέθηκε το KTM 400 EXC στη λίστα.
Νομίζω ότι οι περισσότεροι ξέρετε περίπου τι ζητάω, από τα αρκετά ποστάκια που έχω κάνει. :D
Ας πω πάλι εν ολίγεις ότι αρχικά η χρήση θα είναι καθαρά ερασιτεχνική σε διαφόρων ειδών τερέν & πολλές φορές θα χρειαστεί να καλύβω "μεγάλες" αποστάσεις για να φτάσω στο μέρος της εντουράδας.
Τώρα όσον αφορά το επίπεδο μου στο εντούρο θα με χαρακτήριζα αρχάριο προς μέσο οδηγό. Δεν είμαι άσχετος αλλά ούτε & έτοιμος να μπω σε πίστα. Σε trail ride όμως αν γινόταν Κρήτη θα ήμουν ήδη μέσα:winka: .
So, τι λέτε για το KTM? Σε τι τιμές θα το βρω σε καλή κατάσταση που θα αξίζει η αγορά του. Στοχεύω μόνο σε μεταχειρισμένα με το budget να κυμαίνεται γύρω στις 4000.
Ευχαριστώ!!!!




p.s Άντε να βρω ένα μηχανάκι να οργώσω τις αστιβίδες :D Εφόσον θα επιλέξεις με κριτήριο τις μεγάλες αποστάσεις τα 450 είναι καλύτερα από τα 250 ,απλά το 250 σε κάποια μονοπατάδα θα σε διευκολύνει περισσότερο εφόσον θεωρείς τον εαυτό σου αρχάριο.
Με 4000 θα βρείς σίγουρα πολύ καλό μηχανάκι.. και 450 wrf 04 και exc 400 - 450 .
Πάντως το 400 είναι πολύ ωραίο αν τελικά επιλέξεις αυτό !!!:)

dirtbird
21/02/2008, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Το μηχανάκι είναι αυτό :
Αλήθεια πότε άρχισε να βγαίνει? Any problems? Service θέματα ππυ θα πρέπει να με ανυσηχούν..?



Aυτό -λογικά- είναι το μοντέλο 2005-2007 (με διαφορές στο φινίρισμα για κάθε έτος).
Τα 2003-2004 είναι σαν του oldman.

:rolleyes: :) :) Γιατί δεν απαιτείς(:D ) από τον old να σου πουλήσει το δικό του?

MikeG
21/02/2008, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Aυτό -λογικά- είναι το μοντέλο 2005-2007 (με διαφορές στο φινίρισμα για κάθε έτος).
Τα 2003-2004 είναι σαν του oldman.

:rolleyes: :) :) Γιατί δεν απαιτείς(:D ) από τον old να σου πουλήσει το δικό του?



Μου έδωσες γαμάτη ιδέα:D :smokin:
Όμως αυτός 450 δεν έχει...?Μήπως ανεβαίνω επικύνδινα..? :wave2:

marios8
21/02/2008, 13:58
Το θέμα είναι οτι το 400 έχει το ίδιο βάρος με το 450.
Οπότε δεν έχει καμία σχέση με το 250.
Μπορείς να πείς οτι είναι ένα ήπιο 450.
Όσοι το έχουν οδηγήσει λένε τα καλύτερα.
Είχα προβληματιστεί και εγώ όταν αγόρασα το 250.
Το ότι δεν το πήρα έχει να κάνει περισσότερο με το βάρος .
Το οτι είναι 400 κυβικά δεν πάει να πεί οτι θα το καβαλάς και θα κάνεις 100 χιλ ασφαλτο και μετά θα μπαίνεις στο χώμα.
Με αυτά τα μηχανάκια όσο λιγότερη ασφαλτο πατάς τόσο καλύτερα είναι.
Πιστεύω οτι για έναν αρχάριο που δεν έχει το δικό μου κόλλημα με το βάρος είναι ότι καλύτερο.
Ένα μειονέκτημα είναι οτι σταμάτησε να το παράγει (αλλα αυτό δεν λέει και πολλά )


:beer: :beer: :beer: :wave2:

nantin
21/02/2008, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Μου έδωσες γαμάτη ιδέα:D :smokin:
Όμως αυτός 450 δεν έχει...?Μήπως ανεβαίνω επικύνδινα..? :wave2:

γιατι γκαζι ειναι οσο θελεις το χειριζεσαι .το κακο ειναι να εχεις λιγοτερο .το περισσοτερο αμα το φοβασαι δεν το χρησιμοποιεις .ασεπου αμα θες να μπεις σε αγωνες το 400 θα ειναι μειον .πιστευω οτι υπερβολικο ειναι μονο το 525 .και η λυση της μοτο του αντωνη αν το δινει ειναι πιστευω καλη αφου ειναι ενα μηχανακι που το γνωριζεις και στα συν οτι οτι και να χρειαστεις ο αντωνης θα σε βοηθησει .το μονο που δεν ξερει αυτος ειναι τι μοτο θα παρει αμα πουλησει το δικο του :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MikeG
21/02/2008, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
το μονο που δεν ξερει αυτος ειναι τι μοτο θα παρει αμα πουλησει το δικο του :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


<Spam on

Ξέρω εγώ τι θα πάρει... & έχει έρθει & η ώρα


Spam off>

ktmakis
21/02/2008, 14:13
To 450 δεν κάνει για αρχάριο προς μέσο οδηγό.
Το 400αράκι είναι οτι πρέπει.
Θα το ευχαριστηθείς πολύ περισσότερο.
Αξιόπιστο ήπιο μανιτζέβελο και με πολυ γλυκιά απόκριση.

marios8
21/02/2008, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
γιατι γκαζι ειναι οσο θελεις το χειριζεσαι .το κακο ειναι να εχεις λιγοτερο .το περισσοτερο αμα το φοβασαι δεν το χρησιμοποιεις .ασεπου αμα θες να μπεις σε αγωνες το 400 θα ειναι μειον


:nono: :nono: :nono: :nono:
Φίλε nantin εδώ έχεις λάθος. Αν ήταν έτσι όλοι θα έπαιρναν 530 και θα πήγαιναν με λίγο γκάζι .

Το 400 γιατί είναι μείον στον αγώνα? :confused: :confused:

Ο πρωταθλητής στο εντούρο φέτος (στη γενική) ήταν με 250 4τ (Σιαφαρίξ)
Ο πρωταθλητής Αττικα φέτος (στη γενική) ήταν με 125 2τ (Μανωλίδης)

Τα κυβικά σε εντούρο ΔΕΝ παίζουν κανένα ρόλο στο πόσο γρήγορα θα κινηθείς.
Το όλο θέμα είναι ποιό σε βολεύει περισσότερο.

:beer: :beer: :wave2:

MikeG
21/02/2008, 14:21
Οπότε ανάμεσα σε 400 & 450 τι προτειμίσω? Υπόψην δεν είχα ποτέ άλλο μηχανάκι enduro.
Επίσης μήπως έβγαινε κάπιο 425?:confused:
Νομίζω ότι το καλύτερο για μένα τελικά ίσως είναι το 400, αλλά ελπίζω με τη βοήθεια σας να βγάλω άκρη.


:wave2:

nantin
21/02/2008, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
:nono: :nono: :nono: :nono:
Φίλε nantin εδώ έχεις λάθος. Αν ήταν έτσι όλοι θα έπαιρναν 530 και θα πήγαιναν με λίγο γκάζι .

Το 400 γιατί είναι μείον στον αγώνα? :confused: :confused:

Ο πρωταθλητής στο εντούρο φέτος (στη γενική) ήταν με 250 4τ (Σιαφαρίξ)
Ο πρωταθλητής Αττικα φέτος (στη γενική) ήταν με 125 2τ (Μανωλίδης)

Τα κυβικά σε εντούρο ΔΕΝ παίζουν κανένα ρόλο στο πόσο γρήγορα θα κινηθείς.
Το όλο θέμα είναι ποιό σε βολεύει περισσότερο.

:beer: :beer: :wave2:

φιλε μου μαριε μαλλον το εθεσα λαθος .εννοω οτι για το 400 δεν υπαρχει κατηγορια .σιγουρα αν ειναι ενας εμπειρος αναβατης με το 400 με εναν μεσο αναβατη με εναμικροτερο σιγουρα το αποτελεσμα θα ειναι υπερ του 400 .οσο για τον σιαφαρικα σε ενημερωνω οτι το 250 ειναι μοτοκρος μεταποιημενο .και πολυ καλα μεταποιημενο .οι αναρτησεις του εχουν φυγει στο εξωτερικο αν δεν κανω λαθος . πιστευω να καταλαβες το νοημα μου .και δεν διαφωνω καθολου με αυτα που γραφεις :wave2: :wave2:

marios8
21/02/2008, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Οπότε ανάμεσα σε 400 & 450 τι προτειμίσω? Υπόψην δεν είχα ποτέ άλλο μηχανάκι enduro.



Να τα κάνεις βόλτα και τα 2 και να αποφασίσεις εσυ πιο σε βολεύει καλύτερα .



:wave2:

MikeG
21/02/2008, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Να τα κάνεις βόλτα και τα 2 και να αποφασίσεις εσυ πιο σε βολεύει καλύτερα .



:wave2:

Σωστό αλλά εδώ Ηράκλειο δύσκολα τα πράγματα. Anyway...
Ας πει ο καθένας την άποψη του & βλέπουμε:winka:



p.s & για να μην ονειρεύομαι & φτιάχνομαι άδικα. Στα χρήματα που λέω (4000) θα βρω αξιόλογα μηχανάκια 400 έτσι? :wave2:

Zid
21/02/2008, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG

Επίσης μήπως έβγαινε κάπιο 425?:confused:



:wave2: Yamaha 426 01, αλλά δεν θα στο συνιστόυσα,λόγω έλλειψης μίζας και εφόσον θεωρείς τον εαυτό σου αρχάριο!!
Πολύ δυνατό μηχανάκι αλλά και πολύ σπασαρχίδικη μανιβέλα!!

nantin
21/02/2008, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Οπότε ανάμεσα σε 400 & 450 τι προτειμίσω? Υπόψην δεν είχα ποτέ άλλο μηχανάκι enduro.
Επίσης μήπως έβγαινε κάπιο 425?:confused:
Νομίζω ότι το καλύτερο για μένα τελικά ίσως είναι το 400, αλλά ελπίζω με τη βοήθεια σας να βγάλω άκρη.


:wave2:

θα σου μιλησω απο προσωπικη αποψη και πιστευω οτι θα σε βοηθησω .περσι τετοιο καιρο πριν παρω το γκασ γκασ ειχα ζαλισει τον αντωνη .ειχα μικρη εμπειρια και δεν ηξερα τι να επιλεξω .τελικα μετα απο πολυτιμες συμβουλες του σοφου κατεληξα με ενα διχρονο 250 το οποιο εχει πολυ δυστροπο χαρακτηρα οπως επιβαλεται για τα διχρονα .στην πρωτη μου βολτα ηταν ο fantacid ο αντωνης crs- k kai αλλοι .ρωτησε τους πως ημουν .σαν χεσ.νος οτι ανηφορικο ειχε κλιση μεγαλυτερη απο ισιαδι με εκανε να τους ρωταω αν υπαρχει εναλλακτικη .μετα απο ενα χρονο και πολλες ωραιες και ζορικες διαδρομες .απειρες τουμπες ακολουθω σε ολες τις βολτες .παγκοσμιος δεν ειμαι αλλα ευχαριστιεμαι το μηχανακι μου .γι αυτο και διαφωνω με οσους λενε για διαφορες κυβικων και αν μπορεις να οδηγησεις το ενα η το αλλο .και ειμαι και 30 χρονων δεν ειμαι πιτσιρικας να βραζει το αιμα μου .αυτα φιλε :beer: :beer: :beer:

dirtbird
21/02/2008, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG

Ας πει ο καθένας την άποψη του & βλέπουμε:winka:



:mad: :mad:


τα χρήματα που λέω (4000) θα βρω αξιόλογα μηχανάκια 400 έτσι? :nono: :confused:

johnpan
21/02/2008, 14:46
εγώ με το husaberg 400 έχω κάνει 10 βόλτες και εξοικειώνομαι πολύ γρήγορα μαζί του. Εχει πολύ γκάζι αλλά είναι προβλέψιμο, δε θα σουζάρει στα καλά καθούμενα εκεί που πας απλά να επιταχύνεις ήπια. Νομίζω με το 450 δε θα μπορούσα να αρχίσω.

kordix
21/02/2008, 15:00
Να πω και γω τη γνώμη μου.

Πάρε το 400 ρι.

Είναι ροπάτο, έχει αρκετή δύναμη αλλά είναι φιλικό, είναι γερό (αυτό εξαρτάται από τη συντήρηση που έχει γίνει στο μηχανάκι που θα πάρεις).

Έχει καλές αναρτήσεις + θέση οδήγησης + φρένα.

Το 400 είναι πιο ήπια χρονισμένο από το 450. Έχει μικρότερο στρόφαλο και φαντάζομαι (επειδή δεν έχω οδηγήσει 450) θα εχει πιο ελαφριά αίσθηση.

Έίσαι έτοιμος όμως να του κάνεις τη συντήρηση που πρέπει;
Έχεις ενημερωθεί για αυτή;

Όσο ήρεμο και να είναι, δεν παύει να είναι ENDURO μηχανάκι.

marios8
21/02/2008, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
γι αυτο και διαφωνω με οσους λενε για διαφορες κυβικων και αν μπορεις να οδηγησεις το ενα η το αλλο .


Αν αναφέρεσαι σε μένα θα σου πώ τα εξής.

Δεν είπα οτι δεν θα μπορεί να οδηγήσει κάτι. Είπα για το τί σου ταιριάζει περισσότερο.
Και ναι τα κυβικά έχουν μεταξύ τους διαφορές.
Δεν είπα οτι αυτός που οδηγάει το 530 είναι καλύτερος ή εμπειρότερος απο κάποιον που οδηγάει 125.
Ισα ίσα τα παραδείγματα που ανέφερα ήταν χαρακτηριστικότατα.
Αλλα δεν μπορείς να πείς οτι το 450 οδηγείται σαν το 125.
Αλλο πράγμα το ένα άλλο πράγμα το άλλο.
Άλλη τεχνική το ένα άλλη τεχνική το άλλο.

Το θέμα ξαναλέω είναι, εσένα προσωπικά πιο μηχανάκι σου ταιριάζει.
Γι αυτό και ο Μιχάλης να προσπαθήσει να οδηγήσει όσα περισσότερα μπορεί ώστε να έχει άποψη.
:wave2:

nantin
21/02/2008, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Αν αναφέρεσαι σε μένα θα σου πώ τα εξής.

Δεν είπα οτι δεν θα μπορεί να οδηγήσει κάτι. Είπα για το τί σου ταιριάζει περισσότερο.
Και ναι τα κυβικά έχουν μεταξύ τους διαφορές.
Δεν είπα οτι αυτός που οδηγάει το 530 είναι καλύτερος ή εμπειρότερος απο κάποιον που οδηγάει 125.
Ισα ίσα τα παραδείγματα που ανέφερα ήταν χαρακτηριστικότατα.
Αλλα δεν μπορείς να πείς οτι το 450 οδηγείται σαν το 125.
Αλλο πράγμα το ένα άλλο πράγμα το άλλο.
Άλλη τεχνική το ένα άλλη τεχνική το άλλο.

Το θέμα ξαναλέω είναι, εσένα προσωπικά πιο μηχανάκι σου ταιριάζει.
Γι αυτό και ο Μιχάλης να προσπαθήσει να οδηγήσει όσα περισσότερα μπορεί ώστε να έχει άποψη.
:wave2:

δεν αναφερομαι σε εσενα και πιστευω οτι σου απαντησα πριν σε οσα τυχον μας εφερναν σε διαφωνιες .απλα του αναφερω την προσωπικη μου εμπειρια και το γεγονος οτι καποιοι μου ελεγαν το ενα η το αλλο .δεν μιλαω γενικα .μιλαω συγκεκριμενα και πιο συγκεκριμενα σαν αρχαριος ενοιωθα πιο ευκολοδηγητο το 426 του νασου παρα το δικο μου και ολα αυτα μεχρι να με ενημερωσει ο αντωνης για την πιεση γιατι το δικο μου ειχε ερθει με 2 μπαρ .μετα δεν κατεβαινα απο το δικο μου .υπαρχει και σχετικη φοτο σε αλλη συζητηση που ο αντωνης ελεγχει την πιεση στη μοτο μου ειναι ακριβως πριν ενα χρονο .μαριε δεν βρισκω καποιο λογο διαφωνιας μεταξυ μας οποτε μην πιανεσαι στις λεξεις :beer: :beer: :beer:

marios8
21/02/2008, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από nantin
δεν αναφερομαι σε εσενα και πιστευω οτι σου απαντησα πριν σε οσα τυχον μας εφερναν σε διαφωνιες .απλα του αναφερω την προσωπικη μου εμπειρια και το γεγονος οτι καποιοι μου ελεγαν το ενα η το αλλο .δεν μιλαω γενικα .μιλαω συγκεκριμενα και πιο συγκεκριμενα σαν αρχαριος ενοιωθα πιο ευκολοδηγητο το 426 του νασου παρα το δικο μου και ολα αυτα μεχρι να με ενημερωσει ο αντωνης για την πιεση γιατι το δικο μου ειχε ερθει με 2 μπαρ .μετα δεν κατεβαινα απο το δικο μου .υπαρχει και σχετικη φοτο σε αλλη συζητηση που ο αντωνης ελεγχει την πιεση στη μοτο μου ειναι ακριβως πριν ενα χρονο .μαριε δεν βρισκω καποιο λογο διαφωνιας μεταξυ μας οποτε μην πιανεσαι στις λεξεις :beer: :beer: :beer:

nantin δεν είχα δεί καθόλου την προηγούμενη απάντησή σου :hypnotize :hypnotize


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

hararm123
21/02/2008, 16:25
Ειμαι ευτυχης κατοχος EXC 400 και νομιζω οτι το ευτυχης τα λεει ολα.Πριν το παρω ειχα και εγω προβληματισμο του στυλ 400 η 450.Λοιπον το μηχανακι το εχω καταευχαριστηθει.Εχει πολυ γκαζι αλλα οχι τοσο ωστε να σε σκοτωνει σε καθε βολτα... παντως σιγουρα δεν θα σου λειψει...Το 450 δεν το εχω οδηγησει αλλα φιλος εχει το525 και ερχεται παντα στις στασεις καταιδρωμενος και κομμενος ειδικα αν ειναι δυσκολο το τερραιν.Αποψη μου ειναι οτι το πολυ γκαζι ειναι αχρηστο εκτος και αν εισαι αναβατης παγκοσμιου.Μην μασας λοιπον και μην εχεις προβληματισμους για το 400.Το μονο που πρεπει να προσεξεις ειναι η ευλαβεια στην συντηρηση...Προσεχουμε για να εχουμε........Καλα χωματα.........

hararm123
21/02/2008, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG




p.s & για να μην ονειρεύομαι & φτιάχνομαι άδικα. Στα χρήματα που λέω (4000) θα βρω αξιόλογα μηχανάκια 400 έτσι? :wave2:


Για KTM δυσκολο το βλεπω μην ξεχνας οτι καινουργιο εκανε περιπου 8500.Μηπως να κοιταξεις σε αυτα τα λεφτα για DRZ400.

ARISPEED1
21/02/2008, 20:11
ΓΑΤΟΕΝΤΟΥΡΑΔΕΣ ΤΟ θέμα ειναι ,οχι το τι οδηγάς ,αλλά αν μπορείς να το πάς !,οχι το ποιήμα αλλά το ΜΗΧΑΝΗΜΑ !!!!Ο Χ.Πουλόπουλος ,αναβάτης εντούρο,οπως κ πολλοί αλλοι,κ το πατίνι με ρουλεμάν θα το σουζάρουν κ θα το τελικιάσουν....Εμείς οι ερασιτέχνες θέλουμε το βολικό ,ελαφρύ ,ροπάτο κ σεξουαλικό μηχάνημα για να βολτάρουμε κ να διασκεδάσουμε !ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.... ΤΟ 450 ΕΝΑΙ ΤΟΟΟΟ MUCHHHH ΓΙΑ τον μ΄λεσο οδηγό ,στα κλειστά κ δύσκολα τρελαίνεται ... ΤΟ 250 καλό αλλά στα δυσκολα κ ανηφορικά θέλει ηψηλές στροφές κ γκάζι .....Η καλύτερη επιλογή 200 2Τ ειναι οτι καλύτερο ,ειδικά κ για μικρόσωμους αναβάτες. Οι γορίλες ερασιτέχνεςθα προτιμήσουν 400 4Τ γιατί ειναι το ιδανικό κορίτσι για ολα τα γούστα.....ΤΕΛΛΛΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ , Φιλιά κ καλές βόλτες Αρης 58 φέτος....

hararm123
21/02/2008, 21:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από ARISPEED1
ΓΑΤΟΕΝΤΟΥΡΑΔΕΣ ΤΟ θέμα ειναι ,οχι το τι οδηγάς ,αλλά αν μπορείς να το πάς !,οχι το ποιήμα αλλά το ΜΗΧΑΝΗΜΑ !!!!Ο Χ.Πουλόπουλος ,αναβάτης εντούρο,οπως κ πολλοί αλλοι,κ το πατίνι με ρουλεμάν θα το σουζάρουν κ θα το τελικιάσουν....Εμείς οι ερασιτέχνες θέλουμε το βολικό ,ελαφρύ ,ροπάτο κ σεξουαλικό μηχάνημα για να βολτάρουμε κ να διασκεδάσουμε !ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.... ΤΟ 450 ΕΝΑΙ ΤΟΟΟΟ MUCHHHH ΓΙΑ τον μ΄λεσο οδηγό ,στα κλειστά κ δύσκολα τρελαίνεται ... ΤΟ 250 καλό αλλά στα δυσκολα κ ανηφορικά θέλει ηψηλές στροφές κ γκάζι .....Η καλύτερη επιλογή 200 2Τ ειναι οτι καλύτερο ,ειδικά κ για μικρόσωμους αναβάτες. Οι γορίλες ερασιτέχνεςθα προτιμήσουν 400 4Τ γιατί ειναι το ιδανικό κορίτσι για ολα τα γούστα.....ΤΕΛΛΛΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ , Φιλιά κ καλές βόλτες Αρης 58 φέτος....


Γεια σου συναδελφε:beer: :D :D

Χωμάτινος
21/02/2008, 22:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
...
Ας πει ο καθένας την άποψη του & βλέπουμε:winka:
...

Η άποψή μου είναι ότι μας έχεις σπάσει τα νεύρα :mad:

Πάρε ένα ρημάδι να τελειώνουμε (κατά προτίμηση με "φιλικότερη" συμπεριφορά) και πιές του το αίμα !!! :a25: :a8: :a30:

GASer
21/02/2008, 22:43
Αν θέλεις οπωσδήποτε τετράχρονο και είσαι μεταξύ ΚΤΜ 400 και ΚΤΜ 450 και αρχάριος προς μέτριος (medium rare δηλαδή... :rotflmao: ), τότε 400.

MikeG
22/02/2008, 14:07
Παιδιά έκλεισε! Θα αγοράσω αυτό! :smokin: :smokin:


121301

ktmakis
22/02/2008, 14:14
Σωστός....

Zid
22/02/2008, 14:16
To βρήκες μεταχ/νο MIke?Και πόσο?:)

MikeG
22/02/2008, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
To βρήκες μεταχ/νο MIke?Και πόσο?:)

Τώρα ξεκινάει η αναζήτηση για να το βρώ!
Αν κάποιος έχει κάποιο υπόψην του ας με ενημερώσει:winka:


:wave2:

Χωμάτινος
22/02/2008, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Παιδιά έκλεισε! Θα αγοράσω αυτό! :smokin: :smokin:


Oh Yeah Baby :a013: :a8:


Πιές του το αίμα !!!

OldMan
23/02/2008, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Oh Yeah Baby :a013: :a8:
Πιές του το αίμα !!!
Ποιός θα πιει το αίμα ποιού ...??? :look:

STOYBI
23/02/2008, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ποιός θα πιει το αίμα ποιού ...??? :look:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fantacid
23/02/2008, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ποιός θα πιει το αίμα ποιού ...??? :look:


λαου λαου μπρε,

δεν ειπαμε απ τη πρωτη μανιβελια!

:lol: :lol: :lol: :lol:

dirtbird
23/02/2008, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Παιδιά έκλεισε! Θα αγοράσω αυτό! :smokin: :smokin:

@@

:smokin: :smokin:

dirtbird
23/02/2008, 20:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
λαου λαου μπρε,

δεν ειπαμε απ τη πρωτη μανιβελια!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Mας βλέπω να παίρνουμε τον μπο@λο....:smokin: :smokin: :smokin:

μίζα, φαινόμενο... :o :D

fantacid
23/02/2008, 20:34
:smokin:


121439

dirtbird
23/02/2008, 20:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
:smokin:

Έχεις ανηψάκι στο νηπιαγωγείο? :confused: :smokin: :smokin:

..τσακωνάρι.... :D :D

MikeG
23/02/2008, 21:23
Από βδομάδα........ Όλα είναι έτοιμα & το μωρό με περιμένει...:smokin:

johnpan
24/02/2008, 16:00
Ωραία! Αντε με το καλό! Βρήκες καμιά καλή ευκαιρία ή πας για καινούριο?

MikeG
24/02/2008, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Ωραία! Αντε με το καλό! Βρήκες καμιά καλή ευκαιρία ή πας για καινούριο?


Μοντέλο 2004 αγρατζούνιστο! 4500 euros. Σκέφτομαι αύριο, μεθαύριο να το τσιμπήσω :winka:

johnpan
24/02/2008, 17:55
Προπονήσου, από Νοέμβρη ξεκινάμε μαζί trail raids που είμαι κι εγώ αρχάριος! Ψήνεσαι?

MikeG
24/02/2008, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Προπονήσου, από Νοέμβρη ξεκινάμε μαζί trail raids που είμαι κι εγώ αρχάριος! Ψήνεσαι?


Εγώ είμαι Κρήτη καρντιά μου :o :lol: :lol: :wave2:

GASer
24/02/2008, 18:41
Κρήτη σε ποιό μέρος;

MikeG
24/02/2008, 18:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Κρήτη σε ποιό μέρος;


Ηράκλειο.:winka: Γιατί ρωτάς?

ktmakis
24/02/2008, 19:51
Είναι περίεργος ρε φίλε.
Ασε το έχει από μικρός.
Και εδώ και 2 χρόνια τον έχει πιάσει μανία με τη Κρήτη...
:rotflmao: :lol:

MikeG
24/02/2008, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis
Είναι περίεργος ρε φίλε.
Ασε το έχει από μικρός.
Και εδώ και 2 χρόνια τον έχει πιάσει μανία με τη Κρήτη...
:rotflmao: :lol:

Χώρος υπάρχει, διαδρομές άπειρες & πανέμορφες, όρεξη υπάρχει! Μπείτε στο καράβι μια Παρασκευή βράδυ & θα περάσουμε μια χαρά!


:wave2: :beer:

GASer
25/02/2008, 10:34
Είναι η γυναίκα μου από το Ηράκλειο και κατεβαίνω συχνά. Θα έρθω το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας. Πάρε το 400 και βρες διαδρομές!!!

GASer
25/02/2008, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis
Είναι περίεργος ρε φίλε.
Ασε το έχει από μικρός.
Και εδώ και 2 χρόνια τον έχει πιάσει μανία με τη Κρήτη...
:rotflmao: :lol:

Ζηλιάρη!!

MikeG
25/02/2008, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Πάρε το 400 και βρες διαδρομές!!!


:a013:

ktmakis
25/02/2008, 11:16
Εκδρομικό enduro στη Κρήτη !!!

MikeG
25/02/2008, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis
Εκδρομικό enduro στη Κρήτη !!!

Άντε μπράβο...! Για να το ψήνουμε σιγά σιγά! :beer: :wave2:

Operater
25/02/2008, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Χώρος υπάρχει, διαδρομές άπειρες & πανέμορφες, όρεξη υπάρχει! Μπείτε στο καράβι μια Παρασκευή βράδυ & θα περάσουμε μια χαρά!


:wave2: :beer:

Πηγασάκια δέχεστε? Ή θα μείνω με το .... τιμόνι στο χέρι?

MikeG
25/02/2008, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Πηγασάκια δέχεστε? Ή θα μείνω με το .... τιμόνι στο χέρι?

Από όλα. Θα ανοίξω καινούριο thread μέσα στη βδομάδα για προτάσεις, συζήτηση & τα σχετικά.
Ας μη σπαμμάρουμε στο εδώ thread αν και μόλις πάρω το μοτόρι βλέπω το thread να πέρνει την άγουσα..



:wave2:

Akatanomastos
25/02/2008, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Από όλα. Θα ανοίξω καινούριο thread μέσα στη βδομάδα για προτάσεις, συζήτηση & τα σχετικά.
Ας μη σπαμμάρουμε στο εδώ thread αν και μόλις πάρω το μοτόρι βλέπω το thread να πέρνει την άγουσα..



:wave2:

αντε ρε καλοριζικο!!!

:beer: :beer: :beer:

(θα προσπαθησω να <<κλεψω>> το ντι-αρ του γιαννη για το τριημερο:alien: )



εντιτ: κτμουρα τελικα κουφαλα..
καλυτερα ετσι:wave2:

MikeG
27/02/2008, 10:26
Μπορεί κάποιος να μου πει πόσους ίππους βγάζει (εγκυκλοπαιδικά να ξέρω το μηχανάκι μου:D ) γιατί όσο & αν ψάχνω στο web δε μπορώ να βρω.
Thanks:winka:

dirtbird
27/02/2008, 10:38
2 (φορολογήσιμους).....


:smokin: :smokin:

MikeG
27/02/2008, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
2 (φορολογήσιμους).....


:smokin: :smokin:

Δε κάνω φορολογική δήλωση καρντιά μου. Μήπως μπορείς να μου πεις πόσοι φορολογούνται?
:winka:

dirtbird
27/02/2008, 12:22
10:bigcry: :bigcry:

Akatanomastos
27/02/2008, 14:22
ε δε θα βγαζει και 45 ζα?

fantacid
27/02/2008, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Μπορεί κάποιος να μου πει πόσους ίππους βγάζει (εγκυκλοπαιδικά να ξέρω το μηχανάκι μου:D ) γιατί όσο & αν ψάχνω στο web δε μπορώ να βρω.
Thanks:winka:


k επειδη θα θες να ρωτησεις κ αλλα σε λιγο....


Model: KTM EXC 400
Year: 2001
Category: Enduro / offroad
Rating: 75.2 out of 100. Show full rating and compare with other bikes
Engine and transmission
Displacement: 398.00 ccm (24.29 cubic inches)
Engine type: Single cylinder
Stroke: 4
Power: 44.00 HP (32.1 kW)) @ 8000 RPM
Compression: 11.5:1
Bore x stroke: 89.0 x 64.0 mm (3.5 x 2.5 inches)
Fuel system: Carburettor
Valves per cylinder: 4
Starter: Electric & kick
Cooling system: Liquid
Gearbox: 6-speed
Transmission type
final drive: Chain
Physical measures
Weight incl. oil, gas, etc: 122.0 kg (269.0 pounds)
Seat height: 930 mm (36.6 inches) If adjustable, lowest setting.
Wheelbase: 1,480 mm (58.3 inches)
Chassis and dimensions
Front suspension travel: 295 mm (11.6 inches)
Rear suspension travel: 320 mm (12.6 inches)
Front tyre dimensions: 90/90-21
Rear tyre dimensions: 140/80-18
Front brakes: Single disc
Front brakes diameter: 260 mm (10.2 inches)
Rear brakes: Single disc
Rear brakes diameter: 220 mm (8.7 inches)

fantacid
27/02/2008, 14:32
2004 (http://www.motorbikes.be/en/KTM/2004/EXC%20400%20Racing/)

Akatanomastos
27/02/2008, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ε δε θα βγαζει και 45 ζα?

Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid

Model: KTM EXC 400

Power: 44.00 HP (32.1 kW)) @ 8000 RPM


ειμαι πολυ καλος τελικα:smokin: :lol: :lol:


ρε μικε δεν καταλαβα καλα, το παρηγγειλες? ερχεται?
το αποφασισες? το πηρες? για ριξε ενα briefing

MikeG
27/02/2008, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ειμαι πολυ καλος τελικα:smokin: :lol: :lol:


ρε μικε δεν καταλαβα καλα, το παρηγγειλες? ερχεται?
το αποφασισες? το πηρες? για ριξε ενα briefing

Το έχω κλείσει. Μεταχειρισμένο το έχει ένα παλικάρι.Ελπίζω ότι τη Παρασκευή θα το έχω.
2004 model με 7200 χιλιόμετρα. :winka:

Akatanomastos
27/02/2008, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Το έχω κλείσει. Μεταχειρισμένο το έχει ένα παλικάρι.Ελπίζω ότι τη Παρασκευή θα το έχω.
2004 model με 7200 χιλιόμετρα. :winka:

καλοσουζοτο:winka:

fantacid
27/02/2008, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Το έχω κλείσει. Μεταχειρισμένο το έχει ένα παλικάρι.Ελπίζω ότι τη Παρασκευή θα το έχω.
2004 model με 7200 χιλιόμετρα. :winka:


ποσο το βρηκες?

αντε καλοοργωτο το εργαλειο!

:beer: :beer: :beer: :beer:

MikeG
27/02/2008, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ποσο το βρηκες?

αντε καλοοργωτο το εργαλειο!

:beer: :beer: :beer: :beer:

4300 :wave2:

Akatanomastos
27/02/2008, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
4300 :wave2:

ειναι ισως λιιιιιιγο <<παλιο>>
αλλα τα χιλιομετρα ειναι πολυ καλα νομιζω :wave2:

μια χαρα
κερνας αποψε ε?
με τη δουλεια τη γλυτωσες, με το μηχανακι δεν μας ξεφευγεις

ΕΝΑ τσαι παρακαλω:lol:

MikeG
27/02/2008, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
ειναι ισως λιιιιιιγο <<παλιο>>
αλλα τα χιλιομετρα ειναι πολυ καλα νομιζω :wave2:

μια χαρα
κερνας αποψε ε?
με τη δουλεια τη γλυτωσες, με το μηχανακι δεν μας ξεφευγεις

ΕΝΑ τσαι παρακαλω:lol:


Παλιό..? Ε για να πάρεις κάτι από 2006 & μετά θες πάνω από 6000 & δε παίζουν τόσα...
Εξάλλου εγώ ακούο τον γέρο μας :winka:

Akatanomastos
27/02/2008, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Παλιό..? Ε για να πάρεις κάτι από 2006 & μετά θες πάνω από 6000 & δε παίζουν τόσα...
Εξάλλου εγώ ακούο τον γέρο μας :winka:

ναι μωρε, <<Παλιο>> εγραψα με εισαγωγικα, πολυ λιγα χιλιομετρα εχει
κιριλε ειναι

ktmakis
27/02/2008, 15:17
Αν είναι χωμάτινα χλμ καλύτερα κοίτα κάτι άλλο.

MikeG
27/02/2008, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis
Αν είναι χωμάτινα χλμ καλύτερα κοίτα κάτι άλλο.

Όχι, είναι μέσα στη πολή για μια απόσταση 7 χιλιομέτρων τη μέρα. Το μηχανάκι το είχε κάποιος ο οποίος πήγαινε σα "κότα" & είναι και πολύ ψείρας. Επίσης από θέμα κιλών & εμπειρίας ανήκεισ τη κατηγορία φτερού.
Εξάλλου από ότι μου είπε ο παλιάθρωπας (Oldman) τα μηχανάκια αυτά δε παθαίνουν τίποτα (με χρήση σε λογικά πλαίσια).

:winka: :beer:

STOYBI
27/02/2008, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis
Αν είναι χωμάτινα χλμ καλύτερα κοίτα κάτι άλλο.

Απο ποια αποψη...???:confused:

(Μιας και απο οτι ξερουμε δεν υπαρχει ποιο ευκολο πραγμα απο το να σπας αυτα τα μηχανακια στην ασφαλτο..)

:wave2:

ktmakis
27/02/2008, 16:18
Τα μοτερ αυτά είναι πολύ αξιόπιστα. Περισσότερο και από Ιαπωνικά.
Ο μόνος λόγος που σου είπα οτι είναι πολλά είναι η τιμή.
Τώρα να το μηχανάκι είναι στα υπόλοιπα ΟΚ δεδομένου οτι το μοτερ δεν χρειάζεται αλλαγή βασικών ανταλλακτικών προχώρα.
Απλά με τα 4χρονα εμείς οι 2χρονάκηδες είμαστε λίγο προκατειλλημένοι λόγω του οτι αν σου βγάλει το 2χρονο κάτι εύκολα φτιάχνεται σε αντίθεση με το 4χρονο που θέλει πολλά λεφτά και δουλειά.
Στείλε φωτό να το χαζέψουμε. :beer:

MikeG
28/02/2008, 19:59
Η δουλειά προς το παρόν χάλασε μιας & ο τύπος τα θέλει ντε και καλά όλα cash. :( :mad:
Άντε πάλι να βρω κανά ενδιαφέρον, ιδιαίτερα εδώ στη Κρήτη.

MikeG
29/02/2008, 07:47
:cry: :cry: :bawl: :bawl:

ktmakis
29/02/2008, 08:16
Κάθε εμπόδιο για καλό. Μη μασάς.
Μπορείς να συνεννοηθέις με κάποιον δικό σου εδώ στην Αθήνα να έχει το νου του για κανα καλό κομμάτι.

Zid
29/02/2008, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Η δουλειά προς το παρόν χάλασε μιας & ο τύπος τα θέλει ντε και καλά όλα cash. :( :mad:
Άντε πάλι να βρω κανά ενδιαφέρον, ιδιαίτερα εδώ στη Κρήτη.
Πάντως από ιδιώτη δύσκολα να βρεις κάποιον να σου κάνει ευκολίες όσον αφορά το τρόπο πληρωμής... :rolleyes:
Ολοι τα θέλουν cash μιας και πλέον δάνεια τραπεζών βγαίνουν πολύ εύκολα...:)

OldMan
29/02/2008, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
από ότι μου είπε ο παλιάθρωπας (Oldman) τα μηχανάκια αυτά δε παθαίνουν τίποτα
Ο παλιάνθρωπΑς είπε ότι το ΔΙΚΟ ΤΟΥ μηχανακι δεν παθαίνει τίποτε ....:winka: :smokin:

MikeG
29/02/2008, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ο παλιάνθρωπΑς είπε ότι το ΔΙΚΟ ΤΟΥ μηχανακι δεν παθαίνει τίποτε ....:winka: :smokin:


Το ίδιο & αυτό που θα πάρει ο Mike! Το πρόβλημα είναι ότι πρέπει πάλι να ψάχνω..........:cry:



edit : Μου χρωστάς & μια διεύθυνση!:winka:

dosko
29/02/2008, 12:00
Φαντάζομαι την προσφορά της hellinmoto για το 400αρι του 06 της έχεις δει.
Λινκ (http://www.istomediahost.gr/hellinmotoOffers/ktm.asp) το πέμπτο μηχανάκι.

Είναι ακριβότερο απο τα χρηματα που ψάχνεις, αλλα είναι "κούτα" :winka: :D

MikeG
29/02/2008, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από dosko
Φαντάζομαι την προσφορά της hellinmoto για το 400αρι του 06 της έχεις δει.
Λινκ (http://www.istomediahost.gr/hellinmotoOffers/ktm.asp) το πέμπτο μηχανάκι.

Είναι ακριβότερο απο τα χρηματα που ψάχνεις, αλλα είναι "κούτα" :winka: :D

Ναι....
Εγώ γύρω στα 4500 σκέφτομαι να δώσω... εκτός να βάλω δόσεις.....

Stergios69
29/02/2008, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ναι....
Εγώ γύρω στα 4500 σκέφτομαι να δώσω... εκτός να βάλω δόσεις.....
Aν βάλεις δόσεις πάρε καινούργιο...

MikeG
29/02/2008, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Aν βάλεις δόσεις πάρε καινούργιο...

Δε θέλω να βάλω δόσεις.. Θέλαω μέσα σε 3 μήνες το πολύ να το έχω ξεπληρώσει. Οπότε κοιτάω μέχρι 4500 euros. Τα 3500 είναι ήδη στην άκρη.

Zid
29/02/2008, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από dosko
Φαντάζομαι την προσφορά της hellinmoto για το 400αρι του 06 της έχεις δει.
Λινκ (http://www.istomediahost.gr/hellinmotoOffers/ktm.asp) το πέμπτο μηχανάκι.

Είναι ακριβότερο απο τα χρηματα που ψάχνεις, αλλα είναι "κούτα" :winka: :D Δεν γνωρίζω αν ισχύουν πλέον οι προσφορές στο site , πρέπει να έχουν εξαντληθεί τα περισσότερα... νομίζω...:)

MikeG
29/02/2008, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Δεν γνωρίζω αν ισχύουν πλέον οι προσφορές στο site , πρέπει να έχουν εξαντληθεί τα περισσότερα... νομίζω...:)

& είχα αρχίσει να το ψήνω για καινούριο.. Είχα πάρει χαρτί & μολύβι & ξεκίνησα λογαριασμούς.. :bigcry:

Zid
29/02/2008, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
& είχα αρχίσει να το ψήνω για καινούριο.. Είχα πάρει χαρτί & μολύβι & ξεκίνησα λογαριασμούς.. :bigcry: Θα μάθω και θα σε πώ... υπομονή...:wave2:

marios8
29/02/2008, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Θα μάθω και θα σε πώ...

Aπο ότι ξέρω και εγώ δεν υπάρχει 400αρι 07 στοκ :sad: :sad:

iatrodikastis
29/02/2008, 14:49
Τα στοκ τέλος...:bawl:

Μόνο ένα 525sx:eyepop: .

MikeG
29/02/2008, 14:50
Σκ@τ@


:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

Zid
29/02/2008, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Θα μάθω και θα σε πώ... υπομονή...:wave2: Στα είπαν οι απο πάνω βλέπω.... :wave2:

Χωμάτινος
29/02/2008, 15:39
Σε σιχάθηκε η ψυχή μου, πάρε κάτι να τελειώνουμε (ότι να 'ναι). .



. .και ρούφηξέ του το μεδούλι



:beer:

MikeG
01/03/2008, 18:11
Στο τωρινό τιμοκατάλογο της KTM δε βλέπω το 400. Έχει σταματήσει η πώληση του?

TOMASKTM
01/03/2008, 18:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Στο τωρινό τιμοκατάλογο της KTM δε βλέπω το 400. Έχει σταματήσει η πώληση του?



ναι!τώρα πλέον μόνο σαν του (λαχαν)oldman!

iatrodikastis
01/03/2008, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Στο τωρινό τιμοκατάλογο της KTM δε βλέπω το 400. Έχει σταματήσει η πώληση του?


Δεν υπάρχει έκδοση 08.Το σταμάτησε γιά αυτή την χρονιά.

Επανέρχεται με νέο μοτέρ το 09.