PDA

View Full Version : Hornet 2008..



993cc
22/02/2008, 21:07
Καλήν εσπέρα!

Άκουσε κανείς πότε θα ρθουν τα νέα Hornet 2008 με τα μαύρα πίσω πλαστικά και τα νέα χρώματα πχ. λευκό? Θα ναι άραγε στην έκθεση :confused:

τέλος... παίζει κάποια άλλη αλλαγή στα μηχανικά....?

993cc
22/02/2008, 21:12
..για του λόγου το αληθές από το ιταλικό σάιτ

http://www.hondaitalia.com/moto/uff_stampa/pres_modelli/2008/altro/altro.html

(στη μέση της σελίδας)

emanous
23/02/2008, 21:20
...και εγώ αυτά περιμένω. Ίσως έρθουν μαζί με τo 1000αρι.

Επίσης έχω το ερώτημα παραεισαγωγής ή σαρακάκη? υπάρχει μέχρι 1000Ε διαφορα.....

Dolphine
25/02/2008, 20:41
Παιδιά του '08 ήρθανε.Μόλις πήρα το μηχανάκι μου...σε λευκό.!!! Υπήρχε πρόβλημα στον εκτελονισμό...Ξέρω οτι ήρθανε και τα μαύρα.

AFTER
25/02/2008, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dolphine
Υπήρχε πρόβλημα στον εκτελονισμό...


Παρντον?
Ποιος το ειπε αυτο?

Dolphine
25/02/2008, 20:50
Εδώ και 2 μήνες περίμενα μηχανάκι.Τελικά μου ήρθε την προιγούμενη εβδομάδα. Άσπρο. Απο την Agio που το περίμενα μου είπαν οτι κολούσε η δουλειά στον εκτελονισμό. Τί να σου πω... Παραπάνω δεν το έψαξα!

AFTER
25/02/2008, 20:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dolphine
Εδώ και 2 μήνες περίμενα μηχανάκι.Τελικά μου ήρθε την προιγούμενη εβδομάδα. Άσπρο. Απο την Agio που το περίμενα μου είπαν οτι κολούσε η δουλειά στον εκτελονισμό. Τί να σου πω... Παραπάνω δεν το έψαξα!


Ρωταω για να μαθω αν ειναι αυτη απαντηση αντιπροσωπιας ή ανεξαρτητου εισαγωγεα
Η AGIO φερνει απο Σαρακακη ή οχι?

Οπως και να'χει, απαντηση μουφα ειναι για να σε εχουνε στην αναμονη και να μην πας αλλου
Μπακαλιστικα πραγματα

Dolphine
25/02/2008, 20:57
Απο το Σαρακάκη παίρνει.Μου έβγαλε την ψυχή για να μου το φέρει.Αφησα εκεί το Super Four που είχα. Προσπαθούσε μάλλον να το πουλήσει πρώτα και μετα να μου φέρει το Hornet. Τέλος καλό όλα καλά! Το άσπρο είναι πολύ καλό!Δεν το περίμενα... Θα προσπαθήσω να σηκώσω φοτο ..(Μολις γράφτηκα..)

AFTER
25/02/2008, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dolphine
Απο το Σαρακάκη παίρνει.Μου έβγαλε την ψυχή για να μου το φέρει.Αφησα εκεί το Super Four που είχα. Προσπαθούσε μάλλον να το πουλήσει πρώτα και μετα να μου φέρει το Hornet. Τέλος καλό όλα καλά! Το άσπρο είναι πολύ καλό!Δεν το περίμενα... Θα προσπαθήσω να σηκώσω φοτο ..(Μολις γράφτηκα..)

Kαλοριζικο κιολας :wave2:

Dolphine
25/02/2008, 21:11
Να 'σαι καλά! Όρθιοι να είμαστε και όλα τα άλλα βολεύονται!:)

993cc
28/02/2008, 14:38
Καλές βόλτες λοιπόν! Αλήθεια το site του Sarakakis το ξέρει ότι ήρθαν τα '08?? Υπάρχει καμμία αλλαγή στα μηχανικά έστω η παραμικρή (κάποιες φορές ίσως δεν ανακοινώνονται κι όλα)?

Περιμένουμε φώτο :beer:

Daemon
28/02/2008, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dolphine
Εδώ και 2 μήνες περίμενα μηχανάκι.Τελικά μου ήρθε την προιγούμενη εβδομάδα. Άσπρο. Απο την Agio που το περίμενα μου είπαν οτι κολούσε η δουλειά στον εκτελονισμό. Τί να σου πω... Παραπάνω δεν το έψαξα!


Μαλλον μιλας για Θεσαλλονικη..

Dolphine
28/02/2008, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Για πιο Agio μιλας? Γιατι το ασπρο ειναι εδω απ'της 14/2. Και ναι, υπηρχε προβλημα στο τελωνειο με την απεργια.. :wave2:

Μιλάω για θεσσαλονίκη. Την Agio που είναι στην εγνατία κοντα στο Ιπποκτάτειο. Και εμένα μέσα στο φεβρουάριο μου το φέρανε. Έχει γύρο στις 15 μέρες.
:)

Daemon
28/02/2008, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ρωταω για να μαθω αν ειναι αυτη απαντηση αντιπροσωπιας ή ανεξαρτητου εισαγωγεα
Η AGIO φερνει απο Σαρακακη ή οχι?

Οπως και να'χει, απαντηση μουφα ειναι για να σε εχουνε στην αναμονη και να μην πας αλλου
Μπακαλιστικα πραγματα

Γιωργο, μη λεμε οτι θελουμε.. :wave2:

AFTER
28/02/2008, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Γιωργο, μη λεμε οτι θελουμε.. :wave2:

Μωρε δεν θελω να λεω οτι θελω, αλλα το ξερεις οτι ο κοσμος της μοτοσυκλετας εχει πολλα σαπια τομαρια μεσα
Εσυ το ξερεις ΠΟΛΥ καλυτερα απο εμενα :)

Υ.Γ. Δεν μιλαω για το Agio, γενικα μιλαω