PDA

View Full Version : Attika Cup 2008 - 1ος αγώνας: Κερατέα 2 Μαρτίου



Σελίδες : [1] 2

dirtbird
23/02/2008, 20:35
Περισσότερα εδώ (http://www.enduro.gr/index.cfm?Action=Details&cat01=1&CPiD=2247) .

Προσέξτε ότι οι συμμετοχές ανοίγουν την Δευτέρα 25/2 και κλείνουν την Τετάρτη 27/2.
Όσοι επίσης δεν έχουν ανανεώσει το δελτίο τους :a13: :a13: για το 2008, πρέπει να το κάνουν άμεσα.

Julius
25/02/2008, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Περισσότερα εδώ (http://www.enduro.gr/index.cfm?Action=Details&cat01=1&CPiD=2247) .

Προσέξτε ότι οι συμμετοχές ανοίγουν την Δευτέρα 25/2 και κλείνουν την Τετάρτη 27/2.
Όσοι επίσης δεν έχουν ανανεώσει το δελτίο τους :a13: :a13: για το 2008, πρέπει να το κάνουν άμεσα.


Re pou einai h aitisi simetoxis??? sto site etsi opos to eftiaksan... den yparxei tipota !!!!!

Julius
25/02/2008, 15:33
mou to eipane kai den to pistepsa


pira thlefono prin apo ligo kai mou steilane thn aitisi simetoxhs apo thn IRON TEAM


TI LETE REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE



80 euro simetoxi se agona?????



:mad: :evil:

80 euro ?!?!??!?


petixe o "thesmos" opote apo efetos apofasisame na ta fame xontra???



imarton leme



ego pantos arnoume na pliroso 80 euro, tha koitakso mpas kai trekso kanan kontino toy paneliniou protathlimatos amotoe h elpa


(kolos ta exete kanei leme)






:yuck: :wave2:

ktmakis
25/02/2008, 15:55
80 όντως είναι πολλά. Αλλά αν το σκεφτείς πιο ψύχραιμα νομίζω καλύτερα 80 και να το ευχαριστηθείς παρά 65 και να σου βγει ξυνό.
Το θέμα είναι κατά πόσο θα ρισκάρεις να δοκιμάσεις.
Αλλοι τα δίνουν γιατί είναι κοντά και βολεύει και καλά θα κάνουν.
Αμα εμπλέκεσαι και στο πρωτάθλημα είναι μια καλή προπόνηση σίγουρα.
Προσωπικά θα συμφωνήσω και θα επιλέξω καλύτερα ένα πρωταθληματικό οπου η περίπτωση να βγεί φάβα ο αγώνας είναι μικρότερη εχει 2 κοντινούς στην Αθήνα και θα κάνω και την εκδρομή μου αν επιλέξω να πάω μακρύτερα.
Εύχομαι τα λάθη του παρελθόντος να μην ξαναγίνουν (βλ. Σοφικό) και να το ευχαριστηθούν όλοι όσοι στηρίξουν το θεσμό. Για το καλό του σπορ τουλάχιστον.

epital
25/02/2008, 16:12
80???

με πρωινό??


Μας δουλεύουν αυτοί τελικά...

ps: Μάκη,τόδα σε αγγελία? η κάνω λάθος?

EMC
25/02/2008, 17:03
o τυπος εχει τρελαθει. εγω προτινω να μην τρεξει κανεις για να καταλαβει τελικα
οτι δεν παει αλλο. 80 ευρω για εναν κυκλο ειναι πολλα ρε πεδια οχι οτι για δυο ειναι
λιγα. αντεχουμε να μην παμε: τι λετε: το κανουμε:

STOYBI
25/02/2008, 17:05
80 τι.....???????? :eyepop: :eyepop: :eyepop:


Μαλιστα....!!!!!!! :rolleyes:

Καλη επιτυχια σε οσους παρουν μερος ............:rolleyes:

:wave2:

marios8
25/02/2008, 17:19
Βλέπω τις σκούπες περισσότερες απο τις συμμετοχές :D :D

KaTaNaS
25/02/2008, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Βλέπω τις σκούπες περισσότερες απο τις συμμετοχές :D :D


Μαριε δυστηχως... μπαινει κοσμος στο χωρο και τον "φρεναρουν" αδικαιολογητα!

30% αυξηση απο περσι;

γιατι;

@Katemakis στη διοργανωση τι αλλαζει με την διαφορα των 15 ευρω;

ktmakis
25/02/2008, 18:02
Αλέξανδρε ναι το δικό μου είναι. Εχεις δίκιο. Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει και λέω να τα παρατήσω αλλά πάλι δεν ξέρω.Ισως να βαρέθηκα και να μην με φτιάχνει πια όπως κάποτε το μηχανάκι. Αν το πουλήσω θα πάρω καινούρια εξωλέμβια και από του χρόνου βλέπουμε. Αν πάλι δεν το δώσω στα λεφτά που θέλω μπορεί να τρέξω κανα δυο κοντινούς πρωταθληματικούς.
Τρώει τόσα πολλά λεφτά το εντούρο που μετά τη θάλασσα αναθεωρείς την έννοια της ψυχοθεραπείας.
Φίλε Κατάνα αν μου λέγανε μετά το Σοφικό αν με 15 ευρώ παραπάνω θα πέρναγα καλύτερα θα τα έδινα χωρίς σκέψη. Εδώ χαλάμε ενα κουβά λεφτά να ετοιμαστούμε για ένα αγώνα τα 15 δεν είναι τίποτα. Προτιμώ να με πιάσουν κοροιδο στα λεφτά παρά στη κάβλα μου και να λένε μετά οτι το Σοφικό ήταν επιτυχία. Αυτά όλα βέβαια πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν.
Αυτή τη Κυριακή πάντως θα τη περάσω με καφεδάκι και μουσικούλα πάνω στο σκαφάκι μου να το ετοιμάζω για την άνοιξη να πίνω μπύρες παγωμένες στους Πεταλιούς.

dirtbird
25/02/2008, 18:43
Eγώ δήλωσα συμμετοχή.

Οφείλω όμως να ομολογήσω ότι τα 100? (80 συμμετοχή + 20 ανανέωση δελτίου 'αθλητή'), δεν μου κάθησαν ωραία.

Και στο φινάλε 23% αύξηση από την δουλειά μου δεν πήρα, τι κάνει τους διοργανωτές να πιστεύουν ότι εγώ δικαιολογώ τέτοια για την δουλειά τους....:confused: :smokin:

Και χωρίς κάποια βελτίωση στις προδιαγραφές της διοργάνωσης, π.χ. μεταφορά της βενζίνης στους ανεφοδιασμούς από τον αγωνιζόμενο*


*Όσο και αν φαίνεται ασήμαντο το παράδειγμα, πιστεύω ότι η διοργάνωση θα μπορούσε να το αναλάβει καθότι ο ανεφοδιασμός απέχει 2χλμ από την εκκίνηση και ούτε παρατρεχάμενους έχουμε, ούτε μπορούμε να παρκάρουμε-ξεπαρκάρουμε αυτοκίνητα με τρέιλερ αλλά και ΟΥΤΕ σαφείς οδηγίες υπάρχουν συνήθως (π.χ. Θήβα).:mad: :mad: Για να μην θυμηθώ ότι πριν από 15 χρόνια, όπου υπήρχε μη πεζή απόσταση, την μεταφορά την αναλάμβανε η εκάστοτε λέσχη.

geotriada
25/02/2008, 18:43
ναι ειναι πολλα τα 80

ομως χωνουμε τοσα και τοσα για την μηχανη τα λαστιχα τον εξοπλισμο

το θεμα ειναι να ευχαριστηθουμε τον αγωνα.

το scramble ,περα της πλακας ,δεν το ευχαριστηθηκα (πολυ σκληρο)

εαν δεν περασω καλα και την Κυριακη επανερχομαι στα γνωστα.

προπονησουλα με φιλους τα ΣΚ. ειναι απλο

KaTaNaS
25/02/2008, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada
ναι ειναι πολλα τα 80

ομως χωνουμε τοσα και τοσα για την μηχανη τα λαστιχα τον εξοπλισμο

το θεμα ειναι να ευχαριστηθουμε τον αγωνα.

το scramble ,περα της πλακας ,δεν το ευχαριστηθηκα (πολυ σκληρο)

εαν δεν περασω καλα και την Κυριακη επανερχομαι στα γνωστα.

προπονησουλα με φιλους τα ΣΚ. ειναι απλο

τα αναλωσιμα και ο εξοπλισμος ειναι λανθασμενη συγκριση με το παραβολο ενος αγωνα...

οπως και το "15 ευρω παραπανω δεν ειναι πολυ" ειναι λανθασμενη αντιληψη, ετσι οπως παμε του χρονου πατωντας πανω στην "τρελα" θα αγγιξουμε το 100αρικο για εναν αγωνα εντος αττικης...

geotriada
25/02/2008, 20:23
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
τα αναλωσιμα και ο εξοπλισμος ειναι λανθασμενη συγκριση με το παραβολο ενος αγωνα...

οπως και το "15 ευρω παραπανω δεν ειναι πολυ" ειναι λανθασμενη αντιληψη, ετσι οπως παμε του χρονου πατωντας πανω στην "τρελα" θα αγγιξουμε το 100αρικο για εναν αγωνα εντος αττικης...





δεν διαφωνω Σταυρο. Απλως την συμετοχη την βαζω μεσα στα γενικα εξοδα.

την γνωμη μου για τους οργανωτες , (και ενοω ολους) την εχω εκφρασει επανελημενα

geotriada
25/02/2008, 20:47
επισης διαβαζοντας τον κανονισμο διαπιστωνω, οτι η διαδρομη του αγωνα
αποτελειται απο δασικους και αγροτικους δρομους.

δηλαδη ΔΕΝ θα εχει μονοπατια?

και πως να εχει οταν την ιδια διαδρομη κανουν και 2λιδρα on-off?

GASer
25/02/2008, 21:03
Όπως και να έχει, ΟΦΕΙΛΟΥΝ να εξηγήσουν τον λόγο της αύξησης. Ο καθένας μετά κρίνει και αποφασίζει.

epital
25/02/2008, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada


προπονησουλα με φιλους τα ΣΚ. ειναι απλο

δεν είναι μόνο απλό αδελφέ..

είναι και ότι καλύτερο....

σιγά μην δώσουμε 80 γιούρια σε μια οργάνωση που στο Σοφικό

μας άλλαξε τους χρόνους 10 λεπτά πριν την εκκίνηση χωρίς να μας πει τίποτα..

Ας αποδείξουν πρώτα την δική τους αναβάθμιση,και μετά
ας αυξήσουν και το παράβολο..

Υμαρτον πια με τον κάθε σωτήρα του ερασιτέχνη.....

KaTaNaS
25/02/2008, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από epital
Ας αποδείξουν πρώτα την δική τους αναβάθμιση,και μετά
ας αυξήσουν και το παράβολο..


με εκφραζεις απολυτα Αλέκο!

Julius
26/02/2008, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από epital
δεν είναι μόνο απλό αδελφέ..

είναι και ότι καλύτερο....

σιγά μην δώσουμε 80 γιούρια σε μια οργάνωση που στο Σοφικό

μας άλλαξε τους χρόνους 10 λεπτά πριν την εκκίνηση χωρίς να μας πει τίποτα..

Ας αποδείξουν πρώτα την δική τους αναβάθμιση,και μετά
ας αυξήσουν και το παράβολο..

Υμαρτον πια με τον κάθε σωτήρα του ερασιτέχνη.....


+1000


Mia apopsi gia to thema einai oti auksithike h symetoxi ston agona giati mazevane pollous anavates :hypnotize den thelo na to pistepso auto giati mou fenete h megisth ilithiotita



exthes pantos se gnosto off road katasthma o poly filos idioktitis mou eipe oti tria pedia pou tha etrexan kai exetos attika apo toys dikous toy, den tha pane gia ton idio logo (80!!!)



kai opos leei o epital as apodiksoun oti ta aksizoun kai tha ta doso ta gamimena, alla oxi davatziliki epidi einai agones kontinoi pou mporei na parei meros o kavlomenos erasitexnis... e as ton dagosoume.



imarton leme

dirtbird
26/02/2008, 08:28
Μήπως θυμάται κανείς πόσο ήταν πέρυσι το ασφάλιστρο (που περιλαμβάνεται στην συμμετοχή)?

Έψαχνα τις περυσινές ανακοινώσεις αλλά δεν βρήκα συγκεκριμμένο ποσό...:confused:

ktmakis
26/02/2008, 12:40
Συγνώμη αλλά εγώ δεν κατάλαβα τι εννοούν με το παρακάτω:

Σταθερό στις αξίες του φέρνει τους αθλητές και θεατές κοντά στη φύση για ακόμα μια χρονιά. Το επίπεδο, πλέον, έχει ανεβεί δραματικά ανεβάζοντας την οδηγική εμπειρία των συμμετεχόντων αθλητών σε νέα επίπεδα. Χάρη του κυπέλλου Attika Enduro Cup αθλητές όλων των ηλικιών ασχολούνται με τους αγώνες Enduro, προπονούνται εντατικά καθ' όλη την περίοδο του χρόνου και συμμετέχουν στις παράλληλες εκδηλώσεις του θεσμού.

Δηλαδή χωρίς το Αττικα δεν θα ασχολούμασταν με το εντούρο, δεν θα προπονούμασταν ??

Μάλλον κάποιo λάθος έκαναν στην σύνταξη του κειμένου .....

Απο http://enduro.gr/index.cfm?Action=Details&cat01=1&CPid=2247

KaTaNaS
26/02/2008, 12:50
δυστηχως το μονοπωλειο δεν ωφελησε ποτε κανεναν :sad:

STOYBI
26/02/2008, 13:21
Απο enduro . gr....


25/02/2008 - ENDURO ATTIKA CUP

Έκτακτη ανακοίνωση

Μείωση παραβόλου συμμετοχής. Όπως μόλις μας ειδοποίησε η ΑΜΟΤΟΕ το συμβόλαιο ασφαλιστικής κάλυψης της Ιντερσαλονικα δεν θα περιλαμβάνει απώλεια εισοδήματος στο βασικό πακέτο και ως εκ τούτου παραμένει στα 20 ευρώ. Όσοι επιθυμούν την έξτρα κάλυψη θα καταβάλουν εφάπαξ 60 ευρώ ετησίως. Αποτέλεσμα αυτής της μείωσης είναι η έκπτωση του παραβόλου συμμετοχής από 80 ευρώ, που ανακοινώθηκε, σε 70 ευρώ.

Ζητούμε συγνώμη για την αναστάσωση. Όσοι κατέβαλαν ήδη τα 80 ευρώ θα τους επιστραφεί η διαφορά στην γραμματεία του αγώνα.

Ευχαριστούμε
Motor & Nature



--------------------------------------------------------------------------------

http://enduro.gr/index.cfm?Action=Details&cat01=1&CPid=2247

:rolleyes:

dirtbird
26/02/2008, 13:24
Συνεπώς 5 ? αύξηση σε σχέση με πέρυσι......

KaTaNaS
26/02/2008, 13:39
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

mpou
26/02/2008, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Περυσι περιελαμβανε απώλεια εισοδήματος?

KaTaNaS
26/02/2008, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Περυσι περιελαμβανε απώλεια εισοδήματος?

δυστηχως συνηθως υπογραφουμε και πληρωνουμε διχως να ξερουμε βασικα! ... :sad:

epital
26/02/2008, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Συνεπώς 5 ? αύξηση σε σχέση με πέρυσι......


δηλαδή πέρυσι δώσαμε 65??

μόνο στο Σοφικό έγινε αυτό(δεν ξέρω για Θήβα)
και αν θυμάσται ηταν και ακριβότερο του Πανελληνίου...

Θα ψάξω τις συμμετοχές αλλά σίγουρα στα 2 πρώτα ηταν φθηνότερα...

KaTaNaS
26/02/2008, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από epital
Θα ψάξω τις συμμετοχές αλλά σίγουρα στα 2 πρώτα ηταν φθηνότερα...

κονιστρες που δεν ηρθα ενεκα οριζοντιοποιησης ηταν 60 ευρω σιγουρα!

epital
26/02/2008, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis
Συγνώμη αλλά εγώ δεν κατάλαβα τι εννοούν με το παρακάτω:

Σταθερό στις αξίες του φέρνει τους αθλητές και θεατές κοντά στη φύση για ακόμα μια χρονιά. Το επίπεδο, πλέον, έχει ανεβεί δραματικά ανεβάζοντας την οδηγική εμπειρία των συμμετεχόντων αθλητών σε νέα επίπεδα. Χάρη του κυπέλλου Attika Enduro Cup αθλητές όλων των ηλικιών ασχολούνται με τους αγώνες Enduro, προπονούνται εντατικά καθ' όλη την περίοδο του χρόνου και συμμετέχουν στις παράλληλες εκδηλώσεις του θεσμού.

Δηλαδή χωρίς το Αττικα δεν θα ασχολούμασταν με το εντούρο, δεν θα προπονούμασταν ??

Μάλλον κάποιo λάθος έκαναν στην σύνταξη του κειμένου .....




που παρκάρουν το καλάμι τα παλικάρια??

να το βγάλω φωτό να τόχω??

ARISPEED1
26/02/2008, 21:35
Ολα σε αυτόν τον ύπουλο κόσμο έχουν το τίμημά τους ! Τσάμπα δεν υπάρχει τίποτα. Τελικά θα τρέξουμε γιατί κοψοχολιαστήκαμε με όλα αυτά. Καλή διασκέδαση την Κυριακή !

geotriada
26/02/2008, 21:47
εκαναν πισω στο παραβολο, θα δουμε και την διαδρομη την Κυριακη.

βλεπετε ποσο ρολο παιζουν τα forum?

μπραβο στον julius

kordix
27/02/2008, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada
εκαναν πισω στο παραβολο, θα δουμε και την διαδρομη την Κυριακη.

βλεπετε ποσο ρολο παιζουν τα forum?

μπραβο στον julius



Επιτυχία η μείωση του παραβόλου, όχι για το ποσό μόνο αλλά γιατί φάνηκε ότι ενωμένοι έχουμε δύναμη η οποία είναι σεβαστή.

Άλλωστε δεν μπορεί να γίνει αγώνας χωρίς συμμετοχές, ή ακόμα καλύτερα, επιτυχημένος αγώνας με πολύ λίγες συμμετοχές.

Και χωρίς να θέλω να γίνω υπερβολικός καταλαβαίνω ότι κάποιοι όπως και γω βέβαια, δεν μας είναι καθόλου εύκολο να πληρώσουμε όλα όσα απαιτεί η συμμετοχή σε ένα τέτοιο αγώνα. Αλλά είναι κάτι που το θέλουμε πολύ. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι κάποιοι πρέπει να εκμεταλλευτούν αυτό το πάθος μας χωρίς να μας προσφέρουν αυτά που προσδοκούμε. Και δεν είναι υπερβολικά νομίζω.

Πρέπει να υπάρξει μια ισορροπία. Δεν μπορούμε να πληρώνουμε περισσότερα χωρίς αντίκρυσμα. Αλλά αν κάτι αλλάξει προς το καλύτερο, για παράδειγμα διάρκεια του αγώνα, ή ποιότητα της διαδρομής, ή καλύτερη οργάνωση, ο σεβασμός προς τον αγωνιζώμενο κ.α. νομίζω ότι αξίζει να το δοκιμάσουμε. Προσωπικά θα το δοκιμάσω και θα κρίνω για τη συνέχεια...

Θα τα πούμε την Κυριακή από κοντά και εύχομαι να περάσουμε ωραία.

GASer
27/02/2008, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Επιτυχία η μείωση του παραβόλου, όχι για το ποσό μόνο αλλά γιατί φάνηκε ότι ενωμένοι έχουμε δύναμη η οποία είναι σεβαστή.

Συμφωνώ. Είμαι σίγουρος ότι οι συμμετοχές που είχαν λάβει μέχρι και εχτές το μεσημέρι ήταν μηδενικές.




Άλλωστε δεν μπορεί να γίνει αγώνας χωρίς συμμετοχές, ή ακόμα καλύτερα, επιτυχημένος αγώνας με πολύ λίγες συμμετοχές.

Και χωρίς να θέλω να γίνω υπερβολικός καταλαβαίνω ότι κάποιοι όπως και γω βέβαια, δεν μας είναι καθόλου εύκολο να πληρώσουμε όλα όσα απαιτεί η συμμετοχή σε ένα τέτοιο αγώνα. Αλλά είναι κάτι που το θέλουμε πολύ. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι κάποιοι πρέπει να εκμεταλλευτούν αυτό το πάθος μας χωρίς να μας προσφέρουν αυτά που προσδοκούμε. Και δεν είναι υπερβολικά νομίζω.

Πρέπει να υπάρξει μια ισορροπία. Δεν μπορούμε να πληρώνουμε περισσότερα χωρίς αντίκρυσμα. Αλλά αν κάτι αλλάξει προς το καλύτερο, για παράδειγμα διάρκεια του αγώνα, ή ποιότητα της διαδρομής, ή καλύτερη οργάνωση, ο σεβασμός προς τον αγωνιζώμενο κ.α. νομίζω ότι αξίζει να το δοκιμάσουμε. Προσωπικά θα το δοκιμάσω και θα κρίνω για τη συνέχεια...

Θα τα πούμε την Κυριακή από κοντά και εύχομαι να περάσουμε ωραία.

Οι οργανωτές πρέπει να αμοίβονται. Δεν ξοδεύουν τον χρόνο τους και τα χρήματά τους για κάνουμε εμείς την κ@βλα μας.

Στο παράβολο συμμετοχής εκτός των εξόδων για την ασφάλιση, περιλαμβάνονται τα διάφορα πάγια και μή έξοδα του οργανωτή, η αποζημίωση των ανθρώπων που εργάστηκαν για αυτόν καθώς επίσης και ένα ποσοστό κέρδους. Μην ξεχνάτε ότι πρόκειται για επιχείρηση...

Τώρα αν τα 60, 70 η 80 ευρώ περιλαμβάνουν ένα σωστό περιθώριο κέρδους, αυτό το ξέρει μόνο ο ισολογισμός τους...

Καλή διασκέδαση σε όλους που θα τρέξουν και αγρατζούνιστοι..!!

mpou
27/02/2008, 17:31
Και ξαναρωταω (νομιζω οτι δεν απαντηθηκε, συγγνωμη αν ειμαι γκαβος):


Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Περυσι περιελαμβανε απώλεια εισοδήματος?

Γιατι εαν περιελεμβανε, τοτε δεν βρισκω που ειναι η μειωση του παραβολου.

marios8
27/02/2008, 17:45
Δηλαδή έως τώρα απο το μοτο.γρ έχουμε 5 επίσημες και 2 ανεπίσημες ?

Κατάνα ? Τρισμέγιστε ? STOYBI? epital? Τι έχετε αποφασίσει ?

:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

STOYBI
27/02/2008, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Δηλαδή έως τώρα απο το μοτο.γρ έχουμε 5 επίσημες και 2 ανεπίσημες ?

Κατάνα ? Τρισμέγιστε ? STOYBI? epital? Τι έχετε αποφασίσει ?

:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

Μεσα ειμαι ... Μαριε..!! :winka:

:beer: :beer:

:wave2:

marios8
27/02/2008, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Μεσα ειμαι ... Μαριε..!! :winka:

:beer: :beer:

:wave2:

Αντε ευκαιρία να τα πούμε και απο κοντά :beer: :beer: :wave2:

geotriada
27/02/2008, 18:42
steeve22 και εγω ειμαστε μεσα.

προσωπικα εαν δεν περασω καλα ,αντε γεια΄΄΄΄΄΄

συμφωνω απολυτα με τον Κωστα

STOYBI
27/02/2008, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer

Οι οργανωτές πρέπει να αμοίβονται. Δεν ξοδεύουν τον χρόνο τους και τα χρήματά τους για κάνουμε εμείς την κ@βλα μας.

Στο παράβολο συμμετοχής εκτός των εξόδων για την ασφάλιση, περιλαμβάνονται τα διάφορα πάγια και μή έξοδα του οργανωτή, η αποζημίωση των ανθρώπων που εργάστηκαν για αυτόν καθώς επίσης και ένα ποσοστό κέρδους. Μην ξεχνάτε ότι πρόκειται για επιχείρηση...

Τώρα αν τα 60, 70 η 80 ευρώ περιλαμβάνουν ένα σωστό περιθώριο κέρδους, αυτό το ξέρει μόνο ο ισολογισμός τους...

Καλή διασκέδαση σε όλους που θα τρέξουν και αγρατζούνιστοι..!!


Φιλε GASer...
Ο καθε οργανωτης μπορει να αυξανει το παραβολο οσο θελει προκειμενου να αποκομισει αυτα που νομιζει, ωστε να ειναι αυτος ικανοποιημενος ως προς την προσπαθεια που κατεβαλε για τις "υπηρεσιες" που προσφερε...... :rolleyes:
Απο εκει και περα ομως ειμαι και εγω υποχρεωμενος σαν καταναλωτης μιας και οι υπηρεσιες που αγοραζω (αφορουν ενα μικρο ποσοστο απο το συνολο της κ@βλ@ς μου ) να αντιδρασω με τον τροπο που μπορω , για την αυξηση της ταξεως του 32% οπως θα εκανε αυτος και εσυ στο μαγαζι το δικο μου...!!! Αυτα μιας και μιλαμε για επιχειρησεις.


:beer: :beer:

:wave2:

geotriada
27/02/2008, 19:11
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Φιλε GASer...
Ο καθε οργανωτης μπορει να αυξανει το παραβολο οσο θελει προκειμενου να αποκομισει αυτα που νομιζει, ωστε να ειναι αυτος ικανοποιημενος ως προς την προσπαθεια που κατεβαλε για τις "υπηρεσιες" που προσφερε...... :rolleyes:
Απο εκει και περα ομως ειμαι και εγω υποχρεωμενος σαν καταναλωτης μιας και οι υπηρεσιες που αγοραζω (αφορουν ενα μικρο ποσοστο απο το συνολο της κ@βλ@ς μου ) να αντιδρασω με τον τροπο που μπορω , για την αυξηση της ταξεως του 32% οπως θα εκανε αυτος και εσυ στο μαγαζι το δικο μου...!!! Αυτα μιας και μιλαμε για επιχειρησεις.




+1000
ΟΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ εχουν την δυναμη

GASer
27/02/2008, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Φιλε GASer...
Ο καθε οργανωτης μπορει να αυξανει το παραβολο οσο θελει προκειμενου να αποκομισει αυτα που νομιζει, ωστε να ειναι αυτος ικανοποιημενος ως προς την προσπαθεια που κατεβαλε για τις "υπηρεσιες" που προσφερε...... :rolleyes:
Απο εκει και περα ομως ειμαι και εγω υποχρεωμενος σαν καταναλωτης μιας και οι υπηρεσιες που αγοραζω (αφορουν ενα μικρο ποσοστο απο το συνολο της κ@βλ@ς μου ) να αντιδρασω με τον τροπο που μπορω , για την αυξηση της ταξεως του 32% οπως θα εκανε αυτος και εσυ στο μαγαζι το δικο μου...!!! Αυτα μιας και μιλαμε για επιχειρησεις.


:beer: :beer:

:wave2:


Φίλε stouibi (ελπίζω να γνωριστούμε από κοντα!), δεν διαφωνώ και δεν είπα το αντίθετο! Απλά αναφέρω το πως (φαντάζομαι) πως λειτουργεί ένας οργανωτής (στην οποία θέση δεν θέλω ποτέ να βρεθώ μιας και I dont mix bussiness with pleasure ;o)

Είναι η πρώτη φορά που ΔΕΝ έστειλα την συμμετοχή μου (και δύο φίλων) το πρωϊ της Δευτέρας, ελπίζοντας πως θα είναι μια πίεση προς τον οργανωτή. Έστειλα τις συμμετοχές ΑΦΟΥ μείωσε το παράβολο...

Και μιας και μιλάμε για επιχειρήσεις το ποσοστό αύξησης από 65 ευρώ σε 70 ευρώ είναι 7,14%. Από 65 ευρώ σε 80 ευρώ είναι 18,75%.

Σημασία έχει αυτό το 7,14% αύξησης του κόστους συμμετοχής να μας δώσει πίσω 100% αύξηση κ@βλ@$, αν και από την περιγραφή του αγώνα (100χλμ απλών σε δασικούς και αγροτικούς δρόμους και 2 χλμ ειδικές) μάλλον θα απογοητευτούμε...:sad: :sad:

:beer: :wave2:

GASer
27/02/2008, 19:13
σόρρυ για το stuibi... έχει κολήσει το $^@%!$! πλήκτρο ο και όταν το πατάω μου βγάζει "οιι" :dizzy:

zubitos
27/02/2008, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Δηλαδή έως τώρα απο το μοτο.γρ έχουμε 5 επίσημες και 2 ανεπίσημες ?







Ποτέ δεν ξέρεις.


:smokin: :lol: :lol:

iatrodikastis
27/02/2008, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από zubitos
Ποτέ δεν ξέρεις.


:smokin: :lol: :lol:


Κάτι ξέρει....:rotflmao:


Μιλάει γιά 2 ανεπίσημες.:smokin:

STOYBI
27/02/2008, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
[B]Φίλε stouibi (ελπίζω να γνωριστούμε από κοντα!)

:beer: :beer:

:wave2:

STOYBI
27/02/2008, 20:13
Aπο 60 ευρω το λογαριασα καθως αν θυμαμαι ( και οπως ειπες ενας φιλος παραπανω) μονο το σοφικο ειχε 65....

Αν κανω λαθος παιδια με διορθωνετε...!!!


:wave2:

geotriada
27/02/2008, 20:27
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από zubitos
Ποτέ δεν ξέρεις.





αντε βρε μια αποφαση ειναι:beer: :beer:

iatrodikastis
27/02/2008, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Aπο 60 ευρω το λογαριασα καθως αν θυμαμαι ( και οπως ειπες ενας φιλος παραπανω) μονο το σοφικο ειχε 65....

Αν κανω λαθος παιδια με διορθωνετε...!!!


:wave2:


Πρέπει να βγάλετε σταθμικό μέσο όρο.

Δλδ 3αγώνες*55ευρώ+1αγώνας*65ευρώ=230ευρώ

Συνεπώς μέσος σταθμικός όρος/αγώνα=230/4=57,5ευρώ.

Λέμε τώρα: πέρυσι κάθε αγώνας στοίχιζε 57,5ευρώ και φέτος αυξάνετε 12,5ευρώ.
αν πέρυσι κάθε αγώνας στοίχιζε 100ευρώ,πόσο θα ήταν η αυξησή του?


Χ=12,5*100/57,5=21.74%

Αυτά ως προς την αύξηση και τα μαθηματικά. :beer:


Πάμε τώρα στα οικονομικά ή πιό σωστά στα λογιστικά.

Ο ισολογισμός είναι η στατική εικόνα της περιουσιακής κατάστασης της επιχείρησης.


Η έκθεση που δείχνει "κέρδος ή ζημία" είναι ο λογαριασμός αποτελεσμάτων χρήσεως.
:sun:

zubitos
27/02/2008, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από zubitos
Ποτέ δεν ξέρεις.





αντε βρε μια αποφαση ειναι:beer: :beer:



Αντε και την κυριακή κερνάω :beer: εγώ.:wave2:

GASer
27/02/2008, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Πρέπει να βγάλετε σταθμικό μέσο όρο.

Δλδ 3αγώνες*55ευρώ+1αγώνας*65ευρώ=230ευρώ

Συνεπώς μέσος σταθμικός όρος/αγώνα=230/4=57,5ευρώ.

Λέμε τώρα: πέρυσι κάθε αγώνας στοίχιζε 57,5ευρώ και φέτος αυξάνετε 12,5ευρώ.
αν πέρυσι κάθε αγώνας στοίχιζε 100ευρώ,πόσο θα ήταν η αυξησή του?


Χ=12,5*100/57,5=21.74%

Αυτά ως προς την αύξηση και τα μαθηματικά. :beer:


Πάμε τώρα στα οικονομικά ή πιό σωστά στα λογιστικά.

Ο ισολογισμός είναι η στατική εικόνα της περιουσιακής κατάστασης της επιχείρησης.


Η έκθεση που δείχνει "κέρδος ή ζημία" είναι ο λογαριασμός αποτελεσμάτων χρήσεως.
:sun:


Σωστή η λογική του ΜΟ αλλά λάθος δεδομένα, οδηγούν σε λάθος αποτελέσματα!

Πέρυσι οι 2 ανοιξιάτικοι αγώνες κόστισαν 60 ευρώ έκαστος, ενώ οι φθινοπωρινοί 65 ευρώ έκαστος οπότε Χ=7,5*100/62,5=12%

Περί του λογιστικού υποκλίνομαι!

:beer: :beer: :beer:

iatrodikastis
27/02/2008, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από zubitos
Αντε και την κυριακή κερνάω :beer: εγώ.:wave2:


Aντε εγώ αναλαμβάνω να σου βγάλω τους χρόνους,να στους γράψω και να στους κολλήσω πάνω στο μαξιλαράκι.

Βάση γιά το φωτοκύτταρο έχεις?

Μην ανησυχείς γιά τπτ θα στάχω όλα έτοιμα...:beer:

Λεφτά γιά τις μπύρες πάρε μόνο...όλα τάλα θα τάχω στο μαγικό σακκίδιο.:wave2:

iatrodikastis
27/02/2008, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Σωστή η λογική του ΜΟ αλλά λάθος δεδομένα, οδηγούν σε λάθος αποτελέσματα!

Πέρυσι οι 2 ανοιξιάτικοι αγώνες κόστισαν 60 ευρώ έκαστος, ενώ οι φθινοπωρινοί 65 ευρώ έκαστος οπότε Χ=7,5*100/62,5=12%

Περί του λογιστικού υποκλίνομαι!

:beer: :beer: :beer:


Βέβαια,

απλά π.χ. έκανα...δεν ξέρω τιμές...μιά απλή πλην τίμια σκούπα ήμουν-είμαι και θα είμαι.:rotflmao:

kordix
27/02/2008, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Βέβαια,

απλά π.χ. έκανα...δεν ξέρω τιμές...μιά απλή πλην τίμια σκούπα ήμουν-είμαι και θα είμαι.:rotflmao:



:beer: :wave2:

KaTaNaS
28/02/2008, 09:22
θα ειμαι κι εγω παιδια, με αριθμους χεχε!

κανονηστε να μην χαθουμε παλι στα πιτς!

ανταλλαξτε τηλεφωνα μεταξυ σας... το δικο μου ειναι 6948.32.39.26


:wave2:


:beer: :beer: :beer:

Ε3 :evil:

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KaTaNaS
28/02/2008, 11:14
η δηλωση συμμετοχης δεν εχει πουθενα κενο να συμπληρωσει κανεις την επιθυμουσα κατηγορια! :sick:

dirtbird
28/02/2008, 11:28
Πάρε τηλέφωνο ρε Σταύρο να πάρεις νουμεράκι που είναι διαθέσιμο....:confused: :confused:

KaTaNaS
28/02/2008, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Πάρε τηλέφωνο ρε Σταύρο να πάρεις νουμεράκι που είναι διαθέσιμο....:confused: :confused:


επαιρνα νωριτερα και δεν το σηκωνε κανεις... θα ξαναπροσπαθησω! :wave2:

KaTaNaS
28/02/2008, 11:53
393 :D

dirtbird
28/02/2008, 12:12
E δε μπορεί....

Με 5 συμμετοχές, θα πάρουμε το ομαδικό στην κατηγορία 3....:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KaTaNaS
28/02/2008, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
E δε μπορεί....

Με 5 συμμετοχές, θα πάρουμε το ομαδικό στην κατηγορία 3....

φαντασου να κενινησουμε και στην ιδια τριαδα!

Φωτογραφε τραβα μια φωτογραφια....

dirtbird
28/02/2008, 13:03
Σταύρο με το νούμερο που διάλεξες, σε βλέπω να ξεκινάς στην τελευταία τριάδα της κατηγορίας.

Επειδή αυτό μερικές φορές δεν είναι και το καλύτερο (και ξέροντας και τις δυνατότητες σου), δεν κάνεις μια προσπάθεια να το αλλάξεις και να πάρεις το πρώτο διαθέσιμο μικρότερο?

Εγώ ξεκινάω 2η τριάδα...

ktmakis
28/02/2008, 21:57
Συμμετοχές πάντως ακόμα δεν βγάλανε αν και λέγανε οτι θα δέχονται αυστηρά μέχρι Τετάρτη.

dirtbird
29/02/2008, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis
Συμμετοχές πάντως ακόμα δεν βγάλανε αν και λέγανε οτι θα δέχονται αυστηρά μέχρι Τετάρτη.


....ακόμα τίποτα....:confused: :confused:

marios8
29/02/2008, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
....ακόμα τίποτα....:confused: :confused:


Εγώ σήμερα είχα πάει στο Iron team και έβλεπα όλες τις συμμετοχές στον Η/Υ. :confused: :confused:

Τωρα απο πιο σαιτ τις έβλεπε θα σας γελάσω

dirtbird
29/02/2008, 15:12
Bγήκανε λέμεεεεεεεε.....


E1
Α/Α ΣΥΜ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΜΟΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 12 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ MOTO RACE KTM 250 E-75
2 13 ΚΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ MOTOCLUB 63 - AGIP - HONDA HONDA 250 E-75
3 15 ΓΚΛΑΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ EXTRA PRODUCTS - MOTO ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ HUSQVARNA TE 250 E-75
4 16 ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΥΑΛΟΠΙΝΑΚΕΣ ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΛΕΣΧΗ FREERIDER KTM 200 E-75
5 18 ΑΛΙΦΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΥΚΑΣ - G.R.C. POWER - FACTORY KTM 250 ΑΡΤΕΜΙΣ
6 101 ΚΑΤΑΜΠΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΖΟΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ - CARBONE LORRAINE - WHEEL CITY - BARCOULIS SERVICE KTM SXF 250 E-75
7 104 ΠΑΝΕΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΤΜ EXC 200 ΑΡΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
8 110 ΚΑΠΕΤΑΝΕΑΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ MAKARINAHA YAMAHA WRF 250 E-75
9 112 ΜΠΟΓΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ ENDURO SCHOOL KTM EX E 200 Ε-75
10 116 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΤΜ EXC 125 ΑΡΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
11 118 ΓΚΟΓΚΟΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ ENDURO SCHOOL ΚΤΜ 125 Ε-75
12 119 ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΤΜ 125 Ε-75
13 120 ΑΝΤΖΕΛΟΥΣ ΞΕΝΟΦΩΝ WHITE ROOM TEAM - Θ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΤΜ 125 ΑΡΤΕΜΙΣ
14 121 ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΥΓΟΛΑΜΠΙΔΑ - ON OFF ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΣ ΚΤΜ 250 ΑΡΤΕΜΙΣ
15 122 ΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ WWW.MOTO.GR - ENDO MOTO CAFE HONDA 250 E-75
16 125 ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ www.dirtystore.gr KTM EXC 125 E-75
17 129 ΚΑΛΟΦΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΑ ΑΦΟΙ Ι.ΚΑΛΟΦΟΥΤΗ ΚΤΜ 250 ΑΡΤΕΜΙΣ
18 139 ΜΠΟΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MOTOSHOP ARATHIMOS - XERAMIC - BOGIANOGLOU MOTORSPORT YAMAHA DT 200 R E-75
19 140 ΠΑΤΑΡΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ BIKE AND RIDER ΕΛΑΣΤΙΚΑ-ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΧΑΛΑΝΔΡΙ HONDA XR 250 BAJA ΛΕΜΟΤ
20 144 ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ENDURO SCHOOL HELIOTIS HUSQVARNA 250 E-75
21 171 ΧΑΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DIRTY BROTHERS KTM 250 F ΛΕΜΟΤ
22 173 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΕΛΑΣΤΙΚΑ Χ'ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 0300 - ΑΧΟ - SPECTRO KTM 125 E-75

E2
Α/Α ΣΥΜ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΜΟΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 21 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ ENDURO SCHOOL YAMAHA WRF 450 E-75
2 22 ΚΑΠΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ KTM EXC 250 ΑΡΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
3 24 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - DENICOL - HEBO GAS GAS 250 ΑΡΗΣ
4 27 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΤΜ 250 Ε-75
5 202 ΓΙΟΚΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ moto.gr - GANΙS MOTO - Κ-SHOCK KTM EXC 250 ΑΡΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
6 210 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ BIKE N' RIDER - ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΤΜ ΕXC 250 E-75
7 216 ΓΡΥΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ - SEEK AND DESTROY TEAM - ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΝΩ ΤΟΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑ ΚΤΜ 250 Ε-75
8 217 ΜΑΥΡΑΝΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Ε-75 - Κ-SHOK KTM 350 E-75
9 218 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΤΜ 450 Ε-75
10 219 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Μ.Ο.Κ - ΜΟΤΟ ACTION - DANCO HUSQVARNA 450 Σ.Μ.Ο.Κ.
11 220 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ KTM EXC 450 E-75
12 221 ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ Σ.Μ.Ο.Κ - ΜΟΤΟ ACTION - DANCO HUSQVARNA 450 Σ.Μ.Ο.Κ.
13 223 ΜΕΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ MOTOMANIA.GR - ΚΑΛΕΡΗΣ ΚΥΘΗΡΑ - VENETIA CRUISES KTM EXC 250 ΑΡΤΕΜΙΣ
14 230 ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ UFO PLAST - SPECTRO - ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ HONDA CRE 250 E-75
15 231 ΜΗΛΙΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΔΟΜΙΚΑ ΜΗΛΙΟΣ - ΛΕΣΧΗ FREERIDER - ΛΙΒΑΝΑΣ MOTORSPORTS KTM 250 E-75
16 233 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΚΙ - ΜΑΚΑΝ ΚΤΜ 250 Ε-75
17 240 ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ UFO PLAST - ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΤΜ EXC 350 E-75
18 244 ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΤΜ EXC 250 ΑΡΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
19 246 ΤΖΙΤΖΙΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ KYMAXYL KTM 250 E-75
20 250 ΤΣΙΡΑΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ WWW.DIRTYSTORE.GR KTM 250 E-75
21 256 ΒΑΡΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΣΤΙΑΝΑ - HELLINSTORE 009 - CAF? PUENTE - EXTRA PRODUCTS - HOTEL ΕΛΕΝΑ ΚΤΜ 250 EXC ΛΕΜΙ
22 261 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΦΩΤΗΣ ΕΠΙΠΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ HUSQVARNA WR 250 E-75
23 264 ΚΟΦΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ALUMINCO HUSQVARNA 250 ΑΡΗΣ
24 272 ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ - ΦΡΕΝΑ ΡΟΥΒΕΛΑΣ - ΒΟΥΛΑ THE GREAT! KTM 250 E-75
25 273 ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΤΜ 250 Ε-75
26 275 ΚΑΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ SERVICE KTM 450 E-75
27 276 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ J & L AUTO SERVICE - RIDERSHOP HUSABERG 450 E-75
28 279 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ HIGHWAY STAR ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΚΤΜ EXC 400 E-75
29 280 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ YACCO KTM 250 E-75
30 288 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ EMC - OIL EMPORIUM KTM 250 E-75

E3
Α/Α ΣΥΜ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΜΟΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 31 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KARCHER center ΜΟΝΟΠΩΛΙΟ - AARON - DENICOL GAS GAS 300 ΑΡΤΕΜΙΣ
2 32 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ RANGERS SPOT KTM 300 ΜΟΘ
3 33 ΚΟΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ENDURO REPUBLIC KTM 300 E-75
4 35 ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ RIDER'S SHOP - REKLUSE KTM 300 ΑΡΤΕΜΙΣ
5 36 ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ RANGERS SPOT KTM 300 ΜΟΘ
6 312 ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ www.ina.tv KTM EXC 525 E-75
7 316 ΚΟΚΚΩΔΗΣ ΦΩΚΙΩΝ PAPASTAMATIOU SHOP (ARROW-ACERBIS) - AUTO CENTER (ΑΞΕΣΟΥΑΡ,EΛΑΣΤΙΚΑ AUTO & MOTO) HUSQVARNA 510 E-75
8 319 ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ EXTRA PRODUCTS - DENICOL HUSABERG 501 ΑΡΤΕΜΙΣ
9 328 ΚΟΝΤΗΣ ΠΑΡΙΣ RIDER'S SHOP - EXTRA PRODUCTS HUSABERG 550 ΑΡΤΕΜΙΣ
10 332 ΠΡΙΝΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΕΡΗΣ ΚΥΘΗΡΑ - WWW.ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ.GR KTM 300 ΑΡΤΕΜΙΣ
11 350 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΤΜ EXC 525 Ε-75
12 393 ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ www.moto.gr KTM LC4 625 E-75
13 399 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ KAWASAKI - AXO - 6o Τ.ΕΙ.Μ.Ο. KAWASAKI KLX 460 E-75

JUNIOR
Α/Α ΣΥΜ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΜΟΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 410 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ HELLINSTORE 009 - OIKONOMOY - ΑΦΟΙ ΛΟΥΚΟΥ ΤΖΑΚΙΑ ΠΑΝΤΟΣ ΤΥΠΟΥ ΤΗΛ.2109547990 KTM 530 M.O.K.
2 413 ΤΣΟΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΤΜ 125 ΑΡΤΕΜΙΣ

VETERAN
Α/Α ΣΥΜ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΜΟΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 52 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ HELL IN STORE 500 HUSQVARNA TE 450 ΑΡΤΕΜΙΣ
2 53 ΣΤΕΡΓΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ DENICOL - RIDER'S SHOP HUSABERG 450 E-75
3 55 ΤΟΤΟΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΟΤΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΚΤΜ 300 EXC 300 ΑΡΗΣ
4 56 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΤΜ 250 Ε-75
5 57 ΞΕΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ G.R.C. POWER FACTORY KTM 400 E-75
6 511 ΡΟΜΠΙΟΝ ΛΟΥΝΤΟΒΙΚ ΚΤΜ EXC 300 E-75
7 526 ΣΙΩΖΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Η ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ ΚΤΜ 200 Ε-75
8 533 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ MOTO.GR YAMAHA WR 450 ΑΡΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
9 539 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ HELL IN STORE 018 - ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΤΜ 250 Ε-75
10 540 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ HELL IN STORE 018 KTM 250 E-75
11 541 ΛΑΒΑΣΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ERGOMOTO - HELLINSTORE 018 - MOTO SHOP ΑΡΑΘΥΜΟΣ ΚΤΜ 250 EXC-F E-75
12 542 ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ADONIS WORKSHOP - COSMOS GAS - HELLINSTORE 009 KTM EXC 400 E-75
13 543 ΤΣΙΚΛΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ COSMOS-GAS - ELENA PALACE ΣΕΡΡΕΣ - HELLINSTORE 009 - Χ'ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΑΣΤΙΚΑ KTM EXC 400 E-75
14 555 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BARCOULIS SERVICE - COLORI KTM EXC 250 E-75
15 567 ΚΟΥΤΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 24 SELF VIDEO ΣΕΒΑΣΤΟΥΠΟΛΕΩΣ ΥΑΜΑΗΑ WRF 250 E-75

ENDURO TOUR
Α/Α ΣΥΜ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΜΟΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 61 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ BARCOULIS SERVICE KTM EXC 250 E-75
2 63 ΤΖΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ HELLINSTORE 009 - EMC KTM 250 E-75
3 65 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ MOTO LAND - PATRAS KTM 450 E-75
4 611 ΚΑΤΣΙΒΕΛΑΣ ΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΣΤΕΛΙΝΑ ΤΕΑΜ ΚΤΜ 300 Ε-75
5 636 ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ALFA SYM ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΣΗΜΑΙΩΝ GAS GAS 250 ΑΡΤΕΜΙΣ
6 637 ΚΟΥΦΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ HUSQVARNA WR 250 ΑΡΤΕΜΙΣ
7 644 ΒΟΥΝΙΣΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ HELLINSTORE 009 - EMC KTM 350 E-75
8 668 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΗ ΦΤΩΧΕΙΑ BANK HUSQVARNA WR 250 ΑΡΤΕΜΙΣ
9 677 ΖΗΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΤΜ EXC 200 ΑΡΤΕΜΙΣ

CHAMPION
Α/Α ΣΥΜ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΜΟΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 3 ΣΚΑΡΗΣ ΦΩΤΗΣ EXTRA PRODUCTS - DENICOL - DUNLOP - RIDER'S SHOP HUSABERG 550 E-75
2 6 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΙΣΤΙΑΝΑ - EXTRA PRODUCTS - DENICOL - MICHELIN - ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ - HOTEL EΛΕΝΑ HUSABERG FE 500 E-75
3 7 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ITALMOTO - MOTO RACE - HOT WHEEL - SINISALO HUSQVARNA 250 E-75
4 71 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΒΕΡΝΑ ΡΟΖΑΛΙΑ ΕΞΑΡΧΕΙΑ ΚΤΜ 250 Ε-75
5 72 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ HELLINSTORE 500 - RIDER'S SHOP KTM 450 E-75
6 74 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ RIDER'S SHOP - SINISALO - DUNLOP - MOTORACE KTM 450 E-75
7 76 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ EXTRA PRODUCTS - TEAM MANAGER GAS GAS 300 E-75
8 77 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ www.dirtystore.gr - SHOEI - UFO - DENICOL APRILIA 450 E-75
9 93 ΜΙΜΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΤΟ VD ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΤΜ 250 Ε-75
10 99 ΘΕΡΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ EXTRA PRODUCTS - DENICOL - DIRTY BROTHERS GAS GAS 300 E-75
11 703 ΚΟΙΝΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΤΜ ΕΛΛΑΣ - SHELL ADVANCE - OK WHEEL - WP KTM 250 F ΛΕΜΟΤ
12 705 ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ EXTRA PRODUCTS - DENICOL - DIRTY BROTHERS HUSABERG 450 ΛΕΜΟΤ
13 707 ΠΡΟΒΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ EXTRA PRODUCTS - DENICOL - DIRTY BROTHERS GAS GAS 250 ΛΕΜΟΤ

SUPER ENDURO
Α/Α ΣΥΜ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΜΟΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 811 ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ MOTO ADVENTURES X RACING TEAM - MOTO MAGAZINE - BMW MOTORRAD BMW 652 ΑΡΤΕΜΙΣ

STOYBI
29/02/2008, 15:19
Γιατι ρε παιδια τοσο καυμος για τις συμετοχες....???? :confused:

Julius
29/02/2008, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird



re thelo kai go mia katigoria gia parti mou lemeeee


Dixrona pano apo 294 kivika kai ligotero apo 296 montela toy 2003



na paro kai ego ena kipelaki re pedia epitelouuuuuuuus


:bigcry:

dirtbird
29/02/2008, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
re thelo kai go mia katigoria gia parti mou lemeeee


Dixrona pano apo 294 kivika kai ligotero apo 296 montela toy 2003



na paro kai ego ena kipelaki re pedia epitelouuuuuuuus


:bigcry:

Άμα πάρεις, ζήτα και 2 καλαμάκια (προυφαν) να πίνουμε παρέα...:bigcry: :bigcry:

stratospr
29/02/2008, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
re thelo kai go mia katigoria gia parti mou lemeeee


Dixrona pano apo 294 kivika kai ligotero apo 296 montela toy 2003



na paro kai ego ena kipelaki re pedia epitelouuuuuuuus


:bigcry:

Το μετάλιο δεν έκατσες να το πάρεις στον Αγ. Νικόλα...

Julius
29/02/2008, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από stratospr
Το μετάλιο δεν έκατσες να το πάρεις στον Αγ. Νικόλα...

den to eiksera re oti kai o ektos pernei metalio :a018:


to peires esy gia emena? eprepe na peis oti tha to paralamvanes esy kai na eleges kai dyo logia eyxaristiria ek'merous mou


:beer: :beer: :beer:


tha ta poume sthn keratea ? tha kateveis na pioume kana kafe??

geotriada
29/02/2008, 18:06
ρε KATANAS θηριο Ε3 δηλωσες ?


γιατι δεν βλεπω το moto.gr σε μερικους απο δω μεσα???????


μπραβο zubitos

marios πετρος σκουπες?

dirtbird
29/02/2008, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada
......

γιατι δεν βλεπω το moto.gr σε μερικους απο δω μεσα???????
......

To ξεχάσαμε ρε μάστορα.....:o :o*

...αλλά θα βάλω αυτοκόλλητα πάνω στο μηχανάκι. Θέλει κανείς να του φέρω? :confused:




* SIZE=1]στην πραγματικότητα είναι αντίδραση εκ μέρους μου γιατί μου μείωσε ο Julius το budget.... Φταίνε οι φετινές μεταγραφές είπε...[/SIZE] :( :(

kordix
29/02/2008, 18:26
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
[B]To ξεχάσαμε ρε μάστορα.....:o :o*

...αλλά θα βάλω αυτοκόλλητα πάνω στο μηχανάκι. Θέλει κανείς να του φέρω? :confused:


Φέρε κανα αυτοκόλλητο, κάτι άκουσα ότι δίνουν 2-3 αλογατα με την επικόλληση και μονο!:a39:

dirtbird
29/02/2008, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Φέρε κανα αυτοκόλλητο, κάτι άκουσα ότι δίνουν 2-3 αλογατα με την επικόλληση και μονο!:a39:

oK (να δεις που θα τα ξεχάσω....:o ).


Άλλος.....:confused:


πουν'κι αυτός ο nostra όταν τον χρειάζεσαι.... :smokin: :smokin:

geotriada
29/02/2008, 18:34
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
[B]To ξεχάσαμε ρε μάστορα.....:o :o*

[SIZE=1]...αλλά θα βάλω αυτοκόλλητα πάνω στο μηχανάκι. Θέλει κανείς να του φέρω?





φερε ,γιατι εκτως απο 7-8 αλογα φερνουν και γουρι:beer:

dirtbird
29/02/2008, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada
φερε ,γιατι εκτως απο 7-8 αλογα φερνουν και γουρι:beer: [/B]

οκ.

Άλλος? :confused: :confused:

ο Julius δεν πρέπει να έχει.... :bigcry: :bigcry:

geotriada
29/02/2008, 18:43
ψιτ,,, ποιος ειναι για αναγνωριση αυριο??

ξερω κατι ταβερνες στην περιοχη κολαση:wave2: :wave2:

kordix
29/02/2008, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada
ψιτ,,, ποιος ειναι για αναγνωριση αυριο??

ξερω κατι ταβερνες στην περιοχη κολαση:wave2: :wave2:


Μία είναι η ταβέρνα στην περιοχή.

ΚΑΤΣΙΚΗΣ, όνομα και πράμα.

αυτοκόλλητα θέλω των 7 - 8 αλόγων

kordix
29/02/2008, 18:52
Με την αφαίρεση ενός καθρέπτη, το εργαλειιιίο γίνεται racing:a54:


122246

Julius
29/02/2008, 18:52
ego exo 5 kokkina-mavra :yuck: pou ta pira katalathos giati nomiza oti eitane pertokali



antalaso to kokkino mavro me ena KITRINO-Mavro idias ippodinamis :beer:

geotriada
29/02/2008, 19:03
τι χρωμα ειναι αυτα που δεινουν χερια? (αλογα εχουμε καργα)

GASer
29/02/2008, 20:34
Παρακαλώ ένα-δυο αυτοκόλητα που να αφαιρούν 5-10 άλογα για να μπορώ να πηγαίνω το 300...

zubitos
29/02/2008, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada


γιατι δεν βλεπω το moto.gr σε μερικους απο δω μεσα???????





Είπα να μην το ξεφτιλίσω το όνομα. :lol: :lol:

dirtbird
01/03/2008, 00:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από geotriada
ψιτ,,, ποιος ειναι για αναγνωριση αυριο??

ξερω κατι ταβερνες στην περιοχη κολαση:wave2: :wave2:

...με προβατίνα?:D :D :cool: :bigcry: :rotflmao:

μάλλον θα πάω με το ΧΤ κατά το μεσημεράκι. Αν την κόψω φλαταδούρα την κατάσταση με βλέπω να αλλάζω κατηγορία.... :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
01/03/2008, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasYZ
Με την αφαίρεση ενός καθρέπτη, το εργαλειιιίο γίνεται racing:a54:

Scott Summers replica :cool: :cool:

dirtbird
01/03/2008, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Παρακαλώ ένα-δυο αυτοκόλητα που να αφαιρούν 5-10 άλογα για να μπορώ να πηγαίνω το 300...

ιέφτασεεεεε:cool: :cool:

τα διπλής όψης (κολλάνε και από τις 2 πλευρές), κοστίζουν κάτι παραπάνω.... :) :)

dirtbird
01/03/2008, 00:09
Τα αυτοκόλλητα είναι μπλε.....
με φωσφορίζοντα πουά... :blush: :blush:

Φυσικά και θα με βρείτε στο περίπτερο του moto.gr ..... :cool:

dirtbird
01/03/2008, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από zubitos
Είπα να μην το ξεφτιλίσω το όνομα. :lol: :lol: ... κοίτα κάτι ευαισθησίες....:confused: :confused:

geotriada
01/03/2008, 06:47
κατα τις 13μμ θα ειμαστε εκει

ενα fazer και ενα hornet με τρακτερια θα ειμαστε:rotflmao:

GASer
01/03/2008, 10:33
Εμείς κατά τη μιάμιση με δύο. Ενα Forester ή ένα Freelandaa!

geotriada
01/03/2008, 19:34
καλη επιτυχια σε ολους τους μοτογρ/ριτες

θα τα πουμε και το πρωι:beer:

dirtbird
01/03/2008, 20:02
kouta ready...

για τον αναβάτη παίζεται... :rolleyes: :rolleyes:


122336

dirtbird
01/03/2008, 20:03
...και με τα σωστά αυτοκόλλητα....

:beer: :beer:


122337

ARISPEED1
01/03/2008, 20:46
Kαλή επιτυχία κ καλή διασκέδαση ευχομαι σε ολους τους αναβάτες ,ειδικά στα παιδια της Ε-75 !Θα τρέχω κ εγώ μαζι σας αλλά απο το κρεββάτι του πόνου ! κ το γκάζι καρυδάκι )=ς Αρης!

MikeG
01/03/2008, 20:49
Καλή επιτυχία!!!
Καλά να περάσετε!


:wave2:

STOYBI
01/03/2008, 21:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ARISPEED1
Θα τρέχω κ εγώ μαζι σας αλλά απο το κρεββάτι του πόνου ! κ το γκάζι καρυδάκι )=ς Αρης!

Τι επαθες ρε Αρη..???:confused:

ARISPEED1
01/03/2008, 21:43
τιποτα ρε Κωστακη η ηλικια κ ο γαμος...Σε καμια βδομαδουλα θα βγω βουνο για Λουτράκι!

Χωμάτινος
02/03/2008, 18:22
Ιατρόδικας, Παπασούζας, Παναγιώτης, Μάριος και χωμάτινος σκούπησαν την Κερατέα που είναι πλέον καθαρή.


Αναμένουμε πληροφορίαι από τους συμμετέχοντες . .

kordix
02/03/2008, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Ιατρόδικας, Παπασούζας, Παναγιώτης, Μάριος και χωμάτινος σκούπησαν την Κερατέα που είναι πλέον καθαρή.


Αναμένουμε πληροφορίαι από τους συμμετέχοντες . .



ΩΩΩχχ - για την ώρα περιφέρω με δυσκολία το πτώμ σόρρυ σώμα μου από τον 2θέσιο καναπέ στον τριθέσιο.