PDA

View Full Version : Spyball - δεν οπλίζει.



tireas
24/02/2008, 19:46
Το στόρυ έχεις ως εξής :

Άφησα την μηχανή κάπου στο κέντρο και ενοχλούσε κάποιους που την σήκωσαν και την μετακίνησαν :mad: ( ο περιπτεράς δεν μου έλεγε ποιοι και γιατί τεσπα) .
Ο συναγερμός χτύπησε αρκετές φορές και σε περίπου 40 λεπτά επέστρεψα και τον αφόπλισα τον συναγερμό και έκτοτε δεν οπλίζει. Δηλαδή όταν πατάω το μπουτόν χτυπά δύο φορές και μετά από 1 λεπτό χτυπά κάποια μπιπ και μετά χτυπά ο συναγερμός.

Μπορεί να βοηθήσει κανείς;

powerphot
24/02/2008, 20:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από tireas
Το στόρυ έχεις ως εξής :

Άφησα την μηχανή κάπου στο κέντρο και ενοχλούσε κάποιους που την σήκωσαν και την μετακίνησαν :mad: ( ο περιπτεράς δεν μου έλεγε ποιοι και γιατί τεσπα) .
Ο συναγερμός χτύπησε αρκετές φορές και σε περίπου 40 λεπτά επέστρεψα και τον αφόπλισα τον συναγερμό και έκτοτε δεν οπλίζει. Δηλαδή όταν πατάω το μπουτόν χτυπά δύο φορές και μετά από 1 λεπτό χτυπά κάποια μπιπ και μετά χτυπά ο συναγερμός.

Μπορεί να βοηθήσει κανείς;
Manual δεν έχεις?
Πες ποιο μοντέλο είναι κι αν είναι κι έχουμε τον ίδιο να σου στείλω το manual σε pdf.
Θυμαμαι ότι μπλοκάρει αν πατήσεις κατι λαθος στα κουμπιά σε συναρτηση με τα "μπιπ" αλλά δεν θυμαμαι πως ξεμπλοκαρει.
Στο manual τα λεει αναλυτικά αλλά μην περιμένεις να το διαβασω όλο.

tireas
24/02/2008, 20:27
Το 6527 έχω. Το manual που βρήκα στο internet δεν αναφέρει τίποτα σχετικό. Το manual που είχα (δεν ξέρω που είναι) θυμάμαι ότι έλεγε πιο πολλά.
Εάν μπορείς να μου το στείλεις ….

powerphot
24/02/2008, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από tireas
Το 6527 έχω. Το manual που βρήκα στο internet δεν αναφέρει τίποτα σχετικό. Το manual που είχα (δεν ξέρω που είναι) θυμάμαι ότι έλεγε πιο πολλά.
Εάν μπορείς να μου το στείλεις ….
οκ αυτο έχω, ρίξε ΠΜ με το mail σου:wave2:

lamoun
25/02/2008, 00:09
Ok, πιθανών να μην είναι αυτό, αλλά εμένα όταν έχω "ξεχάσει το φλάς ανοιχτό", (κλειστή τη μηχανή, δε αναβοσβήνουν δηλαδή) δε μου οπλίζει, αλλά κάνει ένα μπιπ μετά από λίγο, κανα 2 δευτερόλεπτα όμως όχι ένα λεπτό.

tireas
05/03/2008, 21:25
Τελικά ήταν η μπίλια.
25?.