PDA

View Full Version : Συνάντηση όσων μένουν Πάτρα για γνωριμία κι ότι προκύψει!!!



petridist
01/12/2004, 17:30
Βλέπω αρκετό καινούριο κόσμο που μένει Πάτρα στο forum.. καλό αυτό..

κάποτε παλιότερα είμασταν 3.. εγω, ο wolfman, και ο jtoros.. και ειχαμε κανονίσει συνάντηση να γνωριστούμε, όπως κι έγινε..

Τώρα λοιπόν που γίναμε περισσότεροι προτείνω άλλη μία αναγνωριστική συνάντηση - καφέ, για να οργανωνόμαστε καλά και οι απο δώ σε σχέση με τους απο κει... (τους κατάπτυστους αθηναίους εννοώ..:lol: :wave2: )

Οπότε, όποτε γουστάρετε, μισή γκαζιά δρόμο απέχουμε ο ένας απ'τον αλλο ετσι κι αλλιως (καθότι επαρχία..), βρισκόμαστε και τα λέμε!

πχ καφεδάκι αγιου Νικολάου...



:beer: :wave2:

zoropatra
01/12/2004, 18:01
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!!!!!:wave2:

petridist
01/12/2004, 18:14
ας δούμε πόσοι θα μαζευτούμε σε μια δυο μέρες εδώ μέσα και μετά κανονίζουμε όσοι είμαστε

:beer: :wave2:

sotosfz6
01/12/2004, 19:03
γεια σας και απο μενα...εγω ειμαι απο πατρα αλλα μενω αθηνα(φοιτητης).εαν κανονιστει για κυριακη ειμαι μεσα.

Sotpag εσυ δεν θα postαρεις????

sotpag
01/12/2004, 23:37
Ποιος είπε πως δεν θα απαντήσω…….
Όπως βλέπεις συνονόματε μας προλάβανε αλλά δεν πειράζει, εγώ εννοείτε πως είμαι μέσα και όπως λέει και ο petridist ότι προκύψει………ε μην παρεξηγηθούμε για καφέ θα πάμε και κανά κρασάκι….. και για κανά ούζο….. και πήρα φόρα … και δεν έχω πιει ακόμα …….:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


Θα περιμένουμε λοιπόν μερικές μέρες:ZZZ: :ZZZ:
και θα δράσουμε………:cool: :cool: :cool:

Το Σ/Κ πάντως θα είμαι Αθήνα δεν ξέρω ακόμα πότε αλλά αν είναι θα τα πούμε… :wave2: :wave2: :wave2:

jtoros
02/12/2004, 10:14
Καλημέρα!
Άλλος ένας "πατρινός" μέσα για τη συνάντηση. Αλλά που;, Πότε; Καμιά πρόταση; Κάτι για μέσα στη βδομάδα plz; Ευχαριστώ.

zoropatra
02/12/2004, 11:24
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ,ΓΙΑΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΤΩΣ.ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΦΟΙΤΗΤΗ, ΤΟ Σ/Κ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΤΟΝ sotpag ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΦΩΤΟ (ΠΡΟΣΦΑΤΗ) ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.......ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ...ΧΑ ΧΑ ΧΟ ΧΟ!!!!!!

zoro made in patras

viki
02/12/2004, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
Ποιος είπε πως δεν θα απαντήσω…….
Όπως βλέπεις συνονόματε μας προλάβανε αλλά δεν πειράζει, εγώ εννοείτε πως είμαι μέσα και όπως λέει και ο petridist ότι προκύψει………ε μην παρεξηγηθούμε για καφέ θα πάμε και κανά κρασάκι….. και για κανά ούζο….. και πήρα φόρα … και δεν έχω πιει ακόμα



Το Σ/Κ πάντως θα είμαι Αθήνα δεν ξέρω ακόμα πότε αλλά αν είναι θα τα πούμε

Ρε Σωτήρη δε μπας να δεις αν κουνιούνται οι βάρκες στο λιμάνι λέω γω!!!!

:rotflmao: :rotflmao:

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΨΥΧΗ?????????


Μετακόμισες από Σύνορα???

δε σε έχω πετύχει πουθενά τώρα τελευταία!!!!!!!!!!


κατάλαβες ή ακόμα?????

στείλες π.μ. για διευκρινήσεις αν θες.....

sotpag
02/12/2004, 16:49
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΨΥΧΗ?????????


Μετακόμισες από Σύνορα???

δε σε έχω πετύχει πουθενά τώρα τελευταία!!!!!!!!!!



Εσύ είσαι ρε……..ψυχή

Και βέβαια κατάλαβα ποια είσαι και χάρηκα πολύ…
Θα τα πούμε από κοντά……..
:wave2: :wave2:

sotosfz6
02/12/2004, 21:11
για οσους ανεβουν αθηνα σ/κ....θα ειδατε το post για το σαββατο στο δελεαρ.εαν μπορεσετε ελατε.

ποιος ειπε οτι δεν μπορω καθημερινη?
2 ωριτσες ειμαστε

PGA
02/12/2004, 21:22
πολύ θα'θελα κι εγώ να τα πούμε από κοντά, αν και με μερικούς ήδη γνωριζόμαστε! Οπότε εν αναμονή της συνάντησής μας!!!!:wave2:

petridist
03/12/2004, 12:14
Εγώ λέω αύριο το μεσημεράκι κατα τις 16.00 να βρεθούμε αγίου νικολάου για καφέ και βλέπουμε...

το τηλ μου είναι 6974102248 (Θοδωρής)

όσοι πιστοί προσέλθετε!

:beer: :wave2:

jtoros
03/12/2004, 12:45
Και σε περίπτωση που δεν γουστάρετε να μιλήσετε στον Τεό, ή δεν τον βρίσκετε, μπορείτε να μιλάτε και με μένα.

Δημήτρης.

Εγώ είμαι μέσα για αύριο στις 16:00!

C Ya there!

sotpag
03/12/2004, 14:15
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
[B]Εγώ λέω αύριο το μεσημεράκι κατα τις 16.00 να βρεθούμε αγίου νικολάου για καφέ και βλέπουμε...


Κύριοι εγώ προτείνω ::nono:
1ον λόγο του ότι και εγώ, η sophitsa και ο zoropatra θα είμαστε Αθήνα :uplate: :eyepop: :hypnotize
2ον υπάρχουν και άλλοι που δεν έχουν απαντήσει να το μεταθέσουμε για Δευτέρα απόγευμα.:D
3ον αν γίνετε……..:bawl:
4ον είπαμε να γνωριστούμε όχι να πάμε για οφθαλμόλουτρο……:blush:
5ον κάτι ήθελα να πω….:sick:
6ον αυτά…………. :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

petridist
03/12/2004, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag

Κύριοι εγώ προτείνω ::nono:
1ον λόγο του ότι και εγώ, η sophitsa και ο zoropatra θα είμαστε Αθήνα :uplate: :eyepop: :hypnotize
2ον υπάρχουν και άλλοι που δεν έχουν απαντήσει να το μεταθέσουμε για Δευτέρα απόγευμα.:D
3ον αν γίνετε……..:bawl:
4ον είπαμε να γνωριστούμε όχι να πάμε για οφθαλμόλουτρο……:blush:
5ον κάτι ήθελα να πω….:sick:
6ον αυτά…………. :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: [/B]

1. εσείς οι τρεις πάτε πακέτο δηλαδή?
2. οκ καφέ ΚΑΙ τη Δευτέρα λοιπόν
3. όλα γίνονται!
4. οφθαλμόλουτρο? who me? εγώ δεν κάνω κακα πράγματα...:winka:
5. το ξέχασες όμως ε?
6. κι άλλα πολλά, αλλά απο κοντά!

οκ παιδιά όποτε σας βολεύει κανονίζουμε! καλό σκ σε όλους!

:beer: :wave2:

wolfman13
03/12/2004, 15:35
παλιο μουτρο ποντικι εμενα ενα τηλ δεν θα με επερνες ξερεις οτι δεν εχω νετ αυτο το καιρο!:wave2: :wave2: :wave2:
παιδοπουλα και εγω μεσα για σημερα βραδακι μολις σχολασο απο τη δουλεια μια και αυριο εχω και εγω ταξιδι προς αθηνας η λαμια!!το δικο μου τηλ ειναι 6937226380

petridist
03/12/2004, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
παλιο μουτρο ποντικι εμενα ενα τηλ δεν θα με επερνες ξερεις οτι δεν εχω νετ αυτο το καιρο!:wave2: :wave2: :wave2:
παιδοπουλα και εγω μεσα για σημερα βραδακι μολις σχολασο απο τη δουλεια μια και αυριο εχω και εγω ταξιδι προς αθηνας η λαμια!!το δικο μου τηλ ειναι 6937226380

μη βγάζεις εύκολα συμπεράσματα... το αύριο απέχει πολύύύύ ακόμα!!!

εσύ εξάλλου θα ήσουν λαμία. ή κάνω λάθος??

:wave2:

zoropatra
03/12/2004, 17:41
[i]Αρχικά δημιουργήθηκε από sotosfz6

ποιος ειπε οτι δεν μπορω καθημερινη?
2 ωριτσες ειμαστε [/B]

ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΙΓΙΕΣΑΙ ΕΚΕΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ....ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ....

zoro made in patras

sotpag
03/12/2004, 22:14
Οk για Δευτέρα απόγευμα.

Θα βάλω post την Κυριακή το βράδυ η την Δευτέρα το πρωί ή τηλεφωνιόμαστε για ώρα και που, αλλά όχι Αγ. Νικολάου, ρε παιδιά…..

το τηλ. 6942 986 485

jtoros
05/12/2004, 20:30
Παίδες μόλις μίλησα με τον Θοδωρή (petridist) και καλύτερα θα ήταν η συνάντηση να γίνει βραδάκι. Εγώ έχω μάθημα μέχρι τις 19:00, κι ο Θοδωρής πρέπει να είναι στη σχολή μέχρι εκεί γύρω στις έξι. Οπότε να πούμε 20:00 με 21:00 για να είμαστε μέσα; Ξέρω είναι λίγο αργά, αλλά περιμένω απαντήσεις. :)

:beer: :beer: :beer:

sotpag
05/12/2004, 23:13
για αυριο στις 20:00 κατι γίνετε, αν και ειναι του Αγ. Νικολάου δεν ξέρω αν έχετε επισκέψεις.

εγώ έχω καποιες γιορτές αλλα θα βρω χρόνο.

αν είστε μέσα για που λέτε;;

αν ειναι να τηλ....

PGA
06/12/2004, 09:50
μέσα κι εγώ!!!!

petridist
06/12/2004, 11:35
θέλετε κατα τις 8 - 8.30 το βραδάκι σήμερα??

αν δε σας αρέσει η αγίου νικολάου, κανένα πρόβλημα.. απλά πείτε που θέλετε..

εγώ θα έρθω με το Δημήτρη (jtoros) και το Θοδωρή (wolfman).

όπου να'ναι παιδιά δεν υπάρχει πρόβλημα...

τα λέμε!

:beer: :wave2:

petridist
06/12/2004, 12:43
Μίλησα τηλεφωνικώς με sotpag και είπαμε κατα τις 8.30 το βράδυ στο Θεατράκι...

όσοι πιστοί προσέλθετε!

τα λέμε

:wave2:

jtoros
06/12/2004, 12:57
Θα είμαι εκεί με την κοκκινομάλλα!