PDA

View Full Version : ΝΑ ΧΑΡΩ Η' Ν'ΑΓΧΩΘΩ



xtx black
29/02/2008, 15:19
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΤΧ 660 ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΠΑΡΕΓΓΕΙΛΑ ΤΟ Κ8 1000 ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΛΑΚΙΑ!ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΖΟΥΜΙ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ Κ8 1000.ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΩΤΟ?ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑΙ!(ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΓΩ).ΩΡΑΙΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ.ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΠΑΝΩ(ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΝ)ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΣΚΑΩ ΚΑΙ 3.000 ΓΙΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ,ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ Η ΘΕΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ<ΑΓΑΛΙ ΑΓΑΛΙ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΑΓΟΥΡΙΔΑ ΜΕΛΙ>.ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΙΖΩ ΛΕΩ ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΤΥΠΗΣΑ?ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΠΩΛΗΤΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΩΤΟ!ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΛΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙΣ ΑΦΟΥ ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΕΙΣ.ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΒΙΑΖΟΜΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ?ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΕ 15 ΕΡΓΑΣΗΜΕΣ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΤ ΤΟ ΠΑΡΕΓΓΗΛΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΠΡΑΔΩΤΟ ΚΑΙ ΣΕ 36 ΩΡΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΑΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ Η' ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΩΣ ΝΑ ΧΕΙΡΗΣΤΩ ΤΟ ΘΕΜΑ?ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΥΠΟΤΕΙΘΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!ΑΛΛΑ ΕΛΕΟΣ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΩΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 15 ΕΡΓΑΣΗΜΕΣ????(ΠΗΓΑ,ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΟΝΤΑΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΤΙΜΗ!)ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΤΙPS ΣΑΣ!!!!!

fantacid
29/02/2008, 15:22
πανε παρε μια βαρυοπουλα κ ξανακανε την ιδια ακριβως ερωτηση!

:smokin:

xtx black
29/02/2008, 15:30
ΑΣΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΔΑΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!

GIXXERAKIAS
29/02/2008, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
ΑΣΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΔΑΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!

Φιλε θα το παρεις απο αντιπροσωπεια η παραεισαγωγης??

Αν το δευτερο πριν το παρεις στα χερια σου ζητα τον αριθμο πλαισιου και πηγαινε σε καποια ντιπροσωπεια να σου πουν αν ειναι οντως Κ8 για να μην σου πουλησουν κανενα Κ7 που εχει μεινει σε καποιο μαγαζι τους.:winka:

sniper
29/02/2008, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
....


Eχεις οδηγήσει ποτέ κάτι ανάλογο του Κ8 1000;

costas81
29/02/2008, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Eχεις οδηγήσει ποτέ κάτι ανάλογο του Κ8 1000;


+1 απο εμένα!

Souza_me_240kmh
29/02/2008, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Φιλε θα το παρεις απο αντιπροσωπεια η παραεισαγωγης??

Αν το δευτερο πριν το παρεις στα χερια σου ζητα τον αριθμο πλαισιου και πηγαινε σε καποια ντιπροσωπεια να σου πουν αν ειναι οντως Κ8 για να μην σου πουλησουν κανενα Κ7 που εχει μεινει σε καποιο μαγαζι τους.:winka:


δε παιζει γιατι τα χρωματα ειναι αλλα οποτε δε νομιζω :winka:

T.R.E
29/02/2008, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
+1 απο εμένα!


Αλλο ρωταει,το κυρηγμα ειναι σε αλλο θρεντ...:rolleyes: :rolleyes:

xtx black
29/02/2008, 17:09
ΦΙΛΕ ΜΟΥ gixxerakia ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΕΛΙΚΑ??????????????????????????????.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΛΕΞΩ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΛΑΙΣΙΟΥ!ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ:dizzy:




ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ sniper ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΤΟ Κ8 ΑΛΛΑ ΟΔΗΓΑΩ ΑΠΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ R1,R6,CBR1000RR.ΑΥΤΑ!!!

Souza_me_240kmh
29/02/2008, 17:11
ρε παιδια το παιδι αλλο πραγμα λεει μας πεφτει εμας λογος τι εχει οδηγησει? επειδη θελει να παρει κ8 1000 ο καθενας αγοραζει οτι γουσταρει δεν εχουμε δικαιωμα να του λεμε τπτ εμεις

φιλικα :wave2:

T.R.E
29/02/2008, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
ΦΙΛΕ ΜΟΥ gixxerakia ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΕΛΙΚΑ??????????????????????????????.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΛΕΞΩ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΛΑΙΣΙΟΥ!ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ:dizzy:




ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ sniper ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΤΟ Κ8 ΑΛΛΑ ΟΔΗΓΑΩ ΑΠΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ R1,R6,CBR1000RR.ΑΥΤΑ!!!


Πες μου οτι το πηρες σε ασπρο :a8: :a8:

Souza_me_240kmh
29/02/2008, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Πες μου οτι το πηρες σε ασπρο :a8: :a8:


ωραιο το ασπρο

αλλα το μαυρο ειναι +3αλογα :lol:

T.R.E
29/02/2008, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
ωραιο το ασπρο

αλλα το μαυρο ειναι +3αλογα :lol:


:a10: Τα μαυρα :a021: :a021:

xtx black
29/02/2008, 17:18
ΣΩΣΤΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ SOUZA...
ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΤΠΤ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΩΤΑ ΤΟ ΠΟΛΙ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ.ΕΝΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΤΟ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΖΩ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΤΟ ΜΟΤΟ ΤΡΙΤΗ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΛΙΚΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΗΔΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΗΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΜΜΜΜΜΜΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΒΩ ΤΗΑ ΠΑΙΧΤΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΑΛΑ@ΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΩ ΑΓΡΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΟΠΟΤΕ ΣΤΑ @ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ.ΤΕΣΠΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΖΕΩΑ ΑΠΟ ΤΟ DELIVERY 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.......

xtx black
29/02/2008, 17:19
ΦΙΛΕ SOUZA ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΕΖΑΝΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ ΕΤΣΙ....ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ!

Souza_me_240kmh
29/02/2008, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
ΣΩΣΤΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ SOUZA...
ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΤΠΤ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΩΤΑ ΤΟ ΠΟΛΙ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ.ΕΝΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΤΟ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΖΩ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΤΟ ΜΟΤΟ ΤΡΙΤΗ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΛΙΚΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΗΔΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΗΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΜΜΜΜΜΜΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΒΩ ΤΗΑ ΠΑΙΧΤΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΑΛΑ@ΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΩ ΑΓΡΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΟΠΟΤΕ ΣΤΑ @ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ.ΤΕΣΠΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΖΕΩΑ ΑΠΟ ΤΟ DELIVERY 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.......


για να καταλαβω πηγες στην αντιπρωσοπεια και δεν ειχανε ετοιμα κομματια ? εδω θεσσαλονικη σε ολες τις αντιπρωσοπεις εχουνε απο 2-3 ολοι κ8

liago86
29/02/2008, 17:23
Το ΧΤΧ θα το πουλησεις ή θα το κρατησεις να τα εχεις και τα 2, εντελως πληροφοριακα ρωταω, γιατι και γω οταν σκεφτομαι για καινουρια μηχανη δυσκολευομαι για το πως θα αποχωριστω την παλια!

Souza_me_240kmh
29/02/2008, 17:24
βασικα εμενα η γνωμη μου ειναι αμα σκοπευεις να κρατησεις το μηχανακι για χρονια παρε το κ7 ειναι ακριβως το ιδιο και θα το παρεις -1.000-1.500 ευρω

αμα σκοπευεις να το δωσεις σε 1-2 χρονια παρε το κ8 μαυρο τοτε εχει και πολυ ωραια gsxr αυτοκολλητα σκεφτομαι να τα παρω και εγω για το κ7 μου :D

T.R.E
29/02/2008, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
ΣΩΣΤΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ SOUZA...
ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΤΠΤ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΩΤΑ ΤΟ ΠΟΛΙ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΑ.ΕΝΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΤΟ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΖΩ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΤΟ ΜΟΤΟ ΤΡΙΤΗ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΛΙΚΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΗΔΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΗΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΜΜΜΜΜΜΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΒΩ ΤΗΑ ΠΑΙΧΤΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΑΛΑ@ΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΩ ΑΓΡΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΟΠΟΤΕ ΣΤΑ @ΡΧΙΔΙ@ ΤΟΥΣ.ΤΕΣΠΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΖΕΩΑ ΑΠΟ ΤΟ DELIVERY 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.......


Δεν θελω να σε καθησυχασω,αλλα και εγω με το δικο μου κατι τετοια τραβηξα,την Δευτερα θα ειναι εδω,η Δευτερα εγινε Παρασκευη και απο τελη Σεπτεμβρη το πηρα μεσα Οκτωβρη,αλλα το πηρα τελικα...:D :D

Αυτα ειναι κλασικα παπατζιλικια των μαγαζιων...

:mad: :mad:

xtx black
29/02/2008, 17:31
ΤΟ ΧΤ 5.200 ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΜΕ ΤΟ Κ8,ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΠΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ 15 ΕΡΓΑΣΗΜΕΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ?????<ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ>:confused:

xtx black
29/02/2008, 17:34
ΚΟΙΤΕ ΦΙΛΕ Τ.R.Ε ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ 3 ΤΟ ΠΟΛΥ 4 ΜΕΡΕΣ.ΜΩΡΕ ΓΙΑ ΤΕΟΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 15 ΕΡΓΑΣΗΜΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΩ ΟΙ 15 ΕΡΓΑΣΗΜΕΣ ΤΗΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΑΥΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. ΕΕΕΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ.....ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΟ Κ9????????

T.R.E
29/02/2008, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
ΚΟΙΤΕ ΦΙΛΕ Τ.R.Ε ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ 3 ΤΟ ΠΟΛΥ 4 ΜΕΡΕΣ.ΜΩΡΕ ΓΙΑ ΤΕΟΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 15 ΕΡΓΑΣΗΜΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΩ ΟΙ 15 ΕΡΓΑΣΗΜΕΣ ΤΗΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΑΥΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. ΕΕΕΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ.....ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΟ Κ9????????

Οχι δεν νομιζω αλλα και ο Αγιος φοβερα θελει,αμα τους ψιλοζαλισεις και δεν τους εχεις χαλαρους δεν νομιζω να παει τοσο.
Παντως και εγω 2 μηχανες που αγορασα καμια δεν ηρθε στην ωρα της... :lol: :lol:

zephyr1
29/02/2008, 18:27
Φιλε πανε παρε τα 3000 χιλ. πισω και πηγαινε παρτο απο καπου που το εχει οντως ετοιμοπαραδοτο.

Ρε νεολαιοι προσεξτε ειπαμε η π@υτσα μεχρι τα ταβανι αλλα οχι και ετσι, για τετοια ψοφανε οι μαγαζοχ@μουρες.:mad:

TRE εσυ εχεις ξαναοδηγησει τετοιο μηχανακι?:rolleyes: :a9: :lol: :rotflmao:

T.R.E
29/02/2008, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1

TRE εσυ εχεις ξαναοδηγησει τετοιο μηχανακι?:rolleyes: :a9: :lol: :rotflmao:


Oχι αλλα που θα μου παει...:D :D

Souza_me_240kmh
29/02/2008, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Oχι αλλα που θα μου παει...:D :D


εισαι μικρος ακομα δεν ειναι τα χερια σου για κ8 πρεπει να κανεις πρωτα μαθηματα 0-300 :lol: :rotflmao: :bigcry:

zephyr1
29/02/2008, 18:35
Τι μαλ@κες :rolleyes: :rolleyes: :lol: :rotflmao: :bigcry: :wave2:

lamoun
29/02/2008, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
εισαι μικρος ακομα δεν ειναι τα χερια σου για κ8 πρεπει να κανεις πρωτα μαθηματα 0-300 :lol: :rotflmao: :bigcry:

Εγω Εγω Εγω!!!!

Φέρε το κ7 αύριο!! :lol: :lol:

liago86
29/02/2008, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
ΤΟ ΧΤ 5.200 ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΜΕ ΤΟ Κ8,ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΠΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.

To GSXR εγινε το ονειρο σου πριν παρεις το ΧΤΧ ή μετα? Sorry αν σε πρηζω απλως θελω να δω πως αλλαζει η ψυχολογια αναλογα με τη μηχανη που εχεις, γιατι εγω ζαχαρωνω πολυ το ΧΤΧ αλλα σκεφτομαι τοσες περιπτωσεις σα τη δικη σου που αφου πηραν μια τετοια μηχανη δεν τους εφτασε, και μεσα σε 2-3 το πολυ χρονια το δωσαν να παρουν το supersport.

Ειναι δηλαδη οι μηχανες τυπου supermotard απλα ενα μεταβατικο σταδιο για να καταλαβεις οτι γουσταρεις τα ss ή ειναι στο ατομο οτι γουσταρει ο καθενας. Δηλαδη μπορει καποιος να παρει το motard και να το κρατησει 7-8 χρονια μεχρι να το αλλαξει με ενα καινουριο motard ή θα το δωσει καποια στιγμη αναποφευκτα για να παρει την πιστιαρα?

xtx black
29/02/2008, 19:20
ΦΙΛΕ LIAGO 86 TO SUPER MOTAR ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΙΤΣΙΡΚΑΣ ΣΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΑΒΑΛΗΣΩ ΕΝΑ SUPERSTREET.ΠΑΛΙ ΣΕ MOTAR ΘΑ ΓΥΡΗΣΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ SUPER STREET ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΟΙΚΗΩΘΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΧΑΝΙ ΠΡΩΤΑ,ΔΕΝ ΜΠΟΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΠΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ 1000 ΜΕΤΑ.ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΩ 3 ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΜΕΤΑ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑ HUSABERG.



ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΗΣΤΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΩ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ!ΑΝΤΕ ΑΜΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!!!!!!!ΕΥΧΑΡΗΣΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ:beer: :) :)

T.R.E
29/02/2008, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από liago86
To GSXR εγινε το ονειρο σου πριν παρεις το ΧΤΧ ή μετα? Sorry αν σε πρηζω απλως θελω να δω πως αλλαζει η ψυχολογια αναλογα με τη μηχανη που εχεις, γιατι εγω ζαχαρωνω πολυ το ΧΤΧ αλλα σκεφτομαι τοσες περιπτωσεις σα τη δικη σου που αφου πηραν μια τετοια μηχανη δεν τους εφτασε, και μεσα σε 2-3 το πολυ χρονια το δωσαν να παρουν το supersport.

Ειναι δηλαδη οι μηχανες τυπου supermotard απλα ενα μεταβατικο σταδιο για να καταλαβεις οτι γουσταρεις τα ss ή ειναι στο ατομο οτι γουσταρει ο καθενας. Δηλαδη μπορει καποιος να παρει το motard και να το κρατησει 7-8 χρονια μεχρι να το αλλαξει με ενα καινουριο motard ή θα το δωσει καποια στιγμη αναποφευκτα για να παρει την πιστιαρα?


Αν και δεν ρωτας εμενα,μιλας για εντελως διαφορετικα μηχανακια.Αν εξαιρεσεις οτι και με τα 2 πας για καφε,απο εκει και περα δεν εχουν σχεδον καμια κοινη χρηση.


Αλλη φαση το ενα αλλη το αλλο,και SS δεν ειναι μονο 1000 μπορεις να ξεκινησεις πιο χαλαρα με ενα μεταχειρο 600 2-3 χρονων,να μαθεις πανω του και να μην το κλαις αμα σου πεσει απ'το σταντ,γιατι αλλο 5-6 χιλιαρικα και αλλο 13 και μετα βλεποντας και κανοντας.
Βεβαια ξερω και ατομα που πηραν απο παπακι 1000,οσοι δεν τρομαξαν ( και απο εγωισμο δεν τα πουλησαν) το παλεψαν και εμαθαν,λιγο τα μαθηματα λιγο πιστα λιγο εγκρατεια και σεβασμος στο γκαζι και ολα ειναι πιο απλα απ'οτι φαινονται.Και το σημαντικοτερο οτι δεν εχεις να αποδειξεις σε κανεναν τιποτα,ο καθενας γουσταρει για την παρτη του.
:beer:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
εισαι μικρος ακομα δεν ειναι τα χερια σου για κ8 πρεπει να κανεις πρωτα μαθηματα 0-300 :lol: :rotflmao: :bigcry:


Καθε μερα κανω τετοια μαθηματα,ξεκιναω απ'το 0 και αν δεν δω 300 δεν σταματαω.Υποπτευομαι πουστια ομως,συνεχεια στο 299 σταματαει. :look: :look: :look:

xtx black
01/03/2008, 00:11
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ Η ΕΝΤΟΛΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΟ ΓΚΑΖΙ!!!!ΕΚΕΙ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΣΟ ΩΡΙΜΟΣ ΕΙΣΑΙ!ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΟ 55 ΑΛΟΓΑ(ΧΤ ΔΙΚΟ ΜΟΥ)ΚΑΙ ΑΛΛΟ 180!ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΡΩΣΗΜΟ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ!ΤΕΛΟΣ ΑΜΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ Κ8 ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΙ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΝΥΧΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΑΡΙΦΑ 2000 ΖΗΜΙΑ.ΜΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΨΑΛΙΔΙΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΔΑΙ Η'ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΕΖΑΝΤΑ ΜΟΝΟ?

jen
03/03/2008, 10:46
Και εγώ όταν μου λένε ετοιμοπαράδοτο δεν θεωρώ ότι θέλουν 15 εργάσιμες...
Οταν πήρα το δικό μου μου είπαν θα το έχεις σε 1 εβδομάδα. Δινω 5000€ και περιμένω... από εβδομάδα σε εβδομάδα πηγαίναμε... μετά από 20 μέρες πάω εκεί μου λένε κοίτα σε ένα μήνα και άμα...
Πήρα τα χρήματα και πήγα αλλού. Και εκεί είχα καθυστέρηση αλλά είναι εντελώς διαφορετικό η συνολική καθυστέρηση να είναι 3 μέρες...
Ειδικά αν είναι αυτός που φαντάζομαι... ψάξε αλλού! :wave2:
Για τα πίσω μανιτάρια δεν έχω ιδέα...
Καλή τύχη!! :)

xtx black
03/03/2008, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από jen
Και εγώ όταν μου λένε ετοιμοπαράδοτο δεν θεωρώ ότι θέλουν 15 εργάσιμες...
Οταν πήρα το δικό μου μου είπαν θα το έχεις σε 1 εβδομάδα. Δινω 5000€ και περιμένω... από εβδομάδα σε εβδομάδα πηγαίναμε... μετά από 20 μέρες πάω εκεί μου λένε κοίτα σε ένα μήνα και άμα...
Πήρα τα χρήματα και πήγα αλλού. Και εκεί είχα καθυστέρηση αλλά είναι εντελώς διαφορετικό η συνολική καθυστέρηση να είναι 3 μέρες...
Ειδικά αν είναι αυτός που φαντάζομαι... ψάξε αλλού! :wave2:
Για τα πίσω μανιτάρια δεν έχω ιδέα...
Καλή τύχη!! :)
ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΣΕ 15 ΕΡΓΑΣΗΜΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΧΑΛΑΜΕ ΤΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ!ΣΕ ΑΥΧΑΡΗΣΤς ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!

xtx black
23/03/2008, 14:12
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΣΚΕΥΗ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ!ΕΧΩ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ,ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ GLOBAL ΣΤΗΝ ΛΕΟΦΟΡΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ.ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΑΛΑΚΟ ΤΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ?ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΟΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΩ?ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ?ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Α ΚΑΛΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ Ο ΜΑΖΗΣ(Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ)ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΓΛΕΙΦΕΙ ΟΤΙ Η ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΟΥ ΖΗΤΑΩ ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΤΑΛΕΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ,ΤΩΡΑ ΤΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ?ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ 3.000 ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ 3.900.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΚΥΡΩΣΕΙ Η΄ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ?

gkr
23/03/2008, 18:31
ρε φιλαρακι οταν εδωσες την προκαταβολή αυτοι πρέπει να σου έδωσαν απόδειξη που γράφει σε πόσες ημέρες είναι η παράδοση. Αν έχεις τέτοιο χαρτί όλα γίνονται (μετά από τόσες μέρες σπας τη συμφωνία όποτε θέλεις και απαιτείς επιστροφή χρημάτων).

Αν όμως δεν έχεις κάπου γραμμένο από αυτούς πότε θα σου παραδόσουν και είναι μόνο στα λόγια είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα γιατί δε δεσμεύονται πουθενά και εσυ τα λεφτά τα έχεις δώσει.

Σε κάθε περίπτωση μην ανησυχείς όλα γίνονται, θα σου πρότεινα σε πρώτη φάση να γίνεις αρκετά ενοχλητικός, περνα κάθε μέρα από εκεί και πέρνε και δύο τρία τηλέφωνα σε έντονο ύφος, κακό δεν κάνει γιατί οι μέρες που περίμενες είναι πολλές.

elmariacci
23/03/2008, 20:34
Φιλε χωρις να θελω να γινω κακος νομιζω σε :a021: .Κακως το αφησες να περασει τοσος καιρος.Σκεψου οτι αυτος ο τυπος κανει μπιζνες με τα λεφτουδακια σου εδω και ενα μηνα και συ μηχανακι δεν εχεις ακομα...Πανε στο μαγαζι και κανε τους φασαρια,αλλιως δεν παιρνουν χαμπαρι αυτοι...Μην κολλωσεις πουθενα.Τους εχεις δωσει ενα σκασμο λεφτα και αυτοι σε γραφουνε.Δωστου μια μικρη διορια και αμα δεν το φερει και τοτε παρε τα ωραια λεφτουδακια σου και πηγαινε αλλου.Εγω αυτο θα εκανα (και αμα μου λεγε και μαλ@κιες θα του σπαγα και το μαγαζι και το κεφαλι :a26: .).ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!




P.S-Μανιταρια πισω βαλε απο αυτα που ειναι μανιταρι και bobbin μαζι.Αυτα κανουν δουλεια τα αλλα οχι και τοσο...

Καλα ξεμπερδεματα και καλες βολτες οταν το παρεις και...με προσοχη ε?Ειναι γλυκο το γκαζι...:lol:

:beer: :beer: :beer:

arxaios
23/03/2008, 20:38
Στο χωριό μου λένε ..........
Αυτός που πληρώνει από πριν ..................... ΠΑΝΤΑ ΚΑΚΟ:a021:

Προκαταβολή 3000 ;;;:nono:

STOYBI
23/03/2008, 22:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Στο χωριό μου λένε ..........
Αυτός που πληρώνει από πριν ..................... ΠΑΝΤΑ ΚΑΚΟ:a021:

Προκαταβολή 3000 ;;;:nono:


+ 1000..!! :rolleyes:

micele
23/03/2008, 23:50
φίλε κάλεσε το κέντρο προστασίας καταναλωτή , κατήγγειλέ τους και ζήτησε να σε συμβουλέψουν!!!!δεν φτάνει που εχουν πελάτες με το σταγονόμετρο , θα μας δουλέυουν κιόλας!
και στο κάτω κάτω οι μούλοι εσένα έχουν ανάγκη όχι εσύ αυτούς ,μαγαζιά υπάρχουν πάρα πολλά!!!
άντε με τα αρχ....δάκια!

arxaios
24/03/2008, 00:02
Έχεις δώσει 3000 μετρητά και 3900 από δάνειο ......... το σύνολο 6900 Ε !!!
Ολα αυτά με την υπόσχεση να σου φέρουν μηχανή .......... θα το χαρακτήριζα το λιγότερο ΑΦΕΛΕΣ !!!
Εντάξει, άντε και έδωσες τα 3000 και φως δεν είδες .......... το δάνειο γιατί το εκταμίευσες ;;;
Ας το άφηνες εκεί και εκταμίευση την ΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ της μηχανής !!! Παίρνεις μηχανάκι - παίρνουν παραδάκι !!!
Πολύ φοβάμαι ότι θα σε ταλαιπωρήσουν και κάνε πέρα από όλα τα άλλα μια ερώτηση σε δικηγόρο...
Αν έχεις και κάποιο δικηγόρο φίλο βάλε να τους κάνει και ένα τηλεφωνάκι ....
Από χαρτιά τι σου έχουν δώσει - υπογράψει ;;;
Έχεις κάτι στα χέρια σου ;;;

xtx black
24/03/2008, 00:49
ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΟΔΗΞΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗΣ,ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΔΑΝΕΙΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΟΤΑΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ(ΕΚΛΕΙΣΑ???ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΤΑ ΕΝΝΙΑΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΠΤ).ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΤΟ ΔΑΝΕΙΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΜΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.ΚΑΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ?ΜΕ ΕΙΔΑΝ ΜΙΚΡΟ ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΚΑΙ Κ@ΥΛΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗΣ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΣΕΝΕΡΩΣΕΙ ΑΓΡΙΑ.

AlexT.SS1000.R
24/03/2008, 01:10
Απορω πως εχει ακομα κοσμο με τοσα που εχει κανει. Πραγματικα παιζει να ειναι το χειροτερο λαμογιο...:yuck:

xtx black
24/03/2008, 04:36
ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ ΧΤ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΠΡΙΝ ΠΑΩ Η΄ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΧΩΤΙΣ ΤΗΛ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΣΤΟ ΦΕΡΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΜΗΧΑΝΙ?ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΞΑΝΑΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟ?

arxaios
24/03/2008, 09:42
Το δάνειο το αιτήσαι και εγγρίνεται ΑΛΛΑ δεν το εκταμιεύεις .............. δηλαδή δεν σηκώνεις τα χρήματα .......... μόλις έρθει το μηχανάκι ΤΟΤΕ βάζεις τις τελευταίες υπογραφές και γίνεται η εκταμίευση .
Απόδειξη έχεις για ΤΙ ΠΟΣΟ ;;; 3000 ή 6900 ;;;

xtx black
24/03/2008, 13:10
ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΕΧΩ ΤΩΝ 3.000ΕΥΡΟ

FAZER79
24/03/2008, 13:31
ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΕΔΩ Κ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ.
ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΗΤΑΝ ΑΠΈΞΩ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΓΙΑ ΤΕΛΩΝΕΙΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΦΙΛΕ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΗΡΗΣΕΣ,ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΠΩΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕ ΜΟΝΟ 6ΜΕΡΕΣ!! ΤΟΥ ΛΕΩ Ή ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΕΤΟΙΜΟ Ή ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΙΣΩ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ 12000Ε ΖΕΣΤΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 48ΩΡΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΕΤΟΙΜΟ.
ΣΥΜΒΟΥΛΗ:
1 ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ,ΜΕ ΦΩΝΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΣ Κ ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΤΙ
2 ΚΑΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΗΝ ΜΑΣΗΣΕΙΣ,ΑΣ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΓΙΑ ΤΙ ΑΠΑΤΕΩΝΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ,ΤΣΑΜΠΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ



3 ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ. ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟΠΛΟ ΚΡΥΜΕΝΟ!!!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ....

xtx black
24/03/2008, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από FAZER79
ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΕΔΩ Κ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ.
ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΗΤΑΝ ΑΠΈΞΩ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΓΙΑ ΤΕΛΩΝΕΙΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΦΙΛΕ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΗΡΗΣΕΣ,ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΠΩΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕ ΜΟΝΟ 6ΜΕΡΕΣ!! ΤΟΥ ΛΕΩ Ή ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΕΤΟΙΜΟ Ή ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΙΣΩ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ 12000Ε ΖΕΣΤΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 48ΩΡΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΕΤΟΙΜΟ.
ΣΥΜΒΟΥΛΗ:
1 ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ,ΜΕ ΦΩΝΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΣ Κ ΠΑΝΑΓΙΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΤΙ
2 ΚΑΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΗΝ ΜΑΣΗΣΕΙΣ,ΑΣ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΓΙΑ ΤΙ ΑΠΑΤΕΩΝΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ,ΤΣΑΜΠΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ



3 ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ. ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟΠΛΟ ΚΡΥΜΕΝΟ!!!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ....

ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΡΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΛΕΠΑΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΑΠΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΚΙΝΗΘΩ ΝΟΜΙΚΑ:beer:

argi6argi
26/03/2008, 01:11
Εγώ για ετοιμοπαράδοτο έκανα 3 εργάσιμες! Κάνε τους φασαρία!

k7600
26/03/2008, 19:10
Καλησπερα φιλε μου , εχω παρει δυο μηχανακια παραεισαγωγης . το πρωτο kawasaki zxr 636 απο Motojapan . Τα παιδια μου ειπαν σε 3 μερες και πραγματικα την τριτη μερα το μηχανακι το ειχα , το δευτερο GSXR K7 600 απο Moto hellas , μου ειπαν σε 3 μερες , ε την δευτερη μερα το ειχα . Δεν θελω να κανω διαφημση αλλα και τα δυο μαγαζια ειναι υποδειγμα εξυπηρετισης , ειδικα τα παιδια στο moto japan ειναι απεχτα , εχουν περασει δυομιση χρονια απο τοτε που το πειρα και ακομα οποτε περναω ενω τους ειπα οτι το δευτερο μηχανακι το πηρα απο αλλο μαγαζι γιατι μου εκανε καλυτερη τιμη με εξυπηρετουν, με θυμουνται με το μικρο μου ονομα και μου στελνουν σε καθε γιορτη ευχητηριες καρτες . Προσωπικα αυτα τα δυο μαγαζια δεν τα αλλαζω . Με το καλο να το παρεις .

Ninjaki
26/03/2008, 20:30
Περιμένεις εδώ και ένα μήνα για το "ετοιμοπαράδοτο" μηχανάκι!!! Έλεος!!! Οι απεργίες που λένε είναι φτηνές δικαιολογίες. Απλά ο τύπος έτσι κάνει προφανώς στους πελάτες του, μαζεύει τις προκαταβολές, επενδύει τα χρήματα και δίνει τα μηχανάκια μόλις δει ότι ο άλλος έχει φτάσει στο αμήν. Για αυτό διαφημίζει χαμηλές τιμές.
Εγώ απλά θα το ΑΚΥΡΩΝΑ και ας είχε και το μηχανάκι έτοιμο στο κατάστημα. Δεν ανέχομαι την κοροϊδία. Και όταν φανερά δεν σέβεται τον πελάτη του, ε δεν θα τον σεβαστώ ούτε εγώ.

Φίλε ακύρωσέ το, ο τύπος απλά παίζει με την υπομονή σου έχοντας ήδη ωφεληθεί εδώ και ένα μήνα από τα χρήματά σου. Πάρε πίσω την προκαταβολή, ακύρωσε και το δάνειο (μίλα και με την τράπεζα, ότι δεν σου έχουν παραδώσει το προϊόν για το οποίο το κατάστημα έχει πληρωθεί) ή αν δεν μπορείς να το ακυρώσεις, απαίτησε να σου επιστρέψουν το ποσό του δανείου είτε σε σένα είτε στην τράπεζα. Και μην τους ρωτάς αν μπορείς να ακυρώσεις το μηχανάκι, απαίτησέ το.

Βρίσκουν και τα κάνουν, επειδή έχουμε μάθει να τα τρώμε όλα αμάσητα!

xtx black
27/03/2008, 00:21
ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΝΙΩΘΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ,ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΓΚΕΝΤΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑΜΕΝΟ ΝΑ ΦΥΓΩ ΘΑ ΜΠΛΕΞΟΥΜΕ ΑΣΧΗΜΑ!!!!!!ΒΑΛΤΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΦΟΝΙΚΟ!!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙΑ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ,ΟΤΙ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΑ ΜΑΣΑΝΕ!!!ΕΔΩ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΝΝΟΟΥΝΤΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ!!!ΠΗΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΗΡΘΕ!Α ΩΡΑΙΑ ΛΕΩ ΑΥΡΙΟ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΒΑΡΑΩ ΚΟΦΤΕΣ ΜΠΑΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ 2 Η ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΜΗΧΑΝΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΑΘΕΣΤΑΤΟ ΕΛΑ(ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΑΝ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ).ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!

madox
27/03/2008, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΝΙΩΘΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ,ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΓΚΕΝΤΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑΜΕΝΟ ΝΑ ΦΥΓΩ ΘΑ ΜΠΛΕΞΟΥΜΕ ΑΣΧΗΜΑ!!!!!!ΒΑΛΤΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΦΟΝΙΚΟ!!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΙΑ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ,ΟΤΙ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΑ ΜΑΣΑΝΕ!!!ΕΔΩ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΝΝΟΟΥΝΤΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ!!!ΠΗΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΗΡΘΕ!Α ΩΡΑΙΑ ΛΕΩ ΑΥΡΙΟ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΒΑΡΑΩ ΚΟΦΤΕΣ ΜΠΑΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ 2 Η ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΜΗΧΑΝΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΑΘΕΣΤΑΤΟ ΕΛΑ(ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΑΝ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ).ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!


Πως εμπλεξες ετσι:hypnotize Το καλλιτερο που εχαεις να κανεις ειναι να πας σε ενα δικηγορο και να παψεις να αχολεισαι με αυτους.Βεβαια θα σου στοιχισει και ο δικηγορος λιγα χρηματα αλλα απο την στιγμη που κατι υποπτο παιζει μην χανεις καιρο.:beer:

Bavarian
27/03/2008, 16:58
Ρε φίλε καλά ξεμπερδέματα...δε μας λες και πιό είναι το λουλούδι να μην περνάμε ούτε απ' έξω ?

xtx black
27/03/2008, 19:14
ΠΑΙΔΕΣ ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΦΑΣΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!!!!ΜΟΛΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΦΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΗΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΜΠΕΝΕΙ ΜΕΣΑ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΧΤ.ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΜΑΙ ΕΝΑ 50ΑΡΙ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΠΑΡΚΙΝ
:mad:

arxaios
27/03/2008, 19:27
Aντε επιτέλους !!!
Καλοτάξιδο ........ & φωτό .........
και που 'σαι ......... never again !!!
:wave2: :beer:

GIXXERAKIAS
27/03/2008, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
ΠΑΙΔΕΣ ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΦΑΣΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!!!!ΜΟΛΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΦΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΗΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΜΠΕΝΕΙ ΜΕΣΑ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΧΤ.ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΜΑΙ ΕΝΑ 50ΑΡΙ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΠΑΡΚΙΝ
:mad:

Αντε τουλαχιστον θα γλυκαθεις μετα απο την πικρα με το γκαζι του!:winka:
Καλοστριφτο,καλοιλυωστο,καλοταξιδο και καλοπαντιλικωτο (μετα το σρωσιμο:D )!!:beer: :beer:

Βγαλε φωτις να το φτυσουμε κιολας μην το ματιασουμε!:lol:

k7600
27/03/2008, 19:58
αντε καλοριζικο , καλοταξιδο και παντα ορθιος . Περιμενουμε φοτο .

xtx black
27/03/2008, 20:07
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΦΟΤΟ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ.ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑ!!!!

xtx black
28/03/2008, 03:13
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΒΟΛΤΑ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΗΔΗ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ....ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!(ΜΟΝΟ Ο ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΡΠΟΣ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΖΕΙ:rotflmao: )
ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΘΕΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΙ ΜΑΝΗΤΑΡΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΠΟΖΗΤΟ,ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ.ΑΑΑΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΑΤΕΝΤΗΤΣΑ:) ΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΕΙΡΗ ΦΟΤΟ,ΕΠΩΝΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ!!!


125311

T.R.E
28/03/2008, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΒΟΛΤΑ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΗΔΗ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ....ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!(ΜΟΝΟ Ο ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΡΠΟΣ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΖΕΙ:rotflmao: )
ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΘΕΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΙ ΜΑΝΗΤΑΡΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΠΟΖΗΤΟ,ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ.ΑΑΑΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΑΤΕΝΤΗΤΣΑ:) ΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΕΙΡΗ ΦΟΤΟ,ΕΠΩΝΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ!!!

Μεγειες φιλος... :beer: :beer: :beer:

GIXXERAKIAS
28/03/2008, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΒΟΛΤΑ!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΗΔΗ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ....ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!(ΜΟΝΟ Ο ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΡΠΟΣ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΜΕ ΝΟΙΖΕΙ:rotflmao: )
ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΘΕΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΙ ΜΑΝΗΤΑΡΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΠΟΖΗΤΟ,ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ.ΑΑΑΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΑΤΕΝΤΗΤΣΑ:) ΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΕΙΡΗ ΦΟΤΟ,ΕΠΩΝΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ!!!

:eyepop: :eyepop: 4 to proi re thirio gyrises??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Oso gia ton karpo,sinitheia einai kai min sfiggeis to timoni den tha sou tin paroyn apo ta xeria!:lol: :lol:

Nomizo oti ena post me ena leyko k7 forage valtermoto manitaria kai htan poly kala.Kai prostateytiko gel gia to tepozito.Gia psaxoy na to breis o FAZER79 nomizo to exei balei to post.:winka: :beer:

Souza_me_240kmh
28/03/2008, 09:49
προστατευτικο για ντεποζιτο βαλε τις σουζουκι ειναι το πιο ομορφο και καθεται πολυ καλα στο μαυρο

βεβαια κανει και 30κατι ευρω...

αλλα δε θες να πληρωσεις υπαρχουν πολυ φτηνοτερα carbon look οπως εβαλα εγω με 7 ευρω :D

για μανηταρια εγω εχω ta R&G :wave2:

xampos
28/03/2008, 11:35
καλοταξιδο φιλε!!!!

εχει γεμισει ο τοπος με τετοια :beer: α ρε μαμα σουζουκι

ποιο πολλα κοματια θα πουλισει το κ8 ακομα και απ τα καινουργια zx 10 kai cbr :beer:


καλα τα λεω ΤΡΕ ? :beer:

xtx black
28/03/2008, 11:43
ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ TIPS ΣΑΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΒΡΟΧΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ!!!!!ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΣΤΟ ΨΑΛΙΔΙ ΝΑ ΒΑΛΩ Η΄ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΗ(ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΕ ΠΙΣΤΑ)

argi6argi
28/03/2008, 11:49
Να βάλεις όπωσδήποτε! Αν όχι μανιτάρια βάλε τους αντάπτορες που πιάνει το πίσω σταντ. Πάρε κι ενα τέτοιο σταντ. Θα σε βοηθήσει στο πλύσιμο και στη λίπανση της αλυσίδας.
Απο τότε που το έβαλα μου λύθηκαν τα χέρια!!!

Καλοτάξιδο και πάντα όρθιος!!!:wave2:

apav
28/03/2008, 13:01
Καλορίζικο! :beer:

devil's animal
28/03/2008, 13:41
καλοταξιδο.
:beer: :beer: :beer:

j8oidis
28/03/2008, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
ΠΑΙΔΕΣ ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΦΑΣΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!!!!ΜΟΛΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΦΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΗΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΜΠΕΝΕΙ ΜΕΣΑ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΧΤ.ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΜΑΙ ΕΝΑ 50ΑΡΙ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΠΑΡΚΙΝ
:mad:

παλι τυχερος εισαι εγω για hayabusa ακομα περιμενο .3 μηνες περασαν και τωρα μου ειπαν αυριο το σαββατω

samoure
28/03/2008, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh

αλλα δε θες να πληρωσεις υπαρχουν πολυ φτηνοτερα carbon look οπως εβαλα εγω με 7 ευρω :D

για μανηταρια εγω εχω ta R&G :wave2:


Στειλε κι ενα pm με λεπτομερειες,απο που και λοιπα μηπως βαλω και κανενας αλλος:D


Καλοριζικο το χτηνος φιλε Fazer:beer:

GN_AZ
29/03/2008, 12:23
αν θες να έχεις σίγουρα προστατευμένη την αγαπημένη σου ψάξε εδώ : http://www.powersstuntworx.com/railz_photos.html

tdm900rules
29/03/2008, 19:18
eleos...:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

arxaios
29/03/2008, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από GN_AZ
αν θες να έχεις σίγουρα προστατευμένη την αγαπημένη σου ψάξε εδώ : http://www.powersstuntworx.com/railz_photos.html
Βοηθητικά ροδάκια να βάλει ;;;;;;;;
:lol: :lol: :lol:
ΕΛΕΟΣ !!!

GN_AZ
31/03/2008, 00:43
Γιατί ρε παιδιά :confused: :confused:

Άσχημο είναι αυτό ?

http://www.powersstuntworx.com/images/race%20railz%202006%20suz%20600%20750%20004.jpg

tdm900rules
31/03/2008, 01:12
einai akyro teleiws...:yuck: :yuck: :yuck:

xtx black
31/03/2008, 05:43
foto apo to gixxer mou


125692

xtx black
31/03/2008, 05:44
foto 2


125693

xtx black
31/03/2008, 05:47
foto 3.ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΟΙΦΟΥΛΑ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΜΑΚΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΣΤΟ ΝΤΕΠΟΖΙΤΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ(ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΡΟΣΤΕΤΥΤΙΚΟ)ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΟΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΦΕΝΟΝΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΒΡΕΧΕ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ 1 ΜΗΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!!!!

xtx black
31/03/2008, 05:48
ΦΟΤΟ 3 ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΠΡΙΝ:hypnotize


125694

xtx black
31/03/2008, 05:51
Α ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΣΤΗΣ 2Η ΦΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΠΙ ΜΟΥ DINAMIK 125 RESPECT!!!!!!ΠΟΛΥ ΒΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΠΑΠΙ!!!!ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΞΩ ΛΙΓΟ:p

Xigo
31/03/2008, 16:14
Εχεις gsxr...κ θα πειραξεις το παπι?...οκ,ενταξει...:wave2:

Souza_me_240kmh
31/03/2008, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xigo
Εχεις gsxr...κ θα πειραξεις το παπι?...οκ,ενταξει...:wave2:


σα τα παπακια δεν εχει :lol: :bigcry:

madox
31/03/2008, 22:37
Αντε καλοταξιδο και στο μελλον λιγοτερη ταλαιπωρια:beer: