PDA

View Full Version : pos ginetai?



stukas
06/12/2004, 20:47
ρε παιδια καλησπερα:Εχω τρεισ ερωτησουλεσ:1.ποσ 8α γινει να σφιξω την γκαζιερα στη μηχανη μου?(fz6)ι πολυ τζογο κ θελω να τον μειωσω. 2.ποσ θα κανω να σταματησουν να τριζουν τα φρενα μου οταν φρεναρω?διαβασα σε ενα αγγλικο site οτι βαζεισ γρασσο χαλκου στο πισω μερωσ στα τακακια,ξερει κανεις κατι?3.εχω ενα ροποκλειδο,αυτο οταν το χρησιμοποιεις κ φτασει στην ροπη συσφιξεως που εχεις βαλει κανει καποιο χαρακτηριστικο ηχο η κανει κατι τελος παντων?ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ!!!:sick: παρακαλω οποισ ξερει κατι να μου πει ας το πει κ εγω τον κερναω πι...ες(πιτες εννοω,ε?):confused:

Θάνος
06/12/2004, 21:09
Κι εδώ; :confused:

afrotwin
07/12/2004, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από stukas
ρε παιδια καλησπερα:Εχω τρεισ ερωτησουλεσ:1.ποσ 8α γινει να σφιξω την γκαζιερα στη μηχανη μου?(fz6)ι πολυ τζογο κ θελω να τον μειωσω.

oles i mixanes exoun kato apo to ntepozito prin tin petalouda ton karmpirater regoulatorous sikose to ntepozito vres tous ke sfiktous

2.ποσ θα κανω να σταματησουν να τριζουν τα φρενα μου οταν φρεναρω?

ma8e ti takakia foras ke an ine metalikou stixiou alakseta se karmponata episis tsekarise an exoun stravosi i diskoi sou

διαβασα σε ενα αγγλικο site οτι βαζεισ γρασσο χαλκου στο πισω μερωσ στα τακακια,ξερει κανεις κατι?3.εχω ενα ροποκλειδο,αυτο οταν το χρησιμοποιεις κ φτασει στην ροπη συσφιξεως που εχεις βαλει κανει καποιο χαρακτηριστικο ηχο η κανει κατι τελος παντων?

tipota den kani apla sou dixni mia velona posa kila dinamis exis ke stamatas eki pou 8es


ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ!!!:sick: παρακαλω οποισ ξερει κατι να μου πει ας το πει κ εγω τον κερναω πι...ες(πιτες εννοω,ε?):confused:

alex14
07/12/2004, 09:30
Σχετικα με ροποκλειδο, τα περισοτερα κανουν ενα 'κλικ' οταν φτασουν στο σημειο που εχουν ρυθμιστει. Το δικο μου παντος ετσι δουλευει.
Και κατι αλλο. Επειδη βλεπω οτι δεν κατεχεις και πολλα θα σου συνιστουσα να μην ασχοληθεις με το συγκεκριμενο εργαλειο γιατι θελει καποια ιδιαιτερη τεχνικη στην χρηση του. Εαν δεν ξερεις μπορει να κανεις ζημια.

Οσον αφορα το γρασο δεν το εχω ξανακουσει.

:wave2: