PDA

View Full Version : Μπότες Sidi (άποψη & ερώτηση)



SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 13:36
Θελω να ακουσω επιχειρηματα σωστα χωρις ειρωνιες και υποκειμενικες απαντησεις........

Λοιπον επειδη απο μποτες το χω ψαξει πολυ εχω δει οτι οι SIDI VERTIGO CORSA και SIDI VERTICO CORSA AIR (ειναι καινουργιο μοντελο το AIR ειναι η ιδια μποτα αλλα με πολλες τρυπες στο δερμα για να μπαινει αερας ειναι για καλοκαιρι και ελλαδα δεν την εχω δει μονο ιταλια) εχουν τις πιο πολλες καινοτομιες και αποκλειστικες μαλιστα..

Δηλαδη

1)Στην φτερνα εχει ενα συστημα που οταν χτυπησεις μπαινει μεσα η φτερνα 3 χιλιοστα και κουνιετε δηλ για να αποροφησει τον κραδασμο....

2)Στην γαμπα εχει συστημα που την σφυγγεις οσο θες για μαζευει.....

3)Στο κουτουπιε εχει το ιδιο συσημα για να σφυγγει οσο θες

4)Εχει συστημα ,ενα μονοκοματο κομματι στο πλαι απο την γαμπα μεχρι κατω που δεν αφηνει να στραμπουληξεις το ποδι (οποσ το στρμπουλαμε οταν περπαταμε για να καταλαβετε)
Αλλα αυτο το μονο κοματο καμματι κουνιεται με ''μεντεσε'' για να κουνιετε το ποδι μπροσ και πισω

5)Εχει αεργωγο που ανοιγει και κλεινει στο πλαι

6)Εχει ανταλλακτικο εκει που ναι στο καλαμι απο carbon

7)Βγαινει η ιδια μποτα σε καλοκαιρινι και χειμερινη.....
Αυτα ολα που ειπα τα χο κυκλοσει στην φωτο ν τα δειτε πανω κατω






Η πρωτη φωτο δειχνει το 1 για την φτερνα


122767

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 13:37
το 2 για την γαμπα που σφιγγεισ οσο θες


122768

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 13:37
το 3 σφιγγεισ οσο θεσ στο κουτουπιε


122769

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 13:38
το 4 το πλαινο κομματι που δεν στραμπουλασ το πολδι αλλα εχει και συστημα που να λιγειζει προσ τα εμπροσ και πισω


122770

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 13:39
το 5 ο αεραγωγοσ


122771

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 13:40
το 6 ανταλλακτικο carbon στο καλαμι


122772

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 13:41
το 7 η ιδια μποτα σε καλοκαιρινη (στην ιταλια το χω δει μονο ισωσ υπαρχει και στη ελλαδα)


122774

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 13:42
και τελοσ κατι ψιλοασχετο η ιδια μποτα βγαινει και σε παπουτσι...

Αυτο παλι μονο ιταλια το χω δει αλλα δεν το βρισκω ουτε ιταλια ...ειναι πολυ καλο!!!


122775

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 13:44
Λοιπον εγω εχω την χειμερινη μποτα τωρα 3 χρονια και μολις χθεσ παραγγειλα την καλοκαιρινη,.....

Ιδια μποτα ιδιο χρωμα αλλα σε καλοκαιρινη!!!(τρελαμενοσ ε??)

Και θελω να παρω και το παπουτσι..



Αυτο που θελω να πω ειναι οτι πιστευω οτι τοοοοοσα πολλα μαζι δεν τα συγκεντρωνει αλλη μποτα....

Η γνωμη μου ειναι αυτη........

Θα θελα να ακουσω και αλλες γνωμες......


Δεν λεω σε καμια μα σε καμια περιπτωση οτι δεν θα σε προστατεψει η νεα μποτα τησ alpinestars ασ πουμε η καλη αλλα σαν καινοτομιες δεν ειναι μπροστα η sidi??????????

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 13:46
Οριστε η νεα μποτα της alpinestars που ειναι το πιο ακριβο τησ μοντελο.....400 δολαρια

Το ιδιο ειναι????Κοιτατε ποσο ''αδεια'' ειναι


122776

lamoun
04/03/2008, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Και θελω να παρω και το παπουτσι..

Το παπούτσι μου φαίνεται υπερβολικό.

Τόσες προστασίες, μπράβο ok, αλλά μου φαίνεται πολύ κοντό για να μη στραμπουλίξεις το πόδι σου.

Στη θέση σου δε θα το έπαιρνα. Υπάρχουν άλλα, με λιγότερα κομφόρ, αλλά που είναι λίγο ψηλότερα.

(+ βέβαια ότι συνήθως, ένα παπουτσάκι το παίρνεις για να μη μοιάζεις με εξωγήινος :alien: )

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 13:54
Και σε καμια περιπτωση ξαναλεω οτι δεν λεω οτι οι αλλες δεν σε προστατευουν

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

byron
04/03/2008, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Θελω να δω και οι αλλοι τι αποψη εχουν γι αυτα που λεω και αν οντως υπαρχει μια μποτα με αναλογες καινοτομιες και χαρακτηριστικα

Mια χαρά μπότες είναι οι Sidi. Αν εξαιρέσεις ότι δεν είναι για περπάτημα :lol:

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
Το παπούτσι μου φαίνεται υπερβολικό.

Τόσες προστασίες, μπράβο ok, αλλά μου φαίνεται πολύ κοντό για να μη στραμπουλίξεις το πόδι σου.

Στη θέση σου δε θα το έπαιρνα. Υπάρχουν άλλα, με λιγότερα κομφόρ, αλλά που είναι λίγο ψηλότερα.

(+ βέβαια ότι συνήθως, ένα παπουτσάκι το παίρνεις για να μη μοιάζεις με εξωγήινος :alien: )

Ναι δεν εινια το παπουτσι αυτο για πιστα ουτε για να μην στραμπουληξεις το ποδι....

Οτι ειναι σαν :alien: ειναι....χαχαχααχα

Αλλα θα μ αρεσε να χω το ασορτι παπουτσι με την μποτα...(αχ αυτο το marketing και το μυαλο που κουβαλαμε)

Γιατι εγω τουλαχιστον οταν οδηγω εκτος πιστας για βολτουλα (οχι να παω στον καφε με αυτα βεβαια) φοραω παπουτσια μηχανης.....

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Mια χαρά μπότες είναι οι Sidi. Αν εξαιρέσεις ότι δεν είναι για περπάτημα :lol:

Ναι ενταξη συμφωνοι....

Αλλα καλυτερα να περπαταω μετα το πεσιμο παρα να περπαταω καλα με την μποτα

:beer: :beer:

Αλλα παρολα αυτα περπαταω καλα και με τις μποτες....

byron
04/03/2008, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Ναι ενταξη συμφωνοι....

Αλλα καλυτερα να περπαταω μετα το πεσιμο παρα να περπαταω καλα με την μποτα

:beer: :beer:

Αλλα παρολα αυτα περπαταω καλα και με τις μποτες....

εχεις πέσει με άλλες μπότες και δεν μπορούσες να περπατήσεις ; Μπότες ανάλογης τιμής με τις Sidi εννοώ, όχι με τα άρβυλα του στρατού

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
εχεις πέσει με άλλες μπότες και δεν μπορούσες να περπατήσεις ; Μπότες ανάλογης τιμής με τις Sidi εννοώ, όχι με τα άρβυλα του στρατού

Μα το πα αυτο και πριν δεν ειπα οτι οι αλλες δεν ειναι καλες

.......απλα το πα σαν λογοπαιγνιο αυτο για το περπατημα......cool!!!!

:beer: :beer:

mustaine1990
04/03/2008, 14:10
το οτι ειναι αδεια η μποτα η αλπινσταρς εξωτερικα, δε σημαινει απαραιτητα οτι ειναι και υποδεεστερη. νομιζω μαλιστα οτι η συγκεκριμενη εχει εναν εσωτερικο ναρθηκα για εξτρα προστασια (το ιδιο και η xpd xp5-r)


παντως την εχω δει τη sidi, και ειναι γ@μ*σ* τα μποτα. φοβερη εφαρμογη, αλλα τη φχαριστιεσαι μονο καβαλα σε ss
το μονο που δε μου αρεσε ειναι οτι εκεινα τα περιστρεφομενα για να ρυθμιζεις την εφαρμογη της μποτας εχουν ενα πραμα σαν μπετονια, που δε με πειθει και πολυ για την αντοχη του


για πιο ηπιες καταστασεις προτιμω κατι πιο τουριστικο (xpd x-land, sidi laguna)

byron
04/03/2008, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Μα το πα αυτο και πριν δεν ειπα οτι οι αλλες δεν ειναι καλες

.......απλα το πα σαν λογοπαιγνιο αυτο για το περπατημα......cool!!!!

:beer: :beer:

Δεν εννοούσα ότι δεν μπορείς να περπατήσεις. Εννοώ ότι όταν περπατας μ΄αυτέ κάνουν πολύ θόρυβο απ΄τις δέστρες :lol:

road spirit
04/03/2008, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Οριστε η νεα μποτα της alpinestars που ειναι το πιο ακριβο τησ μοντελο.....400 δολαρια

Το ιδιο ειναι????Κοιτατε ποσο ''αδεια'' ειναι

κοίτα τωρα, σίγουρα η sidi vertigo corsa συγκαταλέγεται στις κορυφαίες μποτες αυτη τη στιγμή

αλλα και την alpinestars supertech-r την φορανε πολλοι αγωνιζόμενοι

το οτι δεν φαίνεται κατι εξωτερικα, δε σημαιναι οτι δεν κανει σωστα τη δουλειά της. Εχει εσωτερικά ενα σύστημα σαν "δευτερη μπότα", που το βάζεις και απο πανω μπαίνει η κανονική (δε το γράφω σωστά, αλλά κάπως έτσι είναι τεσπα )

road spirit
04/03/2008, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
κοίτα τωρα, σίγουρα η sidi vertigo corsa συγκαταλέγεται στις κορυφαίες μποτες αυτη τη στιγμή

αλλα και την alpinestars supertech-r την φορανε πολλοι αγωνιζόμενοι

το οτι δεν φαίνεται κατι εξωτερικα, δε σημαιναι οτι δεν κανει σωστα τη δουλειά της. Εχει εσωτερικά ενα σύστημα σαν "δευτερη μπότα", που το βάζεις και απο πανω μπαίνει η κανονική (δε το γράφω σωστά, αλλά κάπως έτσι είναι τεσπα )


122778

T.R.E
04/03/2008, 17:09
Eγω παντως αν αγοραζα τωρα μποτα θα επαιρνα σαν του Fabrizio... :look: :look: :a5: :a5: :a13: :a13:

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Eγω παντως αν αγοραζα τωρα μποτα θα επαιρνα σαν του Fabrizio... :look: :look: :a5: :a5: :a13: :a13:

Αυτοι φορανε τις SIDI VERTIGO CORSA.....:beer: :beer: (απο το site της sidi)


122800

T.R.E
04/03/2008, 17:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Αυτοι φορανε τις SIDI VERTIGO CORSA.....:beer: :beer: (απο το site της sidi)


Αυτος ειναι αλλος Fabrizios,εγω λεω αυτον που τρεχει στα SBK,ο Michel....Που του εφυγε η μποτα και εγινε φωλια για ροφο στην Αυστραλια...lol: :lol:

Michel Fabrizio ITA Ducati 1098 F08...:D :D :


Χωρις πλακα τωρα,οταν ειχα παει να δοκιμασω μποτες σις Sidi δεν μπορουσα να βαλω το πελμα μου μεσα,αγανακτισε ο πωλητης τσαντιστηκα και εγω και τελικα πηρα Oxtar TCS EVO...Μια χαρα,και κανα 2 φορες που μετρησα την ασφαλτο δουλεψαν αψογα...:smokin:

jen
04/03/2008, 17:55
Καλησπέρα!
Μια και φαίνεται να το έχετε ψάξει - περισσότερο από εμένα τουλάχιστον - και μια και εντυπωσιάστηκα από όλα αυτά... :hypnotize μήπως θα μπορούσατε να μου πειτε για τις συγκεκριμένες μπότες αν είναι μαλακές ή είναι σαν ξύλο? :rolleyes:
Δεν ενδιαφέρομαι άμεσα για αγορά (εννοείται οτι θα δοκιμάσω πρώτα) αλλά μιας και έγινε κουβέντα...

mustaine1990
04/03/2008, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από jen
Καλησπέρα!
Μια και φαίνεται να το έχετε ψάξει - περισσότερο από εμένα τουλάχιστον - και μια και εντυπωσιάστηκα από όλα αυτά... :hypnotize μήπως θα μπορούσατε να μου πειτε για τις συγκεκριμένες μπότες αν είναι μαλακές ή είναι σαν ξύλο? :rolleyes:
Δεν ενδιαφέρομαι άμεσα για αγορά (εννοείται οτι θα δοκιμάσω πρώτα) αλλά μιας και έγινε κουβέντα...


το δερμα ειναι μαλακο


τα υπολοιπα...:bigcry:

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από jen
Καλησπέρα!
Μια και φαίνεται να το έχετε ψάξει - περισσότερο από εμένα τουλάχιστον - και μια και εντυπωσιάστηκα από όλα αυτά... :hypnotize μήπως θα μπορούσατε να μου πειτε για τις συγκεκριμένες μπότες αν είναι μαλακές ή είναι σαν ξύλο? :rolleyes:
Δεν ενδιαφέρομαι άμεσα για αγορά (εννοείται οτι θα δοκιμάσω πρώτα) αλλά μιας και έγινε κουβέντα...

Στην πιστα που παω εχει κατι σκαλες για να πας στο μπαρ....

Ε εγω τα ανεβοκατεβαινω 2-2 τα σκαλια.....χωρις πλακα.....

Και δεν με πληγωνουν.......ποσο μαλλον στην οδηγηση που δεν κουνιεσαι τοσο οσο στα σκαλια.....

Οχι ειναι μαλακες......ισως αλλες να ναι πιο μαλακες αλλα και με αυτες εισαι οκ δεν θες πιο μαλακεσ.....εκτος αν θες να νομιζεις οτι δεν φορας μποτες και να μην νιωθεις τπτ απολυτως......προβαρε τις και θα δεις.....στους αστραγαλους που χει τοσα στηριγματα εχει εσωτερικο μαξιλαρακι...

SUZUKAKIAΣ
04/03/2008, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από mustaine1990
το δερμα ειναι μαλακο


τα υπολοιπα...:bigcry:

Δηλ λες οτι και οταν οδηγας καταλαβαινεις αυτο το '':bigcry: '' που λες??

Πες μου να ακουσω και αλλη γνωμη......:wave2:

McTalas
05/03/2008, 02:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Οριστε η νεα μποτα της alpinestars που ειναι το πιο ακριβο τησ μοντελο.....400 δολαρια

Το ιδιο ειναι????Κοιτατε ποσο ''αδεια'' ειναι

φιλε μου θα σου πω την δικια μου γνωμη μιας και τις εχω δοκιμασει και τις 2

σαφως ειναι οι κορυφαιες μποτες στον χωρο (γνωμη μου)

προστατευουν και οι 2 το ιδιο !!!

η μονη διαφορα τους ειναι πως οι alpinestar ειναι πιο διακριτικες. Με τις sidi φενεσαι σαν ρομποκοπ αλλα και οι supertech R εχουν σχεδον τα ιδια κολπα αυξομειωσεις και συσφηξης απλα τα εχει απο μεσα. (οι supertech R εχουν εσωτερικο μποτακι που δενει και προστατευει τον ταρσο !)

ενα θετικο για τις corsa ειναι πως ολα πανω της αλλαζοντε οποτε σε περιπτωση πτωσης αν γρατζουνηστουν τα αλλαζεις και ειναι σαν καινουργιες!!!

jen
05/03/2008, 05:28
:) Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!
Από οτι καταλαβα θα ειναι νορμαλ (το τεστ με την σκαλα πιάνει!) Σε κάποιες που είχα δεν καταλάβαινα αν άλλαζα ταχύτητα... καμμια επαφή..
Χάρηκα κι εγώ.... μπήκα και άρχισα να χαζεύω τα sites...
Βρε παιδιά... αυτές δεν βγαίνουν στο νούμερό μου! :blush:
Τεσπα βγάζει κάτι άλλες ειδικά για κουλές... :p
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ

McTalas
05/03/2008, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από jen
:) Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!
Από οτι καταλαβα θα ειναι νορμαλ (το τεστ με την σκαλα πιάνει!) Σε κάποιες που είχα δεν καταλάβαινα αν άλλαζα ταχύτητα... καμμια επαφή..
Χάρηκα κι εγώ.... μπήκα και άρχισα να χαζεύω τα sites...
Βρε παιδιά... αυτές δεν βγαίνουν στο νούμερό μου! :blush:
Τεσπα βγάζει κάτι άλλες ειδικά για κουλές... :p
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ

το μικροτερο νουμερο που βγαινουν ειναι το 37, αν θες ακομα πιο μικρο... τοτε τι να πω πας για ειδικη παραγκελια ή βαζεις καμια καλτσα παραπανω...

gixxerpap
05/03/2008, 10:34
πειδή δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλο το θρεντ, θα πω μόνο ότι όντως πρόκειται για κορυφαίες μπότες, θέλουν παρόλαυτά, πολύ προσοχή στο νούμερο, γιατί έχουν ακουστεί απο πολλούς παράπονα, ότι ενοχλούν στα δάχτυλα...

έχω τις ίδιες, και όντως εχω το ίδιο πρόβλημα, αν και σαν νούμερο είναι το σωστό! προφανώς είναι θέμα ''φόρμας''...

όσο για τις alpinestars, μην ξαναπείτε ποτέ ότι είναι άδειες....έχουν καταπληκτική προστασία, μόνο που ειναι στο εσωτερικό της μπότας, και καταπληκτική εφαρμογή!

devil's animal
05/03/2008, 12:18
ειναι αψογες οι Sidi!!!
:beer: :beer:

:wave2:

mustaine1990
05/03/2008, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Δηλ λες οτι και οταν οδηγας καταλαβαινεις αυτο το '':bigcry: '' που λες??

Πες μου να ακουσω και αλλη γνωμη......:wave2:
δεν ειπα οτι οταν οδηγας σε ενοχλουν, αλλα στο περπατημα ειναι σαν να φορας μποτα του σκι

SUZUKAKIAΣ
05/03/2008, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από mustaine1990
δεν ειπα οτι οταν οδηγας σε ενοχλουν, αλλα στο περπατημα ειναι σαν να φορας μποτα του σκι

Αντε παλι με το περπατημα.....

Και τα γαντια της μηχανης δεν βολευουν να βγαλεις τα λευτα απο την τσεπη να πληρωσεις τον βενζινα (δεν τα βρισκεις καν)

ουτε βολευουν να δεσεις το κρανος αν εχει 2πλο δαχτυλιδι.......

αλλα δεν το λες σαν μειων αυτο...

(φιλικα:beer: )

devil's animal
05/03/2008, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Αντε παλι με το περπατημα.....

Και τα γαντια της μηχανης δεν βολευουν να βγαλεις τα λευτα απο την τσεπη να πληρωσεις τον βενζινα (δεν τα βρισκεις καν)

ουτε βολευουν να δεσεις το κρανος αν εχει 2πλο δαχτυλιδι.......

αλλα δεν το λες σαν μειων αυτο...

(φιλικα:beer: )

σωστος!
:a013:

mustaine1990
05/03/2008, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Αντε παλι με το περπατημα.....

Και τα γαντια της μηχανης δεν βολευουν να βγαλεις τα λευτα απο την τσεπη να πληρωσεις τον βενζινα (δεν τα βρισκεις καν)

ουτε βολευουν να δεσεις το κρανος αν εχει 2πλο δαχτυλιδι.......

αλλα δεν το λες σαν μειων αυτο...

(φιλικα:beer: )


ναι αλλα αυτο δειχνει οτι ειναι σε τελικη αναλυση σκληρες :smokin: (οπως ολες οι racing μποτες)

SUZUKAKIAΣ
05/03/2008, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από mustaine1990
ναι αλλα αυτο δειχνει οτι ειναι σε τελικη αναλυση σκληρες :smokin: (οπως ολες οι racing μποτες)

Ειπα οτι ειναι αρκετα μαλακες και δεν με πληγωνουν καθολου και οτι υπαρχουν ομως και πιο μαλακες αλλα οχι με τοσα πραγματα πανω....

Αν θες πολυ μαλακες δεν θα θες οπως ειπες και συ racing μποτες.....

jen
05/03/2008, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
το μικροτερο νουμερο που βγαινουν ειναι το 37, αν θες ακομα πιο μικρο... τοτε τι να πω πας για ειδικη παραγκελια ή βαζεις καμια καλτσα παραπανω...
:confused: Στο sidi.it είδα οτι βγαίνουν από 39 και πάνω...
Αν είναι όπως λες όλα καλά!

McTalas
06/03/2008, 01:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από jen
:confused: Στο sidi.it είδα οτι βγαίνουν από 39 και πάνω...
Αν είναι όπως λες όλα καλά!

δοκιμασε το www.motocard.com εχει πολυ καλες τιμες και σε μια εβδομαδα ειναι στην πορτα σου!!:wave2:

SUZUKAKIAΣ
06/03/2008, 01:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
δοκιμασε το www.motocard.com εχει πολυ καλες τιμες και σε μια εβδομαδα ειναι στην πορτα σου!!:wave2:

Πολυ καλες τιμες....σαν της Ιταλιας......Ωραο σιτε μπραβο.........

SUZUKAKIAΣ
12/03/2008, 23:28
Να ρωτησω μηπως κανεις γνωριζει.....δεν το χω ψαξει ακομα....









Υπαρχουν γι αυτες τις μποτες ανταλλακτικο ξυστρας τιτανιου?Η εστω οχι πλαστικου??









:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

SUZUKAKIAΣ
04/04/2008, 17:10
Να το ντουλαπακι μου στο γκαραζ μου!!!!!!

Δεν ειναι τελειο ??????????

Πωπω....μπορω να το κοιταζω ωρες.....

:a8: :a8: :a8: :a8: :a54: :a54: :a54: :a54:


126422

Souza_me_240kmh
04/04/2008, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Να το ντουλαπακι μου στο γκαραζ μου!!!!!!

Δεν ειναι τελειο ??????????

Πωπω....μπορω να το κοιταζω ωρες.....

:a8: :a8: :a8: :a8: :a54: :a54: :a54: :a54:


τα ιδια γαντια εχουμε :lol:

SUZUKAKIAΣ
04/04/2008, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
τα ιδια γαντια εχουμε :lol:

Ναι τα κ@λ@γαντια....

Ξεβαφουν γ@μω την πουτ@ν@ μου ε????

Παλι την πατησα με τα spidi γ@μω το κεφαλι μου.....

Souza_me_240kmh
04/04/2008, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Ναι τα κ@λ@γαντια....

Ξεβαφουν γ@μω την πουτ@ν@ μου ε????

Παλι την πατησα με τα spidi γ@μω το κεφαλι μου.....


εμενα ειναι οκ μεχρι στιγμης :D τα εχω 7 μηνες

SUZUKAKIAΣ
04/04/2008, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
εμενα ειναι οκ μεχρι στιγμης :D τα εχω 7 μηνες

Μηπως δεν ειναι μαυρα?

Souza_me_240kmh
04/04/2008, 19:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
Μηπως δεν ειναι μαυρα?


ιδια ακριβως με τα δικα σου!!