PDA

View Full Version : Προσφορά Tuono+Akrapovic



byron
05/03/2008, 10:37
H aprilia προσφέρει το Tuono με δώρο τις εξατμίσεις τιτανίου της Akrapovic.

Περισσότερα στο site της Aprilia (http://www.aprilia.com.gr/index.asp?pathID=1_2_286&art=666)

sapila racing
05/03/2008, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
H aprilia προσφέρει το Tuono με δώρο τις εξατμίσεις τιτανίου της Akrapovic.

Περισσότερα στο site της Aprilia (http://www.aprilia.com.gr/index.asp?pathID=1_2_286&art=666)

Ωραία!!

Kαι εχω μάθει και για τις καινούριες αποθήκες στην Μάνδρα!

Να βάλω και την φωτό???

:lol: :lol: Iσα που κρατιέμαι... :lol:

byron
05/03/2008, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Ωραία!!

Kαι εχω μάθει και για τις καινούριες αποθήκες στην Μάνδρα!

Να βάλω και την φωτό???

:lol: :lol: Iσα που κρατιέμαι... :lol:

Λέει και για τις αποθήκες στη Μάνδρα (http://www.aprilia.com.gr/index.asp?pathID=1_2_286&art=664) ......

Η φωτό είναι χιουμοριστική και αφορά Japan μηχανάκια, επομένως μπορείς να τη βάλεις.... :lol:

sapila racing
05/03/2008, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Λέει και για τις αποθήκες στη Μάνδρα (http://www.aprilia.com.gr/index.asp?pathID=1_2_286&art=664) ......

Η φωτό είναι χιουμοριστική και αφορά Japan μηχανάκια, επομένως μπορείς να τη βάλεις.... :lol:

Ελπίζεις να είναι χιουμοριστική...:D

H Aprilia στο συνεχιζόμενο πλαίσιο αναβάθμισης των παρεχόμενων υπηρεσιών προς τους πελάτες της θα ήθελε να ανακοινώσει πως από τις 14 Ιανουαρίου 2008 λειτουργεί πλέον η καινούργια αποθήκη ανταλλακτικών και αξεσουάρ, εκτάσεως 2.000 τμ στην Μάνδρα Αττικής.


Σε μια έκταση 2.000τμ υπάρχουν πλέον όλα τα απαιτούμενα ανταλλακτικά για την άμεση κάλυψη όλων των μοτοσικλετών και scooters Aprilia.

Έτσι, μέσω ενός νέου ηλεκτρονικού συστήματος διαχείρισης και παραγγελίας ανταλλακτικών κάθε επίσημος συνεργάτης μπορεί να παραλάβει ανταλλακτικά σε 24 ώρες (εντός Αττικής) και 48 ώρες για όλη την υπόλοιπη Ελλάδα, ενώ υπάρχει και δυνατότητα για κατ’ επείγουσες παραγγελίες μέσα σε 24 ώρες σε όλη την Ελλάδα.

Αυτή η ενέργεια εξασφαλίζει την υψηλή κάλυψη για τα απαιτούμενα ανταλλακτικά μοτοσικλετών και scooters που σημαίνει αμεσότητα στην παράδοση ανταλλακτικών και stock που εξασφαλίζει την απρόσκοπτη και άριστη λειτουργία των επίσημων συνεργατών Aprilia στην άμεση εξυπηρέτηση των κατόχων μοτοσικλετών και scooters της ιταλικής εταιρείας...


122854

kalesin
05/03/2008, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Ελπίζεις να είναι χιουμοριστική...:D


:eyepop: :eyepop: :eyepop:


ωστε εδω παει το μπροστινο οταν το χανεις...

παρεα με τα αλλα

:eyepop: :eyepop:

byron
05/03/2008, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Ελπίζεις να είναι χιουμοριστική...:D



Δε γελάω με τη φωτογραφία.....:D













































Γελάω που έχει παραγγείλει ανταλλακτικά απ΄τη Bimota...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sapila racing
05/03/2008, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δε γελάω με τη φωτογραφία.....:D
Γελάω που έχει παραγγείλει ανταλλακτικά απ΄τη Bimota...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Γέλα εσύ...

Το φιλτροκούτι για το Bimota SB6 εχει 42,54 Ευρω + ΦΠΑ και είναι άμεσα διαθέσιμο. Μου εχουν απαντήσει ήδη στο email μου :D

byron
05/03/2008, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Γέλα εσύ...

Το φιλτροκούτι για το Bimota SB6 εχει 42,54 Ευρω + ΦΠΑ και είναι άμεσα διαθέσιμο. Μου εχουν απαντήσει ήδη στο email μου :D

Σε σκίζουν φιλαράκι. Του Tuono έχουν 12+15? και τα δύο κομμάτια με το ΦΠΑ. :lol:
Btw η αποθήκη λειτουργεί τζάμι. 1 με 2 ημέρες παράδοση..... (Ετσι για να σκάσεις κωλοχοντάκια :p )

makis206
05/03/2008, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
(Ετσι για να σκάσεις κωλοχοντάκια :p )

Εμείς δεν χρειαζόμαστε ποτέ ανταλλακτικά γι'αυτό δεν στοκάρει ο Σάρακας :a01:

:a22: :rotflmao: :a22:

byron
05/03/2008, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Εμείς δεν χρειαζόμαστε ποτέ ανταλλακτικά γι'αυτό δεν στοκάρει ο Σάρακας :a01:

:a22: :rotflmao: :a22:

Για να σπάσει κάτι πρέπει να πηγαίνει πρώτα ρε φίλε. Τι να σπάσει ; Το Transalp που βγάζει 40 άλογα από 650cc & V2 ή το Πόρνετ ; :lol: :rotflmao: :lol:

makis206
05/03/2008, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Για να σπάσει κάτι πρέπει να πηγαίνει πρώτα ρε φίλε. Τι να σπάσει ; Το Transalp που βγάζει 40 άλογα από 650cc & V2 ή το Πόρνετ ; :lol: :rotflmao: :lol:

Αυτό είναι το κακό, ότι δεν μπορεί δηλαδή κανείς να τα έχει όλα..

Είχα και μια ωραία υπογραφή αλλά την έσβησα γμτ :lol: