PDA

View Full Version : Trendyδες...



slacker
06/03/2008, 16:18
Από τον Ελεύθερο Τύπο. Τουλάχιστον αυτός φορούσε κράνος. Κατά τα άλλα... :a06:


123131

byron
06/03/2008, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από slacker
Από τον Ελεύθερο Τύπο. Τουλάχιστον αυτός φορούσε κράνος. Κατά τα άλλα... :a06:

Τι σε χαλάει δηλαδή; Το ότι δεν πήγε να δει τον Πρόεδρο με δερμάτινα;

slacker
06/03/2008, 16:32
Οχι, με χαλάει το παράδειγμα που δίνουν οι πολιτικοί. Τα΄χουμε πεί πολλές φορές για άλλους (Ψωμιάδης κτλ). Αν έβαζε ένα απλό μπουφανάκι μηχανής πάνω από το σακάκι, θα έδινε καλύτερο παράδειγμα, αλλά βλέπεις δεν θα ήταν "τρέντυ" μετά. Και μετά λέμε γιατί κυκλοφορεί ο κόσμος με σαγιονάρες και βερμούδες στους δρόμους...
Εγώ κι εσύ δεν περιμένουμε από αυτούς να μάθουμε το σωστό, αλλά υπάρχουν άλλοι που κοιτάν τι φοράει ο Τσίπρας ή ο Γεωργούλης ή ο Δον Φυστίκης ξέρω 'γω, και επηρεάζονται.

p@nos
06/03/2008, 16:36
ρε παιδια μη λεμε οτι θελουμε τωρα...


μια χαρα ειναι ντυμενος ο ανθρωπος,οπως οι περισσοτεροι με μοτοσυκλετες δηλαδη και φοραει και το κρανακι του...



και μια χαρα καλο παραδειγμα δινει ο ανθρωπος,δηλαδη θα επρεπε να ηταν ντυμενος σα το Rossi για να παει στη δουλεια του????

SF
06/03/2008, 16:49
Σε σχέση με ΟΛΟΥΣ τους άλλους (http://new.e-go.gr/auto/article.asp?catid=7264&subid=2&pubid=394016) μια χαρά είναι ο άνθρωπος! Κι ας είναι και λυτό το κράνος του... ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙ ΠΡΟΟΔΟΥ στη σκατένια πολιτικής σκηνή μας.

byron
06/03/2008, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Κι ας είναι και λυτό το κράνος του...

Που το είδες ρε εσεφη ότι είναι λυτό; :confused:

SF
06/03/2008, 17:13
Σε μια άλλη φωτό στο ιντερνετ, μεγάλη.

el_hymador
06/03/2008, 17:46
Α ρε Τσιπρα...και εισαι και της προοδου....





















βγηκε νεο F650GS ρε συ...

CIRUS
06/03/2008, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από slacker
Οχι, με χαλάει το παράδειγμα που δίνουν οι πολιτικοί. Τα΄χουμε πεί πολλές φορές για άλλους (Ψωμιάδης κτλ). Αν έβαζε ένα απλό μπουφανάκι μηχανής πάνω από το σακάκι, θα έδινε καλύτερο παράδειγμα, αλλά βλέπεις δεν θα ήταν "τρέντυ" μετά. Και μετά λέμε γιατί κυκλοφορεί ο κόσμος με σαγιονάρες και βερμούδες στους δρόμους...
Εγώ κι εσύ δεν περιμένουμε από αυτούς να μάθουμε το σωστό, αλλά υπάρχουν άλλοι που κοιτάν τι φοράει ο Τσίπρας ή ο Γεωργούλης ή ο Δον Φυστίκης ξέρω 'γω, και επηρεάζονται.

σου θυμίζω ότι από το νόμο μόνο το κράνος είναι δυστηχώς απαραίτητο και πάλι καλά το φοράει.

ας μάθουν οι έλληνες να φοράνε κράνος πρώτα που 4 στους 10 που βλέπω στο δρόμο δε φοράνε και μετά μαζί σου!!!!!!!

εγώ πιστεύω ότι είναι θετικό να φαίνεται ότι φοράει κράνος και αφήνει θετική εντύπωση.

για το τρέντυ και τα σχετικά απλά δε με αφορούν. :wave2:

marios8
06/03/2008, 18:45
Μια χαρά είναι το κρανάκι . Άλλωστε υπάρχει και το πρωτόκολλο. :winka:

Akatanomastos
06/03/2008, 20:43
Mike G θα κατεβεις και συ με το Συριζα γιαυτο μου κυκλοφορας με το GS650?

Akatanomastos
06/03/2008, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από slacker
αλλά υπάρχουν άλλοι που κοιτάν τι φοράει...

σε βρισκω υπερβολικο.
δηλαδη επειδη φοραει ο τσιπρας δερματινο θα βαλουμε και μεις? αυτο εμενα μου φενεται χειροτερο

και παντα στις υποθετικες κουβεντες μας, οι <<αλλοι>> ειναι που επηρεαζοντε,πινουν, τρεχουν, καβαλανε πεζοδρομια, κλεβουν το κρατος, δεν πληρωνουν φορους, βαζουν φωτιες, πετανε τα σκουπιδια οπου να ναι κλπ κλπ

ολα τα κακα οι αλλοι τα κανουν..
δεν αρχιζουμε να κοιταμε και διπλα μας ποιο προσεκτικα?:confused:



anyway μην νομιζεις, ο Τσιπρας φοραει κρανος γιατι αν δεν φορουσε θα του κοβαν κληση αμεσως να τον κανουν ρομπα:lol:

p@nos
06/03/2008, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos


anyway μην νομιζεις, ο Τσιπρας φοραει κρανος γιατι αν δεν φορουσε θα του κοβαν κληση αμεσως να τον κανουν ρομπα:lol:




:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MikeG
06/03/2008, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
Mike G θα κατεβεις και συ με το Συριζα γιαυτο μου κυκλοφορας με το GS650?

Εγώ θα κατεβάσω δικό μου κόμμα..


Φ.Α.Κ :smokin:

sek
06/03/2008, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Εγώ θα κατεβάσω δικό μου κόμμα..


Φ.Α.Κ :smokin:


εγώ μαζί σου :smokin:












:lol: :rotflmao: :lol:

MUSTILI
06/03/2008, 21:52
Επιβεβαιωνω οτι το φοραει και σε ασχετη φαση.Εξω απο σινεμα με το γνωστο BMW το φοραγε ο προεδρος!!!

Akatanomastos
06/03/2008, 21:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Εγώ θα κατεβάσω δικό μου κόμμα..


Φ.Α.Κ :smokin:

και τι ειναι το ΦΑΚ ρε αδερφε?

cityfly
06/03/2008, 22:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Μια χαρά είναι το κρανάκι . Άλλωστε υπάρχει και το πρωτόκολλο. :winka:


προβλέπει το πρωτόκολλο τζινάκι και ανοιχτό στο γιακά ροζ πουκαμισάκι;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
06/03/2008, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
και τι ειναι το ΦΑΚ ρε αδερφε?

Φίλοι Άνω Κουκουβάουνας μάλλον


:D :D :D

veletzas
06/03/2008, 22:58
τωρα που ειδα οτι ο "τσουπρας" δεν φοραει μπουφανακι μηχανης ...σκοτωνω το dainese οποιος προλαβει λεμε

the who
07/03/2008, 07:20
Εχετε δει πολλους Ελληνες αρχηγους κομματων να οδηγουν μηχανη?Στο μπουφαν κολησατε?

MikeG
07/03/2008, 07:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
και τι ειναι το ΦΑΚ ρε αδερφε?


Φοτιτητική Ανεξέρητη Κίνηση :smokin:


(πρέπει βέβαια να το προσαρμόσω κάπως γιατί δεν είμαι πια στο πανεπιστήμιο..)

MUSTILI
07/03/2008, 11:01
Φ ετος Α γορασα ΚΤΜ ισως;

byron
07/03/2008, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Φοτιτητική Ανεξέρητη Κίνηση :smokin:

:confused: :confused: Τι σημαίνει στα Ελληνικά δλδ;

MikeG
07/03/2008, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
:confused: :confused: Τι σημαίνει στα Ελληνικά δλδ;

Ελληνικά δεν είναι ρε Βύρωνα...?:winka:

byron
07/03/2008, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ελληνικά δεν είναι ρε Βύρωνα...?:winka:

Μόνο το Κίνηση καταλαβαίνω ρε φίλε....:sad:

MikeG
07/03/2008, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Μόνο το Κίνηση καταλαβαίνω ρε φίλε....:sad:

Το Φοιτητική απευθύνεται στους Φοιτητές προφανώς, αφού μέσα στο πανεπιστήμιο υπάρχει αυτή η κίνηση. Το ανεξέρτητη σημαίνει ότι δεν είμαστε προσκολημένοι σε κάποια ήδη υπάρχοντα κόμματα, παρατάξεις και οτιδήποτε άλλο. Είμαστε εξαρτημένοι μόνο από το μυαλό μας & τα αποτελέσματα που προκύποτυν ύστερα από συζήτηση. :winka:
Πάνε κάποια χρόνια που τέλειωσα με το πανεπιστήμιο & αυτά αλλά από ότι μαθαίνω ακόμα υπάρχουν άτομα με καρδιά.


:wave2:

byron
07/03/2008, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Φοτιτητική Ανεξέρητη

Δες τι έχεις γράψει...:smokin: :lol: :wave2:

MikeG
07/03/2008, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δες τι έχεις γράψει...:smokin: :lol: :wave2:

ΩΧ :uplate: :look: :hypnotize :alien: :blush:




































:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gian_nykt
07/03/2008, 12:21
μα μηχανάκη ειναι αυτό που έχει...........???? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

devil's animal
07/03/2008, 12:49
μια χαρα ειναι το παληκαρι.
:beer: :beer: :beer: :beer:





οταν κυκλοφορουμε με κοντομανικα και εχει εξω 40 υπο σκια δεν λεμε τιποτα ε??:rolleyes:
και τωρα βρεθηκαμε να τον κρινουμε επειδη δεν φοραει το σουπερ ντουπερ μπουφαν με τιγκα προστασιες...:yuck:

TROOPER
07/03/2008, 13:29
νομιζω οτι υπερβαλουμε λιγακι.

:wave2:

Gares'
07/03/2008, 15:59
Παιδία εγώ πιστεύω πως η συζήτηση περί δεν δίνει ο καλό παράδειγμα και πως ντύνεται ο ένας και ο αλλός είναι τελείως άκυρη.Όπως το νιώθει ο καθένας είναι.Επιλογή του είναι να φορέσει οτι θέλει ή να μην φορέσει τπτ.Δεν υπάρχει "πρέπει" ή "σώστο".Για την πάρτη του το κάνει οτι κάνει.Ο Τσίπρας ένιωσε να φορεσει κράνος και γάντια.Με γεία του και χαρά του.Το αν "έπρεπε" να φορέσει μπουφάν και μπότες για να δώσει το καλό παράδειγμα απλά δεν υφίσταται.
Όπως το νώθει ο καθένας!!
:beer: :beer:

apav
08/03/2008, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
νομιζω οτι υπερβαλουμε λιγακι.

:wave2:

+1 :wave2:

veletzas
08/03/2008, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
νομιζω οτι υπερβαλουμε λιγακι.

:wave2:

οχι ρε αδελφε τι υπερβαλουμε, εχουν λυθει ολα τα προβληματα της χωρας δεν υπαρχει διαφθορα σε κανενα επιπεδο,
οι πολιτικοι δεν ειναι λαμογια, δινουν το καλο παραδειγμα
δεν παιρνουν μιζες ,δινουν το καλο παραδειγμα
το οι πολιτικοι κανουν τα παντα με γνωμονα το συμφερον του απλου πολιτη, οι απλοι πολιτες ειναι ανετοι γενικα οικονομικα +++

τωρα μαλλον αμερικανικος δακτυλος ηταν αυτος που θελει να αναστατωσει την τοσο ομορφη κοινωνια μας κ μας εβαλε τον "Τσουπρα" να οδηγησει χωρις φορμα /θωρακα/airbag... με σκοπο να παραδειγματισει εσφαλμενα τους νεους αυτης της χωρας...με σκοπο τον αφανισμο
μαλλον αλλη μια συνομοσια εναντια της ελλαδος απο τους κακους ξενους....:beer:

ΙΠΠΕΑΣ
08/03/2008, 12:03
Από την στιγμή που φοράει κράνος, για εμένα είναι σωστός.

Δεν είναι ο υποδειγματικός αναβάτης, ωστόσο να μην ξεχνούμε ότι ανήκει σε "αριστερή" παράταξη και ίσως να μην θέλει να είναι προκλητικός κυκλοφορώντας με κάποιο αυτοκίνητο.

Αν τον βλέπαμε σε καμία μπέμπα , μετά θα λέγαμε .... "Είδες το κωλοπαίδι ακόμη δεν βγήκε από το αυγό και οδηγάει αυτοκινητάρα, φαντάσου τι ... πακέτα παίρνει για να το παίζει λαϊκός".

Προσωπικά δεν θα μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου να μπαίνω στο προεδρικό μέγαρο με επιγονατίδες, και μπουφάν.