PDA

View Full Version : Σκαλωματικο ε??



McTalas
08/03/2008, 00:14
ακουστε συμπτωση παιδια...

την τεταρτη κατεβαινω την Μ. Αντυπα στην ηλιουπολη, και στην shell στον Σκλαβενιτη βλεπω ενα movistar να βαζει βενζινα και κοιταω επιμονα οπως περναω. Στο επομενο φαναρι με εχει προφτασει το παλικαρι και πιανουμε την κουβεντα προχορωντας δίπλα - δίπλα, μετα απο κανα δυο φαναρια χαιρετιζομαστε και χωριζουμε.
Πριν απο λιγο παραγκειλα κατι σουβλακια να φαω και ανοιγω την πορτα και βλεπω το ιδιο παλικαρι !!!:eyepop: :eyepop: ε! και ξαναπιασαμε την κουβεντα μεχρι που κρυωσανε τα σουβλακια! :lol:
Σκαλωματικο τελειως???

δλδ που να φανταστεις πως μηλας με καποιον στον δρομο και μετα απο λιγες μερες ανοιγεις την πορτα σου και τον βλεπεις!!
αντε γεια!!

Akatanomastos
08/03/2008, 00:18
αντε να φαμε και κουφετα βρε:lol:

:beer:

p@nos
08/03/2008, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
ακουστε συμπτωση παιδια...

την τεταρτη κατεβαινω την Μ. Αντυπα στην ηλιουπολη, και στην shell στον Σκλαβενιτη βλεπω ενα movistar να βαζει βενζινα και κοιταω επιμονα οπως περναω. Στο επομενο φαναρι με εχει προφτασει το παλικαρι και πιανουμε την κουβεντα προχορωντας δίπλα - δίπλα, μετα απο κανα δυο φαναρια χαιρετιζομαστε και χωριζουμε.
Πριν απο λιγο παραγκειλα κατι σουβλακια να φαω και ανοιγω την πορτα και βλεπω το ιδιο παλικαρι !!!:eyepop: :eyepop: ε! και ξαναπιασαμε την κουβεντα μεχρι που κρυωσανε τα σουβλακια! :lol:
Σκαλωματικο τελειως???

δλδ που να φανταστεις πως μηλας με καποιον στον δρομο και μετα απο λιγες μερες ανοιγεις την πορτα σου και τον βλεπεις!!
αντε γεια!!



Εμαθες τουλαχιστον πως τον λενε???


Αφου εκατσε και δευτερη φορα επρεπε να τον γνωρισεις...

:wacko:

McTalas
08/03/2008, 00:21
ναι, γνωριστικαμε :blush:
παμε και στον ιδιο μηχανικο:lol:

τελικα εχουμε πολλα κοινα!!
λετε να ειναι μοιραιο??




Ωχ! και δεν μπορω τις ζηλιες του Ζευκα...

blackbusa
08/03/2008, 00:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
ακουστε συμπτωση παιδια...

την τεταρτη κατεβαινω την Μ. Αντυπα στην ηλιουπολη, και στην shell στον Σκλαβενιτη βλεπω ενα movistar να βαζει βενζινα και κοιταω επιμονα οπως περναω. Στο επομενο φαναρι με εχει προφτασει το παλικαρι και πιανουμε την κουβεντα προχορωντας δίπλα - δίπλα, μετα απο κανα δυο φαναρια χαιρετιζομαστε και χωριζουμε.
Πριν απο λιγο παραγκειλα κατι σουβλακια να φαω και ανοιγω την πορτα και βλεπω το ιδιο παλικαρι !!!:eyepop: :eyepop: ε! και ξαναπιασαμε την κουβεντα μεχρι που κρυωσανε τα σουβλακια! :lol:
Σκαλωματικο τελειως???

δλδ που να φανταστεις πως μηλας με καποιον στον δρομο και μετα απο λιγες μερες ανοιγεις την πορτα σου και τον βλεπεις!!
αντε γεια!!


και το νοημα τις υποθεσεις ποιο ειναι??? να παραγγελνουμε απο σουβλατζιδικα με movistar μονο,για να τρωμε ζεστα σουβλακια???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

McTalas
08/03/2008, 00:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
και το νοημα τις υποθεσεις ποιο ειναι??? να παραγγελνουμε απο σουβλατζιδικα με movistar μονο,για να τρωμε ζεστα σουβλακια???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εννοιτε!!

γιατι αν παραγκελνεις απο σουβλατζιδικο με busa σαν το δικο σου... τοτε αστο καλυτερα βρασε κανενα αυγο!:lol: :lol: :lol: :lol:

blackbusa
08/03/2008, 00:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
εννοιτε!!

γιατι αν παραγκελνεις απο σουβλατζιδικο με busa σαν το δικο σου... τοτε αστο καλυτερα βρασε κανενα αυγο!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σωστος ο Μητσος......αλλα εγω ειμαι πιτσαρας......και οχι σουβλακωμενος......


:lol: :lol: :lol: :lol:


υ.γ. α ναι....ξεχασα....να ζησετε και να ευτυχισετε με πολλα movisterakia......:winka:


:wave2:

dodos 900
08/03/2008, 01:42
Άν ταιριάζετε και στα ζώδια,προχώρα άφοβα!:wacko:

:rotflmao:

trigger
08/03/2008, 01:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σωστος ο Μητσος......αλλα εγω ειμαι πιτσαρας......και οχι σουβλακωμενος......

Pizza ε; Δηλαδή ιταλικό; :confused:


Ε δεν πρόκειται να φας ποτέ εσύ αν περιμένεις να φτάσει το Ducati! :bigcry: :bigcry: :bigcry:

dodos 900
08/03/2008, 02:01
Φαντάζεσαι οι πιτσαρίες να είχανε ducati για delivery;

Πελάτης:Με συγχωρείτε αλλά έχω παραγγείλει εδώ και μία ώρα!
Πιτσαρία:Στον μάστορα είναι όπου να΄ναι ξεκινάει!

:lol:

Ζεύκας
08/03/2008, 03:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
Ωχ! και δεν μπορω τις ζηλιες του Ζευκα...

εγώ είμαι ταγμένος στην μεγααααάλη μου αγάπη!


blackbuuuuuusaaaaa...... :blush: :blush: :blush:

Akatanomastos
08/03/2008, 03:40
GAY POST ALERT


καλα το χα καταλαβει πως εσεις με τα Triumph ειστε απο το αδελφατο των ιπποτων (βλ στρογγυλη τραπέζη)

Ζεύκας
08/03/2008, 03:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
GAY POST ALERT


καλα το χα καταλαβει πως εσεις με τα Triumph ειστε απο το αδελφατο των ιπποτων (βλ στρογγυλη τραπέζη)


πσιτ....ακατονόμαστε....











































ξέρεις εσύ.... :winka:


















































χρόνια πολλά ρε!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
08/03/2008, 03:51
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε καμεναρα, ελεος :bigcry: :bawl: :bigcry: :lol: