PDA

View Full Version : Aντε ρε να τα πεταξουμε ολοι.φτου μας ξεφτιλες ειμαστε.



panavour
10/03/2008, 09:22
Το ειχα κανει τον περασμενο σεπτεμβρη και το ξανακανα χτες 9-3-2008 6.30 απογευμα γυρνωντας απο βορεια Ευβοια.Καθισα λιγο να ξεμουδιασω -γιατι γυρναγα απο Αιδηψο με το BANDIT απο τον παλαιο δρομο μεσω Χαλκιδας-στα διοδια των Αφιδνων, και λεω μια που ηταν τοσο ωραια μερα,τοσο ωραιος ηλιος,καλη θερμοκρασια για μηχανη,για να μετρησω απο περιεργεια να δω ποσες μηχανες σε σχεση με τα αυτοκινητα κυκλοφορουν.
ΝΟΜΙΖΑ Ο ΔΥΣΤΥΧΟΣ οτι λογω καιρου τα ποσοστα θα ηταν καλυτερα απ οτι τον σεπτεμβριο
που ειχα βγαλει πεντε στα χιλια.
ΚΑΙ -Ω ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ-ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΠΤΑ ΣΤΑ ΧΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ναι δεν διαβασατε λαθος.Επτα μοτοσυκλεττες στα χιλια αυτοκινητα ειχαν βγει βολτα χτες με τοσο ωραιο καιρο.
Τα συμπερασματα δικα σας!!!!!!
Ας αφησουμε λοιπον τις διαμαχες στο φορουμ,α μοντελα ,τις επιδοσεις ,τις καγκουριες και τις λοιπες μαγκιες και ταρζανιες, και ας παραδεχτουμε οτι μας φαγαν οι κονσερβοκουτιδες.
ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΤΕΥΟΥΝ.
ξευτιλιστικαμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεε :bigcry: :bawl: :sad:

island
10/03/2008, 09:30
Aντε ρε να τα πεταξουμε ολοι.φτου μας ξεφτιλες ειμαστε.

οκ καταλαβαίνω οτι μπορεί να έχεις τους λόγους σου να θεωρείς τον εαυτό σου ξεφτίλα εμας τους υπόλοιπους γιατι μας ανακατεύεις ? για συμπαράσταση ? :dizzy:

kalant
10/03/2008, 09:37
το δικο μου δεν το πεταω...

πετα το δικο σου, ετσι κι αλλιως για πεταμα ειναι...:lol:

:wave2:

T.R.E
10/03/2008, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
το δικο μου δεν το πεταω...

πετα το δικο σου, ετσι κι αλλιως για πεταμα ειναι...:lol:

:wave2:


Οποιος θελει να πεταξει το μηχανακι του παιδια να του δωσω διευθυνση να το πεταξει εξω απ'το σπιτι μου...:D :D

rsp
10/03/2008, 09:58
Συγνωμη, καθησες στην ακρη του δρομου και μετρησες 1000 αυτοκινητα??:rolleyes: :confused:

panavour
10/03/2008, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Συγνωμη, καθησες στην ακρη του δρομου και μετρησες 1000 αυτοκινητα??:rolleyes: :confused:

Δεν κανεις πολλη ωρα πιστεψε με.Σε δεκα λεπτα περιπου. :)

AFTER
10/03/2008, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από panavour
Δεν κανεις πολλη ωρα πιστεψε με.Σε δεκα λεπτα περιπου. :)

Οκ, το βραδυ τοτε μετρα τα αστρα













































Οχι τα οπελ...... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

panavour
10/03/2008, 10:10
παντως για να μην εκφραζεται κανεις μεχρι τωρα επι της ουσιας,αλλα μονο με αστειακια,μαλλον δυστυχως τα πραγματα ειναι οπως τα ειπα εξ αρχης.:(

rsp
10/03/2008, 10:10
Παιδια πρεπει να αξιοποιησερε καπως καλυτερα ολο αυτο τον ελευθερο χρονο.....:lol:

AFTER
10/03/2008, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από panavour
παντως για να μην εκφραζεται κανεις μεχρι τωρα επι της ουσιας,αλλα μονο με αστειακια,μαλλον δυστυχως τα πραγματα ειναι οπως τα ειπα εξ αρχης.:(



Eιμαστε κουτακιδες
Ειμαστε κουτακιδες
:a2: :a2: :a2:

Μουσικηηηηηηη
ανοιχτα παραθυραααααα
Γκομενες και λαγανοταραμοσαλατεεεεεςςςςςςςς!!!!!


:a2: :a2: :a2: :a2: :a2: :a2:

apav
10/03/2008, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από panavour
για να μετρησω απο περιεργεια να δω ποσες μηχανες σε σχεση με τα αυτοκινητα κυκλοφορουν

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Πρέπει να το παραδεχτείς ότι δεν βγαίνεις απ' το σπίτι για την βόλτα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LINK (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=45899&highlight=%EC%DD%F4%F1%E7%F3%E1) :wave2:

Lupo
10/03/2008, 10:34
Μα καλά, κάποιο υπουργείο δεν κάνει ολόκληρη ιστορία με καλώδια και μετρητές, για να δει πόσα αυτοκίνητα περνάνε από ένα δρόμο?

Δεν το κάνεις επάγγελμα αυτό το χόμπυ. Μιλάμε για φράγκα όχι αστεία!
:lol: :lol: :lol:




:beer: :wave2:

vestromas
10/03/2008, 10:54
panavour, αμα θελεις να βλεπεις περισσοτερες μηχανες απο αυτοκινητα να πας να ζησεις στην Μπανγκογκ!:rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

project.breeze
10/03/2008, 10:56
Δεν ήταν αντιπροσωπευτικό το δείγμα που μέτρησες προφανώς,αποκλείεται να υπάρχουν 7 μηχανές στα 1000 χίλια οχήματα,δηλαδή 0,7%.Έτυχε την συγκεκριμένη ώρα στο συγκεκριμένο μέρος να περάσουν πολλά αυτοκίνητα,άλλωστε μην ξεχνάς πως το τριήμερο αυτό είναι κατά βάση οικογενειακή υπόθεση οπότε ίσως αρκετοί από αυτούς που ήταν με τα κουτιά να αναγκάστηκαν να κυκλοφορούνε με αυτά λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων και ίσως βλέπανε εσένα με την μηχανή και σε ζηλεύανε:wave2:

vestromas
10/03/2008, 11:05
Nα βγουμε ολοι να ζητησουμε συγνωμη που δεν περασαμε απο μπροστα σου εκεινει την ωρα να μας μετρησεις. Εγω προσωπικα ντρεπομε που ανηκω σε αυτο το μικρο ποσοστο που αναφερες και θα αγωνιστω να το ανατρεψω. Στην επομενη μετρηση θα ειμαι παρον, φθανει να ενημερωθω. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

Lupo
10/03/2008, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
...........άλλωστε μην ξεχνάς πως το τριήμερο αυτό είναι κατά βάση οικογενειακή υπόθεση οπότε ίσως αρκετοί από αυτούς που ήταν με τα κουτιά να αναγκάστηκαν να κυκλοφορούνε με αυτά λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων και ίσως βλέπανε εσένα με την μηχανή και σε ζηλεύανε:wave2:
Βασικό.:beer: :wave2:

filipp0s
10/03/2008, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από panavour
... 9-3-2008 6.30 απογευμα


ΕΠΤΑ ΣΤΑ ΧΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





α ρε γ@μώτο :sick:
































πέρασα λίγο πιο νωρίς:lol: :lol:

TROOPER
10/03/2008, 16:18
το γκρουπακι με τα 10 μηχανακια που πεασε ταπα δν προλαβες καν να το δεις ε ???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

filipp0s
10/03/2008, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
το γκρουπακι με τα 10 μηχανακια που πεασε ταπα δν προλαβες καν να το δεις ε ???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



εσυ, ποιο ήσουν το 11ο ?



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:


:wave2:

TROOPER
10/03/2008, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
εσυ, ποιο ήσουν το 11ο ?



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:


:wave2:

το 3ο !!!!!

:winka:

filipp0s
10/03/2008, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
το 3ο !!!!!

:winka:


ρε τι απαντάς? πλάκα κάνω! :winka: :evil: :smokin: :wave2:

alximistis
10/03/2008, 16:38
Το βρίσκω εξαιρετικά κουλό να ασχολείται κάποιος και να μετρά πόσα μηχανάκια είναι έξω κλπ. Αλλά αφού το έθεσες το θέμα να πω ότι ερχόμενος από Αίγιο σήμερα με πέρασαν τρία SS μάλλον από Πάτρα έρχονταν, προς Αθήνα πέτυχα 4-5 ακόμα διάσπαρτους αλλά ο χαμός γινόταν στο αντίθετο ρεύμα. Τουλάχιστον 10-15 μοτοσικλέτες πέτυχα και χαιρετιόμασταν. Βαρέθηκα να κουνάω το χέρι μου και να παίζω τα φώτα! :D
ΚΑι μην ξεχνάτε και κάτι. Πολλοί δεν νιώθουν άνετα να ταξιδεύουν τριήμερα κλπ με όλο το χαμό έξω. :)

alximistis
10/03/2008, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
το γκρουπακι με τα 10 μηχανακια που πεασε ταπα δν προλαβες καν να το δεις ε ???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Γιατί εσύ το είδες;;;;; :D

filipp0s
10/03/2008, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Το βρίσκω εξαιρετικά κουλό να ασχολείται κάποιος και να μετρά πόσα μηχανάκια είναι έξω κλπ. Αλλά αφού το έθεσες το θέμα να πω ότι ερχόμενος από Αίγιο σήμερα με πέρασαν τρία SS μάλλον από Πάτρα έρχονταν, προς Αθήνα πέτυχα 4-5 ακόμα διάσπαρτους αλλά ο χαμός γινόταν στο αντίθετο ρεύμα. Τουλάχιστον 10-15 μοτοσικλέτες πέτυχα και χαιρετιόμασταν. Βαρέθηκα να κουνάω το χέρι μου και να παίζω τα φώτα! :D
ΚΑι μην ξεχνάτε και κάτι. Πολλοί δεν νιώθουν άνετα να ταξιδεύουν τριήμερα κλπ με όλο το χαμό έξω. :)



Κι εγώ πάντως Β. Ευβοια ήμουν χθες κι έπαιζαν πολλά μηχανάκια...


ρε λες να κοιμήθηκε στο μέτρημα? :lol: :lol: :smokin:

TROOPER
10/03/2008, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Γιατί εσύ το είδες;;;;; :D

οχι ! αλλος μετραγε !!

:lol: :lol: :lol: :lol:

kalant
10/03/2008, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
ρε λες να κοιμήθηκε στο μέτρημα? :lol: :lol: :smokin:


οπως μετρανε αλλοι προβατακια...

:rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:



:beer:

alximistis
10/03/2008, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
οχι ! αλλος μετραγε !!

:lol: :lol: :lol: :lol:




Eίπα κι εγώ! Σιγά μην... :D

alximistis
10/03/2008, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
Κι εγώ πάντως Β. Ευβοια ήμουν χθες κι έπαιζαν πολλά μηχανάκια...


ρε λες να κοιμήθηκε στο μέτρημα? :lol: :lol: :smokin:


Ρε συ! Κοιμήθηκες στο τιμόνι; Έφτασες καλά;;; :D :lol:

kalant
10/03/2008, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Πρέπει να το παραδεχτείς ότι δεν βγαίνεις απ' το σπίτι για την βόλτα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LINK (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=45899&highlight=%EC%DD%F4%F1%E7%F3%E1) :wave2:

και παλι σε δεκα λεπτα τα μετρησε...

:smokin:

devil's animal
10/03/2008, 18:57
εγω παντως γουσταρω που δεν υπαρχουν πολλες μηχανες.























σε κανει ξεχωριστο ρε παιδι μου, πως να το κανεις...:smokin:
























ασε που οι περισσοτεροι που οδηγουν μηχανες σε καθυστερουν και σου χαλανε τις γραμμες...:mad:






















μετα ειναι και οι χαιρετουρες. θα καταντησουμε να οδηγαμε με το ενα χερι στο τελος.:rolleyes:






























ΡΕ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΘΑΡΟΔΕΥΤΕΡΙΑΤΙΚΑ???
:a21: :a21: :a21: :a21: :a21: :a21:

ακου μας φαγανε τα κουτια... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΣΤΑ @@ ΜΑΣ.
:wave2:

sergiosm
10/03/2008, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ΡΕ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΘΑΡΟΔΕΥΤΕΡΙΑΤΙΚΑ???
:a21: :a21: :a21: :a21: :a21: :a21:


τσού


καλή σαρακοστή
:wave2:


Υ.Γ. Α και μην ξεχνάμε ότι η στατιστική... είναι ο επιστημονικότερος τρόπος να λέμε ψέματα.
(αυτό δεν σημαίνει ότι στη συγκεκριμένη χρονική στιγμή δεν πέρασαν 1000 ΙΧ και 7 μηχανές, σημαίνει απλά ότι το γεγονός αυτό δεν αποδεικνύει τίποτα απολύτως)
:wave2:

stvr1
10/03/2008, 21:34
Μεγάλε το ένα είναι συνεργείο και το άλλο έκανε "φτερά".... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; Πήγα εκδρομή με αυτοκίνητο και το πλήρωσα! 4 ώρες Πάτρα- Αθήνα...

Ktm.Prestige
10/03/2008, 22:17
Μήπως δεν πρόλαβες να μετρήσεις μηχανές γιατι ίσως είχανε ήδη περάσει?:rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
11/03/2008, 07:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
τσού


καλή σαρακοστή
:wave2:


Υ.Γ. Α και μην ξεχνάμε ότι η στατιστική... είναι ο επιστημονικότερος τρόπος να λέμε ψέματα.
(αυτό δεν σημαίνει ότι στη συγκεκριμένη χρονική στιγμή δεν πέρασαν 1000 ΙΧ και 7 μηχανές, σημαίνει απλά ότι το γεγονός αυτό δεν αποδεικνύει τίποτα απολύτως)
:wave2:


συμφωνω.
:a013:
επισης καλη σαρακοστη
:wave2:

Chris_Cb1300
11/03/2008, 09:06
Μη τα βάζεται όλοι μαζί του ρε....Κ γω με το κουτί μου πήγα βόλτα γιατί το ετερο ήμισυ μού σπασε τα @@ !!!!Μη χαλάσει το μαλλί μη κρατάει στα χέρια το κράνος κ το μπουφάν κτλ....Όταν με πλησίαζε μηχανή,πιστέψτε με ήταν πολλές,της ανοιγα ολο το δρόμο να περάσει ο μάγκας τσίτα να πάρω καμμιά γερή δόση ντεσιμπέλ!!!!

veletzas
11/03/2008, 18:21
κανε το επαγγελμα του μελλοντος αφου εχεις τοσο υπομονη "συνταξιολογος"
μεχρι να γινεις ο γιακουμπ της συνταξιολογιας θα μετρας μονος τα ενσημα μετα θα πλερωνεις τα κοριτσα με το θεληματικο πηγουνι να το κανουν κ εσυ θα περνεις 50 ευρο για 30 λεπτα συμβουλων
οποτε
1) θα χεστεις στο ταληρο- λαΪκιστι-
2)θε ειναι πιο επικοδομητικο το μετρημα σου
3)δε θα σπανε τα νευρα σου λογω ελειψης μοτο

:wave2: