PDA

View Full Version : ποτισα το χωμα με τον ιδρωτα μου και φυτρωσε μια...κουλαδιά.



urban
10/03/2008, 18:40
Βγηκα 2 μερες σερί - τις δυο πρωτες μου - με το exc.

Συμπερασμα1: ειμαι κουλος.

Συμπερασμα2: ειμαι πολυ κουλος.

Συμπερασμα3: ειναι δυσκολο.

Συμπερασμα4: ειναι πολυυυυυ δυσκολο.

Συμπερασμα5: οι βρωμεροι ειναι καλα παιδια. Σε βλεπουν να παλευεις, να πεφτεις να σερνεσαι, να λιωνεις, να τους κλεινεις το δρομο-και στο φιναλε να ενοχλεις ρε παιδι μου-και σου λενε κανε κουραγιο και συνεχισε, οχι κανε στην παντα σαλιγκαρε.

Συμπερασμα6: Εχω μερικους μυες στο σωμα μου που δεν ηξερα οτι υπαρχουν. Αλλα για να πονανε, σιγουρα υπαρχουν...



Παντως επιβεβαιωσα αυτο που υποπτευομουν παντα. Ο γρηγορος στο χωμα θα παει γρηγορα και στην ασφαλτο. Το αντιθετο δεν...

STOYBI
10/03/2008, 18:45
Kαλως Ηλθες και υπομονη...!!

Μετα απο λιγες εξοδους τα πραγματα θα αρχισουν να βελτιωνονται κατα πολυ ( και στο σωμα και στην οδηγηση...!!!! )

:beer: :beer: :beer:

:wave2:

geotriada
10/03/2008, 18:49
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από urban
[B

Συμπερασμα3: ειναι δυσκολο.

Συμπερασμα4: ειναι πολυυυυυ δυσκολο.

Συμπερασμα5: οι βρωμεροι ειναι καλα παιδια. Σε βλεπουν να παλευεις, να πεφτεις να σερνεσαι, να λιωνεις, να τους κλεινεις το δρομο-και στο φιναλε να ενοχλεις ρε παιδι μου-και σου λενε κανε κουραγιο και συνεχισε, οχι κανε στην παντα σαλιγκαρε.

Συμπερασμα6: Εχω μερικους μυες στο σωμα μου που δεν ηξερα οτι υπαρχουν. Αλλα για να πονανε, σιγουρα υπαρχουν...



Παντως επιβεβαιωσα αυτο που υποπτευομουν παντα. Ο γρηγορος στο χωμα θα παει γρηγορα και στην ασφαλτο. Το αντιθετο δεν... [/B





μεγαλες αληθειες :beer: :beer:

urban
10/03/2008, 19:01
ειμαι σχεδον σε απογνωση.:(

Το μονο που αυξησα απο την πρωτη μερα στη δευτερη ηταν...οι τουμπες!

Ο Γιωργος (ο περσοναλ κοουτς!) βεβαια, λεει οτι οι ανηφορες που εβγαλα τη δευτερη μερα στη βαρυμπομπη ( και τις εβγαλα με τη μια, χωρις "κουπι" και τετοια!:a25: ) θα μου ηταν αδιανοητες την πρωτη μερα.

Εγω ομως ξερω οτι στροφη=τουμπα.

Επισης, δεν ειμαι τραγικα αγυμναστος. Δεν ειμαι χοντρος και κατευθειαν απο τον καναπε. Και παλι ομως χερια και ποδια ελευθερα υπηρεσιας απο χτες!

STOYBI
10/03/2008, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από urban


Επισης, δεν ειμαι τραγικα αγυμναστος. Δεν ειμαι χοντρος και κατευθειαν απο τον καναπε. Και παλι ομως χερια και ποδια ελευθερα υπηρεσιας απο χτες!

Οπως ειπες πολυ σωστα στο Συμπερασμα6:......" Εχω μερικους μυες στο σωμα μου που δεν ηξερα οτι υπαρχουν. Αλλα για να πονανε, σιγουρα υπαρχουν..."

Σιγα - σιγα με ολο και περισοτερη δουλεια πανω στο μηχανακι σου, οι πονοι αυτοι θα αποτελουν παρελθον ( τουλαχιστον εως τις μετριες καταστασεις δυσκολιας...) :D

( και μην νομιζεις οτι στα λεει καποιος γυμνασμενος γιατι θα με παρουν με τα γιαουρτια...) :lol: :lol: :lol:

:wave2:

KaTaNaS
10/03/2008, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI

( και μην νομιζεις οτι στα λεει καποιος γυμνασμενος γιατι θα με παρουν με τα γιαουρτια...)
μην τον ακους τον στουμπι για αγυμνασιά... εμενα με φωναζουν αρκούδα αυτος εχει τη χαρη όμως! σηκωνει 640 με ενα χερι! :D

εν το μεταξυ ουρμπαν φίλε εχεις κιαι βαρβάτο μηχανακι που κοβει χερια μεχρι να το μαθεις!


καλωσηλθες στην παρεα! :wave2:

taxydromos
10/03/2008, 19:26
αγαλι αγαλι γινεται η αγουριδα μελι..

ελα καμια παρασκευη blue cafe ομηρου54 ν.σμυρνη 7.30,να τα πουμε απο κοντα...
:wave2:

marios8
10/03/2008, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από urban


Επισης, δεν ειμαι τραγικα αγυμναστος. Δεν ειμαι χοντρος και κατευθειαν απο τον καναπε. Και παλι ομως χερια και ποδια ελευθερα υπηρεσιας απο χτες!


Mε τον καιρό θα μάθεις τον εαυτό σου να είναι πιο χαλαρός πάνω στην μηχανή.
Να μην σφίγγεσαι και θα δείς ότι δεν θα κουράζεσαι.
Θέλει εξοικείωση , όπως σε όλα τα πράγματα κάθε αρχή και δύσκολη.

Καλώς ήρθες :beer: :beer: :beer: :wave2:

iatrodikastis
10/03/2008, 21:02
Καλώς όρισες,


χίλιες αλήθειες έβγαλες σε μία παράγραφο,

κουλός πάντως δεν είσαι,πιά.

Γιά να αισθανθείς καλύτερα,ξεκίνα με εύκολες βολτούλες που θα εμπλουτίζεις με κάποιες τεχνικές δυσκολίες βόλτα με την βόλτα.

Οι φίλοι που σε κοουτσάρουν ξέρουν που μπορείς να πας και που όχι.

Θα τα πούμε στο βουνό σύντομα.:beer:

zuki1000k5
10/03/2008, 21:17
Ρε γαμωτο τωρα τελευταια που διαβαζω τις χωματινες ιστοριες σας αρχιζω και ζηλευω... :confused: :wacko: :dizzy:

ARISPEED1
10/03/2008, 21:17
Διονϋση καλώς ηρθες στο CLUB! Σωστα βαδίζεις ... Προπόνηση ,προπόνηση...κ θα ερθουν ολα ...τα αναποδα τιμονια κ οχι μόνο .Κάνε κ λίγο ποδήλατο βουνού για φυσική κατασταση.Αμα δεις τον στούμπι κ τον κατανα θα πεις οτι εναι παλαιστές ελληνορωμαικής,αλλά το γκάζι δεν το κλείνουν.... Αμα δεις κ μενα θα πεις οτι ειμαι χασάπης στη κρεαταγορά ,αλλά ταπωνω κ πιτσιρικάδες....Το σπόρ ειναι φανταστικό κ συναρπαστικό ,αλλά χρειαζονται πολλά χωματερά χλμ..

iatrodikastis
10/03/2008, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
Ρε γαμωτο τωρα τελευταια που διαβαζω τις χωματινες ιστοριες σας αρχιζω και ζηλευω... :confused: :wacko: :dizzy:


και που να καβαλήσεις κάνα μωρό στο χώμα.

να μυρίσεις φύση.

να μπεις στην παρέα.

να φρικάρεις με τους αγώνες.

να ζήσεις τελικά...:rotflmao:

zuki1000k5
11/03/2008, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
και που να καβαλήσεις κάνα μωρό στο χώμα.

να μυρίσεις φύση.

να μπεις στην παρέα.

να φρικάρεις με τους αγώνες.

να ζήσεις τελικά...:rotflmao:


Στην ουσια αυτο που με τρελαινει ειναι η φυση...Τεσπα.Μου φενεται οτι θα αγορασω κανα καλο mountain bike να απολαμβανω την φυση.Με το καλο αν παιζουν λεφτα μετα κανα endouro...Αλλωστε οι παγκοσμιοι πρωταθλητες (rossi,lorenzo,hayden,)κανουν προπονηση με endouro στο χωμα για να βελτιωσουν την ισσοροπια τους στην ασφαλτο...:winka:


Καλες βολτες και παντα ορθιοι!!!:wave2: