PDA

View Full Version : Αναθεμα την ωρα που αγορασαν ολοι μοτοσυκλετα



AFTER
10/03/2008, 21:32
Ημουν στα Βρηλισια,γυρναγα απο Πεντελη πεταγμα αετου, σε εναν γνωστο δρομο με μια λωριδα ανα κατευθυνση, χωρις διαζωμα.
Νομιζω Φανερωμενης λεγεται
Ημασταν 2 ζευγαρια μεσα στο αμαξι
Ηθελα να στριψω αριστερα σε δρομακι, και ξαφνικα βλεπω ακρανωτο βλακα παπακια καπου 25 χρονων να κινειται αντιθετα στην διπλα λωριδα για πολλα πολλα μετρα
Στριβει και αυτος αριστερα, και συνεχισε να κινειται σαν μεθυσμενος αριστερα δεξια, και με παρα πολυ μικρη ταχυτητα
Σε μια στιγμη ειναι στα αριστερα και δειχνει να θελει να σταματησει, ισα που τσουλαγε το παπι, οποτε και χωρις ταχυτητα περναω απο δεξια, με πανω απο 1.5 μετρο αποσταση απο αυτον

Οπως περναγα, ειχα και το παραθυρο ανοιχτο, ακουω να λεει

-Πως περνας ετσι ρε βλακα ΦΛΩΡΕ!!!

Κοκκαλωνω με την μια, και ακολουθει διαλογος

-Αγορι μου, εγω πως περναω ετσι ή εσυ οδηγας σαν μεθυσμενος?
-Πως περνας ετσι απο ΔΕΞΙΑ??
-Εσυ ειδες πως οδηγουσες?Πηγαινες μια ωρα αντιθετα και τωρα κανεις ζικ-ζακ και δεν ξερεις που θελεις να πας
-Θελεις να τις φας, ε θελεις?Για σκασε(Με υφος που καταλαβαινες οτι ειχε i.q. ραδικου)
-Δεν σκας εσυ μην κατεβουμε κατω και οι 2 και σε κανουμε ασηκωτο. Μαθε εσυ πρωτα να οδηγας και μετα ελα να μου την πεις, καταλαβες?

Καπου εκει προσεξε κατι μοτοσυκλετικα μπλουζακια που φορουσαμε, και οτι ΔΕΝ ηταν σε θεση να κανει διαλογο, και αρχισε να απομακρυνεται με το παπι, αλλα παντα με στυλ ''Θες να τις φας, θες να τις φας?'', αλλα βεβαια ολο και απομακρυνοταν :lol:
Ακομα και ο φιλησυχος φιλος μου(επισης μοτοσυκλετιστης) τα ειχε παρει στο κρανιο

Αν δεν ειχαμε πισω τις κοπελες μας, πραγματικα δεν ξερω τι θα καναμε, μπορει ετσι να κατεβαιναμε για τον χαβαλε, για να τον δουμε απλα να τρεχει με το παπι
Πιστευω επραξα σωστα που εφυγα, αν και παλι δεν μπορω να καταλαβω πως κρατηθηκα
Εως ποτε θα κρατιεμαι δεν ξερω

Aggelos_SV
10/03/2008, 21:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER

Αν δεν ειχαμε πισω τις κοπελες μας, πραγματικα δεν ξερω τι θα καναμε, μπορει ετσι να κατεβαιναμε για τον χαβαλε, για να τον δουμε απλα να τρεχει με το παπι


Έπρεπε να βάλετε τις γυναίκες να τον πλακώσουν στις μάπες.
Ειδικά αν είχαν και αυτές τις ωραίες ''κροκό'':blush: τσάντες γεμάτες με καθρεφτάκια κραγιονάκια σκατουλάκια:lol:
Θα αναθεωρούσε σίγουρα περί χρήσης κράνους.:lol:

bentouza
10/03/2008, 23:50
οξω πουστη απτην παραγκα!

ή δεν κανεις διαλογο κ φευγεις ή δεν κανεις διαλογο.

παπάρες απειροι.

τσαμπα (πραγματικα) χαλαστηκες.

Tpap
11/03/2008, 00:04
πως μπορώ να έχω και εγώ τέτοια μοτοσυκλετιστικά μπλουζάκια?

devil's animal
11/03/2008, 08:42
δεν παει καλα λεμε ο κοσμος.
:a21: :a24: :a21: :a24: :a21: :a24:

KaTaNaS
11/03/2008, 08:56
εγω θελω ενα μπλουζακι που να γραφει "εχω κανει BARI- αλαργα λεμεεεεεεεε "

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:wave2:

Gandalf dr685sm
11/03/2008, 14:07
Αν είναι να γίνουμε ψυχολόγοι του καθενός που οδηγεί στον δρόμο, ζήτω που καήκαμε..

Άστον να λέει τις μαλακίες του εκεί και κάντην... ίσα ίσα που χάλασες και την ηρεμία σου , χωρίς λόγο.

Είπαμε...

οι ηλίθιοι ανήκουν σε μια μεγάλη και ανίκητη φυλή που πάντοτε επηρρέαζε τα μυαλά και τις πράξεις της ανθρωπότητας, λόγω της ανίκητης "λογικής" της.

Gandalf

Lupo
11/03/2008, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Αν είναι να γίνουμε ψυχολόγοι του καθενός που οδηγεί στον δρόμο, ζήτω που καήκαμε..

Άστον να λέει τις μαλακίες του εκεί και κάντην... ίσα ίσα που χάλασες και την ηρεμία σου , χωρίς λόγο.

Είπαμε...

"οι ηλίθιοι ανήκουν σε μια μεγάλη και ανίκητη φυλή που πάντοτε επηρρέαζε τα μυαλά και τις πράξεις της ανθρωπότητας, λόγω της "ανίκητης" λογικής της"

Gandalf
Σωστός,
πλήν του ότι θα ήθελα το "λογικής" σε εισαγωγικά και όχι το ανίκητης!
:D

:beer: :wave2:

Gandalf dr685sm
11/03/2008, 15:13
ok..done... απο κεκτημένη ταχύτητα, τα εισαγωγικά έμειναν πίσω. :D

Gandalf

AFTER
11/03/2008, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
εγω θελω ενα μπλουζακι που να γραφει "εχω κανει BARI- αλαργα λεμεεεεεεεε "

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:wave2:


Αμα ειχα τετοιο μπλουζακι, θα πηγαινα βολτα με συνοδεια 2 ζηταδες πισω και 2 μπροστα
:rotflmao: