PDA

View Full Version : "τραπεζα" μεταχειρισμενων ελαστικων Mx



KaTaNaS
13/03/2008, 16:50
μιας και το φερε το θεμα ο ΜικεG, ειχα απο καιρο στο νου να προτεινω κατι...

ολοι ξερουμε πως τα αναλωσημα στις χωματινες μοτο μας ειναι τα βασικα τους εξοδα!

εκ των οποιων το κυριοτερο και πιο συχνο συνηθως τα λαστιχα μας...

πολλες φορες εχουμε φθαρεμενο μονο το πισω και αυτο ισως οχι τοσο... αλλα επειδη θελουμε να τρεξουμε στον ταδε αγωνα ή στο ταδε τεραιν πηγαινουμε και βαζουμε αλλη χαραξη πίσω και πακετο πολλες φορες αλλαζουμε και το σχεδον καινουργιο μπροστινό!

άλλοι τα αφηνουν στους λαστιχαδες για να μην κουβαλανε και αυτοι με τη σειρα τους τα πουλανε μεταχειρο στα 20-25 ευρω το κομματι! και αλλοι τα κουβαλανε σπιτι μπας και τα ξαναφορεσουν καποτε οποτε και συνηθως παραπεουν σε καποια γωνια του γκαραζ και ξερενονται αχρησιμοποιητα!

σκεφτηκα το λοιπόν μιας και οι καιροι οικονομικα ειναι δυσκολοι και στεναχωροι να φτιαξουμε μια "τραπεζα" μεταχειρισμενων ελαστικων ...

οποτε οταν καποιος παει να βαλει λαστιχα καινουργια να μπορει ετσι να ωφεληθει ενας συνφορουμιτης απο τα παλια εστω για καμμια προπονηση!

μπορουμε ή να γραφουμε σε ενα θρεντακι τι στοκ εχουμε που δεν χρειαζομαστε αμεσα ή στομιδιο θρεντ να ανακοινωνουμε την αλλαγη σχεδον αχρησιμοποιητων ελαστικων την ταδε μερα μηπως και κανονισθει συναντηση επι τιπου στον λαστιχα ...

διχως να υπαρχει ταμπού πιστευω πως μπορει να ωφεληθουμε ολοι κατα καιρους!

:wave2:

marios8
13/03/2008, 17:15
Ενδιαφέρουσα πρόταση.

Προσωπικά δεν αφήνω λάστιχα στον λαστιχά.

Σίγουρα κάποιο παιδί θα τα χρειάζεται (εκτός και άν είναι σε άθλια κατάσταση)

Το παλιό ΜΤ21 κατέληξε στο DRZ του Ιατρόδικα.
Το Τ63 στον crs-k
Τα Dunlop στον Ζubito (αυτός έχει αλλεργία στα καινούρια του φαίνονται εύκολα ):lol:

Αυτό που λέει ο Σταύρος είναι το πιο σωστό.
Ας ανοίξει θρεντ (και να γίνει sticky) ώστε να μπορεί ο καθένας να παρακολουθεί , αν κάτι τον ενδιαφέρει.

:beer: :beer: :wave2:

Zid
13/03/2008, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Ενδιαφέρουσα πρόταση.

Προσωπικά δεν αφήνω λάστιχα στον λαστιχά.

Σίγουρα κάποιο παιδί θα τα χρειάζεται (εκτός και άν είναι σε άθλια κατάσταση)

Το παλιό ΜΤ21 κατέληξε στο DRZ του Ιατρόδικα.
Το Τ63 στον crs-k
Τα Dunlop στον Ζubito (αυτός έχει αλλεργία στα καινούρια του φαίνονται εύκολα ):lol:

Αυτό που λέει ο Σταύρος είναι το πιο σωστό.
Ας ανοίξει θρεντ (και να γίνει sticky) ώστε να μπορεί ο καθένας να παρακολουθεί , αν κάτι τον ενδιαφέρει.

:beer: :beer: :wave2: Γενικά διάφορα αναλώσιμα μπορεί να ξαναχρησιμοποιηθούν... από κάποιον ... :wave2:

+250

iatrodikastis
13/03/2008, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Γενικά διάφορα αναλώσιμα μπορεί να ξαναχρησιμοποιηθούν... από κάποιον ... :wave2:

+250

και όχι μόνο αναλώσιμα,


να παίζει και παλιός εξοπλισμός.:beer:

Zid
13/03/2008, 18:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
και όχι μόνο αναλώσιμα,


να παίζει και παλιός εξοπλισμός.:beer: Eσείς ειδικά με τα περτικαλί μηχανάκια είστε και πολλοί ,όλο και κάτι θα ταιριάζει από το ένα στο άλλο...:smilea:

MikeG
14/03/2008, 08:27
Παιδιά συμφωνώ απόλυτα. Προς το παρόν δεν έχω κάτι να διαθέσω αλλά σύντομα ελπίζω να υπάρχει κάτι.


& by the way, επειδή το πίσω λάστιχο του KTM είναι οκ, αν υπάρχει κάποιο μπροστινό να κάνω τη δουλειά μου θα ήταν super! :D :wave2:

kordix
14/03/2008, 15:26
Παιδιά πολύ καλή ιδέα.

Έχω ένα πίσω dunlop 756 110/100/18 σε αρκετά καλή κατάσταση (όχι για αγώνα).

Επίσης έχω πολλά ανταλλακτικά από DT 200 R, γνωστοποιήστε το σε φίλους ή γνωστούς σας.


Αυτά για την ώρα.


(περτικαλί δεν έχω τίποτα :a13: )

jasondakar
14/03/2008, 15:37
καλη φαση αν και δεν με βλεπω να οφελουμε λογο ειδικης περιπτωσης.


αλλα απο εξοπλισμο εχω κατι στην ακρη


σαν bazaar την βλεπω την φαση

fantacid
14/03/2008, 15:49
18αρι πισω στεφανι απο το xr μαζι με τις ακτινες του.

θεσ/νικη

:wave2:

ARISPEED1
14/03/2008, 22:10
Σταυρο χρόνια τώρα ,οι μεγαλύτεροι σε ηλικία εντουράδες χαρίζουν τα παλαιά ελαστικά ,ρούχα ,πλαστικούρα στο νέο αιμα ,πράγματα σε καλή κατάσταση πάντα !Ειδικά μπαρμπάδες με περτικαλλλλλίιιι μοτόρια...

MikeG
25/03/2008, 11:21
Παιδιά ψάχνω για μπροστινό λάστιχο για το KTM 400 EXC. Ο μπόμπος που το πήρα, άλλαξε μόνο το πίσω, το οποίο είναι σχεδόν καινούριο & το μπροστά είναι σε μαύρο χάλι.
Μιας & δε παίζουν τώρα πολλά φράγκα για αγορά σετ, μήπως παίζει κανά μεταχειρισμένο μπροστινό, ώστε σε κάνα μήνα να τα στείλω & τα δυο & να βάλω καινούρια μπρος πίσω.
Επίσης ψάχνω θώρακα, μέγεθος Small.
Αν υπάρχει κάτι ενημερώστε γιατί με την αγορά του 400 έμεινα ταπί.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

:beer: :beer: :wave2:

iatrodikastis
25/03/2008, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Παιδιά ψάχνω για μπροστινό λάστιχο για το KTM 400 EXC. Ο μπόμπος που το πήρα, άλλαξε μόνο το πίσω, το οποίο είναι σχεδόν καινούριο & το μπροστά είναι σε μαύρο χάλι.
Μιας & δε παίζουν τώρα πολλά φράγκα για αγορά σετ, μήπως παίζει κανά μεταχειρισμένο μπροστινό, ώστε σε κάνα μήνα να τα στείλω & τα δυο & να βάλω καινούρια μπρος πίσω.
Επίσης ψάχνω θώρακα, μέγεθος Small.
Αν υπάρχει κάτι ενημερώστε γιατί με την αγορά του 400 έμεινα ταπί.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

:beer: :beer: :wave2:


Παίζει θώρακας Medium,

accerbis bomber,διάφανος-μπλε.

Στην διαθεσή σου.

Δεν είναι βέβαια και σε άριστη κατάσταση,την δουλειά του την κάνει πάντως.

Τηλ.6944552997 Πέτρος.

Εννοείται χωρίς χρήματα.

MikeG
25/03/2008, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από iatrodikastis
Παίζει θώρακας Medium,

accerbis bomber,διάφανος-μπλε.

Στην διαθεσή σου.

Δεν είναι βέβαια και σε άριστη κατάσταση,την δουλειά του την κάνει πάντως.

Τηλ.6944552997 Πέτρος.

Εννοείται χωρίς χρήματα.


Έχεις π.μ :blush:

KaTaNaS
25/03/2008, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
μήπως παίζει κανά μεταχειρισμένο μπροστινό

εχω ενα ΜΙΤΑΣ που μου ειχε δωσει ο στουμπι πριν απο καιρο και το οποιο δεν εβαλα ποτε πανω μιας και συνηθως ξεμενα απο πισινο!

πως να το στειλω; :confused:

πες μου μια μεταφορικη που σε βολευει και τηλεφωνο εδω αθηνα... αν και δεν ξερω κατα ποσο συμφερει το κοστος μεταφορας απο το να παρεις ενα μεταχειρο απο κρητη (συνηθως τα δινουν στο 20αρικο)



:wave2:

STOYBI
25/03/2008, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
εχω ενα ΜΙΤΑΣ που μου ειχε δωσει ο στουμπι πριν απο καιρο και το οποιο δεν εβαλα ποτε πανω μιας και συνηθως ξεμενα απο πισινο!

πως να το στειλω; :confused:

πες μου μια μεταφορικη που σε βολευει και τηλεφωνο εδω αθηνα... αν και δεν ξερω κατα ποσο συμφερει το κοστος μεταφορας απο το να παρεις ενα μεταχειρο απο κρητη (συνηθως τα δινουν στο 20αρικο)



:wave2:

Ποτε δεν σου εχει δωσει μιτας ο στουμπι...!!! :nono:

Ακου Μιτας....:yuck:

:lol: :lol: :lol:

KaTaNaS
25/03/2008, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ποτε δεν σου εχει δωσει μιτας ο στουμπι...!!! :nono:


:blush: θα παω να δω τι γραφει! εχει περασει καιρος! :blush: :wave2:

dirtbird
26/03/2008, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ποτε δεν σου εχει δωσει μιτας ο στουμπι...!!! :nono:

Ακου Μιτας....:yuck:

:lol: :lol: :lol:

Maxxis?:confused: :confused:

KaTaNaS
26/03/2008, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Maxxis?:confused: :confused:

α μπραβο! :wave2:

MikeG
26/03/2008, 09:50
Στάυρο ευχαριστώ. Θα κάνω μια βόλτα να ψάξω εδώ για κανά μεταχείρο & αν δεν θα δούμε πως θα παίξει το κονέ.
Ευχαριστώ & πάλι!
Να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά για το 3ήμερο. :wave2:

motaba
26/03/2008, 10:12
Γεια χαρά!!

Χαρίζω μπροστινό ολοκαίνουργιο λάστιχο σε αγωνιζόμενο (Pirelli Scorpion από EXC)

Μόνο που πρέπει να το βγάλουμε από τον τροχό..

:wave2:

motaba
26/03/2008, 11:01
Έλα παιδιά, βάλτε ένα χεράκι να το βγάλουμε να το στείλω στον MikeG...

:wave2:

MikeG
26/03/2008, 11:03
Σταύρο μπορείς να βοηθήσεις για να βγει το λάστιχο? :winka:

STOYBI
26/03/2008, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
α μπραβο! :wave2:

Τι...... α μπραβο μωρε....... :nono:

Maxxis... Εγω...???? :nono:

:yuck: :yuck: :yuck:

MikeG
26/03/2008, 16:58
Ευχαριστώ δημόσια τον Iatrodikasti, Mpou, Motaba, Katana!!!
Σας ευχαριστώ παίδες.:blush: :wave2:

Zid
31/03/2008, 16:22
Έχω και εγώ 1 ζευγάρι λάστιχα maxxis μπρος πίσω ... από το wrf .. αν χρειαστεί...

GASer
03/04/2008, 19:49
Δύο τεμάχια Dunlop D756 για πίσω σε καλή κατάσταση (έναν αγώνα το κάθε ένα).

Επίσης σετ πλαστικά κομπλέ από GasGas χρώμα μπλε σε ψιλο-μέτρια κατάσταση (με ιστορία! τρέξανε σε αγώνα παγκοσμίου στην Ιταλία!)

dosko
04/04/2008, 14:50
Να ρωτησω και εγω, μήπως υπάρχει κανα σετ μεταχειρισμενα λαστιχα να βάλω στο dr εν οψη της εκδρομης στην κρήτη ? επι πληρωμης πάντα.
Αν έχει κανεις θα ήμουν ευγνωμον γιατι δεν περισσευουν χρηματα για καινουργια στην παρουσα φάση !
Θενκς !! :blush: :D

:beer:

GASer
04/04/2008, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από dosko
Να ρωτησω και εγω, μήπως υπάρχει κανα σετ μεταχειρισμενα λαστιχα να βάλω στο dr εν οψη της εκδρομης στην κρήτη ? επι πληρωμης πάντα.
Αν έχει κανεις θα ήμουν ευγνωμον γιατι δεν περισσευουν χρηματα για καινουργια στην παρουσα φάση !
Θενκς !! :blush: :D

:beer:


Αν είσαι Αθήνα και σου κάνει το 756 για πίσω (110/90-18 νομίζω), ευχαρίστως! και φυσικά το thread είναι για φιλική παραχώρηση!

Πληρωμή στο thread με τις αγγελίες!!:beer:

Operater
04/04/2008, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Αν είσαι Αθήνα και σου κάνει το 756 για πίσω (110/90-18 νομίζω), ευχαρίστως! και φυσικά το thread είναι για φιλική παραχώρηση!

Πληρωμή στο thread με τις αγγελίες!!:beer:

Αυτά είναι! :a10: Μπράβο!

dosko
04/04/2008, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Αν είσαι Αθήνα και σου κάνει το 756 για πίσω (110/90-18 νομίζω), ευχαρίστως! και φυσικά το thread είναι για φιλική παραχώρηση!

Πληρωμή στο thread με τις αγγελίες!!:beer:
Έχεις πμ.

:blush: :D
:beer:

dosko
07/04/2008, 18:35
Θέλω να πώ ενα πολύ μεγάλο Ευχαριστώ στον GASer για την παραχωρηση ενος άριστου d756.

Χιλια Ευχαριστώ Δημήτρη, να σαι καλά !!

:beer: :beer:

ktmakis
07/04/2008, 22:47
Μπράβο Μήτς.
:beer:

GASer
08/04/2008, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από dosko
Θέλω να πώ ενα πολύ μεγάλο Ευχαριστώ στον GASer για την παραχωρηση ενος άριστου d756.

Χιλια Ευχαριστώ Δημήτρη, να σαι καλά !!

:beer: :beer:

Ηλία, χάρηκα που σε γνώρισα! Καλές βόλτες!

Papas0uzas
08/04/2008, 13:11
Gaser έχεις κι άλλο 756 πισινό δηλαδή??
Αν και εμένα παίρνει 100/100 πίσω...δεν ξέρω αν κάνει το 110/90!
Έβαλα Μaxxis πίσω την πρωηγούμενη βδομάδα αλλά με την συχνότητα που βγαίνω βουνό τώρα τελευταία ούτε μήνα δε θα κρατήσει...
:dizzy:

Πάντως άκυρο τώρα αλλά επειδή πιο πάνω είδα κάποια επικριτικά σχόλια για τα Maxxis εγώ από το πίσινο το λασπερό που βγάζουνε είμαι κατευχαριστημένος!
Ειδικά σε λάσπη είναι απίστευτο!
Απλά σε πέτρα δεν είναι και ότι καλυτερο!

GASer
08/04/2008, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Papas0uzas
Gaser έχεις κι άλλο 756 πισινό δηλαδή??
Αν και εμένα παίρνει 100/100 πίσω...δεν ξέρω αν κάνει το 110/90!
Έβαλα Μaxxis πίσω την πρωηγούμενη βδομάδα αλλά με την συχνότητα που βγαίνω βουνό τώρα τελευταία ούτε μήνα δε θα κρατήσει...
:dizzy:

Πάντως άκυρο τώρα αλλά επειδή πιο πάνω είδα κάποια επικριτικά σχόλια για τα Maxxis εγώ από το πίσινο το λασπερό που βγάζουνε είμαι κατευχαριστημένος!
Ειδικά σε λάσπη είναι απίστευτο!
Απλά σε πέτρα δεν είναι και ότι καλυτερο!

Έχω άλλο ένα, σε λιγότερο καλή κατάσταση, αλλά φορίεται άνετα. Αν το θέλεις πες μου.

Γενικά εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος με το 756 και το φοράω, είτε με λάσπη, είτε σε ξερό. Ειδικά σε γλυστερά βράχια είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ! Βεντούζα! Και αντέχει και αρκετά.

Το μπροστινό του δεν το έχω δοκιμάσει προς το παρόν αλλά θα ήθελα. Έχω βολευτεί με το Michelin Μ12 για μπροστά.

kordix
08/04/2008, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Έχω άλλο ένα, σε λιγότερο καλή κατάσταση, αλλά φορίεται άνετα. Αν το θέλεις πες μου.

Γενικά εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος με το 756 και το φοράω, είτε με λάσπη, είτε σε ξερό. Ειδικά σε γλυστερά βράχια είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ! Βεντούζα! Και αντέχει και αρκετά.

Το μπροστινό του δεν το έχω δοκιμάσει προς το παρόν αλλά θα ήθελα. Έχω βολευτεί με το Michelin Μ12 για μπροστά.



To προηγούμενο μπροστινό Μ12 μου κράτησε 1 χρόνο με άπειρες βόλτες και δεν είχε κοπεί κανένα τακούνι, απλά είχε ομοιόμορφη φθορά στα πλαϊνά. Καλό αλλά στο δικό μου μηχανάκι δουλεύει με 12 psi max πίεση. Αν βάλεις παραπάνω αέρα κοπανάει. Στο νερό σα να γλυστάει λίγο αλλά χαλάλι του.

Έχω και γω ένα μεταχειρισμένο πίσω 756 σε μέτρια προς καλή κατάσταση 110/100.

Papas0uzas
08/04/2008, 15:59
Επειδή είμαι ψιλοάσχετος με διαστάσεις,το μηχανάκι μου(η ίδια ζάντα δηλαδή) μπορεί να πάρει άλλη διάσταση εκτός από 100/100 που φοράει?
Αν ναι με ενδιαφέρει πάντως το πισινό σου(το λάστιχο ντε) γιατί εκτός της στενότητας τσέπης από καιρό ήθελα κιόλας να δοκιμάσω το 756 γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα!

kordix
08/04/2008, 21:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Papas0uzas
Επειδή είμαι ψιλοάσχετος με διαστάσεις,το μηχανάκι μου(η ίδια ζάντα δηλαδή) μπορεί να πάρει άλλη διάσταση εκτός από 100/100 που φοράει?
Αν ναι με ενδιαφέρει πάντως το πισινό σου(το λάστιχο ντε) γιατί εκτός της στενότητας τσέπης από καιρό ήθελα κιόλας να δοκιμάσω το 756 γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα!


Ναι χωρίς κανένα πρόβλημα. Απλά θα στρίβει στα κλειστά λίγο πιο αργά (αμελητέα διαφορά). Εννοώ σαν αίσθηση φυσικά.

110/100 είχε βάλει ο Μάριος στο XRάκι που κανονικά φοράει 100/100 και ίσα ίσα που στα "πολλά" πάταγε καλύτερα.

Papas0uzas
09/04/2008, 02:32
ΟΚ!
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!
Gaser θα επικοινωνήσω με ΠΜ!

tati
09/04/2008, 09:50
Κύριοι το ξέρω πως είναι "άσχετο" αυτο που θα πω με τα ελαστικά...αλλά μιας και είμαστε μεταξύ μας, έχω μανέτες εξτρά για XR όποιος τις θέλει να μου στείλει πμ να κανονίσουμε να τις δώσω;)

αυτά:wave2:

mpou
09/04/2008, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
Κύριοι το ξέρω πως είναι "άσχετο" αυτο που θα πω με τα ελαστικά...αλλά μιας και είμαστε μεταξύ μας, έχω μανέτες εξτρά για XR όποιος τις θέλει να μου στείλει πμ να κανονίσουμε να τις δώσω;)

αυτά:wave2:

Ψιλοασχετο και εγω. Μηπως εχεις για WR?

tati
09/04/2008, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
Ψιλοασχετο και εγω. Μηπως εχεις για WR?

πμ λεμε...

Akatanomastos
09/04/2008, 11:14
αυτο το θρεαντ ειναι οτι καλητερο εχω δει τα τελευταια χρονια εδω μεσα:a10: :a46: :a54:

ktmakis
09/04/2008, 11:53
Λοιπόν χαρίζω:
Δεξί πλαστικό ψυγείου για ΚΤΜ 03-04-05, σετάκι φλασάκια, φανάρι πολιτικό, καθρέπτες, και ένα γρανάζι πίσω το μαμίσιο το μικρό με την αλυσίδα του, και το πολιτικό λασπωτήρα.
Επίσης μπότες gaerne SG1 αρκετά χρησιμοποιημένες θέλουν σόλες και με λίγη περιποίηση βγάζουν κανα χρονο ακόμα.
Επίσης ένα θώρακα ufo χωρίς τα πλαινά των ώμων και μια δέστρα.
Αυτά.
Τηλ. με πμ. ή mail στο ktmakis@mail.gr

MikeG
09/04/2008, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis
Λοιπόν χαρίζω:
Δεξί πλαστικό ψυγείου για ΚΤΜ 03-04-05, σετάκι φλασάκια, φανάρι πολιτικό, καθρέπτες, και ένα γρανάζι πίσω το μαμίσιο το μικρό με την αλυσίδα του, και το πολιτικό λασπωτήρα.
Επίσης μπότες gaerne SG1 αρκετά χρησιμοποιημένες θέλουν σόλες και με λίγη περιποίηση βγάζουν κανα χρονο ακόμα.
Επίσης ένα θώρακα ufo χωρίς τα πλαινά των ώμων και μια δέστρα.
Αυτά.
Τηλ. με πμ. ή mail στο ktmakis@mail.gr

Έχεις π.μ :wave2:

ktmakis
09/04/2008, 12:04
Σετάκι φλασάκια, φανάρι πολιτικό, καθρέπτες, και ένα γρανάζι πίσω το μαμίσιο το μικρό με την αλυσίδα του, και ο πολιτικός λασπωτήρας "έφυγαν"
Μένουν τα υπόλοιπα.

Zid
09/04/2008, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmakis
Σετάκι φλασάκια, φανάρι πολιτικό, καθρέπτες, και ένα γρανάζι πίσω το μαμίσιο το μικρό με την αλυσίδα του, και ο πολιτικός λασπωτήρας "έφυγαν"
Μένουν τα υπόλοιπα. ρε τι κάνει το κτέο.. έχει πέσει πανικός :lol:

ktmakis
09/04/2008, 12:13
Θώρακας μπότες έφυγαν επίσης.
Εμεινε ένα φτωχούλι πλαστικό δεξί

MikeG
12/05/2008, 13:27
Επαναφέρω το thread στον αφρό. :D
Υπάρχει κανά πίσω λάστιχο γιατί μείναμε με λινά & η ανεργία καλά κρατεί...?
Μηχανάκι KTM 400 EXC

KaTaNaS
12/05/2008, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG

Υπάρχει κανά πίσω λάστιχο γιατί μείναμε με λινά


κιολας; :lol: :lol:

MikeG
12/05/2008, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
κιολας; :lol: :lol:

Ε τι να κάνεις.. Χρόνος υπάρχει, βόλτες κάνουμε :lol: :lol: :wave2:

GASer
12/05/2008, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Επαναφέρω το thread στον αφρό. :D
Υπάρχει κανά πίσω λάστιχο γιατί μείναμε με λινά & η ανεργία καλά κρατεί...?
Μηχανάκι KTM 400 EXC


Δεν είναι σε άριστη κατάσταση αλλά θα σε βγάλει. Το θέμα είναι πως έρχεται εκει κάτω. Ήταν να κατέβω για Καθαρά Δευτέρα αλλά δεν τελικά...

MikeG
12/05/2008, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASer
Δεν είναι σε άριστη κατάσταση αλλά θα σε βγάλει. Το θέμα είναι πως έρχεται εκει κάτω. Ήταν να κατέβω για Καθαρά Δευτέρα αλλά δεν τελικά...

Μόνο αν με κάποιο τρόπο φτάσει μέχρι το καράβι στο Πειραιά. Δεν είναι και κομμός κεφαλής. :winka: :wave2:

GASer
12/05/2008, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Μόνο αν με κάποιο τρόπο φτάσει μέχρι το καράβι στο Πειραιά. Δεν είναι και κομμός κεφαλής. :winka: :wave2:

ΟΚ, θα δω και θα σου πω

dirtbird
12/05/2008, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
& η ανεργία καλά κρατεί...?


κιόλας? :confused: :confused:

MikeG
12/05/2008, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
κιόλας? :confused: :confused:

Άμα παίρνουν προσωπικό & μετά δε μπορούν να πληρώνουν...:mad:

dirtbird
12/05/2008, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Άμα παίρνουν προσωπικό & μετά δε μπορούν να πληρώνουν...:mad:

Μάααλιστα... Τόσο καλά....

Πότε ανεβαίνεις?;)

MikeG
12/05/2008, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Μάααλιστα... Τόσο καλά....

Πότε ανεβαίνεις?;)

Το σκέφτομαι...Συζητάω...:smilea:

MikeG
16/05/2008, 18:59
Any news...? Any λάστιχο...:wave2: