PDA

View Full Version : προς παλιους και νεους!!χιχιιχιχι



wolfman13
09/12/2004, 15:46
απο το προσφατο ταξιδι μου στην αθηνα και την ατυχεις συναντησει που δεν εγινε με τον θαναση λογο κακης συνενοησης (τωρα πως να συνενοηθεις με αυτον ενας θεος ξερει) αποκομισα ενα μεταλικο χτυπημα στον πισω κυλινδρο μου στην αρχη νομιζα οτι χτυπησε το desmo αλλα τελικα ο μαστορας ειπε αλλα... πιο επωδυνα!!γιαυτο προτινω συναντηση για τεχνικο ελενχο γυρο απο το μηχανακι μου!!!!δωρεαν εξετασει πανο σε αυτο....μπας και μας πει κανα παλιος τη ειναι..???και κανενας νεος να μαθενει απο μεταλικα πραγματα οταν θα του κουδουνισει............παντος εμενα κανει σαν κουδουνιστρα......η μπυρες κερνιουντε απο εσας εγω βαζω το δειγμα......:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :beer:

Μικρή Λουλού
09/12/2004, 15:51
ΑΜΑΝ ΡΕ ΘΟΔΩΡΑ !!
ΟΛΟ ΧΟΛΗ ΚΑΙ ΞΥΔΙ..:lol: :lol:
ΔΕ ΣΕ ΕΙΔΑ Ο ΚΑΥΜΕΝΟΣ...ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΑ...:D :D

ΦΕΡΤΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΕΡΝΑΜΕ ΤΙΣ ΜΠΥΡΕΣ !!

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ DESMO,ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΤΡΑΤΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ..??:lol: :lol:

ΚΑΙ ΑΝ(ΠΟΥ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ) ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ,ΣΕ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΤΕΛ..:rotflmao: :rotflmao:

hornet
09/12/2004, 16:07
Ωχχ εγω δεν θελω να βρισκομαι μπροστα σε θλιβερες σκηνες.....αρκετα μηχανακια εχω θαψει-σπασει!

Μικρή Λουλού
09/12/2004, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Ωχχ εγω δεν θελω να βρισκομαι μπροστα σε θλιβερες σκηνες.....αρκετα μηχανακια εχω θαψει-σπασει!


ΡΕ ΣΤΑΘΗ...ΜΗΠΩΣ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΘΑΨΑΤΕ???
ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΑΥΤΑ,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΣΟΥΛΟΥΠΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ..:lol: :lol:
ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ...ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...:D :D :D

ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΘΟΔΩΡΑ....ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ 750??? ΑΝ ΣΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΝΑ 600ΑΡΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ??:rotflmao: :rotflmao:

crs-k
09/12/2004, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Ωχχ εγω δεν θελω να βρισκομαι μπροστα σε θλιβερες σκηνες.....αρκετα μηχανακια εχω θαψει-σπασει!


Μπα ...

Εγω θα παω να γελασω !!!

:lol: :rotflmao: :lol:



ΟΧΙ !!! :nono:

Δεν ειναι οι μπυρες που με δελεαζουν !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

:beer: :beer:

sniper
09/12/2004, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
..................
Δεν ειναι οι μπυρες που με δελεαζουν !!!

............



Χειρουργείο στο Δέλεαρ;


:lol:

sotpag
09/12/2004, 23:48
απ' οτι ξερω πας για μοτερ οποτε ελα να χειρουργεισουμε και αν δουλεψει θα το παρω να οργωνω το χωραφι μου...

periklisk
10/12/2004, 00:33
α να χαθείτε ρε μπεκροπότες που θέλετε να κάνετε και πλάκα στο κεφάλι του παιδιού!!!

Ρεεεεε μη τολμήσεις και τους το φέρεις γιατί θα στο κάνουν τριμπουρ#$%λο!!!!

wolfman13
10/12/2004, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΡΕ ΣΤΑΘΗ...ΜΗΠΩΣ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΘΑΨΑΤΕ???
ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΑΥΤΑ,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΣΟΥΛΟΥΠΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ..:lol: :lol:
ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ...ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...:D :D :D

ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΘΟΔΩΡΑ....ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ 750??? ΑΝ ΣΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΝΑ 600ΑΡΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ??:rotflmao: :rotflmao:

οχι ρε δεν πειραζει αν γινει 600 βεβαια το προτιμω 999r κοκκινο παρακαλω:cool: :cool:
ρε σταθη για πες μου τη μερια να βαλω καμια κουταλα πισω να παω να τα ξεθαψω!!αντε και το μαθημα desmo θα γινει συντομα αυτο σας το δινω υποσχεσει

free rider
11/12/2004, 08:28
πρόταση:
αλλαγή αυτού.....


6465

free rider
11/12/2004, 08:29
με αυτό....

:rotflmao: :rotflmao:


6466

free rider
11/12/2004, 08:30
αν θέλετε βοήθεια για την πατέντα....
όλο και κάποιος καλοθελητής....


:evil: :evil: