PDA

View Full Version : Αξιζει???



edmarios
15/03/2008, 14:39
Βρηκα ενα africa twin μοντελο του 98 και χιλιομετρα δεν ξερω υπολογιζω γυρω στα 40.000 χλμ σε παρα πολυ καλη κατασταση απλα το παιδι που το πουλαει εχει κανει πια οικογενεια...(και 2 παιδια...)
Το μηχανακι το ξερω και ειναι σε παρα πολυ καλη κατασταση... μου το δινει 1500 ευρω... Και ρωταω το εξης... Αξιζει να το παρω? Εμενα μου φαινεται παρα πολυ καλη η τιμη του αλλα επειδη δεν ξερω ποσο παιζουν μηπως μπορει καποιος να με διαφωτησει??

Ευχαριστω εκ των προτερων...

Μαριος!

BELZEBOYLIS
15/03/2008, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
Βρηκα ενα africa twin μοντελο του 98 και χιλιομετρα δεν ξερω υπολογιζω γυρω στα 40.000 χλμ σε παρα πολυ καλη κατασταση απλα το παιδι που το πουλαει εχει κανει πια οικογενεια...(και 2 παιδια...)
Το μηχανακι το ξερω και ειναι σε παρα πολυ καλη κατασταση... μου το δινει 1500 ευρω... Και ρωταω το εξης... Αξιζει να το παρω? Εμενα μου φαινεται παρα πολυ καλη η τιμη του αλλα επειδη δεν ξερω ποσο παιζουν μηπως μπορει καποιος να με διαφωτησει??

Ευχαριστω εκ των προτερων...

Μαριος!


Αν δεν το θες εσύ , να το πάρω εγώ !!!! :eyepop:

Lupo
15/03/2008, 14:44
Παίρνω σειρά κι εγώ.
Αν τελικά δεν το θέλει κανένας από τους 2 σας, το παίρνω εγώ.
:wave2:

edmarios
15/03/2008, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Αν δεν το θες εσύ , να το πάρω εγώ !!!! :eyepop:

Δεν ειπα οτι δεν το θελω... Απλα ρωταω αν ειναι καλη η τιμη... γιατι δεν ξερω καθολου απο αυτα τα μηχανακια... Με μια ματια στην χρυση ευκαιρια ειδα οτι παιζουν απο 2.800 - 4.000 ευρω...! και πιστευω οτι ειναι πολυ καλη η τιμη... αλλα αν με συμβουλευατε και λιγο δεν θα ηταν ασχημα...

edmarios
15/03/2008, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Παίρνω σειρά κι εγώ.
Αν τελικά δεν το θέλει κανένας από τους 2 σας, το παίρνω εγώ.
:wave2:

τοσο καλη ευκαιρια ειναι ρε παιδια?????????
Αν ειναι ετσι θα το παρω...:D

$py
15/03/2008, 14:46
1500 ευρώ?

Αν δεν έχεις κάνει λάθος στη τιμή, δεν το πάρεις εσύ, δεν το πάρει ο BELZEBOYLIS, ο Lupo, τότε το παίρνω εγώ.

edmarios
15/03/2008, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
1500 ευρώ?

Αν δεν έχεις κάνει λάθος στη τιμή, δεν το πάρεις εσύ, δεν το πάρει ο BELZEBOYLIS, ο Lupo, τότε το παίρνω εγώ.

οχι 1500 ειναι!!! δεν κανω λαθος...:wave2:

$py
15/03/2008, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
οχι 1500 ειναι!!! δεν κανω λαθος...:wave2:

Εδώ που τα λέμε, οκ, ωραία μηχανάκια τα Αφρικα, αλλά πολύ βαριά ρε παιδί μου και παλιας τεχνολογίας...

:p

BELZEBOYLIS
15/03/2008, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
Δεν ειπα οτι δεν το θελω... Απλα ρωταω αν ειναι καλη η τιμη... γιατι δεν ξερω καθολου απο αυτα τα μηχανακια... Με μια ματια στην χρυση ευκαιρια ειδα οτι παιζουν απο 2.800 - 4.000 ευρω...! και πιστευω οτι ειναι πολυ καλη η τιμη... αλλα αν με συμβουλευατε και λιγο δεν θα ηταν ασχημα...

αν θες συμβουλή άκουσε με…. Μην πας να πετάξεις 1500ευρω , δεν αξίζει με τίποτα… μην ξεχνάς ότι είναι 10ετίας το μηχανάκι ….οπότε ξέχνα το και στείλε μου σε πμ το τηλέφωνο του φίλου σου !!! :lol: :wave2:

Lupo
15/03/2008, 14:53
Ρε να μην είμαι μπροστά στην οθόνη, την ώρα που άνοιξες το θέμα.
Για 2 λεπτά μου έφαγε την 2η θέση ο BELZEBOYLIS.:bigcry:

Χωρις πλάκα.Δες την κατάσταση του, αλλά είναι πάρα πολύ καλή τιμή.
Εκτός πια, κι αν χρειάζεται μια περιουσία, να ξαναγίνει africa.

Και επίσης , χωρίς πλάκα, η υποψηφιότητα μου, αν αλλάξετε γνώμη, πρώτος και δεύτερος επιλαχόντες, ισχύει!
:D


Απλά να σου θυμήσω ότι τα μηχανάκια αυτά τα έχουν μόνο κάτι γερόντια πια.
Δεν κάνει για άτομα που στίβουν την πέτρα, σαν εσένα και τον BELZEBOYLIS.
:D . Ασ'το καλύτερα:cool:

$py
15/03/2008, 14:58
Επειδή Loupo και BOYLIS είναι εκτός Αθηνών πάω αυτόματα πρώτος επιλαχών :D



Πάντως κάτω από 3.000 χιλιάρικα μοντέλο 98 δεν βρίσκεις, εκτός αν είναι σε αθλία κατάσταση.

edmarios
15/03/2008, 15:05
Δυστηχως ατυχησαμε ολοι... Το προλαβαν και το πουλησαν σε χρονο ττ και στην τιμη που σας ειπα...Τελικα δεν ηταν μονο για μενα αυτη η τιμη αλλα προφανως οπως δειχνει για ολους... Γαμω την ατυχια μου γαμω...!! Μαγκες ατυχησαμε...:( :( :( :( :( :( :bawl: :bawl: :( :( :( :( :(

Lupo
15/03/2008, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
Δυστηχως ατυχησαμε ολοι... Το προλαβαν και το πουλησαν σε χρονο ττ και στην τιμη που σας ειπα...Τελικα δεν ηταν μονο για μενα αυτη η τιμη αλλα προφανως οπως δειχνει για ολους... Γαμω την ατυχια μου γαμω...!! Μαγκες ατυχησαμε...:( :( :( :( :( :( :bawl: :bawl: :( :( :( :( :(
Άντε να μην πω με τι μείναμε , μεσημεριάτικα.
Και να σκεφτείς, ότι δεν πήγαινα για μηχανή, στο επόμενο εξάμηνο.
Αλλά αυτό, το χτυπούσα κι εγώ σε χρόνο dt.
Αυτά δεν τ'αφήνουν να σιτέψουν!
:(

Akatanomastos
15/03/2008, 15:52
1500 ευρω?:eek:

τι λετε ρε παιδια, δεν γινονται αυτα, δεν χαριζει κανεισ μηχανακια την σημερον μερα, εκτος αν εδινε μονο το μοτερ, η μονο ολο το υπολοιπο

filipp0s
15/03/2008, 16:10
Eγω θα το πάρω! :lol: :lol:



Σοβαρά τώρα, είναι σούπερ ευκαιρία! Μην το σκέφτεσαι!


:wave2: :wave2:

KaTaNaS
15/03/2008, 16:16
ακριβα ειναι... ψαξε αλλού!


:lol:

βάλε αλλο ενα χιλιαρικο και πάρε το μηχανακι στην υπογραφη μου ρε εντμάριε! :wave2:

kalant
15/03/2008, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
Eγω θα το πάρω! :lol: :lol:



Σοβαρά τώρα, είναι σούπερ ευκαιρία! Μην το σκέφτεσαι!


:wave2: :wave2:

καλα κρασια...

εχει πουληθει το μηχανακι...

:lol:

$py
15/03/2008, 17:31
Στο τσακ το χάσαμε ρε ούστη μου...

VanDiemen
15/03/2008, 21:02
Εεε..φίλε.. ποιος σου φταίει; Εσύ αντί να γίνεις αεροπλάνος να τσακιστείς, να πα να το κλείσεις, κοίταζες να μάθεις αν μια τιμή, που δεν παίρνεις ούτε παπί (καινούριο εννοώ), είναι καλή για7,5άρι!

devil's animal
15/03/2008, 21:51
το προλαβα??:look:



























:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

soteas
15/03/2008, 21:55
ΠΑΡΤΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!:wave2: