PDA

View Full Version : βρεθηκε Yamaha Majesty



m1035
16/03/2008, 02:27
εδω και 2-3 μηνες παρατηρησα ενα yamaha majesty παρκαρισμενο σε κουλο σημειο στη γειτονια μου. διπλα σε καδους απορριμματων και σε περιοχη με πολλα παρκαρισμενα αυτοκινητα..
το προσεξα μαλιστα γιατι σκεφτηκα..
"τι παρκαρισμα εκανε ο τυπος... θα κανει καποιο αμαξι οπισθεν, θα ακουμπησει τους καδους και θα πεσουν πανω στη μηχανη του"

ο καιρος περασε,
το ειδα το majesty με χιονια......
το ειδα τωρα πνιγμενο στα σκουπιδια χαρη στην απεργια των καθαιστων του δημου.....
αποφασισα να ποσταρω μηπως ειναι κλεμμενο-παρατημενο (γιατι ετσι ακουγεται)

Βρεθηκε λοιπον Yamaha Majesty, μαυρου ή πολυ σκουρου χρωματος στο κεντρο της αθηνας. Αρχικα πινακιδας ΖΤΖ.....
περισσοτερες πληροφοριες σε οποιον ξερει και τα ψηφια της μηχανης..
δεν θελω να δωσω πληροφοριες και να παει κανενας καλοθελητης και να σηκωνει καθρεφτες και οτιδηποτε αλλο ξεβιδωνεται απο αυτο το μηχανακι

αν δεν προκυψει κατι μεσα στο σαββατοκυριακο, τοτε δευτερα ή τριτη θα ενημερωσω και τις αρχες...
απλα εκει μπορει να παραπεσει σε καμια αποθηκη και να γινει ενας φακελος στα αζητητα προτου καταληξει στον ΟΔΔΥ..
για αυτο οσοι ξερετε για χαμενο majesty, στειλτε pm.

αντε να δωσουμε χαρα σε καποιον ανθρωπο

φιλικα
μ1035

Lupo
16/03/2008, 02:40
Πολύ σωστά δεν δίνεις στοιχεία, γιατί πολλοί μπορεί να εμφανιστούν με την ιδιότητα του ιδιοκτήτη, αλλά... γιατί περιμένεις και δεν το δηλώνεις και στην αστυνομία?

m1035
16/03/2008, 02:53
θα το δηλωσω φιλε μου για να ειμαι και εγω ενταξει
απλα καλο θα ηταν να το μαθει απο εδω μεσα ή απο φιλους του ο ιδιοκτητης για να το αναζητησει αυτος στην αστυνομια και να μην περιμενει η αστυνομια να τον αναζητησει