PDA

View Full Version : Άλλος από Γιάννενα;



mika2006
16/03/2008, 22:56
Καλησπέρα παίδες!
Ήθελα απλά να δω πόσοι από δω μέσα είναι από την Παγουρία όπως η αφεντιά μου.

Α!Και τι μηχανάκι οδηγείτε;
Εγώ είμαι με fazer fzs 600 προς το παρόν (ζαχαρώνω ένα κόκκινο Daytona 675 τελευταία...).

Αυτά και πάντα όρθιοι!:wave2: :beer:

mourgakos
17/03/2008, 07:09
μενω αθηνα
καταγωγη πατερα απο μικροσπηλια,κοντα στο δασικο χωριο,αντε επειδη σε εχω στη αγωνια κοντα στη πλακα με το γιοφυρι και τα ραφτινγκ ......αντε σχετικα κοντα στον καταρρακτη,αγναντα πιο μακρυα πραμαντα...:wave2:

ταπεινο χτ 600 μανιβελα.

Bil
17/03/2008, 07:51
Ωπ !
Ναι Γιάννενα είμαστε... και θα΄"δώσω" ξερά και τον miraze που δεν είναι από Ιώάννινα αλλά μένει εδώ...
:beer:
Και έχει και άλλους από οσο έχω διαπιστώσει...

mika2006
17/03/2008, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
Ωπ !
Ναι Γιάννενα είμαστε... και θα΄"δώσω" ξερά και τον miraze που δεν είναι από Ιώάννινα αλλά μένει εδώ...
:beer:
Και έχει και άλλους από οσο έχω διαπιστώσει...

Γεια σου Bill!
Μιχάλης Οφθαλμίατρος,φίλος Τίνας!
:wave2:

mika2006
17/03/2008, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
μενω αθηνα
καταγωγη πατερα απο μικροσπηλια,κοντα στο δασικο χωριο,αντε επειδη σε εχω στη αγωνια κοντα στη πλακα με το γιοφυρι και τα ραφτινγκ ......αντε σχετικα κοντα στον καταρρακτη,αγναντα πιο μακρυα πραμαντα...:wave2:

ταπεινο χτ 600 μανιβελα.

Super μέρη φίλε!
Να'σαι καλά!:beer:

Bil
19/03/2008, 11:33
Ελά ρε !!!:eyepop: ;) :D :D

Καλως ήρθες !!

Θα τα πουμε και από κοντά ελπίζω...:beer:

mourgakos
19/03/2008, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από mika2006
Super μέρη φίλε!
Να'σαι καλά!:beer:

ολοι να ειμαστε!
οσο για την ελβετια της Ελλαδος ,οσο παει και την μαθαινουνε και εχει αρχισει να χαλαει...
αν μεινει σε αυτο το σταδιο και δεν κανουν τα χωρια μας σαν του κουτρουλη το γαμο
εχει καλως!ξενοδοχεια ετσι ,αλλιως ,φαγαδικα,ξενυχταδικα....σε λιγο θα βγαλουν και beach
κατι εξυπνοι επιχειρηματιες που τα αγορασα τζαμπα και τωρα....

κατι αλλο...,ενω πριν περναγε η γιαγια μου με τις κατσικες απο ενα συγκεγκριμενο δρομο
τωρα φοβαται (96χρ)γιατι περνουν κατι κουρσες σαν το γερακι.(αυτο θελει ηχογραφηση)
μαλλιοκουβαρα δηλαδη...κλπ...κλπ....κλπ.....

να ειμαστε καλα!