PDA

View Full Version : τον γαμεις κυριε προεδρε?



zoropatra
17/03/2008, 12:50
εγω παντως αν ημουν με το σκουτερακι,ξεπερνοντας το εγκεφαλικο θα του γαμουσα το σπιτι,
και οτι αλλο εχει!!!!!




κλικ (http://www.youtube.com/watch?v=lq2sgHVfjAE&feature=related)

Operater
17/03/2008, 12:55
Tα peugeot δεν φεύγουν εύκολα, αλλά άμα φύγουν...δεν το φέρνεις με τίποτα! Πανάλαφρα!

AVATOS
17/03/2008, 12:58
...καπου εχει ξαναπαιξει αυτο...!!!...ε,ε,ε,ε,ε???:look:

p@nos
17/03/2008, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από AVATOS
...καπου εχει ξαναπαιξει αυτο...!!!...ε,ε,ε,ε,ε???:look:



μονο μια φορα???



:lol: :lol: :lol:

madox
17/03/2008, 13:48
Καλα αυτοι στο σκουτερ ειδαν την ζωη τους να περναει.......

road spirit
17/03/2008, 14:26
αφου μαμήθηκε απο μόνος του :(

p@nos
17/03/2008, 14:53
Ρε παιδια δεν ειναι λιγο βλακεια να βαζουμε τετοια βιντεακια για να κατηγορησουμε μονο τους οδηγους???


Ποιος απο σας δεν εχει στιψει ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ με τετοιο τροπο σε δρομο,ειτε με αυτοκινητο ειτε με μηχανη???

Φυσικα δεν περιμενω απαντηση γιατι δεν υπαρχει καποιος που να μην το εχει κανει...


Ο καθενας θα μπορουσε να ηταν στη θεση του αυτουνου και να το εχανε.

Εξαλλου κατα καιρους ποσταρονται φωτογραφιες απο μελη τα οποια ''στριβουν'' σε δημοσιο δρομο.

Και μιας ζορο και λες για γ@μησι (δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου ουτε υπαρχει εμπαθεια ,απλως επειδη εσυ ανοιξες το thread) θυμαμαι μια φωτογραφια σου πριν κανα δυο χρονια που εξυνες γονατο με το Ζ σε δημοσιο δρομο, και μαλιστα εκαναν και σχολια οτι ειχες τελειως λαθος σταση σωματος και γραμμη.


Θα μπορουσες να ησουν εσυ αυτος που θα εφευγε απ'το δρομο και να την πληρωνε καποιος αλλος.

Λοιπον καλο ειναι να μην κατηγορουμε τετοια βιντεο μιας και ολοι μας τα εχουμε κανει και να μην κοροιδευουμε τους εαυτους μας...

Operater
17/03/2008, 14:55
Πανο ειδες καλα το βιντεο? Ηταν σε αντιθετο ρευμα! Όχι, εγω δεν εχο οδηγήσει σε αντιθετο ρεύμα!

Cpt. Haddock
17/03/2008, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Πανο ειδες καλα το βιντεο? Ηταν σε αντιθετο ρευμα! Όχι, εγω δεν εχο οδηγήσει σε αντιθετο ρεύμα!

:nono:

Βγήκε στο αντίθετο, όταν το έχασε

p@nos
17/03/2008, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:nono:

Βγήκε στο αντίθετο, όταν το έχασε


+1

Operater
17/03/2008, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:nono:

Βγήκε στο αντίθετο, όταν το έχασε

Εχεις δικιο. :wave2:

Julius
17/03/2008, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos


Ποιος απο σας δεν εχει στιψει ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ με τετοιο τροπο σε δρομο,ειτε με αυτοκινητο ειτε με μηχανη???



O DUUKASII (einai trikoulos o poustis leme)

p@nos
17/03/2008, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
O DUUKASII (einai trikoulos o poustis leme)



Καλα ενταξει, ο Δουκας μπορει να μπει και να κραξει αν θελει...


:p

Respect
17/03/2008, 15:37
Tι να πει και αυτός εδώ..
http://www.youtube.com/watch?v=QJA7SlNqCNk

Akatanomastos
17/03/2008, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
Ρε παιδια δεν ειναι λιγο βλακεια να βαζουμε τετοια βιντεακια για να κατηγορησουμε μονο τους οδηγους???



Λοιπον καλο ειναι να μην κατηγορουμε τετοια βιντεο μιας και ολοι μας τα εχουμε κανει και να μην κοροιδευουμε τους εαυτους μας...

ναι αλλα ολα αυτα ειναι αστειες δικαιολογιες

το οτι το κανετε ολοι (δεν οδηγω αμαξι) δεν τον κανει λιγοτερο κατακριτεο

πρωφανως και πρεπει να τον κραζουμε γιατι θα μπορουσε να ειχε σκωτωσει δυο νεα παιδια που πηγαιναν εκδρομη

τι αλλο θες για να τον βρισεις?

μπορουμε βεβαια να κατηγορησουμε και την peugeot που δεν εχει καλες αναρτησεις:lol:

cityfly
17/03/2008, 16:02
νομίζω ο καθένας βλέπει κι άλλο βίντεο

δεν είναι σκούτερ είναι παπί
δεν βγήκε στο αντίθετο όταν το χασε βγείτε από πριν (όχι ολόκληρο αλλά από πριν άρχισε να βγαίνει) ίσως και ότι μπήκε έτσι να φταίει ότι το χασε

και τρίτον και κυριότερο

δεν είναι μια τυχαία μαλακία σε έναν τυχαίο δρόμο
ήταν εκεί συνηδειτά για να μπει με πολλά
κόντρες και φιγούρες κάνουν δεν το βλέπετε;
είναι πολύ σημαντική αυτή η λεπτομέρεια

blackbusa
17/03/2008, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
Ρε παιδια δεν ειναι λιγο βλακεια να βαζουμε τετοια βιντεακια για να κατηγορησουμε μονο τους οδηγους???


Ποιος απο σας δεν εχει στιψει ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ με τετοιο τροπο σε δρομο,ειτε με αυτοκινητο ειτε με μηχανη???

Φυσικα δεν περιμενω απαντηση γιατι δεν υπαρχει καποιος που να μην το εχει κανει...


Ο καθενας θα μπορουσε να ηταν στη θεση του αυτουνου και να το εχανε.

Εξαλλου κατα καιρους ποσταρονται φωτογραφιες απο μελη τα οποια ''στριβουν'' σε δημοσιο δρομο.

Και μιας ζορο και λες για γ@μησι (δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου ουτε υπαρχει εμπαθεια ,απλως επειδη εσυ ανοιξες το thread) θυμαμαι μια φωτογραφια σου πριν κανα δυο χρονια που εξυνες γονατο με το Ζ σε δημοσιο δρομο, και μαλιστα εκαναν και σχολια οτι ειχες τελειως λαθος σταση σωματος και γραμμη.


Θα μπορουσες να ησουν εσυ αυτος που θα εφευγε απ'το δρομο και να την πληρωνε καποιος αλλος.

Λοιπον καλο ειναι να μην κατηγορουμε τετοια βιντεο μιας και ολοι μας τα εχουμε κανει και να μην κοροιδευουμε τους εαυτους μας...

ολα αυτα που λες ειναι σωστα με μια μικρη διαφορα....ολα κρινονται εκ του αποελεσματος....αν πας να στριψεις και το εχεις,εισαι χερας ( με μια δοση μαλακιας βεβαια)......αν οχι,αναλογα γινεσαι μαλακας η δολοφονος....και ο τυπας ηταν μαλακας.....

οσο αφορα το βιντεακι στα λιμανακια......φαντασου τι μυαλα εχουν καποιοι ανθρωποι που πανε και καθονται σε μια στροφη ενος δρομου που ουτε για καροτσες με αλογα δεν κανει....μαλακες οι κοντρακιδες.....οι ΠΛΕΟΝ ΜΑΛΑΚΕΣ αυτοι που διακινδυνευουνε την ζωη τους για να τους δουνε....

:wave2:

p@nos
17/03/2008, 16:25
Blackbusa μην ξεχνας οτι υπαρχουν και ''χεραδες'' οδηγοι αγωνων οι οποιοι σιγουρα εχουν πολυ καλυτερη ικανοτητα χειρισμου απ'τους υπολοιπους οδηγους οι οποιοι εχουν μεινει αναπηροι απο ατυχηματα σε δημοσιο δρομο(το 'χασαν).

Σιγουρα το ιδανικο θα ηταν να μην τρεχαμε καθολου και να ακολουθουσαμε κατα γραμμα τον κοκ(και δεν εννοω τα σηματα,ο κοκ καλυπτει οποιαδηποτε κατασταση οπου μπορει να βρεθει ενας οδηγος) αλλα αυτο δυστυχως δεν γινεται.

Τουλαχιστον ας μην κατηγορουμε τους αλλους για κατι που κανουμε και οι ιδιοι.

Ποσοι απο εσας( και βαζω κι εμενα μεσα) εχετε αισθανθει μετα απο μαλακια σας που τη γλυτωσατε την καρδια σας να παιζει ταμπουρλο,να σας κοβονται τα ποδια και να ψαχνετε το αγγελακι που εβαλε το χερακι του και δεν εγινε τιποτα???

Ε απλα οσοι την επαθαν αυτο το αγγελακι δεν τους βοηθησε...

sotpag
17/03/2008, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από AVATOS
...καπου εχει ξαναπαιξει αυτο...!!!...ε,ε,ε,ε,ε???:look:

etsi opos ta les einai

exei mpei pali

blackbusa
17/03/2008, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
Blackbusa μην ξεχνας οτι υπαρχουν και ''χεραδες'' οδηγοι αγωνων οι οποιοι σιγουρα εχουν πολυ καλυτερη ικανοτητα χειρισμου απ'τους υπολοιπους οδηγους οι οποιοι εχουν μεινει αναπηροι απο ατυχηματα σε δημοσιο δρομο(το 'χασαν).

Σιγουρα το ιδανικο θα ηταν να μην τρεχαμε καθολου και να ακολουθουσαμε κατα γραμμα τον κοκ(και δεν εννοω τα σηματα,ο κοκ καλυπτει οποιαδηποτε κατασταση οπου μπορει να βρεθει ενας οδηγος) αλλα αυτο δυστυχως δεν γινεται.

Τουλαχιστον ας μην κατηγορουμε τους αλλους για κατι που κανουμε και οι ιδιοι.

Ποσοι απο εσας( και βαζω κι εμενα μεσα) εχετε αισθανθει μετα απο μαλακια σας που τη γλυτωσατε την καρδια σας να παιζει ταμπουρλο,να σας κοβονται τα ποδια και να ψαχνετε το αγγελακι που εβαλε το χερακι του και δεν εγινε τιποτα???

Ε απλα οσοι την επαθαν αυτο το αγγελακι δεν τους βοηθησε...


να σου πω ειλικρινα δεν εχω ακουσει ΚΑΝΕΝΑ οδηγο αγωνων που να εχει μεινει αναπηρος η να εχει σκοτωθει απο ατυχημα σε δημοσιο δρομο...κανοντας τανζανιες βεβαια....και ο λογος ειναι απλος....γιατι ξερουν ο δρομος δεν ειναι πιστα....δεν ειναι ελεγχομενος....και κινδυνευουν το ιδιο οσο με τους υπολειπους οδηγους....


το ιδανικο ειναι να τρεχουμε οσο δεν γινομαστε επικινδυνοι για το εαυτο μας και για τους αλλους,λαμβανοντας υποψην παραμετρους οπως κατασταση δρομου,ελαστικων,αναρτησεων,κινησης κλπκλπ(ειναι χιλιαδες οι λογοι).....και βεβαια τον ελληνικο ΚΟΚ σε καποια σημεια και ορια ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να τον ακολουθησουμε....αλλα αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει και να τον σοδομισουμε...:blush:

προσωπικα μετα απο μαλακια που εχω κανει δεν ψαχνω κανενα αγγελακι.....μονο κραζω τον εαυτο μου που ξεχασα τον βασικοτερο κανονα οταν οδηγαει καποιος....ΣΕΒΑΣΜΟ....το αγγελακι ειναι το ποσο υπερεκτημαμε καποιοι τις οδηγικες μας δυνατοτητες και ορια.....και βεβαια που θελουμε να τις δοκιμασουμε....

:wave2:

madox
17/03/2008, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
Tι να πει και αυτός εδώ..
http://www.youtube.com/watch?v=QJA7SlNqCNk



καλα ειναι για κλαματα η ολη κατασταση εκει:cry:

Οι πρωτοι εθελοντες crash test dummies ειναι γεγονος απο οτι βλεπω εδω και εννεα χρονια..............τι EURO NCAP και παπαριες.....(σε ολα πρωτοι ειμαστε ρε φουστη μου)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tpap
17/03/2008, 19:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect


Από ''κόντρες'' χάθηκαν δύο καλοί φίλοι...και οι άλλοι δύο σε ατύχημα στην εθνική, οδηγός/συνοδηγός...πριν 10 περίπου έτη.
Που μου μοιάζουν περισσότερο για 10 μέρες.

Την επόμενη η κυρά Ρίτσα με ρώτησε:
Τάσο, αγόρι μου, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΟΥΣ ΜΟΥ...;

ακόμα και σήμερα που ακουω την ερώτηση της ΜΑΝΑΣ σαν πυροβολισμό στο μυαλό μου, δεν ξέρω τι να απαντήσω....από τότε μέχρι σήμερα δεν έχω απάντηση...

Τότε τσακωνόμουν με όσους ηλιθίους συνέχιζαν το βιολί αυτό.
Πιο μετά, απλά τους έβριζα/φώναζα.
Αργότερα προσπαθούσα να τους εξηγήσω.
Τώρα πλέον, δεν μιλάω.

Αν δεν θέλει κάποιος να δει το αυριανό ξημέρωμα, ποιος είμαι εγώ για να τον αναγκάσω...;
Γιατί ο μ@λ@κ@ς πρέπει να πάθει για να μάθει.
Το θέμα όμως είναι ότι για να μάθει ο μ@λ@κ@ς πρέπει ΠΡΩΤΑ να σηκωθεί.



Έχω και οδηγώ μηχανάκια τα τελευταία 20 χρόνια, χωρίς να έχω τρακάρει/πέσει ΠΟΤΕ.
(εκτός απο τις φορές που έχω ξεχάσει λουκέτο ή κλειδωμένο τιμόνι)
Ισως απλά να είμαι ΤΥΧΕΡΟΣ.

zephyr1
17/03/2008, 19:45
Τι να πει και αυτος. (http://www.youtube.com/watch?v=s6MkcfcIsWg) :lol:

p@nos
17/03/2008, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Τι να πει και αυτος. (http://www.youtube.com/watch?v=s6MkcfcIsWg) :lol:





:bigcry: :bigcry: :bigcry:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
17/03/2008, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Τι να πει και αυτος. (http://www.youtube.com/watch?v=s6MkcfcIsWg) :lol:


οχι ρε μλκ....δεν γινονται αυτα......


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

zephyr1
17/03/2008, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap

Γιατί ο μ@λ@κ@ς πρέπει να πάθει για να μάθει.
Το θέμα όμως είναι ότι για να μάθει ο μ@λ@κ@ς πρέπει ΠΡΩΤΑ να σηκωθεί.

:nono: :nono:
Θα ελεγα ο ανθρωπος.:winka:




Έχω και οδηγώ μηχανάκια τα τελευταία 20 χρόνια, χωρίς να έχω τρακάρει/πέσει ΠΟΤΕ.
(εκτός απο τις φορές που έχω ξεχάσει λουκέτο ή κλειδωμένο τιμόνι)
Ισως απλά να είμαι ΤΥΧΕΡΟΣ.

Και βεβαια εισαι τυχερος.:wave2:

ASTRAKITCAR
17/03/2008, 23:13
το να βγεις μονο σου ενα ερημικο δρομο,σε βουνο κτλ επειδη το εχασες ειναι νορμαλ κατασταση..

ξερεις γιατι πηγες εκει,φοραγες κρανος,ζωνη εξοπλισμο,τσεκαρες πιεσεις ελαστικων κτλ,ηξερες αν εχεις γομα κτλ,οποτε ολα θεμιτα μεχρι τωρα..

το να κανεις βλακεις για να εντυπωσιασεις!!!δεν το καταλαβαινω..

και γω οδηγαω απο τα 18 μου αυτοκινητο,αλλα δεν πηγαινα να ρισκαρω το κεφαλι μου σε τετοια καρναβαλια...

αρα καλα να παθουν που παιζουν σε δημοσιο δρομο με κινηση!!!!

αλλα πλεον με αυτα που βλεπω καθε μερα στην αθηνα...καλως παθαινουν οι πιο πολλοι αυτα που παθαινουν,αρκει να μην παιρνουν αλλους στον λαιμο τους!!

πραγματικα ποιο πολλες πιθανοτητες εχουν οι καγκουρες 2 τροχων και 4 τροχων να ζησουν πατωντας σκανδαλι σε 6 σφαιρο με μια θαλαμη γεματη,(ρωσικη ρουλετα) παρα να βγαλουν 2-3 χρονια με τον τροπο που οδηγουνε!!

οποε δεν λυπαμαι κανενα απο δαυτους...

soteas
18/03/2008, 22:01
ελα ρε αυτο ειναι τελειος αρχαιο... :wave2:

Tpap
18/03/2008, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
:nono: :nono:
Θα ελεγα ο ανθρωπος.:winka:

ναι αυτό λέω κ εγώ....ο μ@λ@κ@ς ο άνθρωπος.

Και αντιλαμβάνεσαι φαντάζομαι σε ποια μερίδα ''οδηγών αναφέρομαι.