PDA

View Full Version : Επιστροφή στην SVoura!



Multijohn
20/03/2008, 01:25
Σκέφτομαι τον τελευταίο καιρό να ανταλλάξω το Fazer 1000 μου με το SV1000!!!
Ιστορική ανασκόπηση:
Πριν 3 περίπου χρόνια ''αναγκάστικα'' να δώσω το SV650 που είχα για λόγους πρακτικότητας.Τότε είχα πάρει το Fazer 600.1 χρόνο μετά μεταπήδησα στο Fazer 1000 2001 χωρίς να πουλήσω το 600.Έχωντας το 1000 στην κατοχή μου 3 μόλις μήνες έκτακτη ανάγκη με αναγκάζη να δώσω το 1000 και να ''μείνω'' με το 600 το οποίο είχε τύχει να μην πουληθεί ακόμη.Τέτοιο λοιπόν καιρό πρίν απο ένα χρόνο ξαναπήρα το Fazer 1000 2003 μοντέλο όμως αυτή τη φορά μιας και το είχα απωθημένο επειδή δεν είχα προλάβει να το χαρώ.Απωθημένο όμως είχε μείνει και το SV το οποίο όπως είπα είχα ''αναγκαστεί'' να πουλήσω.

Μέσα στο διάστημα που είχα τα fazerakia (1000+600) ξεκίνησαν οι απισκέψεις μου στη πίστα των Σερρών ούκ ολίγες φορές.Με τον καιρό λοιπόν έφτασα στο σημείο να είμαι σε αρκετά καλό σημείο οδηγικά.Τέτοιο σημείο που οδηγούμε στο συμπέρασμα οτι σιγά σιγά θα πρέπει να...''την κάνω'' απο την καρατιμόνα και να επιστρέψω στα κλιπ όνς.
SV1000 είναι ο ιδανικός στόχος μιας και δε θέλω ''ξυράφι'' SS.Θέλω και τα ταξιδάκια μου και τις βόλτες μου αλλά και...διαφορετική αίσθηση στη πίστα.Περιττό να γράψω οτι την μοτοσυκλέτα αυτή την λατρεύω!Όποιος λοιπόν έχει υπόψιν κανά SVουράκι 1000(το S φυσικα) χτυπάει ενημερωτικό πμ.
Δε νομίζω οτι είναι απαραίτητη η μεταφορά του τόπικ στις αγγελίες αλλά άμα ο Master gcrook πιστεύει έτσι...respect!



Y.Γ.Μου μπήκαν και κάτι σκέψεις για το 650 και με την διαφορά το κ*λοφτιάχνω αλλά πιστεύω οτι γρήγορα θα μου λείψει το γκάζι μιας και ο τρόπος που έχωβ συνηθίσει να οδηγώ είναι μ γκάζι στη στροφή και όχι ιδιαίτερα με φόρα(λόγω βάρους μέχρι τώρα):winka:

Aggelos_SV
20/03/2008, 03:34
Πάρτο πάρτο!!(το 1000)

Άσε, είδα και χτες στο trackday του 0300 στα Μέγαρα ένα 1000 με Yoshimurια...
Βρόνταγε ο τόπος στην Κ10 :winka:

Μπορεί να αργήσεις λίγο να βρεις κάποιο να πωλείται,αλλά θα βρεις.Και θα είναι και τσάμπα σε σχέση μ'αυτά που σου προσφέρει.(ΚΑΙ πίστα ΚΑΙ ταξιδοβόλτες)

:wave2:

gcrook
20/03/2008, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Σκέφτομαι τον τελευταίο καιρό να ανταλλάξω το Fazer 1000 μου με το SV1000!!!
Ιστορική ανασκόπηση:
Πριν 3 περίπου χρόνια ''αναγκάστικα'' να δώσω το SV650 που είχα για λόγους πρακτικότητας.Τότε είχα πάρει το Fazer 600.1 χρόνο μετά μεταπήδησα στο Fazer 1000 2001 χωρίς να πουλήσω το 600.Έχωντας το 1000 στην κατοχή μου 3 μόλις μήνες έκτακτη ανάγκη με αναγκάζη να δώσω το 1000 και να ''μείνω'' με το 600 το οποίο είχε τύχει να μην πουληθεί ακόμη.Τέτοιο λοιπόν καιρό πρίν απο ένα χρόνο ξαναπήρα το Fazer 1000 2003 μοντέλο όμως αυτή τη φορά μιας και το είχα απωθημένο επειδή δεν είχα προλάβει να το χαρώ.Απωθημένο όμως είχε μείνει και το SV το οποίο όπως είπα είχα ''αναγκαστεί'' να πουλήσω.

Μέσα στο διάστημα που είχα τα fazerakia (1000+600) ξεκίνησαν οι απισκέψεις μου στη πίστα των Σερρών ούκ ολίγες φορές.Με τον καιρό λοιπόν έφτασα στο σημείο να είμαι σε αρκετά καλό σημείο οδηγικά.Τέτοιο σημείο που οδηγούμε στο συμπέρασμα οτι σιγά σιγά θα πρέπει να...''την κάνω'' απο την καρατιμόνα και να επιστρέψω στα κλιπ όνς.
SV1000 είναι ο ιδανικός στόχος μιας και δε θέλω ''ξυράφι'' SS.Θέλω και τα ταξιδάκια μου και τις βόλτες μου αλλά και...διαφορετική αίσθηση στη πίστα.Περιττό να γράψω οτι την μοτοσυκλέτα αυτή την λατρεύω!Όποιος λοιπόν έχει υπόψιν κανά SVουράκι 1000(το S φυσικα) χτυπάει ενημερωτικό πμ.
Δε νομίζω οτι είναι απαραίτητη η μεταφορά του τόπικ στις αγγελίες αλλά άμα ο Master gcrook πιστεύει έτσι...respect!



Y.Γ.Μου μπήκαν και κάτι σκέψεις για το 650 και με την διαφορά το κ*λοφτιάχνω αλλά πιστεύω οτι γρήγορα θα μου λείψει το γκάζι μιας και ο τρόπος που έχωβ συνηθίσει να οδηγώ είναι μ γκάζι στη στροφή και όχι ιδιαίτερα με φόρα(λόγω βάρους μέχρι τώρα):winka:


Χαχα ελα ρε τρελοκομειο:lol:
Ειδες αυτο το ρημαδι το ΕζΒι πως αφηνει σημαδια;

Απλα να σε ενημερωσω οτι ο μαστερ της κατηγοριας εδω και καιρο ειναι ο τροπεας.
:wave2:

div400
20/03/2008, 09:53
αντε με το καλο να επιστρεψεις στις ταξεις μας!!!!

αν και μαλλον θα δυσκολευτεις να βρεις να πωλειτε καποιο......:sad:

το fazer θα το δωσει ανταλλαγη?
:wave2:

Tropeas
20/03/2008, 18:29
Ρε τζώνη.... σε αφήνω εδώ προς το παρόν αλλά άνοιξε και μια αγγελεία ζητείται....
και γω για αυτο πηγαίνω, αν είναι να μου κάτσει .... θα μου κάτσει.... τι θα κάνουμε 18 Απρ? απάνω?

Multijohn
21/03/2008, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
αντε με το καλο να επιστρεψεις στις ταξεις μας!!!!

αν και μαλλον θα δυσκολευτεις να βρεις να πωλειτε καποιο......:sad:

το fazer θα το δωσει ανταλλαγη?
:wave2:
Koίτα,άμα δώσω το Fazer σε ανταλλαγή με sv θα είναι το ιδανικό.Το κακό όμως θα είναι να δώσω το fazer και να μείνω χωρίς μοτο μέχρι να βρώ sv.Ειδικά γύρω στις 18 Απρίλη που είναι το TD και δεν γίνεται να μην έχω μοτο μιας και απ'ότι φαίνεται θα είμαι και (ο μοναδικός) in track stuff:look:
Λάμπρο,έχει στραβώσει ρε γμτ το θέμα με την μοτο που σου έλεγα οτι θα κανονίσω αλλά προκειμένου να είσαι στη παρέα,το fazer μισό μισό.Μπέσα.Κοίτα το και πές μου.
Π'αω να συμπληρώσω στην αγγελία μου το SV σε πρώτη μάλιστα προτεραιότητα!


Υ.Γ.Εχω υπόψιν ένα 2004 που το δίνει 6500 αλλά calm για την ώρα.:winka:

Tropeas
21/03/2008, 02:23
Χαλάρωσε.... μπορεί να ανέβω... με κάτι...
ααα, αν θες βοήθεια στο τρέξιμο σφύρΑ!

Multijohn
21/03/2008, 15:19
Ωραία!Πάω να ετοιμάσω το πατάρι για να κλείσω μέσα την Άπιστη και σε περιμένω!!!!
Ανέβηκα τώρα!!!

Επι του θέματος τώρα,βλέπω SVούρες στο mobile.de.Oι τιμές κρατάν καλά εκεί παίδες μιας και ώς γνωστόν είναι πολύ εμπορικό μηχανάκι στα...''κουλάδια'' τους Ευρωπαίους!Τσ τσ τσ...τι ξέρουν κι αυτοί μωρέ?!Άμα δεν έχεις 350 άλογα στο τροχό την σήμερον ημέρα....:nono:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Α και μην ξεχάσω:

:a13: :a13: :a13: :a13: :a13:

alexioannides
05/04/2008, 12:15
kalws ton ton tzwnh...
ws gnoston stis boltes pou kaname o tzonhs ligoureuotan to sv mou...
kai autos einai o pragmatikos logos gia ton opoio 8elei pali sv....
tou trexane ta salia... zhleueve... mia fora na fantasteite mou ekopse ena nyxi apo ta daxtyla twn podiwn mou gia na mou kanei vou-dou....
ante na pareis sv file moy na strwseis xarakthra...
giati symperiferesai ligo perierga teleutaia...........


126468

Multijohn
10/04/2008, 15:39
Bλάχο,όταν εγώ είχα SV εσύ δεν ήξερες τι είναι kill switch!Βασικά,ούτε τώρα ξέρεις!:p
Στη φώτο που έβαλες, ο nemethon κρύβει την μπούζα μου που έγραφε εάνω SV 650S κουλαδοάχερε!:lol:

alexioannides
10/04/2008, 17:30
o nemethon kribei to k@vlomeno sou rogidi epidi eixes dei to sv mou kai eixes trela8ei.
sv eixes mono se mplouzakia....

Multijohn
03/06/2008, 01:26
Tελικά,έγινε η στραβή!:cool:
SV 1000S με 19000 χλμ,Termignioni διπλές και σταμπιλιζατερ ohlins.
Στην πρώτη βόλτα στις Σέρρες 1,36,7 με μαμά στήσιμο και αρκετά εώς ποοολά κουνήματα!
Έχει ποοολλά περιθώρια λέμε!!!

[img=http://img233.imageshack.us/img233/817/dsc00176ym8.th.jpg] (http://img233.imageshack.us/my.php?image=dsc00176ym8.jpg)

bikerted
03/06/2008, 01:39
Μπράβο ρε φίλε .......:beer: :beer:
Καλοτάξιδο να το χαίρεσαι.......:wave2:

Locksmith
03/06/2008, 01:54
Το 'δα το 'δα!!! Μεγειες και καλοταξιδο το εργαλειο..! Κουκλα ειναι! Με το που παίρνω το δικό μου απ τον ΜΑ-ΛΑ-ΚΑ τον Α-ΛΗ-ΤΗ τον ΜΑ-ΦΙΟ-ΖΟ τον ΣΚΑ-ΤΟ-ΨΥ-ΧΟ τον Τ[...]ΖΗ , σου χω στειλει πμ για καφε και βολτα. Θα με περιμενεις βεβαια γιατι θα το στρωνω! Καλα με το ohlins ψάρωσα λεμε!!:eek: Και οι εξατμίσεις κουκλες! Καλο δρόμο τώρα man.:winka:

Multijohn
03/06/2008, 02:05
Eσύ πρίν βιαστείς,ρίξε μια ματιά ΕΔΩ (http://cgi.ebay.de/LeoVince-Auspuff-Endtoepfe-SUZUKI-SV-1000-2003-2006_W0QQitemZ250251945591QQihZ015QQcategoryZ49779QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem)
Voopertal Γερμανιας και περίπου 15 μέρες παράδοση

Tropeas
03/06/2008, 07:22
Βάλε ρε αγορίνα και καμιά φρέσκια φωτό απο την μπισντα...:bigcry: :bawl: :wacko: :look:

div400
03/06/2008, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Tελικά,έγινε η στραβή!:cool:
SV 1000S με 19000 χλμ,Termignioni διπλές και σταμπιλιζατερ ohlins.
Στην πρώτη βόλτα στις Σέρρες 1,36,7 με μαμά στήσιμο και αρκετά εώς ποοολά κουνήματα!
Έχει ποοολλά περιθώρια λέμε!!!
[img=http://img233.imageshack.us/img233/817/dsc00176ym8.th.jpg] (http://img233.imageshack.us/my.php?image=dsc00176ym8.jpg)

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΑΓΟΡΙΝΑ!!!!

το πηρες και στο κακό το χρώμα παναθεμα σε...:evil:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

apav
03/06/2008, 11:17
Καλορίζικο! :beer:

Aggelos_SV
03/06/2008, 15:20
:a8: :a8: :a8:

Γ@μεί!!!!

Μεγειές!!!!!!!!!

:beer: :beer: :beer:

lamoun
03/06/2008, 20:42
Πανέμορφο το άτιμο!

Να το χαίρεσαι Τζώνη και πάντα όρθιος. :beer:

gcrook
03/06/2008, 23:02
Φιλε εσενα απο την αρχη σε ειχα κοζαρει οτι σε ΕζΒι θα ξαναγυρναγες:lol: :wave2:

Multijohn
05/06/2008, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Βάλε ρε αγορίνα και καμιά φρέσκια φωτό απο την μπισντα...:bigcry: :bawl: :wacko: :look:

Έλα γκρινιάρη!Μόλις την πήρα!


132846

Tropeas
06/06/2008, 00:04
και άλλη!!! :beer: :beer: :beer: :beer:

Locksmith
06/06/2008, 01:59
E άκυρος ο καφές μαζί σου... Εσύ είσαι ίδιος ο Ρόσσι!!! :rotflmao: Ρεζίλι θα γίνω!!!

Multijohn
11/06/2008, 22:04
Αφού λοιπόν εν μέρει είδα που πονάει το sv στις αυξημένες απαιτήσεις της πίστας,άρχισα τον χορό.Έχουμε και λέμε:
Μπήκαν Μανιτάρια Valter moto στα 85 ευρώ
Σωληνάκια Υψηλής Braking ''καρφιά'' που σημαίνει οτι πλέον βγάζω δύο σωληνάκια απο ξεχωριστά και όχι ένα με διακλάδωση όπως το μαμά.Τα έχει απόλυτη ανάγκη παιδιά το SV 1000 μιας και πχ ξεκινούσα το φρενάρισμα λίγο πρίν το σημάδι των 200 μέτρων(στις Σέρρες) και πάλι με το ζόρι προλάβαινα την επιθυμητή ταχύτητα πρίν βουτήξω στην Κ1!Kόστος 65 ευρώ +20 τα περαστικά
Gear Indicator gpcrono το οποίο περιμένει υπομονετικά να βρεί χρόνο ο ηλεκτρολόγος μου(αν και ρε γμτ κάπου είχε πάρει το μάτι μου ένα tutorial στο νετ αλλά δε το βρίσκω)
Άλλαξα τον τρόπο αλλαγής σχέσεων.Πλέον δουλεύω 1η πανω και οι υπόλοιπες κάτω.Αυτό διαπίστωσα οτι χρειάζεται αλλαγή υπο κλίση και στις περιπτώσεις αριστερών κλίσεων,δε μπορούσα να βάλω το πόδι κάτω απο τον λεβιέ για να αλλάξω ταχύητητα γιατί θα μου το μάζευε η άσφαλτος.Στις δεξιές κλίσεις,έφτανα με το ζόρι να αλλάξω ταχύτητα και έχανα την προσοχη μου απο τον δρόμο.Για τον λόγο αυτό,αναγκαζόμουν να πέρνω την Κ9 με τον κόφτη να βαράει σαν τρελός!
Xenon λάμπες Η4 8000 Κελβιν.Απαραίτητες στη πίστα...για να βγαίνουν ωραίες φωτο!:D

Up next:
Τακάκια(αν υπάρχει κάποια καλή πρόταση ευπρόσδεκτη) μπροστά.
Λάστιχο πίσω 190/55 για να ανασηκωθεί το πίσω μέρος ένα κλίκ.
Μπροστινά ελατήρια Ohlins για να είναι ασορτί με το πίσω όταν μπεί.
Ενημερώνω ανάλογα:winka:

Aggelos_SV
11/06/2008, 22:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
στη πίστα...για να βγαίνουν ωραίες φωτο!:D

Up next:
Τακάκια(αν υπάρχει κάποια καλή πρόταση ευπρόσδεκτη) μπροστά.


Carbon Lorraine :smokin:

gcrook
11/06/2008, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Carbon Lorraine :smokin:

Για το 650 ειναι πολυ καλη περιπτωση τα συγεκριμενα.
Στα 1000 θα επαιζα με τα EBC λιγουλακι μιας και στο 650 δεν δουλεψαν ποτε καλα και εχω απωθημενα.

TOLISTOLAROS
11/06/2008, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Σωληνάκια Υψηλής Braking ''καρφιά'' που σημαίνει οτι πλέον βγάζω δύο σωληνάκια απο ξεχωριστά και όχι ένα με διακλάδωση όπως το μαμά.Τα έχει απόλυτη ανάγκη παιδιά το SV 1000 μιας και πχ ξεκινούσα το φρενάρισμα λίγο πρίν το σημάδι των 200 μέτρων(στις Σέρρες) και πάλι με το ζόρι προλάβαινα την επιθυμητή ταχύτητα πρίν βουτήξω στην Κ1!Kόστος 65 ευρώ +20 τα περαστικά
Αδερφέ προσκυνώ...Εγώ στο 650 έβαλα υψηλής της venhill(ίδια διάταξη με σένα) και κόστισε 130?+40 τα εργατικά(στα εργατικά όμως βάλε αλλαγή τακακιών+υγρών)
Αυτή είναι η μαλακία με τα νησιά,κοπανάνε επειδή θες δε θες εκεί θα τα βάλεις,δεν μπορούσα να περιμένω το Πάσχα που θ'ανέβαινα Αθήνα...Σε ποιόν τα'βαλες;

Multijohn
11/06/2008, 23:53
A μη νομίζεις οτι εδώ (Θεσσαλονίκη) είναι πολύ καλύτερα τα πράματα.
Βασικά,αφού σου άλλαξε και τακάκια,καλά είσαι φίλε πιστεύω.Οκ λίίίγο τσίμπησε αλλά όχι τρελά πράματα!
Κρούκ λές να δοκιμάσω τα EBC ε?!Και τι πάστα συγκεκριμένα?Βασικά ρε παιδιά,ανησυχώ να μην τρίζουν!Μου την σπάει υπερβολικά!

Tropeas
12/06/2008, 00:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Αφού λοιπόν εν μέρει είδα που πονάει το sv στις αυξημένες απαιτήσεις της πίστας,άρχισα τον χορό.Έχουμε και λέμε:
Μπήκαν Μανιτάρια Valter moto στα 85 ευρώ
σωστός!


Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Σωληνάκια Υψηλής Braking ''καρφιά'' που σημαίνει οτι πλέον βγάζω δύο σωληνάκια απο ξεχωριστά και όχι ένα με διακλάδωση όπως το μαμά.Τα έχει απόλυτη ανάγκη παιδιά το SV 1000 μιας και πχ ξεκινούσα το φρενάρισμα λίγο πρίν το σημάδι των 200 μέτρων(στις Σέρρες) και πάλι με το ζόρι προλάβαινα την επιθυμητή ταχύτητα πρίν βουτήξω στην Κ1!Kόστος 65 ευρώ +20 τα περαστικά
σωστός , και εγω είχα βάλει Goodridge


Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Gear Indicator gpcrono το οποίο περιμένει υπομονετικά να βρεί χρόνο ο ηλεκτρολόγος μου(αν και ρε γμτ κάπου είχε πάρει το μάτι μου ένα tutorial στο νετ αλλά δε το βρίσκω)
και εδω μέσα πρέπει να το χουμε το λινκ...


Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Άλλαξα τον τρόπο αλλαγής σχέσεων.Πλέον δουλεύω 1η πανω και οι υπόλοιπες κάτω.Αυτό διαπίστωσα οτι χρειάζεται αλλαγή υπο κλίση και στις περιπτώσεις αριστερών κλίσεων,δε μπορούσα να βάλω το πόδι κάτω απο τον λεβιέ για να αλλάξω ταχύητητα γιατί θα μου το μάζευε η άσφαλτος.Στις δεξιές κλίσεις,έφτανα με το ζόρι να αλλάξω ταχύτητα και έχανα την προσοχη μου απο τον δρόμο.Για τον λόγο αυτό,αναγκαζόμουν να πέρνω την Κ9 με τον κόφτη να βαράει σαν τρελός!
σε αυτό το θέμα το καλύτερο πράμα είναι τα ρυθμιζόμενα μαρσπιέ...
ρίξε μια ματιά απο εκεί που τα χα πάρει και εγω μέσω ebay... είναι σε ΠΟΛΥ καλή τιμή!


Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Xenon λάμπες Η4 8000 Κελβιν.Απαραίτητες στη πίστα...για να βγαίνουν ωραίες φωτο!:D
ΨΩΝΙΟ! θα σε μελανιάσωωωωωω!


Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Up next:
Τακάκια(αν υπάρχει κάποια καλή πρόταση ευπρόσδεκτη) μπροστά.
Carbonne Loraine θέλεουν λίγο ζέσταμα στον δρόμο για δουλέψουν όμορφα, ΙΔΑΝΙΚΑ στην πίστα!


Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Λάστιχο πίσω 190/55 για να ανασηκωθεί το πίσω μέρος ένα κλίκ.
Μπροστινά ελατήρια Ohlins για να είναι ασορτί με το πίσω όταν μπεί.
Ενημερώνω ανάλογα:winka:
αυτό θα γίνει με το αμορτισές και τον αποστάτη του... το μεγαλύτερο λάστιχο θα σε ζορίσει στον τρόπο που έχεις συνηθίσει να στρίβεις ήδη και θα σου μειώσει την ευελιξία...


εγινες mister ταχωσίδης εεΕ????:blush: :rolleyes: :D :evil: :winka: :beer: :wave2:

TOLISTOLAROS
12/06/2008, 00:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
A μη νομίζεις οτι εδώ (Θεσσαλονίκη) είναι πολύ καλύτερα τα πράματα.
Βασικά,αφού σου άλλαξε και τακάκια,καλά είσαι φίλε πιστεύω.Οκ λίίίγο τσίμπησε αλλά όχι τρελά πράματα!
Κρούκ λές να δοκιμάσω τα EBC ε?!Και τι πάστα συγκεκριμένα?Βασικά ρε παιδιά,ανησυχώ να μην τρίζουν!Μου την σπάει υπερβολικά!
Αν βάλω και το κόστος απ'τα τακάκια(της DP) πήγε σύνολο 236?!

gcrook
12/06/2008, 02:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
A μη νομίζεις οτι εδώ (Θεσσαλονίκη) είναι πολύ καλύτερα τα πράματα.
Βασικά,αφού σου άλλαξε και τακάκια,καλά είσαι φίλε πιστεύω.Οκ λίίίγο τσίμπησε αλλά όχι τρελά πράματα!
Κρούκ λές να δοκιμάσω τα EBC ε?!Και τι πάστα συγκεκριμένα?Βασικά ρε παιδιά,ανησυχώ να μην τρίζουν!Μου την σπάει υπερβολικά!

Θα σου ελεγα τα ΗΗ αλλα για να μην σε παρω στον λαιμο μου κανε αυτο που κανουν ολοι οσοι εχουν SV.
Μπες σε καποιο ξενο φορουμ και διαβασε.:wave2: :beer:

Υ.Γ Ευελπιστω το φθινοπωρο να ανεβω μια πανω στα μερη σας.:smokin:

Multijohn
12/06/2008, 14:47
Tηλέφωνο έχεις άρα αυτό που δε θα έχεις θα είναι δικαιολογία έτσι κι ανέβεις και δεν ειδοποιήσεις!:winka: