PDA

View Full Version : E, ρε και . . .



Tigas
20/03/2008, 12:16
να σε έβλεπε αυτός που το . . . . είχε (http://uk.youtube.com/watch?v=D96QM-lzLM8&feature=related) τί θα γινόταν:mad:

AVATOS
20/03/2008, 12:27
ακριβως 20 δευτερα υποθεση!
κριμα να μην βγει ο τυπος την ωρα που το σηκωνουν...θα ειχε πιο ενδιαφερον το video!

fethry
20/03/2008, 12:30
Έτσι απλά έ? :bigcry: :bigcry:

devil's animal
20/03/2008, 13:19
:a015: :a015: :a015: :a015: :a015: :a015:

Cpt. Haddock
20/03/2008, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από fethry
Έτσι απλά έ? :bigcry: :bigcry:

Έτσι απλά έφυγε ενα 954 στο παγκράτι πριν ενα χρόνο :rolleyes: :sick:

Tigas
20/03/2008, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Έτσι απλά έφυγε ενα 954 στο παγκράτι πριν ενα χρόνο :rolleyes: :sick:

ήρθε 1 άλλο όμως, μήν ξύνεις πληγές

Tpap
20/03/2008, 13:37
http://uk.youtube.com/watch?v=2-_mJVllxKI&feature=related

Πραγματικά αν τον έπιανα θα του έκοβα το χέρι από τον ώμο, και θα τον άφηνα κοντά σε νοσοκομείο....το έγραψε και κάποιο παλλικάρι στα comments.:evil:

το εφαρμόζουν αυτό άλλωστε σε κάποιες χώρες με εκπληκτικά αποτελέσματα στην μείωση κλοπών...και μην πεταχθεί καμιά κασσάνδρα να μιλήσει για ανθρώπινα δικαιώματα...

Καμιά φορά πραγματικά σκέφτομαι οτι σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις θα θέλα να έμενα στο Τέξας..

makis206
20/03/2008, 13:37
Παιδιά έτσι είναι δυστυχώς, αν σε βάλουν στο μάτι τα καθήκια δύσκολα αποτυγχάνουν..

Ούτε μπορούμε να την έχουμε μονίμως μέσα σ'ένα γκαράζ αλλά ούτε και να μη σηκωνόμαστε απ'τη σέλα, οι αλυσίδες κόβονται, οι συναγερμοί απενεργοποιούνται, τα λουκέτα τα παίρνουν μαζί τους για να τα βγάλουν με την ησυχία τους.. μόνο λίγη καθυστέρηση προσφέρουν στις περισσότερες περιπτώσεις, δυστυχώς. Κι η κουκούλα μπορεί να τους αποτρέψει απ'το ν'ασχοληθούν καμμιά φορά αλλά είναι αδύνατο να την κουβαλάς όπου σταθείς κι όπου βρεθείς..

Μακρυά απ'όλους μας, αυτό μόνο..

Tpap
20/03/2008, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
να σε έβλεπε αυτός που το . . . . είχε (http://uk.youtube.com/watch?v=D96QM-lzLM8&feature=related) τί θα γινόταν:mad:

Οχι που μου θέλετε να ελαφρώσετε κι άλλο την μοτο σας... για ξανασκεφτείτε το...

SpineshankD
20/03/2008, 13:47
:eyepop: κατι ξερουμε που παρκαρουμε σε πεζοδρομια


λεμε τωρα....

devil's animal
20/03/2008, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Οχι που μου θέλετε να ελαφρώσετε κι άλλο την μοτο σας... για ξανασκεφτείτε το...

να παρουμε ολοι Goldwing τοτεΝΕΣ!!!
:dizzy: :dizzy: :dizzy:

sapila racing
20/03/2008, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Έτσι απλά έφυγε ... πριν ενα χρόνο :rolleyes: :sick:

Κι αυτό στο video πριν κανα χρόνο και βάλε εφυγε :winka:
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=46673

DUKASII
20/03/2008, 14:10
καλα φιλου μου του τρωγανε το tdm και τους πηρε χαμπαρι κατεβηκε κατω και αφου τον αφησανε αναισθητο απο το ξυλο του πηρανε και το μηχανακι τελικα.

byron
20/03/2008, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
καλα φιλου μου του τρωγανε το tdm και τους πηρε χαμπαρι κατεβηκε κατω και αφου τον αφησανε αναισθητο απο το ξυλο του πηρανε και το μηχανακι τελικα.

Χάθηκε ο κόσμος να τους πετάξει ότι γλάστρες είχε το μπαλκόνι, πριν κατέβει;

Tpap
20/03/2008, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
καλα φιλου μου του τρωγανε το tdm και τους πηρε χαμπαρι κατεβηκε κατω και αφου τον αφησανε αναισθητο απο το ξυλο του πηρανε και το μηχανακι τελικα.

δεν καταλαβαίνω τότε γιατί κατέβηκε. :nono:

αν δεν μπορείς διορθώσεις την κατάσταση, μην τα κάνεις χειρότερα...και ο φίλος σου τα έκανε μάλλον χειρότερα.

οι στιγμές αυτές θέλουν ψυχραιμία και ορθή κρίση...ειδάλλως το 'χασες το παιχνίδι.
αν σε ''παίρνει'' ενεργείς...αλλιώς κοιτάς.. :mad:

DUKASII
20/03/2008, 14:51
κατεβηκε γιατι το χει γενικα..και ειδε μονο εναν..οταν τον τσακωσε του τη πεσανε απο πισω αλλοι δυο και τον κανανε τουμπανο στο ξυλο.

DUKASII
20/03/2008, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap




οι στιγμές αυτές θέλουν ψυχραιμία και ορθή κρίση...ειδάλλως το 'χασες το παιχνίδι.
αν σε ''παίρνει'' ενεργείς...αλλιώς κοιτάς.. :mad: ναι οκ..
αν δεις εσυ να σου βουτανε το μηχανακι ψαξε για σωστή κριση και ψυχραιμία φιλε.

cbrpilotrr
20/03/2008, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
να σε έβλεπε αυτός που το . . . . είχε (http://uk.youtube.com/watch?v=D96QM-lzLM8&feature=related) τί θα γινόταν:mad:


Αχ ρε SCBR τι μου κάνεις,αχχχ...Είναι τόσο νωπό...Ααααχ και δεν το'χω πάρει απόφαση ακόμα
ότι λείπει το πουλάρι από κάτω,αχ!

Καλά ρε δούκα(αφού είπα να ξύσω πληγές,ας ρίξω και αλάτι),αφού τους κατάλαβε,δε φώναξε;
Δεν παλαίψανε;;Δεν έγινε θόρυβος;;;Δεν κατέβηκε με κανά μαχαίρι(όχι να τους μαχαιρώσει,έτσι
απλά για εφέ,με πρόθεση να δαγκώσει καρωτίδες);;;;Τόσο αδίστακτοι,τόσο μουνόπανα πια;;;;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;

DimChios
20/03/2008, 15:11
Να του κοψεις το χερι?
Να τον δειρεις?
Τι λετε ρε παιδια! Δεν ειναι σωστα πραγματα αυτα! :rolleyes:


σε ενα λιγο πιο παλιο θρεντ αν θυμαστε καποιοι κατηγορουσαν τον "μπραβο" που τσακισε τα παϊδια σε αυτον που πηγε να του κλεψει τις εξατμισεις!

Αποφασιστε! :rolleyes:



Εγω εχω αποφασισει, δε το συζητω και λετε ο,τι θελετε! Μπορει να βγω χαμενος οπως περιγραφει και πιο πανω ο Σπυρος, αλλα τι να κανω δλδ? Να σκεφτω τα δικαιωματα του?

ΡΕ ΝΑ ΤΟΥ ΓΑΜΗΣΩ ΤΗ ΜΑΝΑ ΛΕΜΕ ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΑΡΑ! :mad:

sniper
20/03/2008, 15:16
Αν εχεις τα @@ να βγεις έξω και να στείλεις στον τάφο αυτούς που στην κλέβουν ΚΑΙ είσαι και έτοιμος να πας και φυλακή τότε όλα είναι πολύ απλά.......


Αν νομίζεις ότι με την παλικαριά, και τον τσαμπουκά, θα κάνεις καλά 2-3 παλικάρια που έχουν τα @@ να σου σηκώσουν μηχανή, και ίσως και κουβαλάνε και κανένα κατσαβίδι μαζί, τότε το ξανασυζητάμε....

Το θέμα είναι να προστατευόμαστε απο την αστυνομία αλλά είναι άλλο ανέκδοτο αυτό..... :mad:

DimChios
20/03/2008, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αν εχεις τα @@ να βγεις έξω και να στείλεις στον τάφο αυτούς που στην κλέβουν ΚΑΙ είσαι και έτοιμος να πας και φυλακή τότε όλα είναι πολύ απλά.......


Αν νομίζεις ότι με την παλικαριά, και τον τσαμπουκά, θα κάνεις καλά 2-3 παλικάρια που έχουν τα @@ να σου σηκώσουν μηχανή, και ίσως και κουβαλάνε και κανένα κατσαβίδι μαζί, τότε το ξανασυζητάμε....

Το θέμα είναι να προστατευόμαστε απο την αστυνομία αλλά είναι άλλο ανέκδοτο αυτό..... :mad:


Ρε Νικο, πιστευεις (επειδη μου την "είπες" κι αλλου προχτες) οτι γενικα διαφωνουμε ή εστω (αν θες) διαφερουμε πολυ?

Ολα πιθανα ειναι! Φυλακη δεν θελω να παω αλλα... :rolleyes:

Δε θες να σου δωσω πιο χοντρο παραδειγμα, ασε! Απο κοντα ισως...

Cpt. Haddock
20/03/2008, 15:22
σιγά τα αίματα παλικάρια... κολλανε στα καλσόν :rolleyes:

sniper
20/03/2008, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ρε Νικο, πιστευεις (επειδη μου την "είπες" κι αλλου προχτες) οτι γενικα διαφωνουμε ή εστω (αν θες) διαφερουμε πολυ?

Ολα πιθανα ειναι! Φυλακη δεν θελω να παω αλλα... :rolleyes:

Δε θες να σου δωσω πιο χοντρο παραδειγμα, ασε! Απο κοντα ισως...

Δεν την είπα σε σενα ρε χαμένο βαυαρικό τομάρι.....

Γενικά μιλάμε....

Το τι θα έκανα εγώ; Δεν το ξέρω.... το πιθανότερο είναι να πήγαινα κι όποιος περπατάει μετά....

sniper
20/03/2008, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
σιγά τα αίματα παλικάρια... κολλανε στα καλσόν :rolleyes:

Δεν είναι θέμα παλικαριάς ρε Ηλία.... θέμα της στιγμής και πως θα αντιδράσεις είναι.....

Λογικά σκεπτόμενος..... κάνεις άλλα.... εκείνη την στιγμή, καλυτερα μην το σκέφτεσαι :rolleyes:

DimChios
20/03/2008, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν είναι θέμα παλικαριάς ρε Ηλία.... θέμα της στιγμής και πως θα αντιδράσεις είναι.....

Λογικά σκεπτόμενος..... κάνεις άλλα.... εκείνη την στιγμή, καλυτερα μην το σκέφτεσαι :rolleyes:


ασ τον ρε Νικο, δεν τον ξερεις τωρα? :rolleyes:

Cpt. Haddock
20/03/2008, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν είναι θέμα παλικαριάς ρε Ηλία.... θέμα της στιγμής και πως θα αντιδράσεις είναι.....
Λογικά σκεπτόμενος..... κάνεις άλλα.... εκείνη την στιγμή, καλυτερα μην το σκέφτεσαι :rolleyes:

Προφανώς γι' αυτό και λέω σιγά τα αίματα... Δε θεωρώ οτι αξίζει να πας φυλακή/νοσοκομείο/νεκροταφείο (διαλέξτε ποιο ειναι χειρότερο) για ενα ματσο σίδερα :wave2: :wave2: :wave2:

sniper
20/03/2008, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Προφανώς γι' αυτό και λέω σιγά τα αίματα... Δε θεωρώ οτι αξίζει να πας φυλακή για ενα ματσο σίδερα :wave2: :wave2: :wave2:

Δεν αντιδράς για τα σίδερα αλλά για κάτι δικό σου που έχεις γαμηθεί (άλλος περισσότερο, άλλος λιγότερο) για να το πάρεις και κάποια μουνόπανα έρχονται και στο παίρνουν....

Cpt. Haddock
20/03/2008, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ασ τον ρε Νικο, δεν τον ξερεις τωρα? :rolleyes:

για πες εσύ που με ξέρεις ρε χαμένε :p


(ακομα τσιμπας ρε πουστη μου :sad: )

Cpt. Haddock
20/03/2008, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν αντιδράς για τα σίδερα αλλά για κάτι δικό σου που έχεις γαμηθεί (άλλος περισσότερο, άλλος λιγότερο) για να το πάρεις και κάποια μουνόπανα έρχονται και στο παίρνουν....

ΣΙΔΕΡΟ ειναι και δεν αξίζει να δώσεις τη ζωή σου γι' αυτό (λογικά σκεπτόμενος πάντα)

DimChios
20/03/2008, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
για πες εσύ που με ξέρεις ρε χαμένε :p


(ακομα τσιμπας ρε πουστη μου :sad: )


Ασε, ετοιμο σε εχω πριν ποσταρω!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ποιος ψαρωσε δεν ξερω! :smokin:


124586

cbrpilotrr
20/03/2008, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αν εχεις τα @@ να βγεις έξω και να στείλεις στον τάφο αυτούς που στην κλέβουν ΚΑΙ είσαι και έτοιμος να πας και φυλακή τότε όλα είναι πολύ απλά.......


Αν νομίζεις ότι με την παλικαριά, και τον τσαμπουκά, θα κάνεις καλά 2-3 παλικάρια που έχουν τα @@ να σου σηκώσουν μηχανή, και ίσως και κουβαλάνε και κανένα κατσαβίδι μαζί, τότε το ξανασυζητάμε....

Το θέμα είναι να προστατευόμαστε απο την αστυνομία αλλά είναι άλλο ανέκδοτο αυτό..... :mad:

Το ''προστασία απ'την αστυνομία''είναι ένα λακωνικό και πολύ πνευματώδες ανέκδοτο,οφείλω να
ομολογήσω...Αν θες σου λέω και τι μου'παν οι μπάτσοι στο τμήμα που πήγα να δηλώσω την κλο-
πή,αν και θα μου (ξαν)ανέβει το αίμα στο κεφάλι,αλλά για μένα το θέμα είναι αλλού:ΠΩΣ,ΚΙ ΕΝΩ
ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΤΗΝ ΚΛΟΠΗ,ΣΟΥ ΒΟΥΤΑΝΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.Θα κάνεις θόρυβο,θα φωνάξεις,ξέρεις
το χώρο σου καλά,θα ορμήξεις κι ίσως κουβαλάς κι εσύ κάτι κι αυτοί το σκέφτονται αυτό.Μπορεί
να'ναι αδίστακτοι,σίγουρα θα'ναι μάχιμοι και 2-3,μα έχουν την ψυχολογία του κλέφτη και βασικά
ποντάρουν στο ότι δε θα τους αντιληφθείς...Αν δουν πως έγιναν αντιληπτοί,ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕΛΗΜΑ
ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ.

Tpap
20/03/2008, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Το θέμα είναι να προστατευόμαστε απο την αστυνομία αλλά είναι άλλο ανέκδοτο αυτό..... :mad:

άρα;
τι προτείνεις λοιπόν;


Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
θέμα της στιγμής και πως θα αντιδράσεις είναι.....
Λογικά σκεπτόμενος..... κάνεις άλλα.... εκείνη την στιγμή, καλυτερα μην το σκέφτεσαι :rolleyes:

Είσαι λάθος, φίλε...
Αν αντιδράσεις απλά/δίχως να σκεφτείς το έχασες το παιχνίδι...καλλίτερα κάτσε εκεί που κάθεσαι.
Πρέπει ΕΣΥ να δράσεις ώστε να αναγκάσεις εκείνους να αντιδράσουν.
Οποιος ''θολώσει'' πρώτος, πέφτει πρώτος..ο τσαμπουκάς ΔΕΝ θέλει ΝΕΥΡΑ.

Επαναλαμβάνω, οι στιγμές αυτές απαιτούν απόλυτη αυτοσυγκράτηση και αυτοπειθαρχία.
ελέγχεις, ζυγίζεις την κατάσταση, μετράς τους/τον τύπο, και ενεργείς αναλόγως...(ή ΔΕΝ ενεργείς) και είναι σαφές οτι κρατάς ΚΑΤΙ.
Και με την προυπόθεση οτι ΞΕΡΕΙΣ να χρησιμοποιήσεις ΑΥΤΟ που κρατάς.

Τόσο απλά.

sniper
20/03/2008, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
άρα;
τι προτείνεις λοιπόν;

Συνιστώ ψυχραιμία.......


και μου έχουν φάει κι ένα 954...... :mad:


124592

stvr1
20/03/2008, 15:56
Βλέποντας το βίντεο μου λύθηκαν πολλές απορίες..... :mad: