PDA

View Full Version : ΤΑΞΙΔΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΘΗΝΑ



themis_kas
21/03/2008, 12:19
Καλημερα παιδια...
Ειμαι κατοχος ενος YAMAHA CRYPTON R και σκεφτομαι με αλλα 3 παιδια να κατεβουμε με τα παπακια Αθηνα!!!Τι λετε,με αρκετη υπομονη μας πανε η θα μας μεινουνε στο χερι το πολυ μεχρι την Λαρισσα?
Το μεγαλυτερο μου ταξιδι που εχω κανει με το παπι ηταν να παω μεχρι Πευκοχωρι χωρις καμια σταση...Η αποσταση αυτη ειναι γυρω στα 110 χλμ...
τα αλλα παιδια εχουν ενα HONDA INNOVA,YAMAHA CRYPTON X και ενα αυτοματο KYMCO MOVIE 150
Βασικα θελουμε να κανουμε μια τρελλα...

*αν ειναι να με βρισετε,χωστε ελευθερα :rotflmao:

McGyver
21/03/2008, 12:23
Επιλέξτε σωστά τη διαδρομή σας, αποφεύγοντας την Εθνική...

Υπολογίστε αυτονομίες και τσεκάρετε για βενζινάδικα...

Φροντίστε να έχετε τις πάπιες σε άριστη λειτουργική κατάσταση...

Μάθετε (αν δεν ξέρετε) μερικά βασικά πράγματα επισκευής (επισκευή ελαστικού, carbs, κλπ)...

Διαβάστε λίγο massage tips 'n' tricks για τα κωλομέρια σας...

Και...

...ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ!!!

Cpt. Haddock
21/03/2008, 12:29
ότι σου είπε ο απο πάνω

Καλό δρόμο μάγκες και βγάλτε φωτό να έχουμε να βλέπουμε :beer: :beer: :beer:

sniper
21/03/2008, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
....

Μάθετε (αν δεν ξέρετε) μερικά βασικά πράγματα επισκευής (επισκευή ελαστικού, carbs, κλπ)...

....


Αυτό με τα carbs και την επισκευή του στο δρόμο θα ήθελα πολύ να το δώ..... :lol: :lol: :lol:

McGyver
21/03/2008, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αυτό με τα carbs και την επισκευή του στο δρόμο θα ήθελα πολύ να το δώ..... :lol: :lol: :lol:

Εννοώ να ξέρουν τι είναι, πού είναι και τι να ελέγξουν (σκουπιδάκια π.χ.) ρε Νίκο...

sniper
21/03/2008, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Εννοώ να ξέρουν τι είναι, πού είναι και τι να ελέγξουν (σκουπιδάκια π.χ.) ρε Νίκο...

Δλδ.... θα έχουν μαζί τους κι εργαλεία να λύσουν πλαστικά, να βγάλουν τα καρμπς, ζιγκλερ κλπ και να δουν αν ειναι βρωμιά κλπ....

Πόσες φορές έλυσες τα δικό σου καρμπς για τέτοιο πρόβλημα; (το προηγούμενο δικό σου ήταν τα ίδια cc με τα παπια των παιδιών)

lamoun
21/03/2008, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αυτό με τα carbs και την επισκευή του στο δρόμο θα ήθελα πολύ να το δώ..... :lol: :lol: :lol:

Μη το λές...

Έχω "μείνει" βραδάκι απο βενζίνη ενώ ήμουν φούλ.. να με βλέπεις να κατεβάζω ντεπόζιτο μέσα στην νύχτα!! :lol: :lol: Όλα τα λεφτά!!

Είχε τσαλακωθεί το σωληνάκι της υποπίεσης :D

Καλό ταξίδι παίδες, με προσοχή! :beer:

McGyver
21/03/2008, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δλδ.... θα έχουν μαζί τους κι εργαλεία να λύσουν πλαστικά, να βγάλουν τα καρμπς, ζιγκλερ κλπ και να δουν αν ειναι βρωμιά κλπ....

Πόσες φορές έλυσες τα δικό σου καρμπς για τέτοιο πρόβλημα; (το προηγούμενο δικό σου ήταν τα ίδια cc με τα παπια των παιδιών)

Ok, πάσο...

Παίδες στ' @@ του sniper τα carbs :lol: ...

themis_kas
21/03/2008, 12:53
Το θεμα ειναι να μας πανε...
Το εχει επιχειρησει ποτε κανεις σας?
Απο λαδια ξυδια κτλ ειναι τσεκαρισμενα τα μηχανακια το θεμα ειναι οτι δεν ξερουμε να αλλαζουμε ουτε ενα ελαστικο :lol: !αΑν και τα λαστιχα ειναι καινουρια!!!
Παντως στην παρεα μου υπαρχει αρκετη τρελλα!!!:rotflmao:

mats8282
21/03/2008, 13:06
Με μπομπο 90cc το 97 αν θυμαμαι καλα ειχε παει ενας ξαδερφος 1.75 περιπου Αθηνα-Αρτα :rolleyes:

makis206
21/03/2008, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από themis_kas
Παντως στην παρεα μου υπαρχει αρκετη τρελλα!!!:rotflmao:

Σώωωωπαααα...:rotflmao:

Σας παραδέχομαι όμως αλάνια, καλά χιλιόμετρα να έχετε και δεξιά δεξιά ε ;


:beer: :beer: :wave2:

sapila racing
21/03/2008, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από themis_kas
Το θεμα ειναι να μας πανε...
Το εχει επιχειρησει ποτε κανεις σας?
Απο λαδια ξυδια κτλ ειναι τσεκαρισμενα τα μηχανακια το θεμα ειναι οτι δεν ξερουμε να αλλαζουμε ουτε ενα ελαστικο :lol: !αΑν και τα λαστιχα ειναι καινουρια!!!
Παντως στην παρεα μου υπαρχει αρκετη τρελλα!!!:rotflmao:

Μια χαρά θα σας πάνε αρκεί να μην τους πιείτε το αίμα. Προσοχή με την βενζίνη οπως ειπώθηκε παραπάνω.
Τα παπια δεν εχουν σοβαρή αυτονομία και εχει κομμάτια χωρίς βενζινάδικα!

Το 83-84 ανεβοκατεβαινα Αθήνα - Πάτρα με CB50J με 80 σταθερά, ερε μουρλα :lol:

byron
21/03/2008, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από themis_kas
Το θεμα ειναι να μας πανε...
Το εχει επιχειρησει ποτε κανεις σας?
Απο λαδια ξυδια κτλ ειναι τσεκαρισμενα τα μηχανακια το θεμα ειναι οτι δεν ξερουμε να αλλαζουμε ουτε ενα ελαστικο :lol: !αΑν και τα λαστιχα ειναι καινουρια!!!
Παντως στην παρεα μου υπαρχει αρκετη τρελλα!!!:rotflmao:

Αθήνα Σπάρτη-Κινέττα, έμεινα αλλά με φτιαγμένο παπί.
Αθηνα-Πύργος-Αθηνα με νορμάλ 90άρι, κανένα πρόβλημα.

Πάρτε μαζί σας καμμιά σαμπρέλα, και μάθετε να αλλάζετε το λάστιχο σε περίπτωση που πάθετε κανένα φούιτ.

Τα μηχανάκι δεν θα έχουν πρόβλημα αν δεν τα σκίσετε. Καλό δρόμο και φωτός αν το κάνετε. :beer:

Εχετλαίος
21/03/2008, 13:20
Όλα θα πάνε μια χαρά.
Γνωστός που σπούδαζε Σαλλονίκη το έκανε επί 4 χρόνια, 4 φορές το χρόνο με ένα Astrea Grand. Στάση μόνο για βενζίνη και όσο πήγαινε. Και μόνο από εθνική.
Φυσικά και γίνεται.
Απαιτήται, βέβαια, να πάσχεις από οξεία σιδηροκωλίαση αλλά αυτό προφανώς εξυπακούεται.

makis206
21/03/2008, 14:08
Τα ραντάρ να προσέχετε έ !

:lol: :lol:

MuayThai
21/03/2008, 14:30
Και νόμιζα πως εγώ ήμουν τρελός που έκανα δυο φορές τη διαδρομή Αθήνα-θεσ/νίκη με

το ΧΤ400 αλλά εσείς ξεπερνάτε κάθε όριο!! :lol: :lol:

Πάντως ήταν μοναδική εμπειρία αυτό έχω να σας πω και καλή τύχη!! Να το κάνετε!

Υ.Γ. ξεκινήστε από τώρα γυμναστική για να σφίξουν κ@λ@ι, μέση , χέρια, ώμοι...

θα με θυμηθήτε!! :a13: :a13:

fantacid
21/03/2008, 14:50
παιλοτερα ειχε γινει, φλωρινα-σκιαθος για σαββατοκυριακο κ μπανακι με ταουν μαειτ κ ταιφουν 50αρια!!!

εσεις με τα 100αρια κ το σκεφτεστε ακομα???

καλο δρομο!!!!

:wave2: :wave2: :wave2:

kalesin
21/03/2008, 14:55
Αθηνα - Πατρα - Αθηνα
Αθηνα - Ναυπλιο - Αθηνα

με στρογγυλοφαναρο πεταλουδα χαρβαλο δικαβαλο 50αρι παπι


μη μασατε.. θα το διασκεδασετε, θα γελατε για πολλα χρονια οταν θα το θυμαστε



εξοπλισμο κ καλη βολτα μαγκες




:beer: :beer: :beer:

sniper
21/03/2008, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
.... θα γελατε για πολλα χρονια οταν θα το θυμαστε
....

Θα σας το θυμίζει κι ο κώλος σας... θα πονάει για χρόνια! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

fantacid
21/03/2008, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Θα σας το θυμίζει κι ο κώλος σας... θα πονάει για χρόνια! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

ε στα @@@ σου ......!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

yannis24
21/03/2008, 15:30
καλη η φαση και η παρεα ΑΛΛΑ εγω προσωπικα ΔΕΝ θα το εκανα !

Μπορει επειδη διανυω την 3η δεκαετια της ζωης μου να θεωρουμε μεγαλος ΑΛΛΑ εξακολουθω να το θεωρω ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ.
Δεν θα το συνιστουσα.......και βεβαια ΔΕΝ το θεωρω μαγκια ή κατι το σπουδαιο !
:nono: :nono:

George-3-
21/03/2008, 17:03
Δικαβαλο Astrea Αθηνα-θεσσαλονικη-Αθηνα σε μια μερα, το μηχανακι εστρωνε.

tai
21/03/2008, 17:48
1ον ενα μπετόνι (4L) μαζί, για να το έχετε αμα μείνει κανένας σας απο βενζίνη.+ σωλήνα 1,5μ

2ον ενα φαστ, μια και δεν ξέρετε να αλλάζετε λάστιχο. (θα γ@μήση την σαμπρέλα αλλα στα @@ σας):lol:

3ον χαλαρώστε λίίίγο την ντίζα του γκαζιού, ώστε όταν τα παίξετε απο ανία, να μην το πηγαίνετε σκισμένο-τερμα και το καψετε.:lol:

4ον 4μ σκοινί για να ρυμουλκήσετε κάποιον απο σας, που έμεινε

5ον φαμακειο νερο καφέδες
το φαρμακείο για την στραβή (να έχει μεσα και αμμωνία)
το νερο για να μην κανετε υπομονή μεχρι να βρείτε:lol:
και τον καφέ γιατι μπορεί να σας αρέσει μια ωραία "γωνιά" να κάτσετε και να τον πιείτε :beer:

καντε το με προσοχή και τρέλα, για να το "έχετε" στην μνήμη σας. :wave2:

orizontas
21/03/2008, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
1ον ενα μπετόνι (4L) μαζί, για να το έχετε αμα μείνει κανένας σας απο βενζίνη.+ σωλήνα 1,5μ

2ον ενα φαστ, μια και δεν ξέρετε να αλλάζετε λάστιχο. (θα γ@μήση την σαμπρέλα αλλα στα @@ σας):lol:

3ον χαλαρώστε λίίίγο την ντίζα του γκαζιού, ώστε όταν τα παίξετε απο ανία, να μην το πηγαίνετε σκισμένο-τερμα και το καψετε.:lol:

4ον 4μ σκοινί για να ρυμουλκήσετε κάποιον απο σας, που έμεινε

5ον φαμακειο νερο καφέδες
το φαρμακείο για την στραβή (να έχει μεσα και αμμωνία)
το νερο για να μην κανετε υπομονή μεχρι να βρείτε:lol:
και τον καφέ γιατι μπορεί να σας αρέσει μια ωραία "γωνιά" να κάτσετε και να τον πιείτε :beer:

καντε το με προσοχή και τρέλα, για να το "έχετε" στην μνήμη σας. :wave2:









συν δωδεκα χιλιαδες τετρακοσια σαραντα εκι και πεντακκοσισια πενηντα δυο

ermiss
21/03/2008, 18:04
Βγάλτε καμιά φώτο παιδιά να ανεβάσετε, σημειώστε και χρόνους να μείνει σαν ιστορικό εδώ για τον επόμενο τρελό που θα το αποφασίσει.

Βάλτε και ένα καλό ποστ μετά με λεπτομέρειες από την εμπειρία.


Και κυρίως πριν ξεκινήσετε πείτε πότε θα ταξιδέψετε, όλο και κάποιος απο εδώ θα σας πετύχει στο δρόμο...


ps. akolou8hste tis symboules toy Tai kai moirasteite ton extra eksoplismo, xalara na pate kai na 8ymh8eite oti prepei na epistrepsete kiolas. opote mhn ta kapsete....

castor
21/03/2008, 18:18
ΚΑΝΤΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΑΓΚΕΣ.................ΑΥΤΑ ΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΘΥΜΩΜΑΣΤΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.................ΕΓΩ ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ C50 ΚΑΙ ΤΗΝ (ΣΥΜΜΟΡΙΑ)ΚΑΝΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΧΛΜ.............ΕΜΠΡΟΣ ΒΟΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ........... :a29: :a25: :a20: :a018: :a08:

Lupo
21/03/2008, 18:27
Μαγκες σας ζηλεύω. :beer: :beer: :beer:


Έχω κι εγώ παρόμοιες τρέλες που δεν θα τις ξεχάσω.
Αυτά μένουν, αρκεί να είστε προσεκτικοί και ώριμοι στην προετοιμασία και οδήγηση ,μέσα στην τρέλα σας.

Ακολουθήστε τις παραπάνω συμβουλές, πηγαίνετε από παλιά εθνική, και σταματάτε συχνά, όπου γουστάρετε, για φωτογραφίες,καφέδες και ξεπιάσιμο των μαλακών σας μορίων!:lol:


Καλό δρόμο να έχετε μάγκες!:beer: :beer: :beer:

xampos
21/03/2008, 18:29
fysika kai ginetai

ο φιλος μου εχει κανει παρα πολλες φορες θεσσαλονικη -αθηνα και θεσσαλονικη -χαλκιδα με κρυπτον ρ 110 :uplate: και μερικες φοπρες δικαβαλος

τρελαααα:uplate:

τωρα βεβαια εχει 1000 αρα και οσο τα σκεφτεται γελαει :lol: :lol: :lol:

el_hymador
21/03/2008, 18:38
:a20:

κοιταξτε να ειναι οκ τα μηχανακια και βουρ!

super!!!!


124683

blackbusa
21/03/2008, 20:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από themis_kas
Καλημερα παιδια...
Ειμαι κατοχος ενος YAMAHA CRYPTON R και σκεφτομαι με αλλα 3 παιδια να κατεβουμε με τα παπακια Αθηνα!!!Τι λετε,με αρκετη υπομονη μας πανε η θα μας μεινουνε στο χερι το πολυ μεχρι την Λαρισσα?
Το μεγαλυτερο μου ταξιδι που εχω κανει με το παπι ηταν να παω μεχρι Πευκοχωρι χωρις καμια σταση...Η αποσταση αυτη ειναι γυρω στα 110 χλμ...
τα αλλα παιδια εχουν ενα HONDA INNOVA,YAMAHA CRYPTON X και ενα αυτοματο KYMCO MOVIE 150
Βασικα θελουμε να κανουμε μια τρελλα...

*αν ειναι να με βρισετε,χωστε ελευθερα :rotflmao:

Οταν το κανετε θα μας ενημερωσετε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....για να πιουμε κανα καφεδακι παρεα.......


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

mikros boudas
21/03/2008, 20:55
μωρε θα σας φερουνε....καλη θεληση να υπαρχει....!!!την αυτονομια τα προσεξετε πολυ ομως....κινητα φορτισμενα και με μπολικη καρτα....

siraxanz
21/03/2008, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από themis_kas
Καλημερα παιδια...
Ειμαι κατοχος ενος YAMAHA CRYPTON R και σκεφτομαι με αλλα 3 παιδια να κατεβουμε με τα παπακια Αθηνα!!!Τι λετε,με αρκετη υπομονη μας πανε η θα μας μεινουνε στο χερι το πολυ μεχρι την Λαρισσα?
Το μεγαλυτερο μου ταξιδι που εχω κανει με το παπι ηταν να παω μεχρι Πευκοχωρι χωρις καμια σταση...Η αποσταση αυτη ειναι γυρω στα 110 χλμ...
τα αλλα παιδια εχουν ενα HONDA INNOVA,YAMAHA CRYPTON X και ενα αυτοματο KYMCO MOVIE 150
Βασικα θελουμε να κανουμε μια τρελλα...

*αν ειναι να με βρισετε,χωστε ελευθερα :rotflmao:

Μιά χαρά θα πάτε Αθήνα και Καλαμάτα ακόμα αμα γουστάρετε πάτε, ακολουθήστε τις βασικές συμβουλές που σας έδωσαν οι πιό πάνω συμφορουμίτες και βουρ.
Προσοχή στα αυτοκίνητα δεν πρόκειτε να σας σεβαστούν με τπτ, και μακρυά από τα φορτηγά επίσης.
Κάνετε στάσεις γιά ξεκούραση τακτικά.


ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ
:wave2:

soteas
21/03/2008, 23:23
ΕΓΩ ειμαι σιγουρος οτι θα φτασεται με λιγη υπομονη και χωρις να τα σπατε...
(περιοριστε τους κραδασμους)...
τωρα οσο για την επιστροφη δεν σας δινω ελπιδες...
καλο ταξιδι και καλη επιτυχια... και προσοχη... :wave2:

themis_kas
22/03/2008, 00:24
Παιδες το θεμα ειναι οτι θα το κανουμε οπως και να εχει...
Δεν λεμε για σπασιμο αλλα με 80 χλμ την ωρα καλα δεν θα ειναι...
Ενοοιτε οτι θα εχουμε μεγαλη ποσοτητα καφε και νερο...
Το μονο που φοβαμαι ειναι οτι δεν θα μας πανε...Παντως τα μηχανακια ειναι εντελως μανισια

road spirit
22/03/2008, 00:35
θα σας πανε

just do it

themis_kas
22/03/2008, 16:43
Το μονο που πηστευω μετα απο αυτο το ταξιδι (πηγαινε-ελα) ειναι οτι τα μηχανακια θα ειναι για πεταμα...
Αν ομως κρατησουν και συγκεκριμενα το δικο μου θα το κρατησω για παντα...

mustaine1990
22/03/2008, 16:56
ε τοτε αν αυτο φοβαστε, εχετε και το τηλεφωνο καμιας φορτωτικης :rotflmao:

zolotas
22/03/2008, 21:12
με 80 κμ να πηγαινετε μια χαρα ειναι ........τι να τα κανετε τα κυβικα???τουλαχιστον εγω παω παντα με εκτη και 120 βαρια ,δεν κανω παρανομες προσπερασεις και δεν ριχνω γαμωσταυριδια ....

tai
22/03/2008, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από themis_kas
Το μονο που πηστευω μετα απο αυτο το ταξιδι (πηγαινε-ελα) ειναι οτι τα μηχανακια θα ειναι για πεταμα...


Αρχικά δημιουργήθηκε από themis_kas
.
Το μονο που φοβαμαι ειναι οτι δεν θα μας πανε...Παντως τα μηχανακια ειναι εντελως μανισια

αν σκεφτείς τα χλμ που βγάζουν τα ντιλιβεράδικα, θα καταλάβεις οτι αυτο που πατε να κανετε ειναι "στρώσιμο":rotflmao: :rotflmao:

siraxanz
23/03/2008, 17:46
Ακόμα δεν ξεκινήσατε??
Αντε λοιπόν κουνηθείτε:D
Στο 10ο 36άωρο ενα παπί 125 παραλίγο να πάρει το πρώτο βραβείο 1800κμ σε 2 μέρες!!

palios_er500
23/03/2008, 19:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από themis_kas
Το μονο που πηστευω μετα απο αυτο το ταξιδι (πηγαινε-ελα) ειναι οτι τα μηχανακια θα ειναι για πεταμα...
Αν ομως κρατησουν και συγκεκριμενα το δικο μου θα το κρατησω για παντα...

Αν δεν τα πατε τερμα γκαζι στο ταξιδι τα παπακιά δεν θα πάθουν τίποτα.Μπορεί δε, μετά το τέλος της περιπέτειας να δουλεύουν και καλύτερα...
Οι συμβουλές που δίνω

Μην αγχωνεσται για να φτάσετε στην Αθήνα.Απολαύστε το ταξίδι .θα το θυμόσαστε μια ζωη

Πάρτε αδιαβροχο, κρανος , γαντια , ζεστά ρουχα, νερό ...(φτιαξτε μια λιστα )

Να μην φοβάστε. Μεσα στις πόλεις κυδινευεται περισσότερο.

Αποφύγεται την οδήγηση το βράδυ.Η εθνική θέλει δυνατα φώτα.

Πάρτε σοβαρα τις οδηγίες των παιδιών του forum.

Συνδυάστε το ταξίδι με κάτι αλλο. Μία συναυλία, έναν αγώνα ,γνωριμία της πόλης(για το τελευταίο διαβάστε πριν ένα καλό οδηγό)


Να θυμάστε ότι πολύς κόσμος της μοτοσυκλέτας ξεκίνησε σαν εσάς και μετά από χρόνια κατέληξε με πολλά κυβικά και να γυρνάει άλλες χώρες.

Περιμένω νέα

Lupo
23/03/2008, 19:28
Υ.Γ.
Τα αυτοκίνητα και κυρίως τα φορτηγά, που θα σας προσπεράσουν, μπορούν ν'αλλάξουν την πορεία σας, με τον αέρα, αν δεν είστε συγκεντρωμένοι, έστω και για 1 δευτερόλεπτο.
Γι'αυτό το νου σας. Συγκεντρωμένοι συνεχώς και καλή διασκέδαση.
:wave2:

devil's animal
23/03/2008, 19:40
καλο δρομο μαγκες και καντε οτι σας ειπαν τα παιδια απο πανω!!
:beer: :beer: :beer:


το φαρμακειο (που δεν χρειαζεται ν το κουβαλανε ολοι) και 2 μπετονακια βενζινη ειναι τα πλεον απαραιτητα.


το πολυ πολυ να κανετε κανα 9ωρο (με τις στασεις μεσα).































τοσο το κανει και ο blackbusa που εχει hayabusa, εσεις θα κολωσετε??
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
23/03/2008, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal


τοσο το κανει και ο blackbusa που εχει hayabusa, εσεις θα κολωσετε??



τοσο κανει ο blackbusa οταν ταξιδευει μαζι με ενα πεφτουλαγκομενιαρηδενεχωπινακιδασαςπαρακαλωμηνμεγρ αψετεκυριεαστυνομικε μπαμια....οταν παει μονος του η με φυσιολογικους οδηγους κανει τις 4-4.30 ωριτσες του στο πολυ χαλαρο....:D

αρα.....αν σας προτεινει κανας μπαμιας με ninja 636 (http://www.youtube.com/watch?v=EI3ahxmKJhU) για βολτα.....να εχετε μαζι σας και ξηρα τροφη....:alien:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p@nos
23/03/2008, 20:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
τοσο κανει ο blackbusa οταν ταξιδευει μαζι με ενα πεφτουλαγκομενιαρηδενεχωπινακιδασαςπαρακαλωμηνμεγρ αψετεκυριεαστυνομικε μπαμια....οταν παει μονος του η με φυσιολογικους οδηγους κανει τις 4-4.30 ωριτσες του στο πολυ χαλαρο....:D

αρα.....αν σας προτεινει κανας μπαμιας με ninja 636 (http://www.youtube.com/watch?v=EI3ahxmKJhU) για βολτα.....να εχετε μαζι σας και ξηρα τροφη....:alien:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



4,5 ωρες????

Τοσο το κανει το intercity ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!


Δε το δινεις να παρεις παπι???






Στο ανταλλασω με τουμπανο στρογγυλοφαναρο με καλαθακι μπροστα για ψωνια...

Και στη διαφορα θα τα βρουμε μωρε,θα σου κανω κι ευκολιες...

:lol: :lol: :lol:

devil's animal
23/03/2008, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
4,5 ωρες????

Τοσο το κανει το intercity ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!


Δε το δινεις να παρεις παπι???






Στο ανταλλασω με τουμπανο στρογγυλοφαναρο με καλαθακι μπροστα για ψωνια...

Και στη διαφορα θα τα βρουμε μωρε,θα σου κανω κι ευκολιες...

:lol: :lol: :lol:

axaxaxaxaxaxaxa
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

η απαντηση του μου φτανει.
δεν χρειαζεται να σου πω τιποτα αλλο!!!
:rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
23/03/2008, 23:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
4,5 ωρες????

Τοσο το κανει το intercity ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!


Δε το δινεις να παρεις παπι???






Στο ανταλλασω με τουμπανο στρογγυλοφαναρο με καλαθακι μπροστα για ψωνια...

Και στη διαφορα θα τα βρουμε μωρε,θα σου κανω κι ευκολιες...

:lol: :lol: :lol:


Χαβαλετζη....το χαλαρα σημαινει 30 λεπτα στανταρ στο Τεμπη για καφε.....και ακομα 2-3 στασεις για βενζινα και τσιγαρο.....εσυ βεβαια το κανεις σε 2,5 ωρες....φαινεται αλλωστε......:lol: :lol: :lol:

blackbusa
23/03/2008, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal


η απαντηση του μου φτανει.
δεν χρειαζεται να σου πω τιποτα αλλο!!!



εσυ γελα...γελα....και μολις φτιαξεις το μπουρδελο σου θα κερασεις καφεδακι στον Λευκο Πυργο....αν δεν κλεγεσαι παλι.....ξερεις εσυ.....:lol: :lol: :lol:

:wave2:

trigger
23/03/2008, 23:52
Ετοιμαστείτε καλά, τσεκάρετε τα μηχανάκια σας και μη φοβάστε τίποτα! Μόνο μην υπερεκτιμήσετε τις δυνατότητές σας και των παπιών,όλα με μέτρο και με το μαλακό :winka:


Όσο για σας τους δύο από πάνω....




Σας έχω μια πρώτη :smokin:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
24/03/2008, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger


Σας έχω μια πρώτη :smokin:



δεν ειχε emoticon με πιπα εεεεεεεεεε????ξερεις και εσυ..... :lol: :lol: :lol:



υ.γ. τερμα το σπαμ απο εμενα....:wave2:

υ.γ. 2 ο καφες αν θελετε υσχιει....:D

KARYDAS
24/03/2008, 00:08
φιλε τα μηχανακια δεν προκειτε να παθουν απολειτως τιποτα.
σκεψου την ημερα ενος παπιου ντελιβερι....
δυο 8ωρα τουλαχιστον και μεσα στην πολη πρωτη δευτερα...ουτε να κρυωσει δεν προλαβαινει...
στην εθνικη με 90 χλμ\ωρα ειναι η καλυτερη φαση για το παπι....κοιτα να βαλετε απο καλο βενζιναδικο βενζινη και παρτε ρεζερβα
εγω εκανα με σκουτερ 125 cpi hussar 250 χλμ αποσταση δικαβαλος και τερμα γκαζι και πηγε και δεν θα παει το crypton

trigger
24/03/2008, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
δεν ειχε emoticon με πιπα εεεεεεεεεε????ξερεις και εσυ..... :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
υ.γ. 2 ο καφες αν θελετε υσχιει....:D

Και εγώ μέσα! Ραντεβού στα διόδια για το welcome και δωρεάν ταλκ για κωλ@ρακια! :lol: :lol:

:beer:

p@nos
24/03/2008, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
εσυ βεβαια το κανεις σε 2,5 ωρες....φαινεται αλλωστε......:lol: :lol: :lol:



σε 2 ωρες χωρις σταση...

:D

devil's animal
24/03/2008, 07:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
εσυ γελα...γελα....και μολις φτιαξεις το μπουρδελο σου θα κερασεις καφεδακι στον Λευκο Πυργο....αν δεν κλεγεσαι παλι.....ξερεις εσυ.....:lol: :lol: :lol:

:wave2:


:a013: :a013: :a013: :a013:

Ktm.Prestige
24/03/2008, 07:51
Καλά να περάσετε , πολλές φωτο να τραβήξετε!!!

Πάρτε και κανα δυό ανακλαστήρες αυτοκόλλητα και φορέστε τα στο παπί και πάνω σας.
Ααααα, εννοείτε βέβαια με καθρέπτες!!!

Μην μασάτε , θα έχετε να λέτε μετά!!!!!!!!

ONCE IN A LIFETIME!!!!!!!!! Μην το ξεχάσετε αυτο!!!!