PDA

View Full Version : ΜΙΛΑΝΕ ΣΟΒΑΡΑΑΑΑΑ?????( Kevin Schwantz)



Σελίδες : [1] 2

tony otis
23/03/2008, 23:51
Δειτε αυτο http://www.motograndprix.gr/news_details.asp?news_id=94
Ειναι δυνατον να κοστιζει τοσο πολυ κατι τετοιο?????Το θεωρω απαραδεκτο και εκμεταλευση λογω ονοματος του KEVIN SCHWANTZ.Αν κανω λαθος η εχω αδικο πειτε μου για να ξερω.!!!!:eek:

tony otis
23/03/2008, 23:57
οριστε???tony otis ημουν απο την αρχη στο φορουμ.Με περνας για αλλον μαλλον!!

tony otis
24/03/2008, 00:07
ρε φιλε γιατι εσβησες το ποστ σου και η απαντηση μου φαινεται ξεκαρφωτη??:D :confused: :smokin: :rotflmao:

Λεωνίδας
24/03/2008, 00:08
ε σβήσε και 'συ το δικό σου να μάθει :rolleyes:

p@nos
24/03/2008, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ε σβήσε και 'συ το δικό σου να μάθει :rolleyes:



+1...

:lol: :lol: :lol:


Τονι κοιτα τα πμ σου...

tony otis
24/03/2008, 00:14
:eek: :bigcry: :bawl: :a21:

Fireball400
24/03/2008, 00:16
*Εφόσον κληρωθώ ανάμεσα στους 26 τυχερούς
πρέπει να προκαταβάλω το ποσό των 900 Euro


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tony otis
24/03/2008, 00:18
αν εισαι τυχερος πληρωνεις φιλε .Με λιγα απαραπανω πας track day ιταλια και γουσταρεις ναουμ...χαχαχα:lol: :lol:

alximistis
24/03/2008, 00:19
Δίκιο έχεις φίλε! Επιεικώς απαράδεκτο και ωμή κοροϊδία! :(

tony otis
24/03/2008, 00:20
με 900 κανεις 3 level css!!!!!!!τι λεμε τωρα

alximistis
24/03/2008, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από tony otis
με 900 κανεις 3 level css!!!!!!!τι λεμε τωρα


Κι έχω και μία έτσι αντίρρηση! Δεν είδα πουθενά κάτι για ασφαλή οδήγηση ή κάτι παρεμφερές. Τι ακριβώς θα διδαχθούν δηλαδή εκεί; Πως να οδηγείτε όπως στους αγώνες; Στην πόλη και στα χωριά; Και θα βγει ο κάθε ένας ΅θέλω να πηγαίνω τάπα΅να οδηγήσει; Γιατί διάβασα κι αυτό βλέπεις.

Το KSSS απευθύνεται αποκλειστικά σε οδηγούς μοτοσυκλετών Suzuki, street και supersport μοντέλων, οπότε δυστυχώς δεν μπορούν να συμμετάσχουν οδηγοί με μοτοσυκλέτα άλλης μάρκας .


Μάλιστα. Τεσπα ας μην το πάω τόσο μακρυά ας μείνω στα χρήματα. Αίσχος!

nickmonstro
24/03/2008, 00:29
Και μονο για κατοχους μοτοσυκλετων Suzuki!

tony otis
24/03/2008, 00:36
στις 5 Απριλιου παω στο riding school και νομιζω οτι με 190 ευρω θα μαθω πολλα περισσοτερα.και με τα αλλα 710 θα κανω 6ημερη εκδρομουλα στο Mugello τον Ιουνιο να περασω φινα.

alximistis
24/03/2008, 00:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από tony otis
στις 5 Απριλιου παω στο riding school και νομιζω οτι με 190 ευρω θα μαθω πολλα περισσοτερα.και με τα αλλα 710 θα κανω 6ημερη εκδρομουλα στο Mugello τον Ιουνιο να περασω φινα.


Και πολύ καλά θα κάνεις. :)

AFTER
24/03/2008, 05:30
Xχαχαχαχαχαχαχα, ετσι!
Θα βρουν πολλα θυματα μην φοβαστε
Εδω πριν λιγους μηνες πληρωσαν 150? για να κανουν εναν νεκρο γυρο σε πιστα με ferrari

Δεν χρειαζεται να δωσεις ουτε 150 ουτε 300 ουτε 900 για να χαρεις τον μοτοσυκλετισμο
Αν καποιος θελει κατι παραπανω στην οδηγηση, ας παρει κανενα βιβλιο, και ας ρωτησει να μαθει απο φιλους/γνωστους αγωνιζομενους

Μου εγινε μοδα τωρα το φανερο σχολειο οδηγησης, και αν δεν πας δεν γινεσαι παγκοσμιος

sapila racing
24/03/2008, 09:57
Από το επίσημο site του KSSS
http://www.schwantzschool.com/2008site/aboutksss.htm

Our 2-Day course offers a comprehensive corner-by- corner look at the 2.54-mile Road Atlanta course to specifically detail reference points, cornering lines and shift points on every section of racetrack. We take an in-depth look at body positioning, braking more effectively and building confidence at increased lean angles. In addition to on-bike video instruction and classroom review to enhance the student’s learning experience, Kevin takes students on a track walk to show you the reference points close-up. In addition to the catered lunches, drinks and snacks provided each day; students are also treated to a dinner of bench racing with Kevin and the KSSS staff at Kevin’s favorite local Mexican restaurant the evening of the first day. The 2008 2-Day school – including a KSSS t-shirt, Motul product package, photo CD, riding DVD, and use of our 2007 or 2008 Suzuki GSX-R600s and SV650s – is priced at $1,800. Students who wish to bring their own Suzuki, $1,400.

Mε λίγα λόγια, φαινεται οτι τα 900 Ευρω είναι η κανονική τιμή για το 2ήμερο μάθημα, αφού εχει 1400 USD με χρήση μηχανής του αναβάτη.
Απ οτι λέει παραπάνω, στο μάθημα συμμετέχει και ο ίδιος ο Kevin, περπατάει την πιστα με τους μαθητές, και τρώνε και κουβεντιάζουν όλοι μαζί.
Ισως για μερικούς αυτό να είναι αρκετό δέλεαρ για να συμμετάσχουν....

road spirit
24/03/2008, 11:10
ναι

:rolleyes:

εγω δεν καταλάβα που είναι το απαράδεκτο? ή η εκμετάλευση...??

:confused:

τι λέμε?

ο ίδιος ο Κ.Schwantz λειτουργεί αυτή τη σχολή χρόνια τώρα....

όσο για το το διδάσκουν και πως κλπ κλπ, μπείτε στο σαιτ του και διαβάστε...

απαράδεκτο?? δλδ έχει κάποιος την ευκαιρεία να κάνει ενα 2μερο σε πίστα με ένα ζωντανό θρύλο των motogp και μας χαλάει???

GIXXERAKIAS
24/03/2008, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ναι

:rolleyes:

εγω δεν καταλάβα που είναι το απαράδεκτο? ή η εκμετάλευση...??

:confused:

τι λέμε?

ο ίδιος ο Κ.Schwantz λειτουργεί αυτή τη σχολή χρόνια τώρα....

όσο για το το διδάσκουν και πως κλπ κλπ, μπείτε στο σαιτ του και διαβάστε...

απαράδεκτο?? δλδ έχει κάποιος την ευκαιρεία να κάνει ενα 2μερο σε πίστα με ένα ζωντανό θρύλο των motogp και μας χαλάει???

Πεστα χρυσοστομε!Και μονο αυτο αρκει.:beer:

Αν ειχα τα λεφτα θα πηγαινα μα το Θεο.Και οχι γιατι ειναι ο Kevin Schwantz αλλα γιατι ειναι η μοναδικη σχολη ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ και οχι περι ασφαλης π@π@ριτσες γιωργουλα μου που σου δειχνουν στο CSS.1.2.3.και παει λεγοντας. Τα οπια να σημειωθει οι περισσοτεροι που οδηγανε καιρο μοτοσυκλετα τα ξερουν και μονο απο τα αντανακλαστικα τους.

Τους μονους ανθρωπους που βοηθαει ενα τετοιο σχολειο σαν το CSS ειναι αυτους που δεν ξερουν που παν τα 4 στον δρομο και νομιζαν οτι ηξεραν να οδηγουν πριν κανουν τα μαθηματα αυτα.

Οποτε αλλο η ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ και αλλο η Ασφαλης οδηγηση που εμαθαν καποιοι απο εδω μεσα.:winka:

dodos 900
24/03/2008, 12:45
Και για όσους απογοητευτήκανε απο την τιμή...

...παραδίδω και εγώ μαθήματα σε λογικές τιμές!:D

Το μάθημα είναι δύωρο και περιλαμβάνει:

α)Το γκάζι-φίλος ή εχθρός; Άνοιγμα τέρμα γκάζι 75 ευρώ:a47:
Β)Το φρένο-ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!! 50 ευρώ :a47:
γ)Η στροφή-Την κάνω ευθεία-κόβω δρόμο-καμικάζι style 200 ευρώ :a47:

+Ψυχολογική προετοιμασία για τυχόν στούκα-κάρφωμα απο τα παραπάνω 100ευρώ :a47:

*Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται και καφές τύπου φραπέ,καθώς και τσιγάρα! :lol:

GIXXERAKIAS
24/03/2008, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos 900
Και για όσους απογοητευτήκανε απο την τιμή...

...παραδίδω και εγώ μαθήματα σε λογικές τιμές!:D

Το μάθημα είναι δύωρο και περιλαμβάνει:

α)Το γκάζι-φίλος ή εχθρός; Άνοιγμα τέρμα γκάζι 75 ευρώ:a47:
Β)Το φρένο-ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!! 50 ευρώ :a47:
γ)Η στροφή-Την κάνω ευθεία-κόβω δρόμο-καμικάζι style 200 ευρώ :a47:

+Ψυχολογική προετοιμασία για τυχόν στούκα-κάρφωμα απο τα παραπάνω 100ευρώ :a47:

*Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται και καφές τύπου φραπέ,καθώς και τσιγάρα! :lol:

:eyepop::eyepop: :eyepop:


Πισω και σας εφαγα ρεμαλια!!!Που δηλωνουμε συμμετοχη?Ο πρωτος μαθητης θα ειμαι εγω!!!:smokin: :D :D

alximistis
24/03/2008, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ναι

:rolleyes:

εγω δεν καταλάβα που είναι το απαράδεκτο? ή η εκμετάλευση...??

:confused:

τι λέμε?

ο ίδιος ο Κ.Schwantz λειτουργεί αυτή τη σχολή χρόνια τώρα....

όσο για το το διδάσκουν και πως κλπ κλπ, μπείτε στο σαιτ του και διαβάστε...

απαράδεκτο?? δλδ έχει κάποιος την ευκαιρεία να κάνει ενα 2μερο σε πίστα με ένα ζωντανό θρύλο των motogp και μας χαλάει???


Ναι μπράβο. Να πας φίλε μου! ΑΝ για σένα το να δώσεις 900 ευρώ για να κάνεις ένα διήμερο στην πίστα μόνο και μόνο επειδή είναι ένας θρύλος των motogp εκεί και θα σου δείξει κάποια πράγματα είναι φυσιολογικό... μεγεια σου και χαρά σου. να πας και να το απολαύσεις. Επίσης υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι πληρώνουν 1.000 ευρώ για να παρευρεθούν στον τάδε γάμο ή στην τάδε συνεστίαση ή για να παρευρεθούν στην τάδε συναυλία. Και γι αυτούς εξίσου σημαντικό είναι. Όπως για σένα το να μιλήσεις με τον Schwantz και να σου δείξει κάποια πράγματα.

Gixxerakias... να πας κι εσύ. Σε παρακαλώ μόνο στην υπερσύχρονη πίστα στην Αθήνα που έχουμε και όπου μπορείς να κάνεις αγωνιστική οδήγηση μην με πάρεις καθότι άσχετος από αγωνιστικό τρόπο ελέγχου και χειρισμού της μηχανής. Καθότι επίσης στην Ελλάδα οι δρόμοι προσφέρονται για αγωνιστική οδήγηση ενώ η ασφαλής οδήγηση είναι... παπαρίτσες! Βλέπεις τα φορτηγά οι πεζοί που πετάγονται από παντού τα κουτιά και όλοι αυτοί δημιουργούν τις πλέον κατάλληλες συνθήκες για να κάνεις εσύ αγωνιστική οδήγηση!!!

sapila racing
24/03/2008, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Πεστα χρυσοστομε!Και μονο αυτο αρκει.:beer:

Αν ειχα τα λεφτα θα πηγαινα μα το Θεο.Και οχι γιατι ειναι ο Kevin Schwantz αλλα γιατι ειναι η μοναδικη σχολη ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ και οχι περι ασφαλης π@π@ριτσες γιωργουλα μου που σου δειχνουν στο CSS.1.2.3.και παει λεγοντας. Τα οπια να σημειωθει οι περισσοτεροι που οδηγανε καιρο μοτοσυκλετα τα ξερουν και μονο απο τα αντανακλαστικα τους.

Τους μονους ανθρωπους που βοηθαει ενα τετοιο σχολειο σαν το CSS ειναι αυτους που δεν ξερουν που παν τα 4 στον δρομο και νομιζαν οτι ηξεραν να οδηγουν πριν κανουν τα μαθηματα αυτα.

Οποτε αλλο η ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ και αλλο η Ασφαλης οδηγηση που εμαθαν καποιοι απο εδω μεσα.:winka:


Kάπου το εχεις χάσει το θέμα...

alximistis
24/03/2008, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Kάπου το εχεις χάσει το θέμα...


+1000!!!

dodos 900
24/03/2008, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
:eyepop::eyepop: :eyepop:


Πισω και σας εφαγα ρεμαλια!!!Που δηλωνουμε συμμετοχη?Ο πρωτος μαθητης θα ειμαι εγω!!!:smokin: :D :D


Φίλε Γιάννη γειά σου.Εξεπλάγην απο την προθυμία σου να συμμετέχεις στο school μου.
Θα σταλούνε π.μ εντός ολίγων ημερών καθ ότι βρίσκομαι σε διαπραγματεύσεις για γιατρούς
,ράντζα κτλ. με το νοσοκομείο ΚΑΤ(κινητοποίηση-μεταφορά μαθητή)!:rotflmao:

road spirit
24/03/2008, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Πεστα χρυσοστομε!Και μονο αυτο αρκει.:beer:

Αν ειχα τα λεφτα θα πηγαινα μα το Θεο.Και οχι γιατι ειναι ο Kevin Schwantz αλλα γιατι ειναι η μοναδικη σχολη ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ και οχι περι ασφαλης π@π@ριτσες γιωργουλα μου που σου δειχνουν στο CSS.1.2.3.και παει λεγοντας. Τα οπια να σημειωθει οι περισσοτεροι που οδηγανε καιρο μοτοσυκλετα τα ξερουν και μονο απο τα αντανακλαστικα τους.

Τους μονους ανθρωπους που βοηθαει ενα τετοιο σχολειο σαν το CSS ειναι αυτους που δεν ξερουν που παν τα 4 στον δρομο και νομιζαν οτι ηξεραν να οδηγουν πριν κανουν τα μαθηματα αυτα.

Οποτε αλλο η ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ και αλλο η Ασφαλης οδηγηση που εμαθαν καποιοι απο εδω μεσα.:winka:

john εδω διαφωνούμε ...

:)

tony otis
24/03/2008, 13:11
σωπα ρε gixxer που δεν χρειαζονται τα μαθηματα.Καταρχην ξεκινησα το θεμα λεγοντας οτι ειναι απαραδεκτη η τιμη και οχι αυτα που θα μαθεις η ο ανθρωπος που θα ειναι εκει.Εσυ που εισαι χερας να μην πας ουτε σε css ουτε σε riding schools.Eμεις που δεν ξερουμε που πανε τα 4 τα χρειαζομαστε.Εγω ενα θα πω.Ειναι παιδια τα σχολεια αυτα ασχετα αν καποια ειναι ακριβα.Στο εξωτερικο ειναι ακομα πιο πολυ.Οσοι εχουν παει στο css ακομα και ερασιτεχνες αγωνιζομενοι εχουν τα καλυτερα λογια να πουν.

sniper
24/03/2008, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Πεστα χρυσοστομε!Και μονο αυτο αρκει.:beer:

Αν ειχα τα λεφτα θα πηγαινα μα το Θεο.Και οχι γιατι ειναι ο Kevin Schwantz αλλα γιατι ειναι η μοναδικη σχολη ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ και οχι περι ασφαλης π@π@ριτσες γιωργουλα μου που σου δειχνουν στο CSS.1.2.3.και παει λεγοντας. Τα οπια να σημειωθει οι περισσοτεροι που οδηγανε καιρο μοτοσυκλετα τα ξερουν και μονο απο τα αντανακλαστικα τους.

Τους μονους ανθρωπους που βοηθαει ενα τετοιο σχολειο σαν το CSS ειναι αυτους που δεν ξερουν που παν τα 4 στον δρομο και νομιζαν οτι ηξεραν να οδηγουν πριν κανουν τα μαθηματα αυτα.

Οποτε αλλο η ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ και αλλο η Ασφαλης οδηγηση που εμαθαν καποιοι απο εδω μεσα.:winka:

Υποθέτουμε λοιπόν γιατί έχεις βλέψεις στον αγωνιστικό τομέα εντός κι εκτός Ελλάδος κι ότι στην Ελλάδα και στους δρόμους της οδηγείς σαν οδηγός αγώνων....

road spirit
24/03/2008, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Ναι μπράβο. Να πας φίλε μου! ΑΝ για σένα το να δώσεις 900 ευρώ για να κάνεις ένα διήμερο στην πίστα μόνο και μόνο επειδή είναι ένας θρύλος των motogp εκεί και θα σου δείξει κάποια πράγματα είναι φυσιολογικό... μεγεια σου και χαρά σου. να πας και να το απολαύσεις. Επίσης υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι πληρώνουν 1.000 ευρώ για να παρευρεθούν στον τάδε γάμο ή στην τάδε συνεστίαση ή για να παρευρεθούν στην τάδε συναυλία. Και γι αυτούς εξίσου σημαντικό είναι. Όπως για σένα το να μιλήσεις με τον Schwantz και να σου δείξει κάποια πράγματα.

...

Στέλιο, το βλέπουμε λίγο διαφορετικά βρε αδερφέ...

μπαίνω και κάνω trackdays μέγαρα και σέρρες, όσο μου το επιτρέπουν τα οικονομικά μου... και όσο θα έχω την άνεση αυτή, θα συνεχίσω να το κάνω... Δεν μπορώ να στο μεταφέρω το συναίσθημα της πίστας, οχι αν δε το έχεις ζήσει. Και εντάξει, δεν είμαι αγωνιζόμενος, και ουτε θα γίνω,,,

αλλά το βλέπω σαν μια πολυ ενδιαφέρουσα εμπειρία, που για μενα αξίζει... αν μου περισέψουν κάποια στιγμή τα 900, ναι θα τα δώσω... (τώρα δεν παίζει μια :lol: )....



:wave2:

GIXXERAKIAS
24/03/2008, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis

Gixxerakias... να πας κι εσύ. Σε παρακαλώ μόνο στην υπερσύχρονη πίστα στην Αθήνα που έχουμε και όπου μπορείς να κάνεις αγωνιστική οδήγηση μην με πάρεις καθότι άσχετος από αγωνιστικό τρόπο ελέγχου και χειρισμού της μηχανής. Καθότι επίσης στην Ελλάδα οι δρόμοι προσφέρονται για αγωνιστική οδήγηση ενώ η ασφαλής οδήγηση είναι... παπαρίτσες! Βλέπεις τα φορτηγά οι πεζοί που πετάγονται από παντού τα κουτιά και όλοι αυτοί δημιουργούν τις πλέον κατάλληλες συνθήκες για να κάνεις εσύ αγωνιστική οδήγηση!!!

Συγνωμη βρε Στελλιο δηλαδη καποιος που παει στην σχολη ασφαλους οδηγησης παει για να του δειξουν πως θα αποφυγει τους πεζους και τα φορτηγα??Δηλαδη απευθυνεται σε μπαζα η εν λογο σχολη??:rolleyes: :rolleyes:

Αμα δεν το ξερει απο μονος του τοτε να παει βρε αδερφε να του δειξουν τι χρειαζεται να κανει.Ολοι εμεις που δεν εχουμε κανει την εν λογο σχολη να κατσουμε σπιτια μας να παιζουμε στο playstation εξομοιωτη ασφαλους οδηγησης πριν βγουμε στον δρομο για καφε η για να παμε στην δουλεια μας.:rolleyes:

Κακα τα ψεμματα εχω ξαναδηλωσει οτι αν ειχα τα φραγκα και αν πιστευα οτι πραγματικα θα μου προσφερε κατι το CSS θα το εκανα για να δω και τι διδασκουν απο περιεργεια.Απλα μην μπερδευουν καποιοι την ασφαλη οδηγηση με αυτο που διδασκει ο Schwantz στην περιπτωση μας.

Η τιμη εμενα μου φαινεται πολυ λογικη.Ξερω αυτη την στιγμη τρελους εδω μεσα που αν ερθει εδω ο Rossi ειναι διαθετιμενοι να στησουν κ@λο για να τον δουν απλα απο κοντα ποσο μαλλον να τους δειξει τι εστι αγωνιστικη οδηγηση.:winka:

sniper
24/03/2008, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
....

Η τιμη εμενα μου φαινεται πολυ λογικη.Ξερω αυτη την στιγμη τρελους εδω μεσα που αν ερθει εδω ο Rossi ειναι διαθετιμενοι να στησουν κ@λο για να τον δουν απλα απο κοντα ποσο μαλλον να τους δειξει τι εστι αγωνιστικη οδηγηση.:winka:


Ή δίνεις ονόματα ή σταμάτα τις μαλακίες.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

alximistis
24/03/2008, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
Στέλιο, το βλέπουμε λίγο διαφορετικά βρε αδερφέ...

μπαίνω και κάνω trackdays μέγαρα και σέρρες, όσο μου το επιτρέπουν τα οικονομικά μου... και όσο θα έχω την άνεση αυτή, θα συνεχίσω να το κάνω... Δεν μπορώ να στο μεταφέρω το συναίσθημα της πίστας, οχι αν δε το έχεις ζήσει. Και εντάξει, δεν είμαι αγωνιζόμενος, και ουτε θα γίνω,,,

αλλά το βλέπω σαν μια πολυ ενδιαφέρουσα εμπειρία, που για μενα αξίζει... αν μου περισέψουν κάποια στιγμή τα 900, ναι θα τα δώσω... (τώρα δεν παίζει μια :lol: )....



:wave2:

ρε φίλε μην με παρεξηγείς. δεν είπα τίποτα για την πίστα και τα μέγαρα ή τις σέρρες. σ αρεσει; καλά κάνεις. μαζί σου και να το γλεντάς.
Όχι όμως ρε φίλε να σκας 900 μόνο και μόνο επειδή θα είσαι ένα διήμερο με τον Schwantz. Αυτό είναι που μ ενοχλεί. Γιατί να δώσεις τόσα λεφτά μόνο και μόνο γι αυτό; Δηλαδή πες μου ρε φίλε να καταλάβω. Τι στην ευχή θα σου προσφέρει που αξίζει 900 ευρώ;;;;;

tony otis
24/03/2008, 13:19
oi super sport-super bike μηχανες ειναι εξειδικευμενα εργαλεια.Οσοι κατα τη γνωμη μου παντα, πηγαινουν σε σχολεια ειναι γιατι θελουν να μαθουν πως να τα χειριζονται καλυτερα λοιπον αυτα τα εργαλεια,να τα χαιρονται σε track days,να ξερουν πως να στριβουν σε καμια γρηγορη βολτα η ακομα και να κανουν τα πρωτα τους βηματα αγωνιστικα.Μπορει να μην εχουμε πιστες αλλα καλυτερα να ξεδινεις Μεγαρα παρα να εισαι δημοσιος κινδυνος.Ασε που τα GSXR πρεπει να τα μαθεις καλα γιατι αν πεσεις αναρωτιεσαι:ΠΟΥ ΠΗΓΕ Ο ΣΚΕΛΕΤΟΣ??????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
24/03/2008, 13:21
Ρε τι αντιδρασεις ειναι αυτες;

:confused:

Λες και ειναι υποχρεωτικο το μαθημα και πρεπει να παμε ολοι.

Ασχετως του τι θα δειξει ο Kevin Schwantz σε οσους συμμετασχουν, εσεις ποσο πιστευετε οτι θα πρεπει να χρεωνε ενας πρωην παγκοσμιος πρωταθλητης για να σας κανει μαθηματα;

Δηλαδη τι θετε; να ερθει ο Rossi σε λιγα χρονια και να κανετε μαθηματα συμπληρωνοτας κουπονια απο τον Βασιλοπουλο;

Εδω αλλοι δινουν 500ευρω για να παρουν κινητο, δεν με χεζετε λεω εγω...

:rolleyes:

GIXXERAKIAS
24/03/2008, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Υποθέτουμε λοιπόν γιατί έχεις βλέψεις στον αγωνιστικό τομέα εντός κι εκτός Ελλάδος κι ότι στην Ελλάδα και στους δρόμους της οδηγείς σαν οδηγός αγώνων....

Οχι αλλα θα ηθελα πολυ να μαθω καποια πραγματα πανω στο θεμα.Και ναι εχω βλεψεις για τους νεους αγωνιζομενους καποια στιγμη στα μεσα του 08 αν τα οικονομικα μου το επιτρεψουν.:winka:

GIXXERAKIAS
24/03/2008, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από tony otis
oi super sport-super bike μηχανες ειναι εξειδικευμενα εργαλεια.Οσοι κατα τη γνωμη μου παντα, πηγαινουν σε σχολεια ειναι γιατι θελουν να μαθουν πως να τα χειριζονται καλυτερα λοιπον αυτα τα εργαλεια,να τα χαιρονται σε track days,να ξερουν πως να στριβουν σε καμια γρηγορη βολτα η ακομα και να κανουν τα πρωτα τους βηματα αγωνιστικα.Μπορει να μην εχουμε πιστες αλλα καλυτερα να ξεδινεις Μεγαρα παρα να εισαι δημοσιος κινδυνος.Ασε που τα GSXR πρεπει να τα μαθεις καλα γιατι αν πεσεις αναρωτιεσαι:ΠΟΥ ΠΗΓΕ Ο ΣΚΕΛΕΤΟΣ??????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ενω μετα ducati δεν χρειαζεται να πεσεις,σκορπαει απο μονο του!:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Ps:You asked for it.:D :smokin:

sniper
24/03/2008, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Οχι αλλα θα ηθελα πολυ να μαθω καποια πραγματα πανω στο θεμα.Και ναι εχω βλεψεις για τους νεους αγωνιζομενους καποια στιγμη στα μεσα του 08 αν τα οικονομικα μου το επιτρεψουν.:winka:

το να θες να μάθεις κάποια πράγματα για την αγωνιστική οδήγηση, δεν ακυρώνουν αυτά που σου δίνει ένα σύνολο μαθημάτων σαν το CSS :winka:

tony otis
24/03/2008, 13:28
το ducati σκορπαει οπως τα λες ακριβως...ολα τα suzukακια δεξια και αριστερα!!:bawl:

GIXXERAKIAS
24/03/2008, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
το να θες να μάθεις κάποια πράγματα για την αγωνιστική οδήγηση, δεν ακυρώνουν αυτά που σου δίνει ένα σύνολο μαθημάτων σαν το CSS :winka:

Σωστος δεν αντιλεγω αλλα δωσε μου εσυ λεφτα και κανω και ολα τα level αλλα και του Schwantz την αγωνιστικη οδηγηση.:D :rotflmao: :rotflmao:

sapila racing
24/03/2008, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Σωστος δεν αντιλεγω αλλα δωσε μου εσυ λεφτα και κανω και ολα τα level αλλα και του Schwantz την αγωνιστικη οδηγηση.:D :rotflmao: :rotflmao:

Το να μην εχεις τα χρήματα να πας το καταλαβαίνω, αλλά εσυ αλλα έλεγες..οτι τα μαθήματα του CSS είναι για τους άσχετους κλπ.
Οτι ναναι...

tony otis
24/03/2008, 13:35
οτι να ναι οντως.βαλε και βοηθητικες και πανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...........

road spirit
24/03/2008, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
ρε φίλε μην με παρεξηγείς. δεν είπα τίποτα για την πίστα και τα μέγαρα ή τις σέρρες. σ αρεσει; καλά κάνεις. μαζί σου και να το γλεντάς.
Όχι όμως ρε φίλε να σκας 900 μόνο και μόνο επειδή θα είσαι ένα διήμερο με τον Schwantz. Αυτό είναι που μ ενοχλεί. Γιατί να δώσεις τόσα λεφτά μόνο και μόνο γι αυτό; Δηλαδή πες μου ρε φίλε να καταλάβω. Τι στην ευχή θα σου προσφέρει που αξίζει 900 ευρώ;;;;;

θα στο προσεγγίσω αλλιώς :lol:

δυο μέρες CSS στο ελλάντα κάνουν 600 !!! .... στα μέγαρα....ξερς, το "χωράφι"...

με πιάνς???

ε ρε συ, θα δώσω +300 μόνο και μόνο για να τα ακούσω απο ένα παγκόσμιο πρωταθλητή, τόσο απλό είναι

μερικά πράγματα είναι ανεκτίμητα :lol:

GIXXERAKIAS
24/03/2008, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Το να μην εχεις τα χρήματα να πας το καταλαβαίνω, αλλά εσυ αλλα έλεγες..οτι τα μαθήματα του CSS είναι για τους άσχετους κλπ.
Οτι ναναι...
Ασχετους με την εννοια οτι εχουν ανεβει πρωτη φορα σε μηχανη και δεν γνωριζουν τιποτα απο το να την βαζουν μπροστα και να πηγαινουν για καφε μαζι της.:winka:

Τα παραλεω οντως μερικες φορες μην με παρεξηγειτε.Ολα αυτα που μαθαινουν στο css (πανω κατω) τα εχω εφαρμοσει στον δρομο και στην πιστα απο τα βιβλια που κυκλοφορουν οπως του Keith Code.Mε λιγα λογια αν καποιος βαλει κατω το ξεροκεφαλο του και διαβασει μπορει να τα μαθει ολα αυτα χωρις να σκασει φραγκα στην σχολη.Ειχα βεβαια και βοηθεια απο φιλους που απο αυτους εμαθα τα βασικα και μετα εκανα οτι εκανα μονος μου.:winka:

edit:Απλα στα σχολεια αυτα σε παιρνουν απο το χερακι και στα δειχνουν,εγω δεν ειχα αυτην την πολυτελεια.:winka:

GIXXERAKIAS
24/03/2008, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από tony otis
οτι να ναι οντως.βαλε και βοηθητικες και πανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε........... Σε ειπα εγω κουλο??:mad: :mad:
Μαθε να την βαζεις μπροστα και μετα ελα να μΕ την πεις.:winka:

vassilis88
24/03/2008, 13:42
++++ στο gixxerakia κ στο road spirit κ στον el hymador

δλδ τι αξιζει 900 ευρω κ οχι αυτο

2 μερες ειναι που θα τις θυμασαι σ ολη σου τη ζωη..

κ για καποιον που θελει να τρεξει αγωνες (καποτε, στη ζωη του, για την καυλα του) ειναι μια χαρα!

alximistis
24/03/2008, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
θα στο προσεγγίσω αλλιώς :lol:

δυο μέρες CSS στο ελλάντα κάνουν 600 !!! .... στα μέγαρα....ξερς, το "χωράφι"...

με πιάνς???

ε ρε συ, θα δώσω +300 μόνο και μόνο για να τα ακούσω απο ένα παγκόσμιο πρωταθλητή, τόσο απλό είναι

μερικά πράγματα είναι ανεκτίμητα :lol:

δεν το βλέπω έτσι. Και δεν πάω για CSS Μέγαρα αλλά Σέρρες! και την εκδρομούλα μου και το μάθημα μου. :)

yannis27
24/03/2008, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ρε τι αντιδρασεις ειναι αυτες;

:confused:

Λες και ειναι υποχρεωτικο το μαθημα και πρεπει να παμε ολοι.

Ασχετως του τι θα δειξει ο Kevin Schwantz σε οσους συμμετασχουν, εσεις ποσο πιστευετε οτι θα πρεπει να χρεωνε ενας πρωην παγκοσμιος πρωταθλητης για να σας κανει μαθηματα;

Δηλαδη τι θετε; να ερθει ο Rossi σε λιγα χρονια και να κανετε μαθηματα συμπληρωνοτας κουπονια απο τον Βασιλοπουλο;

Εδω αλλοι δινουν 500ευρω για να παρουν κινητο, δεν με χεζετε λεω εγω...

:rolleyes:




+10000000

sapila racing
24/03/2008, 13:47
Επίσης υπάρχει και η σχολή του Fast Freddie Spencer.

Sport Rider / Street Rider Level I
Length Description Dates Cost
2 days This program is a two-day format for the street rider of any level and from any background. APR 14-15 Call for availability
MAY 20-21, 2008 $2,395 (deposit of $1,200)


http://www.fastfreddie.com/

Ειναι πιο ακριβά αλλά αυτος πήρε πιο πολλά πρωταθληματα!

yannis27
24/03/2008, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από tony otis
oi super sport-super bike μηχανες ειναι εξειδικευμενα εργαλεια.Οσοι κατα τη γνωμη μου παντα, πηγαινουν σε σχολεια ειναι γιατι θελουν να μαθουν πως να τα χειριζονται καλυτερα λοιπον αυτα τα εργαλεια,να τα χαιρονται σε track days,να ξερουν πως να στριβουν σε καμια γρηγορη βολτα η ακομα και να κανουν τα πρωτα τους βηματα αγωνιστικα.Μπορει να μην εχουμε πιστες αλλα καλυτερα να ξεδινεις Μεγαρα παρα να εισαι δημοσιος κινδυνος.Ασε που τα GSXR πρεπει να τα μαθεις καλα γιατι αν πεσεις αναρωτιεσαι:ΠΟΥ ΠΗΓΕ Ο ΣΚΕΛΕΤΟΣ??????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Γιαυτο ολοι να πηγαινουμε στα μαγαρα να κανει μαθημα ο χριστοδουλου κι ο χουντρας....



οταν εχεις τη μιζερια μεσα σου...δε....


αδερφε οταν βρεις κανενα κομματι απο πλαισιο σουζουκι το αγοραζω...αντε να βγαλεις και κανενα φρανγκο...

alximistis
24/03/2008, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ρε τι αντιδρασεις ειναι αυτες;

:confused:

Λες και ειναι υποχρεωτικο το μαθημα και πρεπει να παμε ολοι.

Ασχετως του τι θα δειξει ο Kevin Schwantz σε οσους συμμετασχουν, εσεις ποσο πιστευετε οτι θα πρεπει να χρεωνε ενας πρωην παγκοσμιος πρωταθλητης για να σας κανει μαθηματα;

Δηλαδη τι θετε; να ερθει ο Rossi σε λιγα χρονια και να κανετε μαθηματα συμπληρωνοτας κουπονια απο τον Βασιλοπουλο;

Εδω αλλοι δινουν 500ευρω για να παρουν κινητο, δεν με χεζετε λεω εγω...

:rolleyes:


Ρε χυμάδι. :D Δηλαδή αν έπαιζες μπάλα θα πλήρωνες 1.000 ευρώ 900 μην κλέβω :) για να ακούσεις ας πούμε τον Ράικαρντ ή τον Κρόιφ ή δεν ξέρω γω ποιον;;;;

alximistis
24/03/2008, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
Γιαυτο ολοι να πηγαινουμε στα μαγαρα να κανει μαθημα ο χριστοδουλου κι ο χουντρας....



οταν εχεις τη μιζερια μεσα σου...δε....


αδερφε οταν βρεις κανενα κομματι απο πλαισιο σουζουκι το αγοραζω...αντε να βγαλεις και κανενα φρανγκο...


Με συγχωρείς ρε φιλαράκι να σου κάνω μία ερώτηση. Τι ακριβώς κακό έχει ο Χούντρας;;; Μας το εξηγείς λιγάκι;;;

yannis27
24/03/2008, 13:59
Οκτωβριος 2003 suzuki cup Γαλλια...ο ανθρωπος σαν χαρακτηρας ειναι απιστευτος...



οπως ακριβως και οι δικοι μας παγκοσμιοι πρωταθλητες της ευρυτερης περιφερειας Μεγαρων...


124925

yannis27
24/03/2008, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Με συγχωρείς ρε φιλαράκι να σου κάνω μία ερώτηση. Τι ακριβώς κακό έχει ο Χούντρας;;; Μας το εξηγείς λιγάκι;;;



ειναι πολυ μα παρα πολυ Α Ρ Γ Ο Σ .....

el_hymador
24/03/2008, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Ρε χυμάδι. :D Δηλαδή αν έπαιζες μπάλα θα πλήρωνες 1.000 ευρώ 900 μην κλέβω :) για να ακούσεις ας πούμε τον Ράικαρντ ή τον Κρόιφ ή δεν ξέρω γω ποιον;;;;

Αν ημουν σε ακαδημια ποδοσφαιρου και την ειχα δει σοβαρα φυσικα και θα τα εσκαγα...

τωρα αν επαιζα στην χαση και στην φεξη κανα 5 χ 5 οχι δεν θα τα εσκαγα...

Εν ολιγοις...τα μαθηματα απευθυνονται προφανως σε αγωνιζουμενους, σε φερελπιδες whanabee αγωνιζομενους και σε οσους ξημεροβραδυαζονται στις πιστες.

Οσοι ανηκουν σε αυτη την κατηγορια, ηδη θα εχουν σπευσει να συμπληρωσουν το εντυπο μαλλον...εμεις ακομα το αναλυουμε οικονομοτεχνικα και προσπαθουμε να ανιχνευσουμε την σκοπιμοτητα πισω απο αυτη την κινηση...

αρα -προφανως- δεν απευθυνεται σε εμας:D


:wave2:

yannis27
24/03/2008, 14:06
Test motogp στη Βαλενσια...γυρισε 1.3δ πισω απο το ρεκορ πιστας...

http://www.youtube.com/watch?v=VXVDNdCQaaQ&feature=related

sniper
24/03/2008, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
Test motogp στη Βαλενσια...γυρισε 1.3δ πισω απο το ρεκορ πιστας...

http://www.youtube.com/watch?v=VXVDNdCQaaQ&feature=related


Ε και;

alximistis
24/03/2008, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
ειναι πολυ μα παρα πολυ Α Ρ Γ Ο Σ .....


Τώρα... τι να πω! Νομίζω πως δεν χρειάζεται να συζητάμε άλλο. άντε παίδες... καλά μαθήματα να χετε βρε. :)

vassilis88
24/03/2008, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
Test motogp στη Βαλενσια...γυρισε 1.3δ πισω απο το ρεκορ πιστας...

http://www.youtube.com/watch?v=VXVDNdCQaaQ&feature=related

γιαννη ο spies θυμασαι τι χρονο εκανε? πρεπει να παει στα gp το παλικαρι εχει κ απιστευτο στυλ!

οσο για σας που σας φαινεται το ιδιο να εχετε τον οποιοδηποτε απεναντι σας απο ενα παγκοσμιο τοτε οντως δν χρειαζεται να συζηταμε αλλο..:sick:

yannis27
24/03/2008, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Τώρα... τι να πω! Νομίζω πως δεν χρειάζεται να συζητάμε άλλο. άντε παίδες... καλά μαθήματα να χετε βρε. :)




να εισαι καλα... :beer: :beer: :beer:

alximistis
24/03/2008, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
γιαννη ο spies θυμασαι τι χρονο εκανε? πρεπει να παει στα gp το παλικαρι εχει κ απιστευτο στυλ!

οσο για σας που σας φαινεται το ιδιο να εχετε τον οποιοδηποτε απεναντι σας απο ενα παγκοσμιο τοτε οντως δν χρειαζεται να συζηταμε αλλο..:sick:


Ρε φίλε καταλαβαίνεις τι λέμε; Τι θα πει να έχεις έναν παγκόσμιο απέναντι σου; Το θέμα είναι τι μαθαίνεις από αυτόν και τι μπορεί να εφαρμόσεις από αυτα που θα σου δείξει! Αυτό είναι το θέμα. Εκτός αν πληρώνεις μόνο και μόνο για να... δεις τον παγκόσμιο!!! Τότε σου έχω την λύση. Ιδού:

"Μάλιστα όσοι δεν καταφέρουν να είναι μαθητές, μπορούν να βρεθούν στην πίστα εκείνο το διήμερο για να δουν από κοντά έναν από τους σπουδαιότερους οδηγούς της ιστορίας του motoGP, που για χάρη του αποσύρθηκε το Ν.34 από τους αγώνες της κορυφαίας κατηγορίας".

Τι θα μάθεις από αυτόν και τι θα εφαρμόσεις μπορείς να μας πεις;;;;

yannis27
24/03/2008, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
γιαννη ο spies θυμασαι τι χρονο εκανε? πρεπει να παει στα gp το παλικαρι εχει κ απιστευτο στυλ!

οσο για σας που σας φαινεται το ιδιο να εχετε τον οποιοδηποτε απεναντι σας απο ενα παγκοσμιο τοτε οντως δν χρειαζεται να συζηταμε αλλο..:sick:



vassili 0.7 η 0.8 αργοτερος απο το ρεκορ πιστας....
αν η σουζουκι δεν τον εκμεταλευτει(με την καλη εννοια)θα κανει τεραστια μ@λακια...
αν και ειπαν οτι μαλλον θα τρεξει και στα δυο αμερικανικα gp.. και θα κανει και μερικες δοκιμες
εν οψει του 2009 ...ιδωμεν...

vassilis88
24/03/2008, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Το θέμα είναι τι μαθαίνεις από αυτόν και τι μπορεί να εφαρμόσεις από αυτα που θα σου δείξει! Αυτό είναι το θέμα.
.....

Τι θα μάθεις από αυτόν και τι θα εφαρμόσεις μπορείς να μας πεις;;;;

μαθημα αγωνιστικης οδηγησης δν κανει?:sick: οτι κ να σου πει ο οποιοσδηποτε δασκαλος θα προσπαθησεις να το αφομοιωσεις κ να το εφαρμοσεις, ποσο μαλλον ο σβαντς.. ειπαμε τα μαθηματα ειναι για οσους ασχολουνται πολυ με το θεμα πιστα δν ειναι για δρομο..

πιθανως θεωρεις οτι θα μαθεις λιγοτερα απο το σβαντς απ οτι στο ελληνικο σχολειο σχετικα με τη συμπεριφορα σου σαν οδηγου στο δρομο κ μπορει να χεις κ δικιο αλλα ο σβαντς απ οτι καταλαβα κανει μαθημα για οριακη οδηγηση σε πιστα.. πες οτι εγω γουσταρω να οδηγω αμαξι στο δρομο κ μηχανη στην πιστα δν ειναι πιο καταλληλος για μενα απ οτι το ελληνικο σχολειο? τεσπα οταν θα κανω κ τα δυο κ θα σου πω.

πιστευω το σχολειο του σβαντς θα ειναι καλυτερο για να μαθεις να κινεισαι γρηγοροτερα στην πιστα!

κ για μενα προσωπικα μετραει πολυ μονο να εχω τον σβαντς απεναντι μου!

alximistis
24/03/2008, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
μαθημα αγωνιστικης οδηγησης δν κανει?:sick: οτι κ να σου πει ο οποιοσδηποτε δασκαλος θα προσπαθησεις να το αφομοιωσεις κ να το εφαρμοσεις, ποσο μαλλον ο σβαντς.. ειπαμε τα μαθηματα ειναι για οσους ασχολουνται πολυ με το θεμα πιστα δν ειναι για δρομο..

πιθανως θεωρεις οτι θα μαθεις λιγοτερα απο το σβαντς απ οτι στο ελληνικο σχολειο σχετικα με τη συμπεριφορα σου σαν οδηγου στο δρομο κ μπορει να χεις κ δικιο αλλα ο σβαντς απ οτι καταλαβα κανει μαθημα για οριακη οδηγηση σε πιστα.. πες οτι εγω γουσταρω να οδηγω αμαξι στο δρομο κ μηχανη στην πιστα δν ειναι πιο καταλληλος για μενα απ οτι το ελληνικο σχολειο? τεσπα οταν θα κανω κ τα δυο κ θα σου πω.

πιστευω το σχολειο του σβαντς θα ειναι καλυτερο για να μαθεις να κινεισαι γρηγοροτερα στην πιστα!

κ για μενα προσωπικα μετραει πολυ μονο να εχω τον σβαντς απεναντι μου!


Πιστεύω... ότι τα θέτεις πολύ-πολύ σωστά τα πράγματα. Αυτή ακριβώς που λες είναι η διαφορά μας. Από την στιγμή που εγώ μπαίνω στην πίστα μόνο για μαθήματα CSS και παρεμφερή κι από την στιγμή που το πολύ-πολύ να μπω κάποια στιγμή σε κανά τρακ ντέι που κι αυτό δύσκολο δεν χρειάζομαι όχι τον Σβαντς αλλά κανέναν Σβαντς. Δεν τον απορρίπτω. Απλώς δεν μου χρειάζεται. αντίθετα χρειάζομαι εκείνον όπως και αν τον λένε ο οποίος θα μου πει πέντε πράγματα για το δρόμο και δη τους ελληνικούς καρόδρομους.
Αυτό είναι το ένα.
Το δεύτερο είναι το ότι νομίζω πως πληρώνεις πολλά λόγω ονόματος. Γνώμη μου. Δηλαδή τα 900 ευρώ μόνο και μόνο για να σου κάνει μάθημα ο Σβαντς προσωπικά τα βρίσκω πάρα πολλά.
έτσι το βλέπω το θέμα. :)

sniper
24/03/2008, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
....


το πολλά ή λίγα έχει να κάνει με την τσέπη του καθένα.....

alximistis
24/03/2008, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
το πολλά ή λίγα έχει να κάνει με την τσέπη του καθένα.....


σωστό αυτό... :)

el_hymador
24/03/2008, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis

Το δεύτερο είναι το ότι νομίζω πως πληρώνεις πολλά λόγω ονόματος. Γνώμη μου. Δηλαδή τα 900 ευρώ μόνο και μόνο για να σου κάνει μάθημα ο Σβαντς προσωπικά τα βρίσκω πάρα πολλά.
έτσι το βλέπω το θέμα. :)


Γιατι η συνταγη για σουφλε ειναι μια, αλλα διαφορετικα θα στο πει η Βεφα και διαφορετικα ο βραβευμενος με τον σκουφο της Μισελεν Σεφ.

alximistis
24/03/2008, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Γιατι η συνταγη για σουφλε ειναι μια, αλλα διαφορετικα θα στο πει η Βεφα και διαφορετικα ο βραβευμενος με τον σκουφο της Μισελεν Σεφ.


:lol: :lol: :lol:

Βέβαια στο τέλος... η συνταγή είναι μία αλλά τεσπα. Μην ξαναπιάσουμε την κουβέντα. :)

tony otis
24/03/2008, 15:44
ΔΙΩΡΓΑΝΩΝΩ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ MUGELLO 29MAIOY-3 IOYNIOY .3 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ.ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΙ STONER ROSSI LORENZO DOVITSIOZO PEDROSA ΚΛΠ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΑΓΩΝΙΖΩΜΕΝΟΙ 900 ΕΥΡΩ ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ

gcrook
24/03/2008, 15:57
Τι κεβιν Σβαντζ και μαλακιες.
Εδω οι περισσοτεροι δεν ξερουμε τα βασικα και καθομαστε και μιλαμε για αγωνιστικη οδηγηση και πραγματα που και να τα διαβαζαμε απο 100 βιβλια δεν θα μπορουσαμε να τα εφαρμοσουμε.

tony otis
24/03/2008, 18:48
Τι λες ρε φιλε gcrook!!Εδω μεσα καποιος λει οτι τα εμαθε απο βιβλια.Κατι ξερει και το λεει.Εγω απο αυριο θα αρχησω να διαβαζω καρδιοχειρουργικη.Σε 2 χρονακια θα βγαλω τρελα φραγκα και σκεφτομαι να κανω δωρεα την πολυποθητη πιστα για moto gp και formula 1!!:a13:

yannis27
24/03/2008, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από tony otis
ΔΙΩΡΓΑΝΩΝΩ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ MUGELLO 29MAIOY-3 IOYNIOY .3 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ.ΠΑΡΑΔΙΔΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΙ STONER ROSSI LORENZO DOVITSIOZO PEDROSA ΚΛΠ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΑΓΩΝΙΖΩΜΕΝΟΙ 900 ΕΥΡΩ ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ


900 ευρω γι αυτους????πλακα μας κανεις ρε φιλε...δεν αξιζει το κοπο... :nono: :nono:
ΜΙΛΑΣ ΣΟΒΑΡΑΑΑΑΑ?????

GIXXERAKIAS
24/03/2008, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από tony otis
Τι λες ρε φιλε gcrook!!Εδω μεσα καποιος λει οτι τα εμαθε απο βιβλια.Κατι ξερει και το λεει.Εγω απο αυριο θα αρχησω να διαβαζω καρδιοχειρουργικη.Σε 2 χρονακια θα βγαλω τρελα φραγκα και σκεφτομαι να κανω δωρεα την πολυποθητη πιστα για moto gp και formula 1!!:a13:
Ω μεγιστε πιλοτε εσυ που γεννηθηκες με ενα τιμονι στα χερια σου και δεν εχεις αναγκη απο τους μεγιστους πιλοτους και τα βιβλια τους,ανοιξε το ρημαδι και αν δεις οτι δεν τα παιρνεις,τραβα σκασε τα φραγκα στην σχολη να σε παρουν απο το χερακι να σου τα δειξουν!:winka:

Πολυ εριστικος εισαι ρε αδερφακι μου.Αλλα εχεις πλακα γενικα:lol: :lol:

tony otis
24/03/2008, 22:56
Μαλλον βρηκα τον καλυτερο τροπο εκμαθησης για να ληξει αυτη η αντιπαραθεση.Βαζεις συνοδηγο πισω και με ενδοσυνενοηση σου διαβαζει το βιβλιο "ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ROSSI ΣΕ 20 ΚΕΦΑΛΑΙΑ" Λοιπον Τεταρτη παω να κατωχηρωσω την ιδεα σαν πατεντα γιατι θα μου κλεψουν τα πνευματικα της δικαιωματα.Μην μαθω οτι εγινε κατι τετοιο στα μαθηματα του Kevin Schwantz θα πεσουν μηνυσεις!!!!:)

AFTER
24/03/2008, 23:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Πεστα χρυσοστομε!Και μονο αυτο αρκει.:beer:

Αν ειχα τα λεφτα θα πηγαινα μα το Θεο.Και οχι γιατι ειναι ο Kevin Schwantz αλλα γιατι ειναι η μοναδικη σχολη ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ και οχι περι ασφαλης π@π@ριτσες γιωργουλα μου που σου δειχνουν στο CSS.1.2.3.και παει λεγοντας. Τα οπια να σημειωθει οι περισσοτεροι που οδηγανε καιρο μοτοσυκλετα τα ξερουν και μονο απο τα αντανακλαστικα τους.

Τους μονους ανθρωπους που βοηθαει ενα τετοιο σχολειο σαν το CSS ειναι αυτους που δεν ξερουν που παν τα 4 στον δρομο και νομιζαν οτι ηξεραν να οδηγουν πριν κανουν τα μαθηματα αυτα.

Οποτε αλλο η ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ και αλλο η Ασφαλης οδηγηση που εμαθαν καποιοι απο εδω μεσα.:winka:


Και ο θεος ο ιδιος να κατεβαινε, δεν εδινα 900? με τιποτα
Οτι και να ειναι, το θεωρω τελειως κοροιδια
Θελεις να γινεις καλυτερος οδηγος στην πιστα?
Τοτε παρε ενα αγωνιαρικο μηχανακι και κανε την πιστα δευτερο σπιτι σου
Ετσι εχουν μαθει ολοι οι αγωνιζομενοι σε ολα τα αθληματα του κοσμου
ΠΡΟ-ΠΟ-ΝΗ-ΣΗ, να χεσω την θεωρια





























































.....παλιοκουλαδι
:a5:

hidefnick
24/03/2008, 23:18
Ο κάθε πικραμένος θα πάει να δει τον ΠΡΩΗΝ (αν είναι τυχερός) να παραδίδει μαθήματα στο άλλο "χωράφι" και θα καταβάλει 900 γιούργια σε μια εταιρεία τηλεοπτικών παραγωγών για τα παραπάνω..... Μην ξεχάσετε να πάρετε και μαγνητόφωνο μαζί, για να ξανα ακούσετε την διάλεξη μετά, μήπως σας φύγει καμία στροφή.

Με 180 ευρουδάκια πάτε Valelounga (2 ωρίτσες απο Ανκόνα) με την σκηνούλα σας και λυσάτε 2-3 μέρες. Κάνετε και κανένα μαθηματάκι με τους ντόπιους δασκάλους (κουλάδια πάντως δεν είναι) φέρνετε και μια τσαντούλα στο έτερον ήμιση από την Ρώμη (25 χιλιόμετρα) και είσαστε και μάγκες. Και επειδή θα είμαι δίπλα το πάσχα, αν δεν καταφέρω να μπω πίστα τουλάχιστον θα φέρω πληροφορίες.

Δηλαδή ρε παίδες γιατί μπορεί να σου μάθει κάτι ο πρώην? Και αν είναι τόσο μεταδοτικοί οι διάφοροι πρωταθλητές, γιατί χρησιμοποιούν οδηγούς δοκιμών οι ομάδες? Για να μην κουράζουν τα πρωτοπαλίκαρα? Πάντως αν φέρουν Μαραντόνα εγώ θα πάω. Μάθημα κόκας με αποτοξίνωση Κούβα είναι αυτό. Δεν είναι να το χάνεις :eyepop: :eyepop:

zuki1000k5
25/03/2008, 02:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ρε τι αντιδρασεις ειναι αυτες;

:confused:

Λες και ειναι υποχρεωτικο το μαθημα και πρεπει να παμε ολοι.

Ασχετως του τι θα δειξει ο Kevin Schwantz σε οσους συμμετασχουν, εσεις ποσο πιστευετε οτι θα πρεπει να χρεωνε ενας πρωην παγκοσμιος πρωταθλητης για να σας κανει μαθηματα;

Δηλαδη τι θετε; να ερθει ο Rossi σε λιγα χρονια και να κανετε μαθηματα συμπληρωνοτας κουπονια απο τον Βασιλοπουλο;

Εδω αλλοι δινουν 500ευρω για να παρουν κινητο, δεν με χεζετε λεω εγω...

:rolleyes:



+10000

se GIXXERAKIA
el_hymador
road spirit
yannis27

yannis27
25/03/2008, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Ο κάθε πικραμένος θα πάει να δει τον ΠΡΩΗΝ (αν είναι τυχερός) να παραδίδει μαθήματα στο άλλο "χωράφι" και θα καταβάλει 900 γιούργια σε μια εταιρεία τηλεοπτικών παραγωγών για τα παραπάνω..... Μην ξεχάσετε να πάρετε και μαγνητόφωνο μαζί, για να ξανα ακούσετε την διάλεξη μετά, μήπως σας φύγει καμία στροφή.

Με 180 ευρουδάκια πάτε Valelounga (2 ωρίτσες απο Ανκόνα) με την σκηνούλα σας και λυσάτε 2-3 μέρες. Κάνετε και κανένα μαθηματάκι με τους ντόπιους δασκάλους (κουλάδια πάντως δεν είναι) φέρνετε και μια τσαντούλα στο έτερον ήμιση από την Ρώμη (25 χιλιόμετρα) και είσαστε και μάγκες. Και επειδή θα είμαι δίπλα το πάσχα, αν δεν καταφέρω να μπω πίστα τουλάχιστον θα φέρω πληροφορίες.

Δηλαδή ρε παίδες γιατί μπορεί να σου μάθει κάτι ο πρώην? Και αν είναι τόσο μεταδοτικοί οι διάφοροι πρωταθλητές, γιατί χρησιμοποιούν οδηγούς δοκιμών οι ομάδες? Για να μην κουράζουν τα πρωτοπαλίκαρα? Πάντως αν φέρουν Μαραντόνα εγώ θα πάω. Μάθημα κόκας με αποτοξίνωση Κούβα είναι αυτό. Δεν είναι να το χάνεις :eyepop: :eyepop:


Ο καθε πικραμενος αδερφε εχει απολυτο δικαιωμα να κανει οτι του κ@υλωσει...
αλλος να παει να ακουει σα χαζος εναν απο τους καλυτερους ever...
κι αλλος να κουβαλαει τσαντουλες με αρωματα και στρινγκ στο ετερον ημιση....
Περι ορεξεως...κολοκυθοπιτα...

Xristos67
25/03/2008, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Πιστεύω... ότι τα θέτεις πολύ-πολύ σωστά τα πράγματα. Αυτή ακριβώς που λες είναι η διαφορά μας. Από την στιγμή που εγώ μπαίνω στην πίστα μόνο για μαθήματα CSS και παρεμφερή κι από την στιγμή που το πολύ-πολύ να μπω κάποια στιγμή σε κανά τρακ ντέι που κι αυτό δύσκολο δεν χρειάζομαι όχι τον Σβαντς αλλά κανέναν Σβαντς. Δεν τον απορρίπτω. Απλώς δεν μου χρειάζεται. αντίθετα χρειάζομαι εκείνον όπως και αν τον λένε ο οποίος θα μου πει πέντε πράγματα για το δρόμο και δη τους ελληνικούς καρόδρομους.
Αυτό είναι το ένα.
Το δεύτερο είναι το ότι νομίζω πως πληρώνεις πολλά λόγω ονόματος. Γνώμη μου. Δηλαδή τα 900 ευρώ μόνο και μόνο για να σου κάνει μάθημα ο Σβαντς προσωπικά τα βρίσκω πάρα πολλά.
έτσι το βλέπω το θέμα. :)

Nomizo oti den einai akriva sta 900 Euro.
To CCS einai mathima asfalous odigisis, eno edo prokeite gia sxoleio agonistikis odigisis.

Stin Pista tou motogp Brno plironoume peripou 150 euro/Hmera gia na mpoume kai na odigisoume, kai i timi den sumperilambanei Box sto Paddock (extra 60 euro).
Stin Ouggaria sto Hungaroring , stin praga sto Most kai stin Croatia Rijeka einai arketa xamiloteres oi times.

Apo tis Serres kai ta Megara ,sigoura einai akrivotera, alla odigas se Pista pagosmiou.
(Sto Hungaroring plironeis 45 Euro gia odigisi 4x20min)

tony otis
25/03/2008, 13:26
το CSS δεν ειναι μαθηματα ασφαλους οδηγησης.Μην μπερδευεσαι που ξεκιναει απο το μηδεν.Μαθημα ασφαλους οδηγησης ειναι αυτο που κανουν με τα αυτοκινητα που οδηγας σε βρεγμενο,αναμεσα απο εμποδια,ελεγχομενο γλιστρημα και τετοια.Στο CSS σε μαθαινουν να γνωρισεις τη μηχανη σου και πως να εκμεταλευτεις τις δυνατοτητες της.Οπως και διαφορες τεχνικες οδηγησης.

Xristos67
25/03/2008, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από tony otis
το CSS δεν ειναι μαθηματα ασφαλους οδηγησης.Μην μπερδευεσαι που ξεκιναει απο το μηδεν.Μαθημα ασφαλους οδηγησης ειναι αυτο που κανουν με τα αυτοκινητα που οδηγας σε βρεγμενο,αναμεσα απο εμποδια,ελεγχομενο γλιστρημα και τετοια.Στο CSS σε μαθαινουν να γνωρισεις τη μηχανη σου και πως να εκμεταλευτεις τις δυνατοτητες της.Οπως και διαφορες τεχνικες οδηγησης.


Σχολή Ασφαλούς Οδήγησης

California Superbike School
H Σχολή Ασφαλούς Οδήγησης California Superbike School διδάσκει κατά κύριο λόγo την Τέχνη της Στροφής (The Art of Cornering).
Το στόχο της σχολής, που είναι η μεταφορά της γνώσης των σωστών μεθόδων και τεχνικών της στροφής, έχουν αναλάβει να φέρουν εις πέρας οι έμπειροι εκπαιδευτές μας, οι οποίοι γνωρίζουν τα συχνά λάθη στο τρόπο που στρίβουν οι αναβάτες και το πως διορθώνονται αυτά.
Ανακαλύψτε μαζί μας τη Τέχνη της στροφής ( The art of Cornering ).


Basika xrisimopoiisa ton oro epeidi oi idioi onomazoun to sxoleio tous "Sxoli asfalous odigisis" kai oxi "sxoli agonistikis odigisis"

To CCS einai sxoleio asfalis odigisis....oxi giannis giannakis....

tony otis
25/03/2008, 14:30
ναι ενταξει...εχεις δικιο.απλα ο ορος ασφαλης οδηγηση παραπεμπει αλλου στο μυαλο.Σιγουρα δεν ειναι μαθηματα ανασφαλους οδηγησης :lol:

JIMK7
26/03/2008, 19:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ναι

:rolleyes:

εγω δεν καταλάβα που είναι το απαράδεκτο? ή η εκμετάλευση...??

:confused:

τι λέμε?

ο ίδιος ο Κ.Schwantz λειτουργεί αυτή τη σχολή χρόνια τώρα....

όσο για το το διδάσκουν και πως κλπ κλπ, μπείτε στο σαιτ του και διαβάστε...

απαράδεκτο?? δλδ έχει κάποιος την ευκαιρεία να κάνει ενα 2μερο σε πίστα με ένα ζωντανό θρύλο των motogp και μας χαλάει???

+1000000000 :beer: :beer: ετσι ετσι :a18: :a18: :a18:

JIMK7
26/03/2008, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
Ο καθε πικραμενος αδερφε εχει απολυτο δικαιωμα να κανει οτι του κ@υλωσει...
αλλος να παει να ακουει σα χαζος εναν απο τους καλυτερους ever...
κι αλλος να κουβαλαει τσαντουλες με αρωματα και στρινγκ στο ετερον ημιση....
Περι ορεξεως...κολοκυθοπιτα...

Γιατί παιδί μου Γιάννη κάθεσαι και χαλιέσαι με τον κάθε πικραμένο :lol: :lol:

ερε να χα τα φράκα :rolleyes:
:bawl: :bawl:

byron
26/03/2008, 20:17
Ρε τι ζόρια τραβάτε?
Αλλος δίνει 1000ρικα σε λουλούδια, και άλλος 500? σε σιτυτουράκια για 2 ωρίτσες.
Δεν είναι μόνο παγκόσμιος. Είναι και απ΄τις λίγες καρατιμόνες που γέννησε αυτός ο πλανήτης. Προφανώς και δεν απευθύνεται στους χομπίστες που ψάχνουν τον μπούσουλα και μπαίνουν στη πίστα 3 φορες το χρόνο αλλά σε αγωνιζόμενους, για να τσιμπήσουν κανένα δεκατάκι.

Αν είχα Suzuki θα πήγαινα σφαίρα, και ας με έκραζε όλο το moto.gr :lol:

byron
26/03/2008, 20:45
Aαααα καιπουσαι.....

Ζητείται GSXR για διήμερη ανταλλαγή με Tuono κατα τα μέσα Ιούνη..... :a13: :rotflmao:

AFTER
26/03/2008, 21:08
Ρε οξωωωωωωωωωωωωω πουστη απο την παραγκα!!!!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
26/03/2008, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ρε οξωωωωωωωωωωωωω πουστη απο την παραγκα!!!!!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι αυτογνωσια Θεε μου








































ακομα εδω εισαι? :look:












:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :p :p :p :p :lol:

billgeo
06/05/2008, 00:33
Αν μου περισευανε >900 ευρω, ισως να πηγενα... αλλα Sutzuki δεν επαιρνα! :lol:


Ελπιζω μονο να οσοι πανε να μην την δουμε μετα παγκοσμοιοι και μαζευμε τα GSX-R απο τα χαντακια! :sick:

T.R.E
06/05/2008, 01:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Aαααα καιπουσαι.....

Ζητείται GSXR για διήμερη ανταλλαγή με Tuono κατα τα μέσα Ιούνη..... :a13: :rotflmao:



Nα σου δωσω το δικο μου μπορει να σε κανει και εκπτωση λογω χρωματος... :D :D :D :rotflmao:

JIMK7
06/05/2008, 21:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Nα σου δωσω το δικο μου μπορει να σε κανει και εκπτωση λογω χρωματος... :D :D :D :rotflmao:

Με αυτο σιγουρα θα τον αφησουν να μπει τσαμπα :D :lol:


129737

JIMK7
06/05/2008, 21:26
:D :smilea: :lol: :rotflmao:


129738

byron
06/05/2008, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Nα σου δωσω το δικο μου μπορει να σε κανει και εκπτωση λογω χρωματος... :D :D :D :rotflmao:

Είχα δει ένα 1000 με άσπρες ζάντες και lucky strike χρώματα που είχες βάλει. Αν είναι αυτό το δικό σου, είναι το πιο όμορφο gixxer που έχω δεί.


Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Με αυτο σιγουρα θα τον αφησουν να μπει τσαμπα :D :lol:

Πολύ ωραία μετατροπή, αν και δεν μπορώ να καταλάβω από μπροστά πως είναι. Απ΄το μπροστινό υποθέτω ότι έμεινε το μαμά 500?

JIMK7
06/05/2008, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n


Πολύ ωραία μετατροπή, αν και δεν μπορώ να καταλάβω από μπροστά πως είναι. Απ΄το μπροστινό υποθέτω ότι έμεινε το μαμά 500? [/B]


Αυτό το εργαλείο είναι RGΓ 500 :rolleyes: το ειχε κάποτε ένα ξαδερφακι μου τοτε μου ηρθε η λαπρη ιδεα :a01: να του βαλουμε άλλο εμπρος συστημα και πισω ψαλιδι από RGV 250 :D το μηχανακι από τοτε μεταμορφωθηκε προς το καλυτερο από ομορφια και στησιμο :beer: :beer:

SUZUKAKIAΣ
07/05/2008, 08:07
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πρωτα μαθαινεις τι ειναι Kevin Schwantz και μετα τι ειναι μηχανη

Ακους Kevin Schwantz και το μονο που σου ρχετε στο μυαλο ειναι μια πλαγιασμενη μηχανη να πηγαινει ταπα....

Και μετα μου θελετε με 200?300?400?? ευρω να πατε να σας κανει μθμ ο σβανσ?

Και λιγα ειναι 900.....

Στο mugello της Italia κανει 50ευρω τα 20 λεπτα της ωρας......για οσους λενε οτι με λιγα παραπανω πας ιταλια.....

Και σε μια ασχετη πιστα κανει 140 η μιση μερα....δηλ 560 οι 2 μερες και χωρις μαθημα....

Εκτος αν εννοειτε εδω διπλα μια πιστα με μινι μοτο που εχουμε....:lol:









Βεβαια και εισαι τυχερος αν μπορεσεις να δωσεις 900 ευρω για να πας εκει...








Και οπως ξαναειπα στο θρεντ με το desmosedici δεν πρεπει να κρινουμε κατι ''κακο'' και να το κοροιδευουμε επειδη δεν μπορουμε να το αγορασουμε η εστω αν δεν εχουμε την τυχη....

Δειτε τα πιο αντικειμενικα τα πραματα......







Και αν πας να δεις rossi και λοιπους απο θεση εκκινησης δινεις γυρω στα 400 ευρω την θεση για να μην πω και παραπανω ...+ το ταξιδι π κανεισ....






Καλως η κακως μερικα πραματα ειναι για λιγους και κοστιζουν πολλα ασχετα αν δεν τα αξιζουν παντα....

nikos force
07/05/2008, 08:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Ρε φίλε καταλαβαίνεις τι λέμε; Τι θα πει να έχεις έναν παγκόσμιο απέναντι σου; Το θέμα είναι τι μαθαίνεις από αυτόν και τι μπορεί να εφαρμόσεις από αυτα που θα σου δείξει! Αυτό είναι το θέμα.

Τι θα μάθεις από αυτόν και τι θα εφαρμόσεις μπορείς να μας πεις;;;; egw den katalabainw giati antidrate etsi merikoi gia tin tsepi ton allon kai sti teliki opws eipwthike poio panw gia kati pou DEN einai ypoxrewtiko... giati den antidrate etsi kai gia ta 400-500 pou zitaei mia sxoli odigwn i opoia EINAI kai ypoxrewtiki kai sas mathainoun TI ?????????

SUZUKAKIAΣ
07/05/2008, 08:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Ναι μπράβο. Να πας φίλε μου! ΑΝ για σένα το να δώσεις 900 ευρώ για να κάνεις ένα διήμερο στην πίστα μόνο και μόνο επειδή είναι ένας θρύλος των motogp εκεί και θα σου δείξει κάποια πράγματα είναι φυσιολογικό... μεγεια σου και χαρά σου. να πας και να το απολαύσεις. Επίσης υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι πληρώνουν 1.000 ευρώ για να παρευρεθούν στον τάδε γάμο ή στην τάδε συνεστίαση ή για να παρευρεθούν στην τάδε συναυλία. Και γι αυτούς εξίσου σημαντικό είναι. Όπως για σένα το να μιλήσεις με τον Schwantz και να σου δείξει κάποια πράγματα.

Gixxerakias... να πας κι εσύ. Σε παρακαλώ μόνο στην υπερσύχρονη πίστα στην Αθήνα που έχουμε και όπου μπορείς να κάνεις αγωνιστική οδήγηση μην με πάρεις καθότι άσχετος από αγωνιστικό τρόπο ελέγχου και χειρισμού της μηχανής. Καθότι επίσης στην Ελλάδα οι δρόμοι προσφέρονται για αγωνιστική οδήγηση ενώ η ασφαλής οδήγηση είναι... παπαρίτσες! Βλέπεις τα φορτηγά οι πεζοί που πετάγονται από παντού τα κουτιά και όλοι αυτοί δημιουργούν τις πλέον κατάλληλες συνθήκες για να κάνεις εσύ αγωνιστική οδήγηση!!!

Τελικα αυτη η κ@ριολ@ η αλεπου...


οντως οσα δεν φτανει τα κανει .......





Ρε οτι δεν μπορει ο καθενας να παρει δεν συμαινει οτι δεν ειναι καλο.....αμαν πια....

Πωπω εγω ειμαι ο 19χρονος αλλα εσεις κανετε σαν παιδακια....


''Ναι τι λες....εμενα ειναι το καλυτερο ηλεκτρικο τηλεκατευθυνομενο...εσενα και πως ειναι των 1000ευρω και ειναι και βενζινοκινητο δεν εχει σχεση τι να το κανεις?καιει πολλες βενζινες''
:bawl: :bawl:

SUZUKAKIAΣ
07/05/2008, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Δηλαδή πες μου ρε φίλε να καταλάβω. Τι στην ευχή θα σου προσφέρει που αξίζει 900 ευρώ;;;;;

Πωπω συνεχιζουμε....

εσενα δηλ τι σ προσφερει να χεις δωσει και να δινεισ τοσα λευτα απλα για να πηγαινεις βολτα με μια μηχανη???

Αν μ πεισ οτι δεν την θεσ για βολτα αλλα μονο για ταξιδια τοτε ακομα χειροτερα...

Γιατι με τα ιδια λευτα και λιγοτερα θα περνεσ ενα αμαξι και θα σουν πιο ανετοσ....




Ακου κει τι ευχαριστιση δινει....πωπω δεν μπορω να τα διαβαζω αυτα μου γυρνανε τα @@!!


Και μαλιστα να το ακουω απο εναν ''μηχανοβιο''....

SUZUKAKIAΣ
07/05/2008, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ρε τι αντιδρασεις ειναι αυτες;

:confused:

Λες και ειναι υποχρεωτικο το μαθημα και πρεπει να παμε ολοι.

Ασχετως του τι θα δειξει ο Kevin Schwantz σε οσους συμμετασχουν, εσεις ποσο πιστευετε οτι θα πρεπει να χρεωνε ενας πρωην παγκοσμιος πρωταθλητης για να σας κανει μαθηματα;

Δηλαδη τι θετε; να ερθει ο Rossi σε λιγα χρονια και να κανετε μαθηματα συμπληρωνοτας κουπονια απο τον Βασιλοπουλο;

Εδω αλλοι δινουν 500ευρω για να παρουν κινητο, δεν με χεζετε λεω εγω...

:rolleyes:

+++++++++++++++++++++++++++++++100000000000000000000000000000



Λοιπον λεω να αρχισουμε να παραπονιομαστε για τις τσαντες τισ γυναικιεσ που φτανουν μεχρι και 10.000ευρω και ανω (του εμποριου οχι αυτες κατα παραγγελια)...

Αισχος....ακου εκει τσαντα τοσο ακριβη...:lol:

SUZUKAKIAΣ
07/05/2008, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis27
............ ο χριστοδουλου............

Ναι αυτος...

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=55383

:a36: :a36: :a36: :a36: :a36: :a36: :a36: :a43: :a43: :a43: :a43: :a43: :a43:

SUZUKAKIAΣ
07/05/2008, 08:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Ρε φίλε καταλαβαίνεις τι λέμε; Τι θα πει να έχεις έναν παγκόσμιο απέναντι σου; Το θέμα είναι τι μαθαίνεις από αυτόν και τι μπορεί να εφαρμόσεις από αυτα που θα σου δείξει! Αυτό είναι το θέμα. Εκτός αν πληρώνεις μόνο και μόνο για να... δεις τον παγκόσμιο!!! Τότε σου έχω την λύση. Ιδού:

"Μάλιστα όσοι δεν καταφέρουν να είναι μαθητές, μπορούν να βρεθούν στην πίστα εκείνο το διήμερο για να δουν από κοντά έναν από τους σπουδαιότερους οδηγούς της ιστορίας του motoGP, που για χάρη του αποσύρθηκε το Ν.34 από τους αγώνες της κορυφαίας κατηγορίας".

Τι θα μάθεις από αυτόν και τι θα εφαρμόσεις μπορείς να μας πεις;;;;
Η αλεπου....,.η αλεπου....!!!!

SUZUKAKIAΣ
07/05/2008, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Γιατί παιδί μου Γιάννη κάθεσαι και χαλιέσαι με τον κάθε πικραμένο :lol: :lol:

ερε να χα τα φράκα :rolleyes:
:bawl: :bawl:

Ελα ρε Μητσο....

Μου θες και ζαντες..:winka:

Αν δεν ειχες ζαντες θα χες και σβανσ και mugello τον ιουνη ...