PDA

View Full Version : Αντιβαρα



samoure
24/03/2008, 13:51
...τιμονιου.Γνωριζει κανεις την διαμετρο τιμονιου του GSX-R 600 K6-K7?
Εχασα το ενα αντιβαρο καπου στην Εθνικη Αθηνων-Λαμιας:uplate:
Αν το βρει καποιος να το επιστρεψει παραυτα:rotflmao:

Το θεμα ειναι οτι ψαχνομαι να παρω αλλα,και τα μαμα τσουζουνε kai δε ψηθηκα και πολυ,θελω να βρω διαμετρο του clip-on,να ξερω τι ταιριαζει απο τα universal.
Καποιος θα ξερει για πειτε,εχω βρει καποια universal που ταιριαζουν σε τρύπα απο 22'αρι τιμόνι,μου κανουν?

yiannis600
27/03/2008, 11:15
Φιλε μου εχω εγω ενα καινουριο (μαμα) και το πουλαω στειλε πμ το τηλεφωνο σου να σε παρω.

reinmeister
28/03/2008, 14:07
αντιβαρα aftermarket αποφυγετε τα...εκτος αν φτιαξετε αλλα με ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο βαρος και διαστασεις...ειναι κατα τετοιο τροπο σχεδιασμενα ετσι ωστε να εξουδετερωνουν τους υψισυχνους κραδασμους που δημιουργει ο κινητηρας κατα την λειτουργια του και οποιαδηποτε αλλαγη ειναι ρισκο...

samoure
28/03/2008, 15:44
yiannis600 εχεις pm:smilea:

reinmeister δε νομιζω οτι παιζουν και τοσο ρολο τα αντιβαρα τελικα.Περισοτερο απο αισθητικης πλευρας χρειαζονται παρα απο λειτουργικης πιστευω.
Εγω το κυκλοφορω εδωκαι κανα εξαμηνο χωρις καν αντιβαρα και δεν εχω προσεξει καποια ιδιαιτερη διαφορα

GIXXERAKIAS
28/03/2008, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από samoure
yiannis600 εχεις pm:smilea:

reinmeister δε νομιζω οτι παιζουν και τοσο ρολο τα αντιβαρα τελικα.Περισοτερο απο αισθητικης πλευρας χρειαζονται παρα απο λειτουργικης πιστευω.
Εγω το κυκλοφορω εδωκαι κανα εξαμηνο χωρις καν αντιβαρα και δεν εχω προσεξει καποια ιδιαιτερη διαφορα

Toso kalozygismeno einai to diko sou???Emena to K4 moy eixe psilobgei to antibaro kai eia kradasmo kai to ebgala giati hmoyn se bolta na mhn to xaso kai moy xeskise to xeri ston kradasmo meta ta 80 xiliometra kmai oso anebaina dynamone!:uplate:

sapila racing
28/03/2008, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από samoure
yiannis600 εχεις pm:smilea:

reinmeister δε νομιζω οτι παιζουν και τοσο ρολο τα αντιβαρα τελικα.Περισοτερο απο αισθητικης πλευρας χρειαζονται παρα απο λειτουργικης πιστευω.
Εγω το κυκλοφορω εδωκαι κανα εξαμηνο χωρις καν αντιβαρα και δεν εχω προσεξει καποια ιδιαιτερη διαφορα

Το πήγες καμμια σοβαρή βόλτα?

Γιατί μεσα στην πόλη όντως δεν θα υπάρχει πρόβλημα.

Αν πας για καμμια ωρα με χιλιόμετρα θα σου κουλαθεί το χέρι.

reinmeister
28/03/2008, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από samoure
yiannis600 εχεις pm:smilea:

reinmeister δε νομιζω οτι παιζουν και τοσο ρολο τα αντιβαρα τελικα.Περισοτερο απο αισθητικης πλευρας χρειαζονται παρα απο λειτουργικης πιστευω.
Εγω το κυκλοφορω εδωκαι κανα εξαμηνο χωρις καν αντιβαρα και δεν εχω προσεξει καποια ιδιαιτερη διαφορα

εαν βαλεις το χερι σου μεσα σε ενα τζακι(την ωρα που ειναι αναμενο ε...)...τι νιωθεις?

η συνεχεια θα εξαρτηθει απολυτα απο την απαντηση σου...:rotflmao: