PDA

View Full Version : Αττικη οδο χτες βραδυ....



ruyjin
14/12/2004, 10:27
φιλη μου χτες βραδυ κατα τις 23:00 επεστρεφε απο Κορινθο.
Μπαινοντας Αττικη Οδο μετα τα διοδια της Ελευσινας κινουνταν στην αριστερη λωριδα. Δεξια της παραλληλα φορτηγο. Καθως κινειτα βλεπει απο απεντι της να κινειται αναποδα αυτοκινητο.
Καλα ακουσατε στην Αττικη αναποδα αυτοκινητο.
Πλακωνεται στα φρενα και μπαινει πισω απο το φορτηγο και το αυτοκινητο περνα διπλα της.
Σταματησε στα διοδια να ρωτησει και της ειπαν πως καμερες υπαρχουν αλλα δυσκολα θα βρουν τα στοιχεια του αυτοκινητου

Αττικη οδο και ΣΚΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρε δε παμε καλα ρεεεεεεε!!!!!!!!!

DUKASII
14/12/2004, 10:35
:eyepop: :eek: :smokin: :look: :hypnotize :uplate:

θα παω να παρω ενα μπαζουκα!!
μολις μου τυχει κανα τετοιο...θα τον κανω ψητο με πατατες...

periklisk
14/12/2004, 10:37
Γαμώ είμαστε!!!!
:eek:

CyBeRseXX
14/12/2004, 10:41
egglezas touristas tha itan kai mperdeutike :cry:

crs-k
14/12/2004, 11:03
Δηλαδη εγω που την ταξιδευω με πανω απο 160 και προσπερναω τα κουτια απο αριστερα της αριστερης (διπλα στον τοιχο), δεν ειχα καμμια τυχη ??? :eek: :eyepop: :uplate:

Μικρή Λουλού
14/12/2004, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δηλαδη εγω που την ταξιδευω με πανω απο 160 και προσπερναω τα κουτια απο αριστερα της αριστερης (διπλα στον τοιχο), δεν ειχα καμμια τυχη ??? :eek: :eyepop: :uplate:



Ε,ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙ ΚΑΙ Η ΤΥΧΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΣ,ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ..!!

:smokin:

afrotwin
14/12/2004, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
Ε,ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙ ΚΑΙ Η ΤΥΧΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΣ,ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ..!!

:smokin:

ela re min to glosotros to pedi ke exi ksodepsi tou kosmou ta lefta na ftiaksi aftin tin efori kilada...
:rotflmao: :rotflmao:

kitati omos e? epivlitikotati:eyepop:
:rotflmao:


6560

Μικρή Λουλού
14/12/2004, 13:36
ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΛΩΣΣΟΤΡΩΩ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ,ΑΛΛΑ ΟΔΗΓΑΕΙ ΣΑΝ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΣ..!!!!
ΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΗΧΑΝΗ,ΕΜΑΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΟΣΚΟΠΙΚΟ,ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΤΗΝ ΧΑΜΕΝΗ ΕΦΗΒΕΙΑ!!:lol: :lol: :lol:

ΤΡΑΒΑΤΕ ΚΑΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ(ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΕΙΣ) ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ..:rotflmao: :rotflmao:


ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΑΣ ΤΟ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...:rotflmao: :rotflmao:

Julius
14/12/2004, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δηλαδη εγω που την ταξιδευω με πανω απο 160 και προσπερναω τα κουτια απο αριστερα της αριστερης (διπλα στον τοιχο), δεν ειχα καμμια τυχη ??? :eek: :eyepop: :uplate:

Γαμώ ρε! Μπράβο. Άμα σου τύχει καμιά στραβή κάνε ισορροπία επάνω στην μπαριέρα

Πάμε ένα γιούχου στον crs-k όλοι μαζί να μάθει να κάνει μαλακίες και να έχει και το θράσος να τις λέει



:eyepop: :hypnotize :look: :dizzy:

GyPsy
14/12/2004, 13:52
Γιου-χου...:mad:

DUKASII
14/12/2004, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δηλαδη εγω που την ταξιδευω με πανω απο 160 και προσπερναω τα κουτια απο αριστερα της αριστερης (διπλα στον τοιχο), δεν ειχα καμμια τυχη ??? :eek: :eyepop: :uplate:

λεει μη ψαρώνετε!!
τα αφρικα δε πανε 160+......χαχαχαχαχααχ
χααχ
χα
αχχαχααχχαχαχα
χαχααχαχ


ακου 160 και πανω...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
14/12/2004, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
λεει μη ψαρώνετε!!
τα αφρικα δε πανε 160+......χαχαχαχαχααχ
χααχ
χα
αχχαχααχχαχαχα
χαχααχαχ


ακου 160 και πανω...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Πάνε τα άτιμα...

ΑΑΑΑΑΑααααα και πού 'σαι Χρήστε!!!!!!!!!!

αν το τελικιάζεις δεν εχεις ενεργητική ασφάλεια πλέον.......

και αν σου τυχει η στραβή (χτύπα ξύλο) αντε να εξηγήσεις ότι δεν είσαι ελέφαντας........

Κανένας
14/12/2004, 14:10
Να γράψω ότι να προσέχετε και στην εθνική οδό Κορίνθου Πατρών στο Κιάτο, Δερβένι, Αίγιο- και όπου αλλού, έχει διαχωριστική λωρίδα κατά τόπους- διότι έχω πετύχει 4 φορές, άτομα στο αντίθετο ρεύμα, να συνεχίζουν ατάραχοι :eek:

crs-k
14/12/2004, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
λεει μη ψαρώνετε!!
τα αφρικα δε πανε 160+......χαχαχαχαχααχ
χααχ
χα
αχχαχααχχαχαχα
χαχααχαχ


ακου 160 και πανω...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ναι ρε !!!

Σας δουλευω και τσιμπατε ???

Δικιο εχει ο Σπυρος !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

sniper
14/12/2004, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ναι ρε !!!

Σας δουλευω και τσιμπατε ???

Δικιο εχει ο Σπυρος !!!

:lol: :rotflmao: :lol:



Ναι ναι.... όπως στον Μπράλο που στρίβοντας με 170 σε είδα από τον εσωτερικό μου καθρέφτη να προσπαθείς να με περάσεις από την εσωτερική............

χμμμμμ :(

afrotwin
14/12/2004, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ναι ρε !!!

Σας δουλευω και τσιμπατε ???

Δικιο εχει ο Σπυρος !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

re asta afta odigas san alvanos monoxiras
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
14/12/2004, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

Ναι ναι.... όπως στον Μπράλο που στρίβοντας με 170 σε είδα από τον εσωτερικό μου καθρέφτη να προσπαθείς να με περάσεις από την εσωτερική............
χμμμμμ :(



:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Καλα μου το 'χαν πει οτι υπαρχουν ρουφιανοι εδω μεσα ...





:lol: :rotflmao: :lol:

crs-k
14/12/2004, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re asta afta odigas san alvanos monoxiras
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Πως οδηγαει ενας Αλβανος μονοχειρας ??? :confused: :( :rolleyes:

sniper
14/12/2004, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Καλα μου το 'χαν πει οτι υπαρχουν ρουφιανοι εδω μεσα ...





:lol: :rotflmao: :lol:


Ναι αλλά άμα δεν σε έβλεπα και έκλεινα την τροχιά μου θα έιχαμε και οι 2 από ένα εκκλησάκι εκεί πανω.....

και όταν πηγαίνω έτσι (εδω και λίγο καιρό το έχω ελαττώσει) δεν θέλω να κοιτάω καθρέφτες....

αν θες να περάσεις.... ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ!!!!

DUKASII
14/12/2004, 16:34
και εγώ μια φορά εκεί πέρα στο μπραλο ρε σεις...

να ΔΩ και εγώ απο κοντα αφρικα να στριβουνε με 170+ και να προσπερνανε οδηγους ss που διωρθωνουν εκείνη τη στιγμή το make -up τους...στο καθρέπτη
...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
14/12/2004, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

Ναι αλλά άμα δεν σε έβλεπα και έκλεινα την τροχιά μου θα έιχαμε και οι 2 από ένα εκκλησάκι εκεί πανω.....

και όταν πηγαίνω έτσι (εδω και λίγο καιρό το έχω ελαττώσει) δεν θέλω να κοιτάω καθρέφτες....

αν θες να περάσεις.... ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ!!!!



Ααααα ...

Εδω εισαι ΛΑΘΟΣ! (Στις Διαμαχες, στις Διαμαχες!) :sick:

Προσπερνας μονο απο την εσωτερικη μετα το apex της στροφης!
Εκει ο αλλος δεν μπορει να κλεισει την τροχεια του, μιας και εχει αρχισει να επιταχυνει, ενω παρα πολυ ευκολα μπορει (θελημενα ή οχι) να την ανοιξει ...
Ρωτα και τον Αρκουδο (χωρις την Γιαγια πια!).
Χωρια που δεν μπορουσα να περασω ετσι κι αλλιως μιας και δεν ειχα την δικη σου δυναμη ...
Αν το εκανα θα ηταν μονο αν καταφερνα να πετυχω την αποσταση, ωστε να μπω διπλα σου, με +10 ας πουμε, την ωρα που θα μου ειχες ανοιξει την "πορτα" και πριν ξεκινησεις να επιταχυνεις ...
Το δοκιμασα 3 φορες (οχι μια) αλλα ηταν πολυ δυσκολο να το πετυχω και το αφησα ...

Εξ αλλου τι θα λεγαμε μετα ?

Οτι ειχαμε αγωνιστικο ατυχημα ???

:lol: :rotflmao: :lol:

sniper
14/12/2004, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
και εγώ μια φορά εκεί πέρα στο μπραλο ρε σεις...

να ΔΩ και εγώ απο κοντα αφρικα να στριβουνε με 170+ και να προσπερνανε οδηγους ss που διωρθωνουν εκείνη τη στιγμή το make -up τους...στο καθρέπτη
...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εγώ Σπυράκο πάντως δεν θέλω να το ξαναζήσω...... :(

sniper
14/12/2004, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ααααα ...

Εδω εισαι ΛΑΘΟΣ! (Στις Διαμαχες, στις Διαμαχες!) :sick:

Προσπερνας μονο απο την εσωτερικη μετα το apex της στροφης!
Εκει ο αλλος δεν μπορει να κλεισει την τροχεια του, μιας και εχει αρχισει να επιταχυνει, ενω παρα πολυ ευκολα μπορει (θελημενα ή οχι) να την ανοιξει ...
Ρωτα και τον Αρκουδο (χωρις την Γιαγια πια!).
Χωρια που δεν μπορουσα να περασω ετσι κι αλλιως μιας και δεν ειχα την δικη σου δυναμη ...
Αν το εκανα θα ηταν μονο αν καταφερνα να πετυχω την αποσταση, ωστε να μπω διπλα σου, με +10 ας πουμε, την ωρα που θα μου ειχες ανοιξει την "πορτα" και πριν ξεκινησεις να επιταχυνεις ...
Το δοκιμασα 3 φορες (οχι μια) αλλα ηταν πολυ δυσκολο να το πετυχω και το αφησα ...

Εξ αλλου τι θα λεγαμε μετα ?

Οτι ειχαμε αγωνιστικο ατηχυμα ???

:lol: :rotflmao: :lol:


Ναι ρε Χρήστε αλλά ήσουν κολλημένος στην πίσω μου ρόδα και με άγχωνες πιο πολύ απ' αυτό που θα έπρεπε να προσέχω εκείνη τη στιγμή... το δρόμο και την οδήγησή μου και όχι να σκέφτομαι ότι αν χρειαστεί να πατήσω φρένο θα μου μπει μια αφρικα στον κώλο.......

τα apex και τα υπόλοιπα στις Σέρρες :wave2:

crs-k
14/12/2004, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

Ναι ρε Χρήστε αλλά ήσουν κολλημένος στην πίσω μου ρόδα και με άγχωνες πιο πολύ απ' αυτό που θα έπρεπε να προσέχω εκείνη τη στιγμή... το δρόμο και την οδήγησή μου και όχι να σκέφτομαι ότι αν χρειαστεί να πατήσω φρένο θα μου μπει μια αφρικα στον κώλο.......

τα apex και τα υπόλοιπα στις Σέρρες :wave2:



:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

Μα νομιζα οτι παιζαμε εκεινη την στιγμη ...

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

crs-k
14/12/2004, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

Εγώ Σπυράκο πάντως δεν θέλω να το ξαναζήσω...... :(





Δικιο εχετε παντως το παρακανουμε καποιες στιγμες με τις μαλακιες !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

Μικρή Λουλού
14/12/2004, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

Μα νομιζα οτι παιζαμε εκεινη την στιγμη ...

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:



ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...
Ο ΗΛΙΟΣ ΛΑΜΠΕΙ,ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΙΤΙΒΙΖΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ,ΟΙ ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ ΨΗΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ..

ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥΣ,ΟΧΙ ΗΘΕΛΗΜΕΝΑ,ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΥΣ "ΣΠΡΩΧΝΟΥΝ" ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΣΤΡΟΦΕΣ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟ ΠΑΡΑΜΟΝΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..
ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ..

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ..

periklisk
14/12/2004, 17:18
Εγώ πάντως επείδη ήμουν στη φάση Νίκος - Χρήστος έχω να πω πως πήγαινα μόνος μου μακρυά από τα "γκρουπάκια" για να μη με ενοχλεί κανείς και να μην ενοχλώ κανέναν.

Άλλωστε στη συγκεκριμένη περιοχή οι ταχύτητες είναι πολύ ψηλές (έστριβα με 200 και είχα πολύ ακόμα) ο καθένας πρέπει να πηγαίνει με το ρυθμό και τον τρόπο που μπορεί χωρίς να πιέζει ή να πιέζεται....

sas
14/12/2004, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...
Ο ΗΛΙΟΣ ΛΑΜΠΕΙ,ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΙΤΙΒΙΖΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ,ΟΙ ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ ΨΗΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ..

ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥΣ,ΟΧΙ ΗΘΕΛΗΜΕΝΑ,ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΥΣ "ΣΠΡΩΧΝΟΥΝ" ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΣΤΡΟΦΕΣ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟ ΠΑΡΑΜΟΝΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..
ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ..

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ..

Τι εννοείς σε "σπρώχνει" ρε θανάση.....???
Αν δε θέλει κάποιος κάνει στο πλάι....και εδώ τελειώνουν τα παιχνίδια.
Αν μπαίνει στη μέση ο εγωισμός τότε το πάμε αλλού.

Αν σαν σπρώξιμο εννοείς ότι ο άλλος έρχεται κολλητά από πίσω σου στις στροφές...τοτέ με την πρώτη ευκαιρία, θα του τονίσω ότι δεν το γουστάρω, και μάλλον με ύφος εκνευρισμένο :mad:, γιατί αυτό δεν είναι παιχνίδι.

free rider
14/12/2004, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Εγώ πάντως επείδη ήμουν στη φάση Νίκος - Χρήστος έχω να πω πως πήγαινα μόνος μου μακρυά από τα "γκρουπάκια" για να μη με ενοχλεί κανείς και να μην ενοχλώ κανέναν.

Άλλωστε στη συγκεκριμένη περιοχή οι ταχύτητες είναι πολύ ψηλές (έστριβα με 200 και είχα πολύ ακόμα) ο καθένας πρέπει να πηγαίνει με το ρυθμό και τον τρόπο που μπορεί χωρίς να πιέζει ή να πιέζεται....

μαζί σου ρε φίλε ,
συμφωνώ
και δεν μου αρέσει να πιέζω τον άλλο
το θεωρώ πολύ λάθος

:beer:

periklisk
14/12/2004, 17:24
και για να μην ξεχάσω....

το χειρότερο πράγμα που μπορείς να κάνεις σε κάποιον είναι να του κολλάς στη ρόδα.....

....δεν μπορείς να ξέρεις τα όρια του άλλου..... ούτε σε τι κατάσταση είναι εκείνη τη στιγμή.......

Δυστυχώς το βλέπω πολλές φορές, ειδικά από τους "γληγοράκηδες"

sniper
14/12/2004, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
και για να μην ξεχάσω....

το χειρότερο πράγμα που μπορείς να κάνεις σε κάποιον είναι να του κολλάς στη ρόδα.....

....δεν μπορείς να ξέρεις τα όρια του άλλου..... ούτε σε τι κατάσταση είναι εκείνη τη στιγμή.......

Δυστυχώς το βλέπω πολλές φορές, ειδικά από τους "γληγοράκηδες"

Το έκανε (ευτυχώς παλιότερα) και ο

Γιωρίκας "Oriental Naked Women are the Best" γληγορIDIς

Ουυυυυυ Γιου-χα :wave2:

periklisk
14/12/2004, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

Το έκανε (ευτυχώς παλιότερα) και ο

Γιωρίκας "Oriental Naked Women are the Best" γληγορIDIς

Ουυυυυυ Γιου-χα :wave2:



ναι ευτυχώς το έκοψε ο μαραγκουλIDIς.....

και για να μην ξεχνάμε..... fIDIs....

axaxaxaxaaaa


6588

michalispap
14/12/2004, 19:09
Το ίδιο έχει συμβεί σε φίλο μου στα διόδια σχηματαρίου καθώς έφευγε, κάποιος έιχε μπει αντίθετο (παρά τις πικροδάφνες)

crs-k
15/12/2004, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ...
Ο ΗΛΙΟΣ ΛΑΜΠΕΙ,ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΙΤΙΒΙΖΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ,ΟΙ ΨΗΣΤΑΡΙΕΣ ΨΗΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ..

ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥΣ,ΟΧΙ ΗΘΕΛΗΜΕΝΑ,ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΥΣ "ΣΠΡΩΧΝΟΥΝ" ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΣΤΡΟΦΕΣ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟ ΠΑΡΑΜΟΝΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..
ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ..

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ..


Οκ! Οκ!
Το πιακα το υποννοουμενο! :lol:

Η αληθεια ειναι πως ειμαι πλεον σε μια φαση (προσεξες? απεφυγα επιμελως την λεξη "ηλικια"), που μπορω να δω τα λαθη μου ... :(

Οταν ταξιδευω μονος μου και ειδικα στα ορεινα κομματια παω πολυ σιγοτερα και απολαμβανω την διαδρομη.
Οταν αρχισα να πηγαινω καπου με παρεα αλλες μηχανες, ο φοβος μου ηταν οτι θα ημουν "αργος" και θα τους καθυστερουσα.
Ετσι προσπαθησα να μαθω να οδηγαω πιο γρηγορα, ειδικα στα δυσκολα (κλειστα) κομματια.
Πιστευω οτι σε ενα βαθμο (ικανοποιητικο για μενα) το καταφερα.
Η ματαιοδοξια ή η αναγκη μου για αυτοεπιβεβαιωση, με εσπρωξαν μερικες φορες σε λαθος επιλογες, οσον αφορα τους συνταξιδιωτες μου.
Στις βολτες που πηγαινω αναμεσα (απο αυτα τα λαθη), συνεχιζω να πηγαινω "αργα".

(Μου βγαινει λιγο "συναισθηματικο" μεχρι τωρα, αλλα ετσι αισθανομαι και ετσι γραφω.
Ειναι μια απολογια, προς ολους οσους ενοχλησα εδω μεσα, ειτε με την συμπεριφορα μου στον δρομο, ειτε με τα γραφομενα μου.)

Συνεχιζοντας ...
Στην Εθνικη και στην Αττικη, συνεχιζω και θα συνεχιζω να πηγαινω οσο πιο γρηγορα μπορω, μιας κι ειναι απο τους δρομους που βαριεμαι (μισω θα ελεγα) και το μονο που θελω ειναι να τελειωσουν.
Στα ορεινα κομματια ομως θα ειμαι παντα με ανοικτο το κρανος και απολαμβανοντας μυρωδιες και εικονες.

Και προς τους νεοτερους ...
Ειναι μαλακια μεγαλη να σπαταλατε την βολτα στο βουνο ή στη θαλασσα ή οπου τελος παντων γουσταρετε, σε ανοητα "κοντραρισματα", με σκοπο να αποδειξετε ποιος ειναι ο πιο "κουλος".
Δεν εχει νοημα (για μενα παντα) να επιστρεψετε απο μια εκδρομη και το μονο που να θυμαστε να ειναι τα λαστιχα του μπροστινου σας ή το χρωμα της ασφαλτου.
Εχει πολλες ομορφιες η Ελλαδα.
Μην τις χανετε!

:sad:

GyPsy
15/12/2004, 09:53
Τωρα μιλας σωστα,να σε χαρω!!!!:beer: :beer:

DUKASII
15/12/2004, 09:55
''ενοχλητικέ'' εγώ το μόνο κακό που είδα σε ολη την ιστορία.....

είναι ο κίνδυνος που βάζεις τον εαυτό σου....σε αυτή την ηλικία..

και με μια οικογένεια πίσω να σε περιμένει μαζί με τις υποχρεώσεις τους και τις ανάγκες ...μιας ολόκληρης ζωής!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ!
:beer: :rolleyes:

crs-k
15/12/2004, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
''ενοχλητικέ'' εγώ το μόνο κακό που είδα σε ολη την ιστορία.....
είναι ο κίνδυνος που βάζεις τον εαυτό σου....σε αυτή την ηλικία..
και με μια οικογένεια πίσω να σε περιμένει μαζί με τις υποχρεώσεις τους και τις ανάγκες ...μιας ολόκληρης ζωής!
ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ!
:beer: :rolleyes:

Εγω, το θεμα της ηλικιας, θα το αντιστρεψω ρε Σπυρο ...
Μιας κι εχω ζησει σχεδον μια εικοσαετια παραπανω απο σενα, μηπως μεγαλυτερη "σπαταλη" κανει ενας νεοτερος που εχει μεγαλυτερο προσδοκιμο ζωης μπροστα του?
Γενικα ΔΕΝ πρεπει να σπαταλαμε την ζωη!
Σαφως εχω μεγαλυτερες υποχρεωσεις απο πισω, αλλα και εσυ εχεις μπροστα σου ΟΛΗ την ζωη και την προσπαθεια να την φτιαξεις!

Απο την αλλη (απολογητικα παντα) για τις ελαχιστες φορες που εκανα καποιες "μαλακιες", εχω να πω τα εξης:
1. Ειχα φροντισει να εχω σε αψογη κατασταση την μηχανη μου, απο ελαστικα, αναρτησεις, μηχανολογικα.
2. Ειχα ΠΛΗΡΗ εξοπλισμο.
3. Ακουγα ΟΛΕΣ τις "προειδοποιησεις" που μου εστελνε και ΔΕΝ ξεπερασα ΠΟΤΕ τα ορια της.

Μιας και ΔΕΝ μπορω να πω σε κανεναν "μην παιζεις με την μηχανη σου", θα πω μονο να ειναι οσο το δυνατον πιο "ετοιμος" και να μην ξεπερναει τα ορια (ειτε του δρομου, ειτε της μηχανης, ειτε τα δικα του)!


:beer: :beer: :beer:


ΥΓ: Αληθεια γιατι "ενοχλητικος" ? :sick:

Μικρή Λουλού
15/12/2004, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k


ΥΓ: Αληθεια γιατι "ενοχλητικος" ? :sick: [/B]



ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑ,Η ΒΑΓΓΕΛΩ ΠΡΩΤΗ !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
15/12/2004, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΧΑΡΑ,Η ΒΑΓΓΕΛΩ ΠΡΩΤΗ !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Πρωτον ΔΕΝ ειναι Βαγγελω, αλλα Βασιλω! :mad:

Και δευτερον, για καμμια χαρα ζουμε!
Λυπες εχουμε μπολικες! ΔΕΝ θελουμε αλλες!!!


:lol: :rotflmao: :lol:

DUKASII
15/12/2004, 10:17
ΥΓ: Αληθεια γιατι "ενοχλητικος" ? :sick: [/B][/QUOTE]


ΓΙΑ ΑΥΤΟ...''Ειναι μια απολογια, προς ολους οσους ενοχλησα εδω μεσα, ''


ΚΑΙ ΡΕ ΘΑΝΑΣΗ..ΒΑΓΓΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΡΕ...Η ΒΑΣΙΛΩ??:rotflmao: :rotflmao: :lol:

crs-k
15/12/2004, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
................
ΚΑΙ ΡΕ ΘΑΝΑΣΗ..ΒΑΓΓΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΡΕ...Η ΒΑΣΙΛΩ??:rotflmao: :rotflmao: :lol:


Αν ο ανθρωπος ειναι αγραμματος .... :sick:

Κριμα οι τοσες ποιητικες συλλογες .... :(


:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

DUKASII
15/12/2004, 10:22
ΡΕ ΜΠΑΡΜΠΑ...ΘΕΛΩ :p ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΛΙΓΑ ...ΛΟΓΙΑ....

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΕΡΑ....ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΕΡΟΞΕΚΟΥΤΗ ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ, ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ ΠΟΥ ΚΑΒΑΛΑΕΙ...ΣΤΗ ΚΑΝΤΙΝΑ ΣΤΙΣ 2 ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΚΕΙ!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
15/12/2004, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΡΕ ΜΠΑΡΜΠΑ...ΘΕΛΩ :p ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΛΙΓΑ ...ΛΟΓΙΑ....

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΕΡΑ....ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΕΡΟΞΕΚΟΥΤΗ ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ, ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ ΠΟΥ ΚΑΒΑΛΑΕΙ...ΣΤΗ ΚΑΝΤΙΝΑ ΣΤΙΣ 2 ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΚΕΙ!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ρε συ Duka, δεν ειπαμε κομμενες οι μαλακιες ??? :(


























Που ειναι η γαμημενη η Καντινα ???

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

periklisk
15/12/2004, 10:29
Άντε ρε κάντε μου τη χάρη με τα κλαστήρια σας και οι τρεις!:D :wave2:

:lol:

Μικρή Λουλού
15/12/2004, 10:31
ΡΕ ΠΑΠΑΡΟΜΠΙΜΠΙΚΟ...
ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΡΕ ΚΑΜΠΙΑ,ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΔΥΟ ΑΙΩΝΕΣ ΖΩΗΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ΔΕ Θ'ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΙΕΣΗ !!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
15/12/2004, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Άντε ρε κάντε μου τη χάρη με τα κλαστήρια σας και οι τρεις!:D :wave2:

:lol:



ΠΕΡΙΚΛΑΚΟ ΕΣΥ ΕΛΑ ΣΤΙΣ 2.30 ΝΑ ΚΡΥΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ..:D :D





ΝΕΧΤ !!!!:lol: :lol: :lol:

crs-k
15/12/2004, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Άντε ρε κάντε μου τη χάρη με τα κλαστήρια σας και οι τρεις!:D :wave2:

:lol:

Περικλακο ??? :(
Τι κανεις παληκαρι μου ???
Ελα απο το γραφειο μια βολτα.
Στα Μελισσια δουλευω.
Ελα να παμε μια βολτα στην Πεντελη απο πανω..
Ελα καλομ' ...
Ελα συ ...








































Και θα σου εξηγησω που θα το βαλεις τον ντενεκε σου μετα !!!

:lol: :rotflmao: :bawl: :lol:

GyPsy
15/12/2004, 10:36
Εγω μπορω να κανω την διαδρομη
στα λιμανακια ακτοπλοοικος...
Με το καραβι μου?:D :lol: :lol: :rotflmao: :bigcry: :lol:

periklisk
15/12/2004, 10:37
Κοίτα να δεις που τσαμπουκαλεύονται και οι πουρέιντζερςςςς!!!!

Ουστ!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχααααααα

periklisk
15/12/2004, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Εγω μπορω να κανω την διαδρομη
στα λιμανακια ακτοπλοοικος...
Με το καραβι μου?:D :lol: :lol: :rotflmao: :bigcry: :lol:

Κώστα σήμερα το πρωί ερχόμενος στην εργασία μου είδα ένα ΧΧ σαν το δικό σου με μπαγκαζιέρα!!!!:eek:

ακόμα γελάω.......:lol: τι μαλάκας..... λατέρνα το έκανε το ΧΧ

crs-k
15/12/2004, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Κοίτα να δεις που τσαμπουκαλεύονται και οι πουρέιντζερςςςς!!!!
Ουστ!!!!!!
αχαχαχαχαχαχαχαχααααααα

Προσπαθω να αγιασω αλλα ΔΕΝ μπορω!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

GyPsy
15/12/2004, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Κώστα σήμερα το πρωί ερχόμενος στην εργασία μου είδα ένα ΧΧ σαν το δικό σου με μπαγκαζιέρα!!!!:eek:

ακόμα γελάω.......:lol: τι μαλάκας..... λατέρνα το έκανε το ΧΧ
Ελα ντε σα να βλεπεις Maserati με τρειλερ...:lol: :lol: :rotflmao:

periklisk
15/12/2004, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Προσπαθω να αγιασω αλλα ΔΕΝ μπορω!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

Εύκολο είναι! Πούλα το μπρίκι και πάρε κανα μίξερ! ποιο χρήσιμο θα είναι!

αχαχαχααααααα



Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Ελα ντε σα να βλεπεις Maserati με τρειλερ...:lol: :lol: :rotflmao:

Άσε που έχω μια υποψία πως έχει κανει και τρύπες στα πλαστικά κλπ της ουράς για να βάλει τη βάση:bigcry:

:lol:

crs-k
15/12/2004, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Εύκολο είναι! Πούλα το μπρίκι και πάρε κανα μίξερ! ποιο χρήσιμο θα είναι!


Κοιτα τι τραβαω ο ανθρωπος ...

Ελα 'συ καλομ' να σ' φτιασω ενα τσαγακι με το μπρικι μου ...



:lol: :rotflmao: :lol:

Julius
15/12/2004, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
''ενοχλητικέ'' εγώ το μόνο κακό που είδα σε ολη την ιστορία.....

είναι ο κίνδυνος που βάζεις τον εαυτό σου....σε αυτή την ηλικία..

και με μια οικογένεια πίσω να σε περιμένει μαζί με τις υποχρεώσεις τους και τις ανάγκες ...μιας ολόκληρης ζωής!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ!
:beer: :rolleyes:



ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!! Μαθήματα ασφαλούς οδήγησης από τον DukasII

Πρόγραμμα μαθημάτων :

Level 1, προσπέραση από δεξιά σε ταξί που ετοιμάζετε να αποβιβάσει και nak-nak στην πλάτη του δύστυχου επιβάτη που μόλις αποβιβάστηκε

Level 2, κίνηση σε πεζοδρόμιο, πώς να στρίβετε με περισσότερα χωρίς φρένα (χαλασμένες δαγκάνες) στο πλακόστρωτο, τεχνικές εξουδετέρωσης πεζών σε πεζόδρομους.

Level 3, πως διακρίνουμε την πιο φουσκωμένη τσάντα για βούτηγμα, τεχνικές βουτήγματος, πρακτική στην πίστα (Πεζόδρομος Ερμού απόγευμα πέμπτης)


:wave2:

periklisk
15/12/2004, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Κοιτα τι τραβαω ο ανθρωπος ...

Ελα 'συ καλομ' να σ' φτιασω ενα τσαγακι με το μπρικι μου ...



:lol: :rotflmao: :lol:

Δεν ασχολούμαι με μπρίκια!:lol:

DUKASII
15/12/2004, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!!! Μαθήματα ασφαλούς οδήγησης από τον DukasII

Πρόγραμμα μαθημάτων :

Level 1, προσπέραση από δεξιά σε ταξί που ετοιμάζετε να αποβιβάσει και nak-nak στην πλάτη του δύστυχου επιβάτη που μόλις αποβιβάστηκε

Level 2, κίνηση σε πεζοδρόμιο, πώς να στρίβετε με περισσότερα χωρίς φρένα (χαλασμένες δαγκάνες) στο πλακόστρωτο, τεχνικές εξουδετέρωσης πεζών σε πεζόδρομους.

Level 3, πως διακρίνουμε την πιο φουσκωμένη τσάντα για βούτηγμα, τεχνικές βουτήγματος, πρακτική στην πίστα (Πεζόδρομος Ερμού απόγευμα πέμπτης)


:wave2:

ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ...ΟΤΙ ΛΕΜΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΝΟΜΙΖΩ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wacko: :alien:

crs-k
15/12/2004, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΜΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ...ΟΤΙ ΛΕΜΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΝΟΜΙΖΩ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wacko: :alien:

Το 'χω ξαναπει εγω, οτι υπαρχουν ρουφιανοι εδω μεσα ... :mad:


:lol: :rotflmao: :lol:

sniper
15/12/2004, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
................

Ειναι μια απολογια, προς ολους οσους ενοχλησα εδω μεσα, ειτε με την συμπεριφορα μου στον δρομο, ειτε με τα γραφομενα μου.)

............




Δεν είναι θέμα απολογίας ρε Χρήστε...

Είναι θέμα ασφάλειας και το πως ευχαριστιέται το ό,τι κάνει ο καθένας....

Ο Σπυλάκος κάνει και τέτοια;;;;;; Τςτςτςτςτςτςτς
Πάνω από το ταξί περνάρε Σπύρεεεεεεε :lol:

Πέρι.... Να το προσέξεις λιγάκι... διαβάζω ότι στον ΑφροΚαΤεΜά του αρέσει να βλέπει κολαράκια (λες γι αυτό να πηγαίνει τόσο μα τόσο αργά; ) :lol:

Άντε και θα σας κεράσω κάτι στον τερματισμό..... μαζί με τον Γύφτο και το ακτοπλοϊκό του :)
:wave2:

periklisk
15/12/2004, 11:42
AXAXAXAAAAA Νίκο! Παίζει τσίγκινο με ειδική θωράκιση και anti-piercing technology mothafucka:eyepop:

:lol:

idi
15/12/2004, 11:45
Η σιωπη μου προς απαντηση σας πουρα ολοι σας, κωλόγεροι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
15/12/2004, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

Δεν είναι θέμα απολογίας ρε Χρήστε...
............... :wave2:


Αισθανθηκα οτι μπορει να "παρασυρω" κοσμο σε πραγματα, που ενω εγω βλεπω οτι ειναι μαλακιες, τα θεωρησει για σωστα ή "μαγκια"!

Και αυτο ειναι κατι που ΔΕΝ το θελω, μιας και θεωρω οτι οι πιο μεγαλοι ή/και οι πιο εμπειροι πρεπει να "διδασκουν" το σωστο και οχι να καυχιωνται για τυχον μαλακιες και να παρασερνουν με αυτον τον τροπο ...

Μικρή Λουλού
15/12/2004, 11:48
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k

crs-k
15/12/2004, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Η σιωπη μου προς απαντηση σας πουρα ολοι σας, κωλόγεροι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σου 'χει λαχει?
Σου 'χει λαχει?
Να σε κυνηγαν οι βλαχοι ?

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

crs-k
15/12/2004, 14:59
.

crs-k
15/12/2004, 15:39
Δεν ξερω γιατι αλλα δεν μπορουσα να τα διαγραψω εντελως ... :(

Μικρή Λουλού
15/12/2004, 15:56
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k

Μικρή Λουλού
15/12/2004, 16:00
ρε σταθη,τζουλιε,η οποιος ευκαιρει..ας παρει παρακαλω την τελευταια μου απαντηση απο το "τελικα..αξιζει η μαλακια" και να το βαλει εδω,γιατι για εδω πηγαινε και εκει φαινεται σαν να απανταω μετα απο 4 μπυρες.. :lol: :lol:

hornet
15/12/2004, 16:00
οκ ρε χρηστε αφου το παιρνεις ετσι θα κανω κατι πιο δραστικο ακομα...!!!

Βασικα δεν θα ξανασχοληθω κακως το εκανα..εχεις απολυτο δικιο ζητω συγγνωμη οποτε και εγω αποσυρω ολα τα ποστ μου και ετσι νομιζω οτι ολοι θα ειμαστε καλυτερα!


............................

hornet
15/12/2004, 16:04
Dirtymoto εγραψε:
ΟΤΙ ΤΣΙΜΠΗΣΑ,ΑΥΤΟ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ..

ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΒΟΛΤΕΣ,ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ..
ΟΤΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙΣ,ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ,ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΜΠΑΡΙΖΑ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ..

ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ,ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ,ΔΕΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ "ΨΑΡΕΥΕΙΣ" ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΠΟΣΑ ΑΠΙΔΙΑ ΒΑΖΕΙ Ο ΣΑΚΚΟΣ...
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ,ΤΟ ΛΕΩ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ.
ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΡΩΓΑΜΕ ΣΤΟ ΣΤΟΡΚ ΚΑΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝΕ "ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΔΙ","ΩΡΑΙΑ Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΗΣΗ", "ΤΣΙΧΛΑ Η ΑΣΦΑΛΤΟΣ ΣΗΜΕΡΑ"...Κ.Λ.Π. ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑΡΤ ΕΙΔΙΚΗΣ...
ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΒΑΛΟΙ,ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΠΙΣΩ,ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ...
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΑ ΜΟΝΑ ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΥΓΕΙΑΣ..

ΤΙ ΝΑ ΛΕΩ ΤΩΡΑ..

Μικρή Λουλού
15/12/2004, 16:06
ΣΤΑΘΗ ΔΙΑΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ....:( :( :(

GyPsy
15/12/2004, 16:08
Ε...ΧΡΗΣΤΟ...



































ΑΕΙ Γ@ΜΗΣ'
























ΠΟΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕΣ ΚΙ'ΟΛΑΣ!!!!!




























Sorry,σ'αγαπαω,σ'εκτιμω αλλα τα'θελες τα πουστρηληκια σου...

DUKASII
15/12/2004, 16:13
εγω οτι εσας τους αρχαιους μηχανοβιους...ειναι να σας μαζεψω σε ενα σπιτι με καμερες [μεγαλος αδελφος] και να σας βλεπουμε εμεις οι νεωτεροι...:eyepop: :eyepop: :rotflmao: :lol: :sad: :ninja: :eyepop:



μπας και καταλαβουμε τι μας περιμενει αργοτερα!!

ΤΥΡΑΝΟΣΑΥΡΟΙ!!!!:lol: :lol: :bawl:

crs-k
15/12/2004, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
οκ ρε χρηστε αφου το παιρνεις ετσι θα κανω κατι πιο δραστικο ακομα...!!!

Βασικα δεν θα ξανασχοληθω κακως το εκανα..εχεις απολυτο δικιο ζητω συγγνωμη οποτε και εγω αποσυρω ολα τα ποστ μου και ετσι νομιζω οτι ολοι θα ειμαστε καλυτερα!

............................


Ακολουθοντας αποσυρω κι εγω τα ποστς.

Κριμα ομως γιατι σε ολο το υπολοιπο (εκτος απο την "ειρωνια") ειχες απολυτο δικιο ... :(

free rider
15/12/2004, 16:19
TI EGINE RE KORITSIA TI EXASA ME THN GKAMODOYLIAAAA

MAYRI ZOI POY KANOYME.....

GyPsy
15/12/2004, 16:21
Λοιπον εγω ψηφιζω ο Χρηστος να ΜΑΣ κερασει ολους
οσους ειμασταν κατω(+ τους Road Runners)
μπυρες και κοψιδια για να τελειωνει αυτη η μαλακια...

Σιγα μην τη γλυτωσει μ'ενα μπανγκ!!!:hypnotize :eyepop:

crs-k
15/12/2004, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
TI EGINE RE KORITSIA TI EXASA ME THN GKAMODOYLIAAAA

MAYRI ZOI POY KANOYME.....

Τιποτα!

Κοιμησου εσυ!

:lol: :rotflmao: :lol:

crs-k
15/12/2004, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Λοιπον εγω ψηφιζω ο Χρηστος να ΜΑΣ κερασει ολους
οσους ειμασταν κατω(+ τους Road Runners)
μπυρες και κοψιδια για να τελειωνει αυτη η μαλακια...

Εγω προτεινω να βαλουμε το τραπεζι στοιχημα!

:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
15/12/2004, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Τιποτα!

Κοιμησου εσυ!

:lol: :rotflmao: :lol:

ΣΕ ΠΟΙΌΝ ΕΊΠΕς ΡΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΊ?????



:mad:

GyPsy
15/12/2004, 16:26
Ωραια...θα βαλουμε το τραπεζι στοιχημα (μονο το επιπλο)

και εχουμε καβαντζαρει το περιεχομενο κερασμα απο σενα...

free rider
15/12/2004, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ΣΕ ΠΟΙΌΝ ΕΊΠΕς ΡΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΊ?????



:mad:

Τι λένε μωρέ οτι ο τρόπος οδήγησης σου ρε Χρήστε είναι επικύνδινος και οτι θα σκο΄τωσεις κανένα αν δεν σκοτωθείς με τις μαλα@@@ς που κάνεις στο δρόμο....???

ναι ρε ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω....

:yuck:

crs-k
15/12/2004, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Ωραια...θα βαλουμε το τραπεζι στοιχημα (μονο το επιπλο)

και εχουμε καβαντζαρει το περιεχομενο κερασμα απο σενα...

Το λεω επειδη παντα χανω στα τραπεζοστοιχηματα ...

:lol: :rotflmao: :lol:


Εγω λεω 17 !!! , κανας αλλος ???

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

crs-k
15/12/2004, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Τι λένε μωρέ οτι ο τρόπος οδήγησης σου ρε Χρήστε είναι επικύνδινος και οτι θα σκο΄τωσεις κανένα αν δεν σκοτωθείς με τις μαλα@@@ς που κάνεις στο δρόμο....???

ναι ρε ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω....

:yuck:

Ξεχασε το!

Αλλου ηταν το θεμα ...

free rider
15/12/2004, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ξεχασε το!

Αλλου ηταν το θεμα ...

Ρε πού@@τη μου συνεχεία είμαι εκτός θέματος σήμερα ,
Δίκιο είχε ο κάφρο που έλεγε δεν συντονίζομαι με τίποτα....

Λοιπόν το θέμα είναι ότι είσαι μια μουστόγρια και ξεροκέφαλη....και δεν ακούς κανέναν....
Τώρα κάτι για φαΐ άκουσα και εκεί βρίσκεται το ενδιαφέρον......

Δεν μπορεί τώρα το πέτυχα....


:rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
15/12/2004, 16:59
...
:(

crs-k
15/12/2004, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ,ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ..

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ....

:(

:eek: :eek: :eek:

Εχεις φερει και πηρουνια, οδοντογλυφιδες, κατιτις αιχμηρο τελος παντων ???

:lol: :rotflmao: :lol:

Μικρή Λουλού
15/12/2004, 17:42
ΑΣ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ...

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟ..
ΚΙ ΑΣ ΕΙΣΑΙ ΜΑΚΡΥΑ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΕΑ ΜΟΥ..
ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΗΣΟΥΝ ΕΔΩ ΜΑΖΙ "ΜΑΣ",ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ..
ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ,ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ...ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΙΑ..ΑΚΟΜΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΖΟΥΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥ ΘΑ ΑΝΗΚΕΙ Η ΚΑΡΩ ΣΗΜΑΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ..
ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ¨"ΜΑΣ" ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΑΜΑΤΗ ΑΣΦΑΛΤΟ ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΠΟΛΗ..
ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΠΑΡΙΕΡΕΣ 2 ΕΝΤΕΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ FJ,ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΓΕ ΚΑΙ Ο ΙΗΣΟΥΣ ΚΑΙ "ΜΑΣ" ΛΥΠΗΘΗΚΕ..
ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΗ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΜΟΤ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΓΑΜΕ ΤΑ ΙΧΝΗ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ,ΑΦΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΟΛΟΙ..
ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΙΣΩ "ΜΑΣ",ΓΙΑ ΝΑ'ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΟΣΜΟ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ "ΜΑΣ"...
ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΟΝ ΑΝΑΙΔΗ ΠΟΥ ΘΑ "ΜΑΣ" ΣΧΟΛΙΑΖΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ "ΜΑΣ" ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΗΣ ΛΕΜΟΤ..
ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ,ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΑΝΕ ΤΑ ΚΑΡΤΕΡ "ΜΑΣ"...
ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΨΑΧΝΑΜΕ ΤΑ ΠΛΗΣΙΕΣΤΕΡΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΓΙΑ "ΜΑΣ" Η ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ "ΜΑΣ"...
ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΑ,ΜΕ ΒΛΕΜΜΑ ΧΑΜΗΛΟ,ΑΠΛΑΝΕΣ,ΕΝΟΧΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΑΝΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ...
ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΟΤΑΝ "ΕΣΥ" ΕΛΕΙΨΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ "ΜΑΣ"...

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ...
ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ....ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ "ΜΑΣ" ΑΦΗΣΕΣ...
ΕΧΩ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ,ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΑ "ΜΑΣ" ΣΚΕΦΤΩ..

ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
FJ 1200
1994

ENAΣ,ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΚΟΜΑ,ΔΙΚΟΣ "ΜΑΣ" ΑΝΘΡΩΠΟΣ...

crs-k
15/12/2004, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΑΣ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ...

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟ..

................

ENAΣ,ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΚΟΜΑ,ΔΙΚΟΣ "ΜΑΣ" ΑΝΘΡΩΠΟΣ...


Τωρα γιατι μας ριχνεις μεσα στην "μαυρη" ρε Νασουλ' ? :( :sad:

Μικρή Λουλού
15/12/2004, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Τωρα γιατι μας ριχνεις μεσα στην "μαυρη" ρε Νασουλ' ? :( :sad:



ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΣΤΕΛΙΟΣ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣΩ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΘΕΛΩ...(11)
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΑΠΩΛΕΙΑ,ΔΩΣΑΝΕ "ΚΕΡΔΟΣ" ΣΕ ΜΕΝΑ..
ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ... ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ "ΒΗΜΑ" ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΣΗΜΕΡΑ...
ΚΙ ΑΣ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ...


Ο ΒΑΡΝΑΛΗΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΤΥΧΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...
"ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΩ ΣΠΟΡΑ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ..
Ο ΠΛΑΣΤΟΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΝΙΑΣ ΖΩΗΣ..
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΕΚΝΟ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ,
ΚΙ ΩΡΙΜΟ ΤΕΚΝΟ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ..."

crs-k
15/12/2004, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΣΤΕΛΙΟΣ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣΩ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΘΕΛΩ...
................


Τα ξερουμε ρε Θαναση δυστυχως ...

Βεβαια καλα κανεις και τα θυμιζεις για να τ' ακουν και καποιοι νεοτεροι, που πιθανον (ευτυχως) δεν εχουν χασει καποιους φιλους και νομιζουν οτι ετσι θα ειναι παντα (μακαρι βεβαια)!

Αλλα βεβαια δυστυχως ή ευτυχως η ζωη δεν σταματαει ...
Δεν πρεπει να βαζει απο κατω ...
Θα μας πνιξει ...
Πρεπει μονο να μας διδασκει !

gtsiros
15/12/2004, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin (...)
αλλα δυσκολα θα βρουν τα στοιχεια του αυτοκινητου


Alla ton patera mou pou odhga 35 xronia kai exei mhdenisei 2 konter mexri twra se 3 diaforetika ama3ia kai den exei xtuphsei pote kai pou8ena, ton grapsane epeidh se dromo me orio 80 phge me 90.

malista.

egw lew na tous agnooume otan mas kanoun shma na stamathsoume.

ama to kanoume oloi mas, 8a stamathsoun tis malakies.

p.s.:analogo peristatiko mou eixe tuxei kai emena, sta teleutaia diodia a8hna-xalkida, kapou stis 2 to prwi, eida forthgo sto reuma mou na paei anapoda.


pou zoume re?

kalutera sthn ollandia, estw kai an pantreuontai kai antres meta3u tous.

Μικρή Λουλού
15/12/2004, 18:23
Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΟΤΕ..
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ,ΕΙΝΑΙ Ο ΛΙΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ,ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΔΟΞΑ...
ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΧΡΟΝΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ...

ΚΙ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΛΑ...ΑΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ Ο ΣΤΑΘΗΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕ,ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΕΓΩΙΣΤΙΚΑ,ΚΙ ΑΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΟΙΑ ΜΑΣ...

ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...
ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..
ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..

Μικρή Λουλού
15/12/2004, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Alla ton patera mou pou odhga 35 xronia kai exei mhdenisei 2 konter mexri twra se 3 diaforetika ama3ia kai den exei xtuphsei pote kai pou8ena, ton grapsane epeidh se dromo me orio 80 phge me 90.

malista.

egw lew na tous agnooume otan mas kanoun shma na stamathsoume.

ama to kanoume oloi mas, 8a stamathsoun tis malakies.

p.s.:analogo peristatiko mou eixe tuxei kai emena, sta teleutaia diodia a8hna-xalkida, kapou stis 2 to prwi, eida forthgo sto reuma mou na paei anapoda.


pou zoume re?

kalutera sthn ollandia, estw kai an pantreuontai kai antres meta3u tous.



ΡΕ ΤΣΙΡΟ..:uplate::uplate: :uplate: :uplate: :uplate:
WHAT THE FUCK IS GOING ON..???:uplate: :uplate: :uplate:
ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΣΤΑΦ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ !!!:lol: :lol: :lol:

crs-k
15/12/2004, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
.................
ΚΙ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΛΑ...ΑΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ Ο ΣΤΑΘΗΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕ,ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΕΓΩΙΣΤΙΚΑ,ΚΙ ΑΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΟΙΑ ΜΑΣ...

ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...
ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..
ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..


Κι εγω στεναχωρηθηκα, που εσβησε ολο το ποστ του ο Σταθης, που πραγματικα τον εκτιμω και το ξερει.

Δεν "τσαμπουκαλευτηκα" πουθενα, απλως ειπα οτι με περεξηγησαν ...

Θα 'θελα μαλιστα και εσυ και ο Γυφτος να σβησετε απο τα ποστς σας το κειμενο μου της "παραθεσης" για να μην υπαρχει κανενα ιχνος αυτης της ηλιθιας παρεξηγησης.

crs-k
15/12/2004, 19:12
Αλλαξα και την επιμαχη φραση στο ποστ ...
Ειναι κριμα ενα τοσο ομορφο ποστ να χαλασει απο παρεξηγησεις ... :(

free rider
15/12/2004, 19:39
ΑΧΑΜΠΟΥΧΟΥΧΟΥΧΟΧΟΥ.....

:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΡΕΜΑΛΙΑ.......!!!!

GyPsy
16/12/2004, 09:12
Κουφαλες κωλογριες εγω δεν αποσυρω κανενα ποστ....

Ξερω γιατι το κανετε...

Δεν θελετε να σας φτασω στα ποστ...:p :p

crs-k
16/12/2004, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Κουφαλες κωλογριες εγω δεν αποσυρω κανενα ποστ....

Ξερω γιατι το κανετε...

Δεν θελετε να σας φτασω στα ποστ...:p :p


Δεν ειπα να αποσυρεις, απλα να διαγραψεις το κειμενο μου, που παραθετεις.
Ετσι κι αλλιως και να σβησεις ΔΕΝ μειωνεται ο αριθμος των μυνηματων σου ... :lol:

KaTaNaS
16/12/2004, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Εγώ πάντως επείδη ήμουν στη φάση Νίκος - Χρήστος έχω να πω πως πήγαινα μόνος μου μακρυά από τα "γκρουπάκια" για να μη με ενοχλεί κανείς και να μην ενοχλώ κανέναν.






h pio swsth kinhsh Peri, gia na eimaste oloi sigouroi