PDA

View Full Version : mio gps pda a701



alex-vstrom
24/03/2008, 17:24
Έχω ένα mio gps pda a701 αλλά το πρόβλημα είναι ότι βγάζεις τις οδούς πόλης γενικά διεύθυνση σε λατινικού χαρακτήρες ενώ όλα τα αλλά είναι στα ελληνικά υπάρχει τρόπος να τους γραφώ στα ελληνικά αλλά και στην οθόνη να είναι με ελληνικούς χαρακτήρες :wave2:

TassosK
24/03/2008, 18:16
φιλε εχω 1 mio c220 πας στο εικονιδιο με το σπιτακι κ πατας εκεινο το κουμπι με τα εργαλεια πας εκει με τις σημαιες και διαλεγεις γλωσσα. τωρα στο δικο σου δν ξερω κ το δικο μου σπανια το δουλευω

Tigas
24/03/2008, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από alex-vstrom
Έχω ένα mio gps pda a701 αλλά το πρόβλημα είναι ότι βγάζεις τις οδούς πόλης γενικά διεύθυνση σε λατινικού χαρακτήρες ενώ όλα τα αλλά είναι στα ελληνικά υπάρχει τρόπος να τους γραφώ στα ελληνικά αλλά και στην οθόνη να είναι με ελληνικούς χαρακτήρες :wave2:

ποιο πρόγραμμα έχεις, το mio map ή το destinator ?

caesarsk
24/03/2008, 19:37
Να επιλέξεις τον χάρτη με τους Ελληνικούς χαρακτήρες (αν τον έχεις εγκατεστημένο)...Θεωρόντας πάντα ότι έχει το Destinator σαν πρόγραμμα...

Αν παίζει κάτι άλλο τότε στείλε πμ.

alex-vstrom
26/03/2008, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
Να επιλέξεις τον χάρτη με τους Ελληνικούς χαρακτήρες (αν τον έχεις εγκατεστημένο)...Θεωρόντας πάντα ότι έχει το Destinator σαν πρόγραμμα...

Αν παίζει κάτι άλλο τότε στείλε πμ.

σαν προγραμμα εχω το Destinator ολα τα εχει στα ελληνικα εκτος απο τον χαρτι

caesarsk
26/03/2008, 16:07
Στην επιλογή χάρτη μπορείς να μου πεις τι γράφει για τον ενεργοποιημενο χάρτη σου??