PDA

View Full Version : παει το παπλωμα...του χρονου παλι...



Sophitsa
14/12/2004, 19:40
να πω και εγω τον πονο μου τον πονο μου να κλααααψω.....

για διπλωμα εγω εδινα και διπλωμα δεν ειδα.......

την σκρο#$%^α την που#$%^να , να μην μπορω να βρισω...
μα ουτε εδω μπορω γιατι το ποστ μου δεν θα ξαναδω.......


τι να σας πω παιδια
δεν ξερω 'γω αν φταιω δεν ξερω τι να πω

Το μονο που με καιει τα 200 ευροπουλα που φυγαν απο την
τσεπη.....

Έδινα που λέτε σήμερα για δίπλωμα αυτοκινήτου...
Πήγαινα ωραία και καλά, σταματώντας σε όλα τα ΣΤΟΠ, παραχωρώντας την προτεραιότητα σε κάθε λαλάκα που ερχόταν γκαζωμένος από δεξιά, κοκαλώνοντας το αμάξι μέσα στη μέση του δρόμου εξαιτίας κάποιου πεζού-φονιά (τελικά αυτοί είναι πολύ επικίνδυνοι!) κλπ, κλπ, κλπ

Σε κάποια φάση φτάνω σε ένα ΣΤΟΠ, σταματάω κανονικά και μου λέει η μαντάμ που καθόταν πίσω να πάρω θέση για γωνία δεξιά. Την κάνω τη γωνία (είναι το μεγάλο άγχος κάθε μαθητευόμενου οδηγού) πολύ καλά και αφού όλα είναι εντάξει μου λέει να στρίψω αριστερά. Η απόσταση που είχα σταματήσει από τη νοητή μπλα μπαλ μπλα γραμμή του πεζοδρομίου είναι 0,5, το πολύ 1 μέτρο.
Ξεκινάω, και με την ιλιγγιώδη ταχύτητα που είχα αναπτύξει μέσα στο 0,5 μέτρο (1χλμ/ώρα δηλαδή) και κοιτώντας δεξιά, αριστερά, πίσω και μπροστα-όλα ταυτόχρονα (σαν την κοπέλα στον Εξορκιστή ένα πράγμα), τι γυρνάει και μου λέει:

Το ΣΤΟΠ το είδατε??????!!!!!:hypnotize

Και εγώ το ΖΩΟΟ αντί να της πω της μαντάμ ότι από σταση ξεκίνησα, τι να σταματήσω (το σταματημένο???), την κοιτάω με ματια όλο απορία και με μια φωνή μέσα μου να επαναλαμβάνει συνέχεια: κόπηκες, κόπηκες, κόπηκες,κόπηκες τη ρώτησα: ΠΟΙΟ ΣΤΟΠ????:eyepop: :eyepop: :uplate:

Όπως καταλάβατε, τη φωνη που άκουγα μέσα μου, την άκουσα πλέον και έξω μου.
Ραντεβού στις 10 Γενάρη.

Και κάτι απλά για την ιστορία: η μαντάμ του πίσω καθίσματος έχει δίπλωμα (αλήθεια, πως το πήρε???) και δεν οδηγεί αυτοκίνητο (γιατί???)


Αχχχχχχχχ, τα είπα!!!!:mad: :mad:

gtsiros
15/12/2004, 16:32
ekmek

n1k3man
15/12/2004, 17:47
pagwto

adam_tsouk
15/12/2004, 18:18
:mad: :mad: :mad:


no coments.....


:mad: :mad: :mad:




δυστυχώς....... για σε και όλα τα θύματα.... Πλήρωσες; Δεν πλήρωσες..... Καλά να πάθεις! Εγώ για να μην θέλω ούτε να το σκεφτώ το λάδωμα έδωσα επίσης 2........!!!

gtsiros
15/12/2004, 18:19
oxi oxi.

ekmek= E, Kapoia Malakia Exeis Kanei

n1k3man
15/12/2004, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
δυστυχώς....... για σε και όλα τα θύματα.... Πλήρωσες; Δεν πλήρωσες..... Καλά να πάθεις! [/B]

den einai lisi to ladwma sta ka8armata! egw to pira xwris ladia kai me tin 1i. aplws xreiazetai sugkentrwsi tin wra tis e3etasis gia na ta kaneis ola opws ta 8eloun ta tsoglania..

to spiti kai to roz kwloxarto tous mesa!

sotpag
15/12/2004, 23:56
αν ειχα λεφτα για πεταμα και μπορουσα θα εδινα παλι για διπλωμα και θα τους εκανα τετοια πλακα που δεν θα ξαναμπαιναν σε αυτοκινητο.......

αλλα δεν φταινε αυτοι......αμεσα αλλα τα βοδια που εχουν βγαλει τους κανονισμους......
αλλα υπαρχουν και χειροτερα....

KaTaNaS
16/12/2004, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
θα εδινα παλι για διπλωμα και θα τους εκανα τετοια πλακα που δεν θα ξαναμπαιναν σε αυτοκινητο.......




to xreiazontai ayto kapoioi, kai dysthxws oxi ligoi. na tous deis sto pisw kathisma koulouriasmenous kai agkaliasmenous na parakalane na stamathseis ta anapoda kai se kathe xeirofreno na kopanane kai ta kafalia tous sta tzamia oi palianthrwpoi.


epitelous pote tha mpei mia tajh.

me ta ladwmata.


oloi etsi skeftontai pleon, akoma kai oi kalyteroi, akoun tous pousthdes tous daskalous (allh fara apo ekei) kai dinoun katitis parapanw gia na einai sigouroi.

kai sto telos ta moirazontai ejetastes kai daskaloi.

kai akomh enas asxetos anamesa mas!

adam_tsouk
16/12/2004, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
den einai lisi to ladwma sta ka8armata! egw to pira xwris ladia kai me tin 1i. aplws xreiazetai sugkentrwsi tin wra tis e3etasis gia na ta kaneis ola opws ta 8eloun ta tsoglania..

to spiti kai to roz kwloxarto tous mesa!


Δεν είπα ότι είναι λύση το λάδωμα αλλά μόνο έτσι είσαι σίγουρος.
Και εγώ συγκεντρωμένος ήμουν και τρελά ξεψάρωτος γιατί οδηγούσα χρόνια. Απλά στράβωσα και έκανα προσπέραση σε δρόμο 2πλης και με αυτοκίνητο στο αντίθετο!!! :rotflmao:
Πειράζει;:rotflmao: :rotflmao:

zoropatra
18/12/2004, 19:14
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ:rotflmao: :rotflmao: !!!!!!ΑΠΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ........:eyepop: ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗ!!!!!ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗ:winka: ?ΤΙ ΤΑ ΘΕΣ ΤΑ ΚΟΤΕΤΣΙΑ?ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΟΦΙΤΣΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ!!!!!!:lol::bawl: :lol: :bawl:

zoro made in patras