PDA

View Full Version : Πειρατεία λεωφορείου των ΚΤΕΛ !!



Σελίδες : [1] 2

DUKASII
15/12/2004, 08:35
...

THEOD
15/12/2004, 11:35
Μα καλά τόσο μαλάκες είναι αυτοί που το κάνανε ?
Αφού είναι σίγουρο ότι αν τελικά τραβήξουν το σκοινί θα καταλήξουν με κάποια σφαίρα στο κεφάλι....Ηλίθιοι ή πολύ απελπισμένοι πρέπει να είναι...
Τουλάχιστον να μην πάρουν και κανένα αθώο στον λαιμό τους...


Πάλι πάρτυ θα στήσουν τα κανάλια !!!

crs-k
15/12/2004, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
..............
Πάλι πάρτυ θα στήσουν τα κανάλια !!!

Εχουν στησει απο τις 6 το πρωι! :(

Διαλογος Παπαδακη με τον ηλιθιορεπορτερ του ΑΝΤ1:

Π: ... φυσικα δεν θα ενημερωνουμε για τις κινησεις της Αστυνομιας για να μπορει να κανει την δουλεια της σωστα.

Ρ: Ναι, Γιωργο ... ΜΟΛΙΣ βλεπω μια ομαδα της Αστυνομιας να πλησιαζει το Λεωφορεια απο πισω αριστερα! ...


:lol: :rotflmao: :lol:


Μιλαμε ειναι ηλιθιοι οι ανθρωποι ... :sick:

free rider
15/12/2004, 12:51
Δεν ξέρω αλλά αυτά τα φαινόμενα είναι ανησυχητικά….σκεφτείτε να δούμε την Ελλαδίτσα να γίνεται Αμερική και να φοβόμαστε να βγούμε έξω στο δρόμο μήπως και τρελαθεί κανένας και αρχίσει και ρίχνει με κανένα πολυβόλο…
Όλο για δράκους ακούω τώρα τελευταία, εγκλήματα και δεν συμμαζεύεται…

Μήπως η κοινωνία μας φθίνει και οδεύει προς την οικονομική και κοινωνική εξαθλίωση….
Τι πιο απτό παράδειγμα που έχω να σας πω είναι το επίπεδο των μαθητών σε σχολεία της δημόσιας εκπαίδευσης…..χάλια μαύρα…

Και όλα αυτά προς χαρά των απανταχού τελεορασιοεισαγγελάτων….

Τι κάνει κανείς για να βγάλει το ψωμί του….

Κανένας
15/12/2004, 23:52
ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΣΤΗΡΙΟΥ
τα αλβανα παρεδόθησαν
Ο ΕΝΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΑΤΑΔΙΚΟΣ, ΠΟΥ ΑΠΕΔΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ,
ΠΟΥ ΑΝΟΙΚΟΔΟΜΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ

Κανένας
15/12/2004, 23:53
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΤΟ ΟΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΩΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΣ, ΟΠΩΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΡΑΤΟΥΝ ΟΜΗΡΟΥΣ- ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΟΡΟΛΟΓΙΑ

THEOD
16/12/2004, 06:39
Ούτε τρομοκράτες, ούτε πειρατές, καραμπινάτοι ΜΑΛΑΚΕΣ ήτανε...

Από την πρώτη στιγμή που ο οδηγός έφυγε με τα κλειδιά το πράγμα είχε τελειώσει. Απλά άργησαν να το καταλάβουν.
Έμενε μόνο να διαλέξουν αν θα βγούν από μέσα ζωντανοί ή νεκροί. Δεν υπήρχε καμμιά περίπτωση να πάρουν λύτρα ή να τους δοθεί αεροπλάνο ή και εγώ δεν ξέρω τι άλλο.
Ευτυχώς το έντσικτο της επιβίωσης αποδείχθηκε ισχυρότερο από την ηλιθιότητά τους...

KaTaNaS
16/12/2004, 08:16
olh h douleia egine apo ton odhgo tou lewforeiou.

ajios sygxarhthriwn kai eyshmwn, tous kathilwse prin katalaboun tipote, hthelan na jafniasoun kai jafniasthkan oi idioi.

tou xrwstane oloi ena megalo eyxaristw.

eitai asynaisthita eitai eixe epejergastei thn olh katastash apo kairo kai eixe skeftei pia einai h pio swsth kinhsh , kai mono gia ta antanaklastika foberos.

an ekane na kinhthei to poulman, pali dyskola tha htan ta pragmata.

doja ton theo ola phgan kala.

crs-k
16/12/2004, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
olh h douleia egine apo ton odhgo tou lewforeiou.
ajios sygxarhthriwn kai eyshmwn, tous kathilwse prin katalaboun tipote, hthelan na jafniasoun kai jafniasthkan oi idioi.
tou xrwstane oloi ena megalo eyxaristw.
eitai asynaisthita eitai eixe epejergastei thn olh katastash apo kairo kai eixe skeftei pia einai h pio swsth kinhsh , kai mono gia ta antanaklastika foberos.
an ekane na kinhthei to poulman, pali dyskola tha htan ta pragmata.
doja ton theo ola phgan kala.


Ηταν η εκπαιδευση που ειχαν κανει ολοι οι οδηγοι αστικων λεωφορειων και ΚΤΕΛ, εν οψει των Ολυμπιακων ... :D

idi
16/12/2004, 09:48
να δω ως ποτε θα "έχουμε ανοιχτή την πόρτα" σε αλλοδαπά κακοποιά στοιχεία (μη μου αρχίσετε παλι τη παπαρολογια περι αλλοδαπών και ρατσιστών... δε μιλάω για τους νοικοκυραίος ξένους αλλά για δραπέτες φυλακών, συλληφθέντες και γενικά κακοποιά στοιχεία κτλ)

επίσης είδα χθες στο δελτίο ειδήσεων του ΑΝΤ1 οτι ο πρωτος λεωφορείο πειρατής είναι άκουσον άκουσον ΗΡΩΑΣ στα ματια των απανταχού άλβανων..... εχουν γραψει και τραγουδάκι προς τιμη του και εχουν φτιάξει και μνημείο!!!!!!!!!
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:ΣΚΟΥΠΑ ΡΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕ

Κανένας
16/12/2004, 10:34
Βρε παιδιά τι οδηγός και κλειδιά μου τσαμπουνάτε
ο άνθρωπος είχε τα κλειδιά το σπιτιού του στο μπρελόκ, το πήρε και έφυγε για να παει σπίτι του :D









Σοβαρά τώρα
Τι εμπόδισε στο συγκεκριμένο θέατρο, με το να πάρει τα κλειδιά
Δύσκολο είναι να το βάλουν εμπρός χωρίς κλειδιά ?
Τον οδηγό τι να τον κάνουν, όταν μπορούν να βάλουν έναν όμηρο, που έχει δίπλωμα αυτοκίνητου να το οδηγήσει
Τι ολυμπιακή εκπαίδευση και κουραφέξαλα με μέτρα για την τρομοκρατία, όταν οι κάμερες είναι στα 50 μέτρα και αναμεταδίδουν τις κινήσεις της αστυνομίας και όλοι στα ραδιόφωνα, περιγράφουν το γεγονος, με γλαφυρότητα ποδοσφαιρικού αγώνα
Πια εκπαίδευση μου λετε, όταν την ώρα που απελευθερώνονται οι τελευταίοι όμηροι, παραδίδονται και οι τρομοκράτες, ο καθένας παει όπου θέλει και πριν καν φτάσουν στα χέρια της αστυνομίας ,έχουν πέσει στην αγκαλιά των ομήρων, τα παιδιά-συγγενείς των όμηρων, ενώ οι τρομοκράτες, είναι ακριβώς δίπλα τους

Ρε μας κοροϊδεύουν
Αυτή είναι η εκπαίδευση των δισεκατομμυρίων ?
Απλώς προσπαθούν να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα
και τέλος είναι ευκαιρία, για να βρουν ένα ακόμα έρεισμα να περάσουν νόμοι, τακτικές, κάμερες και διάφορα άλλα, χωρίς να διαμαρτυρηθούμε, ούτε και για αυτά, που ήδη υπάρχουν
Το πρόβλημα είναι ότι με αυτά τα μέτρα, οποιοσδήποτε σοβαρός τρομοκράτης-κακοποιός γελάει, γιατί δεν απευθύνονται στην πάταξη του εγκλήματος, που αυτοί προάγουν, αλλά στην αστυνόμευση των νομοταγών πολιτών, σαν εμένα και σαν εσάς

Γουστάρω, να μας ρίξουν και οι ρώσοι μια διαμαρτυρία, γιατί τους δυσφημήσαμε ,μιας και τα ξένα ειδησιο-γραφικά πρακτορεία, δεν έδωσαν την ίδια βαρύτητα στο γεγονός, αφού δεν είχε αίμα και η πρώτη εντύπωση μένει

Τελικά, ευτυχώς που δεν είχαμε θύματα ομήρους γιατί κατά τα άλλα, ήταν ένα φιάσκο


και τι κυριότερο των κυριοτέρων ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΟ ΝΤΟΥΚΟΥ, η σύνοδος κορυφής ΚΑΙ Η ΠΑΡΑ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗ, που θα μας εφαρμόσουν, ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ (αμερικάνοι) :rolleyes:

crs-k
16/12/2004, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
............

Τελικά, ευτυχώς που δεν είχαμε θύματα ομήρους γιατί κατά τα άλλα, ήταν ένα φιάσκο

και τι κυριότερο των κυριοτέρων ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΟ ΝΤΟΥΚΟΥ, η σύνοδος κορυφής ΚΑΙ Η ΠΑΡΑ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗ, που θα μας εφαρμόσουν, ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ (αμερικάνοι)


Ειπαμε να κανουμε κριτικη, αλλα μερικες φορες οι κριτικοι γινονται γλαφυροι ... :wacko:

Αυτη την φορα υπηρχε εκπαιδευση.
Τοσο στον οδηγο, οσο και στους διαπραγματευτες και την αστυνομια γενικοτερα.
Μην τα ισοπεδωνουμε ολα ...
Ηξεραν πολυ καλα οτι ο μεγαλυτερος συμμαχος των ομηρων ηταν ο χρονος.

Οσο για το αλλο θεμα ΔΕΝ μας περναει καθολου στο ντουκου !! :sick:

x-rider
16/12/2004, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
να δω ως ποτε θα "έχουμε ανοιχτή την πόρτα" σε αλλοδαπά κακοποιά στοιχεία (μη μου αρχίσετε παλι τη παπαρολογια περι αλλοδαπών και ρατσιστών... δε μιλάω για τους νοικοκυραίος ξένους αλλά για δραπέτες φυλακών, συλληφθέντες και γενικά κακοποιά στοιχεία κτλ)

επίσης είδα χθες στο δελτίο ειδήσεων του ΑΝΤ1 οτι ο πρωτος λεωφορείο πειρατής είναι άκουσον άκουσον ΗΡΩΑΣ στα ματια των απανταχού άλβανων..... εχουν γραψει και τραγουδάκι προς τιμη του και εχουν φτιάξει και μνημείο!!!!!!!!!
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:ΣΚΟΥΠΑ ΡΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ




ΡΑΤΣΙΣΤΗ , ΕΘΝΙΚΙΣΤΗΗΗΗΗ



















ΑΝ δεν γινει τιποτα με καμια θεια,ανιψιο, ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ κ.α. δεν προκειται να γινει τιποτα

ΚΑΙ για να μην ξεχνιομαστε,

ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ,ΑΓΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΩΝ

Μ.Μ.Ε.

:sun: :beer: :sun:

Κανένας
16/12/2004, 14:54
:wacko:

Κανένας
16/12/2004, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
:wacko:

Μικρή Λουλού
16/12/2004, 14:59
:yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:







:yuck:

Κανένας
16/12/2004, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
:yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:



ΚΡΙΜΑ Η ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΤΗΣ ΜΟΝΑΞΙΑΣ...



:yuck:

Θα φουρτουνιάσει λεμε
και όπως βλέπεις φίλε μου ?
Το καράβι μπάζει νερά

Μικρή Λουλού
16/12/2004, 15:13
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΝΕΤ???


ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Η ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ.

ΟΡΙΣΤΙΚΑ.



:yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

afrotwin
16/12/2004, 15:31
otan sas leo na prosexete merika atoma...


exoun eksaplo8i i e8nikistes se pola forum mesa sto internet ke dialaloun ta idanika tous
ke ine afti pou fernoun epixirimata ke ergazonte s8enara gia na petixoun ton skopo tous
ke parousiazonte os fanatiki elines pou proaspizoun ta elinika simferonta ke propagandizoun ton patriotismo ke ka8e ti eliniko akoma ke ta greeklish maxonte

ke skopo me ola afta exoun tin sispirosi an8ropon giro apo tin saxlamara tous ton oloklirotismo

prosexte min akoute oti dipote exi sxesi me propagandes iper tou elinismou ke tou patriotismou

krivonte ala apo piso

esxos

:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

Κανένας
16/12/2004, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΝΕΤ???


ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Η ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ.

ΟΡΙΣΤΙΚΑ.



:yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

Άκουσον Μεν, Πάταξον Δε
Είχα βάλει στην αναζήτηση.... να βρω πληροφορίες.... για το τι γράφουν για το θέμα
Έπεσα επάνω στην φωτογραφία, μου άρεσε και την έβαλα
Τώρα μαθαίνω αυτό που λες
Και να σου πω την αλήθεια σκέφτηκα να την κόψω για να μην φαίνεται το λογότυπο και θεωρηθεί διαφήμιση αλλά από την άλλη λεω άσε θα θεωρηθεί Clopyright
Βλέπω ότι εμφανίζεις συμπτώματα εμπάθειας απέναντι μου και θα ήθελα να μου πεις ,εσύ τι διαβάζεις, για να παω να πάρω, μια αντικειμενική (συμπαθητική) γνώμη :confused:

Κανένας
16/12/2004, 15:59
Έτσι σου αρέσει? :mad:


6644

Κανένας
16/12/2004, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
otan sas leo na prosexete merika atoma...


exoun eksaplo8i i e8nikistes se pola forum mesa sto internet ke dialaloun ta idanika tous
ke ine afti pou fernoun epixirimata ke ergazonte s8enara gia na petixoun ton skopo tous
ke parousiazonte os fanatiki elines pou proaspizoun ta elinika simferonta ke propagandizoun ton patriotismo ke ka8e ti eliniko akoma ke ta greeklish maxonte

ke skopo me ola afta exoun tin sispirosi an8ropon giro apo tin saxlamara tous ton oloklirotismo

prosexte min akoute oti dipote exi sxesi me propagandes iper tou elinismou ke tou patriotismou

krivonte ala apo piso

esxos

:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

Και εγώ δεν ξέρωσυνάδελφε πατριώτη τι κρύβεται πίσω από την καφρίλα σου και τι ρόλο βαράς στο moto .gr.

:confused:

crs-k
16/12/2004, 16:10
Απο SMS που διαβαστηκαν στην ΕΡΑσπορ το πρωι:

"Πηγα ταμειο. Επαιξα τον Χασαν ζωντανο ημιχρονο, ζωντανο τελικο"

:lol: :rotflmao: :lol:

viki
16/12/2004, 16:17
Δεν ξέρω τώρα αν θα έπρεπε να βάλω :( ή :mad: ................

Είναι κρίμα που απληροφόρητα κόσμος και κοσμάκης διαμορφώνει απόψεις χωρίς να μπορεί μετά καν να τις υποστηρίξει με σοβαρά επιχειρήματα και όχι πια με την κοινότυπη καραμέλα του "μας πήραν τις δουλειές", "είναι εγκληματίες".... έλεος πια!
Εγκληματικότητα υπήρχε, υπάρχει και θα υπάρξει.
Δεν μπορούμε να τους βάζουμε όλους στην ίδια κατσαρόλα, υπάρχουν αρκετά είδη ανθρώπων, είτε είναι μετανάστες είτε είναι έλληνες... και οι έλληνες υπήρξαν μετανάστες κάποτε...

Καμιά χώρα δεν έχασε την "εθνική της ταυτότητα" εισάγοντας μετανάστες,
"έξω οι ξένοι" συνεχώς ακούγεται και γράφεται....
"έξω οι τουρίστες" λοιπόν.....
και στο κάτω κάτω οι τουρίστες έρχονται 2 μήνες το χρόνο αφήνουν ψιλοδίφραγκα και φεύγουν ενώ οι μετανάστες πληρώνουν και τις συντάξεις των γιαγιάδων και παππούδων αυτής της χώρας που έχει πήξει στην τρίτη ηλικία.... έχουμε κατανήσει χώρα τρίτης ηλικίας....

το πιο δαπανηρό σύστημα πλέον είναι το σύστημα ασφάλισης και συνταξιοδότησης, ενώ της παιδείας και της οδικής ασφάλειας κλπ είναι τα πιο μίζερα... και δεν ακούω συχνά 80χρονους να σκοτώνονται στους δρόμους μας αλλά νέα παιδιά (πρόσφατα γεγονότα γαμώτο).....

λοιπόν αν θέλετε δεχτείτε το... δυστυχώς ή ευτυχώς, όσες χώρες δέχτηκαν μετανάστες με σωστή πολιτική στοχεύοντας στο οικονομικό μέλλον δεν έχασαν (Αυστραλία, Αμερική...) και επειδή αυτοί ήταν και κόπανοι και τους ιθαγενείς τους έθαψαν , εμείς τουλάχιστον ως έλληνες ξέρουμε ότι όσοι και να έρθουν δεν πρόκειται να "θαφτούμε" αυτό είναι το σίγουρο.... ας δούμε λοιπόν πως μπορούμε να κάνουμε την ζωή μας καλύτερη εκμεταλλευόμενοι τους μετανάστες και αυτοί εμάς για να ζήσουν πιο ανθρώπινα, το έχουν το δικαίωμα, είναι άνθρωποι

όπως το δικαίωμα το είχαμε και εμείς πέρνοντας το καράβι για αυστραλίες κλπ , και η δική μας εγκληματικότητα είχε ανθίσει κάποια εποχή στο εξωτερικό....

.... προσωπικές απόψεις....

adam_tsouk
16/12/2004, 16:27
ας το διακωμωδίσουμε!


6647

adam_tsouk
16/12/2004, 16:28
2


6648

crs-k
16/12/2004, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
Δεν ξέρω τώρα αν θα έπρεπε να βάλω :( ή :mad: ................

...................................................

.... προσωπικές απόψεις....


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Σωστη σε βρισκω ... :smilea: :D :cool: :smokin:

Κανένας
16/12/2004, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
Δεν ξέρω τώρα αν θα έπρεπε να βάλω :( ή :mad: ................

Είναι κρίμα που απληροφόρητα κόσμος και κοσμάκης διαμορφώνει απόψεις χωρίς να μπορεί μετά καν να τις υποστηρίξει με σοβαρά επιχειρήματα και όχι πια με την κοινότυπη καραμέλα του "μας πήραν τις δουλειές", "είναι εγκληματίες".... έλεος πια!
Εγκληματικότητα υπήρχε, υπάρχει και θα υπάρξει.
Δεν μπορούμε να τους βάζουμε όλους στην ίδια κατσαρόλα, υπάρχουν αρκετά είδη ανθρώπων, είτε είναι μετανάστες είτε είναι έλληνες... και οι έλληνες υπήρξαν μετανάστες κάποτε...

Καμιά χώρα δεν έχασε την "εθνική της ταυτότητα" εισάγοντας μετανάστες,
"έξω οι ξένοι" συνεχώς ακούγεται και γράφεται....
"έξω οι τουρίστες" λοιπόν.....
και στο κάτω κάτω οι τουρίστες έρχονται 2 μήνες το χρόνο αφήνουν ψιλοδίφραγκα και φεύγουν ενώ οι μετανάστες πληρώνουν και τις συντάξεις των γιαγιάδων και παππούδων αυτής της χώρας που έχει πήξει στην τρίτη ηλικία.... έχουμε κατανήσει χώρα τρίτης ηλικίας....

το πιο δαπανηρό σύστημα πλέον είναι το σύστημα ασφάλισης και συνταξιοδότησης, ενώ της παιδείας και της οδικής ασφάλειας κλπ είναι τα πιο μίζερα... και δεν ακούω συχνά 80χρονους να σκοτώνονται στους δρόμους μας αλλά νέα παιδιά (πρόσφατα γεγονότα γαμώτο).....

λοιπόν αν θέλετε δεχτείτε το... δυστυχώς ή ευτυχώς, όσες χώρες δέχτηκαν μετανάστες με σωστή πολιτική στοχεύοντας στο οικονομικό μέλλον δεν έχασαν (Αυστραλία, Αμερική...) και επειδή αυτοί ήταν και κόπανοι και τους ιθαγενείς τους έθαψαν , εμείς τουλάχιστον ως έλληνες ξέρουμε ότι όσοι και να έρθουν δεν πρόκειται να "θαφτούμε" αυτό είναι το σίγουρο.... ας δούμε λοιπόν πως μπορούμε να κάνουμε την ζωή μας καλύτερη εκμεταλλευόμενοι τους μετανάστες και αυτοί εμάς για να ζήσουν πιο ανθρώπινα, το έχουν το δικαίωμα, είναι άνθρωποι

όπως το δικαίωμα το είχαμε και εμείς πέρνοντας το καράβι για αυστραλίες κλπ , και η δική μας εγκληματικότητα είχε ανθίσει κάποια εποχή στο εξωτερικό....

.... προσωπικές απόψεις....
Βίκυ δεν ξέρω τι εμπειρίες έχεις ούτε πόσο χρονών είσαι, αλλά σχεδόν σε όλα, είσαι λάθος πληροφορημένη
Και αν προσπαθήσω να σου το εξηγήσω αυτό, ότι και να τα πω, οι κάφροι θα το χρησιμοποιήσουν εναντίον μου
Και όσες φορές προσπάθησα να το κάνω αυτό, εξηγώντας την υποκειμενική μου αντικειμενικότητα, μακριά από κομματικές σκοπιμότητες, βρέθηκε ένας κάφρος και το κατέστρεψε
Όσο για την παραπληροφόρηση και τους μασκαράδες που κυκλοφορούν ανάμεσα μας, δόξα τον θεό ΥΑΧΒΕ και τον μαμμωνά τον αμερικάνων, έχουμε πολλούς.... kai edv mesa

viki
16/12/2004, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ας το διακωμωδίσουμε!


ΚΑΛΟ ΦΙΛΕ! ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!

Αλλά αν ήτανε η μάνα σου εκεί μέσα, και η τύπισσα που βγαίνει από εκεί η γυναίκα σου ή η αδελφή σου ή τότε που σκοτώθηκε το παλικαράκι στην αλβανία το παιδί σου.... θα το διακωμωδούσες ακόμη;;;

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΕΡΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΓΙ' ΑΣΤΕΙΑ!

it' s ok όμως! ποικιλία απόψεων να υπάρχει.... όσοι μπορούν διαλέγουν...

viki
16/12/2004, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
Βίκυ δεν ξέρω τι εμπειρίες έχεις ούτε πόσο χρονών είσαι, αλλά σχεδόν σε όλα, είσαι λάθος πληροφορημένη
Και αν προσπαθήσω να σου το εξηγήσω αυτό, ότι και να τα πω, οι κάφροι θα το χρησιμοποιήσουν εναντίον μου
Και όσες φορές προσπάθησα να το κάνω αυτό, εξηγώντας την υποκειμενική μου αντικειμενικότητα, μακριά από κομματικές σκοπιμότητες, βρέθηκε ένας κάφρος και το κατέστρεψε
Όσο για την παραπληροφόρηση και τους μασκαράδες που κυκλοφορούν ανάμεσα μας, δόξα τον θεό ΥΑΧΒΕ και τον μαμμωνά τον αμερικάνων, έχουμε πολλούς.... kai edv mesa

Γεια σου κατ' αρχήν.....























και γεια σου κατά τέλος....

χωρίς επιχειρήματα και δικαιολογίες του κώλου μην ξανασχολιάσεις απόψεις μου!!


:wave2:

Κανένας
16/12/2004, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
Γεια σου κατ' αρχήν.....























και γεια σου κατά τέλος....

χωρίς επιχειρήματα και δικαιολογίες του κώλου μην ξανασχολιάσεις απόψεις μου!!


:wave2:

Άντε πάλι

γεια σου και εσένα :wave2: :)
Το μοναδικό σχόλιο- απορία που αφορά εσένα και καθαρά εσένα, είναι αυτό

Βίκυ δεν ξέρω τι εμπειρίες έχεις, ούτε πόσο χρονών είσαι, αλλά σχεδόν σε όλα, είσαι λάθος πληροφορημένη


Όλα τα υπόλοιπα, έχουν άλλους και πολύ συγκεκριμένους αποδέκτες, που δεν έχουν καμία σχέση με εσένα και αν είχες παρακολουθήσει τι γίνεται εδώ μέσα και όχι μόνο σε αυτό το ποστ, θα καταλάβαινες, σε ποιους λασπολόγους αναφέρομαι

Θάνος
16/12/2004, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
Δεν ξέρω τώρα αν θα έπρεπε να βάλω :( ή :mad: ................

Είναι κρίμα που απληροφόρητα κόσμος και κοσμάκης διαμορφώνει απόψεις χωρίς να μπορεί μετά καν να τις υποστηρίξει με σοβαρά επιχειρήματα και όχι πια με την κοινότυπη καραμέλα του "μας πήραν τις δουλειές", "είναι εγκληματίες".... έλεος πια!
Εγκληματικότητα υπήρχε, υπάρχει και θα υπάρξει.
Δεν μπορούμε να τους βάζουμε όλους στην ίδια κατσαρόλα, υπάρχουν αρκετά είδη ανθρώπων, είτε είναι μετανάστες είτε είναι έλληνες... και οι έλληνες υπήρξαν μετανάστες κάποτε...

Καμιά χώρα δεν έχασε την "εθνική της ταυτότητα" εισάγοντας μετανάστες,
"έξω οι ξένοι" συνεχώς ακούγεται και γράφεται....
"έξω οι τουρίστες" λοιπόν.....
και στο κάτω κάτω οι τουρίστες έρχονται 2 μήνες το χρόνο αφήνουν ψιλοδίφραγκα και φεύγουν ενώ οι μετανάστες πληρώνουν και τις συντάξεις των γιαγιάδων και παππούδων αυτής της χώρας που έχει πήξει στην τρίτη ηλικία.... έχουμε κατανήσει χώρα τρίτης ηλικίας....

το πιο δαπανηρό σύστημα πλέον είναι το σύστημα ασφάλισης και συνταξιοδότησης, ενώ της παιδείας και της οδικής ασφάλειας κλπ είναι τα πιο μίζερα... και δεν ακούω συχνά 80χρονους να σκοτώνονται στους δρόμους μας αλλά νέα παιδιά (πρόσφατα γεγονότα γαμώτο).....

λοιπόν αν θέλετε δεχτείτε το... δυστυχώς ή ευτυχώς, όσες χώρες δέχτηκαν μετανάστες με σωστή πολιτική στοχεύοντας στο οικονομικό μέλλον δεν έχασαν (Αυστραλία, Αμερική...) και επειδή αυτοί ήταν και κόπανοι και τους ιθαγενείς τους έθαψαν , εμείς τουλάχιστον ως έλληνες ξέρουμε ότι όσοι και να έρθουν δεν πρόκειται να "θαφτούμε" αυτό είναι το σίγουρο.... ας δούμε λοιπόν πως μπορούμε να κάνουμε την ζωή μας καλύτερη εκμεταλλευόμενοι τους μετανάστες και αυτοί εμάς για να ζήσουν πιο ανθρώπινα, το έχουν το δικαίωμα, είναι άνθρωποι

όπως το δικαίωμα το είχαμε και εμείς πέρνοντας το καράβι για αυστραλίες κλπ , και η δική μας εγκληματικότητα είχε ανθίσει κάποια εποχή στο εξωτερικό....

.... προσωπικές απόψεις....

.... προσωπικές απόψεις λοιπόν....

Είναι άλλο 2.000.000 αλλοδαποί σε 10.000.000 Έλληνες και άλλο 4.000.000 αλλοδαποί σε μία χώρα 40 ή 60.000.000 κατοίκων.

Νομίζω όποια σύγκριση με την Αυστραλία, την Αμερική και άλλες χώρες του εξωτερικού είναι άστοχη.

Όσο για το ποιοι είναι εγκληματίες... άστο καλύτερα.... όλοι έχουμε τα βιώματα και τις απόψεις μας. Ας μη συγκρίνουμε τους Έλληνες μετανάστες με τους Αλβανούς...

Επειδή μιλάς για πληροφόρηση και σοβαρά επιχειρήματα... πόση συναναστροφή έχεις αλήθεια με τους λογής λογής αλλοδαπούς; Έχεις δει ποτέ με τα μάτια σου πόση διαφορά έχει ένας τυχαίος Ινδός εργάτης εργοταξίου με οποιονδήποτε τυχαίο Αλβανό εργάτη εργοταξίου; Πώς συμπεριφέρεται ο ένας και πώς ο άλλος;

Σίγουρα δεν τους βάζουμε όλους στην ίδια κατσαρόλα, αλλά άμα η κατσαρόλα κολλήσει και πιάσει ο πάτος μούργα... θα πεις "κάηκε το φαγητό"...

Όσο για τα δίφραγκα που αφήνουν οι τουρίστες... είναι σίγουρα περισσότερα από τα λεφτά που ξοδεύουν οι αλλοδαποί πριν στείλουν τα υπόλοιπα που βγάζουν στις οικογένειες στις χώρες τους...

Και κάτι ακόμα που το άφησα για το τέλος γιατί με καίει...

Καταρχίν δεν κατάλαβα τι σχέση έχει η ασφάλιση με την παιδεία και τους δρόμους και το όλο θέμα.

Ωστόσο, τα λεφτά των ασφαλισμένων δεν χρησιμοποιούνται ούτε για τον ένα ούτε για τον άλλο σκοπό.

Κατάντια είναι να φτάσεις στην τρίτη ηλικία και να μην έχεις την ασφάλιση που πληρώνεις μια ζωή. Να μην έχεις τα φάρμακα που χρειάζεσαι και να μη σου δικαιολογούν ένα γιατρό να σε κοιτάξει. Αν έφτανα στο έσχατο σημείο να επιλέξω... θα διάλεγα την υγεία μου και αξιοπρεπή γεράματα... όχι δρόμους... τι θέλεις να πεις ότι καταντήσαμε χώρα τρίτης ηλικίας;;; :mad: :mad:

Dodok edessa
16/12/2004, 19:06
Να μια και εγώ . Μάλλον είναι σύμπτωμα τον καιρών να μη μπορείτε να ακούσετε την άλλη πλευρά και προσπαθείτε μερικοί μερικοί λέγω να εμβολιάσουν την άποψη τους στους άλλους.
Η δημοκρατία είναι γνωστό ότι είναι το καλύτερο σύστημα ,ΟΤΑΝ βεβαίως βεβαίως το σέβονται όλοι,
Όπως δηλαδή και εδώ μέσα, Σέβομαι όλες τις απόψεις ,τις διαβάζω ,κάνω την παρέμβαση μου και αυτό είναι όλο.
Αν όμως αρχίζουν οι χαρακτηρισμοί τα μπινελίκια και η χολή ε ??? άνθρωπος είσαι φουντώσεις …σπας και Κανά κεφάλι ρε αδερφέ.

Λυπάμαι πραγματικά που υπάρχουν άνθρωποι σε αυτό το τόπο και δέχονται από κάθε αλλοδαπό ,να τους πηδάει να τους κλέβει ,να κάνουνε προπαγάνδα στα σχολεία για το ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ , ΠΕΡΙ ΤΣΑΜΟΥΡΙΑΣ ,ΠΕΡΙ ΠΕΡΙ …….. KAI NA ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΜΟΥ TO ΠΑΙΖΕΤΕ ΥΠΕΡΑΝΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ, KAI ΑΝΩΤΕΡΗ ΦΥΛΗ…

Ρε εσείς σας μιλάω από πολύ ευαίσθητη περιοχή και ξέρω πολύ καλά τι σας λέω, Βέβαια είναι επίσης γνωστό ότι εκεί κάτω έχετε ξενερώσει αρκετά με τα εθνικά ζητήματα γι αυτό τα βλέπετε και πολύ επιδερμικά ,δημοκρατικά ,κτλ.

Είμαι σε θέση λόγω επαγγέλματος να σας πω ότι προωθούνται oi Αλβανοί ,ρώσοι, κτλ σε όλα με επιδοτήσεις επαγγελματικές ,στεγαστικά με όρους που δεν δικαιούσαι εσύ αγαπητή δημοκράτισσα και δημοκράτη έλληνα ,προωθούνται σε όλες τις θέσεις αυτοί.

Τώρα αν το δέχεσαι εσύ καλώς …δεκτό. Αλλά είσαι άξιος της μοίρα σου.
Μπες στο μέτρο και όταν σε κρατήσουν Κανά εικοσαωρο 2-3 Αλβανοί θα φωνάζω και εγώ …..μα άνθρωποι είναι και αυτοί.!!!!!
Και κλείνω με το συμπέρασμα ότι θέλανε να μας κάνουν το σκουπιδαριό της Ευρώπης και το καταφέρανε γιαυτο δίνουνε και τόσα κίνητρα σε αυτους.
Σέβομαι αυτούς που με σέβονται. Και όταν τους φιλοξενώ έχω απαιτήσεις !!!!!
Σημ. Δεν είμαι xrisaygitis !!!!


:smokin: :smokin: :smokin:

Κανένας
16/12/2004, 19:27
Thano και Dodok Edessa
Δεν θα γράψω ότι συμφωνώ μαζί σας γιατί κινδυνεύετε σοβαρά να χαρακτηριστείτε ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ.
Εγώ λοιπόν δηλώνω κκε
Και να αναφέρω ότι οι καναλαρχες και οι υποτακτικοί τους, μεσω των εγκαθετων στα παραθυρα, ήδη άρχισαν την υπεράσπιση των αλβανών κακοποιιών


adam_tsouk οι φωτογραφίες αφού δεν υπάρχουν θύματα, είναι και ευρηματικές και εύστοχες

Μην μας πεις όμως από πιο site της αντέγραψες, γιατί θα χαρακτηρισθείς ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ
:wave2:

ΚΑΙ ΠΑΨΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ

otan sas leo na prosexete merika atoma...


exoun eksaplo8i i e8nikistes se pola forum mesa sto internet ke dialaloun ta idanika tous
ke ine afti pou fernoun epixirimata ke ergazonte s8enara gia na petixoun ton skopo tous
ke parousiazonte os fanatiki elines pou proaspizoun ta elinika simferonta ke propagandizoun ton patriotismo ke ka8e ti eliniko akoma ke ta greeklish maxonte

ke skopo me ola afta exoun tin sispirosi an8ropon giro apo tin saxlamara tous ton oloklirotismo

prosexte min akoute oti dipote exi sxesi me propagandes iper tou elinismou ke tou patriotismou

krivonte ala apo piso

esxos

dimitris74
16/12/2004, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
Δεν ξέρω τώρα αν θα έπρεπε να βάλω :( ή :mad: ................

λοιπόν αν θέλετε δεχτείτε το... δυστυχώς ή ευτυχώς, όσες χώρες δέχτηκαν μετανάστες με σωστή πολιτική στοχεύοντας στο οικονομικό μέλλον δεν έχασαν (Αυστραλία, Αμερική...) και επειδή αυτοί ήταν και κόπανοι και τους ιθαγενείς τους έθαψαν , εμείς τουλάχιστον ως έλληνες ξέρουμε ότι όσοι και να έρθουν δεν πρόκειται να "θαφτούμε" αυτό είναι το σίγουρο.... ας δούμε λοιπόν πως μπορούμε να κάνουμε την ζωή μας καλύτερη εκμεταλλευόμενοι τους μετανάστες και αυτοί εμάς για να ζήσουν πιο ανθρώπινα, το έχουν το δικαίωμα, είναι άνθρωποι

όπως το δικαίωμα το είχαμε και εμείς πέρνοντας το καράβι για αυστραλίες κλπ , και η δική μας εγκληματικότητα είχε ανθίσει κάποια εποχή στο εξωτερικό....

.... προσωπικές απόψεις....

εισαι πολυ καλα πληροφορημενη τελικα....
οι μεταναστες που πηγαν στην αμερικη, η μεταναστες που ανεστησαν την βιομηχανια της γερμανιας, που πηγαν στην αυστραλια πηγαν με ακριβως τους ιδιους ορους που ηρθαν οι αλβανοι στην ελλαδα....
ειχαμε ακριβως την ιδια μεταναστευτικη πολιτικη, οτι εξετασεις περναγαν οι μεταναστες που πηγαιναν με το καραβακι στην αμερικη, τις καναμε και εμεις στα συνορα στην κακαβια που ερχοντουσαν, σταματαγαν εκει τους σφραγιζαμε τα διαβατηρια και μετα αφου επιαναν δουλεια γραφονταν στο ικα κλπ κλπ κλπ


το παιχνιδι χαθηκε το 93, τωρα ειναι ποια αργα

Dodok edessa
16/12/2004, 19:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
Thano και Dodok Edessa
Δεν θα γράψω ότι συμφωνώ μαζί σας γιατί κινδυνεύετε σοβαρά να χαρακτηριστείτε ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ.
Εγώ λοιπόν δηλώνω κκε και συμφωνώ μαζί σας
Και να αναφέρω ότι οι καναλαρχες και οι υποτακτικοί τους, μεσω των εγκαθετων στα παραθυρα, ήδη άρχισαν την υπεράσπιση των αλβανών κακοποιιών


adam_tsouk οι φωτογραφίες αφού δεν υπάρχουν θύματα, είναι και ευρηματικές και εύστοχες

Μην μας πεις όμως από πιο site της αντέγραψες, γιατί θα χαρακτηρισθείς ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ
:wave2:

Ξέρεις τι μου θυμίζει ρε navigator ?? Εκείνες τις όμορφες (αδερφές ) που κατακρίνουν στις τηλεοπτικές εκπομπές οποίον έχει αντίθετη άποψη.
Δεν με νοιάζει πως θα χαρακτηριστώ γιατί ξέρω ποιος είμαι και δεν έχω ανάγκη κανένα forum για να αποδείξω ποιος είμαι.
Απλά τυγχάνει να έχουμε την ίδια τρέλα την μοτοσικλέτα.
Γι αυτό σας γουστάρω .


:smokin: :smokin:

idi
17/12/2004, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
Δεν ξέρω τώρα αν θα έπρεπε να βάλω :( ή :mad: ................

Είναι κρίμα που απληροφόρητα κόσμος και κοσμάκης διαμορφώνει απόψεις χωρίς να μπορεί μετά καν να τις υποστηρίξει με σοβαρά επιχειρήματα και όχι πια με την κοινότυπη καραμέλα του "μας πήραν τις δουλειές", "είναι εγκληματίες".... έλεος πια!
Εγκληματικότητα υπήρχε, υπάρχει και θα υπάρξει.
Δεν μπορούμε να τους βάζουμε όλους στην ίδια κατσαρόλα, υπάρχουν αρκετά είδη ανθρώπων, είτε είναι μετανάστες είτε είναι έλληνες... και οι έλληνες υπήρξαν μετανάστες κάποτε...

Καμιά χώρα δεν έχασε την "εθνική της ταυτότητα" εισάγοντας μετανάστες,
"έξω οι ξένοι" συνεχώς ακούγεται και γράφεται....
"έξω οι τουρίστες" λοιπόν.....
και στο κάτω κάτω οι τουρίστες έρχονται 2 μήνες το χρόνο αφήνουν ψιλοδίφραγκα και φεύγουν ενώ οι μετανάστες πληρώνουν και τις συντάξεις των γιαγιάδων και παππούδων αυτής της χώρας που έχει πήξει στην τρίτη ηλικία.... έχουμε κατανήσει χώρα τρίτης ηλικίας....

το πιο δαπανηρό σύστημα πλέον είναι το σύστημα ασφάλισης και συνταξιοδότησης, ενώ της παιδείας και της οδικής ασφάλειας κλπ είναι τα πιο μίζερα... και δεν ακούω συχνά 80χρονους να σκοτώνονται στους δρόμους μας αλλά νέα παιδιά (πρόσφατα γεγονότα γαμώτο).....

λοιπόν αν θέλετε δεχτείτε το... δυστυχώς ή ευτυχώς, όσες χώρες δέχτηκαν μετανάστες με σωστή πολιτική στοχεύοντας στο οικονομικό μέλλον δεν έχασαν (Αυστραλία, Αμερική...) και επειδή αυτοί ήταν και κόπανοι και τους ιθαγενείς τους έθαψαν , εμείς τουλάχιστον ως έλληνες ξέρουμε ότι όσοι και να έρθουν δεν πρόκειται να "θαφτούμε" αυτό είναι το σίγουρο.... ας δούμε λοιπόν πως μπορούμε να κάνουμε την ζωή μας καλύτερη εκμεταλλευόμενοι τους μετανάστες και αυτοί εμάς για να ζήσουν πιο ανθρώπινα, το έχουν το δικαίωμα, είναι άνθρωποι

όπως το δικαίωμα το είχαμε και εμείς πέρνοντας το καράβι για αυστραλίες κλπ , και η δική μας εγκληματικότητα είχε ανθίσει κάποια εποχή στο εξωτερικό....

.... προσωπικές απόψεις....


δε πιστευω να υπαρχει καποιος που διαφωνει με τα παραπανω...

αλλα ειπε κανεις τιποτα για τους μεταναστες γενικα?

το θεμα ηταν οι κακοποιοι ...

ξενομανια σε επιασε και εσενα? ζητω οι ξενοι δε πα να ειναι κλεφτες βιαστες?

idi
17/12/2004, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Ρε εσείς σας μιλάω από πολύ ευαίσθητη περιοχή και ξέρω πολύ καλά τι σας λέω, Βέβαια είναι επίσης γνωστό ότι εκεί κάτω έχετε ξενερώσει αρκετά με τα εθνικά ζητήματα γι αυτό τα βλέπετε και πολύ επιδερμικά ,δημοκρατικά ,κτλ.



δεν ειναι ετσι φιλε μου "εδω κατω"

ο κοσμακις εχει αγανακτησει με την κατασταση αυτη και ειναι θεμα χρονου να ξεσπασει

το κακο ειναι οτι ακραιες ομαδες βρησκουν προσφορο εδαφος να κανουν την προπαγανδα τους... και βρησκουν ολο και περισσοτερους να τους ακολουθησουν (φυσικο ειναι οσο το κρατος αδρανει και αφξνει τους ξενους εγκληματιες να κανουν οτι θελουν)

Dodok edessa
17/12/2004, 10:04
Μακάρι να έχω άδικο idi. Μακάρι !

YPVS
17/12/2004, 10:43
Το παιχνιδι ειναι στημενο και απο πριν Ξεπουλημενο !!

Απλα πραγματα ,

Δυστυχως βρισκονται 3.500.000(στοιχεια Π.Ο.Υ, Παγκοσμια Οργανωση Υγειας ) Αλλοδαποι στην Χωρα απο τους οποιους οι140.000 εργαζονται νομιμα και πληρωνουν εισφορες εκ των οποιων οι 100.000 εργαζονται 12ωρα και οι εισφορες προς ΙΚΑ και αλλα Ασφαλιστικα ταμεια αφορουν εισφορες Υμιαπασχολησης ...

Αλλωστε η μεγαλυτερη Π@π@ρια που εχει υπωθει ειναι η βοηθεια των Αλλοδαπων στα ταμεια για Συνταξεις κ.λ.π , αν ηθελαν πραγματικα να λυσουν το προβλημα των Ταμειων θα επρεπε να ειχαν ιδρυσει μια Ασφαλιστικη Τραπεζα η οποια θα διαχειριζοταν τα Αποθεματικα των Ταμειων και ταυτοχρονα θα λειτουργουσε ως καθετη τραπεζικη μοναδα ,, τοσο απλα ...


Το Ζητημα ειναι πως ειδαν εδω τα λαμογια τα δικα μας, φθηνα μεροκαματα και επεσαν με τα μουτρα καταστρεφοντας τα παντα και φυσικα καταστρεφοντας την οντοτητα αυτης της Χωρας ..

Αν ειχαν ακολουθησει Μεταναστευτικη οργανωμενη Πολιτικη δεν θα υπηρχε απολυτως κανενα προβλημα , αν δεν ειχε καταστραφει η Εργατικη νομοθεσια και ολοι οι Ανθρωποι Ελληνες και ξενοι βιωναν Εργατικη νομιμοτητα τοτε ουτε κανενας οποιαδηποτε φυλης δεν θα ειχε την δυνατοτητα να παρανομει και πολυ περισσοτερο να εγκληματει..

Εχουν βρει να κολπο να τσακωνομαστε μεταξυ μας και να αγνοουμε βασικες αρχες Δημοκρατιας ,να μας φταινε οι Ξενοι και να μην φταινε εκεινοι που τους εσυραν στην καινουργια ανευ δικαιωματων Ζωη τους , δημιουργωντας μεγαλο προβλημα και στους Ελληνες ..

Το Ζητουμενο κατα την γνωμη μου ειναι Φθηνα Μεροκαματα με οποιοδηποτε κοστος ,ακομα ουτε την Εθνικη Ανεξαρτησια δεν δισταζουν να παζαρεψουν προκειμενου να τα κονομησουν ....

Μικρή Λουλού
17/12/2004, 10:58
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
[B]Thano και Dodok Edessa
Δεν θα γράψω ότι συμφωνώ μαζί σας γιατί κινδυνεύετε σοβαρά να χαρακτηριστείτε ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ.
Εγώ λοιπόν δηλώνω κκε



Μην μας πεις όμως από πιο site της αντέγραψες, γιατί θα χαρακτηρισθείς ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ
:wave2:

ΚΑΙ ΠΑΨΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ


ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΖΕΤΑΙ,ΑΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..

ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΕΓΡΑΦΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΤΥΧΑ ΑΝΑΛΟΓΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ "ΜΕΓΑΛΕΣ ΙΔΕΕΣ" ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ..

ΝΑΙ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑΤΙ WHO GIVES A SHIT...

MH ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ,ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ...

ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΝΑΣ ΤΟΣΟ,ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ,ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΜΑΙΑΝΔΡΟ,ΤΟΝ ΠΛΕΥΡΗ,ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ...

ΚΑΙ ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ,ΑΝ ΔΕΧΘΩ ΤΟ "ΑΚΟΥΣΟΝ ΜΕΝ" ΤΟΤΕ ΑΠΟΣΥΡΩ ΤΟ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΩΝ ΕΝ ΓΕΝΕΙ ΓΡΑΠΤΩΝ ΣΟΥ...

ΕΜΠΑΘΗΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΒΑΡΙΕΜΑΙ...

Μικρή Λουλού
17/12/2004, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από YPVS
Το παιχνιδι ειναι στημενο και απο πριν Ξεπουλημενο !!

Απλα πραγματα ,

Δυστυχως βρισκονται 3.500.000(στοιχεια Π.Ο.Υ, Παγκοσμια Οργανωση Υγειας ) Αλλοδαποι στην Χωρα απο τους οποιους οι140.000 εργαζονται νομιμα και πληρωνουν εισφορες εκ των οποιων οι 100.000 εργαζονται 12ωρα και οι εισφορες προς ΙΚΑ και αλλα Ασφαλιστικα ταμεια αφορουν εισφορες Υμιαπασχολησης ...

Αλλωστε η μεγαλυτερη Π@π@ρια που εχει υπωθει ειναι η βοηθεια των Αλλοδαπων στα ταμεια για Συνταξεις κ.λ.π , αν ηθελαν πραγματικα να λυσουν το προβλημα των Ταμειων θα επρεπε να ειχαν ιδρυσει μια Ασφαλιστικη Τραπεζα η οποια θα διαχειριζοταν τα Αποθεματικα των Ταμειων και ταυτοχρονα θα λειτουργουσε ως καθετη τραπεζικη μοναδα ,, τοσο απλα ...


Το Ζητημα ειναι πως ειδαν εδω τα λαμογια τα δικα μας, φθηνα μεροκαματα και επεσαν με τα μουτρα καταστρεφοντας τα παντα και φυσικα καταστρεφοντας την οντοτητα αυτης της Χωρας ..

Αν ειχαν ακολουθησει Μεταναστευτικη οργανωμενη Πολιτικη δεν θα υπηρχε απολυτως κανενα προβλημα , αν δεν ειχε καταστραφει η Εργατικη νομοθεσια και ολοι οι Ανθρωποι Ελληνες και ξενοι βιωναν Εργατικη νομιμοτητα τοτε ουτε κανενας οποιαδηποτε φυλης δεν θα ειχε την δυνατοτητα να παρανομει και πολυ περισσοτερο να εγκληματει..

Εχουν βρει να κολπο να τσακωνομαστε μεταξυ μας και να αγνοουμε βασικες αρχες Δημοκρατιας ,να μας φταινε οι Ξενοι και να μην φταινε εκεινοι που τους εσυραν στην καινουργια ανευ δικαιωματων Ζωη τους , δημιουργωντας μεγαλο προβλημα και στους Ελληνες ..

Το Ζητουμενο κατα την γνωμη μου ειναι Φθηνα Μεροκαματα με οποιοδηποτε κοστος ,ακομα ουτε την Εθνικη Ανεξαρτησια δεν δισταζουν να παζαρεψουν προκειμενου να τα κονομησουν ....





ΤΟ 62 ΓΕΝΝΗΘΕΙΣ???

ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΠΙΠΤΟΥΜΕ...:p

:beer: :beer: :beer:

viki
17/12/2004, 11:10
Πραγματικά με έχει κουράσει η εθνικιστική στάση του Έλληνα… Το μόνο που ξέρει είναι να υπερασπίζεται την εθνική του υπερηφάνεια με λόγια και λόγια και άλλα λόγια, άντε και με λίγα λόγια ακόμη… πατώντας συνεχώς στον Χρυσό αιώνα του Περικλή άντε και στην επανάσταση του 1821 (που μόνο επανάσταση δεν ήταν… αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα… βέβαια στο σχολείο μας μαθαίνουνε όλες τις αναλήθειες και είναι στο χέρι του καθενός κατά πόσο το ψάχνει όταν βγάλει τα μπέιμπι λίνα… μερικοί απ’ ότι φαίνεται μένουν με αυτά…)
Και μιας και μιλάμε για πληροφόρηση: Ο πληθυσμός του «τρίτου κόσμου» αυξάνεται σταθερά, παρά την θνησιμότητα, σήμερα το 81% του παγκόσμιου πληθυσμού ζει στις φτωχιές χώρες του πλανήτη ενώ στον πλούσιο κόσμο πεθαίνουν περισσότεροι απ’ όσοι γεννιούνται… χώρες πλέον με «πληθυσμιακή φύρα». Σύμφωνα με έρευνα του ΟΗΕ μελετώντας το φαινόμενο αυτό αποδείχτηκε ότι το 2050 (σύντομα) η ευρωπαϊκή ήπειρος θα χάσει 90 εκατομμυριάκια κατοίκους. Και για την Ελλάδα συγκεκριμένα από 11 μύρια που είμαστε θα κατέβουμε στα 9,8… την έρευνα αυτή όμως δεν είδα κανέναν Παπαδάκη και Χαζονικολάου να την βγάζει θέμα… anyway… συνεχίζω… δεν μιλάμε για καθαρά στατιστικά στοιχεία πλέον αλλά για σοβαρό δημογραφικό πρόβλημα… το οποίο έρχεται να απαντήσει φίλτατε (δεν θυμάμαι ποιος το είπε)… δένει στην απάντηση ότι σε λίγα χρόνια θα είμαστε χώρα γερόντων… και ποιος αγαπητέ θα δουλεύει για να πληρώνει συντάξεις;;; το ένα παιδί που θα κάνεις; Ή το κανένα;
Για να μπορέσει η Ευρώπη το 2050 (εκτός αν σκέφτεστε ότι δεν σας ενδιαφέρει το τότε… και βλέπουμε τι θα γίνει… πάγια ελληνιστική θεωρία…) να έχει τον ίδιο πληθυσμό που έχει σήμερα θα πρέπει να διπλασιάσει την εισροή μεταναστών… και μην είστε κολλημένοι πια με τους αλβανούς … υπάρχουν και άλλοι μετανάστες… πιο έντιμοι και φιλότιμοι…
Για την Ελλάδα αυτό σημαίνει ότι έχει ανάγκη από ένα μύριο μετανάστες ακόμη… σου λύθηκε το πρόβλημα φίλτατε;
Το πρόβλημα δεν είναι οι μετανάστες… το πρόβλημα είναι οι άχρηστες κυβερνήσεις μας… τις οποίες εμείς επιλέγουμε κάθε φορά… γιατί αν εφαρμοστεί σωστή μεταναστευτική πολιτική που να στοχεύει μελλοντικά τότε θα μπορέσουμε να μιλήσουμε για ποιότητα ζωής προς όλους! Και πρώτα για τους υπερήφανους Έλληνες που πέρα από την εθνική τους ταυτότητα και τον Χριστόδουλο δεν ξέρουν πού παν τα τέσσερα…
Εσείς κύριοι που έχετε πάνω απ’ όλα την Ελλάδα και το DNA σας είναι ελληνικό; Που το αίμα σας είναι γνήσιο; Και πιστεύετε στην ανωτερότητα τούτης της φυλής μας, μήπως θα έπρεπε να είστε οι πρώτοι που θα έπρεπε να ενδιαφερθείτε για την κοινωνία που ζούμε και για τα παιδιά μας αργότερα;;;; τα παιδιά τα οποία είναι απληροφόρητα εντελώς και διδάσκονται ακόμη από κολλημένους καθηγητές (όχι όλοι) και βγαίνουν στην «Βουλή των Εφήβων» ζητώντας να μειωθούν οι ξένοι εργάτες!!! Γιατί δεν ζητάνε να κοπούν και οι συντάξεις των γιαγιάδων τους τότε??? Το ίδιο πράγμα είναι…
Το χρήμα ρέει άφθονο από τα εργατικά χέρια των ξένων… πληρώνονται, μας πληρώνουν και πληρώνουν και τις οικογένειές τους στην ανάλογη πατρίδα, είναι λογικό, η εισροή χρημάτων από αυτούς στο ελληνικό κράτος είναι μεγαλύτερη όμως από αυτό που εξάγεται… αν συνέβαινε το αντίθετο αυτή τη στιγμή δεν θα υπήρχε ελληνική οικονομία… δεν θα υπήρχε αυστραλιανή… αμερικάνικη… γερμανική… και άλλες χώρες που δέχτηκαν μετανάστες…
Ελληνο-αυστραλιανή συμφωνία μετανάστευσης 1952! Καθοριστική στην οικονομία της Αυστραλιανής ηπείρου… Από το 1952 υπάλληλοι της Διακρατικής Επιτροπής Ευρωπαϊκής Μετανάστευσης έρχονταν στην ελλάδα και παρότρυναν πολίτες να μεταναστεύσουν, υπέγραφαν ένα δίχρονο συμβόλαιο και έπαιρναν ένα συμβολικό επίδομα για δύο χρόνια, το αυστραλιανό κράτος αναλάμβανε τα έξοδα του ταξιδιού και τα έξοδα διαμονής σε ξενοδοχεία μέχρι να τελειώσει η διετία από την οποία και μετά ήταν «ελεύθεροι» πολίτες του κράτους να δημιουργήσουν δικές τους επιχειρήσεις ή οτιδήποτε ήθελαν να κάνουν… Επειδή η μαζική μετανάστευση άρχισε να γέρνει κατά της αυστραλίας με τεράστιους αριθμούς μεταναστών, δόθηκε τέλος με καινούργια νομοθετική μεταρρύθμιση το 1974 που περιόρισε την είσοδο και άρχισε να δέχεται πλέον εξειδικευμένους τεχνίτες και επιστήμονες! Επίσης για να σας σπάσει και λίγο ο εθνικιστικός σας τσαμπουκάς… το 1972 η πρώτη κυβέρνηση του Εργατικού Κόμματος εισήγαγε ως εθνική πολιτική τον Πολυπολιτισμό… οι ιδιαίτερες κουλτούρες των κατοίκων όχι απλά αναγνωρίζονταν ως ισότιμες αλλά θεωρούνταν και πηγή εμπλουτισμού της αυστραλιανής κουλτούρας!
Αντιμετωπίζοντας έτσι την μεταναστευτική πολιτική όλοι είναι κερδισμένοι και κανένας δεν χρειάζεται να δυσανασχετεί… Βέβαια το 93 (που χάθηκε το παιχνίδι) δεν ήταν θέμα αλβανού, ήταν θέμα άχρηστων πολιτικών και καλοφαγάδων που δέχτηκαν τον οποιοδήποτε εγκληματία αλβανό μέσα στα σύνορα της ελλάδας, ήταν η τυφλή εισροή αποφυλακισμένων, ήταν το μη οργανωμένο σύστημα μεταναστευτικής πολιτικής, αλλά το παιχνίδι δεν χάνεται… το παιχνίδι φτιάχνεται…
Δεν ξέρω αν απάντησα σε όλες τις μαλακίες… κουράστηκα κιόλας, αλλά και απ’ την άλλη σας βαρέθηκα γιατί μου είστε βαρετοί κολλημένοι χρυσαυγίτες χωρίς ταμπέλα καν. Επίσης έχω και δουλειά, επίσης δεν θα ξανασχοληθώ με το θέμα σας και όχι γιατί δεν θα ήθελα αλλά γιατί είναι επικίνδυνο για μένα να κάνω διάλογο με BrainKillers… μου καταστρέφουν τα κύτταρα του εγκεφάλου μου… και τα χρειάζομαι για να συνεχίσω να μπορώ να πληροφορούμαι και να ψάχνω όλα αυτά που δεν μου μάθανε στο σχολείο, όλα αυτά που θεωρούνται κατεστημένα και μου προσφέρονται να τα καταπιώ αμάσητα… ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΚΥΡΙΟΙ! ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!
Βαρέθηκα τις μυθοπλασίες του θρησκευόμενου πατριώτη, υπάρχει τόση τροφή έξω από αυτό και δεν πρόκειται να κάτσω να πείσω κανέναν τυφλό, όποιος θέλει το ψάχνει, όποιος όχι… τουλάχιστον ας μην ασχολείται με εμένα γιατί απλά με καθυστερεί…

afrotwin
17/12/2004, 11:19
katarxin xriavgites exo kopanisi kat eksakolou8isi otan imoun mikroteros ke poli to efxaristi8ika ke makari na erxontousan oi koliti tou tote na tous dosoume alo ena ma8imataki ala den pirazi kapioi aloi 8a vre8oun na to kanoun ke simera.

episis to 8ema tis metanastefsis ine poli sovaro exi para poles plevres na to dis ala to mono sigouro ine oti afora an8ropous
afti pou apokalite metanastes pou mpori na ine apo diafores files i akoma ke elines mesa stin idia tous tin patrida ine oloi an8ropoi

gia tous alvanous dite to kapos etsi:
dite esas tous volemenous elines ksafnika na min exoun ta lefta sas aksia na min exete lefta na min iparxoun doulies na min iparxoun lefta sta tamia tou kratous

sas fenete diskolo gia dite merika krax pou exoun gini ana ton kosmo ke stin elada

gia rotiste tin gigia sas tin ilikiomeni mana sas pou kapote pigenan me ekatomiria na paroun mia fratzola psomi

tespa dite tous eftous sas kato apo afto to prisma
ti 8a kanete 8a pate metanastes akoma ke stin giougkoslavia
i tixeroi 8a ftasoun ameriki germania afstralia

ke ti 8a kanete eki
8a sas stivaksoun mexri na sas entaksoun kapou sta organomena krati etsi ginete
8a sas eksetasoun gia tixon provlimata igias ke ales ikanotites ke 8a sas dia8esoun stin kinonia afou sas katagrapsoun

edo den egine kati tetio oxi toulaxiston amesos
ke kapioi minan paramelimenoi na periferonte san ta zoa xoris pronia xoris lefta

den 8a klepsoun gia na zisoun gia na fane gia na epiviosoun
apo tin stigmi pou adiaforis ke tous petas san skilia pos 8a antidrasoun den exi simasia an ine morfomenoi epistimones otan pinane otan limoktonoun 8a klepsoun 8a skotosoun gia na fane na epiviosoun
ke ego ke esis to idio 8a kaname
ke san laos exoume antidrasi gia pio mikroteris simasias provlimata opos i pedia ke ala...

aftous tous an8ropous tous dextikame stin xora mas sto onoma tis an8ropistikis voi8ias ke tis sinadelfosis ton laon

ala otan to kratos kolisiargi gia ola ta 8emata pou aforoun tin kinonia mas gia zitimata ka8imerina ton elinon ke ine tetia i nootropia tou den mpori na ine efkinito gia teties periptosis metanastefsis opote to kratos dimiourgise terata ta opia tou epite8ikan
giati apo tin stigmi pou tous dextikame prepi ke na tous peri8alpsoume ir8an edo kato apo poli singkekrimenes sin8ikes ke oxi san touristes
otan anigoume ke emis i idioi tin porta mas se enan an8ropo prepi na mporoume na tou prosferoume alios profasizomaste kati ke anavaloume tin episkepsi tou giati 8a nio8oume asxima
afta ine stixiodis kinisis an8ropias
otan aniksame tis portes mas ke ipame mpate skili aleste
afto ekana i skili

stin kriti an pate ke dite alvano 8a dite enan kalo an8ropo evgeni pou den sikoni kefali na sas kitaksi giati eki pefti ravdos ke i kritiki ine poli i8iki ke den ta sikonoun afta ala den 8a dite kanena na pinai i na limoktoni diladi tous dinoun doulia tous frontizoun ke kseroun oti meta apo afto an ise kakos se perimeni i ravdos
akoma ke ektelesis alvanon exoun gini eki
ine agria ta pragmata me tous kritikous
ala an kakopiouse kapios tin kori mou tin idia tixi 8a ixe ke edo stin a8ina ta dikastiria ta varieme se teties periptosis
afto ine ena alo 8ema omos

ala ti dixni akoma ke emis pou 8eoroumaste anoterou viotikou epipedou stin adikia to travame to maxeri

ke otan exoume ma8i na exoume tis doulies mas ta spitia mas
tis anesis mas ta onira mas ke kapios mas ta perni den mporoume na zisoume xoris afta
ke 8a misisoume to kratos tin kinonia pou mas ta pire
ke 8a zilepsoume to kratos tin kinonia pou anti na mas voi8isi na ksanaxtisoume tin zoi mas adiafori akoma ke gia tous polites tis tous elines

afrotwin
17/12/2004, 11:27
ke osi 8elete na milise gia tous elines metanastes min kitate tora osoi exete prosvasi se amerikanikes efimerides tou 1945-50 pigenete na kitaksete posa kakopia stixia elines ixan silavi gia klepsies fonous ke ala sinafi

ke min milate gia afta pou vlepete simera

oi alvanoi zoun tin katoxi pou zisane oi elines to 1940 ke to koufo ine oti tin zoun mesa se mia xora me anesis plouto aplistia ke adiaforia

ke an to kratos adiafori gia ton elina ti exi na perimeni o alvanos

i epiviosi ine enstikto

arpakse na fas ke klepse na exis

ke afto ine gia ton opiodipote an8ropo i zoo

afiste tous san zoa ke 8a imaste aksioi tis tixis mas

ke mipos na tous dioksoume?


mipos na dioksoune ke olous tous elines apo ola ta krati pou exoun metanastefsi

mipos na gini kamia siraksi na tous skotosoume olous?
na zisoume ligo kati apo ton mega aleksandro i to xitler?

o an8ropos apo opia fili ke na ine kouvalai mia politismiki aksia mesa tou genika ine kati iero ke den mporoume na to katargisoume
logo fovou ke empa8ias mas

prosopika an ine na timorisoume kapious ego 8elo e8nikistes
ke an kserete kanenan
8a sas imoun evgnomon an mou ton ipodikniate
to vromoskilo

idi
17/12/2004, 11:30
Τρις λαλούν και δυο χορεύουν

YPVS
17/12/2004, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΤΟ 62 ΓΕΝΝΗΘΕΙΣ???

ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΠΙΠΤΟΥΜΕ...:p

:beer: :beer: :beer:


Iσως η Ηλικια μας κανει να τα βλεπουμε λιγο πιο ψυχραιμα :smokin:

:beer:

afrotwin
17/12/2004, 11:41
i viki ena meri exi dikio ke en meri exi apopsi kati pou poli den exoun
ke xerome na diavazo tin apopsi tou kapiou se anti8esi merikon pou para8etoun ta grafimata kapion alon gia na stiriksoun tin apopsi pou io8etisan

edo fanike oti mia gineka me apopsi ke gnosi ine pio isxiri apo merikous mantraxalades pou kounan ta xilia tous pselizontas paflasmous


propika exo grapsi pola stin proigoumeni selida stin kourastiki glosa ton greeklish ke den 8a po tipota alo

para mono afto
file e8nikisti opou ke na ise 8a sou fao ta antera
:mad: :mad:

x-rider
17/12/2004, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Τρις λαλούν και δυο χορεύουν




(Δις)

periklisk
17/12/2004, 11:46
Σκούπα τώρα στα αλβανίδια του κερατά που θέλουν να τους νταντεύουμε!!!!

Μπουκάλι και στουπί στις ποντικότρυπες που μένουν τα @@!!!

idi
17/12/2004, 11:51
χεχε


6661

dimitris74
17/12/2004, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
.........................
μηπως εχεις κολλητο τον john titor και θα σου δωσει την χρονομηχανη να αλλαξεις τις συνθηκες που ηρθαν οι λαθρομεταναστες στην ελλαδα? μηπως μπορεις να διορθωσεις σφαλματα που εγιναν 10 χρονια πριν?
γιατι μετα χριστον προφητες υπαρχουν πολλοι.


afrotwin....
αληθεια ολα αυτα που λες αλλα μηπως υπαρχει και λυση της επιστροφης στην πατριδα τους η μεταναστευση σε αλλη χωρα?
προσωπικα θα εξεταζα και αυτο το ενδεχομενο προτου αρχισω και σκοτωνω για να φαω

free rider
17/12/2004, 12:07
...

free rider
17/12/2004, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris74
μηπως εχεις κολλητο τον john titor και θα σου δωσει την χρονομηχανη να αλλαξεις τις συνθηκες που ηρθαν οι λαθρομεταναστες στην ελλαδα? μηπως μπορεις να διορθωσεις σφαλματα που εγιναν 10 χρονια πριν?
γιατι μετα χριστον προφητες υπαρχουν πολλοι.


afrotwin....
αληθεια ολα αυτα που λες αλλα μηπως υπαρχει και λυση της επιστροφης στην πατριδα τους η μεταναστευση σε αλλη χωρα?
προσωπικα θα εξεταζα και αυτο το ενδεχομενο προτου αρχισω και σκοτωνω για να φαω

ρε Δημήτρη αφού συμφωνήσαμε να τους μαζέψουμε εδώ για να αντέξουν τα σκόπια αμα πήγαιναν στα Σκόπια όσοι ήρθαν εδώ θα είχαμε πολλά γέλια,
τώρα λοιπόν πως να φύγουν πίσω ....
???

afrotwin
17/12/2004, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris74
μηπως εχεις κολλητο τον john titor και θα σου δωσει την χρονομηχανη να αλλαξεις τις συνθηκες που ηρθαν οι λαθρομεταναστες στην ελλαδα? μηπως μπορεις να διορθωσεις σφαλματα που εγιναν 10 χρονια πριν?
γιατι μετα χριστον προφητες υπαρχουν πολλοι.


afrotwin....
αληθεια ολα αυτα που λες αλλα μηπως υπαρχει και λυση της επιστροφης στην πατριδα τους η μεταναστευση σε αλλη χωρα?
προσωπικα θα εξεταζα και αυτο το ενδεχομενο προτου αρχισω και σκοτωνω για να φαω

file mou i elada ine mikri xora me mikro proipologismo ke den mpori na afomiosi megala metanasteftika pli8i idi arketi exoun figi ke 8a figoun ki aloi ke 8a tous ksevrasi i xora apo moni tis den xriazete na kanis tipota to 8ema ine oti otan simveni afto exi epiptosis ke stous elines diladi i akrivia pou den mpori na antapeksel8i o alvanos exis tis idies epiptosis ke stous xamilou isodimatos elines ke o alvanos exi kapou na pai otan figi o elinas den exi.
ke 8a dis oti exi arxisi kenouria metanastefsi gia tous elines ke 8a figoun akoma perisoteroi vevea ipo ales sin8ikes ala simveni ke 8a simvi

ego den katalaveno giati den pigan tous alvanous stin eparxia na anava8misoun tin georgia na xtisoun kenouries polis na tous xrisimopioisoume gia tin anava8misi tis xoras
ke tous kratisame edo stin protevousa ke ipova8misan gitonies pou alote itan grafikes ke me aftous eginan mizeres
ke i zoi na ine pio ftini gia aftous stin eparxia ke na figoun apo moni tous kserontas oti i protevousa tous ksevrazi
xoris na simeni oti tous dioxni kanis ala aftos o kinonikos apoklismos stin periptosi tous den ine asximos gia kanenan
afou stin protevousa iparxi anergia ke akrivia pos 8a zisoun xoris na klepsoun

eno stin eparxia kanis den pinai
tespa ine ena 8ema

ala saxlamares tou tipou skoupa ke ala tetia mono gia plaka mporis na ta les fantazome

an ine na tous dioksoume olous mavrous kitrinous mple na figoun ke oi vlaxi apo tin a8ina(okso kolovlaxi) i rosopontioi oi pontioi pou to pezoun elines oritzinal ke milane mia glosa.....
e? idi pos me vlepis?:rotflmao:

tous mikrasiates giati na tous karatisoume pou ir8an edo ke ipova8misan tin xora ferane mia mizeria anef proigoumenou..
ke ta souvlakia me ta tzatzikia ke ta mpouzoukia oust..
:rotflmao: :rotflmao:

ke genika leo na figoume oli giati an psaxnoume ton gnisio elina pou dikeoute na paramini se aftin tin xora malon oute kare gia mpirimpa den 8a ftiaxnoume

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dimitris74
17/12/2004, 12:17
ας πανε στην ιταλια δεν ειπα να πανε στα σκοπια αλλα ξεχασα εκει τους πνιγανε στην αδριατικη



afro
δεν διαφωνω σε κατι απο αυτα που λες... ειδικα για το νεο μεταναστευτικο κυμα απο ελληνες... ας δει καποιος τι μισθους παιρνουν οι ειδικευομενοι γιατροι στην αγγλια, οι δασκαλοι κλπ

free rider
17/12/2004, 12:45
...

afrotwin
17/12/2004, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
[B]

file mou i elada ine mikri xora me mikro proipologismo ke den mpori na afomiosi megala metanasteftika pli8i idi arketi exoun figi

γιατί ρε Λέων η Γερμανία μπόρεσε? Βούλιαξε σιγά σιγά...απλά ο χρόνος είναι διαφορετικός.

ke 8a figoun ki aloi ke 8a tous ksevrasi i xora apo moni tis den xriazete na kanis tipota to 8ema ine oti otan simveni afto exi epiptosis ke stous elines diladi i akrivia pou den mpori na antapeksel8i o alvanos exis tis idies epiptosis ke stous xamilou isodimatos elines ke o alvanos exi kapou na pai otan figi o elinas den exi.



ke 8a dis oti exi arxisi kenouria metanastefsi gia tous elines ke 8a figoun akoma perisoteroi vevea ipo ales sin8ikes ala simveni ke 8a simvi

ego den katalaveno giati den pigan tous alvanous stin eparxia na anava8misoun tin georgia na xtisoun kenouries polis na tous xrisimopioisoume gia tin anava8misi tis xoras
ke tous kratisame edo stin protevousa ke ipova8misan gitonies pou alote itan grafikes ke me aftous eginan mizeres
ke i zoi na ine pio ftini gia aftous stin eparxia ke na figoun apo moni tous kserontas oti i protevousa tous ksevrazi
xoris na simeni oti tous dioxni kanis ala aftos o kinonikos apoklismos stin periptosi tous den ine asximos gia kanenan
afou stin protevousa iparxi anergia ke akrivia pos 8a zisoun xoris na klepsoun

Ρε φίλε με νευριάζει η αφέλειά σου ειλικρινά δηλαδή ξεκολλά απ’ την κοσμάρα σου μια χαρά μυαλό έχεις που δουλεύει βάλτο να σκεφτεί.....

eno stin eparxia kanis den pinai
tespa ine ena 8ema

ala saxlamares tou tipou skoupa ke ala tetia mono gia plaka mporis na ta les fantazome

τα παιδιά κάνουνε πλάκα πιστεύω δεν εννοούν κάτι τέτοιο αλλά δεν καταλαβαίνεις ότι τέτοιες πρακτικές χρησιμεύουν στο να διατηρείται η κατάσταση του μετανάστη με όλες τις αβάντες αυτού που την δημιουργεί?
Να στο πω διαφορετικά ...εμάς που είμαστε οι «καλοί» μας συμφέρει εσάς να σας μετατρέψουμε σε φουκαράδες και να σας έχουμε για πολύ καιρό σε τέτοια κατάσταση.. γιατί έτσι είσαστε προβατάκια προς εκμετάλλευση και όταν θέλουμε σας σφάζουμε κι άλας.....α και που και που σας πετάμε κανένα ξεροκόμματο ....

an ine na tous dioksoume olous mavrous kitrinous mple na figoun ke oi vlaxi apo tin a8ina(okso kolovlaxi) i rosopontioi oi pontioi pou to pezoun elines oritzinal ke milane mia glosa.....

e? idi pos me vlepis?

απ΄εδώ και κάτω....
επιτέλους αυτό το ύφος που γνωρίζουμε....

file mou den exo na po tipota sto kanena epixirima sou
ke to mialo exo na to valo na doulepsi?:eyepop:
ti den katalaves na sto eksigiso
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κανένας
17/12/2004, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
[B]Thano και Dodok Edessa
Δεν θα γράψω ότι συμφωνώ μαζί σας γιατί κινδυνεύετε σοβαρά να χαρακτηριστείτε ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣ.
Εγώ λοιπόν δηλώνω κκε



Μην μας πεις όμως από πιο site της αντέγραψες, γιατί θα χαρακτηρισθείς ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ
:wave2:

ΚΑΙ ΠΑΨΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ


ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΖΕΤΑΙ,ΑΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..

ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΕΓΡΑΦΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΤΥΧΑ ΑΝΑΛΟΓΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ "ΜΕΓΑΛΕΣ ΙΔΕΕΣ" ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ..

ΝΑΙ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑΤΙ WHO GIVES A SHIT...

MH ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ,ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ...

ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΝΑΣ ΤΟΣΟ,ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ,ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΜΑΙΑΝΔΡΟ,ΤΟΝ ΠΛΕΥΡΗ,ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ...

ΚΑΙ ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ,ΑΝ ΔΕΧΘΩ ΤΟ "ΑΚΟΥΣΟΝ ΜΕΝ" ΤΟΤΕ ΑΠΟΣΥΡΩ ΤΟ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΩΝ ΕΝ ΓΕΝΕΙ ΓΡΑΠΤΩΝ ΣΟΥ...

ΕΜΠΑΘΗΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΒΑΡΙΕΜΑΙ...

Εμπαθής είσαι από την πρώτη στιγμή που απάντησες ,σε οποιοδήποτε μήνυμα μου, σε αυτό το φόρουμ
Και μπορεί να αγγίζω τα όρια της δυσλεξίας (το πάνω η κάτω δεν έχει σημασία ), αλλά ηλίθιος δεν είμαι
Βλάκας μπορεί
ΚΑΙ μέσα στην βλακεία μου, διακρίνω ότι φάσκεις και αντιφάσκεις

ΚΑΙ ΠΑΨΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ
Τόσο δύσκολο ήταν να καταλάβεις, ότι δεν αναφέρεται σε εσένα αυτό και πού απευθύνεται ?

ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΖΕΤΑΙ,ΑΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..
Η λέξη μαλάκας και τα παράγωγα της, δεν υπάρχει ούτε στην καθημερινό μου λεξιλόγιο, ούτε στην ψηφιακή έκφραση του χαρακτήρα μου

ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΕΓΡΑΦΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΤΥΧΑ ΑΝΑΛΟΓΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ "ΜΕΓΑΛΕΣ ΙΔΕΕΣ" ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ..
Το ποιος γράφει ελληνικά και ποιος όχι ,πάλι είναι κάτι που είναι οφθαλμοφανές, σε σημείο που βγάζει μάτια θα έλεγα
Έχεις δει πουθενά, μεγάλες ιδέες για την καταγωγή μου?
Η πρέπει να γράψω ότι η μισή μου καταγωγή, προέρχεται από και τον Εύξεινο πόντο
Και ζητώ συγνώμη για αυτό το λάθος μου, αλλά δεν φταιω εγώ
ΝΑΙ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑΤΙ WHO GIVES A SHIT...
MH ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ,ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ...
Σίγουρα γιατί εδώ υποτίθεται ότι είναι ο χώρος έκφρασης, της απόλυτης δημοκρατίας και ελευθεριας (μόνο που γράφω αυτές τις λέξεις, μου έρχεται να ξεράσω στα μούτρα του ακατονόμαστου)
Και σίγουρα εδώ μέσα πρέπει να κυκλοφορούμε με δήλωση κοινωνικών φρονημάτων, για να γράφουμε

Οποίος Δε, δεν ανήκει στην κλίκα μας και στα κομματικά μας πιστεύω, πρέπει να τον δέρνουμε (σύμφωνα με την φασιστική αντίληψη ενός συμφουριτη μας, που τυγχάνει να είναι και moderator και χαίρει άκρας ασυλίας, οντως στο απυρόβλητο)

ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΕΝΑΣ ΤΟΣΟ,ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ,ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΜΑΙΑΝΔΡΟ,ΤΟΝ ΠΛΕΥΡΗ,ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ...
Απολογούμαι άλλη μια φορά απέναντι σου λέγοντας ότ,ι δεν γνώριζα ότι ο μαίανδρος είναι ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ
Είδα στην πρώτη σελίδα ότι {To meandros είναι η ελληνική πύλη στο διαδίκτυο για αδέσμευτη, ενελλακτική ενημέρωση, ενάντια στην δικτατορία των ΜΜΕ, ενάντια στην φίμωση και την παραπληροφόρηση.
Μη κατευθυνόμενη πληροφόρηση. Φωνή Ελευθερίας.
Το portal Meandrosβασίζεται στη συνεισφορά των μελών του, για την ειδησεογραφική κάλυψη, την αρθρογραφία με άποψη και τον σχολιασμό. Το πνεύμα λειτουργίας του στρέφεται ενάντια στην "δημοσιογραφία" και τους "δημοσιογράφους}

Δεν κάθισα να ψάξω, τι κρύβει κομματικά και το να διαβάζω ότι θέλω, δεν με κάνει θιασώτη των πρακτικών του
Και επειδή δεν είμαι χριστιανός και μάχομαι τις θρησκείες, τι με εμποδίζει να μελετώ την αγία γραφή και επειδή δεν ανήκω σε κανένα κόμμα, τι με εμποδίζει να βλέπω την ιστοσελίδα του κκε, η οποιαδήποτε άλλου κόμματος και να το μεταφέρω, χωρίς να με γεμίζεται χαρακτηρισμούς
Τον πλευρη τον γνωρίζω ελάχιστα, μέσα από κάποια γραπτά του και όσες φορές τον είδα στο εθνικό δίκτυο, δεν πρόλαβα να ακούσω τι λεει, γιατί τα φασιστόμουτρα της αριστερής παράταξης, δεν τον άφησαν να μιλήσει, όποτε δεν θα σχολιάσω, αλλά για τα τόσα αλλά αρχίδια που λες ότι κυκλοφορούν θα συμφωνήσω …
(γραφικός δεν είναι ο λεβέντης αλλά εμείς οι πολίτες? Που ψηφίσαμε τον χλευαστή του να βγει στην εξουσία )
Επειδή υπάρχει ειρωνεία και στο[ τόσο ενημερωμένος πολίτης ] ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟ συμπέρασμα , ότι ανήκεις στο κοινωνικό σύνολο, που προσπαθεί δια παντοίων τρόπων, να μην υπάρχουν πολίτες σε αυτήν την χώρα,, αλλά κομματοσκυλα κάθε είδους
ΚΑΙ ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ,ΑΝ ΔΕΧΘΩ ΤΟ "ΑΚΟΥΣΟΝ ΜΕΝ" ΤΟΤΕ ΑΠΟΣΥΡΩ ΤΟ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΩΝ ΕΝ ΓΕΝΕΙ ΓΡΑΠΤΩΝ ΣΟΥ...
Την άποψη σου, για την εικόνα των εν γένει γραπτών μου, είδα ότι την εξέφρασες πολύ εύγλωττα, με τα 10 yuck που με φιλοδώρησες (με άριστα το 10 ), γιατί δεν είχες το θάρρος, να το πεις πιο νωρίς
Το χρησαυγιτης, ήταν το πρόσχημα και η πρόφαση

Φιλικούς αγωνιστικούς χαιρετισμούς σύντροφε του 62
:beer:

Κανένας
17/12/2004, 13:00
Βίκυ
Συνήθως όταν συνδιαλέγομαι με το ισχυρό φύλο, είμαι ευγενής και χαίρομαι που γράφεις
Αλλά μου δημιουργήθηκαν κάποιες απορίες
Από την απάντηση σου αυτή
[χωρίς επιχειρήματα και δικαιολογίες του κώλου μην ξανασχολιάσεις απόψεις μου!!]
μήπως είσαι συγγενής του afrotwin η μήπως νομίζεις ότι εγώ είμαι συγγενής του ?
Γιατί μόνο αυτός γράφει με επιχειρήματα αναγαγωντας οτιδήποτε στον κώλο του

Δεύτερον, που ψωνίζεις καθοδήγηση, για να παω να πάρω και εγώ, γιατί η δικιά μου είναι ληγμένη από καιρό
Τρίτον στο [-Δεν ξέρω αν απάντησα σε όλες τις μαλακίες… κουράστηκα κιόλας, αλλά και απ’ την άλλη σας βαρέθηκα γιατί μου είστε βαρετοί κολλημένοι χρυσαυγίτες χωρίς ταμπέλα καν. Επίσης έχω και δουλειά, επίσης δεν θα ξανασχοληθώ με το θέμα σας και όχι γιατί δεν θα ήθελα αλλά γιατί είναι επικίνδυνο για μένα να κάνω διάλογο με BrainKillers… μου καταστρέφουν τα κύτταρα του εγκεφάλου μου… και τα χρειάζομαι για να συνεχίσω να μπορώ να πληροφορούμαι και να ψάχνω όλα αυτά που δεν μου μάθανε στο σχολείο, όλα αυτά που θεωρούνται κατεστημένα και μου προσφέρονται να τα καταπιώ αμάσητα… ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΚΥΡΙΟΙ! ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!
Βαρέθηκα τις μυθοπλασίες του θρησκευόμενου πατριώτη, υπάρχει τόση τροφή έξω από αυτό και δεν πρόκειται να κάτσω να πείσω κανέναν τυφλό, όποιος θέλει το ψάχνει, όποιος όχι… τουλάχιστον ας μην ασχολείται με εμένα γιατί απλά με καθυστερεί…]
Αν ήσουν άντρας θα σου έλεγα, σιγά μην σκίσεις κανένα καλτσόν όπως έσκισα εγώ την ώρα που έβαζα τις αγκύλες
Αλλά επειδή είσαι γυναίκα και μάλλον μικρή σου λεω, πρόσεξε μην κάψεις κανένα ηλεκτρόνιο παραπάνω, γιατί μερικά είναι χρήσιμα και θα τα χρειασθείς αργότερα…

:) :wave2:

free rider
17/12/2004, 13:01
Γ

afrotwin
17/12/2004, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAVIGATOR
Βίκυ

:) :wave2:

agapite navigator sto onoma tis dimokratias ise elef8eros na ise e8nikistis (an ise) ke ego ime elef8eros na sou fao ta entera

episis ine gelio enas tipos skouros (me gifte xroma) ke aksestos se emfanisi ke aftokatastrofikos opos esi na profasizete ton elina
mias ke ine sigouro oti an psaksoume tis rizes sou 8a vroume tipota sklavous nomades tis arxeotitas
to oti o apogonos tou pi8ikou protou stin riza sou itan plistis tou kolou kapiou arxeou elina evgeni den simeni oti ise ke esi
perisotero teriazis na milas gia ta dikomata ton gifton para gia tous elines..
:rotflmao: :rotflmao:

ektos ke an mesa apo afto to koufari ine enas ksan8os miodis galanomatis elinas.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi mas exis pi oti ise paganistis
sigoura pas me alous varemenous ston olimpo ke kanete vlakies gia ta kanalia
sinexia milas gia tin arxea elada ke ta arxea ideodi
ise ipostiriktis ton elinikon ideon 8esmon ke ego den ksero ti alo
ke edo mesa sxedo i pote den exis grapsi kati gia tin motosikleta i gia tetia 8emata para mono gia malakies proistorikou periexomenou
exis tromero kolima ke mas ta exis priksi me to kolima sou

lipon an 8es ta arxea ideodi to proto pou prepi na kanis ine naton paris apo piso ke meta ela na ksanamilisoume emis imaste an8elines den goustaroume adelfes

ke den ime moderatoras ala tou kolou moderatoras
ke den me kratai afto edo den me exi kanis anagki
ke stamata tis malakies ke tous xaraktirismous
giati se mia ali enia dimokratias ime oti goustaro
ke opianou den tou aresi na fai mono tis patates

ke min meprokalis me tis saxlamares sou giati oreksi na exis
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
17/12/2004, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ΓΙΑΤΊ AN

ego den katalaveno giati den pigan tous alvanous stin eparxia na anava8misoun tin georgia na xtisoun kenouries polis na tous xrisimopioisoume gia tin anava8misi tis xoras
ke tous kratisame edo stin protevousa ke ipova8misan gitonies pou alote itan grafikes ke me aftous eginan mizeres
ke i zoi na ine pio ftini gia aftous stin eparxia ke na figoun apo moni tous kserontas oti i protevousa tous ksevrazi
xoris na simeni oti tous dioxni kanis ala aftos o kinonikos apoklismos stin periptosi tous den ine asximos gia kanenan

Γινόταν με σωστό τρόπο η τοποθέτηση και αφομοίωση του πληθυσμού όχι στην περίπτωση των Αλβανών αλλά και σε κάθε περίπτωση μετανάστευσης τότε δεν θα υπήρχε λόγος να δημιουργηθεί η μετανάστευση...


re file stin periptosi tous ir8an mpouloukia edo giati den ixan na fane meriki ir8an me ta podia mexri edo ali pe8anan stin diadromi
kseris tiles?

Γιατί ΔΕΝ θα ίσχυε..

Να στο πω διαφορετικά ...εμάς που είμαστε οι «καλοί» μας συμφέρει εσάς να σας μετατρέψουμε σε φουκαράδες και να σας έχουμε για πολύ καιρό σε τέτοια κατάσταση.. γιατί έτσι είσαστε προβατάκια προς εκμετάλλευση και όταν θέλουμε σας σφάζουμε κι άλας.....α και που και που σας πετάμε κανένα ξεροκόμματο ....

diladi esi otan erxete enas episkeptis ke pai se ola ta domatia psaxni ta sirtaria sou ke ala tetia den exis provlima?

ke den leo ego me afti tin enia
stin protevousa kiriolektika tous petaksame kserokomata to 8ema ine oti evlepan lousa ke lampakia?

asxima ine na doulevan me mis8o na zousan stin ipe8ro ke na voi8ousan tin xora na anaptix8i
ala me perioristika metra afou to provlima tous itan ikonomiko sin tis alis

ai parata mas re psile varieme na sou eksigo
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
17/12/2004, 13:35
ωχχχ
Παρασκευιάτικα αντε να βέλεις μυαλό στον αφρο
ωχ πραγματικά βαριέμαι να το συνεχίσω και να σου απαντήσω οπότε στόπ....

hornet
17/12/2004, 13:39
"
Οποίος Δε, δεν ανήκει στην κλίκα μας και στα κομματικά μας πιστεύω, πρέπει να τον δέρνουμε (σύμφωνα με την φασιστική αντίληψη ενός συμφουριτη μας, που τυγχάνει να είναι και moderator και χαίρει άκρας ασυλίας, οντως στο απυρόβλητο)

Παρακαλω πολυ οπως διαχωριζετε την θεση σας και να μην χαρακτηριζουμε φασιστικα προσωπα γενικα μια κατηγορια που λειτουργουν εδω μεσα!

Και για να τελειωνει το θεμα των moderators γιατι το εχουμε παρει στραβα!

Moderators του forum moto.gr ειναι οι εξης:

julius
hornet
superfour............τελεια και παυλα!!!!
adventure -r kai alkis

εαν εννοειτε εναν εκ αυτον κακως το κανετε διοτι ουδεμιαν σχεση με φασιστομουτρα εχουμε.

Ολοι οι υπολοιποι ειναι διαχειριστες σε ειδικες κατηγοριες στα μοντελα με περιορισμενες δυνατοτητες και μονον εκει ειναι πως να το πουμε junior moderators.

Ασυλια δεν εχουμε δωσει σε κανεναν σας.
Οποτε παρακαλω πολυ αναθεωρηστε η ανασκευαστε την δηλωση με μια πιο συγκεκριμενη για να μην αρχισω εγω τα φασιστικα!

Και ναι αυτο ειναι απειλη!

crs-k
17/12/2004, 13:48
Βαμημενοι βαθμοι (της μικρης) .... :rolleyes: :rolleyes:

Τι εχασα .... :( :sad:


:lol: :rotflmao: :lol:

Κανένας
17/12/2004, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
agapite navigator sto onoma tis dimokratias ise elef8eros na ise e8nikistis (an ise) ke ego ime elef8eros na sou fao ta entera

episis ine gelio enas tipos skouros (me gifte xroma) ke aksestos se emfanisi ke aftokatastrofikos opos esi na profasizete ton elina
mias ke ine sigouro oti an psaksoume tis rizes sou 8a vroume tipota sklavous nomades tis arxeotitas
to oti o apogonos tou pi8ikou protou stin riza sou itan plistis tou kolou kapiou arxeou elina evgeni den simeni oti ise ke esi
perisotero teriazis na milas gia ta dikomata ton gifton para gia tous elines..
:rotflmao: :rotflmao:

ektos ke an mesa apo afto to koufari ine enas ksan8os miodis galanomatis elinas.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi mas exis pi oti ise paganistis
sigoura pas me alous varemenous ston olimpo ke kanete vlakies gia ta kanalia
sinexia milas gia tin arxea elada ke ta arxea ideodi
ise ipostiriktis ton elinikon ideon 8esmon ke ego den ksero ti alo
ke edo mesa sxedo i pote den exis grapsi kati gia tin motosikleta i gia tetia 8emata para mono gia malakies proistorikou periexomenou
exis tromero kolima ke mas ta exis priksi me to kolima sou

lipon an 8es ta arxea ideodi to proto pou prepi na kanis ine naton paris apo piso ke meta ela na ksanamilisoume emis imaste an8elines den goustaroume adelfes

ke den ime moderatoras ala tou kolou moderatoras
ke den me kratai afto edo den me exi kanis anagki
ke stamata tis malakies ke tous xaraktirismous
giati se mia ali enia dimokratias ime oti goustaro
ke opianou den tou aresi na fai mono tis patates

ke min meprokalis me tis saxlamares sou giati oreksi na exis
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Κατά αρχάς να ζητήσω συγνώμη από τον δούκα ΙΙ για την τροπή και εντροπή που έχει λάβει η κουβέντα :blush:

Αγαπητέ εν ΥΑΧΒΕ, αδερφέ, άφρονα
Θα παραβώ την μουγκα στην στρούγκα του κάφρου
Για να σου απαντήσω μόνο στα εξής (της συνεχιζόμενης λασπολογίας σου )
Έχω δηλώσει όντως παγανιστής, γιατί είναι τοπογραφικός προσδιορισμός
Και το εξηγώ(στους άλλους), ότι προέρχεται από το pagan, τον χωρικό και κατά επέκταση τον επαρχιώτη
τώρα για τον Όλυμπο, ένας γελοίος σαν εσένα, μπορεί να σκέφτεται ότι θέλει, εγώ πάντως δεν ανήκω πουθενά
Και είναι γεγονός ότι είσαι πολύ αστείος διότι το αστείος ( από το άστυ)
είναι ο χαρακτηρισμός που έδιναν οι παγανοι, στους κάτοικους των πόλεων, για τον τρόπο που μίλαγαν και σκεφτόντουσαν και ομολογουμένως με διασκεδάζεις [ενίοτε ]

είμαι σκούρος άσχημος με πράσινα μάτια
περνάω την έγκριση σας γενετιστή του μότο .γρ?

Οντως δεν γράφω πολλά για τις μηχανές, γιατί γράφουν άλλοι καλύτερα από εμένα και γενικώς γράφω λίγο

Εσύ όμως που γράφεις πολύ, είσαι ο από μηχανής θεός του μότο.γρ που το οδεύεις, στο καθαρτήριο του προσωπικού σου βόθρου

Κανένας
17/12/2004, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
"
Οποίος Δε, δεν ανήκει στην κλίκα μας και στα κομματικά μας πιστεύω, πρέπει να τον δέρνουμε (σύμφωνα με την φασιστική αντίληψη ενός συμφουριτη μας, που τυγχάνει να είναι και moderator και χαίρει άκρας ασυλίας, οντως στο απυρόβλητο)

Παρακαλω πολυ οπως διαχωριζετε την θεση σας και να μην χαρακτηριζουμε φασιστικα προσωπα γενικα μια κατηγορια που λειτουργουν εδω μεσα!

Και για να τελειωνει το θεμα των moderators γιατι το εχουμε παρει στραβα!

Moderators του forum moto.gr ειναι οι εξης:

julius
hornet
superfour............τελεια και παυλα!!!!
adventure -r kai alkis

εαν εννοειτε εναν εκ αυτον κακως το κανετε διοτι ουδεμιαν σχεση με φασιστομουτρα εχουμε.

Ολοι οι υπολοιποι ειναι διαχειριστες σε ειδικες κατηγοριες στα μοντελα με περιορισμενες δυνατοτητες και μονον εκει ειναι πως να το πουμε junior moderators.

Ασυλια δεν εχουμε δωσει σε κανεναν σας.
Οποτε παρακαλω πολυ αναθεωρηστε η ανασκευαστε την δηλωση με μια πιο συγκεκριμενη για να μην αρχισω εγω τα φασιστικα!

Και ναι αυτο ειναι απειλη!

Απορώ πως έβγαλες αυτά τα συμπεράσματα
Που βλέπεις ότι απευθύνομαι με τέτοιους χαρακτηρισμούς στους Moderators του forum moto.gr που είναι οι εξής:

julius
hornet
superfour............τελεια και παυλα!!!!
adventure -r kai alkis

αν διαβάσεις τα προηγούμενα είναι αυτονόητο,


ότι το {[Οποίος Δε, δεν ανήκει στην κλίκα μας και στα κομματικά μας πιστεύω, πρέπει να τον δέρνουμε (σύμφωνα με την φασιστική αντίληψη ενός συμφουριτη μας, που τυγχάνει να είναι και Moderator και χαίρει άκρας ασυλίας, όντως στο απυρόβλητο) ]}
φωτογραφίζει και περιγράφει αποκλειστικά και μόνο, τον συμφουριτη μας αφροδιδιμο και κανέναν άλλον, με τον οποίον προς τέρψη των οφθαλμολολαγνων, έχουμε μια ευγενή αντιπαράθεση απόψεων και χαρακτηρισμών
Το ότι μέσα από κάποια κριτήρια, τον κάνατε και Moderator, διότι έτσι εμφανίζεται στην λίστα με παχιά γράμματα, δεν σας απαλλάσσει από τις ευθύνες σας, για την εικόνα που παρουσιάζει ακόμα και αν είναι διαχειριστής, σε ειδική κατηγορια με περιορισμένες δυνατότητες
Το ότι βρίσκεται στο απυρόβλητο, νομίζω ότι είναι πασιφανές, μέσα από τα γραφομενα του, την γλώσσα του και τον τρόπο που εκφράζεται απέναντι στον οποιονδήποτε ,αγνοώντας ακόμα και της δικές σου παρεμβάσεις, που του έχουν γίνει κατά επανάληψη στο παρελθον

Και είναι ένα θέμα, που ήθελα να το θέσω στο προτάσεις και σχόλια του μότο .γρ
Αλλά πήρα απαντηση
από έναν moderator( μεταφορά της απαντησης σε ελεύθερη απόδοση ) ότι είμαι ελεύθερος να το κάνω, αλλά μάλλον θα χάσω τον χρόνο μου, διότι ο άνθρωπος αυτός, έχει τους οπαδούς του και αρέσει σε πολύ κόσμο, έτσι όπως είναι
:blush:

hornet
17/12/2004, 14:35
afrotwin και navigator!

Επισης και κατι τελευταιο εαν εχετε προβλημα σοβαρο που πιστευω πως εχετε καλυτερα λυστε με καποιον αλλον τροπο επικοινωνιας και οχι εδω μεσα.
Τον τελευταιο καιρο σας βλεπω που τσακωνεστε με το γαντι η και με το ξιφος..Λοιπον με εχετε αλλα εχετε κουρασει αρκετο κοσμο με τους τσακωμους σας και τα διαφορα τερτιπια που κατα καιρους κανετε.

Τελειωνετε με το θεμα!!!!

Κανένας
17/12/2004, 14:58
Δεν υπάρχει προσωπική διαφορά με τον ακατανομαστον
Η διαφορα μας, είναι αισθητικής απόψεως, του τρόπου έκφρασης
Επειδή ο άνθρωπος αυτός, έχει τους οπαδούς του και αρέσει σε πολύ κόσμο, έτσι όπως είναι και καλύπτεται από την ανοχή της πολιτικής του φόρουμ του moto .gr. εγώ δεν έχω λόγο εδώ μέσα, διότι οι προσπάθειες μου να αλλάξει κάτι, απέβησαν άκαρπες
και ειλικρινά λυπάμαι για αυτό
:(
ςΑΩΕ

hornet
17/12/2004, 15:29
Δεν νομιζω οτι υπαρχει καμια ανοχη σε κανενας σας,απλα δεν το κανουμε και πολυ χιτλερικο το πραγμα το σκεφτομαστε λιγο.
Ο λεωνιδας εχει φαει δυο κιτρινες στην τριτη εχει κοκκινη απλα τα πραγματα!

afrotwin
17/12/2004, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Δεν νομιζω οτι υπαρχει καμια ανοχη σε κανενας σας,απλα δεν το κανουμε και πολυ χιτλερικο το πραγμα το σκεφτομαστε λιγο.
Ο λεωνιδας εχει φαει δυο κιτρινες στην τριτη εχει κοκκινη απλα τα πραγματα!

Μικρή Λουλού
17/12/2004, 18:35
\
ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...
ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ???
ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ,ΚΑΙ ΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ,ΣΤΑ ΓΑΜΗΔΙΑ !!!
ΟΤΑΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΜΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ,ΑΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ..
ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΛΑΒΟ ΑΥΤΟ,ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΒΗΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΣΕΙΡΑ..!!!!!
ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ???
ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ??? ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ?? ΕΞΟΣΤΡΑΚΙΣΜΟΣ???
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΓΧΙΣΤΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Μ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ !!!
ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΚΥΤΤΑΡΑ,ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΚΑΡΚΙΝΩΘΟΥΜΕ??
ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ(ΓΙΑ ΜΕΝΑ ) ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΕΠΑΞΙΑ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ!!
ΟΛΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ !!
ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΟΧΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ,ΤΙΣ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΟΥΝ !!!
ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ !!!
ΡΕ ΝΑΒΙ,ΚΑΝΕΝΑΣ,Η ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΛΕΓΕΣΑΙ...ΞΕΚΟΛΛΑ !!
ΑΝ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΙΑΣΜΑΤΑ ΤΥΠΟΥ ΑΦΡΟ,ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΞΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΣΟΥ !!!
ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ Ο ΑΦΡΟ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ,ΚΑΙ ΤΣΑΚΙΣΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ !!!
ΚΑΙ ΑΣΕ ΑΠ'ΕΞΩ ΤΟΥΣ ΜΟΝΤΕΡΑΤΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΡΝΟΥΝ !!!
ΛΕΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΔΑΣΚΑΛΑ...ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ...


ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΤΕΡΟ ΚΑΠΠΑΔΟΚΗ..
ΚΑΙ ΣΥ ΑΦΡΟ (ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ) ΜΗ ΞΕΣΤΟΜΙΖΕΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ.ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ.
ΑΛΛΟΙΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΑΝ ΠΙΟΝΙ...

afrotwin
17/12/2004, 18:56
exi dikio
ime malakas ta perno ola piso oso asxoloume mazi tou tou dino aksia
ala ke ego pou ime to megalitero piraxtiri leo oti ola exoun ena orio
ke afou gnorizo to orio afto zitao signomi pou to kseperasa

stefanos
17/12/2004, 19:22
Ωραία όλα αυτά αλλά πάρτε χαμπάρι ότι σε αντίθεση με τους αρχαίους προγόνους μας που μας κάνουν περίφανους ΈΜΕΙΣ:

ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΝΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΑΙ Η ΑΛΒΑΝΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ
ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΦΤΩΧΟΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΙ
ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ

Avapxia
17/12/2004, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
Μακάρι να έχω άδικο idi. Μακάρι !

Ti 0es re Slabe kai fwnazeis; Ante mh sas kanoume Albania ki esas!

Koita edw:

Koita kai th Preveza dipla sthn geitonikh sou Albania.
Ante 0a'rxomai sta sunora konta sth Lar'sa na blepomaste egw me Albaniko ki esu me Macedonijko diabthrio.

KoZ


6692

Avapxia
17/12/2004, 20:02
0a h0ela na 3exwrisoume orismena pragmata gia na mhn tsakwnomaste enw mporei kai na sumfwnoume.
Se olous tous laous pou paragoun/parhgagan metanastes stis biomhxanikes kai aneptugmenes xwres/oikonomies (aka oikonomikoi metanastes) yphrxe megalo poswsto analfabhtwn, tuxodiwktwn, an0rwpwn pou den htan epi0umhtoi stis koinwnies pou egkateluyan, alla genikotera an0rwpoi pou eyaxnan ena kalutero aurio me diaforetikous tropous.
Mesa s'autous htan ki egglhmaties pou phgainontas allou sunexisan thn texnh tous. Sthn Amerikh h3era Ellhnes baporakia, emporous paranomwn oplwn, emprhstes kthriwn gia asfalistra klp. Genikotera omws o mesos oros htan anektos apo tous "ntopious" agglosa3ones.
Auto einai ena diaforetiko 0ema me thn epektatikh politikh sthn opoia anaferetai o DoDOk_edessa.
Auth pragmati kalliergeitai se diafora epipeda. Apo tous eku "xrusaughtes" h" "Laos" (kai Cambodia???) apo tous laikistes politikous stul Karatzaferh, pou pane na konomhsoun dia ths bouleutikhs odou, kai pera ap'ola apo thn Amerikh.
H kontra Amerikhs-Agglias me Gallia-Germania einai sfodrh! H Amerikh kalliergei ena klima opou trabontas kapoia nhmata mporei na 3anoi3ei polemo sta Balkania (enan Eurwpaiko polemo) pou h GalloGermnanoi 0a anagkastoun na paroun 0esh kai na xrew0oun to kostos ths katasbeshs ths peiras.
H Amerikh den exei oute logo na boh0hsei kapoion apo tous 5-6 paiktes twn Balkaniwn oute na adikhsei kanena, apla xesthke.
To epikentro einai h politikh piesh pou e3askei stis Bru3eles.
Otan de ka0ara doun thn xumenh benzinh sta Balkania kai to spirto sto xeri twn Amerikanwn 0a upokuyoun (oikonomika, h" sto na xtuphsoun mazi to Iran,th B.Korea, Pakistan,Indies h" oti allo xreiastei.)
Eimaste to pio eukolo fournelo, Tourkia, Ellada, MacedonijaFyrom,Albania, kai poios 3erei kai Boulgaria, Servia.

Prepei na ta 3exwrisoume auta ta duo 0emata. To oti uparxoun alhtes kai kakopoioi Albanoi kai allodapoi auto den tous kanei olous enoxous, oute elafrwnei ta adikhmata twn ntopiwn kakopoiwn.
H FYROM kai h Albania sugnwmh gia thn ekfrash alla de 3eroun san kubernhseis pou na mazeyoun ton kwlo tous eswterika apo diamaxes. Se kapoia stigmh mporei na e3uphretei thn katastash kapoios polemos.
Katadikazw ka0e epektatikh politikh, kai thn dikh mas (pali me xronia me kairous pali dikia mas 0a'nai h Polh klp.).
Katadikazw olous tous egglhmaties. Yperaspizomai ka0e allodapo oikonomiko prosfuga pou skizetai sth douleia kai prospa0ei na sthsei mia stegh gia thn oikogeneia tou edw, ton sebomai oso me sebetai.

MHN AKOLOY0EITE KAI MHN BAZETE NA SAS AKOLOY0OYN

KoZmas

idi
18/12/2004, 01:55
εγω παλι λεω οτι οι χρυσαυγητες/ακροδεξιοι ειναι αρχιδια και οι αναρχικοι ακριβως το ιδιο

οι αποψεις ειναι σαν τις κωλοτρυπιδες και ολοι εχουν απο μια

Avapxia
18/12/2004, 02:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εγω παλι λεω οτι οι χρυσαυγητες/ακροδεξιοι ειναι αρχιδια και οι αναρχικοι ακριβως το ιδιο


Mhpws trabas kapoio kollhma me to sugkekrimeno gennhtiko organo? Polu anaferesai s'auto, mexri kai to nickname pou exeis omoikataluktei!

Mhpws mporeis na mas e3hghseis pws kai katelu3es sto sumperasma sou;

Kai meta sumdiase mas authn thn apoyh sou me to 0ema ths suzhthshs..............

KAI TRABA KAI KANENA KAZANAKI STO TELOS

idi
18/12/2004, 02:33
αναρχικοι και ακροδεξιοι τα ΙDIα αρχIDIα


συμπερασμα δικο μου! σε χαλαει?

Dodok edessa
18/12/2004, 09:00
Κοσμά έκανες μια ολόκληρη ανάλυση που με μπέρδεψε λιγάκι αλλά στο τέλος καταλήγουμε στο ίδιο συμπέρασμα. Ζητούμε τον σεβασμό από τον καθένα, είτε είναι σκοπιανός ,είτε αιγύπτιος είτε Αλβανός .
Όμως κοίτα τι γίνετε τώρα. Όταν έρχονται και σου λένε κατάματα ότι τους έχεις πάρει την πατρίδα, ότι η Θεσσαλονίκη είναι σκλαβωμένη από τους έλληνες και ότι πολύ σύντομα θα δημιουργηθεί το ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ τι κάνεις εσύ??? \\]
Το πρώτο που κάνεις είναι να βάλεις τα γέλια.
Όταν όμως συνειδητοποιείς ότι έχουν ολόκληρο κύκλωμα που διακινεί μεγάλα χρηματικά ποσά για να κλείσουν στόματα, διακινούν φυλλάδια στα σχολεία (εχω αν θες να σου στείλω) στα σπίτια, ακόμα και στο γήπεδο ( έχουν καλό σύνδεσμο εκεί) και βλέπεις επίσης ότι αυτοί οι άνθρωποι προωθούνται από κάποιο δυνατό χέρι τότε αρχίζεις και προβληματίζεσαι.
Άλλωστε το μένος που έχει ο έλληνας για τον Αλβανό δεν είναι και τυχαίο. Σαν τις ακρίδες έπεσαν σε όλη την Ελλάδα. Μήπως δεν τους βοηθήσαμε ,μήπως δεν τους ταΐσαμε,??
Άποψη μου λοιπόν είναι ότι γενικά συντηρούν ένα κλίμα παράξενο στην περιοχή χωρίς να μπορώ να καταλάβω τι στο διάολο μπορούν να πετύχουν από αυτά που έχουν βάλει σκοπό.
Τα έβαλε κανένας με Νιγηριανό ,Καναδό ,Γάλλο, Ισπανό, κτλ. Δεν νομίζω, Εντάξει παραδέχομαι ότι και εμείς το παραγαμήσαμε στις αγροτικές εργασίες με τους Αλβανούς αλλά και αυτό έγινε για τα πρώτα 2 – 3 χρόνια. Τώρα κάνανε σωματεία και αν έρθουν να δουλέψουνε άλλη εθνικότητα τους στήνουνε καρτέρι και …….καληνύχτα.!!!
Άτιμη ράτσα οι βαλκανιοι .!!!
Τον χάρτη που έβαλες τον διδάσκουν στα σχολεία τους κανονικότατα. Αν είδατε πριν μια εβδομάδα τον Παπαχελά θα καταλάβατε.



Όσο για τον IDI συμφωνώ μαζί του ότι όποιος επιβάλλει την γνώμη είναι αρχίδι είτε τον λένε αναρχικό είτε χρυσαυγητη είτε δεξio είτε αριστερο.
Ακούω όμως την άποψη του ,και αν δεν συμφωνώ τι κάνω τρέχοντας .

Και κάτι τελευταίο .Γιατί ρε συχύζεστε ??????

Άντε καλημέρα
:wave2: :wave2:

free rider
18/12/2004, 10:18
...

tai
18/12/2004, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
[B]
Το παρόν κείμενο αφιερώνεται στους
Πρώτα πρώτα όσους το διαβάζουν, ακόμη το αφιερώνω:

Στις διαδρομές που πέρασα με πολλά φιλαράκια
Στα ξενύχτια που κάναμε συζητώντας για μεγάλες επιδόσεις
Στις ώρες που σπατάλησα με μουτζουρωμένα χέρια πάνω από κάθε λογής μηχανή
Στα άγχη και τις αγωνίες μου μέχρι να μεγαλώσω
Στους αγώνες που έδωσα και που συνεχεία θα δίνω
Στους φίλους που χαθήκανε και δεν θα ξαναρθούνε
Στα γέλια και στα κλάματα που κάποτε ακουστήκαν

Σε όσους ξεπάγιασαν και ξεπαγιάζουν πάνω στην καλή τους

:beer:

Είσαι μια βαθιά φιλοσοφημένη και ρομαντική ψυχή . Α να χαθείς βρε, με συγκινισες.:rotflmao: :rotflmao:

tai
18/12/2004, 18:55
1ον Επειδή εμένα μου αρέσουν οι κουρελούδες, τα πολύχρωμα χαλιά, και οι πολυπολιτισμικοι πλανήτες, είμαι ενάντια στην οιαδήποτε ομοιογένεια-κιμαδοποίηση. Είτε αυτή λέγετε αμερικανοποιηση είτε παγκοσμιοποίηση είτε προλεταριάτο. Οιαδήποτε θεωρία ομοιοποιεί τον άνθρωπο και τους πολιτισμούς είναι για μένα φασιστική.
2ον Οποιοσδήποτε προσπαθεί να μου «επιβάλει» το συμφέρον του, θα με βρει πολέμιο του. άσχετα αν είναι Έλληνας Αλβανός μαύρος, άσπρος, κομμουνιστής, ή «πατριώτης»
3ον Για να συν-υπάρχουμε πρέπει να σεβόμαστε τους νόμους. Και μια και τους νόμους τους ορίζει ο νοικοκύρης, οφείλει ο επισκέπτης να τους σεβαστεί. Αν δεν το πράξει, τότε η ιερή φιλοξενία παύει, και ο ασεβής, προς αυτήν και προς τους νόμους, διώκετε. Τα δικαιώματα των ανθρώπων ισχύουν και για τα ΔΎΟ μέρη. Και όχι μόνο για τους μετανάστες.
4ον το παραμύθι ότι η εκάστοτε οικονομία αναπτύσσετε με την εισροή μεταναστών, ωφελεί μόνο το κεφάλαιο, που με τους περισσότερους εργάτες μειώνονται οι θέσεις εργασίας, και λόγω της αυξημένης ζήτησης κατεβαίνουν τα μεροκάματα , μειώνετε το κόστος και αυξάνονται τα κέρδη.
5ον Έχω ξαναπεί ότι για να περνάω καλά και χωρίς προβλήματα από τους γειτόνους μου, πρέπει και αυτοί να περνάνε άνετα και να μην εποφθαλμιούν την άνεσή μου. Για το δικό μου συμφέρων θα πρέπει, (οι Αλβανοί εν προκιμένω,) να πάρουν κάποια λεφτά από την Ελλάδα και με αυτήν την μαγιά να αναπτυχθούν. Αν έχουν στην πατρίδα τους ανάπτυξη, θα επιστρέψουν εκεί, και αντί να ονειρεύονται μια μεγάλη Αλβανία, θα ονειρεύονται μια μεγάλη μερσεντές. Όπως και εμείς μόλις λίγδωσε το αντεράκι μας, μειώσαμε τον μεγαλοϊδεατισμό, και αυξήσαμε τον καταναλωτισμό.

SvsGreek
19/12/2004, 13:04
Tora diavasa olo to post k epa8a plaka!!!!!

Hlpiza oti ayto to forum diefere...alla eis mathn.

DODOK XILIA BRAVO RE MAN. Telika emeis oi areianoi symfonoume se ola opos fainetai!

8elo na grapso toooosa polla alla k den 8a ta 8ymh8o ola alla k 8a maloso me pollous, nati to opoio den 8elo giati panta kataligei se meeting ektos forum kai.....:dizzy:

Apla na kata8eso thn apopsh mou oti oi anarxikoi,dhladh oi opadoi ths pagosmiopoihshs einai pionia ayton pou 8eloun na gamhsoun olo ton planhth k na konomisoun apo ka8e enan pou anapneei. Tetoies apopseis peri oloi isoi k oloi to idio vlepoun oi amerikanoi k thn exoun dei afentika k ta gamane ola. alla oi anarxes goustaroun etsi!!

Tora, exo ontos asxhmes apopseis gia tous metanastes ALLA h prohn kopela mou htan apo alvania, ellhnida pou pote den emathe alvanika, k sthn sxolh mou pou einai amerikaniko kollegio oi kalyteres mou files einai 2 apo Boulgaria k h Alvanida apo Skopja. Ara den nomizo na eimai prokateilhmenos pros OLOUS tous ksenous.

H allh meria einai AKRIVOS oti leei o DODOK. Exoun sxedio oi men skopianoi na paroun megalo pososto ths Boreias elladas k na mas paroun k ta spitia k oi de Alvanoi na kanoun pali thn Megalh Alvania!!! Fisika apopseis ellhnon peri megalhs elladas k na paoume thn polh k tetoies malakies tis vazo sto idio kazani me tous alvanous k tous skopianous. KA8E an8ropos zei sto spiti tou k den exei kaneis to dikaioma na paei k na tou parei oti exei aytos apokthsei me agona k idrota.

Alla exo vare8ei na pianomai sta xeria me alvanous k skopianous sthn sxolh mou epeidh kaine xartes opou h polh mou fainetai sthn makedonia k epeidh eimaste lene KATAKTHTES!!!!! Sygnomh re mages tote alla an epeidh 8elo aytous na tous sfakso ginomai e8nikisths tote me megalh mou xara na to dexto.

Oson afora tous metanastes eimai YPER tou na erxontai osoi k apo opou 8eloun outos oste na apokthsoun k aytoi mia zoh opos thn 8eloun. ALLA ayto prepei na ginetai me polyyyyy prosoxh k meta apo trelo elegxo ton panton pou afora tous ypopshfious metanastes. Prospa8isate teleytaia na vgalete viza gia USA? Esto k gia diakopes? ETSI 8ELO NA ELEGXOUME K EMEIS. TA PAAAANTA.

Ola ayta ta arxidia poy erxontai paranoma sthn xora mas k einai prohn isovites apo Alvania kai katadikasmenoi sthn xora tous gia sovara eglhmata mhpos prepei na tous dexto omos k aytous? K pistepste me ypaxoun poloi tetoioi pou tous stelnoun edo gia na glytosoun apo daytous. KAI KALA KANOUN AFOU MPOROUN, EINAI MAGES.

K meta otan erxontai petagontai oi malakes ellhnes k lene AFISTE MORE tous an8ropoun na zhsoun edo, e k ti egine pou einai paranomoi? k meta viazoun tis kopeles mes, klevoun ta spitia mas, dimiourgoune tis kolo fares tous k maxaironontai rosoi m alvanous sto kentro ths polhs(salonika) gia to poios exei thn perioxh!!!! K fisika to vrady sta parka sto kentro k dytikh salonika KANENA paidaki den paizei ekso...ektos apo alvanakia k rosakia...K ta TEE einai ola gemata apo lavanakia k alles ratses k dn milane ellhnika stis trigyro kafeteries!!!!! Edo re gia na piaseis douleia sto kentro se antallaktirio prepei na kseresi pc, agglika ALLA KIRIOS ALVANIKA K ROSIKA!!!!!! Re apisteyto leme re!

Anyaway, ksanaleo eimai yper ton NOMIMON metanaston, alla posoi einai oi paranomoi?Re xtes apogeyma kiolas katevaina thn martiou k vlepoume me thn parea mou enan malaka an kanei opis8en na kseparkarei to xarxali tou k rixnei ena crypton pano se ena allo amaksi!!! Stamatao to amaksi na do ti egine n mhn thn kopanhsei k o malakas kai OOOO ti symptosh htan enas rosos(autoi pou vaftizontai ellhnopontioi!) KOMATIA apo ksydia k me to pou akouse astynomia mono pou den petakse!!! Kalos an8ropos 8a htan!!!

Aytous pou paradexomai einai oi kinezoi omos. Hr8an k erxontai nomima k douleyoun san skylia k polloi exoun prokopsei. Bravo tous k kala kanoun. Akoma k oi mayroi, poses fores exete akousei gia egglhmata apo mayrous? Ego prosopika kamia fora sthn salonika. k oloi tous goustaroun k polloi exoun k mayrous na douleyoun sthn douleia tous NOMIMA.

Sigoura ksexnao polla alla anyway atya eixa na po. K opoios den symfonei e ti na kanoume apla diafonoume. C YA!

Dodok edessa
19/12/2004, 18:19
SvsGreek

αρε Σουπερα.Τελικα επιασαν τόπο τα 50 ευρά που σου εδωσα για να συμφωνεις μαζι μου!!!
:lol: :lol:
Στην επόμενη συνάντηση διπλο μπιφτεκι σε εσενα !!:beer:

afrotwin
19/12/2004, 19:27
eftixos pou oles aftes i patates pou petate
den pianoun topo..
:rotflmao: :rotflmao:
akoma ke i fanatismenoi patriotes den mporoun na efarmosoun afta pou lete
:rotflmao:
kat epektasi iste xiroteroi apo aftous

efxome na min xriasti na ksanafigoun oi elines metanastes opos palia to 1950 peripou ke episis efxome na min ftasoun stin alavania gia na zitisoun asilo
:rotflmao: :rotflmao:

opios nomizi oti ta panta paramenoun opos ine simera ine anoitos
ta panta alazoun tipota den meni stasimo
ke exi arxisi i germania ke exi ikonomika provlimata
i ameriki ixe apo kero ala ta krivi ke genika poles ikonomies opos ke i diki mas pane kata diaolou eksantloun oria gia mena ke den ine makria i distixia gia polous laous
den kserete oti me tous polemous pou stoxo exoun tin miosi tou pli8ismou ke etsi kateveni o pli8orismos ke aneveni i agorastiki aksia
giati nomizete oti ginonte kata kerous?

ke otan ftasete sto simio tis eksa8liosis pite oles aftes tis vlakies pou lete tora
alos polixromes koureloudes
:rotflmao: :rotflmao:
alos na dioksoun tous alvanous..
ke oti ali vlakia 8a sas er8i sto mialo eno pe8enete apo tin pina
ke tin eksa8liosi..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ke an nomizete oti afto den mas afora emas ke pote den 8a ftasoume se afto to simio ke 8a mas sosi i ekastote kivernisi
afto ke an ine gia gelia
kserete poses nees dimokraties ke pasok exoun perasi apo afti tin xora i alages eginan apo idiotikes protovoulies apo prosopika simferonta
ke to kratos mia zoi xaski
ke ine apla mia kali mpizna
afti tin stigmi tin epixirisi elada tin exi i nea dimokratia avrio kapios alos ke pai legontas
otan ipostirizete parataksis ine san na ipostirizete eteries
ine san na lete ego psifizo goodies

gia afto kalitera na min milate komatika edo mesa giati ine kourastiko
den pi8ete kanena me tis apopsis sas peri komatikon eterion pou protimate

ke kitakste na ma8ete enies opos alilegkioi an8ropistikos sinan8ropos filia

ke afiste tis enies kratos sinora patrida
afta eksiperetoun ikonomikopolitika simferonta
ke se oti afora ton patrioti apla 8a pe8anoume gia tin patrida
otan xriasti (ta simferonta alon) ke mas fanatizoun me teties idees na pigenoume san ta arnia sto sfagio opos ginete ka8e fora
eno an ine enomenoi i laoi pios 8a er8i na se skotosi?
ke gia pion prepi na skotosis?

ke min trote oti sas serviroun aloi di8en isxiroi pou 8a sas voi8isoun me ta ergatous ma8ete apo aftous to
soson eafto so8ito
ke min iste koutorni8ia

Avapxia
20/12/2004, 00:54
Egw pisteuw oti autes oi prabaseis sunorwn apo akritikous entourades ginontai erisma na mas antimetwpizoun oi geitonikoi laoi me elleiyh sebasmou.

Sas prokalw olous se ena panBalkaniko entouro pou 0a nikhsei opoios ante3ei perissotero thn malakia pou dernei to Ellhniko kratos ws pros th stash tou pros tous motosukletistes.


6728

Dodok edessa
20/12/2004, 07:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Avapxia
Egw pisteuw oti autes oi prabaseis sunorwn apo akritikous entourades ginontai erisma na mas antimetwpizoun oi geitonikoi laoi me elleiyh sebasmou.

Sas prokalw olous se ena panBalkaniko entouro pou 0a nikhsei opoios ante3ei perissotero thn malakia pou dernei to Ellhniko kratos ws pros th stash tou pros tous motosukletistes.

:lol: Μάθαμε να βάζουμε μπροστά το klx και θέλεις και βαλκανικό εντούρο:lol: Έλα να κάνουμε μια βαλκανική μάσα ,να πάρεις και τα πράγματα γιατί εγώ είμαι εντελώς χαβαλές και άστα εντουρο!
:wave2:

free rider
20/12/2004, 08:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin


opios nomizi oti ta panta paramenoun opos ine simera ine anoitos
ta panta alazoun tipota den meni stasimo
ke exi arxisi i germania ke exi ikonomika provlimata
i ameriki ixe apo kero ala ta krivi ke genika poles ikonomies opos ke i diki mas pane kata diaolou eksantloun oria gia mena ke den ine makria i distixia gia polous laous
den kserete oti me tous polemous pou stoxo exoun tin miosi tou pli8ismou ke etsi kateveni o pli8orismos ke aneveni i agorastiki aksia
giati nomizete oti ginonte kata kerous?

ke an nomizete oti afto den mas afora emas ke pote den 8a ftasoume se afto to simio ke 8a mas sosi i ekastote kivernisi
afto ke an ine gia gelia
kserete poses nees dimokraties ke pasok exoun perasi apo afti tin xora i alages eginan apo idiotikes protovoulies apo prosopika simferonta
ke to kratos mia zoi xaski
ke ine apla mia kali mpizna
afti tin stigmi tin epixirisi elada tin exi i nea dimokratia avrio kapios alos ke pai legontas
otan ipostirizete parataksis ine san na ipostirizete eteries
ine san na lete ego psifizo goodies

ke min iste koutorni8ia

επιτέλους ....βλέπω άρχισες να χρησιμοποιείς αυτό που έχεις μέσα στο κεφάλι σου....
Μάλλον κατάλαβες αυτά που σου λέω και έκανες ενα κύκλο απο μόνος σου...

δεν θα μπορούσα παρά να συμφωνήσω με αυτα που γράφεις και να προσθέσω....

ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΣΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ...
ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΛΕΞΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΓΙΑ ΜΑΣ...

;)

free rider
20/12/2004, 08:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
:lol: Μάθαμε να βάζουμε μπροστά το klx και θέλεις και βαλκανικό εντούρο:lol: Έλα να κάνουμε μια βαλκανική μάσα ,να πάρεις και τα πράγματα γιατί εγώ είμαι εντελώς χαβαλές και άστα εντουρο!
:wave2:

Ολο που το πας που το φέρνεις ....
ρε γκαμοτο να μην ζω στο βορά ....
δεν βλέπω να σηκωνόμαστε απ' το τραπέζι....
και να φανταστείς οτι η κυρα ειναι απο Θεσσσσ.

:rotflmao: :rotflmao:

crs-k
20/12/2004, 08:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Ολο που το πας που το φέρνεις ....
ρε γκαμοτο να μην ζω στο βορά ....
δεν βλέπω να σηκωνόμαστε απ' το τραπέζι....
και να φανταστείς οτι η κυρα ειναι απο Θεσσσσ.

:rotflmao: :rotflmao:


Μολις ακουσεις για Εντουρο, αμεσως εισαι μεσα μωρη κωλογρια !!! :wacko:

Πουλα το γαμηδι, να παρεις καμμια σοβαρη μηχανη που να πηγαινει παντου !!!


Κρυφοεντουρα!


:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
20/12/2004, 08:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μολις ακουσεις για Εντουρο, αμεσως εισαι μεσα μωρη κωλογρια !!! :wacko:

Πουλα το γαμηδι, να παρεις καμμια σοβαρη μηχανη που να πηγαινει παντου !!!


Κρυφοεντουρα!


:lol: :rotflmao: :lol:

ρε χαμένε για μάσα μιλάει ο άνθρωπος....
...
ΦΑΙ μαμ ...?
το πιό διαδεδομένο άθλημα..
:rotflmao: :rotflmao:
τι λές θα κάνουμε κανά προτάθλημα?
:rotflmao:

crs-k
20/12/2004, 08:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ρε χαμένε για μάσα μιλάει ο άνθρωπος....
...
ΦΑΙ μαμ ...?
το πιό διαδεδομένο άθλημα..
:rotflmao: :rotflmao:
τι λές θα κάνουμε κανά προτάθλημα?
:rotflmao:

Δεν με συμφερει ... :nono:

Θα χασω ... :(


Αμα θες ομως διοργανωνουμε πρωταθλημα στο τσιπουρο !!! :evil:

:lol: :rotflmao: :lol:





ΥΓ: Αααα .... Και ΠΟΥΛΑ το γαμηδι !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
20/12/2004, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δεν με συμφερει ... :nono:

Θα χασω ... :(


Αμα θες ομως διοργανωνουμε πρωταθλημα στο τσιπουρο !!! :evil:

:lol: :rotflmao: :lol:





ΥΓ: Αααα .... Και ΠΟΥΛΑ το γαμηδι !!!

:lol: :rotflmao: :lol:


Αμα θες ομως διοργανωνουμε πρωταθλημα στο τσιπουρο !!! :evil:

ολο λόγια είσαι ρε....
αστα...
θα πάω στους βόρειους ...
αυτοί ξέρουν να ζούνε...

χαχα και τι να πάρω....
αφρικα

???

ελα ντε?

:rotflmao: :rotflmao:

tai
20/12/2004, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin

ke kitakste na ma8ete enies opos alilegkioi an8ropistikos sinan8ropos filia



Και για να τα νιώσουμε αυτά, θα πρέπει να μοιάζουμε όλοι? Δεν γίνετε να σε γουστάρω επειδή είσαι διαφορετικός από μένα? Και ας είσαι afro.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Αν και afroνας έχεις σε πολλά δίκιο.:beer: :beer:

afrotwin
20/12/2004, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Και για να τα νιώσουμε αυτά, θα πρέπει να μοιάζουμε όλοι? Δεν γίνετε να σε γουστάρω επειδή είσαι διαφορετικός από μένα? Και ας είσαι afro.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Αν και afroνας έχεις σε πολλά δίκιο.:beer: :beer:

ti diaolo re vezinolado kes?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pios sou ipe oti prepi na miazoume?
den iparxi periptosi na miazoume oute ta dio sou matia sto prosopo sou den ine idia pos 8a miazoun dio an8ropoi apo diaforetiko nomo apo diaforetiko ipsometro apo diaferetiko kratos apo ales sini8ies ali filosofia ali koultoura
pou omos oloi exoume pola kina
ke ine perisotera afta pou mas enonoun apo afta pou mas xorizoun
to oti imaste elines ine isos tixeo ke stin sfera tou oti tipota den ine tixeo
afto den simeni tipota
ke simveni to idio ke me oles tis e8nikotites...

ke afto ine to omorfo afto to pazl ke i antalagi koultouras
iparxi tipota pio omorfo apo afto?

akoma ke oi ftoxi metanastes pou mirizoun to sovrako tou papou gia na tous kopi i pina apo tin anagoula
exoun fovera pragmata na mirastoun mazi sou
e8imotipika istorika ke ala
pou vriskis to kako se afto?
pou ginomaste oloi ena?

ti saxlamares les oreeeeeeeeee?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Avapxia
21/12/2004, 00:05
Leei o DooDook _edessa
:lol: Μάθαμε να βάζουμε μπροστά το klx και θέλεις και βαλκανικό εντούρο:lol: Έλα να κάνουμε μια βαλκανική μάσα ,να πάρεις και τα πράγματα γιατί εγώ είμαι εντελώς χαβαλές και άστα εντουρο!
:wave2:

Epeidh kanete boltoules se wraio ygro xwmataki anamesa apo elatakia ginate ki entourades eku panw;
Ela katw na deis petra kai kako, an kai sthn hlikia sou den eisai gia Petrokoraka kai kontres me mas tous mikrous.
Ela na se paw mia eidikh diadromh Gkazi Drapetswna na deis anwmalies adafous sth Peiraiws. Ki opoios ftasei prwtos kernaei patsa!

Kai enas einai o 0eos edw katw, ki exei to xrwma twn CR500R

De mou lete eseis oi palaioi edw mesa, auto to arx....IDI ti zori trabaei; Eixe pesei polles fores xwris kranos kai tou emeine elatwma;

:wave2: :lol: :wave2: :lol:

KoZmas


6761

Dodok edessa
21/12/2004, 07:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Avapxia
Epeidh kanete boltoules se wraio ygro xwmataki anamesa apo elatakia ginate ki entourades eku panw;
Ela katw na deis petra kai kako, an kai sthn hlikia sou den eisai gia Petrokoraka kai kontres me mas tous mikrous.
Ela na se paw mia eidikh diadromh Gkazi Drapetswna na deis anwmalies adafous sth Peiraiws. Ki opoios ftasei prwtos kernaei patsa!

Kai enas einai o 0eos edw katw, ki exei to xrwma twn CR500R


:wave2: :lol: :wave2: :lol:

KoZmas



:lol: :lol: :lol: Ωραίο μοτόρι .Χωρίς πλάκα.!! Το πουλάς???
:beer:

Κανένας
21/12/2004, 09:51
Μετανοημένοι εμφανίστηκαν οι δράστες της πειρατείας του λεωφορείου του ΚΤΕΛ Αττικής κατά την απολογία τους ενώπιον του 24ου τακτικού ανακριτή. Οι Λεονάρντ Μουρατάι και Ελτον Ρεσούλα, κρίθηκαν προφυλακιστέοι.

Σε βάρος τους έχει ασκηθεί δίωξη για αρπαγή κατά συναυτουργία, και κατά συρροή, απόπειρα ανθρωποκτονίας κατά συναυτουργία και κατά συρροή (κακουργήματα), απρόκλητη σωματική βλάβη, διακεκριμένες φθορές, παράνομη οπλοφορία και οπλοχρησία.

Στον ανακριτή, σύμφωνα με πληροφορίες, ο Λ. Μουρατάι επικαλέστηκε, σύμφωνα με πληροφορίες, ψυχολογικά προβλήματα, ενώ ο Ελ. Ρεσούλα, -που δεν εκπροσωπήθηκε από συνήγορο- ζήτησε συγνώμη απο τους Ελληνες αλλά και τους ομοεθνείς του, χαρακτηρίζοντας το περιστατικό βλακώδη ενέργεια. Ο συνήγορος του Λ. Μουρατάι, Στέφανος Λυμπερόπουλος, ανέφερε σε δηλώσεις του ότι ο εντολέας του έχει μετανιώσει για τις πράξεις του και τόνισε ότι στο δικαστήριο που θα γίνει ελπίζει ότι θα ληφθεί υπόψη τόσο η μεταμέλεια όσο και ο πρότερος έντιμος βίος του πελάτη του

Οι Λέοναρντ Μουρατάϊ και Ελτον Ρεσούλα τόσο ενώπιον του εισαγγελέα, την Παρασκευή, όσο και στις καταθέσεις τους στους αστυνομικούς υποστήριξαν ότι δεν είχαν πρόθεση να κάνουν κακό στους επιβάτες και ότι έχουν μετανιώσει για την πράξη τους.

http://greece.flash.gr//soon/2004/12/20/27425id/