PDA

View Full Version : Συγχαρητήρια μπάτσε



jfx
26/03/2008, 15:53
Πολλά μπράβο στο μπάτσο που χθες το βραδυ
(25-3-2008) κατά τις 10.00
πήρε τη στροφή απο Ν.Ε.Ο. πατρών αθηνών στο ρεύμα προς αθήνα
προς την οδό αμερικής στο ρεύμα προς πανεπιστημίου με χειρόφρενο...
Υπ'οψιν οτι εκεινη την ωρα εβρεχε και φυσικά υπήρχαν κι αλλα οχηματα γυρω του.

Εκανε και τη μαγκιά στο συνάδερφο που καθότανε δίπλα...
Το μπατσικό ειχε Αρ. Κυκλ. 18...8 οπου οι τελίτσες είναι ολες οχτάρια.(2ή3 ηταν)


:rolleyes: :rolleyes:

Lupo
26/03/2008, 15:55
Με σβηστό φάρο και σειρήνα να υποθέσω, ε?
Γιατί παίζει ρόλο αυτό.

jfx
26/03/2008, 16:47
Ουτε φαρο ουτε σειρηνα. περίμενε στο φαναρι οπου ηταν πρώτος και μολις αναψε πράσινο εκανε τη καγκουριά του:o

orangefactor
26/03/2008, 17:08
επρεπε να ειχε αναμμενο τον φαρο για να το δηλωνει
"κοιταξτε τι μεγαλος μαλακας μπατσος που ειμαι!"
καθε μερα κ απο ενα καινουργιο με τους σιχαμενους:yuck: :a04:

madox
26/03/2008, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από orangefactor
επρεπε να ειχε αναμμενο τον φαρο για να το δηλωνει
"κοιταξτε τι μεγαλος μαλακας μπατσος που ειμαι!"
καθε μερα κ απο ενα καινουργιο με τους σιχαμενους:yuck: :a04:



λες και δεν ξερουμε τι μακακες ειναι χωρις τις καγκουριες ........αυτες τους μαραναν:D

S705
27/03/2008, 08:33
xnosti i malakia ton mpatson!!!
xthes mou ekanan tin pio xazi erwtisi tis zwis mou.
katebena alezadras , terma dexia , petagete amaxi-kamikazi , ton apofeugw isa-isa.
meta apo 2 fanaria me pleurizei mpatsiko.anabei farous , ma den ekana kati , skeutomai.
anoigei to paratheiro kai mou leei

"ola kala? phge na se faei o tipos.

nai alla den blepw na kanete tin douleia sas. apantaw.
giati den ton stamatisate?esto gia mia epiplixi!!!
afonos o mpatsos
prasinizei to fanari , ton kalinuxtw kai feugw........

cbrpilotrr
27/03/2008, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
xnosti i malakia ton mpatson!!!
xthes mou ekanan tin pio xazi erwtisi tis zwis mou.
katebena alezadras , terma dexia , petagete amaxi-kamikazi , ton apofeugw isa-isa.
meta apo 2 fanaria me pleurizei mpatsiko.anabei farous , ma den ekana kati , skeutomai.
anoigei to paratheiro kai mou leei

"ola kala? phge na se faei o tipos.

nai alla den blepw na kanete tin douleia sas. apantaw.
giati den ton stamatisate?esto gia mia epiplixi!!!
afonos o mpatsos
prasinizei to fanari , ton kalinuxtw kai feugw........


Βρε S705,δεν καταλαβαίνεις;Προφανώς ο άνθρωπος φορούσε τη ζώνη του και δεν είχαν λόγο να
τον σταματήσουν.Πώς να τον γράψουν;Μάλλον κι εσύ φορούσες το κρανάκι σου,οπότε γιατί ν'
ασχοληθούν τα παληκάρια,χωρίς προοπτική για κλήση;Αν και τώρα που το σκέφτομαι τυχερός
ήσουν που δεν την έφαγες,εφόσον απ'ότι κατάλαβα σου πετάχτηκε από δεξιά ο μ@λ@κ@ς...:lol:

Εχετλαίος
27/03/2008, 09:12
Δεν ξέρω πόσοι από εσάς είδαν προχτές την παρέλαση των Αθηνών στο χαζοκούτι.
Κάποια στιγμή, πριν αρχίσει η παρέλαση, η κάμερα βρίσκεται στους στύλους του Ολυμπίου Διός και βλέπουμε τα άρματα να πέρνουν θέση παράλασης. Ένα δε απο αυτά, το είδαμε να κατεβαίνει με "χίλια", με πατσαβούρια και κωλίδια από Αμαλίας προς Διονυσίου Αεροπαγίτου. Κάγκουρες και οι οδηγοί αρμάτων μάχης; Έλεος ρε πια...:mad:

S705
27/03/2008, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Κάγκουρες και οι οδηγοί αρμάτων μάχης; Έλεος ρε πια...:mad:

ase.............
os odigos sto strato kai oli tin imera ston orxo exw dei apeira skisimata , pantilikia , soyzes
kai edo me armata!!!!!

na deis arma na sbourizei se xwmatini alana , kapoia stigmi to xasame apo ta matia mas mesa stin skoni...:hypnotize

TROOPER
28/03/2008, 07:06
και οσο θυμαμαι οτι ετσι πηγε ο δημητρης με το φιλαρακι του ....:sad:

GAS NICK
28/03/2008, 20:42
καλα μιλαμε αν σε τρακαρουν( και φταινε φυσικα) θα παρεις τα λεφτα του αγιου φ....ου
ανημερα ενας ξαδελφος μου εκανε 1 1/2 χρονο........:uplate:

devil's animal
31/03/2008, 13:27
:mad: :mad:
:evil: :evil:


τα εχουμε πει για τους μπατσους...μην τα ξαναλεμε...:alien:

simeon
31/03/2008, 14:37
εγω παντως μετα απο ολα αυτα που εχω δει εχω προχειρο το κινητο και περιμενω να αποθανατησω στιγμες που εμφανως περνανε με κοκκινο, ειναι ξεκρανοτοι κτλ. αλλα ετσι ωστε να φαινονται και οι πινακιδες τους....
με την μηχανη ειναι δυσκολο αλλα που θα παει κατι θα καταφερω.....

νομιζω πως πρεπει να κανουμε ενα τετοιο ποστ sticky ετσι για να υπαρχει να βλεπουμε την καταντια τους....

mikros boudas
09/04/2008, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από simeon
εγω παντως μετα απο ολα αυτα που εχω δει εχω προχειρο το κινητο και περιμενω να αποθανατησω στιγμες που εμφανως περνανε με κοκκινο, ειναι ξεκρανοτοι κτλ. αλλα ετσι ωστε να φαινονται και οι πινακιδες τους....
με την μηχανη ειναι δυσκολο αλλα που θα παει κατι θα καταφερω.....

νομιζω πως πρεπει να κανουμε ενα τετοιο ποστ sticky ετσι για να υπαρχει να βλεπουμε την καταντια τους.... ενα παιδι απο αλλο φορουμ που τους πηρε βιντεο ενω εκαναν παρανομη αναστροφη χωρις φαρο και σειρηνα,τον ειδαν και τον πηγαν στο τμημα

axtarmas
10/04/2008, 22:08
kai edo sto nisaki mas ta stroufakia to pezoun istoria foran stoli kai kati egine ego ena ksero foraei stoli i den foraei [ntalikierys eimai]den masao,tous exo di na pernane me kokino otan se stamatisoun sto pezoun mages otan forane stoly otan tin vgaloun omos einai arnakia,