PDA

View Full Version : Μυγακια????τελοςςςςςςςςςς



blackbusa
27/03/2008, 01:34
Ειναι πολλες φορες που δεν ξερω πως να ''μεταδοσω'' το ποσο απεριγραπτα ομορφα ειναι καποια πραγματα,καποιοι ανθρωποι,καποιες καταστασεις,καποιες στιγμες.....και πραγματικα δεν περιμενα ποτε οτι η περιηγηση σε εναν εικονικο κοσμο(νετ).....μεσω ενος αψυχου αντικειμενου (laptop).....θα με εκανε να ζησω ολα τα παραπανω.....πολλες φορες....

Χτες ενας απο τους πιο επιλεκτους (για εμενα σιγουρα) συμφορουμιτες γιορταζε....ενας Ανθρωπος που ζει σε ενα πολυ ομορφο νησι (μαζι με την ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ γυναικα του)....ενα νησι τοσο κοντα απο την Αθηνα....αλλα και τοσο μακρια απο εμενα (μια και δεν γνωριζα καν που ειναι)....η αρχη εγινε λιγο πριν το καλοκαιρι,οπου πηγαμε πολλα ατομα παρεα....η συνεχεια με βρηκε αλλες 2 φορες...την μια μονος μου...την αλλη με εναν χαβαλε :lol: που κανει για 1000.....πριν απο λιγο πηγα και γυρισα για τεταρτη φορα....η ιδεα τρυπωσε στο μυαλο χτες το βραδυ απο εναν ''αγοραζωπουλαωανταλλασω'':hypnotize
...εριξε την ιδεα και εγω τσιμπισα....''Εχω να παω καιρο'' σκεφτομαι.....''αυριο με το που τελειωνω την δουλεια βουρ για το νησι''....ξυπανω με ανυπομονησια....''Σε λιγες ωρες θα ειμαι κατω....θα πινω το καφεδακι μου....θα αγναντευω την θαλλασα...θα ξαναδω αγαπημενα προσωπα...θα γελασουμε....θα ξεφυγω εστω για λιγο απο το ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ και απο την μιζερια του'' λεω απο μεσα μου....η ωρα για την αναχωρηση πλησιαζει....λεω να μην πω τιποτα και να κανω σουρπριζ οπως τις 2 τελευταιες φορες....λιγο πριν την αναχωρηση ενα τσεκαρισμα στο πετσι και ενα τηλεφωνημα....το μετεο λεει ψιλοβροχο....ο ποσειδωνας χαρα θεου....ρε δεν γαμιεται και ο καιρος....''ελα ρε....που εισαι??''....''Ειμαι στην τραπεζα''....''λεω να κατεβω κατω.....η μαλλον ΠΑΩ ΚΑΤΩ....εσυ τι θα κανεις???''....''Δεν ξερω ακομα....δεν μας τα λεει και καλα ο καιρος''.....''ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ........ποιος τον γαμαει και τον καιρο???ξεκουβαλα λεμε....εγω κατα τις 5 θα ειμαι κατω.....αλλα ο Αλλος εχει τα κινητα κλειστα''.....''Μην ανυσηχεις....ηταν Αθηνα για δουλειες...σε λιγο επιστρεφει....μαλλον θα κατεβω και εγω''....''οκ...τα λεμε αν ειναι''.....κλικ....fast forward...μππλμπλμπλμλμλμομμομλκμπλπμλμπλμ......φτανω Στορκ.....ενα τσιγαρο επιβαλλεται...ευτηχως ο καιρος ηταν καλος μαζι μου...δεκα σταγονες απο συννεφα πιο μαυρα και απο τα πνευμονια μου (καταραμενο τσιγαρο).....λιγη υγρασια στον δρομο....πταισματα....''ωπ...2 αναπαντητες....ελα ρε....ειμαι Στορκ....εχει πολυ συννεφια....καθολου βροχη....λιγο υγρασια....αλλα προς τα κατω ανοιγει.....τι θα κανεις???''....''Σε λιγο ξεκιναω....τα λεμε κατω''....''οκ....τα λεμε''.....κλικ....Γαλατας....φερρυ....ΠΟΡΟΣ....ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ.....ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΗΛΙΟ...ΜΕ ΜΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΛΑΔΙ....ΜΕ ΜΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΕΠΟΧΗ.....τα τηλεφωνα ακομα κλειστα....μηνυμα σε αλλο γνωστο συμφορουμιτη αν ξερει κανα τηλεφωνο spare (δεν ειχα και πολυ μπαταρια παναθεμαμε:alien: )....δεν μου απαντησε ποτε....η ειχε πολυ δουλεια...η θα ακουγα τοσα μπινελικια οσα θα ακουσουν οι κολογαυροι την Κυριακη:lol: ....λογικα το πρωτο....ξαφνικα....αααααΑΑΑΑαΑααααΑΑΑααΑΑΑαΑΑααα( το κινητο μου...εχω τον ηχο του Ταρζαν:D ) αριθμος τοσο γνωστος αλλα οχι στην usim....''Εισαι στον Πορο ρε γαμημενε???''.....''εεεεεεε.......ποιος ειναι???δεν ακουω καλα....Βαγγελη εσυ???''....κλικ....κυρος γραναζης...με το που παιρνω μπρος και καταλαβαινω ποιος (εκτος απο κουλος ειμαι και αργος :sad: ) ξαναΑαΑααααΑαΑαΑΑααΑΑαΑΑααΑαΑΑααα...''Πινουμε καφεδακι στο λιμανι???και βλεπουμε τις βαρκες να κουνιουνται???μπροστα απο το δελφινι???''....''ρε μαλακα Γιωργο που εισαι???εισαι Πορο???που το ξερεις???με βλεπεις????γιατι με μπινελικωσες πριν???'':lol: ....οι εξηγησεις δινονται....το τοπιο ξεκαθαριζει...η μερα σιγα σιγα φευγει....ο ΠΑΠ ερχεται.....μετα απο λιγο και ο Βαγγελης με την Κικη....ανοιγει η καρδια και το αντερο (οχι απο τα κλανιδια :mad: )....η ωρα περναει γοργα....ουτε στο μαθημα της γυμναστικης δεν περναγε τοσο γρηγορα....ωρα για την επιστροφη....και :sad: αλλα και πολυ :) .....φτανω σπιτι....βγαζω κρανος και μπουφαν και υπενθυμιζω στον εαυτο μου οτι καποια στιγμη πρεπει να τα καθαρισω απο τις 2 τελευταιες εξορμησης (Σαλλονικα-Ξυλοκαστρο...αιντε βαλε και λιγο Μεγαρα)...και τι να δω???μαλλον λογω της γενικης υγρασιας.....ΜΥΓΑΚΙΑ ΤΕΛΟΣ

Παντα μου αρεσε η βολτα με την μηχανη μου.....να ξεφευγω....να αναπνεω....να ζω....να....να...να...το θεωρω το αλατι της ζωης μας....αν το κανεις....μοιραζεσαι....χαιρεσαι....με αλλους ειναι το πιπερι....ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....:wave2:

υ.γ. ευχαριστω τους 2 αφανεις ηρωες.....ξερουν αυτοι....:p


the day after edit...ο συνδεσμος μας στο να βρεθει ο Βαγγελης και να ενημερωθει οτι ειμαστε Πορο....και αφου εχει κανει καλη δουλεια....καποια στιγμη παιρνει χαμπαρι οτι εγω ειμαι κιολας Πορο και πινω καφεδακι και ο Παπ στον Γαλατα....''Καλα ρε ΠΑΠ...εφτασε ο busa πριν απο εσενα στον Πορο???'':eyepop: ''δεν ξεκινησαμε μαζι ρε???'':lol: ....''Αααααα....καλα '':blush: ....αντερο δεν εμεινε λεμε οταν και οπως μας το ειπε ο ΠΑΠ...

filipp0s
27/03/2008, 06:37
αν ξεκινά η μέρα μου διαβάζοντας blackbusa... να δω πως θα συνεχίσει...:wacko:




Πάνο....:a013: Πάντα τέτοια ρε φίλε! :beer: :beer: :beer: :wave2: :wave2: :wave2:

MikeG
27/03/2008, 07:28
:beer: :beer: :beer: :wave2:

kalesin
27/03/2008, 07:56
δε μπορω να καταλαβω τι βρισκετε σε αυτο το παλιονησι...

:sick:

ουτε ωραιο μερος ειναι, ουτε καλους ανθρωπους εχει
πραγματικα δε σας καταλαβαινω...


:a018: :a018: :a018: :a018: :a018:







εχε χαρη βρε κιαρατα που δε μου εκατσαν καποια πραγματα οπως ηθελα.

Tropeas
27/03/2008, 08:00
:bigcry: :bawl:

blackbusa
27/03/2008, 08:50
.

road spirit
27/03/2008, 09:16
:beer:

xrlantz
27/03/2008, 09:44
:beer:

























ζηλεύω???






































ΖΗΛΕΥΩ!!

Druuna
27/03/2008, 09:47
Γεια σου ρε Πανουλη με τα ωραια σου!!!!!!



:beer: :beer: :beer: :wave2:

gixxerpap
27/03/2008, 09:57
350 χλμ, αρκετή βροχούλα, ένα ουράνιο τόξο να καθρεπτίζεται στη θάλασσα, ένας καφές, μια μηλόπιτα με παγωτό, και τρεις καλοί φίλοι στο τραπέζι σου ...

τόσο απλά, ένα συνηθισμένο απόγευμα τετάρτης, μπορεί να σου αφήσει την πιο γλυκιά γεύση ...

makis206
27/03/2008, 10:08
Στα επόμενα με το καλό κύριοι !

:beer: :beer: :beer: :beer:

sober
27/03/2008, 10:14
Αυτα ειναι τα ωραια!!!Μπραβο!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Operater
27/03/2008, 10:41
Όμορφα...

apav
27/03/2008, 11:29
:beer: :beer: :beer:

zephyr1
27/03/2008, 11:36
:beer: :wave2: :beer:

devil's animal
27/03/2008, 12:30
:beer: :beer: :beer: :beer:

Nils Holgersson
27/03/2008, 12:34
α ρε Πορομενοι :lol:

vangelis 64
27/03/2008, 12:37
Εσένα βρωμοΑΕΚτζή,θα σε βάλω μέσα στην Τούμπα και όχι μυγάκια δε θα ξαναδείς,αλλά ούτε γεράκια.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Κάτσε να έχουμε ευχάριστα την άλλη Πέμπτη και θα σού πω εγώ:evil:
Πάνο Γιώργο....:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

dimdil
27/03/2008, 13:13
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
[B]δε μπορω να καταλαβω τι βρισκετε σε αυτο το παλιονησι...

:sick:

ουτε ωραιο μερος ειναι, ουτε καλους ανθρωπους εχει
πραγματικα δε σας καταλαβαινω...


:a018: :a018: :a018: :a018:

ελα ντε!!! :lol: :rotflmao: :lol:

fethry
27/03/2008, 13:16
Για λουκουμάδες στου φακιωλά δεν πάτε? :a23: :a23:

dimdil
27/03/2008, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
350 χλμ, αρκετή βροχούλα, ένα ουράνιο τόξο να καθρεπτίζεται στη θάλασσα, ένας καφές, μια μηλόπιτα με παγωτό, και τρεις καλοί φίλοι στο τραπέζι σου ...

τόσο απλά, ένα συνηθισμένο απόγευμα τετάρτης, μπορεί να σου αφήσει την πιο γλυκιά γεύση ...




τωρα μαλιστα!!!!!!!!!
:sun: :sun: :sun:
:beer: :beer: :beer:

blackbusa
27/03/2008, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Εσένα βρωμοΑΕΚτζή,θα σε βάλω μέσα στην Τούμπα και όχι μυγάκια δε θα ξαναδείς,αλλά ούτε γεράκια

καλα....λεγε εσυ καλαμιες (αναγραμματισμος).....και θα διαδοσω οτι εισαι Αθηναιος....εισαι γαυρος....και γουσταρεις τον Αρη....θα φαμε που θα φαμε ξυλο....ας το ευχαριστηθεις λιγοοοοοοοοοο παραπανω τουλαχιστον....:lol: :lol: :lol:

tai
27/03/2008, 16:49
ΠΑΝΟ σσσσσσσ'ωραίος ρε
:beer: :beer: :beer: :beer:

Tpap
27/03/2008, 17:25
τα μυγάκια, που κολλάνε;

blackbusa
27/03/2008, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
τα μυγάκια, που κολλάνε;


συνηθως στο κρανος και στο μπουφαν....και ενιοτε στο παντελονι.....:D


:lol: :lol: :lol: :lol:

Ζεύκας
27/03/2008, 19:50
άει γαμήσου μωρουλίνι :evil:

tai
27/03/2008, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
άει γαμήσου μωρουλίνι :evil:
ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΚΑΛΟ ΤΑΞΊΔΙ?? ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΆΣΕΙΣ?? ΤΙ? :confused:



:lol: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
28/03/2008, 02:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΚΑΛΟ ΤΑΞΊΔΙ?? ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΆΣΕΙΣ?? ΤΙ? :confused:



:lol: :rotflmao: :rotflmao:

αυτό σημαίνει "ζηλέυω πολύ ρε μλκ Πάνο που έχεις μηχανή κ πετάγεσαι για την πλάκα σου στον λατρευτό Πόρο κ γω διάβαζω προς το παρόν τέτοιες εμπειρίες κ δεν τις ζω αλλά δεν θέλω να στο δείξω κ αντ'αυτού βγάζω προς τα έξω ένα θυμωμένο Μπάμπη που μπορεί να συγκριθεί μόνο με τη ομοιόσταση μιας γκόμενας που ο γκομενός της πήγε στο Μιλάνο ενώ αυτή έκατσε για άλλη μια φορά στην Αγία Παρασκευή κ το μόνο που έκανε ήταν να πάει για φρέντο καπουτσίνο με τρεις ζαχαρίνες στη πλατεία και για ένα να πάρει ένα πορτοφόλι λουί βιτόν στο Mall με τον ηλεκτρικό και είχε αυτή την αντίδραση όταν ήρθε ο γκομενός της από Μιλάνο γεμάτος με σακάκια κ φανέλες της Μίλαν ενώ σ'αυτή δεν έφερε ούτε ένα σετάκι εσώρουζα ατζέντ προβοκατέρ παρά βολεύτηκε με το να της φέρει μόνο ένα σετ σοκολατάκια με διάφορες γεύσεις που ομολογουμένως της άρεσαν αλλά δεν ήθελε να το δείξει παραέξω."

Αυτά.





























Κατάλαβες ρε πορνόγερε ή να βάλω κ κανά σημείο στίξης?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Operater
28/03/2008, 03:01
Εσύ τι ακριβώς έκανες? Επινες καφέ στην Αγ. Παρασκευή ή πήγες Μιλάνο? :dizzy: :rotflmao:

blackbusa
28/03/2008, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Εσύ τι ακριβώς έκανες? Επινες καφέ στην Αγ. Παρασκευή ή πήγες Μιλάνο? :dizzy: :rotflmao:

ειναι μονο η γκομενα.....:p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
28/03/2008, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Εσύ τι ακριβώς έκανες? Επινες καφέ στην Αγ. Παρασκευή ή πήγες Μιλάνο? :dizzy: :rotflmao:

Χελόου!!!!! Βολεύτηκα με καφεδάκι... :sad: :lol:

φαντάσου να τα έγραφα κ με γκρικλις....χιχιχι

VegasKitty
28/03/2008, 15:25
Βασικα ακομα το αγορι παραπονιετε για τα εσωρουχα που δε του φερανε απο το Μιλανο... :smilea:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Παντος Πανο παντα ετσι ωραια να περνας, και οταν θες να κανεις κατι, να μπορεις να το κανεις και να σε βγαινει οπως θες :winka:

Tpap
28/03/2008, 16:45
θα μΕ πεις τώρα που κολάνε τα μυγάκια ρε?
:confused:

tai
28/03/2008, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας

Κατάλαβες ρε πορνόγερε ή να βάλω κ κανά σημείο στίξης?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αμα σου βαλω εγω κανένα σημείο στίσης θα δείς κολοπαίδι, που θα μου πείς οτι δεν σου αρέσανε τα σοκολατάκια :a26: :a26:









:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
28/03/2008, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Βασικα ακομα το αγορι παραπονιετε για τα εσωρουχα που δε του φερανε απο το Μιλανο... :smilea:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εσύ να σταματήσεις να μου στέλνεις βλαμμένες φωτό στο σούπερ γουόλ στο φείσμποοκ! οκ? :mad:

Ζεύκας
28/03/2008, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
θα μΕ πεις τώρα που κολάνε τα μυγάκια ρε?
:confused:

τι ρηχός άνθρωπος θεέ μου.... :rolleyes: :lol:

Ζεύκας
28/03/2008, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
αμα σου βαλω εγω κανένα σημείο στίσης θα δείς κολοπαίδι, που θα μου πείς οτι δεν σου αρέσανε τα σοκολατάκια :a26: :a26:









:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε!!!είπα εγώ ότι δεν μου άρεσαν τα σοκολατάκια?

"ένα σετ σοκολατάκια με διάφορες γεύσεις που ομολογουμένως της άρεσαν αλλά δεν ήθελε να το δείξει παραέξω."




έχεις και στραβισμό παναθεμά σε! γι'αυτό τον Οκτώβρη στον γυρισμό από Πόρο δν ήθελες να είσαι μπροστά! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tai
28/03/2008, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας


έχεις και στραβισμό παναθεμά σε!
γι'αυτό τον Οκτώβρη στον γυρισμό από Πόρο δeν ήθελες να είσαι μπροστά!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

το που θελω να ειμαι (μπροστα σου η πισω σου)...................
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ:nono:
ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΞΗΓΉΣΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Operater
28/03/2008, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Χελόου!!!!! Βολεύτηκα με καφεδάκι... :sad: :lol:

φαντάσου να τα έγραφα κ με γκρικλις....χιχιχι

Δεν πήγες μιλάνο να ησυχάσουμε... Βρε, βρε τα σοκολατάκια τι κάνουνε........ :lol: :lol:

Θείο, δεν σε παρεξηγούμε, πες το έξω από τα δόντια (αν έχει μείνει κανένα) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
28/03/2008, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΞΗΓΉΣΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

και είχα μια φαγούρα.... :lol:

tai
28/03/2008, 17:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater


(αν έχει μείνει κανένα) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

o:a024: πρωτα :a021: και μετα :a26: ,,,,, :a01:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Operater
28/03/2008, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
o:a024: πρωτα :a021: και μετα :a26: ,,,,, :a01:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

γιαυτό εχεις BLACKBIRD!!! :dizzy: :rotflmao:

Ζεύκας
28/03/2008, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Θείο, δεν σε παρεξηγούμε, πες το έξω από τα δόντια (αν έχει μείνει κανένα) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
o:a024: πρωτα :a021: και μετα :a26: ,,,,, :a01:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

και πότε τρώει τη σούπα του?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
28/03/2008, 20:38
το γαματε το θρεντακι....αλλα στα @@ μου....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
28/03/2008, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
θα μΕ πεις τώρα που κολάνε τα μυγάκια ρε?
:confused:

ειναι ας πουμε κατι που μου εμεινε σαν τελικη εικονα απο αυτην την φανταστικη βολτα.....αλληγορικα.....στο μυαλο μου....μου εδωσε την εντυπωση....οτι την επομενη φορα που θα γυρισω απο βολτα....αντι να πιασω πανακι και νερακι και να καθαρισω τα μυγακια....μπορω να παω αλλη μια,για να ''φυγουν''μονα τους...και αν στην επομενη δεν φυγουν....μπορω να κανω συνεχεια βολτες ωστε καποια στιγμη να μην μεινει τιποτα...ωστε να εχω/βρισκω αφορμη να κανω ''απρογραματιστες'' βολτες...

:wave2:

VegasKitty
28/03/2008, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
το που θελω να ειμαι (μπροστα σου η πισω σου)...................
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ:nono:
ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΞΗΓΉΣΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


Ενο τωρα που δεν ειπες, δεν εχει παει το μυαλο του καθενα απ' εδω και απ' εκει... :a13: :a13: :a13:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tai
28/03/2008, 20:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Ενο τωρα που δεν ειπες, δεν εχει παει το μυαλο του καθενα απ' εδω και απ' εκει... :a13: :a13: :a13:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
δεν υπάρχουν βρομικες κουβέντες
βρόμικα μυαλά μονο!!:lol: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ειναι ας πουμε κατι που μου εμεινε σαν τελικη εικονα απο αυτην την φανταστικη βολτα.....αλληγορικα.....στο μυαλο μου....μου εδωσε την εντυπωση....οτι την επομενη φορα που θα γυρισω απο βολτα....αντι να πιασω πανακι και νερακι και να καθαρισω τα μυγακια....μπορω να παω αλλη μια,για να ''φυγουν''μονα τους...και αν στην επομενη δεν φυγουν....μπορω να κανω συνεχεια βολτες ωστε καποια στιγμη να μην μεινει τιποτα...ωστε να εχω/βρισκω αφορμη να κανω ''απρογραματιστες'' βολτες...

:wave2:

κανόνισε να βρομάς στο τελος μ@λ@κα, και να λές οτι ειναι αιτία για βόλτα :a7: :a14:





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

VegasKitty
28/03/2008, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
δεν υπάρχουν βρομικες κουβέντες
βρόμικα μυαλά μονο!!:lol: :rotflmao:


Mα ειπα εγω τπτ για βρωμικα πραγματα??? :nono:

Απ'αυτα θα σε πουνε οι χωματινοι, εγω δε ξερει τπτ!!!! :o


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
28/03/2008, 21:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai


κανόνισε να βρομάς στο τελος μ@λ@κα, και να λές οτι ειναι αιτία για βόλτα

το πουλακι μου ειναι παντα καθαρο.... για πορνογερους που θελουν να χαρουν τον οθομανικο ερωτα απο προικισμενα αγορια....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ. το πισω συστημα παραμενει σε αριστη κατασταση......αλλα με δικλειδες ασφαλειας για κανεναν βασικα αλλα και για τους ιδιους πορνογερους...:smokin: κλειδια και μαλακιες δεν παιζουνε.....:nono:

TROOPER
28/03/2008, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
....μηνυμα σε αλλο γνωστο συμφορουμιτη αν ξερει κανα τηλεφωνο spare (δεν ειχα και πολυ μπαταρια παναθεμαμε:alien: )....δεν μου απαντησε ποτε....η ειχε πολυ δουλεια...η θα ακουγα τοσα μπινελικια οσα θα ακουσουν οι κολογαυροι την Κυριακη:lol: ....

:blush:

blackbusa
28/03/2008, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:blush: :a07: :a10: :wave2:

VegasKitty
28/03/2008, 22:55
Εδω υπαρχει.... :look:























Ενας ερωτας μεγγγαααααλλοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!! :a49: :a49:





Σορρυ δε μπορουσα να αντισταθω.. :blush:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ζεύκας
29/03/2008, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
το πουλακι μου ειναι παντα καθαρο.... για πορνογερους που θελουν να χαρουν τον οθομανικο ερωτα απο προικισμενα αγορια....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

υ.γ. το πισω συστημα παραμενει σε αριστη κατασταση......αλλα με δικλειδες ασφαλειας για κανεναν βασικα αλλα και για τους ιδιους πορνογερους...:smokin: κλειδια και μαλακιες δεν παιζουνε.....:nono:

σε παρακολουθώ αλανιάρικο γεράκι.... :evil: :blush: