PDA

View Full Version : Γιατι ωρε ζαγαρ΄μπαιν ' ς μπροστα μ΄



panavour
27/03/2008, 21:49
Τελευταια εχει παραγινει το κακο με τις διαβασεις πεζων στα φαναρια.
Και ενω εισαι νομιμος και καθεσαι σαν κυριος περιμενοντας να αναψει πρασινο,τσουπ ο καγκουρας μπαινει μπροστα σου πατωντας την διαβαση πεζων.
Παρανομεις εσυ,και καθεσαι και συ στην διαβαση,τσουπ ξαναρχεται αλλος μπροστα σου και εχει περασει ενα μετρο τον κοκκινο σηματοδοτη ,οταν αναβει το πρασινο δεν το βλεπει,καθυστερει,
και αμα του κορναρεις να ξεκουμπιστει να ξεκινησει,σου ζηταει και τα ρεστα γιατι ενοχλησες την μεγαλειοτητα του.:lol:
ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ μου φαινεται.
Για να συνελθουμε λιγο και να τηρουμε τους κανονες.

Συχνοτητα παραβιασης

90% καγκουροπαποβιοι -ακρανωτοι κατα κυριο λογω-και 10% ολοι οι αλλοι.
:mad: :mad: :mad:

Daemon
27/03/2008, 22:16
Τωρα σωθηκες.. :look:

Ειναι απ'τα πραγματα που μου τη σπανε πιο πολυ.. :dizzy:

soteas
27/03/2008, 23:38
μαμησετα...:a31:

vangelis 64
28/03/2008, 00:54
Εγώ παιδάκια το διασκεδάζω....ή μάλλον το διασκέδαζα τότεπουείχαμηχανήαλλάθαξαναπάρωπούθαπάει....
'οταν,λέγω,κάθομαι κανονικά στο φανάρι και μού κορνάρει ο βιαστικός από πίσω να τού κάνω χώρο ώστε να φύγει μπροστά και να πα να κολλήσει στο επόμενο φανάρι.:lol: :lol:

(Στη νοηματική)-Τί'ναι ρε φίλε;
-Κάνε μπροστά να περάσω.
-Κόκκινο
-Κάνε μπροστά μπιμπιιιιιπ....βιάζομαι

Γυρίζω το κεφάλι μπροστά,ο μαλάκας κορνάρει και φρίττει κι εγώ τραντάζομαι από τα γέλια.
Ανάβει πράσινο,ξεκινάω,κάνει την προσπέραση τής χρονιάς,κολλάει πίσω από τον επόμενο και αρχίζει η ίδια ιστορία.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Βέβαια,τίς πρώτες φορές έφτανα σε σημείο να βγάζω σταντ,να βγάζω και κράνος ενίοτε,να πλησιάζω και να λέω ωρυώμενος...-Τι θες επιτέλους γαμ...(συμπληρώστε με ό,τι αισχρότερο φαντάζεστε)και κατά καλή μου τύχη ποτέ δεν έγινε τσαμπουκάς.

Προσέξτε πολύ παιδιά.Τά'χουνε παίξει όλοι.:(

dimokritos
28/03/2008, 01:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Εγώ παιδάκια το διασκεδάζω....ή μάλλον το διασκέδαζα τότεπουείχαμηχανήαλλάθαξαναπάρωπούθαπάει....
'οταν,λέγω,κάθομαι κανονικά στο φανάρι και μού κορνάρει ο βιαστικός από πίσω να τού κάνω χώρο ώστε να φύγει μπροστά και να πα να κολλήσει στο επόμενο φανάρι.:lol: :lol:

(Στη νοηματική)-Τί'ναι ρε φίλε;
-Κάνε μπροστά να περάσω.
-Κόκκινο
-Κάνε μπροστά μπιμπιιιιιπ....βιάζομαι

Γυρίζω το κεφάλι μπροστά,ο μαλάκας κορνάρει και φρίττει κι εγώ τραντάζομαι από τα γέλια.
Ανάβει πράσινο,ξεκινάω,κάνει την προσπέραση τής χρονιάς,κολλάει πίσω από τον επόμενο και αρχίζει η ίδια ιστορία.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Βέβαια,τίς πρώτες φορές έφτανα σε σημείο να βγάζω σταντ,να βγάζω και κράνος ενίοτε,να πλησιάζω και να λέω ωρυώμενος...-Τι θες επιτέλους γαμ...(συμπληρώστε με ό,τι αισχρότερο φαντάζεστε)και κατά καλή μου τύχη ποτέ δεν έγινε τσαμπουκάς.

Προσέξτε πολύ παιδιά.Τά'χουνε παίξει όλοι.:(

πολύ risky :nono:

αδιαφορία παίδες, έχει δολοφόνους εκεί έξω.

ΥΓ όσον αφορά αυτό που λες για την προσπέραση της χρονιάς.. όντως συμβαίνει :lol: σβήνει φανάρι, ξεκινάω, σταματάω να περάσει παππούς που είχε διασχίσει ήδη το μισό δρόμο, και πίσω βιαστικός μεσήλιξ με κορνάρει. έτσι είσαι? στην απότομη ανηφόρα διπλής που ακολουθούσε μήκους περίπου 400 μέτρων, τον ανέβασα με 10km/h, από πίσω χαμός :rotflmao:

vangelis 64
28/03/2008, 01:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimokritos
πολύ risky :nono:

Μόνο risky?Μαλακία ολκής πες καλύτερα.Αλλά τέλος πάντων....προσοχή και πάλι,πέφτουνε και μπιστολιές....:sad:

road spirit
28/03/2008, 14:14
τηλεόραση, ΑΜΑΝ, καλυβάτσης, μόνος στο φανάρι, κορνάρει και ωρύεται... άντε ρε παιδιά άντε να φύγουμε


:lol: :lol:

τρόμπες, ε τρόμπες

:lol: